The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kordel_Walker
Banita

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2010, 13:04
Macios powinien założyć swój temat ala czat, o czym mu pisałem kilka tyg. temu i niech się tam tłumaczy czy mu wolfy "próbował obrobić gębę, co było w jego skrzynce, kto mu wierzy, kto nie..czy inne pierdoły "związane" z polityką transferową"
Tolerujecie te wypociny, bo boicie się żeby nie przeszedł do Wislaonline jak Zbymak, zależy wam by konkurecja nie miała zbyt wielkich odwiedzin, ok rozumiem to, ale możecie go pozostawić u siebie i sprawić jednocześnie, żeby temat pol. tr. był o polityce transferowej a nie o lamentach świętokrzyskich...
Niech założy ze Zbymakiem swój temat, najlepiej niemoderowany, bo widać, że jednak mają jakieś prawdziwe informacje i sam bym tam czasem zaglądał, ale wojenki, które prowadzą w temacie są nie na temat i ich już po porostu za dużo. Burdel jednym słowem. Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.
Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 27.07.2010, 13:07
Kolejny raz brawa dla moderatorow za coraz to wiekszy burdel na forum!
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.07.2010, 13:10
Wiślacka Kalwaria napisał(a):Wyświetl post
Kolejny raz brawa dla moderatorow za coraz to wiekszy burdel na forum!
Ludzie wakacje są. Nie każdy musi siedziec na forum 24/h. Wyluzujcie troche...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.07.2010, 22:06
Mam pewne przymyslenia odnosnie tematu Europejskie puchary w wykonaniu polskich druzyn. Wiadomo dyskutuje sie tam o klubach ktore graja w pucharach ale problemem jest to ze w watku wypowiadaja sie WISLACY ktorzy calym sercem kibicuja naszym wrogom. Moim zdaniem jest to po prostu rzecz uwlaczajaca, nie przystoi aby kibic Wisly w ogole mowil ze kibcuje klubowi ktorego nie nawidzimy i ktory nie nawidzi nas, a tym bardziej zalosne jest pisanie o tym na forum Wisly, idac dalej moze w przyszlosic na stadionie beda grupki kibicow Wisly i okazjonalnych fanow Lecha? Proponowalbym okreslic jakies odgorne ustalenia za ktorych nieprzestrzeganie grozilyby bany bo inaczej tego problemu sie rozwiazac nie da.
Ciagle jakies glupie teksty typu "trzeba im kibicowac dla dobra polskiej pilki, oni awansuja do LM to nam sie polepszy, kasa itd, super super beda pkt do rankingu" itd Po prostu wstyd jest ze tacy ludzie wypowiadaja sie na forum Wislakow.
Prosze o jakies rozwiazanie tej sprawy bowiem jest ona irytujaca. A jak sie pozniej okazuje to kibice Wisly i Lecha to osoby ktore nie chodza na mecze i mieszkaja w Poznaniu patrz Kordel Wolker...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
WRzŚ
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 27.07.2010, 22:13
dopiero sie zorientowałes ze na Wisle chodza (albo nie chodza tylko sympatyzuja zza monitora) miłosnicy piłki a nie osoby które stawiaja na pierwszym miejscu dobro ABG, poszanowanie dla barw, zasad itd?
którzy np nie dorzuca sie do oprawy bo ktos skrytykował na necie ich ulubionego trenera.
albo zycza jak najlepiej Cracovii zeby liga była ciekawsza
Ostatnio edytowane przez WRzŚ : 27.07.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!

Od: 11.2002

Stary 27.07.2010, 22:18
Znajdują się i takie rodzynki, które 2 lata temu sympatyzowały z Wisłą mają konta na forum, a teraz nagle sympatyzują z Lechem i na ich wyjazd chcą jechać.Tylko tam skutecznie odbijają się od "ściany".
Ostatnio edytowane przez ewcia : 27.07.2010 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
ZoneNh
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.07.2010, 22:28
Kibice sukcesu, najzwyklejsze przerzuty ciśnie się wiele słów na język, ale na forum niestety nic się z tym nie zrobi
bo przecież wolność słowa jest bardzo szeroko rozumiana w internecie.

"Ce..... nas pojęcie..."
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.07.2010, 22:38
Cytat:
dopiero sie zorientowałes ze na Wisle chodza (albo nie chodza tylko sympatyzuja zza monitora) miłosnicy piłki a nie osoby które stawiaja na pierwszym miejscu dobro ABG, poszanowanie dla barw, zasad itd?
którzy np nie dorzuca sie do oprawy bo ktos skrytykował na necie ich ulubionego trenera.
albo zycza jak najlepiej Cracovii zeby liga była ciekawsza
Nie, wiem ze sa tacy ludzie, wiem ze beda ale skoro jestesmy na forum to latwo mozna takich kismitow wywalic, ot jednym pstryknieciem palca. Ludziom trzeba wmawiac pewne schematy bo w tych czasach gdzie naogladaja sie tvnu i naczytaja gw to zaczynaja myslec tak jak chca te szmatlawce a wiec trzeba im spowrotem z mozgow zrobic cos pozytywnego. I tak samo sprawe z tym kibicowaniem kazdemu poslkiemu klubowi widze tutaj. Nie pomaga im tlumaczenie pewnych spraw to wprowadzic zasade ze za takie cos sa bany, to doprowadzi ze takie pokemony nie beda sie rozsprzestrzeniac, i bedzie mozna innych "wychowac" na normlnych kibicow.
Oczywiscie to tylko moje myslenie ale uwazam ze sluszne. Po prostu glupote trzeba temperowac, ograniczac i wtlaczac mlodym, niekumatym sluszne racje bo inaczej to sie rozpuszcza jak dziadowski bicz. Zarowno w realu trzeba to robic ale w swiecie gdzie tak wielka role odgrywa komputeryzacja to i forum jest bardzo wazne.

Cytat:
Kibice sukcesu, najzwyklejsze przerzuty ciśnie się wiele słów na język, ale na forum niestety nic się z tym nie zrobi
bo przecież wolność słowa jest bardzo szeroko rozumiana w internecie.
Ale dlaczego nie? To jest chyba forum prywatne i jak ktos umiesci w regulaminie notke ze w kazdym poscie musisz pisac "kocham Wisle" albo wypad to bedziesz musial to robic. A jak nie to sie wynies z tego forum. Po prostu trzeba dopisac w regulaminie albo i nie dopisywac ale wprowadzic taka zasade slownie ze nie robimy z siebie pajacow piszac ze kibicuje w lidze Wisle ale w pucharach to kibicuje Lechowi- ale tylko pilkarzom a nie kibicom, a jakby grala Cracovia o LM to nawet jej bym kibicowal.
Panie i Panowie trzeba po prostu walczyc o Wislackosc i nie mowcie ze sie nie da. Kurde wszystko sie da, tylko trzeba chciec
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 27.07.2010 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.07.2010, 22:46
Nie do wiary. Wejdzie jeden z drugim na forum Wisły i poucza jak to warto kibicować Lechowi oraz jakie to korzyści dla Wisły za tym stoją. A jeśli nie, to ma się kompleksy lub leci się na skargę do modów (jak by nie patrzeć osób kompetentnych do ucięcia chorych dyskusji). Jak się wam podobała flaga "J G" z przekreśloną gwiazdą, wyeksponowana na środku trybuny oraz pozdrowienia dla koleżanki zza Błoń? A tak w ogóle tematy traktujące o meczach warto chyba zamykać na godzinę przed i dwie po meczu - robi się tam chat i właśnie jakieś docinki.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 27.07.2010 o godz. 22:49.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.07.2010, 22:47
Cytat:
HAHAha znaleźli sobie kółko wzajemnej adoracji i spijają z dziubków kompleksy żałosnego Amikolecha. Żal. Pojęcia macie zero o rankingach. Proponuję poczytać temat Witka...co by było dobre dla Wisly.
Jaro oczywiście jako pierwszy, poczuł, że mu się grunt pali pod nogami to przyleciał na skarge do "pytania do modów"
Podobnie było jak dyskutowaliśmy w temacie "Budowa stadionu" razem z typami z SKWK...przyleciałeś tu jak kundel z podwiniętym ogonem, powiedziałeś, że cię poniosło, odbiegliśmy od tematu, itp i prosisz o bany dla wszystkich oprócz ciebie. Żałosne . Ale bardziej śmieszne.
Pisze na priv. Wypisz mi te wszystkie plusy ktore poprzez dobra gre Lecha zaprocentuja na dobro Wisly. Te Twoje wszystkie argumenty podwaze a na koniec CI napisze ze nawet sie nie powinienes rzucac skoro nigdy nie byles na meczu WIsly, wiez z nia czujesz przez tv i mieszkasz w Poznaniu. Oczywiscie sam jestem w podobnej sytuacji od Ciebie, mieszkam na wy****owie ale Ty probojesz Wislakom (juz nie mowie tu o sobie) wmawiac co powinni a czego nie powinni. Ty kibic ktory z kibicowaniem ma tyle wspolnego co ogladniecie meczu w tv Pozdro

PS rozumiesz co to jest forum Wisly Krakow? To jest taki wirtualny stadion, ok? I wyobrazasz sobie ze na tym prawdziwym stadionie kibic Wisly wyskakuje z tekstem ze kocha Lecha a i Cracovia nie taka zła? Chlopie sa jakies granice, na pewnym terytorium sie pewnych spraw nie porusza. Nie pojdziesz do Kosciola i nie powiesz ave szatan bo po prostu nie wypada, a jak powiesz to wylecisz na kopach. Tak samo powinno byc tutaj, na wirtualnym stadionie.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 27.07.2010 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 27.07.2010, 22:50
Tych od kibicowania wszystkim w około to jeszcze jest gruba mniejszość natomiast ogólnie to takiego najazdu pokemonów jak od jakiś kilku miesięcy to ja nie pamiętam.W zasadzie przejęli władzę w najpopularniejszych piłkarskich tematach i idziemy na dno bo widzę że nie ma chęci by konkretnie się z tym uporać.
W niektórych tematach to nie ma sensu pisać bo i tak tego nikt nie przeczyta, bo jest to zalewane setkami kompletnie nic nie wnoszących postów i kłótni.
Dziś transferowy - nic w temacie się nie stało - ze 130 wpisów, mecz Amiki - ponad 200 wpisów, nie idzie tego czytać ,nie idzie pisać.Banowanie nic chyba nie daje bo non stop nowe konta.Gość pierwszy post a rozstawia wszystkich po ścianach.

Tragedia i apeluje zróbcie coś bo w niektórych tematach to jest jeden wielki śmietnik.
Może jedynym sposobem jest się zająć tymi co są i zablokować na jakiś czas możliwość rejestracji.
Coś trzeba zrobić bo ten burdel będzie się rozprzestrzeniał jak liga się zacznie

pozdrawiam, ja udaje się na dłuższy(planowany już o wiele wcześniej, ale nie wyszło)odpoczynek od forum, więc do kiedyś
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.07.2010, 01:13
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.

Niech ktoś sprawdzi, czy nie zhakowali Kordelowi konta. Najpierw te teksty o kibicowaniu Amice, a teraz - TO...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 28.07.2010, 07:19
Mam jedno pytanie dlaczego dostałem bana na tydzień za napisanie dla jaj jaki wzorek krzesełek ma być na trybunie?!Jak będziesz moderatorku dalej tak robił to zniechęcisz wielu Wiślaków do wyrażania swoich opini na tym forum.Więc zrób czasem użytek z mózgu zanim kogoś zablokujesz!!!
Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 28.07.2010, 08:50
JA dostalem na miesiac bana(!) na moim normalnym koncie( to jest stare, nieuzywane od 1,5 roku) za to, ze w temacie o budowie stadionu zwrocilem uwage na panujacy tam burdel i beztresciowe posty. Moderatorzy, a prrzynajmniej wiekszosc z nich niestetty nie sa oodpowiednimi osobami zajmujacymi sie porzadkiem na tym forum
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 28.07.2010, 16:31
Problem amikofilii został dostrzeżony i podjęto działania naprawcze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 28.07.2010, 22:19
Musze przyznać że moderatorzy wzięli się do roboty. Bardzo dobrze i gratuluje udanej akcji
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 29.07.2010, 21:08
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
**** w dupe Żurawskiemu!
Mam nadzieje że ta menda dostanie 'dożywocie'
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 30.07.2010, 10:10
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7499

Spamer
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 30.07.2010, 13:38
Chciałbym złozyć serdeczne życzenia adminowi naszego serwisu z okazji wypadającego dziś Dnia Administratora. Jest on obchodzony w każdy ostatni piątek lipca od 2000 roku. Sto lat i cierpliwości w prowadzeniu tego wózka!
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
bercik860
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 30.07.2010, 19:25
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=4265&page=100
Chyba każdy wie o co chodzi.
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 30.07.2010, 19:29
A ja apeluje żeby zrobić porządek z tym azerskim kacapem w temacie meczowym Wisły z ich drużyna.
Już pomijam to że bezpośrednio mnie obraził, ale takie brednie co on wypisuje to w żadnym innym temacie się nie znajdzie.

Dlatego proszę rozpatrzeć mój apel. Dajcie mu bana na tydzień... chciałbym zobaczyć jeszcze co jego ryj będzie śpiewał w czwartek jak Wisła awansuje dalej.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 30.07.2010 o godz. 19:32.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 30.07.2010, 19:55
proszę o zamkniecie tematu http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500

wysłałem prv do osoby ktora zajmie sie generalka, wiec on prawdopodbnie zalozy nowy temat tak jak bedzie wygodniej
Odpowiedz cytując
RoS
Senior Member

Stary 31.07.2010, 07:04
Prosiłbym o usunięcie (lub zamknięcie) tematu z pierwszej kolejki Typera.
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500

Zajmuję się liczeniem i chciałbym żeby to była kompletna kolejka a ktoś założył temat wcześniej bez jednego meczu. Chciałbym założyć ponownie według moich zasad aby było mi łatwiej liczyć.

Tych co już zagłosowali poinformuje na priv'a.
Odpowiedz cytując
RoS
Senior Member

Stary 31.07.2010, 07:24
Proszę o odklejenie starej generalki Typera:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6082

I przyklejenie Typera na nowy sezon:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 31.07.2010, 09:58
jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu, a usunąć po 1 kolejce
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 31.07.2010 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
ted
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 02.08.2010, 10:20
szukam tematu o piwach ale nie mogę znaleźć, poratuję ktoś linkiem?
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 02.08.2010, 10:23
ted napisał(a):Wyświetl post
szukam tematu o piwach ale nie mogę znaleźć, poratuję ktoś linkiem?

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1328&page=11
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 04.08.2010, 17:50
znowu to samo - jakas reklama blokuje mi forum przy wlaczonym Ad Muncherze.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 04.08.2010, 23:22
Zróbcie prosze porządek w temacie To i Owo na luziku na temat bronowic.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 06.08.2010, 11:49
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=58272 - Troll, ktory non stop wklepuje w kazdy temat link do beznadziejnej przerobki Ivony na YT.
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów