The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.07.2008, 09:12
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Owszem, łatwiejszy. Ale nadal to dla nas za wysokie progi. Dowód:

http://michalszadkowski.blox.pl/2008...-juz-dzis.html

Naprawdę, na chwilę obecną przesadnie duże wzmocnienia to marnowanie pieniędzy. Na miejscu Cupiała poczekałbym na ukończenie stadionu.
Jeśli nie pogramy przyzwoicie w pucharach to wspolczynnik nam znacznie spadnie na następny sezon.
Jeśli info, które przytoczyła Dorotja się potwierdzi to pora zacząć zbijać taczki dla Bednarza.
Odpowiedz cytując
Raphael
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.07.2008, 09:14
Zgoda, nie ma teraz sensu wydawać milionów (euro) na transfery ale wzmocnienie konkurencji na kilku pozycjach by się przydało bardzo. W tym sezonie nie tylko będziemy walczyć o tytuł ale też grać w pucharach (długo mam nadzieję).
Ostatnio edytowane przez Raphael : 08.07.2008 o godz. 09:17.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.07.2008, 09:18
arti napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie pogramy przyzwoicie w pucharach to wspolczynnik nam znacznie spadnie na następny sezon.
Jeśli info, które przytoczyła Dorotja się potwierdzi to pora zacząć zbijać taczki dla Bednarza.
bo myślisz że pojechał tam sam z siebie
bez zgody i woli
zarządu, prezesa i B.C

znaczy bumelka tak
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 08.07.2008, 09:20
Niektorzy to z braku wzmocnien traca juz rozum...

Mam jedno pytanie, czy jak nie bedzie transferow i wielkich nazwisk w Wisle przestaniecie jej kibicowac?

A teraz na powaznie.

Spokojnie. Beda transfery. Wyluzujcie troche. Tu nawet, moze nie chodzi o to ze nie ma pieniedzy na transfery, tylko o to, ze nie ma kogo kupic, bo nie spelniaja albo wymagan dotyczacych umiejetnosci, albo chca za duzo i klub i sam pilkarz? Pomyslcie o tym ze kupowanie pilkarza to nie kilograma bananow w sklepie, tylko zmudne negocjacje. A Bednarz dobra polityke stosuje. Wszystko po cichu, i przede wszystkim gra mocno na czas, zeby mocno przycisnac i potencjalny klub jak i zawodnika. Wiec Spokojnie ludzie beda transfery.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 08.07.2008 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 08.07.2008, 09:23
A czy nie jest zastanawiające, że w takim klubie, z takimi aspiracjami, nie ma człowieka, który by mógł Bednarza na nieistotnej w sumie konferencji zastąpić? W takim gorącym okresie na dodatek? Podejrzewam, że sam się tam nie wysłał. Jeśli to prawda.

Tu jest źródło tej wiadomości

*
I coś jeszcze (jeśli było, zaraz usunę)

Cytat:
Trener Wisły Kraków, Maciej Skorża w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". narzeka, że... piłkarze źle wykonują jego polecenia!

- Realizowanie założeń taktycznych jest na bardzo niezadowalającym poziomie - wali prosto z mostu trener Wiślaków. - Coraz większa grupa zawodników korzysta z tego, że nie ma konkurencji w drużynie. Brakuje mobilizujących ich bodźców - dodaje.

Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" przyznaje wprost, że sytuacja kadrowa w jego drużynie jest bardzo skomplikowana, gdyż ze składu ubyli mu Dariusz Dudka, Adam Kokoszka i Jean Paulista. Do tego kontuzje leczą Norbert Varga, Wojciech Łobodziński i Konrad Gołoś.

- Będziemy walczyć o mistrzowską koronę, ale będzie ciężko. Legia Warszawa i Lech Poznań się wzmocniły, a my niestety na odwrót - mówi o swoich zmartwieniach Skorża.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 08.07.2008, 09:27
Wczoraj wieczorem miała odbyć się rozmowa pomiędzy trenerem Wisły Maciejem Skorżą a prezes zarządu panem Markiem Wilczkiem. Rozmowa dotyczyć miała przede wszystkim sytuacji kadrowej oraz transferów - Znalazłem w jakiejś gazecie...
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez CelticusABG : 08.07.2008 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.07.2008, 09:35
emjot napisał(a):Wyświetl post
bo myślisz że pojechał tam sam z siebie
bez zgody i woli
zarządu, prezesa i B.C

znaczy bumelka tak
masz rację oczywiście ironizując.
jednak z pkt widzenia potrzeb 1 drużyny na dzisiaj i najbliższy okres, widziałbym go w tych dniach gdzie indziej i robiącego co innego. bo jak dotąd efekty jego działań w zakresie uzupelnień składu to kupa.

Koyoot:
to nie będzie transferów i mamy się godzić z regresem czy będą i trzeba być spokojnym? zakończ ten rozkrok i zdecyduj się w prawo czy w lewo.
teksty o kibicowaniu sobie daruj bo wiadomo, że każdy tu chce, że Wisła była jak najwyżej, a trudno akceptować obecny stan niemocy i stąd bluzgi i krytyka
zapewne ogromna większość tutaj w tym i ja chodziła na drugą ligę tylko co z tego?
wiadomo, że lepiej jest chodzić na mecze mistrza w pierwszej i tym tokiem rozumowania należy iść.

a jeśliby przyjąć, że pieniądze jednak są to to co robi Bednarz to jest nieudacznictwo po prostu.
Iwański, Arboleda, Lewy przechodzą do największych konkurentów. Może nie jakieś orły, ale każdy by się u nas przydał (lewy obr/stoper, ofens. pom., snajper-potencjalny następca Brożka).
A my ponoć rozmawiamy najpierw z kilkunastoma, potem ma dojść 5-7, potem 4 orłów bez testów, a potem ma przyjechać Argentyńczyk z 2 ligi Grecji na testy i nie wiadomo co.
Bednarz może działać cicho albo głośno to zupełnie nieważne. Liczą się tylko i wyłącznie rezultaty-albo są albo nie, a jak dotąd nie ma żadnych (sorry-Singlar).

emjot, 7 kotów
jak zajmiemy 3 miejsce w lidze to w puefa nie zagramy
Ostatnio edytowane przez arti : 08.07.2008 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 08.07.2008, 09:53
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Owszem, łatwiejszy. Ale nadal to dla nas za wysokie progi. Dowód:

http://michalszadkowski.blox.pl/2008...-juz-dzis.html

Naprawdę, na chwilę obecną przesadnie duże wzmocnienia to marnowanie pieniędzy. Na miejscu Cupiała poczekałbym na ukończenie stadionu.
Zwlaszcza, ze w przyszlym roku Mistrz Polski moze juz nie byc rozstawiony w drugiej rundzie. Niby tych latwych eliminacji.

Tez uwazam, ze duze wydatki to wywalenie pieniedzy w bloto.

A miejsca 2-3 to nie porazka, a wybawienie. El. LM to coraz wyzsze progi, natomiast w PUEFA przy nawet najtrudniejszym losowaniu te 4 mecze mozna zagrac.
Mistrzostwo Polski to klopot w kontekscie pucharow.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 08.07.2008, 09:56
Jak może brakować motywacji profesjonalnym piłkarzom ,"toż" ja tego k..... nie rozumiem .
Do tego piłkarzom najlepszego klubu w Polsce .
Impulsy,impulsami ....
Może to im pomoże

Motywacja bez granic - Nikodem Marszałek (AUDIO)

Autor poradnika "Motywacja bez granic", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od ponad 6 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich liderów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

http://rapidshare.com/fil...obook.part1.rar
http://rapidshare.com/fil...obook.part2.rar
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Od: 11.2004

Stary 08.07.2008, 09:57
Teraz możemy sobie szczerze powiedzieć, że wzmocnień nie będzie.
Nie ma co się łudzić.
Osobiście jestem podirytowany naszą polityką transferową, pewnie nie ja jeden. Czemu do ch*ja tylko MY mamy zawsze problemy z transferami, a np taka Legia czy Lech wzmacniają się jak chcą?!
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
Barszczu
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 08.07.2008, 09:59
A ja chciałbym się już któryś raz w przeciągu roku zapytać...

Co z naszą współpracą z Borussią? Czy nie ma tam kogoś, kto nie gra tam regularnie i nie chciałby w Wiśle grać w pucharach, aby pokazać się obecnym trenerom BD? Czy może ta współpraca to tak naprawdę dziennikarski dopisek?
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.07.2008, 10:00
Czyli mozna powiedziec, ze calkiem fajna sumka na wzmocnienia (2 mln za Dudke) po raz kolejny zostala zdefraudowana. Cyz ktos jeszcze kiedykolwiek uwiezy w zapewnienia, ze jak kogos sprzedamy to beda wzmocnienia. W sumie to i tak fenomen, ze z taka polityka transferowa wciaz jestesmy w czolowce. Zazwyczaj polityka wysprzedazy najlepszych i zastepowania ich darmowymi odpadami nie prowadzi do niczego dobrego. A Skorza niech nie owija w bawelne. Ma poparcie kibicow, a w kontekscie naszego rywala w pucharach jego dni i tak sa policzone. Niestety.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.07.2008 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 08.07.2008, 10:01
Aaaa....

A ten Perrone to chyba taki argentynski Kmiecik.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 08.07.2008, 10:03
emjot napisał(a):Wyświetl post
a po co niby te transfery? w pucharach i tak szybki w.......
a w Lidze
Korona out, ZL out
pierwsza trójka jak nic i za darmo
to po kiego grzyba wydawać jakiekolwiek pieniądze
Chyba niektórzy zapomnieli o nie tak dawnym 8 miejscu.
Nie ma czegoś takiego jak pierwsza trójka za darmo. Kilka dłuższych kontuzji (one się dopiero zaczną), jeszcze ktoś się obrazi (jak Kokos) i może się okazać ze będziemy się emocjonować walką o 2-3 miejsce :]
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 08.07.2008, 10:11
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Czyli mozna powiedziec, ze calkiem fajna sumka na wzmocnienia (2 mln za Dudke) po raz kolejny zostala zdefraudowana.
tzn masz jakieś dowody że są zdefraudowane?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.07.2008, 10:18
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W sumie to i tak fenomen, ze z taka polityka transferowa wciaz jestesmy w czolowce. Zazwyczaj polityka wysprzedazy najlepszych i zastepowania ich darmowymi odpadami nie prowadzi do niczego dobrego.
Po prostu ta liga jest tak marna...
Zwróć uwagę, że w trakcie poprzedniej rundy nawet grająca na pół gwizdka Wisła była w stanie powiększyć przewagę. Zwyczjanie nie było druzyny potrafiącej wygrać 3 mecze pod rząd. Liga się wyrównała, ale to równanie w dół.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 08.07.2008, 10:26
"Nie jesteśmy na razie medialni w sprawie transferów, ale mogę obiecać trenerowi, że będzie więcej takich konferencji" - powiedział prezes Wisły, Marek Wilczek.

To cytat ze strony oficjalnej Wisły, z konferencji prasowej 26. czerwca z okazji nowego kontraktu Głowackiego. Nie jest to notka prasowa czy forumowa rewelacja. To obietnica publicznie złożona Skorży przez poważnego prezesa poważnego klubu.

Nie będę mieć pretensji o brak transferów, bo rozumiem, że mogą być przyczyny, które je uniemożliwiają. Mam natomiast pretensje o rzucanie słów na wiatr i - póki co - niedotrzymywanie obietnic.

Mimo wszystko uważam, że jeszcze troszkę trzeba poczekać, dać prezesom szansę dotrzymania słowa - na taczki jest chyba ciut ze wcześnie

(źródło)
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 08.07.2008, 10:28
mnie osobiscie irytuje fakt ze wtedy jak juz jestesmy blisko jakiegos sukcesu w europie ( el.LM ) to Pan Cupiał nie daje kasy na wzmocnienia! za kilka tygodni jak odpadniemy z pucharów zapewne zacznie sie szukanie winnego... i wtedy jak to zawsze bywa szanowny pan Cupiał zwolni sobie lekka raka Skorże ( bo co to za problem dla Cupiała zmienic trenera) i znów zacznie sie budowanie wszystkiego od nowa.... a wystarczy `tylko` zrobic ze 3 transfery.....

wiem że Cupiał duzo zrobił dla Wisły i gdyby nie on to bysmy nie zaistnieli.. ale niestety tak sie nie da prowadzic klubu tak jak obecnie ;( nie mozna ciagle czerpac zysków z klubu trzeba tez czasami zainwestowac ( wiem ze to nie moje pieniądze).... a tak wogóle to kiedy nasz boss ostatni raz sypnal groszem ( nie liczac Jirsaka i te 700tys euro) przeciez my od dłuzszego czasu lecimy tylko na wlonych zawodnikach
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Stary 08.07.2008, 10:28
Ale też nie popadajcie w skrajności jakby nie patrzeć skład jest silniejszy niż w tamtym sezonie.
A jeszcze myślę że conajmniej jeden zawodnik dołączy do drużyny.
Dudka i tak się opierdalał więc to żadna strata ....
Fakt że na ligę mistrzów to zdecydowanie za mało ....? Ale o jakich wielkich wzmocnieniach w innych klubach piszecie ?
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.07.2008, 10:30
A skąd wiesz, może Bednarz na tej konferencji weźmie po piłkarzu z każdego z tych 102 klubów? Albo od jakiegoś całą pierwszą jedenastkę? Albo po prostu spyta, czy nie mają w swoich głębokich rezerwach kogoś, kto chciałby zagrać o LM? Tylko żeby nie miał zbyt wysokiego kontraktu...
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
tzn masz jakieś dowody że są zdefraudowane?
Wiecie co, no ja do tej pory czuję się nabity w butelkę. Myślałem, że transferów nie ma, bo nie ma kasy z Dudki, Dudkę sprzedano i kasy na transfery dalej nie ma. To co jest do jasnej?
Można jak wolfy pisać, że Polska to biedny kraj, wszystko tutaj do dupy i ogólnie, ale kuźwa Boguś biedny nie jest.
Na co idzie ta kasa z Dudki? Nie można kupić choćby jednego piłkarza za niego? Za 1,5 miliona euro + 500 kontraktu? Nie można dwóch perspektywicznych, po 750 tys. każdy?
Co to w ogóle za sponsor? Ja już nie mówię o tym, że on ma dopłacać do interesu, ale niech kuźwa da Wiśle to, co sama zarobiła.
Bo po kiego ch... płacić Brożkowi, Głowackiemu nowy kontrakt, skoro zespół się nie wzmacnia, w takim razie najmądrzej zrobił Dudka spieprzając, a jego słowa o LM w Krakowie i graniu z mocnymi zespołami należy potraktować jako strzał w 10, a nie obelgę.
Po prostu niech ujawnią finanse Wisły lub niech BC powie daję kasę na transfery albo niech powie nie daję kasy na transfery- raz i porządnie będziemy wiedzieć na czym stoimy.
Odpowiedz cytując
Johnny B
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.07.2008, 10:43
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18412

przynajmniej nie pozyskamy nikogo do Jamy...
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.07.2008, 10:45
rutic napisał(a):Wyświetl post
Lech - Arboleda, Lewandowski, pozostawienie Bandrowskiego
Legia - Iwański, pozostawienie Gizy i Chinyamy, Kumbev + hiszpański zaciąg

Może nie są to wielkie wzmocnienia ale jeżeli chodzi o polską ligę to dużo. W każdym razie gdyby Wisła dokonała takich transferów to czytalibyśmy to poematy uwielbiające Bednarza.
Do Lecha jeszcze doszedł ten Stilic i Peszko z Płocka

jachting
skład silniejszy niż w tamtym sezonie?

odeszli:
Dudka, Kokoszka, Paulista, Matusiak, Dudu (Kosowski?)

doszli:
Singlar, Gołoś (powrót)
Małecki (nie wiem czy go liczyć?)

i dwaj kolejni, którzy niby mają wrocić, ale pewnie jak zwykle rozpłyną się po drodze
Varga ?
Baretto

gdzie tu masz chociaż utrzymanie poprzedniego składu?

eye 63
oczywiście nie wiem - może Bednarz rzeczywiście pojechał na konferencję wyciągnąć jakichś grajków skądś - amen!
Ostatnio edytowane przez arti : 08.07.2008 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Stary 08.07.2008, 10:46
Basic juz nie bedzie piłkarzem Wisły... okazał sie za słaby.... no to ja sie teraz pytam: Czego sie moglismy po nim spodziewac? Od zawodnika 28 letniego z pół amatorskiej ligi bosniackiej który w zyciu nie grał w lepszym klubie niz dotychczas? Po jaką ch****e nam tacy piłkarze? Swoich bramkarzy w Polsce juz nie mamy

i to jest niestety nasza szara polityka transferowa

ja zawsze byłem optymistą co do naszych transferów ale juz od paru dni nie mam sił juz czekac i wierzyc jak jakis głupek w obietnice zarządu.
Odpowiedz cytując
Sqall
Member

Od: 02.2004

Stary 08.07.2008, 10:47
rutic napisał(a):Wyświetl post
Lech - Arboleda, Lewandowski, pozostawienie Bandrowskiego
Legia - Iwański, pozostawienie Gizy i Chinyamy, Kumbev + hiszpański zaciąg

Może nie są to wielkie wzmocnienia ale jeżeli chodzi o polską ligę to dużo. W każdym razie gdyby Wisła dokonała takich transferów to czytalibyśmy to poematy uwielbiające Bednarza.
A czy Wisła sprzedała Brożka i Boguskiego/Jirsaka, czy innego ofensywnego gracza, że piszesz o dobrych ruchach w kontekście Legii?

Kumbev, Iwański, hiszpański zaciąg - nie, dziękuję, chyba że któryś z tych Hiszpanów coś pokaże, choć nie sądzę

Arboleda, Lewandowski - tutaj zgoda

Podsumowując, jakby Wisła miała się wzmacniać w stylu Legii, to wole aby zaoszczędziła trochę grosza
Odpowiedz cytując
rutic
Member

Od: 02.2007

Stary 08.07.2008, 10:53
Sqall napisał(a):Wyświetl post
A czy Wisła sprzedała Brożka i Boguskiego/Jirsaka, czy innego ofensywnego gracza, że piszesz o dobrych ruchach w kontekście Legii?

Kumbev, Iwański, hiszpański zaciąg - nie, dziękuję, chyba że któryś z tych Hiszpanów coś pokaże, choć nie sądzę

Arboleda, Lewandowski - tutaj zgoda

Podsumowując, jakby Wisła miała się wzmacniać w stylu Legii, to wole aby zaoszczędziła trochę grosza
Wisła sprzedała Dudkę, pozbyła się Paulisty, nie będzie Kokoszki. Przyjście Singlara należy traktować jako uzupełnienie składu.

Skoro uważasz że Legia robi złe transfery to przemawia przez Ciebie zaściankowa nienawiść do innych klubów. I nie uważam że najlepsze w naszej sytuacji to "zaoszczędzanie gorsza"
"Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach" - Dariusz Szpakowski
Odpowiedz cytując
Sqall
Member

Od: 02.2004

Stary 08.07.2008, 11:00
Sprzedała Dudkę, za co wzięła pieniądze, które powinna wydać mądrze

Kokoszka sam się sprzedał Więc to raczej in plus, że wyszło szydło z worka w takim czasie.

Paulista był czasem dobry jako Joker, ale to czy jego odejście nam zaszkodzi, dopiero się okaże.

Oceniając transfery Legii kompletnie nie kieruje się jakimikolwiek uprzedzeniami, gdyby tak było to transfery Lecha oceniłbym pewnie podobnie
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 08.07.2008, 11:09
Wiadomo, ze Skorza troche przejaskrawia sytuacje z tym niewykonywaniem zalozen taktycznych, bo juz nie wie jak ma prosic o te wzmocnienia.

Sprawa wyjazdu Bednarza to problem, na ktory uwage zwrocil juz Mielcarski. I byl to dla niego problem, ktory zatrzymal go przed powrotem do Wisly. W takim klubie jeden czlowiek odpowiedzialny za transfery to zdecydowanie za malo. Bednarz powinien miec caly sztab pomocnikow i skautow, ale tego nie ma, bo klub oszczedza i sprawa sie zamyka.
Powszechne jest wrazenie, ze Bednarz jest tu czlowiekiem do wszystkiego. Jedzie na losowanie, konferencje, oglada zawodnikow... Przeciez to smierdzi amatorka na kilometr. Do kazdego z ww przypadkow powinna byc inna osoba, swietnie przygotowana do swojej roli.

Wydaje sie tez, ze nasz dyrektor sportowy znalazl sobie swietna wymowke braku wzmocnien - brak funduszy. Tyle tylko, ze nie sztuka jest wydac ciezkich milionow na zawodnikow, tak to i ja moglbym byc dyrektorem sportowym. Wielki jest ten kto w skromnych warunkach potrafi wykorzystac swoje kontakty, znalezc i sprowadzic ciekawych zawodnikow.

Mielcarski tez nie mial pieniedzy, a zakontraktowal Pauliste i Clebera, Lech tez nie mial pieniedzy, a sprowadzil Rengifo czy Quinterosa, Legia nie zaplacila kokosow za Edsona, Rogera czy Muche. I mozna wymieniac i wymieniac... Ale to trzeba miec system skautingu, szukac juz od lutego po ligach zagranicznych kandydatow tak aby do gry gotowi byli na pierwsze zgrupowanie, aby uprzedzic konkurencje. W Wisle w kwestii transferow byla i jest amatorka i jak ktos sadzi inaczej to sie oszukuje.
Odpowiedz cytując
karolinac4
Junior Member

Stary 08.07.2008, 11:11
Niestety nic z transferow na dzis nie bedzie ,dopiero w zimie rusza do przodu zeby miec pol roku zgrac sklad
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Stary 08.07.2008, 11:37
Napastnicy; Niedzielan , Brożek , Małecki ,Boguski&^
Pomocnicy: Zieńczuk,PI.Brożek^,Jirsak,Sobolewski,Cantoro,Bare tto(?),Gołoś,Łobodziński.Boguski^
Obrońcy;PI.Brożek^,Diaz,Głowacki,Cleber,Łukasiewic z,Varga(?),Baszczyński,Singlar.

Cytat:
odeszli:
Dudka, Kokoszka, Paulista, Matusiak, Dudu (Kosowski?)
Dudka jak juz pisałem opierdalał się a mamy kim go zastąpić.
Poza tym Paulistę i Kosowskiego który grał pół sezonu bym policzył
Matusiak to osłabienie a rolę Dudu może spełniać Małecki(oby miał więcej okazji do gry )
Kokoszka-Łukasiewicz
---
Mamy odpukać zdrowego Niedzielana
a Baszczyński ma w końcu konkurencje .
Łukasiewicz wydaje się lepszym uzupełnieniem obrony ,choć to w sumie wróżenie z fusów.

A co z tym Baretto jest ?
....

Atak jest teraz newralgiczną pozycją ,wzmocnienie tej pozycji jest konieczne .
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 08.07.2008, 11:38
Wisła Kraków to taka kamienica z ładną fasadą od strony ulicy a na podwórku wewnątrz nieład i nieporządek (by nie określać dosadnie)

Właściciel przy całych jego zasługach postępuje tak,że zamiast raz a porządnie zrobić gruntowny jej remont zatrudniając fachowców, odnawia rok rocznie tylko elewację kilkoma dobrymi sezonowymi robotnikami(Bednarz Skorża kilku innych), a na etacie wokół siebie zatrudnia nieudaczników, leniów, patrzących jak oskubać Cupiała (Rogala itp), którzy nijak się znają na robocie. Szkoda, że sobie pozwala.

Więc można dyskutować tracić nerwy psioczyć na Bednarza, Cupiała Skorżę, można ich też chwalić za niektóre dobre ruchy (których niewiele nie z ich winny) tylko pomimo dobrych przemyśleń i rad co poniektórych nawet z tego forum jak powinna działać Wisła to Cupiałowi niestety doradzają nie ci co powinni.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów