The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.09.2015, 20:01. Islamizacja Europy
Temat na czasie - chciałbym to oddzielić od politycznego - tutaj komentarze i opinie wyłącznie dotyczące zmasowanej migracji.

Po pierwsze - trzeba wytłumaczyć miłośnikom kóz że u nas nie ma meczetów ale są maczety

A tak poważniej:

- uchodźca dostaje dużo większy zasiłek niż samotna matka z dziećmi - pytanie o zgodność z konstytucją i równością wobec prawa
- Unia nam narzuca że mamy przyjąć większą liczbę niż bogatsze kraje UE
- Słowacja, Czechy, Węgry są przeciwko - przynajmniej Słowianie swój rozum mają

Zapraszam do dyskusji
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
MJ
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.09.2015, 20:19
Z ostatniej chwili o "uchodźcach"

http://www.wprost.pl/ar/520831/Ewaku...Alarm-bombowy/
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 13.09.2015, 20:24
Nie jestem pewien ale chyba byl gdzies juz taki temat tutaj na forum.

edit: http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9400 mozna przeniesc do tego tematu
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 13.09.2015 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.09.2015, 20:30
Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu

https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 13.09.2015, 20:49
Turcy i Kurdowie załatwiają swoje porachunki w Niemczech

https://www.youtube.com/watch?v=jlm2YGuKfcg#t=93

Jakaś organizacja o nazwie w2eu rozdaje imigrantom/uchodźcom tzw. przewodnik emigranta czyli wskazówki, mapy, numery telefonów wszelkich organizacji (Czerwony Krzyż, UNCHR) mogących pomóc w dalszym przemieszczaniu się po Europie. Wszystko oczywiście w języku arabskim.

Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.09.2015, 21:07
Muzułmanie w Polsce i Europie przerażające fakty Islam in

https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.09.2015, 21:20
Jedno mnie zadziwia,Nostradamus to s....esyn, że to przewidział.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 13.09.2015, 21:22
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien ale chyba byl gdzies juz taki temat tutaj na forum.

edit: http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9400 mozna przeniesc do tego tematu
ok, wyszukiwarka mi go nie znalazła - można połączyć.

ps. ten żebraczy socjal jaki jest w naszym kraju może się okazać naszym zbawieniem ...
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 13.09.2015, 21:30
Kocur napisał(a):Wyświetl post
ok, wyszukiwarka mi go nie znalazła - można połączyć.

ps. ten żebraczy socjal jaki jest w naszym kraju może się okazać naszym zbawieniem ...
czy ja wiem

Cytat:
"Na razie sytuacja wygląda tak. Tyle zdążyło się zmienić od piątku:

1. Austria zamyka granice z Węgrami
2. Niemcy zamykają granicę z Austrią.
3. Czechy zamykają granicę z Austrią.

No to szybki rzut oka na mapę.
Czesi skoro zamknęli już jedną granicę i zapowiedzieli, że nikogo nie przyjmą, na pewno za chwilę szybko zamkną granicę ze Słowacją.
I mamy szlak uchodźców przez Polskę.

Niemcy już mówią na głos, że "osiągnęli punkt krytyczny i więcej uchodźców nie zmieszczą". Jak myślicie, co zrobią Niemcy, gdy uchodźcy zaczną szturmować trasę przez Polskę?
Dokładnie tak. Zamkną granicę z Polską.

Jeśli teraz szybko nie zareagujemy, to mamy za chwilę armię uchodźców u siebie."

ŻL

i będą" polskie obozy"
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 13.09.2015, 21:54
https://www.youtube.com/watch?v=poZC4ZZBUTs
Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 13.09.2015, 21:59
Sytuacje jest hmm, dobra dla Polski jeśli będziemy tylko chcieli ją wykorzystać. Los zesłał Nam idealną sytuacje do zajęcia należnego Nam miejsca jako naturalnego lidera Europy Środkowej. Czechy, Słowacja i Węgry pójdą za Nami i pod Naszym przywództwem jeśli tylko będziemy potrafili odrzucić poddaństwo wobec Niemiec i weźmiemy w sprawy w swoje ręce.

Nie wydaje mi się, żeby cale społeczeństwo Państw zachodnich tak bardzo popierało nową rzeczywistość jak pokazują to media. Jak ktoś pisał w innym temacie Nasza łatka rasistów i katolików powinna być po Naszej stronie tym razem i pozwolić Nam wykreować się na ostatni bastion Europy.
Ostatnio edytowane przez art : 13.09.2015 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 13.09.2015, 22:15
W Wielkiej Brytanii gdzie wiadomo jak jest, są ludzie którzy chcą walczyć z islamizacją ich kraju. Oczywiśćie jest to gartska bo wiadomo jaką łatkę przypina się takim ludziom, partią i organizacjom ale jak wiemy wszystko zaczyna się od rzeczy małych. Mówi się, że zachód jest już stracony. W mojej ocenie nie, dopóki jest tam większość chrzecijańska, nie jest za późno, a jak jeszcze pójdzie przykład oporu ze środkowo-wschodniej Europy to kto wie.

Cytat:
Nie wydaje mi się, żeby cale społeczeństwo Państw zachodnich tak bardzo popierało nową rzeczywistość jak pokazują to media
Wytarczy poczytać komentarze pod profilami BBC i Sky News gdzie brytyjczycy co raz czeście popierają Węgrów w ich działniu.
Ostatnio edytowane przez PvD : 14.09.2015 o godz. 08:13.
Cytat:
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 13.09.2015, 22:18
Ja mam cichą nadzieję, że nawet jak Czesi czy Słowacy zamkną granicę i jakimś cudem ten marsz trafi do nas to pójdzie dalej - czy to wpław przez morze czy pontonami czy na tratwach przez Odrę.

To nie są głupie ludzie - wiedzą że nad Wisłą to nie jest ich Ziemia Obiecana.

Edit: Społeczeństwo zachodnie ma już ich serdecznie dosyć i nie ma się co podniecać pokazywaną w TV twarzą lewaka z UK czy Dojczlandu. Wszyscy obcokrajowcy, z którymi rozmawiam sami czują się jak w gettach. Strach wyjść do sklepu wieczorem, strach wracać z imprezy do domu, strach puścić dzieci same do szkoły.
Odpowiedz cytując
63624
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 13.09.2015, 22:46
Ci co liczą na głos sprzeciwu polskiego rządu niech nie mają złudzeń. Mała Słowacja zapowiedziała weto wobec przydzielania stałych kwot uchodźców, o naszej reakcji cisza, to oznacza tylko jedno Kopacz zgodziła się na to, albo Tusk jej przekazał, że nie ma wyjścia bo deal już zrobiony i nie wie jak to sprzedać społeczeństwu. Jedyny plus taki, że PO może przerżnie przez to całkowicie wybory...

No i jeśli pojawią się setki uchodźców na naszej południowej granicy, to przy fachowości obecnej ekipy przepis na burdel gotowy.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.09.2015, 23:25
Szkoda, że dwie główne partie nie wyraziły dotąd jasnego sprzeciwu wobec islamizacji kraju.
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.09.2015, 23:49
I nie wyrażą. I jedna i druga mają na tym za dużo do stracenia. Niestety bardziej od interesu Polski liczy się zabezpieczenie własnego tyłka.
"...ja umiem żyć bez kasy wiesz, a Ty się sprzedaj..."
Odpowiedz cytując
Super name
Junior Member

Od: 09.2015

Stary 14.09.2015, 01:46
Znalezione w necie:

Patrioci Sieradz Stop islamizacji
https://www.youtube.com/watch?v=ml6tv2cU3Us
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 14.09.2015, 09:23
https://www.youtube.com/watch?v=U4m9OdMZNu8

GŁOS POlAKÓW

"K***a mać"
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 14.09.2015, 09:26
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
I nie wyrażą. I jedna i druga mają na tym za dużo do stracenia. Niestety bardziej od interesu Polski liczy się zabezpieczenie własnego tyłka.

Co według Ciebie mają do stracenia ? Pytam serio, bo nie ogarniam tego. Skoro zdecydowana większość społeczeństwa jest nastawiona negatywnie i nie chce przyjmowania imigrantów, to co mogą zyskać ? Wipler ogarnął temat zawczasu, że na postawie anty-imigracyjnej można zyskać poparcie co już delikatnie widać w sondażach (1,5 % wzrostu, niewiele ale zawsze, zwłaszcza że temat jest nośny i będzie obecny w mediach zapewne przez całą kampanie).
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.09.2015, 09:50
Krav napisał(a):Wyświetl post
Co według Ciebie mają do stracenia ? Pytam serio, bo nie ogarniam tego. Skoro zdecydowana większość społeczeństwa jest nastawiona negatywnie i nie chce przyjmowania imigrantów, to co mogą zyskać ? Wipler ogarnął temat zawczasu, że na postawie anty-imigracyjnej można zyskać poparcie co już delikatnie widać w sondażach (1,5 % wzrostu, niewiele ale zawsze, zwłaszcza że temat jest nośny i będzie obecny w mediach zapewne przez całą kampanie).
Mają do stracenia poparcie mediów.
Czy ktoś chce tego, czy nie, to media kreują w dużej mierze w Polsce rzeczywistość społeczno-polityczną.
Nie ma sensu dawać im do ręki żadnych argumentów.
To media kreowały Kukiza chcąc odebrać głosy Dudzie.
Co prawda przeliczyły się, ale wpłynęły poważnie na wynik wyborów.
Należy wygrać wybory i potem zacząć robić swoje.

Zdziwiłbym się, gdyby temat był obecny w kampanii w jakiś istoty sposób. Co najwyżej w formie krytyki rządu, że ten nie ogarnia problemu. Bez wskazywania gotowych rozwiązań.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 14.09.2015, 11:12
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że dwie główne partie nie wyraziły dotąd jasnego sprzeciwu wobec islamizacji kraju.
Kiedy Ty zrozumiesz że rządzi urbanoplatfusiarnia, ONI MUSZĄ PODEJMOWAĆ DECYZJE.Jaki Pis wygra wybory to będzie podejmował decyzje. Czy to tak trudno zrozumieć ?
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 14.09.2015, 11:21
Ja mówię tylko o jasnym stanowisku w tej sprawie, warto by było je znać przed wyborami.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 14.09.2015, 11:22
Pisowski pachole a kiedy ty zrozumiesz, ze zeby wyrazic sprzeciw nie trzeba rzadzic. Wszyscy ludzie, ktorzy brali udzial przez weekend w antyimigracyjnych/antyislamskich manifestacjach, kibice na stadionach itp itd sa z urbanoplatfusiarni twoim zdaniem ?
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Stary 14.09.2015, 11:24
IncognitoTSW Czytałem co najmniej kilka wypowiedzi , są jasne i czytelne , oficjalnego stanowiska nie muszą przyjmować bo nie rządzą.Wiadomo czego można się spodziewać jeżeli masz wątpliwości co do wyborów.

wiesniak842 he , he a ten dalej ma ból dupy , i co ciekawe dalej w nieukrytych ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 14.09.2015 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 14.09.2015, 11:50
I po kolejnym temacie...
"...ja umiem żyć bez kasy wiesz, a Ty się sprzedaj..."
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.09.2015, 12:40
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Ty zrozumiesz że rządzi urbanoplatfusiarnia, ONI MUSZĄ PODEJMOWAĆ DECYZJE.Jaki Pis wygra wybory to będzie podejmował decyzje. Czy to tak trudno zrozumieć ?
No wszystko ok, tylko ja wczoraj słucham Ziobrę w RMF-ie i on mówi, że on chce imigrantów "ale na swoich warunkach" :O
Ocipiałem Mam wrażenie, że obecne partie po prostu powiedzą wszystko żeby pokazać, że się tylko różnią. Jeśli jedni powiedzą, że przyjmą dużo, to drudzy powiedzą, że przyjmą mniej. Jeśli jedni powiedzą, że przyjmą mało, to drudzy powiedzą, że przyjmą jeszcze mniej. Tak wygląda opozycja. Bzdury opowiada!
A prawda pewnie jest taka, że PIS nie chce być radykalny, bo wie, że i tak będą obozy koncentracyjne w Polsce i może dupą szczekać i nic się nie zrobi. Zwykła gra polityczna, która Polsce nic dobrego nie przyniesie.
Tu powinien być radykalizm ostry. NIE NIE NIE! Szantaż moralny? ODP: Gdzie była Francja Anglia w 39 i 45? A Niemcy to o moralności nie powinny nawet się wypowiadać.

http://www.dw.com/pl/die-welt-czy-eu...ydu/a-18712036

Cytat:
Od wieków ich przodkowie masowo emigrowali uciekając przed materialną biedą i politycznymi prześladowaniami. Dziś ich bezlitosne zachowanie i bezczelna retoryka ich polityków są wodą na młyn populizmu".
Jak dalej pisze Gross w swoim eseju, "jeszcze nie dawno, w latach tuż po wojnie Żydzi, którzy na wschodzie Europy przeżyli Holokaust, musieli uciekać przed morderczym antysemityzmem swoich polskich, węgierskich, słowackich i rumuńskich sąsiadów, i to akurat do Niemiec, szukając schronienia w obozach wypędzonych".
Jan Gross twierdzi że "ohydne oblicze Polaków pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich. "W tym przypadku historia nie jest żadną metaforą. Wręcz przeciwnie: korzenie postawy wschodniej Europy, która teraz pokazuje swoje ohydne oblicze, biorą się bezpośrednio z drugiej wojny światowej i z czasów tuż po jej zakończeniu.
Polacy byli nie bez racji dumni z oporu, jaki stawiali nazistowskim okupantom, ale faktycznie podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców.
Pomimo że polscy katolicy podczas okupacji hitlerowskiej okrutni cierpieli, mieli bardzo mało współczucia dla głównych ofiar hitleryzmu. Jak napisał Józef Mackiewicz, konserwatywny, antykomunistyczny polski pisarz o nieskazitelnie patriotycznej postawie, podczas okupacji nie było dosłownie nikogo, kto by nie usłyszał zdania: Jedno Hitlerowi się udało: zgładzić Żydów - ale publicznie nikt tak oczywiście nie mówił"
Skandal!
Ostatnio edytowane przez regan : 14.09.2015 o godz. 12:47.
łukasza
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.09.2015, 13:04
Kłamczucha zgodzi sie na wszystko, co jej stara Makrela karze, bo wie że od tego zależy fotel ryżego w Bruxeli.Przyjmowanie obcych do naszego Kraju nigdy nie wychodziło w historii nam na dobre.Konrad Mazowiecki sprowadził krzyżaków w 1230 r do Polski i doszło do wojny z nimi.Kazimierz Wielki sprowadził Żydów...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.09.2015 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 14.09.2015, 13:14
Bez wchodzenia w polemikę z pokemonami, którzy przyszli z tematu, gdzie wcześniej była już poruszana sprawa islamizacji stolic dużych europejskich miast, chciałem wspomnieć krótko o moich osobistych odczuciach, gdy dzień w dzień wychodząc do pracy mijałem taki widok w sercu Hamburga.

Otóż na dłuższą metę taka sytuacja nie może mieć miejsca, gdyż powoli serca europejskich miast (widać to doskonale w Paryżu) zamieniają się nie tyle już enklawy, czy oazy dla imigrantów, a miejsca wydrenowane z autochtonów. Najciekawsze jest to, że właśnie najbardziej obrywa się zabytkowym centralnym częściom miast, a dopiero później suburbiom, czy okolicznym mniejszym miastom. Trudno wytrzymać w miejscu, które jest zdominowane przez jeden kierunek imigrantów, bo gdyby to byli jeszcze przykładowo zlaicyzowani Turcy, którzy przyjeżdżają pobrać trochę socjalu i porobić na czarno, po czym uciekają z "fortuną" do siebie, aby te pieniądze zainwestować to byłoby pół biedy. Niestety na dłuższą metę ten albańsko-tunezyjsko-afgański misz-masz powoduje, że problem urasta do rangi wyzwania XXI wieku dla Europy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 14.09.2015 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Stary 14.09.2015, 13:15
regan Po pierwsze Ziobro nie jest w Pisie , wypowiedzi Pisowców nie są jednoznacznie potępiające przyjmowanie uchodzców to fakt.Na dzisiaj nie mogą być inne, to polityka.Jestem spokojny o decyzje po 25.10, na pewno nikt nie będzie nam nic narzucał.Jeżeli miały by być to rodziny chrześcijańskie w niewielkich ilościach jest to do przyjęcia. Mam na myślii faktycznie prześladowanych za wiarę.Wypowiedz grossa to kontynuacja narracji, wcześniej ten durny luksemburczyk i szwab schultz czy jak mu tam. Nie widziałem reakcji urbanoplatfusianego r ządu na te skandaliczne wypowiedzi. Pis jak słyszałem żądał dymisji tego lewaka schultza.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 14.09.2015, 13:16
W GWPrawdzie zezwolili na rozsądny tekst o tzw. uchodźcach. (Może dlatego, że tekst napisał socjolog, wiec jest rozsądny ).

http://wyborcza.pl/1,75968,18811479,...chodzcach.html

-----------------------------------

Niemcy.

Czy to jest (u nich) normalne?

http://www.euroislam.pl/index.php/20...ncentracyjnym/
Ostatnio edytowane przez yarow : 14.09.2015 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów