The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adamik
Junior Member

Od: 08.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.09.2019, 16:12
No i oby tego nie odpuszczania nie przypłacił kolejnym urazem... Potrzebny Kuba zdrowy - może być bez treningu z piłką czy drużyną bo - jak wyżej - i tak umiejętności na ligę wystarczy. Jednak szkoda ryzykować wypadnięciem na dłuższy czas.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 27.09.2019, 11:46
http://weszlo.com/2019/09/27/odkryje...wym-dzemikiem/

Wywiad z Michałem Makiem.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 27.09.2019 o godz. 11:57.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.10.2019, 18:00
Rafał Boguski:
"To przypomnijmy, o co poszło. Kibice mają do pana żal, że po meczu Pucharu Polski w Stargardzie szybko odszedł pan od sektora, w którym zasiadali i poszedł do szatni. W internecie pojawiło się nawet oświadczenie, w którym część fanów domagała się od trenera Macieja Stolarczyka, by ten odebrał panu opaskę kapitana. Zabolało?
- Zabolało, bo gram w tym klubie kilkanaście lat. Trochę zdrowia na boisku zostawiłem i w mojej ocenie nie zasłużyłem na coś takiego. A wracając do Stargardu, to sprawa wyglądała tak, że byłem pierwszy pod sektorem naszych kibiców, żeby podziękować im za doping. Wiem, że mieli prawo czuć się mocno rozczarowani, że po przejechaniu całej Polski musieli oglądać porażkę Wisły w starciu z II-ligową drużyną. Chcę jasno podkreślić, że coś takiego nie miało się prawa zdarzyć i jako piłkarze powinniśmy wziąć pełną odpowiedzialność za tę wpadkę. Gdy podszedłem pod sektor byłem tam ja i jeszcze jeden kolega. Pozostali leżeli na boisku, inni coś tam jeszcze brali z ławki rezerwowych. Usłyszałem ze strony kibiców przyśpiewkę: „Walczyć, biegać i się starać, a jak nie, to wyp...” Poczułem, że to słowa skierowane do mnie i zabolało mnie to. Dlatego poszedłem do szatni. Może ja nie mam wielkich umiejętności piłkarskich. Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie..."
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14482057
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.10.2019, 18:09
Jaki by nie był, to wiślak.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.10.2019, 07:24
Cytat:
Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie...
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 08.10.2019 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.10.2019, 11:53
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.
Napiszę to co napisałem wiele lat temu: gra jak umie i na ile zdrowie mu pozwala. Nie jego wina że konkurenci do miejsca w składzie są o wiele gorsi, miejscami wręcz tragiczni, więc zamiast grać za napastnikiem (o ile takiego w danym momencie mamy) lub wchodzić z ławki musi łatać dziury na abstrakcyjnych dla siebie pozycjach, jak prawa obrona.
Jeżeli mam oglądać takie cuda jak ostatnio Grabowski albo Silva odpierdalają to wolę jednak Rafała.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.10.2019, 12:20
macie racje

Jednak od kapitana chyba wymagamy tego, by ze statku schodził ostatni?
Co z tego że go zabolały to słowa o ktorych pomyślął ze są skierowane do niego? Tylko obrażone dziecko odwraca się na pięci i ucieka a nie dorosły chłop.
Tyle bądź, aż tyle.

Niemnije jednak jest tak jak wolfy pisze, lepiej ogladac zapchajdziure Rafałą niż statyste Grabowskiego. (to też pokazue w jakiej dupie jesteśmy, ze bardziej wolimy pomocnika Rafcia na obronie niż obrońce... to jaki ten obronca musi byc chujowy, no musi...)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.10.2019, 16:37
@szprotson - z jednej strony masz rację, ale z drugiej - po całym tym zamieszaniu z najwierniejszymi i najbardziej honorowymi kibicami - osobiście nabrałem dystansu do kibicowskich poczynań i uważam, że późniejsze oświadczenie UW było zwyczajnie daremne...

Mnie zastanawia, w jakiej dyspozycji musi być kapitan młodzieżówki Magiery - Szota, że nawet w tak tragicznej sytuacji kadrowej nie powąchał murawy.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 27.10.2019, 19:12
Ten temat powinien zostać skasowany.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.10.2019, 20:00
Wystarczy zmienić w tytule słowo "piłkarze" na coś bardziej odpowiedniego. Nie będę podpowiadał na co bo wyłapie dożywotniego bana
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 28.10.2019, 11:10
Piłkarze Southampton mieli honor i część wypłaty oddadzą.. ciekawe czy nasi kopacze mają też jaja?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 28.10.2019, 12:08
Ja bym im wziął, a nie pytał się czy zamierzają oddawać

Zamierza ktoś w ogóle wezwać tych patałachów na dywanik chociaż, żeby się wytłumaczyli ?

Przy Cupiale by sie bali wracać do Krakowa, bo nie dość że ich wyjebie od strzała, to jeszcze ześle na Sybir za coś takiego.
A teraz dostajemy 0- kvrwa - 7 w dupe i chyba cieszymy, że piłkarzyki grają za takie pieniądze jeszcze.Robimy jakieś binarne kółeczko wzajemnej adoracji.

Za ryj i nie głaskać ani trenera, ani tych pajacyków.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 28.10.2019 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 28.10.2019, 14:55
Do Wisły, a w 1 składzie zagra CLjtka? I wywalczy nam utrzymanie? Trzeba rozsądnych decyzji a nie wywalić piłkarzy wywalić Stolarczyka, wywalić Głowackiego bo chujowe transfery wywalić Królewskiego, Jażdzyńskiego bo nie dali po 10 mln na transfery zostawić Kube bo swój chłop, a i jeszcze Obidzińskiego wywalić bo tak.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 28.10.2019, 15:07
Ale naprawdę trzeba udawać ze nic się nie stało 7 - 0. Nie 3,4,5 tylko 7! Z Piastem 2-1 a z Legia 7-0. Oni są słabi ale nie aż tak. Napluli kibicom w twarz
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 28.10.2019, 17:57
Wolę aby juniorzy dostali 7 bramek, bo wiem, że przynajmniej trawa by latała spod ich nóg. Wczoraj, to była kpina, a nie mecz. Widział tam ktoś walkę ? Zresztą słowa Buchalika też coś pokazują. Wyjebać tych co mają już w dupie i dać juniorów - efekt może być podobny, ale będą zasuwać.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.10.2019, 18:01
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wolę aby juniorzy dostali 7 bramek, bo wiem, że przynajmniej trawa by latała spod ich nóg. Wczoraj, to była kpina, a nie mecz. Widział tam ktoś walkę ? Zresztą słowa Buchalika też coś pokazują. Wyjebać tych co mają już w dupie i dać juniorów - efekt może być podobny, ale będą zasuwać.
Acha, kolejny geniusz od "dawać młodych" i "zapierdalania".
My się mamy utrzymać żeby przetrwać, a teraz czekają nas dwa bardzo ważne mecze, więc z takimi bzdurami się nawet nie obnoś.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 28.10.2019, 18:52
W tych 2 kolejkach też dostaniemy w trąbę. Nie widzisz co ten geniusz trenerki wyprawia ? Wiec co za różnica. I tak jesteśmy pośmiewiskiem tej buraczanej ligi
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 28.10.2019, 19:51
wolfy geniuszu, obeci kopacze, bo piłkarzami ich nie nazwę zagrali rewelacyjny mecz w Warszawie, jak i kilka poprzednich. Idziemy na puchary. Tak na poważnie, to po obecnej grze i zaangażowania nie widzę żadnych szans na utrzymanie.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 28.10.2019, 19:59
Tak tylko dla przypomnienia, w tym "meczu" przecież "grał" nasz młody napastnik.
Ktoś coś pamięta z jego występu? Jakoś lepiej zagrał niż Paweł Brożek?

Wpuszczenie przypadkowych młodych zawodników skończy się 10 bramkami w plecy w KAŻDYM meczu.

Wk..ienie w 100% uzasadnione, ale błagam: LODU na głowy!!!
Odpowiedz cytując
adams11
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 28.10.2019, 20:42
Pewnie, wystawmy ten sam skład, który nas skompromitował w Warszawie. Może tym razem Panom Piłkarzom będzie się chciało biegać i walczyć. A jak znowu przespacerują obok meczu i dostaną piątkę od Rakowa to też ich trzeba zrozumieć, bo pewnie chcą zwolnić Stolarczyka.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 28.10.2019, 21:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Acha, kolejny geniusz od "dawać młodych" i "zapierdalania".
My się mamy utrzymać żeby przetrwać, a teraz czekają nas dwa bardzo ważne mecze, więc z takimi bzdurami się nawet nie obnoś.
Wolfy, skoncz juz swoje mądre rady dla klubu, bo z Tobą byśmy mieli Miśka jako prezesa i Shark Arena zamiast stadionu. 100x więcej da biegający, zaangażowany młody zawodnik który chce pokazać, niż piłkarski emeryt który "przejdzie" dosłownie i w przenośni obok meczu.

I tak, zaliczam tu też Brożka, chętnie zrobiłbym kompilację z jego poślizgów podczas meczu z Legią, ael wolfy'ego nic nie przekona. Tępy osioł.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 28.10.2019, 21:37
Macie rację, ja już się nie mogę doczekać hattricka Zdybowicza z Rakowem, po piłach od Pawłowskiego niczym od Pirlo. I ten rajdy Grabowskiego jak Grzesiu Bronowicki z Portugalią !!! Sadlok, Brożek, Klemenz - OUT. Basha jak w razie zdrowy radzę to samo. Szkoda, że Stolarczyk czeka z naszą młodzieżą na ostatnią chwilę, przecież co mecz pokazywali mu jak zmienia się gra po wejściu na boisko, a ten dalej swoje.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.10.2019, 23:26
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, wystawmy ten sam skład, który nas skompromitował w Warszawie. Może tym razem Panom Piłkarzom będzie się chciało biegać i walczyć. A jak znowu przespacerują obok meczu i dostaną piątkę od Rakowa to też ich trzeba zrozumieć, bo pewnie chcą zwolnić Stolarczyka.
To geniuszu sprawdź co ostatnio rezerwy ugrały w czwartej lidze.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 28.10.2019, 23:33
Wystarczy, że musimy oglądać rajdy Boguskiego i tikitake w obronie. Co za różnica dostać w....... 1, czy 2 składem ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.10.2019, 23:38
Szkoda że piłkarze obecni w drużynie nie mają tyle "jaj" by przeprosić kibiców podobnie jak to było po blamażu z Levadia. Czy piłkarze mieli dzisiaj wolne?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.10.2019, 23:41
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, że musimy oglądać rajdy Boguskiego i tikitake w obronie. Co za różnica dostać w....... 1, czy 2 składem ?
Nikt nie będzie sabotował gry wystawiając kolesi którzy średnio sobie radzą w czwartej lidze.

To że wciąż są idioci wierzący że juniorzy samym zaangażowaniem cokolwiek ugrają, mimo kompromitujących występów w tym i poprzednim sezonie mnie po prostu szokuje.

Dla Ciebie to może jest zabawa ale Wisła walczy o przetrwane i to że masz ból dupy nie sprawi, że będą idiotyczne pokazówki byle tylko zemścić się na piłkarzach i trenerze.

Wbrew temu co ty i kilka innych usmarkanych z żalu sierot uważa z Rakowem jeszcze nie przegraliśmy, ani z Arką. To są kluczowe dla utrzymania mecze z przeciwnikami na naszym aktualnym poziomie (czyli gównianym). Nie wystawimy w nich drugiej drużyny. Tak więc argumentację na poziomie "i tak przegramy, to przynajmniej pokażmy faka piłkarzom" po prostu sobie darujmy, bo jest głupia i was ośmiesza.

Bardzo możliwe że ktoś z grupy Wasilewski/Janicki/Burliga/Boguski siądzie na ławie, ale na pewno nie wszyscy na raz i nie wejdą za nich wszystkich juniorzy. Jak by było kim ich zastąpić to w sumie powinni na ławie siąść wszyscy wymienieni plus Silva i Chuca, ale to niemożliwe. Sam mam wątpliwości kto z trójki Wasilewski, Klemens, Janicki jest bardziej żenujący, skłaniam się ku Janickiemu, ale jest jak jest. Moim marzeniem jest żeby po zimowym okienku cała trójka oglądała mecze Wisły z pozycji siedzącej ALE - jakkolwiek tragicznie by to nie zabrzmiało - aktualnie nie mamy lepszych. Trzeba więc liczyć że dwóch z nich wespnie się na maksimum aktualnych możliwości w nadchodzących meczach i nie będzie się ośmieszać.

Tak naprawdę jedynym juniorem podnoszącym poziom swoim wejściem jest Buksa, który niestety ma kontuzję. Reszta jak na razie zwyczajnie odstaje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.10.2019 o godz. 00:07.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 29.10.2019, 09:46
@wolfy: ogólnie pełna zgoda, jedynie:
"Tak naprawdę jedynym juniorem podnoszącym poziom swoim wejściem jest Buksa"
- ja bym jeszcze Hoyo dorzucił MIMO WSZYSTKO. Wierzę w niego,w sumie co nam zostało innego niż wiara.

Jest jeszcze ogromne pole do popisu dla trenera w zmianie ustawienia zawodników na boisku, tylko czy Stolara na to stać, żeby przyznać się do błędu i wrócić kilku zawodników na ich optymalne pozycje?
Powód: emocje, literówka ...
Ostatnio edytowane przez tomytom : 29.10.2019 o godz. 09:47.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.10.2019, 09:52
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@wolfy: ogólnie pełna zgoda, jedynie:
"Tak naprawdę jedynym juniorem podnoszącym poziom swoim wejściem jest Buksa"
- ja bym jeszcze Hoyo dorzucił MIMO WSZYSTKO. Wierzę w niego,w sumie co nam zostało innego niż wiara.

Jest jeszcze ogromne pole do popisu dla trenera w zmianie ustawienia zawodników na boisku, tylko czy Stolara na to stać, żeby przyznać się do błędu i wrócić kilku zawodników na ich optymalne pozycje?
Aktualnie Hoyo jest po kontuzji i chyba jeszcze za wcześnie dla niego.
Tak naprawdę nie wiadomo czy za jakiś czas nie odpalą nagle Grabowski albo Zdybowicz, pewnie dostaną szansy, ale na pewno nie w kluczowych meczach i nie kosztem wyniku. Z Legią, Lechem czy Jagiellonią i tak szanse mieliśmy czysto iluzoryczne, na zasadzie nam wyjdzie super mecz a im kompletnie nie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 29.10.2019, 11:31
Wolfy naprawdę nie masz zamiaru zmienić swojego stylu wypowiedzi i dalej kibiców Wisły o odmiennym zdaniu wyzywać od idiotow i debili?

Nic nie dały ci do myślenia dwa lata w których cisnales każdemu bezmogowi, który wierzył w jakieś spiskowe teorie, że niby Marzena za dużo zarabia, że niby wyprowadza pieniądze, robi walki na boku...

Nie chodzi o to, że broniłes starego zarządu. I mi się zdarzyło. Ty jawnie i wprost atakowales kumpli po szalu, gdy pisali (jak się potem okazało) sama prawdę. Obraziles dziesiątki ludzi, osmieszyles się, wyszedłem na debila, a dalej używasz takiego samego tonu, dalej udajesz nie omylnego...
======
Co do meritum sprawy : trzy miesiące temu czytałem, że samym zaangażowaniem i zapierdalaniem wiele się nie zrobi i Wisła Płock musi spaść, bo ma za słaby skład...

Gdyby w meczu z Legią grali juniorzy to na pewno :
- nie strzelili by mniej bramek
-nie zdobyli by mniej punktów

Zresztą, chyba nikt normalny nie żąda 11 juniorów w składzie...
21312
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.10.2019, 12:10
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Wolfy naprawdę nie masz zamiaru zmienić swojego stylu wypowiedzi i dalej kibiców Wisły o odmiennym zdaniu wyzywać od idiotow i debili?

Nic nie dały ci do myślenia dwa lata w których cisnales każdemu bezmogowi, który wierzył w jakieś spiskowe teorie, że niby Marzena za dużo zarabia, że niby wyprowadza pieniądze, robi walki na boku...

Nie chodzi o to, że broniłes starego zarządu. I mi się zdarzyło. Ty jawnie i wprost atakowales kumpli po szalu, gdy pisali (jak się potem okazało) sama prawdę. Obraziles dziesiątki ludzi, osmieszyles się, wyszedłem na debila, a dalej używasz takiego samego tonu, dalej udajesz nie omylnego...
======
Co do meritum sprawy : trzy miesiące temu czytałem, że samym zaangażowaniem i zapierdalaniem wiele się nie zrobi i Wisła Płock musi spaść, bo ma za słaby skład...

Gdyby w meczu z Legią grali juniorzy to na pewno :
- nie strzelili by mniej bramek
-nie zdobyli by mniej punktów

Zresztą, chyba nikt normalny nie żąda 11 juniorów w składzie...
Nie chce mi się rozwodzić nad Twoimi błędnymi wnioskami, więc cztery kwestie, przemyśl je:
- Wisła Płock wygrywa mecze juniorami, czy ligowymi rzemieślnikami i formą Furmana?
- z Legią nic by nam nie pomogło, z juniorami byłaby pewnie dwucyfrówka i zero z przodu. Z Arką i Rakowem mamy szanse i to są kluczowe dla nas mecze.
- przypomnij sobie jak wyglądała gra i wyniki pod koniec poprzedniego sezonu, nie z Legią czy Lechem ale z ligowymi outsiderami.
- Stolarczyk wpuścił już praktycznie wszystkich młodych zawodników poza Szotą. Pozytywnie pokazał się tylko Buksa.

W głębokim poważaniu mam czy uważasz mnie za debila, ważne że nim nie jestem i nie mam histerycznych pomysłów.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów