The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.08.2017, 16:10
Jeżeli Janekx89 jest prawnikiem i to od prawa sportowego - to jest prawnikiem pożal się Boże - czego dał przykład w dyskusji twitterowej na temat kontraktu zawodnika, który idzie na wypożyczenie do innego klubu (dotyczyło Kuby w Wiśle) gdzie twierdził, że klub wypożyczający przejmuje obowiązki kontraktowe zawodnika.
Oczywista nieprawda, gdyż klub wypożyczający zawiera na czas wypożyczenia kontrakt z zawodnikiem, a klub macierzysty jest zwolniony z świadczeń kontraktowych przez okres wypożyczenia.
Tym samym raczej nie lokowałbym go wśród prawników czy menagerów, bo raczej podstawowych informacji nie ma....
Zresztą ustalanie kim jest ten gość - po jego wpisach najszybciej mógłby dokonać TS poprzez ujawnienie danych osoby celem wszczęcia postępowania cywilnego za zniesławianie TS Wisła w publikacjach na twitterze.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 02.08.2017, 20:22
Stawiam tezę , że nik janekx89 nie ma nic wspólnego z imieniem(prawdopodobnie Kamil), nazwiskiem, rokiem urodzenia, a ma jedynie utrudnić identyfikacje obiektu.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 03.08.2017, 08:02
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Stawiam tezę , że nik janekx89 nie ma nic wspólnego z imieniem(prawdopodobnie Kamil), nazwiskiem, rokiem urodzenia, a ma jedynie utrudnić identyfikacje obiektu.
- Janek raczej nie pochodzi od imienia,
- Nie wierzę, aby pochodziło od nazwiska,
- Według mnie pochodzi od imienia Jana Kollera (Janek jest wielkim fanem Borussi),
- 89 raczej jest rokiem urodzenia. Na pewno urodził się w lipcu,

Czy Kamil? Nie wiem, czy to wiarygodne. Rzeczywiście ktoś się tak do niego kiedyś zwracał na TT, jednak to mogłoby być pudło (bo ten ktoś myślał, że Janek to Burzec Kamil).
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.08.2017, 11:21
Ciekawy temat, sam kiedyś z ciekawości szukałem czy coś o nim jest. W starszych tweetach pisał, żeby nie wyszkuiwać w google bo i tak nic się nie znajdzie. Ogólnie bardzo pewny siebie, wrzucał zdjęcia swojego telewizora, kuchni raczej skromnie . Sporo podróżował/podróżuje.
Tu konto google+ z takim nickiem https://plus.google.com/102512808667188195270 jest tam kilka zdjęć https://get.google.com/u/0/albumarch...tos-from-posts przedstawiających.. starą Katedrę w Zamościu, zdjęcia zrobione Lenovo K6 Note.
Jest też konto na YT https://www.youtube.com/user/janekx89 jak ktoś wspomniał fan rapu.
Może to Kamil Jan ... '89
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.08.2017, 17:50
w swiecie w ktorym kazdy kłamie i kazdy moze udawac kogo chce, macie ciezki orzech do zgryzienia.

oczywiscie nie sugeruje ze autor tematu gra pod siebie (Jest ustanowiona nagroda przez pewne agencje manadzerskie za dane osobowe bohatera) czy cos, ale jesli sugerujecie ze to jest ktos z forum, idzcie do modów po IP i po krzyku.

oczywiscie jesli uwazacie ze bohater ma wyjebane na ostrożność i nie korzysta z zadnego rodzaju zabezpieczen i szyfrowań ;]

a to ze na necie sa konta o identycznej nazwie (janekx89) to ja nie jestem zaskoczony...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 04.08.2017, 00:15
David. napisał(a):Wyświetl post
Kamil Jan ... '89
Kamil Jan... Gapiński z Weszlo?

Zgadzam się z wpisem powyżej.
Ostatnio edytowane przez Virusman : 04.08.2017 o godz. 00:17.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 04.08.2017, 08:05
Fajna rozkminka, nie powiem.
Jeżeli Gapiński to on chyba jeszcze w TOK FM pracuje.
TS mógłby mu jakieś postępowanko wkroić...potem kontrolowany przeciek do Białońskiego i mamy Jasia na patelni
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Stalowy
Junior Member

Od: 08.2017

Stary 09.08.2017, 10:18
Witam serdecznie kolegów
Czy temat dalej aktualny ?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 09.08.2017, 11:12
Stalowy napisał(a):Wyświetl post
Witam serdecznie kolegów
Czy temat dalej aktualny ?
Pewnie, że aktualny. Trochę spowolniony, sprawy zawodowe, ale aktualny
Odpowiedz cytując
Stalowy
Junior Member

Stary 09.08.2017, 11:43
Moje uwagi
- Za bardzo się interesował tematem Wisły w kontekście kupna przez Niemców ( interesował , dyskutował, miał wiedze i wszedł w konflikt z kilkoma osobami. Chyba najbardziej z tym radnym z Krakowa który mocno i przesadnie go atakował musi mieć jakiś związek z Wisłą, Krakowem może dobrego znajomego No i czy tez miał interes w zmienię właściciela a za tym tez zarządu ale nie mówię że interes finansowy ale np. konflikt , urazę...
- Jeśli to Kamil Jan Gapiński to nie ma raczej prawicowych poglądów ( jak ktoś wspominał ) bo jest synem posłanki z PO i na jego prywatnym TT mocno atakował Dudę przy okazji kampanii prezydenckiej
- Dziwne jak na kibica Legii bo ostatnio na TT były wpisy że brał udział w jakiś akcjach 12 bohater czy jakiś charytatywnych Wiślackich ...
- Jeśli to KJG to jego pesel jest pewnie gdzieś do odszukania ( data urodzin)
-Jeśli to KJG to ze zdjęć wynika że faktycznie zadufany i narcystyczny ;-)
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 09.08.2017, 14:46
Dobre spostrzeżenia.

Ja jednak chciałbym wykluczyć jakoby Janekx89 był Kamilem Janem Gapińskim.

- Janekx89 jest bardzo mobilny,
- Pisze wiele z telefonu, zawsze tylko o piłce,
- Gapiński też pisze sporo na Twitterze i nie tylko o piłce

Takie przełączanie i przelogowywanie się z konta na konto jest uporczywe, na dłuższą metę nie do zniesienia.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.08.2017, 16:29
Można mieć na telefonie dwa twittery zalogowane równorzędnie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Stalowy
Junior Member

Stary 09.08.2017, 17:29
Janekx89 tak bardzo dba o zachowanie anonimowości że nie było by problemu dla niego aby mieć dwa telefony czy dwa konta TT obsługiwane jednocześnie. Zresztą według mnie na 99% on nie "urodził się" na TT w dniu swojego pierwszego tweeta jako Janekx89 tylko wtedy rozpoczął działalność pod takim nickiem a wcześniej pewnie pisał jako ktoś inny i zapewne tamto konto pozostawił i prowadzi je równolegle. Przecież nikt nagle nie staje się tak z przypadku dobrze poinformowanym źródłem przecieków. Jego działalność może mieć kilka sttron medalu. Część tweetów to normalne średnio wartościowe info. o mało interesujących ruchach w świecie piłkarskim ale CZĘŚCIĄ może rozgrywać swoje gierki czy wpływać na pewne sprawy. Popatrzcie jak zachowywał się w sprawie Wisły. Ktoś dawał mu info a on je przekazywał na TT. Dokonywał swojej interpretacji i oceny inwestora i zapewniał niewzruszenie o nieuchronności transakcji sprzedaży Wisły. To tak naprawdę przez 100% czasu on i Miga byli źródłem informacji o poczynaniach Niemców TF dała 2czy 3 oświadczenia i tyle.
Popatrzcie jak od 21 lipca jarał sie nowym właścicielem Wisły , ze ma informacje od poważnych ludzi , ktoś zażartował że "kasy jak szejk ale zimna niemiecka głowa" a on to potwierdził. Tak samo jak z Meresińskim też twierdził że zrobi z Wisły potęgę . Potem się wykręcą że "ktoś" jakiś "dureń" go wprowadził w błąd. To jest gość któremu ktoś wrzuca informacje a on je powtarza wykorzystując swoja popularność. Zastanawia że po przypadku Meresińskiego też tak bezkrytycznie podszedł do Niemców jednocześnie deprecjonując prezes Sarapatę i TS
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 09.08.2017, 20:40
Miga, odkup swe winy!

Kto ci dawał info bo janex też miał to samo.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 10.08.2017, 10:37
Moje spostrzeżenia:
Janex89 raczej nie jest agentem, bo niektóre jego info okazują się totalnym nieporozumieniem:
Miał być wielki inwestor z Niemiec, pisał o tym, że widział oświadczenia, że Jorg Loser już jest na spotkaniu w TF, że widział jego osobiste oświadczenie potwierdzające chęć zakupu Wisły.
Gość robi to dla rozgłosu, pisząc "mam te kopie/skany gdzieś na dysku".
Po prostu gość dostaje info od kogoś, a tu zaliczył mega wtopę.
Była nawet dyskusja o tym, że nie ma żadnego spotkania, a on jak debil kłócił się, że "właśnie trwa spotkanie". Że prawnicy Losera są w TF.
Potem zaczął gadać, że TF wyda zupełnie inne oświadczenie (inne niż TS!).
Ktoś go nieźle wkręcił, a chłopczyk dał się zrobić, więc informatorem to on osobiście nie jest, a pośrednikiem, który też chce trzymać się anonimowości i wykorzystuje Janexa, któremu popularność jak najbardziej się podoba - wszakże cytują go poważne portale.
Szkoda słów ogólnie. Burak jakich mało, w dodatku gbur blokujący tych, którzy go jadą gdy się pomyli, a on prostuje to i ściemnia, że to nie tak było, a i jeszcze sam usuwa swoje Tweety.
Raczej nie dojdziemy do niego, bo jest tylko pionkiem w całej grze.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 10.08.2017, 13:15
piszecie ze burak, ze slabe info itd

to po .... rozkminiacie kim on jest i czytacie jego tt ?
Sami sobie zaprzeczacie...

biorac pod uwage ze na....ia dzien w dzien, to procent jego pomyłek wg mnie jest najmniejszy wsrod wszelkich twitterowych informatorów.

A co do tego ze "ktoś go wkręcił " .... czy wy ....a zapomnieliscie ze nasz byly rzecznik pisal ze beda transfery za meresinskiego? Nie jakis ....a twitterowicz tylko czlowiek z klubu ? Czy nie bylo informacji ze Skwk czy tez szarki sie z nim spotkaly i mu ufaja? Skoro wkrecic mozna Cupiała, to mozna kazdego, nie sadzicie?
p.s. jakby nie bylo, gdyby nie afera TT to ten klub by juz dwa razy został sprzedany...!!

aha.
po IP go nie znajdziecie ani po VPN. Głupi nie jest.
E: zero stopni, wiec nie wmawaj temat śmieszkowy imho
Ja mam informacje ze po VPN mozna bardzo dobrze namierzyć, dlatego kupuje sie VPN z dziwnych regionów, no ale co ja tam wiem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.08.2017 o godz. 14:00.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 10.08.2017, 13:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post

biorac pod uwage ze na....ia dzien w dzien, to procent jego pomyłek wg mnie jest najmniejszy wsrod wszelkich twitterowych informatorów.

A co do tego ze "ktoś go wkręcił " .... czy wy ....a zapomnieliscie ze nasz byly rzecznik pisal ze beda transfery za meresinskiego? Nie jakis ....a twitterowicz tylko czlowiek z klubu ? Czy nie bylo informacji ze Skwk czy tez szarki sie z nim spotkaly i mu ufaja? Skoro wkrecic mozna Cupiała, to mozna kazdego, nie sadzicie?
p.s. jakby nie bylo, gdyby nie afera TT to ten klub by juz dwa razy został sprzedany...!!

aha.
Nie grzej się.

Po VPN się nie namierza...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 13.08.2017, 10:00

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 13.08.2017, 23:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post

aha.
E: zero stopni, wiec nie wmawaj temat śmieszkowy imho
Ja mam informacje ze po VPN mozna bardzo dobrze namierzyć, dlatego kupuje sie VPN z dziwnych regionów, no ale co ja tam wiem
I dlatego go wy.......ili...tzn sam zrezygnował
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 20.08.2017, 16:31
Janekx w odpowiedzi na podanie przez oficjalne konto Legii składu na dzisiejszy mecz z Wisłą Płock:

Oczywiście mało istotne, gdzie miał biegać sam Broź, ale z tego wynika, że Janekx ma jakiegoś "kreta" w szatni Legii, skoro publikuje informacje z samej odprawy przedmeczowej.
Ostatnio edytowane przez Paweł : 20.08.2017 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.08.2017, 17:22
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Janekx w odpowiedzi na podanie przez oficjalne konto Legii składu na dzisiejszy mecz z Wisłą Płock:

Oczywiście mało istotne, gdzie miał biegać sam Broź, ale z tego wynika, że Janekx ma jakiegoś "kreta" w szatni Legii, skoro publikuje informacje z samej odprawy przedmeczowej.
chyba ,ze tak potrzebuje byc tym "waznym" i dobrze poinformiwanym,ze sam takie rzeczy zmysla.to w sumie nie do udowodnienia gdzie miał biegać Broź
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 21.08.2017, 00:44
A czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że to syn kogoś kto pracuje przy piłce?
Kto normalny ma czas tyle pisać na tt ? Mając prace, obowiązki.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.08.2017, 10:25
śledztwo dalej w toku ?

kim jest janekx ? na pewno kurvą
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 25.08.2017, 16:53
Kiedy ktoś połamie palce temu pajacowi?
Najpierw Mersiński,
Później Stechert
A teraz to -> https://twitter.com/janekx89/status/901059191904894978
Straszliwy szmaciarz.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 25.08.2017, 18:36
On chuja wie a gada, wie, że się tu o nim pisze i tyle

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 05.09.2017, 02:01
A moze janex to Kasztelan?
łukasza
Odpowiedz cytując
Mistal
Member

Od: 10.2010

Stary 23.10.2017, 17:17
ja słyszałem natomiast, że to ktoś powiązany dość mocno (syn) z Jackiem Bednarzem lub nawet on sam.Zauważcie, że 3 kluby o których wie najwięcej to Legia, Ruch i Wisła w każdym z nich pracował. W czasach gdy wyłapali go w internetowym głosowaniu jako kibica Legii Bednarz był ich piłkarzem sam Jacek Bednarz był też członkiem ekstraklasy s.a. więc stąd mógł mieć info o transferach z pozostałych klubów, jako były dyrektor sportowy ma pewnie świetne informacje od mengerów. Do tego dochodzi fakt, że jego relacje ze Stanowskim mimo, że się nie kłócą na twitterze nie są jakieś fantastyczne, raczej poprawne, średnio poprawne. Do tego dochodzi fakt, że jak wyszła afera z lewą fundacją Ruchu za co dostali ujemne punkty w zeszłym sezonie to siedział cicho a to dlatego, że Bednarz był za nie odpowiedzialny jako pracownik Ruchu.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.11.2017, 16:28
https://twitter.com/janekx89/status/928568600838987776 informator je...any
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 10.11.2017, 17:40
janekx89 jest nikim - temat mozna zamknac
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 13.06.2018, 17:08
http://weszlo.com/2018/06/13/janekx89-ogole-jestes/
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów