The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TheCid
Banita

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 16:44. Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Czyżby rozmowy z tym sponsorem ze Stanow siadły? Żadnych przeciekow więc chyba kolesie się wycofali bo gdyby były zaawansowane rozmowy nie sądzę żeby taki Fakt co ma przecież redakcje w wielu krajach nic się nie doszperał.
Odpowiedz cytując
SZELMAN
Junior Member

Od: 02.2006

Stary 17.06.2008, 12:59
Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś ma jakies info na temat najnowszej plotki która zaczeła krążyć iż Drzymała ma się dołączyć do sponsorowania Wisły ?
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.06.2008, 13:00
SZELMAN napisał(a):Wyświetl post
Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś ma jakies info na temat najnowszej plotki która zaczeła krążyć iż Drzymała ma się dołączyć do sponsorowania Wisły ?
Przysnilo Ci sie to czy sie dobrze upaliles
,
Odpowiedz cytując
karolinac4
Junior Member

Stary 17.06.2008, 13:34
ja tez slyszalem o drzymale ponoc wczoraj ta wiadomosc ujrzala swiatlo dzienne,mowil czlowiek co do tej pory sie wszystko sprwdzalo.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.06.2008, 13:42
Taaa... chyba strzeli nam nowe foteliki na loże, co najwyżej...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 17.06.2008, 14:55
ja bym chciał...bardzo mi go szkoda po tym jak go potraktowano we Wrocławiu...

zwrócie uwage jak teraz Groclin się sypie...Sikora, Kumbev, Rocki...mówi się że Majewski, Jodlowiec i Przyrwski też mają odejść...wiec może facet chce kase odzyskać...wówczas mógłby sie reklamować na koszulkach Wisły...
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.06.2008, 15:05
Proud napisał(a):Wyświetl post
ja bym chciał...bardzo mi go szkoda po tym jak go potraktowano we Wrocławiu...

zwrócie uwage jak teraz Groclin się sypie...Sikora, Kumbev, Rocki...mówi się że Majewski, Jodlowiec i Przyrwski też mają odejść...wiec może facet chce kase odzyskać...wówczas mógłby sie reklamować na koszulkach Wisły...

Za cienki w uszach Wiselka to za wysokie progi, no chyba ze jakis baner wykupi. A mi go wogole nie szkoda po co sie pchal na sile tam gdzie go za bardzo nie chcieli.
,
Odpowiedz cytując
EldOrado
Banita

Stary 17.06.2008, 15:07
Co wy to niemożliwe. Cupiał by nie pozwolił żeby ktoś promował takich gości jak Majewski czy Jodłowiec w naszym klubie... za darmo.

Przy takim czymś zawsze są problemy z podziałem zyskow i niemożliwe jest poza tym żeby Boguś chciał się z kimś dzielić splendorem. Gdyby mu chodziło tylko o kasę już dawno by Wisłę sprzedał.

On chce mieć Wisłę tylko dla siebie, chce żeby sukcesy na niego spływały a nie na Drzymałę.
Ale jak Drzymała chce nam sprzedać Jodłowca i Majewskiego to sie nie obrażę
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 17.06.2008, 16:02
ale nie wiem o czym Ty piszesz...mi chodziło o to że podobno Drzymała sprzedaje tych zawodników za granicę...a nie daje do Wisły...

a ja wiem czy za cienki w uszach jest Drzymała na wykupienia miejsca na koszulkach...mysle że na 5mln złotych byłoby go stać bez problemu.
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 20.06.2008, 21:05
Znajomy mieszkający w stanach powiedział mi, że była taka plotka, iż na koszulkach Wisły miałoby być logo jednej z firm motoryzacyjnych. Od razu mówię, że nie jest to potwierdzone żadnymi doniesieniami prasowyni w Polsce (chyba)

JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.06.2008, 09:52
F1 Wisła napisał(a):Wyświetl post
No rzeczywiście te loga są wprawdzie wpasowane w kolor barw ale są cholernie wyraziste... Za taką wyrazistość trzeba też dobrze płacić

Coś czuję że to oni tylko że pewnie nie dają tyle co Chicago. No ale jeżeli jesteśmy gotowi podpisać to widoczni jakiś zastrzyk finansowy to będzie.

ale zobacz na stroje chigaco fire tam sa stroje czerwine tak jak i logo ktore naprawde jest zolte wiec nie wadomo moze bedziemy mieli zolte cerwone biale albo szare to nie jest pewne ale wogule tez nie jest pewne czy to ta firma
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 24.06.2008, 20:42
Skoro doszlo do tematu "co zrobić by była wieksza kasa" to ja mam taką myśl, a zarazem i pytanie.
Myśl: Stworzyć kanał WisłaTV
Pytanie: Dlaczego nie [ma]
Wogóle dlaczego w Polsce nie istnieja takie kanaly? Przeciez nie musiałoby się to tyczyć tylko piłki nożnej.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Patka
Member

Od: 07.2006

Stary 24.06.2008, 20:46
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Skoro doszlo do tematu "co zrobić by była wieksza kasa" to ja mam taką myśl, a zarazem i pytanie.
Myśl: Stworzyć kanał WisłaTV
Pytanie: Dlaczego nie [ma]
Wogóle dlaczego w Polsce nie istnieja takie kanaly? Przeciez nie musiałoby się to tyczyć tylko piłki nożnej.
Lech ma swój kanał: LechTV.
...Noblesse Oblige...

Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 24.06.2008, 20:47
Po pierwsze - uruchomienie takiego kanalu cholernie drogo kosztuje
Po drugie - nie ma kasy na kamery(słyszałem, ze jedna kamera taka co ma C+ kosztuje ok 150-200 tys euro)
Po trzecie - ciezko by było to tak prowadzic, aby to przynosilo zyski

Aaaaa....lepiej nie kombinowac ze stacjami tv tylko podpisac kontrakt z dobrym sponsorem(półtora miecha temu, mowili, ze za 2 tygodnie sie wyjaśni, a nic nie mowili o tym)

EDIT:

Patka- jemu chodzi chyba o taki kanal jak ma Liverpool, barca czy Real MAdryt, ze idzie na satelite, lecą tam mecze itp, itd.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.06.2008, 20:50
Patka napisał(a):Wyświetl post
Lech ma swój kanał: LechTV.
Taki kanal jak lech to my tez mamy moze nie ma az tylu materialow co u nich jednak w sezonie na oficjalnej stronie Wisly pojawia sie ich dosc sporo.Zreszta oni chwala sie ze maja pierwszy kanal w polsce a u nas funkcjonuje to praktycznie w takiej samej formie od dluzszego czasu
Moim zdaniem trudno to nazwac kanalem telewizyjnym.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
madenn
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.06.2008, 23:01
Lepiej stworzyć telewizje internetową , trzeba iść za przykładem Lotosu Gdynia. Stworzyli oni kanał z meczami , reportażami i wywiadami . Wisła przecież to klub wielosekcyjny i byłoby znacznie wiecej materiałow do pokazywania . Zarówno jak pilkarze i koszykarki przyciagnęłyby widzów .
Odpowiedz cytując
Witoldon
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 26.06.2008, 12:36
Cytat:
Prezes Marek Wilczek powiedział również, że w najbliższym czasie, czyli do ok. 10 lipca, powinna wyjaśnić się sprawa nowego sponsora Wisły.
Czyli jednak nie wszystko stracone, wydawało się, że negocjacje upadły a jednak nadal jest jakaś szansa na porządnego sponsora.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując
Robinho
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.06.2008, 17:03
Baliśmy się o choćby jednego sponsora, a jak powiedział prezes może być ich nawet kilku.

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 26.06.2008, 17:28
tak a z koszulek zrobmy stroje kolarskie i trzysta nalepek...

...bez przesady...
Odpowiedz cytując
Stop lost
Banita

Stary 26.06.2008, 17:38
Ja myślę że 10 lipca to jest fajna data. I dodatkowo ew. ruchy transferowe mogą wymoc na sponsorze dodatkowe pieniądze. Przynajmniej tak chcę wierzyć, że im lepsi piłkarze tym lepsza oferta.
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 28.06.2008, 10:28
Cytat:
W meczu z GKS-em szansę dostał Tomasz Dawidowski.
Tomek dzisiaj po raz pierwszy trenuje z naszą drużyną i jedzie z nami na zgrupowanie, ponieważ dostałem zgodę od zarządu na włączenie go do kadry pierwszej drużyny. Wiem, że był wyróżniającym się zawodnikiem Młodej Ekstraklasy w zeszłym sezonie, w związku z tym chcę mu się przyjrzeć i dlatego biorę go na zgrupowanie.

Czy zawodnicy z Młodej Ekstraklasy, którzy zagrali w tym meczu, też pojadą do Austrii?
Oni trenowali z nami cały tydzień i nie pojadą z nami na zgrupowanie. Jutro odbędą z nami ostatni trening i na pewno nie pojadą.

wisla.krakow.pl
No to ja czegoś nie rozumiem, mamy mistrzowski zespół młodzieżowy i nie potrafimy z niego wydobyć 2-3 zdolnych chłopaków, którzy wzmocnią pierwszy skład, a jedynym piłkarzem, który skorzystał na rozgrywkach ME jest 30 letni rencista.

To co my za trenerów tam mamy, porażką dla mnie są tego typu sytuacje, co to za polityka?
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.06.2008, 12:26
To nie tyle polityka, tylko ta cała ME to jesdno wielkie nieporozumienie...

Bo bez sensu jest wymaganie od klubów by utrzymaywały pokaźną grupe 20-22 latków tylko dlatego by ci grali z rówieśnikami co tydzień. Taka gra nic nie daje, wszak dorosła piłka to zupelnie co innego. Tymczasem Wisła wycofała z rozgrywek drużyne rezerw... a ona miała sens, gdyż był to pierwszy krok, dla NAJZDOLNIEJSZYCH(!) graczy z drużyny juniorów. Niech grają w 3 , 4 lidze, niech złapia troche doświadczenia i co roku 2-3 najlepiej rokujących niech trafia do I drużyny, jedzie z nią na zgrupowanie. Reszta w większości out, bo i tak mamy coroczne zasilenie z MLJ, a przecież gra w Wiśle to ma być osiągnięcie, wyzwanie do mocniejszych treningów, rozwoju...

Teraz kończy sie na tym, że zawodnik X kończąc wiek juniora (18 lat) trafia do ME gdzie bedzie sie ciułał z rówieśnikami jeszcze przez kilka lat. Powiedzcie mi, cóż on zyska? Będzie trzymany w inkubatorze kilka sezonów (bo klub jest do tego zmuszony by taką chmarę utrzymywać), skończy mu się wiek uprawniający do gry w lidze - i cóż osiągnie?
Przecież zawodnik 22-23 letni powinien stanowić juz o sile dorosłej drużyny. Ale cóż oczekiwać od kopacza, który nigdy nie kopnął piłki w dorosłym futbolu?
Jeśli natomiast jest słaby (zwłaszcza w takim klubie jak Wisła, który ma co roku walczyc o najwyższe cele, a nie bawić sie w utrzymywanie przeciętniaków) to sie go sprzedaje/ wypożycza.

A tak to mamy ME, kopią se chłopaki i myślą, że osiągnęli poziom I ligowy bo grają na tych samych boiskach co ich koledzy z I kadry, a tymczasem najwięcej zyskuje weteran D., który mimo swojej kontuzjogenności i ogólnej przeciętności i tak wyróżnia sie w tym towarzystwie...
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.06.2008, 13:52
Odnosnie mlodych pilakrzy Wisly to to, co dzis widzialem przygnebilo mnie maksymalnie. Jestem sobie rano na bloniach i mlodzi Wislacy wracali na Wisle z blon i wiecie jak wchodzili? Kladli sie na ziemie i przeciskali sie pod brama przy E... I to jest mistrz Polski To ja nie mam wiecej pytan....
Odpowiedz cytując
Triodante
Member

Stary 28.06.2008, 14:23
To wymownie pokazuje, że zamiast w drogie transfery Wisla powinna inwestować w bazę treningową.
Odpowiedz cytując
Michał Wróblewski
Junior Member

Stary 01.07.2008, 08:11
Zapomnijcie o transferach. Inwestycje powinny iść przede wszystkim na młodzież. To oczywiście triuzm, ale tam znajduje się przyszłość narodu, więc trzeba o młodzież odpowiednio zadbać. Rzeczywiście dziwne jest, że z 30 młodych mistrzów Polski nie znajdzie się dwóch czy trzech zawodników, którzy mogliby wzmoocnić pierwszą drużynę - trzeba ich przede wszystkim sprawdzić, a potem oceniać.
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 01.07.2008, 10:22
felipe napisał(a):Wyświetl post
To nie tyle polityka, tylko ta cała ME to jesdno wielkie nieporozumienie...

Bo bez sensu jest wymaganie od klubów by utrzymaywały pokaźną grupe 20-22 latków tylko dlatego by ci grali z rówieśnikami co tydzień. Taka gra nic nie daje, wszak dorosła piłka to zupelnie co innego. Tymczasem Wisła wycofała z rozgrywek drużyne rezerw... a ona miała sens, gdyż był to pierwszy krok, dla NAJZDOLNIEJSZYCH(!) graczy z drużyny juniorów. Niech grają w 3 , 4 lidze, niech złapia troche doświadczenia i co roku 2-3 najlepiej rokujących niech trafia do I drużyny, jedzie z nią na zgrupowanie. Reszta w większości out, bo i tak mamy coroczne zasilenie z MLJ, a przecież gra w Wiśle to ma być osiągnięcie, wyzwanie do mocniejszych treningów, rozwoju...

Teraz kończy sie na tym, że zawodnik X kończąc wiek juniora (18 lat) trafia do ME gdzie bedzie sie ciułał z rówieśnikami jeszcze przez kilka lat. Powiedzcie mi, cóż on zyska? Będzie trzymany w inkubatorze kilka sezonów (bo klub jest do tego zmuszony by taką chmarę utrzymywać), skończy mu się wiek uprawniający do gry w lidze - i cóż osiągnie?
Przecież zawodnik 22-23 letni powinien stanowić juz o sile dorosłej drużyny. Ale cóż oczekiwać od kopacza, który nigdy nie kopnął piłki w dorosłym futbolu?
Jeśli natomiast jest słaby (zwłaszcza w takim klubie jak Wisła, który ma co roku walczyc o najwyższe cele, a nie bawić sie w utrzymywanie przeciętniaków) to sie go sprzedaje/ wypożycza.

A tak to mamy ME, kopią se chłopaki i myślą, że osiągnęli poziom I ligowy bo grają na tych samych boiskach co ich koledzy z I kadry, a tymczasem najwięcej zyskuje weteran D., który mimo swojej kontuzjogenności i ogólnej przeciętności i tak wyróżnia sie w tym towarzystwie...
paradoksalnie jak powstawala ME to ogolne opinie byly dokladnie odwrotne : ME super , rezerwy nie maja sensu

ja osobiscie uwazam ze powinnismy utrzymywac obie te druzyny
Odpowiedz cytując
gizm00
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 01.07.2008, 14:07
Według mnie ME ma jak najbardziej sens bycia. Podobne rozgrywki są we Włoszech i Holandii i to się tam sprawdza. Myślę, że również w Polsce się to sprawdza. Przecież tacy piłkarze jak Rybus czy Pazdan właśnie w tych rozgrywkach błysnęli i szybko się wypromowali. Nie jest też prawdą, że jest i tak duży przeskok do seniorskiej piłki. Przecież w rozgrywkach ME tez grają doświadczeni piłkarze, patrzcie choćby Dawidowski. W porównaniu do gry w rezerwach młodzi tu mają o wiele wyższy poziom niż potyczki często z jakimiś wioskami z III i IV ligi. Dlatego uważam, że ME nam dużo daje.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.07.2008, 14:30
Tyle ze szkolenie mlodziezy to melodia przyszlosci.Ja juz od x lat o tym slysze a oprocz jakis przypadkow, to nic sie nie dzieje a nic sie nie dzieje bo np taka Wisla, musiala by wpompowac minimum z 5 mln euro a efekty przyszly by po 10 latach.
Takimi kategoriami w pl jeszcze nikt niestety nie mysli.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
junkhead
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 03.07.2008, 14:33
ano z młodzieżą trzeba pracowac.. tylko nie jest to takie proste, nasi trenerzy i działacze powinni udać sie na jakieś staże do anglii czy każde kraju z południowej częsci Europy i zobaczyć na czym polega scauting... z czym to sie je.. ale jak nie będzie bazy to mysle ze jaki młody zawodnik będzie chciał przyjechać i trenować nie wiadomo gdzie.. klub musi mu dać gwarancje rozwoju, dlatego ostatnio często młodzi zawodnicy wyjeżdżają i wolą trenować (bo na gre za bardzo nie mają co liczyć) jak choćby Oziemczuk...
Odpowiedz cytując
rutic
Member

Od: 02.2007

Stary 03.07.2008, 14:42
junkhead napisał(a):Wyświetl post
ano z młodzieżą trzeba pracowac.. tylko nie jest to takie proste, nasi trenerzy i działacze powinni udać sie na jakieś staże do anglii czy każde kraju z południowej częsci Europy i zobaczyć na czym polega scauting... z czym to sie je.. ale jak nie będzie bazy to mysle ze jaki młody zawodnik będzie chciał przyjechać i trenować nie wiadomo gdzie.. klub musi mu dać gwarancje rozwoju, dlatego ostatnio często młodzi zawodnicy wyjeżdżają i wolą trenować (bo na gre za bardzo nie mają co liczyć) jak choćby Oziemczuk...
Tak, Oziemczuk, Szczęsny, Król i wielu, wielu innych.
Oni rozumieją że żeby się rozwinąć muszą mieć odpowiednie warunki. Takich w kraju niestety jeszcze nie ma. A czekać aż ktoś w końcu zbuduje porządna bazę szkoleniową, akademię piłkarską itd, nie zamierzają.
"Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach" - Dariusz Szpakowski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów