The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2019, 21:20
Małecki - niepokorny charakter i rozdmuchane ego.o tym,że nic z niego nie będzie przekonałem się w momencie mistrzowskiej fety, gdy "Mały" stojąc na balkonie sukiennic zaintonował przez mikrofon "Patryk Małecki !!!".ja sam wstydziłem się wtedy za niego.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 28.06.2019, 22:14
A mnie szczerze mówiąc wtedy rozśmieszył
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 28.06.2019, 22:35
wg mnie Mały nie jest szczególnie lubiany w klubie i średnio akceptowany przez starszyzne ( mogę sie mylić ? ) zresztą nie wyobrażam sobie małeckiego z jego wybujanym EGO stojącego obok kogoś takiego jak np Kuba Błaszczykowski...
wg mnie nie chcą go żeby nie psuć atmosfery, ale to tylko moje teorie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.06.2019, 00:23
to teoria 90% forumowiczów
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.06.2019, 11:47
Mały jaki był taki był szkoda,że nie miał dobrze w głowie poukładane,to pewnie daleko by zaszedł...Czasami strzelał ważne gole,a czasami jeździec bez głowy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.06.2019, 11:51
Takie pytanie, co nam może dac piłkarz który:
a) bazuje na szybkości ale tę szybkośc zaczął zatracać już x lat temu
b) ma 31 lat więc tym bardziej już naturalnie będzie dodatkowo tracił na szybkości i dynamice = jeszcze słabsze mecze
c) nie jest wybitnym sportowcem więc tym bardziej dla niego 31 lat to zaawansowany wiek bo np taki Ronaldo, Messi a nawet nasz Kuba pomimo kontuzji to piłkarze z TOPu więc u nich 31 lat to jeszcze młodość i powiedzmy, że taki prawdziwy zjazd formy (a raczej po prostu szybkości) to zaczyna się u nich w wieku 35 lat, więc jak dla mnie te 31 lat Małego to tak w porównaniu z tymi lepszymi to ich 35 lat jest.
d) tak na prawdę odkąd przestał być tym młodym perspektywiczym piłkarzem i MŁODYM 23 letnim polskim obiecującym talentem to przestał grać dobrze. On jako młodzian więcej dawal drużynie niż 25-30 letni zawodnik. On zaliczył regres formy. Jak był młody to na serio miał dobre mecze, bardzo dobre, potrafił się wyróżniać na boisku i strzelać ważne bramki, decydujące o wyniku meczu. Ale to się szybko skończyło i on w żadnym klubie przez ostatnie kilka lat nic nie pokazał wielkiego.
e) ma bardzo ciężki charakter. Wydaje mi się, że jedyne co może wprowadzić w szatni i na boisku to sa kwasy. Niestety. Wasilewski, Jędrzejczyk czy Kuba to to nie jest, a oni potrafią wnieść i/lub powagę, spokój, dumę i żarty, luz
f) to jest forma i wiek na kopanie się po czole w klubie z ogona ekstraklasy albo I ligowym.,

Może to jest przykre co mówię ale niestety taka jest prawda. Patryk miał zadatki na piłkarza. Nie wiem co poszło nie tak. Może jakieś problemy w treningach a może jedynie charakter przeszkodził i dlatego tak to wyszło? Na pewno nie ma psychiki na ten sport, na to miejsce w którym się znalazł. Może go to wszystko przerosło, może charakter chciał ale zabrakło umiejętności i jedynie doszło do frustracji i zjazdu formy no i problemów przez to? Bo co innego mieć zjebany charakter ale robić wynik na boisku. Wtedy się gościu broni wynikami. On się nie obronił. To jest trochę taki Szpilka, który był kreowany na mistrza, na mega sportowca ale ani nie te umiejętności, ani nie ten charakter. Później jedna, druga wpadka i cały plan się sypie a mimo wszystko słaba psychika (która przecież z zewnątrz wydaje się mocna, wręcz taka bezczelna) siada i sie taki człowiek nagle znajduje w pułapce. Bo na ich przykładzie widać, że każdy kolejny błąd i porażka bolała ich podwójnie. I zamiast wzmacniać to jak to się mówi ich "zabiła"

PS Zatrudnianie Małego to jest jak proszenie się o strzał w kolano. To taka inwestycja na zasadzie- może na 10% wypali ale raczej na 90% będą z tego problemy. Jak się chce robić biznes i wynik to się takich inwestycji nie robi, i tutaj Małecki przegrywa. Bo gdyby chociaż charakter miał dobry to wtedy by było 50% na 50% i pewnie Wisła by bez zastanowienia do niego rękę wyciągnęła. Ale jak masz pomóc gościowi, no i on w naszej sytuacji też by pomógł, nawet mając taką formę ale gdzieś tam na ławkę, uzupełnienie składu itd ale jak ma robić za to fochy i psuć atmosferę i się obrażać to szkoda nerwów
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 29.06.2019 o godz. 11:54.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 29.06.2019, 12:17
Ja zawsze miałem wrażenie, że Małecki od 2009 r. czyli od wtedy kiedy zaczął grać w podstawowym składzie to sobie umyślał, że jest/będzie legendą Wisły bo.... tak.

Zresztą to zdjęcie właśnie z meczu Polska - Holandia (u21) z 13.10.09 r. wiele mówi patrząc na skład i na kariery większości piłkarzy:

Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 29.06.2019 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.06.2019, 13:21
Małecki sezon po powrocie z Pogoni miał bardzo dobry. Odbudował się sportowo. Później kontuzja i było gorzej, ale ostatni sezon to już katastrofa.
A piszemy tu o zaawansowanym wiekowo pomocniku.
Tak więc ja bym nie doszukiwał się żadnych pozasportowych aspektów, skoro sportowe w zupełności wystarczą. Kuba czy Peszko mogą grać dłużek w Ekstraklasie bo to inna skala talentu, robią w naszej śmiesznej lidze wszystkich jak chcą...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 29.06.2019, 19:26
wolfy Dorzuciłbym do tego mentalność, u Patryka zgasła.Naprawdę zapowiadał się na dobrego piłkarza bez szydery.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 30.06.2019, 07:49
Patryk przesadził z siłownią przez co stracił totalnie dynamikę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 30.06.2019, 22:08
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Albo zwyczajnie, z wiekiem.

@brylant17 - w pewnym momencie przestał się rozwijać. Porażka w Turcji zniszczyła go psychicznie, być może zrozumiał że pewnego poziomu nie przeskoczy. W Ekstraklasie się naprawdę wyróżniał, jeszcze trzy lata temu to był top.
Nie wiem czy poradziłby sobie w silniejszej lidze. Być może to był jego maks, ale i tak zapisał się w historii Wisły i ekstraklasy. Mistrzostwa Polski, gra w pucharach, gole, asysty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.06.2019 o godz. 22:14.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.07.2019, 10:46
Mit powtarzany od wielu lat.
Według mnie w innym rozwoju się zatrzymał. Ale sam sobie dopowiedz jakim.

Zobacz sobie jak zbudowani są piłkarze Premier League, Zlatan, Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo i wielu innych piłkarzy.
Patryk ze swoją muskulaturą wygląda przy nich jak dziecko.

Małecki to piłkarz który nie potrafi przegrywać rywalizacji oraz nie radzi sobie z jakąkolwiek krytyką. Tylko tyle i aż tyle.

Natomiast uważam, że przy obecnej kadrze, mógłby być u nas (ze sportowych względów) zawodnikiem nr. 18 czy 20. Tylko z góry wiadomo że on tego nie zaakceptuje i woli kopać z pewnym składem w I lidze.
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 01.07.2019, 11:13
Ja też uważam że problemem Patryka było zdrowie psychiczne a nie fizyczne. Przez zdrowie psychiczne mam na myśli jego kontrolę nad emocjami i wrażliwość na jakąkolwiek krytykę.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 01.07.2019, 12:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Zobacz sobie jak zbudowani są piłkarze Premier League, Zlatan, Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo i wielu innych piłkarzy.

Małecki to piłkarz który nie potrafi przegrywać rywalizacji oraz nie radzi sobie z jakąkolwiek krytyką. Tylko tyle i aż tyle.

Natomiast uważam, że przy obecnej kadrze, mógłby być u nas (ze sportowych względów) zawodnikiem nr. 18 czy 20. Tylko z góry wiadomo że on tego nie zaakceptuje i woli kopać z pewnym składem w I lidze.

Wydaje mi się, że Małecki mógł mieć dobre chęci, chciał pracować indywidualnie i dodatkowo, ale nikt mu nie wskazał, w jaki sposób to zrobić. Patryk był zbyt ubity, był szerszy niż Zlatan. Od przytoczonych wyżej piłkarzy Małeckiego w tej kwestii nie różniły chęci do pracy nad sobą, a wiedza jak to zrobić.

Cisza medialna wokół niego przez ostatni rok też mnie dziwi. Prawdy być może kiedyś się dowiemy.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 01.07.2019, 14:17

Ale przecież to są zupełnie inne typy zawodników. Malecki bazował na szybkości a jak przypakował to ten atut stracił. To nie mit tylko fakt.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 01.07.2019, 15:14
Pogodzę Was, bo obaj macie rację. Czas kiedy przypakował zbiegł się z czasem kiedy odniósł kontuzję mózgu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.07.2019, 15:37
Ale przecież to są zupełnie inne typy zawodników. Malecki bazował na szybkości a jak przypakował to ten atut stracił. To nie mit tylko fakt.
Ciągle nie wiem o jakim traceniu szybkości mówisz. Zobacz sobie na budowę fizyczną sprinterów. Powiedz mi jeszcze że Małecki był lepiej zbudowany od nich

Jakby chłopak miał biegać maratony, a nie grać spotkania piłkarskie to owszem, ta "muskulatura" jak ją nazywasz, mogłaby przeszkadzać. Natomiast w jego przypadku był to wyłącznie atut. Cóż Ci z szybkości jak odbijasz się jak piłeczka pingpongowa od przeciwników?

Problem leżał w głowie, a nie w mięśniach (choć tam też "powinny" być mięśnie)
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 01.07.2019, 16:29
Ciągle nie wiem o jakim traceniu szybkości mówisz. Zobacz sobie na budowę fizyczną sprinterów. Powiedz mi jeszcze że Małecki był lepiej zbudowany od nich

Jakby chłopak miał biegać maratony, a nie grać spotkania piłkarskie to owszem, ta "muskulatura" jak ją nazywasz, mogłaby przeszkadzać. Natomiast w jego przypadku był to wyłącznie atut. Cóż Ci z szybkości jak odbijasz się jak piłeczka pingpongowa od przeciwników?

Problem leżał w głowie, a nie w mięśniach (choć tam też "powinny" być mięśnie)
Ale co ma budowa sprintera do przypadku Maleckiego ? przecież nie każdy facet zbudowany jak Bolt biega jak Bolt ?

W jego przypadku w momencie jak przypakował to stracił szybkość - moze było tak jak pisze kolega powyżej ze zbiegło się to z kontuzja mózgu. Moze za szybko przybrał ta masę ? moze nie do końca pod kontrola przez co nie przełożyło się to na większe możliwości szybkościowe.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 01.07.2019, 18:25
Ale co ma budowa sprintera do przypadku Maleckiego ? przecież nie każdy facet zbudowany jak Bolt biega jak Bolt ?

W jego przypadku w momencie jak przypakował to stracił szybkość - moze było tak jak pisze kolega powyżej ze zbiegło się to z kontuzja mózgu. Moze za szybko przybrał ta masę ? moze nie do końca pod kontrola przez co nie przełożyło się to na większe możliwości szybkościowe.
Wierzyłem ze w 2019 roku już nikt nie bedzie tego mitu powielał.
Mięśnie NIE SPOWALNIAJĄ!
Duże mięśnie -> duża siła - > duża moc - > duże zużycie energii -> ogromne zapotrzebowanie tlenowe

Ale na litość boską - Małecki to nie Burneika czy Pudzian, ani nawet jakis trener z popularnego kanału na YT.
To jego "przypakowanie" to ile mu dało? 3-5kg mięśni więcej? O ile wzrosło jego zapotrzebowanie tlenowe?

Myślicie że 120kg np sztangista olimpijski, który potrafi robić przysiady z 300kg sztangą na plecach, nie umie tej samej siły włożyć w odbicie się nogą od podłoża przy sprincie?
Oglądnijcie np filmiki jak wysoko sztangiści potrafią wyskoczyć.

Jedyne zatem co Małecki mógłby stracić przez "nabicie" to kondycja. Tzn biegałby szybciej, ale krócej.
Wybaczcie chaotyczny styl, ale chcialem kilka myśli zamieścić w 1 poście.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 01.07.2019, 20:19
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Mięśnie NIE SPOWALNIAJĄ!
Duże mięśnie -> duża siła - > duża moc - > duże zużycie energii -> ogromne zapotrzebowanie tlenowe

Ale na litość boską - Małecki to nie Burneika czy Pudzian, ani nawet jakis trener z popularnego kanału na YT.
To jego "przypakowanie" to ile mu dało? 3-5kg mięśni więcej? O ile wzrosło jego zapotrzebowanie tlenowe?

Myślicie że 120kg np sztangista olimpijski, który potrafi robić przysiady z 300kg sztangą na plecach, nie umie tej samej siły włożyć w odbicie się nogą od podłoża przy sprincie?

Jedyne zatem co Małecki mógłby stracić przez "nabicie" to kondycja. Tzn biegałby szybciej, ale krócej.
Masz racje Malecki jak przypakowal to zyskal na dynamice.

Widze ze tutaj jacys profesjonalni trenejro sie wypowiadają wiec nie będę dyskutował ze sztangista może tez szybko zapierdalac - bez szydery to pisze bo może faktycznie moze. Ja przedstawiam tylko prosta obserwacje kiedy Malecki zaczynal dolowac.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 01.07.2019, 20:52
Dajcie już tą ligę bo ten sezon ogórkowy jest nie do zniesienia na tu forum
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.07.2019, 11:36
Ale co ma budowa sprintera do przypadku Maleckiego ? przecież nie każdy facet zbudowany jak Bolt biega jak Bolt ?.
Nie każdy facet zbudowany jak Bolt biega jak Bolt, ale każdy sprinter który osiąga sukcesy musi mieć odpowiednią muskulaturę. I ta muskulatura nie przeszkadza, ale pomaga w osiąganiu większej prędkości.
Wystarczy na nich spojrzeć: https://www.google.com/search?rlz=1C...24.1REEmzTyQiM

Masz racje Malecki jak przypakowal to zyskal na dynamice.

Widze ze tutaj jacys profesjonalni trenejro sie wypowiadają wiec nie będę dyskutował ze sztangista może tez szybko zapierdalac - bez szydery to pisze bo może faktycznie moze. Ja przedstawiam tylko prosta obserwacje kiedy Malecki zaczynal dolowac.
Nie trzeba być trenerem personalnym, aby pewne rzeczy wiedzieć. Kolega@Yggdrasil bardzo łopatologicznie to objaśnił.

A że tak pociągnę temat, w którym to momencie Twoim zdaniem nastąpiło to magiczne przypakowanie Maleckiego?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.07.2019, 14:51
Wtedy, kiedy zachciało mu się, żeby mówiono na niego "Mocny" czy jakoś tak.
To kolejny dowód na to, że coś mu się w głowie poprzestawiało.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.07.2019, 15:35
Nie każdy facet zbudowany jak Bolt biega jak Bolt, ale każdy sprinter który osiąga sukcesy musi mieć odpowiednią muskulaturę. I ta muskulatura nie przeszkadza, ale pomaga w osiąganiu większej prędkości.

Nie trzeba być trenerem personalnym, aby pewne rzeczy wiedzieć. Kolega@Yggdrasil bardzo łopatologicznie to objaśnił.
?
trener personalny to może Ci pokazać jak poprawie sie podciągać.
Trener przygotowania motorycznego powie Ci natomiast jak łatwo piłkarza zajechać. TO co napisał Yggdrasil jest oczywiście prawdą, ale teraz do tej prawdy trzeba podstawić treningi które w tym czasie robił Mały, i będzie czarno na biały dlaczego był "zalany" i"zajechany".
Sam trening to nie wszystko, no ale tylu tu TP ze przeciez kazdy to wie

Framat: Imho, regres zaczal sie w momencie nie strzelenia karnego w młodzieżowce. nie pamietam przeciwko komu to było ale był to wazny mecz, mały wział piłke na pewniaka i (tez nie pamietam) chyba jebnał jak ....a w środek.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 02.07.2019, 20:15
Z Holandią przy 0:0.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.07.2019, 11:17
Yggdrasil napisał(a):
Mięśnie NIE SPOWALNIAJĄ!

W przypadku Małeckiego to żaden mit tylko trafna obserwacja.

Po pierwsze, są różne typy budowy, Małecki zawsze był trochę szerszy od Grosika, miał predyspozycje do przybierania na wadze. W młodości miał ciut słabszą dynamikę ale nieznacznie. Potem zaczął pakować górne partie i się bardzo rozrósł w barach i rękach. Wątpię, żeby miał przy tym niski % tkanki tłuszczowej. Wątpię też, żeby pakował równomiernie. Sprinter dba o % tkanki tłuszczowej i ma przede wszystkim idealną rzeźbę, a nie masę dla samej masy. Poza tym buduje się pod wytycznymi profesjonalnych trenerów, a nie wpierdala stejki bo chce być duży.

Także owszem Mały stracił większość swoich szybkościowych atutów przez nierównomierne pakowanie, przybieranie na masie w górnych partiach. Przecież on za młodu to była rakieta szybsza niż większość ligowców, bardziej zwrotna. W latach późniejszych jak kogoś przedryblował to głównie dlatego, że go przepchnął albo wziął na zamach, a nie dlatego że był szybszy.

To oczywiste dla każdego kto obserwował jego rozwój i potrafi wyciągać wnioski.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 08.07.2019, 11:45
s1mone napisał(a):Wyświetl post
W przypadku Małeckiego to żaden mit tylko trafna obserwacja.

Po pierwsze, są różne typy budowy, Małecki zawsze był trochę szerszy od Grosika, miał predyspozycje do przybierania na wadze. W młodości miał ciut słabszą dynamikę ale nieznacznie. Potem zaczął pakować górne partie i się bardzo rozrósł w barach i rękach. Wątpię, żeby miał przy tym niski % tkanki tłuszczowej. Wątpię też, żeby pakował równomiernie. Sprinter dba o % tkanki tłuszczowej i ma przede wszystkim idealną rzeźbę, a nie masę dla samej masy. Poza tym buduje się pod wytycznymi profesjonalnych trenerów, a nie wpierdala stejki bo chce być duży.

Także owszem Mały stracił większość swoich szybkościowych atutów przez nierównomierne pakowanie, przybieranie na masie w górnych partiach. Przecież on za młodu to była rakieta szybsza niż większość ligowców, bardziej zwrotna. W latach późniejszych jak kogoś przedryblował to głównie dlatego, że go przepchnął albo wziął na zamach, a nie dlatego że był szybszy.

To oczywiste dla każdego kto obserwował jego rozwój i potrafi wyciągać wnioski.
Niestety to nie jest takie proste.
Tak samo jak bokser rozpoczyna cios nie ręką a stopą, umiejętnie wykorzystując cały łańcuch kinetyczny, tak samo przecież sprinter nie biegnie jedynie nogami, a całym ciałem. ZWŁASZCZA istotny jest brzuch, plecy, ale i ręce biorą udział w procesie.

Procent tkanki tłuszczowej ma znacznie, ale w przypadku Małeckiego nie mówimy o zatłuszczeniu 20% i wzwyż. Ile on mógł mieć ? Jako zawodowy piłkarz mógł mieć 10-12% bf max.
Owszem, mógłby mieć poniżej 10% ale tu już wchodzi genetyka, zywienie, suplementacja, tryb życia. Niektórym bycie bardzo suchym przychodzi łatwiej niż innym.
Ale Patryk nie odbiegał przecież poziomem tkanki tłuszczowej od średniej w lidze. To nie tu problem.

"Idealna rzeźba" to wybacz..pojęcie ze świata sportów sylwetkowych, mające się absolutnie nijak w odniesieniu do sportów gdzie ważniejsze jest "co mięśnie umieją" a nie "jak wyglądają". A i nawet kulturyści nie mogą wypracować jednego standardu. Puste pojęcie, obecnie już bardziej z memów internetowych niż poważnie używane.
99% sportowców dba o wynik - wygląd jest efektem ubocznym. Sprinterowi nie zalezy na tym czy bedzie wyglądał jak Apollo, Herkules, czy inny ideał piękna. Piłkarzowi również (pomijam przypadki gwiazd z kontraktami reklamowymi, zarabiających na wyglądzie - to jest inna bajka)
Jeżeli więc pisząc "dbanie o idealną rzeźbę" masz na myśli trzymanie niskiego poziomu tłuszczu -> patrz akapit powyżej.
Jeżeli pisząc "dbanie o idealną rzeźbę" masz na myśli oglądanie się w lustrze i dbanie o własne piękno antycznych proporcji, to ani sprinter, ani piłkarz tego nie robią (chyba ze ktoś im za to zapłaci)

Co do profesjonalnych trenerów - skąd wiesz jak było? Ja sam nie wiem, nie znam Małeckiego. Nie umiem stwierdzić czy trenował kierując się poradami koksa w necie, kolegi z osiedla, klubowego fizjoterapeuty, czy jakiegos profesora z AWF, czy robił sam na pałe wszystko.
Nie wiemy tego.

JEDYNE w czym mógłby być problem, to w przetrenowaniu. Tzn gdyby do obciążeń codziennego treningu zawodowego piłkarza, Małecki dokładał dodatkowy bodziec treningowy, a jednocześnie nie zapewniał organizmowi odpowiedniej regeneracji.
Wówczas nie "przypakowanie" jest problemem, tylko zwyczajne przemęczenie.
I nie biegałby wolniej przez "większe bary" ale przez przeciążenie centralnego układu nerwowego, a może i po prostu jakieś kontuzje przeciązeniowe mięsni.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 10.07.2019, 22:08
https://www.transfermarkt.com/jumpli...fer_id/2166574 pamiętają?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 12.07.2019, 20:04
Oczywiście
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.07.2019, 21:04
Co z Pietrzakiem? Ma jakieś oferty czy nie ma żadnych?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów