The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.11.2008, 08:58
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...kiem-napastni/

Dawid Nowak woli Wisłe od Legii ale niestety napastnik GKS-u ma zapisana cene odstepnego jakie trzeba za niego zapłacic 800 tyś Euro wiec jest chyba poza zasiegiem
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.11.2008 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując
Aniołek_Wisła
Member

Od: 07.2008

Stary 19.11.2008, 09:44
a jak dla mnie nie jest po za zasięgiem . Co Wisła zrobiła z pieniędzmi np. za Dudkę albo Kosowskiego . Dawid Nowak i Paweł Brożek atak wymarzony . Zaczyna sie rozwijać Leszczak to perspektywy mamy na atak chociż ne przeczę ze wysoki dobry napastnik by sie przydał . Cupiał kase
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 19.11.2008, 09:55
Tylko pytanie czy Nowak jest wart takich pieniędzy? Jemu też często zdarzają się kontuzję. Teraz wraca do formy i widać za ma potencjał. Ale jednak ta jego klauzula jest poza zasięgem dla nas.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 19.11.2008, 13:04
gdyby był za darmo to jako zapachajdziura przydałby się
a tak, nie jest wart tych pieniędzy, a nawet połowy
tą kasę to lepiej włożyc w zakup i szkolenie 5 młodych napastników, nawet jeśli tylko jeden by wyrósł na poważnego "grajka"
mój głos oddaj na Nie dla Nowaka w Wiśle

gdyby Burliga dostał tyle szans w ekstraklasie co Nowak to z pewnością strzeliłby tyle samo bramek, o ile nie więcej, mimo ze ten pierwszy jest tylko pomocnikiem ;P
a 800tys ojro w kieszeni + cenny czas na opieprzanie z załtwianiem transferu Nowaka ;P
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 19.11.2008 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.11.2008, 13:21
z Bełchatowa to ja wole Gargułe .
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 19.11.2008, 14:09
Cytat:
Dawid Nowak woli Wisłe od Legii ale niestety napastnik GKS-u ma zapisana cene odstepnego jakie trzeba za niego zapłacic 800 tyś Euro wiec jest chyba poza zasiegiem
Co ty gadasz, przecież Zieniu więcej kosztował, nie mowiac o kontraktach Dawidowskiego.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.11.2008, 14:13
Nie wiem ile Bełchatów chciałby za Costly'go ,który ostatnio jakby "obniżył loty" i zainteresowanie nim trochę spadło. Może nie jest taki szybki jak Nowak ,ale już technicznie go przewyższa.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 19.11.2008, 14:34
Dokladnie Costly napewno tani i pamietam jak bramy z bani ladowal!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 19.11.2008, 14:43
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Co ty gadasz, przecież Zieniu więcej kosztował, nie mowiac o kontraktach Dawidowskiego.
Zieńczuk - 400 albo 500 tys. euro, a Żuraw to nawet 2 mln DEM (x2 zl.) i co z tego?
To było dawno i nieprawda.

Costly'emu na pewno byloby w to graj przenieść się do tak dużego i rozrywkowego miasta jak Kraków. Belchatów też się go chętnie pozbędzie za rozsądną cenę (500 może 400t euro). Tylko że... jak go widzę na boisku to mam mocne wrażenie, że gra i strzelanie goli go dość umiarkowanie interesuje.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.11.2008 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 19.11.2008, 14:44
Co do Nowaka, to czy nie lepiej wydać 800 tys. euro za takiego napastnika niż za Nei? Chłopak ma 24 lata i bardzo duży talent strzelecki. Piłka go szuka w polu karnym, ma też niezłą szybkość i umiejętność wykorzystywania sytuacji strzeleckich. Dla mnie talent porównywalny z Lewandowskim.
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 19.11.2008, 14:59
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Co do Nowaka, to czy nie lepiej wydać 800 tys. euro za takiego napastnika niż za Nei? Chłopak ma 24 lata i bardzo duży talent strzelecki. Piłka go szuka w polu karnym, ma też niezłą szybkość i umiejętność wykorzystywania sytuacji strzeleckich. Dla mnie talent porównywalny z Lewandowskim.
Chłopak ma talent ale cena jest absolutnie za wysoka. 800 tys euro za takiego gościa to czysty śmiech. Garguła już też kosztował cięzkie miliony. Niestety dobrze rokujący piłkarze powinni omijać Bełchatów. Prezesi tego klubu wołają kasę nie współmierną do umiejętności swoich zawodników.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 19.11.2008, 15:15
Nowak ma te zimną krew pod bramką jak Franek ale obawiam sie że jest to zbyt kontuzjogenny zawodnik.Już kilku takich w Wiśle było i jest do dziś.Pozatym nie wierze że klub przeznaczy na transfer 800 tyś Euro tym bardziej teraz jak jest kryzys
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.11.2008, 15:19
a kto to jest Dawid Nowak?Ile on bramek strzleil w swojej karierze?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 19.11.2008, 15:26
Skorża mówił o zawodniku z polskiej ligi, który może zastąpić Brożka, sądzę że chodzi o Nowaka bo nikogo innego ciekawego po prostu nie ma. Co do jednego jestem pewien Nowak to nie ta klasa i nie te umiejętności co Brożek. Nowak nie ma jednej trzeciej tych predyspozycji co ma Brożek, nie ma takiej dynamiki, zwrotności, techniki, soczystego strzału, nie potrafi grać tak tyłem do bramki jak Brożek, nie potrafi tak osłaniać piłki, nie potrafi się tak rozpychać itp. On tych umiejętności nie nabędzie takie rzeczy trzeba mieć. Największym atutem Nowaka jest to, że myśli, wie gdzie pobiec, wie gdzie strzelić, potrafi się rozpędzić i jest skuteczny. Wyciągając wnioski on nie ma szans zastąpić Brożka, a 800 tys euro to on nigdy nie będzie kosztował, nie dałbym nawet połowy tej kwoty, ktoś potrafi prosto kopnąć piłkę i canal+ kreuje go na gwiazdę co gorsza ludzie wierzą w to co jest tam powiedziane. Do tego ciężko mi wytłumaczyć to jak chłopak zachowuje się w mediach, kiedyś chyba chciał odejść do Lubina a teraz od tak sobie mówi że chce grac w Wiśle. Powinniśmy większą uwagę zwracać na predyspozycje piłkarzy niż na osiągnięcia.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.11.2008 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Stary 19.11.2008, 15:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
a kto to jest Dawid Nowak?Ile on bramek strzleil w swojej karierze?
Dokładnie. To że chłopak posturą i sprytem przypomina Franka to trochę za mało by rzucać się na niego - tymbardziej za cenę wziętą z dupy. Jak oglądałem w ubiegłym roku II ligę to zwróciłem swoją uwagę na Lewandowskiego. U niego widać było i wyszkolenie techniczne, szybkość uderzenie - wszystko. Tymbardziej wyróżniał się on na tle kopaczy z II ligi. Nowak do tej pory (poza pojedynczymi wyskokami) nie pokazał zbyt wile więc w moim uznaniu zbawcą Wisły to on nie będzie. My potrzebujemy zawodników takich jak kupił Lech. Takich którzy natychmiast wygryzą niektórych piłkarzy ze składu - oczywiście że kryterium wystawiania do składu będą umiejętności a nie cena transferu i wysokość kontraktu tak jak w wiadomym przypadku.

EDIT:
westersyl: Brożek jeszcze 2 lata temu też nie potrafił grać tyłem do bramki, nie był na tyle silny by się przepchnąć i zastawić piłkę (najczęściej w takich sytuacjach się na niej przewracał), że o soczystym strzale nie wspomnę. Tą ostatnią cechę zaczął pokazywać dopiero w tym sezonie. Akurat te elementy można wypracować. Potrzebny jest piłkarz z talentem i trener pokroju Macieja Skorży który ukierunkuje zawodnika tak by ten poprawił poszczególne elementy w swojej grze. O tym ile Brożek zawdzięcza Skorży mówił chociaż w ostatnim wywiadzie. Myślę że nasz trener ma na myśli właśnie takiego zawodnika który w nie długim czasie mógłby się bardzo dobrze rozwinąć. Czy to jest Nowak trudno powiedzieć. Cena jest absolutnie zaporowa więc jeśli o niego Trenerowi chodzi to raczej będzie się musiał obejść smakiem.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez JohnnyH : 19.11.2008 o godz. 15:33.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.11.2008, 15:33
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Skorża mówił o zawodniku z polskiej ligi, który może zastąpić Brożka, sądzę że chodzi o Nowaka bo nikogo innego ciekawego po prostu nie ma. Co do jednego jestem pewien Nowak to nie ta klasa i nie te umiejętności co Brożek. Nowak nie ma jednej trzeciej tych predyspozycji co ma Brożek, nie ma takiej dynamiki, zwrotności, techniki, soczystego strzału, nie potrafi grać tak tyłem do bramki jak Brożek, nie potrafi tak osłaniać piłki, nie potrafi się tak rozpychać itp. On tych umiejętności nie nabędzie takie rzeczy trzeba mieć.
Obejrzyj mecze Wisły sprzed dwóch-trzech lat i odpowiedz sobie na pytanie czy ten koleś grający z 23-im numerem dorówna kiedyś do Brożka.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 19.11.2008, 15:38
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Obejrzyj mecze Wisły sprzed dwóch-trzech lat i odpowiedz sobie na pytanie czy ten koleś grający z 23-im numerem dorówna kiedyś do Brożka.
Kto nie wierzył ,to nie wierzył.......
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 19.11.2008, 15:40
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Szybkość, dynamikę, zwrotność miał i wtedy takich rzeczy się nie da nabyć czy wytrenować tak jak pisałem to się dostaje od natury. To była tylko kwestia spożytkowania jego predyspozycji dla drużyny. Paweł z wiekiem okrzepł, doszły mu warunki aby kogoś przepchać zastawić się i mamy napastnika pełną gębą. Co Nowak może nabyć zmienić ? Mając 24 lata niestety już nic on już taki będzie. I to nie jest talent bo talentem można być do 20 roku a mając 24 lata trzeba pokazywać pełnie swoich możliwości.
Cytat:
Brożek jeszcze 2 lata temu też nie potrafił grać tyłem do bramki, nie był na tyle silny by się przepchnąć i zastawić piłkę
Nie potrafił ale miał możliwość to, że zaczął z tego korzystać to zasługa trenera Skorży.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.11.2008 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 19.11.2008, 15:45
kristos napisał(a):Wyświetl post
Kto nie wierzył ,to nie wierzył.......
Ja nie wierzylem , ale ten caly Nowak jest o rok mlodszy od Pawla a bramek w calej karierze 1 ligowej strzelil tyle ile Brozek w 1 przecietnym dla siebie sezonie.

Zeby to znow tak nie bylo ze z jednej strony pozbywamy sie swietnego jak na nasze warunki skrzydlowego i bierzemy nieiadomo kogo(za duze jak na nas pieniadze) a z drugiej olewamy zupelnie sprawe 20 latka co wali w 1 sezonie ponad 20 bramek a bierzemy 24 latka, co w 2.5 roku ma ich....8.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 19.11.2008, 15:57
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wierzylem , ale ten caly Nowak jest o rok mlodszy od Pawla a bramek w calej karierze 1 ligowej strzelil tyle ile Brozek w 1 przecietnym dla siebie sezonie.

Zeby to znow tak nie bylo ze z jednej strony pozbywamy sie swietnego jak na nasze warunki skrzydlowego i bierzemy nieiadomo kogo(za duze jak na nas pieniadze) a z drugiej olewamy zupelnie sprawe 20 latka co wali w 1 sezonie ponad 20 bramek a bierzemy 24 latka, co w 2.5 roku ma ich....8.
Nowak pewnej bariery już nie przeskoczy np. techniki w tym wieku już dużo wiecej się nie nauczy,dynamiki też raczej nie ,ale żeby nie było że taki "cienki' - nie żle umie znaleść sie pod bramką i strzał też niczego sobie.
Tylko umówmy się - nie za te pieniądze.
Wiśle potrzebny jest Garguła,Costly i Szczot na lewą stronę.
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Stary 19.11.2008, 16:11
Wiśle potrzebny jest Garguła,Costly i Szczot na lewą stronę.
Zgadzam się!! Garguła w lepszym klubie pokaże to co Iwański w Legii bo papiery na granie to on ma. Costly jest idealnym silnym wysokim zawodnikiem do pierwszej linii. Przy takim gościu Brozio mógłby poszaleć. No a Szczot to jeszcze jest trochę jeździec bez głowy (zwłaszcza gdy ogra kilku zawodników drużyny przeciwnej - wówczas często nie wie co ma z piłką zrobić, uderzyć czy podać) ale dryblingu i dynamiki pozazdrościć mu może wielu skrzydłowych w lidze.

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 19.11.2008, 16:26
Wisle potrzebni sa skrzydlowi i Gargula, choc wolalbym by to Jirsak zaczal wreszcie grac w srodku pomocy bez problemow. Obsade bramkarza mamy. Obrona chyba najmocniejsza w polskiej lidze(takim Glowackim to mozemy sie pochwalic nie tlyko na naszym rynku). Problem jest tlyko taki ze tu w Polsce nie ma NIKOGO kto by naprawde nadawal sie do gry w Wisle i kto bylby rzeczywistym wzmocnieniem tego zespolu. Swego czasu jak ktos tutaj przychodzil to zaczynal grac naprawde dobrze teraz mam dziwne wrazenie ze nowi pilkarze "obnizaja loty".

Bracia B. w ataku to ciekawa propozycja choc pozniej mamy luke na lewej obronie. Szkoda ze Niedzielan tak dlugo dochodzi do pelnej sprawnosci...
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.11.2008, 16:33
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się!! Garguła w lepszym klubie pokaże to co Iwański w Legii bo papiery na granie to on ma. Costly jest idealnym silnym wysokim zawodnikiem do pierwszej linii. Przy takim gościu Brozio mógłby poszaleć. No a Szczot to jeszcze jest trochę jeździec bez głowy (zwłaszcza gdy ogra kilku zawodników drużyny przeciwnej - wówczas często nie wie co ma z piłką zrobić, uderzyć czy podać) ale dryblingu i dynamiki pozazdrościć mu może wielu skrzydłowych w lidze.

Pozdrawiam
Szczot to jeden z wiekszych jezdzcow bez glowy jakich ostatnimi czasy widzialem. Poza tym ten facet ma juz 27 lat i tak naprawde poza paroma dryblingami, nie pokazal niczego na poziomie pierwszej ligi.

Co innego Gargula. Ten widac, ze mysli na boisku, stara sie analizowac wydarzenia na bierzaco, a nie jak wiekszosc polskich kopaczy po fakcie
Pomijac to, ze jest jeszcze starszy od Szczota, moim zdaniem problem z nim jest innego rodzaju. Gra za wolno. Rozgrywajacy, to powinien byc ktos taki jak Szymek, kto w szybkim tempie przemieszcza sie z jednego miejsca w drugie. Ktos kto jest w ciaglym ruchu, by napedzac gre zespolu, zamiast ja zwalniac. Iwanski w tym elemencie wyglada calkiem niezle, ale czy Gargula jest w stanie przyspieszyc to co robi ? Obawiam sie, ze moze miec z tym problem.

Moim zdaniem z Niedzielanem trzeba porozmawiać o polubownym załatwieniu rozwiazania kontraktu .
Może trener Janas ,będzie go chciał ?
Nowak w dzisiejszym wywiadzie stwierdzil, iz obilo mu sie o uszy, jakoby Niedzielan byl na wylocie. Nie wiem skad zaczerpnal tych informacji, ale moze z dobrego zrodla, wiec nie pozostaje nic innego jak uwierzyc mu na slowo i trzymac kciuki
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 19.11.2008 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 19.11.2008, 16:34
Moim zdaniem z Niedzielanem trzeba porozmawiać o polubownym załatwieniu rozwiazania kontraktu .
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Stary 19.11.2008, 16:50
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Szczot to jeden z wiekszych jezdzcow bez glowy jakich ostatnimi czasy widzialem. Poza tym ten facet ma juz 27 lat i tak naprawde poza paroma dryblingami, nie pokazal niczego na poziomie pierwszej ligi.

Co innego Gargula. Ten widac, ze mysli na boisku, stara sie analizowac wydarzenia na bierzaco, a nie jak wiekszosc polskich kopaczy po fakcie
Pomijac to, ze jest jeszcze starszy od Szczota, moim zdaniem problem z nim jest innego rodzaju. Gra za wolno. Rozgrywajacy, to powinien byc ktos taki jak Szymek, kto w szybkim tempie przemieszcza sie z jednego miejsca w drugie. Ktos kto jest w ciaglym ruchu, by napedzac gre zespolu, zamiast ja zwalniac. Iwanski w tym elemencie wyglada calkiem niezle, ale czy Gargula jest w stanie przyspieszyc to co robi ? Obawiam sie, ze moze miec z tym problem.

Nowak w dzisiejszym wywiadzie stwierdzil, iz obilo mu sie o uszy, jakoby Niedzielan byl na wylocie. Nie wiem skad zaczerpnal tych informacji, ale moze z dobrego zrodla, wiec nie pozostaje nic innego jak uwierzyc mu na slowo i trzymac kciuki
Co do Szczota to właśnie fakt że jest jeźdźcem bez głowy trochę mnie przeraża. Inna sprawa że Paulista pod tym względem nie prezentował się o wiele lepiej.Przyznam że nie zaglądałem mu w metryczkę i nie wiedziałem ile gośc ma lat. Jeśli miałby trafić do Wisły to najlepiej za drobne i dla roszerzenia składu. Zbawcą to on napewno nie będzie i tu pełna zgoda.

Co do Garguły to powiem tak. Lepszy taki Garguła niż kolejny defensywny pomocnik. Do tego Garguła może grać na skrzydle (tak grał u Lenczyka) i w wiadomym kontekście mógłby być zbawcą naszej drugiej linii

Jest jeszcze (a może powienienem napisać że była) opcja z Majewskim ale wątpie żeby Polonia sprzedała go za rozsądną cenę.

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 19.11.2008, 16:52
Z Niedzielanem nie powinno byc wiekszego problemu - tak przynajmniej mysle.Swoja droga jest to niesamowity przypadek.
Co prawda chyba juz nikogo nie dziwi ,czemu jakis holenderski sredniak - zawodnika co kosztowal ich niemale pieniadze, nie takiego przeciez starego i wtedy jeszcze zdrowego oddal za free, ale jego niemoc i tak jest niesamowita wrecz.To trzeba sie starac by przez tyle czasu nic nie moglo wejsc.

Pamietam w Wisle tylko 1 podobny przypadek - choc oczywiscie zawodnik byl w wiele starszy a nazywal sie Marek Koniarek - Czasy bidy i nedzy strasznej, wiec wszyscy sie tym jarali , mimo iz mial chyba ze 35 lat.
Gral cala runde, w zasadzie w pierwszym skladzie i nic - 0.Marnowal tak nieprawdopodobne stuacje ze az wierzyc sie nie chcialo.
Jakies fatum - podobnie jest wd mnie z Niedzielanem - on nie jest przyzwoity, jak myslelismy ale nie moze byc az tak slaby jak teraz sie wydaje

Jak dla mnie - jesli przyjdzie konkretny napastnik - starac sie juz w zimie go pozbyc, jesli nie to poczekac do wiosny.

ps.

Apropo Niedzielana to mnie naszla taka rzecz.

Pytanie czysto hipotetyczne.Jakby wygladal nasz dorobek punktowy/bramkowy/pucharowy, gdyby Brozek gdzies na poczatku rundy dostal kontuzji powaznej.

A pytam dlatego ze nie ma chyba niczego gorszego, niz to ze gra zespolu sredniej klasy - jak my - opiera sie wlasciwie tylko na 1 zawodniku i brak tego zawodnika oslabia ten zespol w znacznym stopniu.

Tej rundy nam sie pofarcilo(wszyscy zdrowi) ale lepiej juz nie kusic losu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 19.11.2008, 16:56
ja bym chciał Szczota we Wisle, bardzo dobrze że ktos wspomniał o tym pilkarzu. W ostatnim meczu z ŁKS'em krecil jak ta lala. Owszem, troche jezdziec bez glowy, ale napewno nie taki jak Paulista, a skoro juz ma takie predyspozycje w dosc mizernym klubie to pod okiem Skorzy by dojrzał i bylby swietnym skrzydlowym z prawdziwego zdarzenia.

JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
No a Szczot to jeszcze jest trochę jeździec bez głowy (zwłaszcza gdy ogra kilku zawodników drużyny przeciwnej - wówczas często nie wie co ma z piłką zrobić, uderzyć czy podać)
Pozdrawiam
jak czesto zdarza ci sie oglądac jak skrzydłowy Wisły drybluje obronce, albo i dwóch mysle że baaaaaardzo rzadko. Bo kto ma to robic.. Zienczuk a moze Wojciech "kiwam tylko w prawo" Łobodzinski Ci zawodnicy mają dopiero jako taką wrzutke jak nie ma wokol nich zawodnika w promieniu kilometra.

Garguła i Szczot to juz byloby coś do srodka, jeszcze partner dla Brozia i jest gitara
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Stary 19.11.2008, 17:04
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja bym chciał Szczota we Wisle, bardzo dobrze że ktos wspomniał o tym pilkarzu. W ostatnim meczu z ŁKS'em krecil jak ta lala. Owszem, troche jezdziec bez glowy, ale napewno nie taki jak Paulista, a skoro juz ma takie predyspozycje w dosc mizernym klubie to pod okiem Skorzy by dojrzał i bylby swietnym skrzydlowym z prawdziwego zdarzenia.

jak czesto zdarza ci sie oglądac jak skrzydłowy Wisły drybluje obronce, albo i dwóch mysle że baaaaaardzo rzadko. Bo kto ma to robic.. Zienczuk a moze Wojciech "kiwam tylko w prawo" Łobodzinski Ci zawodnicy mają dopiero jako taką wrzutke jak nie ma wokol nich zawodnika w promieniu kilometra.

Garguła i Szczot to juz byloby coś do srodka, jeszcze partner dla Brozia i jest gitara
Ciekawie cytujesz....bardzo wybiórczo. Przeczytaj sobie całe cytowane przez Ciebie zdanie a wtedy zrozumiesz że nie trzeba tłumaczyć mi takich rzeczy

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.11.2008, 17:07
JohnnyH napisał(a):
Co do Szczota to właśnie fakt że jest jeźdźcem bez głowy trochę mnie przeraża. Inna sprawa że Paulista pod tym względem nie prezentował się o wiele lepiej.Przyznam że nie zaglądałem mu w metryczkę i nie wiedziałem ile gośc ma lat. Jeśli miałby trafić do Wisły to najlepiej za drobne i dla roszerzenia składu. Zbawcą to on napewno nie będzie i tu pełna zgoda.
Ale czy nie lepiej juz zagiac parol na takiego Gancarczyka Janusza ?
Zawodnik trzy lata mlodszy, rownie przebojowy i w przeciwienstwie do Szczota strzela bramki. Do tego dosc czesto w jego kontekscie przebakuje sie o grze w reprezentacji, a jakos nie chce mi sie wierzyc, by Szczot sie w niej znalazl.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 19.11.2008, 17:23
Ig 2 jakiego zespołu średniej klasy ? Mam nadziej że nie na tle naszej ligi
A co do Niedzielana ,pamiętam parę jego meczy w Holandii gdzie pakował bramy czołowym klubom,chociaż duzo ich nie było ale przykładowo walnął piękna bramkę i asyste z Feyenordem . I jakby na to nie patrzeć był on tam czolową postacią razem z tym murzynem De-coś tam .Lecz niestety i tam miał wieczne problemy ze zdrowiem .
Więc nie pierdziel po przyjściu do Wisły może i nie gral rewelacyjnie ale na takim poziomie spokojnie utrzymałby miejsce w pierwszym skladzie .
Ostatnio edytowane przez jachting : 19.11.2008 o godz. 17:38.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów