The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.10.2008, 13:52
Cantoro bym jednak zostawił. Jest co raz słabszy to fakt, ale na najwazniejsze mecze potrafi się zmobilizować. Co innego Łobo, ta padaczka nawet z maxymalnym zaangażowaniem pewnego poziomu nie przeskoczy. Małecki jak wychodzi na boisko to cale serce wkłada w grę. Nie muszę dodawać, że juz w tym momencie nie odstaje indywidualnymi umiejętnościami od Wojciecha. Musi więcej dostrzegać lepiej ustawionych partnerów i to wszystko.
..
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 23.10.2008, 13:54
Z Lechem to byla troche inna historia , podswiadomie nasi juz byli myslami przy Tottenhamie ,do tego 10 minut i bylo posprzatane.
Teraz powinno byc inaczej w tej kwestii , jednak jak przwidywania sie sprawdza i znow wyjda ci, co kompletnie sie nie sprawdzaja to moze rozowo nie byc.

Ale wychodze z zalozenia ze sklad to problem trenera.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
prezes
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.10.2008, 14:16
Przeczucie oraz doswiadczenie niestety mowi, ze nie ma najmniejszych szans na posadzenie Lobo na lawie i przesuniecie w jego miejsce Maleckiego. Obym sie mylil, bo w takim meczu gdzie stawka jest wieksza niz same ligowe punkty, warto by bylo zagrac w jedenastu juz od pierwszych minut.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 23.10.2008, 18:42
Cytat:
Patrząc na wyniki ostatnich sześciu ligowych meczów Legii i Wisły rozgrywanych przy Łazienkowskiej można dostrzec pewną bardzo ciekawą regułę.

Okazuje się bowiem, że od sezonu 2002/2003 trwa stała zależność między wynikiem spotkania rozgrywanego na Legii, a losami mistrzostwa Polski. Otóż drużyna, która w ostatnich latach przegrywała bezpośrednie spotkanie rozgrywane w stolicy ... zostawała później mistrzem Polski. Co ciekawe, gdy w tego typu spotkaniu padł jedyny w ostatnich latach remis to mistrzostwo trafiło w ręce ... Zagłębia Lubin.

Poniżej zestawienie prezentujące wyniki meczów Legia - Wisła rozgrywanych przy ulicy Łazienkowskiej i późniejsze losy mistrzostwa:

1 września 2002
Legia - Wisła 3:2; mistrzostwo - Wisła

19 wrześnie 2003
Legia - Wisła 4:1; mistrzostwo - Wisła

22 maja 2005
Legia - Wisła 5:1; mistrzostwo - Wisła

13 maja 2006
Legia - Wisła 1:2; mistrzostwo - Legia

1 października 2006
Legia - Wisła 1:1; mistrzostwo - Zagłębie Lubin

27 kwietnia 2008
Legia - Wisła 2:1; mistrzostwo - Wisła

wislasoccer.com
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 23.10.2008, 18:49
czyli wychodzi na to ze zeby zdobyc mistrza, musimy przegrac
To jest bardziej taka zaleznosc(3 z 4 ostatnich lat) ze jadac do Wawy, mielismy juz mistrza w kieszeni , badz miala go juz Legia i stad m.innymi takie a nie inne wyniki byly.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
bigi333
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.10.2008, 18:49
No duże pole manewru ma Skorża. Ja bym to widział tak :
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Boguski - Jirsak - Paweł Brożek
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 23.10.2008, 18:57
bigi333 napisał(a):Wyświetl post
No duże pole manewru ma Skorża. Ja bym to widział tak :
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Boguski - Jirsak - Paweł Brożek

osobiście dałbym Małeckiego na ławke w roli takiego jokera. jakby coś szło nie tak Skorża może go wpuścić i przyspieszyć i podciągnąć grę do przodu ale jestem dobrej myśli i wygramy !!
Odpowiedz cytując
Ala1955
Czarownica

Od: 04.2008

Stary 23.10.2008, 19:47
No i Komisja Ligi zawiesiła Boguskiego na dwa mecze. Z rygorem natychmiastowej wykonalności...
No to Rafał nie wystąpi w Warszawie. A Grzelaka jakoś nikt nie zawiesił - w końcu nie można osłabiać innych drużyn poza naszą Wisełką

źródło: oficjalna
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 23.10.2008 o godz. 19:48.
Odpowiedz cytując
piotrek11111
Junior Member

Od: 08.2005

Stary 23.10.2008, 19:49
Po zapoznaniu się z zapisem wideo Komisja Ligi pojęła decyzje o nałożeniu kary dwóch meczów dyskwalifikacji na zawodnika Wisły Kraków Rafała Boguskiego. Podczas meczu 9. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków – Piast Gliwice Rafał Boguski kopnął bez piłki rywala co umknęło uwadze trójki sędziowskiej. Karze nadany został rygor natychmiastowej wykonalności.

http://www.ekstraklasa.org/info/infid/188383
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 23.10.2008, 19:51
jaja, k...a jaja.
Szkoda gadać nawet.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 23.10.2008, 19:53
Wydaję mi się że Skorża zagra takim ustawieniem:
Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek
Łobo Sobol Cantoro Diaz
Boguski
Paweł Brożek

Jeśli chodzi o mnie to zamiast Łobo postawiłbym na kogoś z dwójki Małecki, Jirsak z tym, że ten drugi schodziłby do środka i zamieniał się z Boguskim.

Odnośnie Marcelo dla mnie będzie on świetnym stoperem kwestia załapania ustawień taktycznych bo teraz moim zdaniem jest za dużo improwizacji w jego grze dlatego postawiłbym na Clebera. Jest jeszcze drugie dno tej sprawy bo Marcelo musi grać aby jego menager, który jest prawdopodobnie mengerem innego zawodnika, którego chcemy nie bał się u nas go ulokować. Także nie można tego spaprać.

edit: werdykt ekstraklasy jest dla mnie komedią, to jest jakaś ****a warszawska inicjatywa jestem o tym przekonany! Odebrali nam 50 % siły ofensywnej nawet nie wiadomo dlaczego...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.10.2008 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując
Ala1955
Czarownica

Stary 23.10.2008, 19:55
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Wydaję mi się że Skorża zagra takim ustawieniem:
Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek
Łobo Sobol Cantoro Diaz
Boguski
Paweł Brożek

Jeśli chodzi o mnie to zamiast Łobo postawiłbym na kogoś z dwójki Małecki, Jirsak z tym, że ten drugi schodziłby do środka i zamieniał się z Boguskim.

Odnośnie Marcelo dla mnie będzie on świetnym stoperem kwestia załapania ustawień taktycznych bo teraz moim zdaniem jest za dużo improwizacji w jego grze dlatego postawiłbym na Clebera. Jest jeszcze drugie dno tej sprawy bo Marcelo musi grać aby jego menager, który jest prawdopodobnie mengerem innego zawodnika, którego chcemy nie bał się u nas go ulokować. Także nie można tego spaprać.

edit: werdykt ekstraklasy jest dla mnie komedią, to jest jakaś ****a warszawska inicjatywa jestem o tym przekonany!
Rafał NIE zagra - zawieszony na dwa mecze przez Komisję Ligi i to od zaraz
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 23.10.2008, 19:57
No to Jirsak musi zagrać jako cofniety napastnik, nie ma innego wyjscia, chyba ze Wtorek w takim meczu bedzie partnerował Brozkowi i wtedy Jirsak of pomoc ale nie wierze w to.

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

K***a BOGUSKI ZAWIESZONY!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

westeryl napisał(a):
Boguski
chyba nie bardzo...

no jaja, to sędzia może dostać po mordzie, ale zawodnika w noge kopnąć nie można? Jechane psy warszawskie.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 23.10.2008, 19:58
Zapowietrzyłem się z oburzenia.
:/
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.10.2008, 19:58
Ale o co wam chodzi? Boguski go kopnął? Kopnął. Za to należy się kara? Należy. Więc ją dostał. Pretensje do niego za głupotę a nie do Komisji Ligi że działa zgodnie z przepisami.

Śmiejecie się z kibiców Legii że wszedzie szukają spisku ITI przeciwko ich ruchowi kibicowskiemu. Grają role Mesjaszy polskiego ruchu Ultras, a robicie to samo tyle że naszym wrogim i prześladowcom są szmatławce rodem z Warszawy i PZPN
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.10.2008 o godz. 20:05.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.10.2008, 20:00
Widać działania mające na celu pomóc Legi bo inaczej tego nie można zinterpretować. Takich sytuacji w meczu z Piastem było multum i w sumie ta cała komisja mogła całą 11 Wisły zawiesić, no może po za Pawełkiem. Ale mimo tego i tak wygramy, bo nie ma mocnych na nas
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 23.10.2008, 20:01
hehe i niech mi ktoś teraz powie że gdybyśmy nie z Legią grali z kimś innym to czy by go zawiesili ?

Kamson

oczywiście że nie, przecież to by go wyeliminowało z gry przeciwko Wiśle..

spoko, oni wiedzą co robią.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 23.10.2008, 20:01
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ale o co wam chodzi? Boguski go kopnął? Kopnął. Za to należy się kara? Należy. Więc ją dostał. Pretensje do niego za głupotę a nie do Komisji Ligi że działa zgodnie z przepisami
A Grzelak dostał jakąś kare za odpychanie sędziego?
Sytuacja Boguskiego to była przepychanka. Rafał był trzymany i chciał sie uwolnić. Sędzia wszystko widział i Boguskiego oraz tego 'pokrzywdzonego' upomniał.
Odpowiedz cytując
Snakes
Banita

Od: 07.2008

Stary 23.10.2008, 20:02
Wyeliminowali nam drugiego najepszego zawodnika w skladzie.Brawo Legia + PZPN = sztama forever
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.10.2008, 20:04
i niech mi jeszcze raz na tym forum jakiś warszawski napinacz napisze o sprawiedliwym PZPN.

Sa dwa wyjścia:
- albo zbojkotować najbliższy mecz
- albo dopieprzyć krawaciarzom

Dość chamstwa i bezprawia

mr_kwolf
Boguski został ukarany podczas meczu napomnieniem i w związku z tym Komisja miała g... do karania.

Co z Grzelakiem?
I wisi mi czy Grzelak zagra przeciwko Wisle czy nie.
I tak jest beznadziejny jak ta cała PZPN-owsko ITO-owska druzynka
Chodzi o zasady
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
roberTS
Junior Member

Od: 06.2007

Stary 23.10.2008, 20:04
Jakoś dziwnie byłem tego pewien. Przecież najbliższy mecz z legią to trzeba wesprzeć warszawiaków. Ma może ktoś linki do sytuacji Boguskiego i Grzelaka?
roberTS
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.10.2008, 20:08
Teraz tym bardziej trzeba ogolic Warszawe.
Niech wiedza ze chociaz pomagaja Legii to i tak damy rade!

To jest zbrodnia w bialy dzien, jak inaczej to nazwac skoro Grzelaka nawet nie ruszyli?

Polska liga to jednak wielkie jedno bagno i multum przekretow.
Odpowiedz cytując
W.Star
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 23.10.2008, 20:11
Yhm. Nihil novi. Niech się Legioniści teraz cieszą, zarząd na pewno też tańczy z radości, a jutro pewnie będzie kac. Norma.

Ja jestem wściekły. Ogromnie wściekły. I naprawdę mam już wszystko w dupie co się będzie działo, niech Tylko NASZA WISŁA dopieprzy Warszawiakom w niedzielę. Niech zobaczą, że żeby mieli jakiekolwiek szanse musieli by nam zdyskwalifikować nawet nie jedenastkę meczową, ale całą 18 powołaną na ten mecz.

A użycie słów że oni zdyskwalifikować w znaczeniu Legia jest w 100% celowe.

Hej Grzelak, Grzelak nanana...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 23.10.2008, 20:12
Skandal.

Brak slow ,PZPN & Legia dwa bratanki.

ZAwsze mieli chody i beda miec,co zrobic.
Przekret w bialy dzien.

Proponuje w zamian "zajać" sie szanownym Canal + i Komisji Dyscyplinarnej wyczynami Szali Wojciecha .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.10.2008, 20:14
Kopnąć to go kopnął, ale skoro sędzia upomniał obu zawodników to po kiego grzyba się wpieprza jakaś jebana komisja?
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 23.10.2008, 20:18
Mamy żanującą Ligę, żenujących dziennikarzy, żenującą stację to i żenującą komisję.

Zamiast meczu rundy mamy kupę. Zamiast emocji sportowych mamy skandal - wykreowany przez stację Canal+.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 23.10.2008, 20:21
Chodzą słuchy, że materiał z Canału + został prawdopodobnie przekazany i puszczony w delikatnie przyśpieszonym tempie aby nadać drastyczności sytuacji. Myślę że można to jakoś sprawdzić ?
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.10.2008, 20:22
Gratulacje. Wszystkie osoby zamieszane w ta decyzje, moga bic sobie brawo.
W wybitny sposob udalo im sie popsuc spotkanie, zapowiadane jako hit kolejki.
Powiem szczerze, ze zupelnie stracilem ochote na ogladanie tych zawodow i bez wzgledu na wynik, czekam juz na nastepna kolejke...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów