The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2021, 16:03
Zwolnili Skowronka żeby zatrudnić innego a teraz ma wrócić Sobolewski. Panowie czy leci z nami pilot?!
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 14.05.2021, 16:23
"Zwolnili Skowronka żeby zatrudnić innego a teraz ma wrócić Sobolewski. Panowie czy leci z nami pilot?!"

Wyolbrzymiasz Merkury
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 14.05.2021, 16:42
Dajcie działać. Zobaczymy kto będzie, pracy jest mnóstwo.

Ktokolwiek to będzie, wsparcie będzie niezbędne.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.05.2021, 16:43
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zwolnili Skowronka żeby zatrudnić innego a teraz ma wrócić Sobolewski. Panowie czy leci z nami pilot?!
Jezeli masz kule krysztalowa to powiedz im kogo dokladnie powinni zatrudnic.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 14.05.2021, 17:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A to one mają jakąś większą wartość od tych z sektora prywatnego?
Pieniądz prywatny jest zawsze bardziej szanowany niż publiczny.

Z całym szacunkiem finansowanie klubów piłkarskich przez samorządowców gminnych to jest patologia. Pamiętać bowiem należy, że ci samorządowcy bawią się za nasze podatników pieniądze. Zamiast załatać dziury w dają kasę klubowi a ta przeznacza na przepłacanych kopaczy... gdzieś na necie jest artykuł o patologiach gdzie kluby z niższych lig dostawały pieniądze a piłkarze tych klubów dostawali większe wynagrodzenie niż prezydent miasta...

Jakoś żaden klub samorządowy nie zawojował Europy więc jest to palenie forsą w piecu... zwykłe przepalanie pieniędzy podatnika i zatrudnianie trzeciorzędnych kopaczy z każdego zakątka świata.

Nie rozumiem zwalniania Hyballi przed ostatnim meczem w sezonie, meczem tak naprawdę o nic... Ciekawe jak nasze gwiazdy zaprezentują się na murawie.

W naszym klubie odbywa się jakiś eksperyment jak na najdziwniejsze zarządzanie klubem?

Mam nadzieje, że faktycznie chcemy sprowadzić Płatka na dyrektora sportowego... a jednocześnie mam nadzieje że Sobolewski nie zostanie trenerem.... Już wołałbym samego Brzęczka... ale to i tak bedzie dalej trenerska stagnacja.
Odpowiedz cytując
M.Scofield
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 14.05.2021, 17:07
Wujek Jurek to jedyne słuszne rozwiązanie, śmieszny trener dla śmiesznego klubiku jakim się staliśmy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.05.2021, 17:21
Nie mam ochoty wdawać się w polemikę z poszczególnymi userami.

Zatrudnienie Hyballi to było ryzyko. Wiadomo, że warsztat był, wiedza szkoleniowca była, ale z boków przychodziły informacje, że toksyczny, że ciężki we współpracy. Ryzyko się nie opłaciło. Hyballa zraził do siebie szatnię i nie miał odpowiednich wyników, najgorsza średnia wśród chyba wszystkich trenerów od czasów TF włącznie.

Spróbowaliśmy, nie udało się. Czas na zmianę. Rozwala mnie ten wysyp krytyki odnośnie właścicieli czy piłkarzy i zagłaskiwanie trenera, który poniósł u nas sromotną porażkę.

Do tych którzy gadają ciągle o płaczących gwiazdkach i normalnych treningach. No nie były to normalne treningi zachodnie. Hyballa ma podobną filozofię do Magatha. Tamten też zajeżdżał piłkarzy i zostawiał tych, którzy dawali radę. Ale powiedzcie mi ile tych mistrzostw i topowych klubów prowadził Magath? Ano właśnie.... Bo te topowe to prowadzą jednak trenerzy, którzy potrafią się dogadać ze swoimi piłkarzami, dobrać do nich taktykę i obciążenia tak, aby wyciągnąć co najlepsze z posiadanych piłkarzy. Hyballa tego nie potrafił.

Sport to jest sport, raz idzie lepiej, raz gorzej. Gdzieś coś wypali, a w innym miejscu już nie. Taka kolej rzeczy. Mamy budżet na miejsce w środku stawki, więc do niej aspirujemy. Obecne miejsce to porażka, ale umówmy się tylko nieznacznie odbiega od miejsca wg budżetu (o parę pozycji).

Możliwe, że następny trener coś u nas zbuduje - czy się będzie nazywał Peter, Jurek czy inny Helmud i niezależnie kogo to będzie wujek czy kuzyn, czy będzie znany z doświadczeniem czy anonim ledwo wyjęty z któreś szatni. Sport jest całkowicie nieprzewidywalny i tak ostra krytyka w stronę tercetu naszych ratowników jest kretyńska.

Odnośnie wróżenia z fusów w sporcie i oceniania kto się nadaje na nowego szkoleniowca, a kto nie - anegdotka. Swojego czasu pewien dziennikarz zapytał Tajnera o Małysza, dlaczego Adam zaczął słabo skakać i już nie kasuje wszystkich jak leci. Trener na to : ja chciałbym najpierw się dowiedzieć jak to się stało, że on w ogóle zaczął skakać tak daleko.

KUBA JARO TOMASZ !
1906% poparcia

Nie czytajcie tych pierdół, róbcie swoje!

Przyjdzie odpowiedni trener i wyniki to nagle na forum wśród chorągiewek staniecie się profesjonalistami w każdym calu )))
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.05.2021 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 14.05.2021, 20:49
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie mam ochoty wdawać się w polemikę z poszczególnymi userami.

Zatrudnienie Hyballi to było ryzyko. Wiadomo, że warsztat był, wiedza szkoleniowca była, ale z boków przychodziły informacje, że toksyczny, że ciężki we współpracy. Ryzyko się nie opłaciło. Hyballa zraził do siebie szatnię i nie miał odpowiednich wyników, najgorsza średnia wśród chyba wszystkich trenerów od czasów TF włącznie.

Spróbowaliśmy, nie udało się. Czas na zmianę. Rozwala mnie ten wysyp krytyki odnośnie właścicieli czy piłkarzy i zagłaskiwanie trenera, który poniósł u nas sromotną porażkę.

Do tych którzy gadają ciągle o płaczących gwiazdkach i normalnych treningach. No nie były to normalne treningi zachodnie. Hyballa ma podobną filozofię do Magatha. Tamten też zajeżdżał piłkarzy i zostawiał tych, którzy dawali radę. Ale powiedzcie mi ile tych mistrzostw i topowych klubów prowadził Magath? Ano właśnie.... Bo te topowe to prowadzą jednak trenerzy, którzy potrafią się dogadać ze swoimi piłkarzami, dobrać do nich taktykę i obciążenia tak, aby wyciągnąć co najlepsze z posiadanych piłkarzy. Hyballa tego nie potrafił.

Sport to jest sport, raz idzie lepiej, raz gorzej. Gdzieś coś wypali, a w innym miejscu już nie. Taka kolej rzeczy. Mamy budżet na miejsce w środku stawki, więc do niej aspirujemy. Obecne miejsce to porażka, ale umówmy się tylko nieznacznie odbiega od miejsca wg budżetu (o parę pozycji).

Możliwe, że następny trener coś u nas zbuduje - czy się będzie nazywał Peter, Jurek czy inny Helmud i niezależnie kogo to będzie wujek czy kuzyn, czy będzie znany z doświadczeniem czy anonim ledwo wyjęty z któreś szatni. Sport jest całkowicie nieprzewidywalny i tak ostra krytyka w stronę tercetu naszych ratowników jest kretyńska.

Odnośnie wróżenia z fusów w sporcie i oceniania kto się nadaje na nowego szkoleniowca, a kto nie - anegdotka. Swojego czasu pewien dziennikarz zapytał Tajnera o Małysza, dlaczego Adam zaczął słabo skakać i już nie kasuje wszystkich jak leci. Trener na to : ja chciałbym najpierw się dowiedzieć jak to się stało, że on w ogóle zaczął skakać tak daleko.

KUBA JARO TOMASZ !
1906% poparcia

Nie czytajcie tych pierdół, róbcie swoje!

Przyjdzie odpowiedni trener i wyniki to nagle na forum wśród chorągiewek staniecie się profesjonalistami w każdym calu )))
Nie. Jesteśmy od dłuższego czasu klubem cyrkowym, doskonalimy się w tej sztuce co sezon, co parę miesięcy przesuwając linie rekordu śmieszności. To się nie zmieni po kilku wygranych meczach.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 14.05.2021, 20:53
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Jesteśmy od dłuższego czasu klubem cyrkowym, doskonalimy się w tej sztuce co sezon, co parę miesięcy przesuwając linie rekordu śmieszności. To się nie zmieni po kilku wygranych meczach.
Nie no przepraszam, ale kambodżańskiego księcia z parasolką i właściciela sklepu z cygarami nie przebiliśmy, a minęło już ponad dwa lata. Ten rekord jest chyba jednak nie do pobicia.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.05.2021, 20:57
Po mojemu to Kuba za jakiś czas wypchnie z klubu/zniechęci do dalszej obecności pozostałych współwłaścicieli. Najpierw Królewskiego, później Jażdżyńskiego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 14.05.2021, 21:02
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Nie no przepraszam, ale kambodżańskiego księcia z parasolką i właściciela sklepu z cygarami nie przebiliśmy, a minęło już ponad dwa lata. Ten rekord jest chyba jednak nie do pobicia.
No Panie tego akurat nikt nigdy już nie przebije. To był absolutny all time top.
Ale kumulując mniejsze sprawy...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.05.2021, 21:24
Harcownik pięknie obnażył, że Twój poprzedni post to jednak była kupa gówna.

Takie wylewanie pomyj, żeby wylać.
Spoko.
Rozumiem.
Post miał pewnie być śmieszny, a wyszedł kretyński.

Ale spoko mniejsze sprawy są ważne.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.05.2021 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.05.2021, 21:28
No wlasnie, wlasnie. Bo duzo się mówi Hyballa zły, zjebany, pojebany... Tylko, że generalnie nie za fajnie też wyszlo/wychodziło z Wisłockim, Obidzińskim i Buksami... Także generalnie jeśli ktoś z zewnątrz się zbliży do Wisły to póki co dobrze nie kończy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 14.05.2021, 21:29
Simonie jest wspaniałe, dwa lata robimy ciagle postępy, atmosfera jest swiena, widać kierunek jazdy a jak czasem nie wyjdzie to hard reset, alleluja i do przodu. 1906% poparcia już następnym razem napewno się uda.

Cyrk podtrzymuje.

P.S Twój post jest o niczym. Takie standardowe będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 14.05.2021, 21:30
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
W takiej lidze uczestniczymy...i nawet w niej jesteśmy żałośni. Piłka nożna to specyficzna rzecz...nawet w cyrku trzeba być profesjonalnym aby publika była odpowiednia
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 14.05.2021, 21:34
To nie kwestia ligi mimo, ze cjest śmieszna. Zdecydowanie najczęściej jest u nas "wesolo".
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.05.2021, 18:30
czaro napisał(a):Wyświetl post
Po mojemu to Kuba za jakiś czas wypchnie z klubu/zniechęci do dalszej obecności pozostałych współwłaścicieli. Najpierw Królewskiego, później Jażdżyńskiego.
Myślę, że najpierw by Kuba odszedł, dopiero później Jażdżyński.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.05.2021, 18:37
dziki napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nie da się w najbliższym czasie pozyskać poważnego inwestora/sponsorów, to niedługo nie będzie trzeba nikogo wypychać na siłę.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 16.05.2021, 20:27
dziki napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego?

10 znaków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.05.2021, 20:29
To samo wrzucilem w watku o statystyce ale tu tez moze sie przydac

Efektywność wydawania pieniędzy
Jak zmierzyc ? Najprosciej wydaje sie wylliczyć koszt 1 pkt (budzet/1pkt).
Uwaga: w poniższych dwóch tabelach Cracovia ma liczone tyle punktow ile zdobyla w sezonie(bez odjęcia 5pkt)
Budzety w mln zł
Budzety z https://www.onet.pl/sport/onetsport/...xd8t9,d87b6cc4

No dobra. ale sa jeszcze europejskie puchary i PP. Postawilem to policzyc:
- UEFA wg rankingu

- punktacja 3-1-0. Remis jesli druna przejdzie lub odpadnie 1 karnych. Ktos zajdzie dalej moze zdobyc więcej punktów, Wydaje sie to sprawiedliwie

i jakie wnioski? Warta wydaje najrozsadniej pieniadze. Do pucharow nie weszla tylko gorszymi meczami bezpośrednimi.
Raków najwieksze sukcesy Wicemistrz i Puchar Polski
Ostatnio edytowane przez bódyń : 17.05.2021 o godz. 08:36.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 16.05.2021, 23:24
Przeczytałem wypowiedź Błaszczykowskiego po meczu z Piastem:
https://www.wislaportal.pl/News.html..._dla_nas_latwy

I oczywiście doceniam Błaszczykowskiego, co zrobił. Nie podoba mi się obrażanie go albo obrażanie się na niego, ale nie widzę powodu, aby go nie krytykować, kiedy chodzi o zarządzanie klubem. I niestety ta wypowiedź brzmi trochę jak ten wywiad wideo po zwolnieniu Obidzińskiego. Kłamstwa + banał + bełkot. Na pewno niczego nie wnosi, w niczym nie pomaga, jest to wypowiedź niepotrzebna. Choć oczywiście Błaszczykowski jako współwłaściciel i kapitan drużyny ma prawo mówić w wywiadach, co chce.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.05.2021, 23:48
czaro napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem wypowiedź Błaszczykowskiego po meczu z Piastem:
https://www.wislaportal.pl/News.html..._dla_nas_latwy

I oczywiście doceniam Błaszczykowskiego, co zrobił. Nie podoba mi się obrażanie go albo obrażanie się na niego, ale nie widzę powodu, aby go nie krytykować, kiedy chodzi o zarządzanie klubem. I niestety ta wypowiedź brzmi trochę jak ten wywiad wideo po zwolnieniu Obidzińskiego. Kłamstwa + banał + bełkot. Na pewno niczego nie wnosi, w niczym nie pomaga, jest to wypowiedź niepotrzebna. Choć oczywiście Błaszczykowski jako współwłaściciel i kapitan drużyny ma prawo mówić w wywiadach, co chce.
Widziałem ten wywiad na C+ po meczu. Straszna demagogia i banał. A takie tłumaczenie cieszynki z RB9 i Kmiecikiem, w kontekście całej sytuacji, to już traktowanie ludzi, jak debili.

Brakowało tylko wzmianek o głodujących dzieciach i psach w schroniskach.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.05.2021, 00:12
Tak jeszcze o tym myślę i te słowa "Jako prezes PZPN pan Boniek powinien zrobić wszystko, aby 30% zawodnika nie wystarczało na Ekstraklasę" to gorzej niż błąd. Potrzebujemy poprawić wizerunek klubu, a grający właściciel po bardzo słabym meczu w swoim wykonaniu, po pogonieniu Hyballi, odejściu Buksy i czym tam jeszcze, postanawia przysrać całej lidze i prezesowi PZPN. No tak wystarczyło, że prawie spadliśmy z ligi, bijąc rekord porażek. Jezu kochany.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 17.05.2021, 00:17
A dla mnie Błaszczykowski wyjaśnił Bońka koncertowo.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.05.2021, 00:21
Nie jestem pewien, czy niechęć do PZPN i Bońka nie przysłania Ci stanu rzeczy.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 17.05.2021, 00:35
Pomimo całego szacunku do Kuby dla ratowania Wisły to niepotrzebnie idzie na wojnę z Bońkiem. Nic dobrego to nie przyniesie. W takiej sytuacji lepiej pokazać klasę i zbyć pytanie dziennikarza brakiem komentarza.

Niestety ale według mnie rodzina Brzęczek/Błaszczykowscy ma tendencję do budowy twierdzy , wiecznie oblężonej przez hejterów...

Nie jestem fanem Bońka ale równie dobrze PZPN mógł Nas już dawno w... z ekstraklasy, nie tak dawno temu...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.05.2021, 01:29
Po kolejnym bardzo słabym sezonie Jakub powinien przede wszystkim posypać głowę popiołem, przyznać się do porażki i przekonać, że nadchodzący nowy sezon będzie zupełnie inny.

A tymczasem, to on jest głównym winowajcą niepotrzebnego zamieszania z Hyballą (po co go zatrudniał, skoro bylo wiadomo, że to nie trenerski długopis/figurant, tylko konkretny facet z warunkami do spełnienia), bo Hyballa zaczął przeszkadzać - doszły ataki ze strony miernot dziennikarskich, itp

Sprawa z Buksą i strata kilku milionów euro na własne życzenie poprzez kłamliwy komunikat o pewnym przedłużeniu umowy, co okazało się bzdurą: https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...dluzej-w-wisle

Gdyby to było za prezesury Bednarza, to obawiam się, że na ostrzelaniu stadionu by nie się skończyło. Bednarz byłby osądzany od czci i wiary, a teraz? W zasadzie nic się nie stało, Dawid wg propagandzistów robi świetną pracę.

Bez komentarza.

Do tego kłótnia i pogonienie Obidzińskiego.

No i sprawa z wujkiem.

W tym pewnie stanowi atak na Bońka po meczu z Piastem.

Boniek po pamiętnym wywiadzie Lewandowskiego musiał zareagować, a więc w konsekwencji Jakub nie pojedzie na nadchodzące ME, a one miały być zwieńczeniem kariery w reprezentacji.

Gdyby nie zmiana trenera, to na 99% byłby powołany na Euro, więc nie jest dziwna ta reakcja Jakuba - pamiętamy też sprawę zmiany kapitana kadry i konflikt z Lewandowskim.

Patrząc z perspektywy ostatnich tygodni najważniejszym celem Jakuba i jego otoczenia bylo doprowadzenie do zmiany trenera, zaprzepaszczenia bardzo pozytywnego początku rundy wiosennej.

Wykorzystano do tego skompromitowane miernoty dziennikarskie (chodzące wcześniej na baczność przed ojcem chrzestnym), najbardziej skompromitowanego kopacza w historii Boguskiego, turystę Carlosa i wiecznie kontuzjowanego Bashę.

Ten zakończony sezon miał być początkiem odbudowy klubu.

Bez komentarza.

Zmarnowano na własne życzenie kolejne kilkanaście miesięcy. Czeka kolejna rewolucja z wujkiem jako jej organizatorem (dla dobrego wizerunku Jurek może być oficjalnie dyrektorem, w rzeczywistości będzie on o wszystkim decydował wraz z Jakubem, a ktoś będzie pełnił rolę długopisa).

Po 2,5 roku przydałyby się jakieś podstawy budowy drużyny, a nie ciągle rewolucje.

Zbliża się ulubiony czas wszelkiej maści klakierów, przydupasów, a więc okienko transferowe.

Już będziemy tradycyjnie atakowani informacjami, że zagraniczne nonejmy od znajomych menedżerów są starannie wyselekcjowani wskutek wielomiesięcznych obserwacji.

Pamiętamy jak rok temu niejaki Kiewicz bardzo zachwalał przyjście jak się okazało szrotu (dawał na TT duży pokaz wazeliniarstwa w stosunku do zarządu i takiego niesmacznego).

Obserwując od lat wszelkiej maści klakierów, obrońców, itp. nie mam do żadnego z nich najmniejszego zaufania (zwłaszcza od pamiętnych wyborów w TS-ie i wszelkich konsekwencji z tym związanych).

Są to ludzie mający określone zadania do wykonania, a sytuacja od lat wskazuje, że oni racji nie mają.

Już został oddelegowany "legendarny" Grzegorz S do ofensywy polegającej na bronieniu zarządu i atakowaniu wszelkich krytykujących, ale to znana od lat osoba, która jest w rzeczywistości szkodnikiem i to jednym z wielu ze środowiska TS-u (tych wszystkich leśnych dziadków z Rady Seniorów TS-u skupionych wokół ojca chrzestnego).
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 17.05.2021 o godz. 01:34.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.05.2021, 07:49
Naprawdę można było wyjść dyplomatycznie z tego wywiadu, powiedzieć że piłkarsko na pewno się nie odstaje, a wręcz przeciwnie, że cieszy go troska Bońka o jego zdrowie, ale będzie chciał spróbować rozegrać jeszcze jeden sezon. A tak wyszło chamsko, niepotrzebny atak i chyba tworzy się syndrom oblężonej twierdzy.

Kuba ochłoń, proszę cie.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.05.2021, 08:03
Akurat za wyjaśnienie rudego mitomana należy się Kubie szacunek.

Boniek to .......i na każdy temat, a jak przychodzi do konkretnych działań to stara śpiewka "że PZPN nie ma na to wpływu". Niech każdy zajmuje się swoimi sprawami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów