The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
iq1000
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.07.2010, 19:49
Mam nadzieję, że w zimowym okienku sprzedadzą najgorszych cudzoziemców i sprowadzą na ich miejsce lepszych Polaków. Dobrze, że chociaż Wilk przyszedł.
Odpowiedz cytując
arturasus
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 23.07.2010, 19:49
Moze nie myslmy tyle tzn.nie ekscytujmy sie az tak poczekajmy co nasi nowi zagraja z legia,amica,pejsami..ilosciowo wyglada to ladnie,a jak z jakoscia to sie okaze za jakis czas. Panie Cupial-dlaczego nie dalo sie stworzyc tak szerokiej kadry za Skorźy?no i Diaz i Mały mam nadzieje zostaja w Wisle-zero odejść graczy z 11 i ławki.
Ostatnio edytowane przez arturasus : 23.07.2010 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując
Zieniu1906
Member

Od: 07.2009

Stary 23.07.2010, 19:56
arturasus napisał(a):Wyświetl post
Moze nie myslmy tyle tzn.nie ekscytujmy sie az tak poczekajmy co nasi nowi zagraja z legia,amica,pejsami..ilosciowo wyglada to ladnie,a jak z jakoscia to sie okaze za jakis czas. Panie Cupial-dlaczego nie dalo sie stworzyc tak szerokiej kadry za Skorźy?

Czekaj zaraz Ci odpowie
Odpowiedz cytując
kamilSKMK
Junior Member

Od: 09.2009

Stary 23.07.2010, 20:11
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Myślę że na opcji Wilk skorzysta zarówny młody jak i stary zawodnik Bo Sobol będzie miał w końcu możliwość odpoczynku gdy jest zajechany, a Wilk będzie miał się od kogo uczyć Szczególnie że Sobol pogra jeszcze pewnie z 1,5 roku
to chyba najbardziej trzezwy komentarz na to wszystko.Popieram
Odpowiedz cytując
ero.
Member

Od: 05.2010

Stary 23.07.2010, 20:16
kurde jak przyjdzie młody perspektywiczny zawodnik nie pasuje jak przyjdzie stary doświadczony to nażekacie na wiek to co wy kurde Mesiego chcecie (pomażyc możesz jak w lotka wygrasz)
Powód: sorki za ortografie | brak polskich znaków
Ostatnio edytowane przez ero. : 23.07.2010 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując
klubus
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.07.2010, 20:25
Na forum Korony piszą że niby chcieli by wypożyczyć Małego, ale to pewnie jakaś plotka
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.07.2010, 20:27
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żaden z testowanych przez Wisłę zawodników nie zachwycił. Małym usprawiedliwieniem dla nich może być fakt, że w takim zestawieniu Wisła zagrała po raz pierwszy i prawdopodobnie ostatni, w związku z czym na murawie rządził chaos.

Najgorsze wrażenie z testowanych piłkarzy zrobił Mendy. Trudno jednak wyrokować czy jego postawa to wynik marnych umiejętności czy też tego, że w pierwszej połowie nie wystąpił na swojej nominalnej pozycji stopera, tylko na prawej obronie. Christian Tiboni, oprócz strzelonej bramki nie wyróżnił się niczym szczególnym.

z wislasoccer.com
a Ty wierzyłeś że wśród testowanych będzie drugi Szymkowiak,Franek czy Uche ?
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.07.2010, 20:30
klubus napisał(a):Wyświetl post
Na forum Korony piszą że niby chcieli by wypożyczyć Małego, ale to pewnie jakaś plotka
Juz widze jak on by sie tam czuł , i jak by go tam powitali
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 23.07.2010, 20:32
klubus napisał(a):Wyświetl post

Mały w Koronie i akceptowany przez trybuny jest tak samo do wyobrażenia jak na Kałuży.
Ludzie, ja wiem, że niektórych Patryk nieźle wnerwia. Ale czy aż tak mu źle życzycie ?

Odpowiedz cytując
Zieniu1906
Member

Stary 23.07.2010, 20:36
Czy są już jakieś decyzje w sprawie testowanych ?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.07.2010, 20:47
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
Czy są już jakieś decyzje w sprawie testowanych ?
Tak szybko nie oczekuj na decyzje. Dopiero jutro zbierze sie zarzad i podejma decyzje kogo zatrudnic a kogo wysłac do chałupy
Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member

Stary 23.07.2010, 20:51
e tam. Mendy po takim meczu to juz mysle czeka na pociag na dworcu
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 23.07.2010, 20:58
couch napisał(a):Wyświetl post
Codziennie nowe transfery i to niezłych zawodników. Tego w Wiśle chyba jeszcze nie było
Rok 2004.

A co do Skorży...

Lato 2007: Niedzielan, Kosowski (powrót z wypożyczenia), Ćwielong, Cebanu, Jirsak, tam jakiś bramkarz młody z Polski.
Zima 2008: Matusiak, Łobodziński, Diaz.
Lato 2008: Singlar, Marcelo.
Zima 2009: Beto.
Lato 2009: Kirm, Jop, Alvarez, Garguła.
Zima 2010: Hristow, Cleber, Baa.

Tak więc znowu nie mówcie, że nie miał transferów bo np niektórzy gracze byli bardzo uznanymi na rynku, a taki Beto to pewnie jego pomysł, bo zawsze potrzebował wysokiego napastnika. Oczywiście żalił się, że nie ma graczy i potrzeba transferów, ale może wtedy nie znaleziono odpowiednich zawodników. Patrząc na te transfery to nie kupiono mu tylko bramkarza, reszta to na każdą pozycję z tego co miał znalazł by wartościowego gracza na nasze polskie warunki. Oczywiście wygrywał ligę 2 razy i liderował, jednak oprócz tego raczej nic.

To po prostu działa tak, że przegrywamy MP to kupujemy niestety... w sezonie 08/09 nic nie zdziałano wielkiego na polu transferowym, a latem drużyna przygotowywała się do el. LM.

PS: Jak w tych okienkach kogoś pominąłem, to sorry, ale pamięć słaba.
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.07.2010 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 23.07.2010, 21:12
Pragne zwrócić uwagę na jedno - zaczęła się walka o podstawowe miejsce w składzie.

Skąd nagły skok formy Jirsaka? Tyle lat już "spłaca się", poza małymi przebłyskami szału ni ma. A teraz co mecz to słyszę pochwały w jego stronę. Ano może stąd ta forma, że doszedł Guła, Wilk, jest Sobolewski, już 3 rywali do miejsca w składzie. Jirsak na pewno nie należy do piłkarzy mało zarabiających, zrozumiał niewątpliwie że jeśli dalej będzie lipa to może cienko pierdzieć za jakiś czas.

Jedziemy dalej, skrzydła. Wisła kupuje Paljicia dając wyraźny znak Kirmowi że chłopie, nie jesteśmy z Ciebie zadowoleni. I co? Kirm wchodzi z ławki i po indywidualnej akcji strzela gola. Przypadek? Nie sądze, z resztą mam nadzieje kolejne mecze pokażą że i Kirmowi zachciało się znowu grać ...

Wisłę stać na dwóch piłkarzy na każdą pozycję, pod warunkiem że zmiennicy nie będą zarabiać kroci. Zrozumiał to Jirsak, zrozumiał to Kirm, zrozumieją inni. Przyszła nowa krew, chcą się pokazać, zaś stara gwardia poczuła się (wreszcie) zagrożona. Nie będzie już sentymentów i popierdółek, nie chce Ci sie, nie przykładasz się albo po prostu, jesteś za słaby, na Twoje miejsce już czeka ktoś inny. Myślę że to jest ogromny plus obecnej sytuacji kadrowej naszej Wisełki. Legie, Lechy, pokupowali (bądź kupią) piłkarzy którzy błyskawicznie wskoczą do składu, nie mając realnej konkurencji. Tu upatruję wyższość Wisełki nad resztą stawki. Oby
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Stary 23.07.2010, 21:20
Przecież Jirsak nigdy nie miał pewnego miejsca w składzie,mimo braku konkurencji na swojej pozycji,więc pisanie że teraz zaczął coś grac bo paru zawodników doszło jest pozbawione sensu,raczej taktyka bardziej mu odpowiada niż dzida na napastnika
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez daniel123 : 23.07.2010 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 23.07.2010, 21:34
Bogu dzieki, ze niektorzy forumowicze nie pelnia funkcji w polskim futbolu, bo taki Mendy z racji jedynie swoich warunkow fizycznych mialby juz zatrudnienie w Wisle(takie opinie tu sie pojawialy). Nie patrzac na to, ze chlopak ma 21 lat, a nigdzie powaznie w pilke nie gral.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 23.07.2010, 21:51
Wiecie co...

Szukanie srodkowego obroncy zaczyna mi przypominac pewna telenowele ktora trwala u nas kilka lat...
Odpowiedz cytując
Chlopek123
Member

Od: 09.2008

Stary 23.07.2010, 22:01
Cytat:
Wiecie co...

Szukanie srodkowego obroncy zaczyna mi przypominac pewna telenowele ktora trwala u nas kilka lat...
ja nie widze żadnych podobieństw, to ze dzisiaj przetestowali 3 naraz nie swiadczy o tym ze beda testowali bez konca. Myśle ze do ligi i jak sie uda dojsc do 4 rundy obrona bedzie wystarczajaco wzmocniona
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !

Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 23.07.2010, 22:01
Jarza napisał(a):Wyświetl post
o 9:00

pozdr
I co z tą konferencją ?
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 23.07.2010, 22:03
Spodziewałem się że wynik tego sparingu będzie dla nas mniej korzystny. Coś w stylu tego meczu z Kolejarze. Przecież większość z tych zawodników grała ze sobą pierwszy raz. A tu proszę 3:1 z solidnym drugoligowcem.

Cieszyć mogą pozytywne opinie o grze Riosa i Elsnera. Uważam jednak, że aby ocenić czy nowi zawodnicy są w stanie wzmocnić Wisłę przydałby się jeszcze jeden albo nawet dwa takie sparingi.
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.07.2010, 22:23
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Spodziewałem się że wynik tego sparingu będzie dla nas mniej korzystny. Coś w stylu tego meczu z Kolejarze. Przecież większość z tych zawodników grała ze sobą pierwszy raz. A tu proszę 3:1 z solidnym drugoligowcem.

Cieszyć mogą pozytywne opinie o grze Riosa i Elsnera. Uważam jednak, że aby ocenić czy nowi zawodnicy są w stanie wzmocnić Wisłę przydałby się jeszcze jeden albo nawet dwa takie sparingi.
Chodzi Ci chyba o Tiboniego, a nie Rios'a bo ten jest już nasz
A propos testów to oczywiście, że im większa liczba rozegranych sparingów tym rzetelniejsza będzie ocena testowanych, aczkolwiek po jednym meczu można wywnioskować czy zawodnik się nada czy nie. Ustawianie się do piłki, strzały, podania, kreatywność, odbiór, krycie...takie elementy widać po zawodniku nawet gdy nie jest zgrany z drużyną i na podstawie tych cech trzeba oceniać przydatność testowanych graczy. Wydaje mi się, że jeśli Tiboni nie żąda zbyt wysokiego kontraktu to zostanie wypożyczony, natomiast co do Elsnera to wszystko zależy czy mamy w chwili obecnej jakieś konkretniejsze nazwisko na naszej liście(pomijam Chaveza, który moim zdanie powinien być jednym z dwóch nowych stoperów).
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.07.2010, 01:00
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Pragne zwrócić uwagę na jedno - zaczęła się walka o podstawowe miejsce w składzie.

Skąd nagły skok formy Jirsaka? Tyle lat już "spłaca się", poza małymi przebłyskami szału ni ma. A teraz co mecz to słyszę pochwały w jego stronę. Ano może stąd ta forma, że doszedł Guła, Wilk, jest Sobolewski, już 3 rywali do miejsca w składzie. Jirsak na pewno nie należy do piłkarzy mało zarabiających, zrozumiał niewątpliwie że jeśli dalej będzie lipa to może cienko pierdzieć za jakiś czas.

Jedziemy dalej, skrzydła. Wisła kupuje Paljicia dając wyraźny znak Kirmowi że chłopie, nie jesteśmy z Ciebie zadowoleni. I co? Kirm wchodzi z ławki i po indywidualnej akcji strzela gola. Przypadek? Nie sądze, z resztą mam nadzieje kolejne mecze pokażą że i Kirmowi zachciało się znowu grać ...

)

Tez zauwazylem ze Jirsak z Szawlami zagrl bardzo dobrze.Kilka swietnych podan,i rozcizgniecie gry.

On musi pokazac ze tyle kasy nie wywalono w bloto ,a moze tez sie bac ze czeka go ławka.

Jak przypomne sobie zelazna jedenastke Skorzy ,to ze dzis mozemy wystawic je dwie to naprawde czlwoiek sie cieszy.
Bedzie ławka ,bedzie pole manewru,bedzie rywalizacja ,bedzie wynik )
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.07.2010, 07:22
Jirsak z ogórkami zawsze błyszczał, więc nie wiadomo czy z silniejszymi rywalami znów nam nie zniknie z pola widzenia. Ale, niewątpliwie, styl gry preferowany przez Kasperczaka, daje mu więcej szans pokazania swoich możliwości...

Co do testowanych, to oglądając skrót, najbardziej mi się podobał... gol Nalepy
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 24.07.2010, 08:20
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Jirsak z ogórkami zawsze błyszczał, więc nie wiadomo czy z silniejszymi rywalami znów nam nie zniknie z pola widzenia. Ale, niewątpliwie, styl gry preferowany przez Kasperczaka, daje mu więcej szans pokazania swoich możliwości...

Co do testowanych, to oglądając skrót, najbardziej mi się podobał... gol Nalepy
Moim zdaniem trudno przypuszczać by po jednym meczu sparingowym klub zdecydował się na zatrudnienie któregokolwiek z testowanych zawodników tym bardziej że swą grą żaden nie zachwycił...

Myślę że klub ma 2 kandydatów do gry z którymi w przyszłym tygodniu sfinalizujemy umowę, ale to nie wszystko bo jeszcze pozostała kwestia lewej obrony (najlepiej poinformowani w temacie twierdzą, że do piątku ma się wszystko rozstrzygnąć), zawodnika z nazwiskiem nie pogniewałbym się gdyby miało chodzić o Smolarka.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 24.07.2010, 08:28
Boże chroń Wisłę !! Przed Smolarkiem. W klubie było wystarczająco wielu gwiazdorów, którzy z braku konkurencji odcinali kupony od przebrzmiałej "sławy" często nie popierając tego formą sportową. Po co nam kolejny zawodnik, który nie dość, że umiejętności nie ma powalających a dodatkowo wycenia się nieadekwatnie do rzeczywistości.
Odpowiedz cytując
EnDrJu92
Member

Od: 02.2008

Stary 24.07.2010, 08:33
tak z innej beczki nie wiecie czy

Bunoza zostal zgloszony do 3 rundyBo po wize mial jechac tak
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.07.2010, 08:39
wg słów agenta tego Honduranina, dziś Chavez powinien dotrzeć do Krakowa na testy... jestem ciekawy jak to będzie dziś

"Sam zawodnik, mimo że nie komentuje sprawy transferu, to przyznaje że w sobotę leci do Polski.
"
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 24.07.2010 o godz. 08:45.
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 24.07.2010, 08:53
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post

Tak, będzie mógł zagrać
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.07.2010, 09:08
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Boże chroń Wisłę !! Przed Smolarkiem. W klubie było wystarczająco wielu gwiazdorów, którzy z braku konkurencji odcinali kupony od przebrzmiałej "sławy" często nie popierając tego formą sportową. Po co nam kolejny zawodnik, który nie dość, że umiejętności nie ma powalających a dodatkowo wycenia się nieadekwatnie do rzeczywistości.
W ogole nie ma zainteresowania Ebim. Podobno w najblizszych dniach ma przyjechac do Warszawy i zagladnac do Wojciechowskiego. Ciekawe czego dzisiaj na oficjalnej dowiemy sie o testowanych wczoraj zawodnikach. Tiboni strzelił bramke ale to troche za mało, Mandy zaprezentował sie najgorzej wiec zostali Esposito i Elsner (według relacji oficjala). Cos mi sie wydaje, ze z testowanych zostanie ktorys z obroncow + Chavez ale to tylko moje przypuszczenia.
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post

Pare dni temu.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.07.2010, 09:58
Ja bym postawił na Elsnera i(lub) Chaveza. Dobrzy grajkowie nie tacy starzy (po 24, 26 lat) którzy mogą się szybko wkomponować w drużynę i coś pograć. A na dwumecz z Azerami proponowałbym chwilowe włączenie do kadry... Nalepy xD
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów