The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FajQ
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2009, 02:41
Moje ulubione:
Labrador retriver

Husky Syberyjski

Wyżeł
Beagle

Najbardziej jednak lubie Labradory.Są to psy które bardzo szybko się uczą są spokojne i bardzo przyjazne dla człowieka.Co do Buldogów to nie podobają mi się bo są brzydkie, pysk mają jakby im ktoś patelnią przywalił no ale o gustach sie nie dyskutuje.Jeszcze zapomniałem o rasach które również bardzo lubie mianowicie Dalmatyńczyka, Chow-Chow i Cocer-Spaniela
Ostatnio edytowane przez FajQ : 02.01.2009 o godz. 02:48.
Odpowiedz cytując
ted
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 02.01.2009, 15:02
te co simone oraz karelski pies:

.

Ostatnio edytowane przez ted : 02.01.2009 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 02.01.2009, 15:50
Simone, bassety są kapitalne. Chyba moje ulubione takie do posiadania, bo jeszcze husky są ładne według mnie no ale gdzie takiego stwora trzymać. Osobiście mam, znaczy brat ma pudla, szczycić się nie ma czym ale spoko pies, chociaż takich loków jak ja nie ma więc co najwyżej "ładny".

Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ja mam mieszkanie, 3 pokoje i piesek żyje. Husky jest mniejszy niż np. popularny Owczarek Niemiecki. Jego wielką zaletą jest, że nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych ani nie ma psiego zapachu, jak zmoknie to w domu unosi się chwilę zapach mokrego futra i tyle. Dramatem zaś jest młody pies, zniszczy, rozwali, spustoszy wszystko co ma na swojej drodze Wygryzienie półmetrowej dziury w wersalce czy zerwanie paneli nie stanowi dla niego problemu Problemem dla posiadacza może też być nieokiełznany instynkt łowny, płacić za kury czy króliki już mi się zdarzało Oprócz tego piesek lubi czasem zniknąć, na parę godzin czy nawet dobę. W związku z tym puszczenie Huskiego ze smyczy, to nie najlepszy pomysł. Natomiast podejście do ludzi jest kapitalne, spora nieufność lecz całkowita łagodność i cierpliwość, oprócz tego typowo stadny charakter.
Powiem szczerze, że nie wiedziałem. Nie znam się na psach, no a Husky to mi się z zimą i śniegiem gdzieś na otwartej przestrzeni kojarzy bardziej niż w domku, no ale skoro masz to zmieniam pogląd. No w najbliższych latach nie będę chyba sobie sprawiał żadnego psa ale może przyda się na przyszłość, bo urocze to zwierzęta. Właśnie o tym, że uciekają słyszałem. Sąsiad miał takiego i mu zwiał z podwórka, niestety się nie odnalazł. Ktoś sobie chyba go zatrzymał.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 02.01.2009 o godz. 16:38.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 02.01.2009, 16:34
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Simone, bassety są kapitalne. Chyba moje ulubione takie do posiadania, bo jeszcze husky są ładne według mnie no ale gdzie takiego stwora trzymać. Osobiście mam, znaczy brat ma pudla, szczycić się nie ma czym ale spoko pies, chociaż takich loków jak ja nie ma więc co najwyżej "ładny".
Ja mam mieszkanie, 3 pokoje i piesek żyje. Husky jest mniejszy niż np. popularny Owczarek Niemiecki. Jego wielką zaletą jest, że nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych ani nie ma psiego zapachu, jak zmoknie to w domu unosi się chwilę zapach mokrego futra i tyle. Dramatem zaś jest młody pies, zniszczy, rozwali, spustoszy wszystko co ma na swojej drodze Wygryzienie półmetrowej dziury w wersalce czy zerwanie paneli nie stanowi dla niego problemu Problemem dla posiadacza może też być nieokiełznany instynkt łowny, płacić za kury czy króliki już mi się zdarzało Oprócz tego piesek lubi czasem zniknąć, na parę godzin czy nawet dobę. W związku z tym puszczenie Huskiego ze smyczy, to nie najlepszy pomysł. Natomiast podejście do ludzi jest kapitalne, spora nieufność lecz całkowita łagodność i cierpliwość, oprócz tego typowo stadny charakter.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 05.04.2010, 10:52
Ma/mial ktos kanarka ? Ewentualnie jakiegos innego ptaka egzotycznego ? Jakie sa mniej wiecej miesieczne koszty utrzymania ?
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 05.04.2010, 11:01
Wymiana filtrów i oleju co tysiąc kilometrów, zależy też od gatunku ile pali

Nie mogłem wytrzymać - zabrzmiało to jak koszty utrzymania samochodu

Z tego co pamiętam to koszty stałe w stylu klatka i patyk i miesięcznie paczka jakiś ziarenek za 10 może 20 zeta plus woda
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 05.04.2010, 11:18
http://www.youtube.com/watch?v=H_MHae21dEw

Jezeli ktos pracuje całymi dniami poza domem to posiadanie psa nie ma racji bytu (a kot poprostu spi w tym czasie ), dlatego mam 2 koty i nie rozumiem teorii że koty są fałszywe.
Codziennie jak wracam do domu to kot skacze na drzwi jak tylko wchodzę do klatki.
Oba koty eliminują wszystkie komary, muchy i inne owady jakie tylko wlecą do mieszkania
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.04.2010, 11:20
ja mam owczarka niemieckiego straszny z niej agresor
a tak do domu to polecam akwarium. strasznie drogie i czasochłonne, ale efekt jest zaje*isty tylko nie jakies małe typu 20l ale cos od 100 w góre
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 05.04.2010, 11:51
Ja posiadam boksera który ma już 12 lat.

Prawdziwa babcia, ale dobrze sie trzyma skubana!!
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 05.04.2010, 12:02
Ja też mam Boksera ma 5 lat
Mam jeszcze 5 kotów
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 05.04.2010, 12:15
kot i pies. oba się przybłąkały(czyt. jakiś pojeb wyrzucił je z auta pod moim domem - co się niestety dość często zdarza w okresie wakacyjnym). kot - misiek jest mój i tak jak wcześniej nie przepadałem za kotami, tak teraz nie wyobrażam sobie takiego małego rudzielca nie mieć. Najbardziej przejebane zwierze jakie widziałem. Zresztą został znaleziony po mojej 18-stce rodzinnej, jak ostatnia ciotka wychodziła to stał pod drzwiami od domu taki malutki zmarznięty, no i został. pies - maksymilian jest w domu od wianków zeszłorocznych, średniej wielkości kundelek biało-czarny. na początku bał sie wszysktich ale z czasem się oswoił

btw. ludzie którzy wyrzucają zwierzęta za miastem z samochodu i odjeżdżają to s****ysyny i też powinni być traktowani w ten sam sposób. Ze 2 lata temu jakiś palant wyrzucił z auta pudla w kagańcu! równie dobrze mógł go przywiązać do drzewa w jakimś lesie, bo ewentualne upolowanie(zjedzenie czegoś) w kagańcu jest niemożliwe.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.04.2010, 12:21

Ja mam coś takiego, jak ten z prawej.
Już prawie 8 lat.. Generalnie piesia jest bardzo mądra, ale uparta, nieufna i dość agresywna.

Kiedyś były koty, świnka morska itd.
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member

Stary 05.04.2010, 15:10
ja mam dwie kotki ktore bez siebie nie moga zyc ia czasami tluka sie ze az ja mam dosc po lewej mlodsza tequila a po prawej starsza chiquita obydwie russian blue ta rase polecam dla alergikow
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 05.04.2010, 15:17
Piotrek chicago zajebiste te kotki
Ostatnio edytowane przez Donki : 05.04.2010 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 29.04.2010, 20:26
W ktorym zoologicznym w Krakowie mozna kupic kanarka ?
(zoologiczne w galeriach odpadaja)
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.04.2010, 21:42
Lubie i psy i koty, ale koty to takie s****iele czasem. Jakby miały zaburzenia psychiczne. A psy to radosne zwierzaki. Jakbym miał jakiegoś psa sobie sprawić to Labradora
..
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member

Stary 29.04.2010, 22:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
Lubie i psy i koty, ale koty to takie s****iele czasem. Jakby miały zaburzenia psychiczne. A psy to radosne zwierzaki. Jakbym miał jakiegoś psa sobie sprawić to Labradora
a miales kiedys kota ze tak mowisz? ja mam dwa i nigdy mnie nie podrapaly ani nie pogryzly ain jeden mebel nie jest podrapany z kotem (tak jak i z kazdym zwierzem)trzeba wiedziec jak sie obchodzic i co musza miec zapewnione a wszystko bedzie ok
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.05.2010, 18:04
Heh mnie wczoraj pogryzł kot do tego stopnia, że dłoń mam prawie jak sito ale generalnie koty są zajebiste Psy zresztą też
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.11.2010, 14:09
Do oddanie dwie małe kundelki;], może byłby ktoś chętny?, Na czas oddania zapewne będa nauczone porządku. Więcej informacji na pw(zdjęcia itd.)
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.11.2010, 14:36
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ja mam malamuta. Dom i 17ar działkę. Mimo wszystko pies ma codziennie przynajmniej godzinny spacer. Spuszczany ze smyczy, biega za sarnami itp bo akurat mieszkam w takiej okolicy. Zawsze wraca, nie ucieka. To są rasy skłonne do ucieczek ale mimo wszytko często tak bywa jak się pies nudzi w końcu to zwierzęta stworzone do ciężkiej pracy.
Pozdrawiam
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów