The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2008, 16:28
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
St@chu mam takie pytanie czy piłkarze z najlepszych klubów przychodzą do Wisły czy wolą np: Real,Chelsea,Milan.
Sporo się zgadza przejść do mnie... Ale żeby kogoś podstawowego z Barcelony czy Realu wyrwać to nie ma szans...

Ale z innych hiszpańskich pierwszoligowców swobodnie sprowadzam zawodników... Pensja 150 - 200 tysięcy euro tygodniowo ich przekonuje...

michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Nie ma opcji aby gracz Realu czy Barcy, Arsenalu czy Chelsea, nawet w 3000 roku dołączył do Wisły.
Mylisz się do mnie przechodzą... Spójrz na moje screeny... Myslę że reputacja może podskoczyć stosunkowo szybko na tyle żeby takich dobrych zawodników sprowadzać...

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Podbijam i pytam jak to zrobiłeś ? Tyle mistrzostw z rzędu...

A ja sie cieszyłem jak dziecko kiedy Martin Fenin strzelił dla mnie gola w 93 minucie, w ostatniej kolejce przeciwko Legii i tym samym zapewnił Mistrzostwo... ech
Przede wszystkim zatrudniłem scoutów z dobrym poziomem oceny umiejętności i potencjału piłkarzy... Potem kupowałem jak najtanszych zaowdników o conajmniej dobrym poziomie i każdego który był w moim zasięgu i miał conajmniej 5 gwiazdek. Tych dobrych wypożyczałem do klubów pokroju Aston Villi, Austrii Wiedeń, itd. Najlepszych zostawiałem i tworzyli pierwszy skład i ławkę.

Po dwóch trzech sezonach wypożyczenia kiedy zawodnik miał 22-24 lata i dalej był dobry i nic więcej to sprzedawałem za 10-15 mln euro i co sezon robiłem nowy nabór dobrych piłkarzy na wypoiżyczenie. Kiedy znajdowałem nowego bardzo dobrego lub świetnego na dobrze obsadzoną pozycję to sprzedawałem tych których miałem za bardzo duże pieniądze... Od 25-60 mln euro. W ten sposób miałem coraz większy budzet i coraz lepszy skład.

Wszystko opiera się na bardzo dobrej sieci scout'ów....

A moja taktyka to 4-1-2-1-2 z dwoma ofensywnie nastawionymi skrzydłowymi, bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem, i ofensywnym pomocnikiem, który wchodzi na środek ataku.
Ostatnio edytowane przez St@chu : 13.08.2008 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 13.08.2008, 16:31
http://i32.tinypic.com/2gt52ko.jpg
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 13.08.2008, 18:10
co daje ta łatka 8.0.2? I jeszcze jedno pytanie. Po II sezonie w okresie przygotowawczym gra w pewnym momencie po prostu się zacina. Nic nie daje urlop, zrezygnowanie z posady..nic..dokładnie 4 lipca 2009 roku gra staje i koniec. Wiecie co to moze byc?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.08.2008, 18:13
Łatka, jak sama nazwa wskazuje, łata zdecydowaną większość błędów, które pojawiły się w podstawowej wersji gry. Jest to też skromne uaktualnienie bazy danych.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Stary 13.08.2008, 18:17
To ta łatka może coś zrobić z tym zacinaniem
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 18:23
Teoretycznie może.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Stary 13.08.2008, 18:40
Zainstalowalem sobie tą łatkę i, jak juz wejdzie do menu wyskakuje mi komunikat, ze nie znaleziono w napedzie plyty z grą. Zaznaczam, że gra jest sciagana z internetu. Czy moze to tego wina?
Powód: literowki
Ostatnio edytowane przez rafalek : 13.08.2008 o godz. 18:41.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 13.08.2008, 18:56
od nowa Cracka wgraj
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Od: 11.2004

Stary 13.08.2008, 20:14
Może mi ktoś polecić jakąś dobrą taktykę(najlepiej uniwersalną) do Fm'a2008 patch 8.0.2
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Stary 13.08.2008, 21:13
Dobra jest 4-4-2 diamond attack

Ja właśnie teraz wygrałem z Koroną Kielce 4:1 u siebie. Paweł strzelił hattricka
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 21:30
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś polecić jakąś dobrą taktykę(najlepiej uniwersalną) do Fm'a2008 patch 8.0.2
Kamyku, jutro z rana zaproponuję Ci swoją którą gram, FMa mam na drugim kompie. Polecam, wyszła mi w 80% lecz jeszcze wymaga dopracowania. Zamieszczę ją tutaj i zaprezentuję krótko.
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.08.2008, 21:46
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
http://www.fmsite.pl/readarticle.php?article_id=92 łap
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.08.2008, 22:20
ja sie zaopuscilem cos bardzo w ostatniego FMa to 2006 ciupalem a wlasnie wczoraj cos mnie natchnelo na CM 03/04 ale trzeba bedzie pomyslec nad Fm08
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 22:38
O, to mojej już nie chcecie

Szczerze to ja nigdy nie grałem na czyjejś taktyce. Wolę każdy problem rozwiązywać sam
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.08.2008, 23:50
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
O, to mojej już nie chcecie

Szczerze to ja nigdy nie grałem na czyjejś taktyce. Wolę każdy problem rozwiązywać sam
nikt nie mówi ze twojej nie chce po prostu chłopak chciał uniwersalna do 2008 to mu podałem
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 14.08.2008, 14:07
kolbi86 napisał(a):Wyświetl post
Granie mocnymi drużynami jest nudne. Najlepiej zacząć od najniższej klasy rozgrywkowej np w angli i wprowadzić do premiership.

Mój pierwszy sezon w premiership http://i33.tinypic.com/2r61ca9.jpg a zaczynałem od sprowadzenia kilku polaków bo byli lepsi niż angole w tej lidze http://i37.tinypic.com/3aalw.jpg
Heh zacheciles mnie tym,wiec wczoraj zaladowalem sobie najnizsza lige w Anglii objalem losowo Bath,narazie jestem 6 po 21 meczach,do barazy brakuje mi 1 pkt Kupilem Omoyinmi(chyba tak sie to pisze musze sprawdzic jak wejde do gry) gosc jest swietny i za free. No i niema problemu z pozwoleniem o prace.
Wlasnie,mam pytanie od czego zalezy czy pilkarz dostanie to pozwolenie?Bo np znany nam Kenneth Zeigbo niedostal a chcial przejsc..

Widze ze jedna osoba tez juz gra tym klubem,wiec w ramach ciekawostki powiem ze sprawdzilem sobie na wikipedii to miasto i jest to miasto uzdrowiskowe(cos jak Krynica) w stylu rzymskim zbudowane 80 000 mieszkancow..
Powód: Jak zwykle Legia...:P
Ostatnio edytowane przez LAB : 14.08.2008 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
Laszlo
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 14.08.2008, 14:13
Do Wiślak_258

na latce 8.0.2. i na update Fudi & Messinho Revolution Update 2008 jest możliwość sciągnięcia do Wisły Ricardo Vaz Te, Collinsa Johna, Toniego Doblasa, Santiago Ezquerro (Free). Kallon siedzi w AIK albo AEK , Kluivert chetnie pogada z Wisłą, Wilson Oruma. Ci wszyscy są na Wolnym transferze. Z w/w mi udało się ściągnąć tylko Orumę i Doblasa. Sądzę, że gdyby sypnąć hajsem, pozostali (z wolnego transferu) też przejdą. Skoro wogóle chcą rozmawiać to i tak duży PLUS. Bardzo szybko znane nazwiska interesują się wisłą. Zawodnicy w cenie 5mln euro już po paru miesiącach są chętni do przejścia do Wisły. ...no ale te 5 baniek ciężko wysupłać. Głowackiego chce kupić Valerenga a Pan Arek (ambitniacha w FM) jest "zaszczycony zainteresowaniem" - sie uśmiałem jak to zobaczyłem. Ponadto Gołosia, Boguskiego, Piotra Brożka i Sobolewskiego też szybko można sprzedać... lecz za niewielkie pieniądze. Podbijanie ceny z np 500tyś E do 1,000,000 kończy się zawsze wycofaniem oferty. Drużyny komputerowe stały się chciwe? Za sobola zawsze można było z 3mln E wytargować w FM06.
Wgrałem bazę danych HUGE (z www.sortitoutsi.com) i dodałem 89 lig (playable) i gra chodzi płynnie. Co prawda mam core duo 4,2 gh i 2 gb ramu.
Jeżeli ktos ma podobnego kompa i podobną liczbę lig niech napisze jak wygląda płynność rozgrywki np po 1-2 sezonach (więcej raczej nie wytrzymuje z nudy). Gram dopiero miesiąc w Fm'ie i w razie W mogę zacząć od nowa z mniejszą liczbą lig.
pozdro
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 14.08.2008, 14:59
LAB napisał(a):Wyświetl post
Heh zacheciles mnie tym,wiec wczoraj zaladowalem sobie najnizsza lige w Anglii objalem losowo Bath,narazie jestem 6 po 21 meczach,do barazy brakuje mi 1 pkt Kupilem Omoyinmi(chyba tak sie to pisze musze sprawdzic jak wejde do gry) gosc jest swietny i za free. No i niema problemu z pozwoleniem o prace.
Wlasnie,mam pytanie od czego zalezy czy pilkarz dostanie to pozwolenie?Bo np znany nam Kenneth Zeigbo niedostal a chcial przejsc..

Widze ze jedna osoba tez juz gra tym klubem,wiec w ramach ciekawostki powiem ze sprawdzilem sobie na wikipedii to miasto i jest to miasto uzdrowiskowe(cos jak Krynica) w stylu rzymskim zbudowane 80 000 mieszkancow..
To, jak szybko piłkarz dostanie pozwolenie na pracę i czy w ogóle dostanie, zależy od reputacji zawodnika i klubu, oraz liczby meczów rozegranych w reprezentacji seniorskiej. Przeważnie w klubach bogatych, piłkarze dostaną pozwolenie na pracę znacznie szybciej.
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 14.08.2008, 15:12
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Zainstalowalem sobie tą łatkę i, jak juz wejdzie do menu wyskakuje mi komunikat, ze nie znaleziono w napedzie plyty z grą. Zaznaczam, że gra jest sciagana z internetu. Czy moze to tego wina?
sciagnij sobie obraz plytki z torrenta, bo jak od nowa wgrasz cracka to caly patch sie pojdzie *ebac. Obraz jest gdzies na mininovie, mini image jakos tak, ladujesz w daemona i nie martwisz sie, ze Euro wygrywa Czarnogora.

o http://www.torrentreactor.net/torren...d-Image-MIKEYB

W ogole jak dla mnie to FM2008 jest rozbrajajacy. Na kazdym z moich sejwow wydaje sie, jakby taktyka totalnie nie miala znaczenia. W jednym meczu wygrywam 3runde eliminacji LM z Glasgow Rangers, po dwoch zajebistych kontrach i swietnej obronie wygrywam 2:0 na wyjezdzie, potem remis 1:1 w Krakowie i super, a potem nagle przyjezdza Lechia i mam problem z oddaniem strzalu na bramke. Najwieksze znaczenie w tej grze maja chyba pogawedki przed i pomeczowe, bo potem mozna sprawdzic kto jak zareagowal i zazwyczaj ten ktos strzela gola ;]
Fm 2007 byl pod tym wzgledem zupelnie inna gra, bo faktycznie po ocenach bylo widac kto dobrze gra, a teraz napastnik ma caly mecz 6, potem strzeli karnego i ma 8. jakas bzdura.
Scouting tez zostal zmieniony, bo nawet skaut z umiejetnosciami oceny po 20 na obu myli sie ocenach potencjalu. No i jeszcze ta glupota ze zmienianiem rozmiaru boiska I tak zawsze mi pisalo ze boisko jest krotkie i bedzie gesto w srodku.

Wczesniej gralem Kayserisporem z Turcji, gdzie wiodlo mi sie super i nawet w 3 sezonie bylem mistrzem, regularnie gralem w grupowej LM, raz puknalem MU 2:0. Ale przychodzily mecze, ze nic nie bylem w stanie zrobic, po prostu jakies kily mnie cisnely albo w 90 minucie strzelaly farfocla, i to co 2-3 mecze.
Zdenerwowala mnie ta gra i odinstalowalem. Totalnie nierealna, i zabijala we mnie czlowieka ;]
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 14.08.2008 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 14.08.2008, 15:29

Ja tez gralem zawsze zespolami z samego dna angielskiej pilki i wchodzilem zazwyczaj 2-3 klas wyzej, gdzie przeskakiwalem do zespolu z duza kasa, duzymi ambicjami, ale nie majacymi szczecia. Gralem pamietam Barnetem, potem po awansie 2 klasy wzwyz, przeszedlem do Yorku a potem bodajze do Plymouth Argyle.Ten ostatni wygral nawet LM

Moja porada: jezeli gracie slabymi zespolami to sprobujcie budowac zespol w oparciu o zawodnikow pozyczonych z klubow wyzszych lig od siebie ale nie takich z Premiership czy tez nawet Division One.W ten sposob moi zawodnicy potrafili strzelac po 30 goli w sezonie, a pomocnicy byc krolami asyst. Dobrze tez skupic sie na Pucharze Anglii. Dobre wystepy tam oznaczaja duza kase z transmisji TV. I najwazniejsze-nie przekraczac budzetow i nie zadluzac sie , bo prezesi w niskich ligach strasznie to znosza.

Z tym pozwoleniem to jest tak. Dostanie go gracz ktory rozegral jakas ilosc meczow w reprezentacji swojego kraju w danym sezonie. Dotyczy to ludzi spoza UE. Ci ostatni moga grac bez ograniczen.Moje spstrzenia na temat ewolucji tej gry:

Kiedys mozna bylo odbyc tak droge, jaka opisalem. Teraz(czyli jakies 3 ostatnie edycje gry) jest to neimozliwe. Dosc wspomniec, ze Wisla Krakow bylem w stanie zdobywac Puchary Europejskie, Polska zostala mistrzem swiata i europy. Pozniej niestety zmienilo sie to na gorsze, bo...gra stala sie bardziej realna. I tak dzieki temu gram sobie obecnie Roma, proponuje 50 mln euro za Agueroo a on idzie do Interu bo tamci mja jakies budzety po 200 mln euro! Liverpool czy Chelsea placa takie pieniadze zawodnikom , ze sztuka jest wyciagnac ich do gry w swoim klubie. Stalo sie to wszytsko az za realne I wygranie LM jest tez bardzo trudne..To wszytsko przez te wstretne kluby angielskieDDD
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 14.08.2008, 15:41
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
ja sie zaopuscilem cos bardzo w ostatniego FMa to 2006 ciupalem a wlasnie wczoraj cos mnie natchnelo na CM 03/04 ale trzeba bedzie pomyslec nad Fm08
CM 03/04 jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich managerów jakie wyszły. Gdyby dało sie uaktualnic składy była by bajka
Odpowiedz cytując
treneiro
Member

Stary 14.08.2008, 15:49
Czy ktoś z szanownych forumowiczów gra(podobnie jak ja) w FM07

Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
CM 03/04 jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich managerów jakie wyszły.
CM03/04 był fajny ale FM07 jest lepszy
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 14.08.2008, 15:51
Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
CM 03/04 jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich managerów jakie wyszły. Gdyby dało sie uaktualnic składy była by bajka
CM 01/02 !! ten bez meczow w 2d.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 14.08.2008, 15:53
Liga Polska Manager 2001/2002 i Buffon we Wiśle, ahhh to było
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 14.08.2008, 19:15
Liga Polska Manager, to była gra. pieprzenie się z ustawieniami treningu przez godzine, a później cały sezon srrrruuuu w 5 minut.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak ponowne wczytywanie gry po przegranym meczu...
był taki czas, kiedy tak robiłem.
ale chyba na FMie 2007, stwierdziłem że to bez sensu i frajdy takiej nie ma, także już tego nie praktykuje.

co do FMa, siedze na sezonie 09/10, oczywiście, jak w każdym FMie gram Wisełką. taki pierwszy krok do wielkiej kariery, bo gdzieś się trzeba będzie ruszyć. narazie bez większych sukcesów, ale dwa mistrzostwa, gra w fazie grupowej LM i wyeliminowanie Dynama Kijów.
gratulacje, dla tych którzy zachodzą tak daleko w LM, czy PUEFA, w tym FMie nie jest to łatwe, mineły już czasy bojów w LM (vide: FM06), ale to dobrze, trudniej = ciekawiej, realniej.

max w****ienie, jak Boguś Cupiał mi sam akceptował ofertę dla Marvina Angulo. co prawda, 5mln juro, to troche kasy, ale nie dość, że był podporą drużyny, to jeszcze można było jak już coś wyciągnąć za niego dużo większą kase. szkoda, że mi się przed dwumeczem z Rangersami skład rozsypał i został PUEFA.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.08.2008, 20:03
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Liga Polska Manager, to była gra. pieprzenie się z ustawieniami treningu przez godzine, a później cały sezon srrrruuuu w 5 minut.

był taki czas, kiedy tak robiłem.
ale chyba na FMie 2007, stwierdziłem że to bez sensu i frajdy takiej nie ma, także już tego nie praktykuje.

co do FMa, siedze na sezonie 09/10, oczywiście, jak w każdym FMie gram Wisełką. taki pierwszy krok do wielkiej kariery, bo gdzieś się trzeba będzie ruszyć. narazie bez większych sukcesów, ale dwa mistrzostwa, gra w fazie grupowej LM i wyeliminowanie Dynama Kijów.
gratulacje, dla tych którzy zachodzą tak daleko w LM, czy PUEFA, w tym FMie nie jest to łatwe, mineły już czasy bojów w LM (vide: FM06), ale to dobrze, trudniej = ciekawiej, realniej.

max w****ienie, jak Boguś Cupiał mi sam akceptował ofertę dla Marvina Angulo. co prawda, 5mln juro, to troche kasy, ale nie dość, że był podporą drużyny, to jeszcze można było jak już coś wyciągnąć za niego dużo większą kase. szkoda, że mi się przed dwumeczem z Rangersami skład rozsypał i został PUEFA.
Kojarzę prawy obrońca, bądź skrzydłowy z Kostaryki. Jak chcesz aby zarząd sam nie akceptował kontraktów weź najlepiej ustalaj wartość zawodników albo dawaj w kontraktach wysokie klauzule odejścia. Co do moich wyników to w FM 08 w pierwszym sezonie wygrałem wszystko Wisełką w Polsce, a w drugim LM W kolejnym ją obroniłem i w połowie 4 sezonu ze względu na to, że osiągnełem już wszystko w klubowej piłce (Choć bardziej z powodu formata) dałem sobie spokój. Teraz gram drużyną z angielskiej Championship typowaną do spadku, z której chcę zrobić drugi Arsenal.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Stary 15.08.2008, 14:16
Dlaczego okres zglaszania zawodnikow nie konczy się po zankończeniu kresu transferowego? Kupiłem sobie Murawskiego a nie moze grać, bo nie da się go zgłosić.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 15.08.2008, 14:19
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego okres zglaszania zawodnikow nie konczy się po zankończeniu kresu transferowego? Kupiłem sobie Murawskiego a nie moze grać, bo nie da się go zgłosić.
Taka sytuacja następuje tylko w pierwszym sezonie. W następnych nie ma już obowiązku zgłaszania do rozgrywek krajowych.
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 15.08.2008, 14:22
odpalilem FM 08 troche dziwny wyglad okna gownego nie moge sie cos przyzwyczaic ale damy rade trening ustawiony kminie jakas taktyke i pora zaczynac ubogi budzet Wiselka dala oj ubogi
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
kolbi86
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2008, 15:04

pozwolenie zależny od czy ktoś jest z uni europejskiej lub wystąpił odpowiednia ilość meczy w reprezentacji.

A klub całkiem spoko w pierwszym sezonie 22 dwoma polakami w składzie meczu nie przegrałem. Jak masz dobrych polaków to w dociągniesz na nich aż do coca cola ligue 2 .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów