The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.10.2018, 20:13
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Możesz napisać jakie to plany ma Jarosław jeśli chodzi o Kraków?
Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję w drugiej turze i może Twoje argumenty przekonają mnie do Majchrowskiego.
A to Kraków nie należy do Polski? To jakaś odrębna autonomia czy jak?

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 22.10.2018, 21:43
Nie rozumiem jak Wiślak może zagłosować na Majchrowskiego po tym wszystkim co nam ostatnio zrobił, ale widocznie niektórzy mają syndrom sztokholmski Powyżej mamy taki przykład
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.10.2018, 22:31
Ja pójdę na drugą turę i narysuję co myślę o obu kandydatach.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.10.2018, 23:07
to współczuję - głupota

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 23.10.2018, 06:02
Proponuję poczytać temat o naszym stadionie i wydarzeniach z ostatnich kilku miesięcy.

Naprawdę, kompletnie nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś kto celowo niszczy nasz klub ?!!?!?!?!!?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
roztropny
Member

Od: 01.2018

Stary 23.10.2018, 09:08
Można nie przepadać za Majchrowskim,ale trzeba pamiętać,że uratował nam dupy.Gdyby nie zgodził się na raty od ekstraklasy (a miał ku temu podstawy) gralibyśmy w Gliwicach.Zero zarobku z dnia meczowego,z tego powodu nie byłoby kasy nawet na część wypłat (wnioski do pzpn o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.I najgorsze sponsorzy klubu+użytkownicy skyboxów mogliby oczekiwać zwrotów pieniędzy.To mogłoby wiązać się z naszym bankructwem.

Ja osobiście pozostanę neutralny,nie zagłosuję na Majchrowskiego,nie zagłosuję na Wassermann która przy aferze ze stadionem schowałą głowę w piasek,a teraz przejmuje się jakimś klubikiem z Olszy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.10.2018, 10:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Proponuję poczytać temat o naszym stadionie i wydarzeniach z ostatnich kilku miesięcy.

Naprawdę, kompletnie nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś kto celowo niszczy nasz klub ?!!?!?!?!!?
Dlatego prawdopodobnie nie zagłosuje, ale spójrz na problem szerzej: jaką masz gwarancję, że w przypadku wassermanowej nie będzie gorzej dla naszego klubu?

Podkreślam tylko, że nikt nie neguje tego, że majchrowski to menda.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.10.2018 o godz. 10:25.

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 23.10.2018, 10:32
Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać.

Więc jeśli mam 100% pewności że ktoś nam szkodzi za plecami i gdybanie że może ktoś inny też będzie szkodził wybór jest prosty.

Wasserman może robić wszystko ale na 100% nie jest umoczona konszachtami z deweloperami jak Jacuś.

roztropny napisał(a):Wyświetl post
Można nie przepadać za Majchrowskim,ale trzeba pamiętać,że uratował nam dupy.Gdyby nie zgodził się na raty od ekstraklasy (a miał ku temu podstawy) gralibyśmy w Gliwicach..
Nic nam nie uratował. Zyskał głosy takich właśnie kibiców co łykają wszystko jak pelikany. Decyzja była już podjęta (polecam naprawdę przeczytanie odpowiedniego tematu na forum) tylko potem Rada Miasta i sam Prezio kręcili i straszyli eksmisją.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.10.2018, 11:53
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
A to Kraków nie należy do Polski? To jakaś odrębna autonomia czy jak?
Chwila moment, rozmawiamy o wyborach prezydenta Krakowa, więc pytam o Kraków.

Jeśli chodzi o Polskę to pis i tak może wprowadzić praktycznie co chce, bo mają w sejmie większość.

Czekam nadal na informację od Ciebie, co takiego stanie się w Krakowie po ew. wygranej Wasserman.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 23.10.2018, 12:10
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ja pójdę na drugą turę i narysuję co myślę o obu kandydatach.
Głos nieważny = głos na Majchrowskiego,
czyli popierasz status quo. Super pomysł

Kraków to jednak stan umysłu
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.10.2018 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 23.10.2018, 13:03
Tak samo można powiedzieć, że głos nieważny to głos za PiS-em. Świadomy wyborca głosuje "na" a nie "przeciw komuś", więc jeśli nie popiera nikogo to albo nie głosuje albo oddaje głos nieważny.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 23.10.2018, 13:19
Nie można tak powiedzieć, bo to Majchrowski wygrał pierwszą turę i on też jest faworytem w drugiej. Czasami trzeba w życiu wybrać między złem, a mniejszym złem.... Jeżeli ktoś ma pójść oddać głos nieważny to lepiej niech w ogóle nie idzie i nie traci swojego i komisji czasu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.10.2018 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując
filipowski
Member

Od: 06.2013

Stary 23.10.2018, 14:26
Jest bardzo dobrze,Pis ma już 6 sejmików w których rządzi samodzielnie.Jest blisko przejęcia województwa mazowieckiego (niektórzy twierdzą,że jest już wygrana) więc mamy 7 województw.Jest realna szansa na koalicję w innych sejmikach np na śląsku/dolnym sląsku brakuje jednego głosu.Biorąc pod uwagę,że przed wyborami było jedno województwo,jest mega sukces.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.10.2018, 16:58
heoij napisał(a):Wyświetl post
Głos nieważny = głos na Majchrowskiego,
czyli popierasz status quo. Super pomysł

Kraków to jednak stan umysłu
Możesz wyjaśnić na podstawie jakich zasad matematycznych twierdzisz, że głos nieważny w przypadku gdy do wyboru jest 2 kandydatów to głos za którymś z nich?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.10.2018, 17:12
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Chwila moment, rozmawiamy o wyborach prezydenta Krakowa, więc pytam o Kraków.

Jeśli chodzi o Polskę to pis i tak może wprowadzić praktycznie co chce, bo mają w sejmie większość.

Czekam nadal na informację od Ciebie, co takiego stanie się w Krakowie po ew. wygranej Wasserman.
Co stanie się? Nie chcę wiedzieć dlatego min nie oddam na nią głosu :]

Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 23.10.2018, 18:07
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Możesz wyjaśnić na podstawie jakich zasad matematycznych twierdzisz, że głos nieważny w przypadku gdy do wyboru jest 2 kandydatów to głos za którymś z nich?
Bo głos nieważny liczy się do frekwencji i potem niezależnie kto wygra będzie sobie wycierał gębę tym, że wygrał przy wysokiej frekwencji, a to znaczy, że ma wysokie poparcie społeczne.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 23.10.2018, 18:18
Awe napisał(a):Wyświetl post
Bo głos nieważny liczy się do frekwencji i potem niezależnie kto wygra będzie sobie wycierał gębę tym, że wygrał przy wysokiej frekwencji, a to znaczy, że ma wysokie poparcie społeczne.
Aleś wymyślił
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.10.2018, 18:33
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Co stanie się? Nie chcę wiedzieć dlatego min nie oddam na nią głosu :]
Czyli nie masz żadnych argumentów.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 23.10.2018, 20:10
ciacho napisał(a):Wyświetl post
To jest logiczne myślenie W tym przypadku popierasz, żeby było tak jak było, bez żadnych zmian, jeżeli dotychczasowy Prezydent jest faworytem.
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.10.2018 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 23.10.2018, 21:25
heoij napisał(a):Wyświetl post
To jest logiczne myślenie W tym przypadku popierasz, żeby było tak jak było, bez żadnych zmian, jeżeli dotychczasowy Prezydent jest faworytem.
No to chyba u Ciebie szwankuje.

Oficjalnie 46:32 dla Majchra. Wynik 2 tury raczej przesądzony .
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.10.2018, 21:34
Ktoś kto chodzi na Wisłę i głosuje na tego żydowskiego sk.urwysyna, kurdupla co nie potrafi "R" powiedzieć, człowieka, który Wisłą gardzi i pomiata to powinien dyscyplinarnie ale z kodeksem honorowym dostać w pysk.
TYLE W TEMACIE

https://www.youtube.com/watch?v=j-asrNdZbdw

Jebać jego i wszystkich jego zwolenników!!!!!!!!!!!!! I tych wszystkich co razem z nim nie zejdą na psy.

P.S i kutas w ryj tym, którzy biernie będą patrzyć jak ta kreatura dalej siedzi u steru miasta.

p.s 2. Radykalnie, ale trudno. Nie ma co obijać w bawełnę, tylko trzeba sobie jasno powiedzieć parę spraw. Dobranoc

p.s 3. Jeb.ac zyydów i majchrowskiego!
Ostatnio edytowane przez regan : 23.10.2018 o godz. 21:39.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 23.10.2018, 21:51
Zgłaszam to do prokuratury.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 23.10.2018, 23:36
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać.

Więc jeśli mam 100% pewności że ktoś nam szkodzi za plecami i gdybanie że może ktoś inny też będzie szkodził wybór jest prosty.

Wasserman może robić wszystko ale na 100% nie jest umoczona konszachtami z deweloperami jak Jacuś.

Nic nam nie uratował. Zyskał głosy takich właśnie kibiców co łykają wszystko jak pelikany. Decyzja była już podjęta (polecam naprawdę przeczytanie odpowiedniego tematu na forum) tylko potem Rada Miasta i sam Prezio kręcili i straszyli eksmisją.
Ale za lex developer głosowała. ustawą o której się mówiło że przegłosują od pierwszego dnia przy władzy.

Gratuluje samopoczucia i wiary w ludzi.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.10.2018, 10:40
W drugiej turze tylko Wassermann.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 24.10.2018, 11:08
W pierwszej turze głosowałem na Wassermann. W drugiej również to zrobię. Tylko problem polega na tym, że jej program w ogóle mnie nie przekonuje. W Krakowie nic się nie zmienia i raczej nie zmieni.

Teraz stają po stronie ludzi, którzy swego czasu głosowali na PO aby odsunąć PiS od władzy. Mam teraz podobnie. Głosuje na Wassermann bo mam dość Majchrowskiego..

Szkoda, że Kraków nie ma kandydata z prawdziwego zdarzenia, na którego głos oddałaby zdecydowana większość mieszkańców.

Jacek to pewność, że w Krakowie powstaną kolejne apartamentowce, biurowce, galerie i inne ..... muje..

Z drugiej strony, wybór Wassermann może miastu wyjść na plus. Porażka w Warszawie, porażka pewnie w Gdańsku i większości miast może spowodować, że Kraków zyska z dotacji budżetowych. Jarek i jego świta, powinni jakoś przekonać mieszkańców co do wyboru w II turze a jak na razie nic się nie dzieje w tym temacie.. Szkoda!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 24.10.2018, 11:28
Mnie też ona nie przekonuje, ale teraz jest ogolnie szansa wziac ja na kolano i przepytac co sadzi w sprawach Wisly, terenow, stadionu, czynszu za stadion itd. To byloby napewno nowe rozdanie i przewietrsenie układow w miescie i jedyny prezysent PIS w 2 najwiekszym miescie w Polsce co nawet marketingowo na ten moment dobrzeby wygladalo.

Mamy ministra Infrastruktury z Krakowa. Zobaczcie jak szybko sie posunela S7 i S52. Jeszcze 3 lata temu nie bylo decyzji srodowiskowych ani wpisanych tych tras na liste priorytetowych. Dzis juz koncowe etapy przetargowe. Warto miec swoich ludzi powiazanych z wladza na górze.

Natomiast Wasermanowna niech zacznie cos dzialac bo na razie nie widze w jej dzialaniach koncepcji a pogonic tego zydowskiego cw.ela nie jest wcale trudno. Ludzie w Krakowie maja go dosc!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 24.10.2018, 11:53
Cytat:
Jacek to pewność, że w Krakowie powstaną kolejne apartamentowce, biurowce, galerie i inne ..... muje..
A to źle ?
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 24.10.2018, 12:05
@WISŁAZWE

Ani Kraków, ani Wrocław, ani Łódź, Warszawa, Poznań nie mają kandydatów na Prezydenta, o których można powiedzieć coś bardzo pozytywnego.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 24.10.2018, 12:28
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
A to źle ?
To jak sie buduje w Krakowie bez kompletnie żadnego ładu urbanistycznego, przestrzennego, bez planu zagospodarowania, gdzie leje sie beton, robi wąskie chodniki, gdzie połowe tych chodników zajmują samochody, wąskie uliczki, gdzie nie da się przejechać bez przepuszczenia kogoś z nad przeciwka(ul. Reduta), gdzie masz grodzone bloki śmiesznym płotkiem, który zaburza przestrzeń, gdzie na siłe upycha się oczywiście grodzony plac zabaw o wymiarach 10x10 m, gdzie likwiduje się zieleń i leje beton nie to powiedziałbym nawet bardzo źle.

Nie wiem ilu z was było na Ruczaju(ok osiedla europejskiego, lubostroń, ul. zachodniej, pychowickiej, czy na osiedlu Złotej Jesieni w hucie v/v szpt. Rydygiera i wielu wielu innych miejsc w Krakowie? Idąc chodnikiem ul. Sosnowiecką dochodzimy do miejsca w którym chodnik kończy się na płocie, dalej trzeba iść ulicą.) Tak buduje się dzisiaj w Krakowie pod rządami komitetu tego błazna żydowskiego, a ludzie jakby nic nie chcą zauważyć.

Porównajcie sobie te miejsca do Nowej Huty czy to starej czy to Blokowisk od pl. Bieńczyckiego na Zachód. Każde osiedle planowane, każde ma park, zieleń, przestrzeń, chodniki, parkingi, nic nie grodzone, drzewa, trawa, przyjemnie iść. Ale to budowali komuniści. A za rządów w demokracji, mamy betonowe getta, bez chodników, zieleni, infrastruktury.

Bardzo źle!

A nawiązując jeszcze do słów WiZŁAZWE, to za Wasermann też w Krakowie będzie się budować.
Jak Pis dochodził do władzy to też straszyli, że w Polsce nie będzie się budować, a budują na potęgę w tym momencie.

Chodzi o to w jaki sposób będzie się budować, czy będzie jakaś wizja i koncepcja, czy po prostu za łapówki dalej będzie wydawać się WZtki po to, żeby developer zarobił jak najwięcej a to jak będzie wyglądać nasze miasto nie będzie mieć żadnego znaczenia.

poza tym dziwi mnie też, że ktoś, kto tak otwarcie wspiera żydowski klub, może mieć poparcie na Wiśle. Ktoś kto mówił, że "nigdy nie zejdźmy na psy" ku uciesze żydowskiej gawiedzi. Nie mówiąc już po ostatnich zawirowaniach ze stadionem. To jest smutne.
Ostatnio edytowane przez regan : 24.10.2018 o godz. 12:36.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 24.10.2018, 12:30
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
A to źle ?
źle
bo chodzi o lokalizację a nie obiekt

wszystko się wpieprza do centrum albo kompletnie bez planów:

5 biurowców przy Politechnice, 3 biurowce przy Placu Imbramowskim, biurowiec przy 29tej naprzeciwko Cmentarza, biurowce przy Matecznym i Wadowickiej, zabudowany osiedlem zabytkowy pas startowy w Czyżynach

infrastruktury zero, pozwolenia często niezgodnie z planem zagospodarowania itp itd
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów