The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.10.2011, 22:16
Wiecie co jest dobrego w tym, że Melikson jest kontuzjowany?! Że być może dzieki temu zagra u nas jeszcze jedną rundę . A punkty w lidze i tak jakoś ciułamy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 18.10.2011, 22:45
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak samo mi się wydaje. I ta cała kontuzja i szukanie jedynego, najlepszego lekarza też jak dla mnie naciągane.
Jakiś przykład zawodnika wyleczonego przez naszych rodzimych specjalistów poproszę z naciskiem na zawodnika Wisły leczonego podczas jego obecności w Wiśle. Precyzuję - zawodnika, któremu coś się stało, leczył się u nas i wrócił do gry w miarę szybko i w miarę sprawny. Ja znam same przykłady terapii trwających nawet po parę lat z marnym skutkiem na koniec.

Ja się Maorowi nie dziwię. Dziwię to sie tym, którzy nie szukają innych lekarzy.

Pierd... że już nie chce grać w Wiśle. A kto go teraz weźmie? Najpierw musi wrócić do gry i zagrać kilka sensownych meczów żeby temat zainteresowania jego osobą wrócił. Nikt nie kupuje kulawego konia.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 18.10.2011, 23:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Lipa z Meliksonem ,miesiac poltora miesiaca przerwy ,wiec bedziemy mocno oslabieni szczegolnie na derby
Wygrac derby to jest koniecznosc nawet bez Meliksona
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.10.2011, 23:58
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co jest dobrego w tym, że Melikson jest kontuzjowany?! Że być może dzieki temu zagra u nas jeszcze jedną rundę . A punkty w lidze i tak jakoś ciułamy.
Czy ja wiem , czy to takie dobre. Niestety mam przeczucie, że już go w naszych barwach nie zobaczymy.
Odpowiedz cytując
HanysKce
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 19.10.2011, 00:01
Niestety obawiam się, że naprawdę Melikson się na nas wypina jak niegdyś Kalu Uche, a szkoda bo taki fajny piłkarz z niego był..

Jakoś już nie wierzę w fantastyczny powrót Meliksona do naszej drużyny i grę na 100%..

Mieliśmy piłkarza o klasie światowej, dziś zostajemy znowu pośmiewiskiem całej Polski
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 19.10.2011, 00:05
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
Niestety obawiam się, że naprawdę Melikson się na nas wypina jak niegdyś Kalu Uche, a szkoda bo taki fajny piłkarz z niego był..

Jakoś już nie wierzę w fantastyczny powrót Meliksona do naszej drużyny i grę na 100%..

Mieliśmy piłkarza o klasie światowej, dziś zostajemy znowu pośmiewiskiem całej Polski
Może Ty.

Wisła nigdy nie była pośmiewiskiem Polski.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
HanysKce
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 19.10.2011, 00:16
Proud napisał(a):Wyświetl post
Może Ty.

Wisła nigdy nie była pośmiewiskiem Polski.
- sprawa Kamila Kosowskiego
- szantaż Kalu Uche
- ucieczka Tomasza Frankowskiego
- odejście Marcelo i Głowackiego w jednym okienku
- kontrakt Emiliana Dolhy

mam wymieniać dalej?
Ostatnio edytowane przez HanysKce : 19.10.2011 o godz. 00:36.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując
śledziu
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 19.10.2011, 00:44
- szantaż Kalu Uche

mam wymieniać dalej?
Czy ty widzisz co piszesz? Jak już w czymś się błaźnimy na skale kraju, to takimi pajacami jak ty!
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 19.10.2011, 09:11
- szantaż Kalu Uche

mam wymieniać dalej?
Odstaw leki...
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 19.10.2011, 12:15
- szantaż Kalu Uche

mam wymieniać dalej?
Czego ty tu chopie szukasz? Kup se halba i zajmij się swoim fussball klubem.
Spadną niżej czy znajdą się większe dziady od nich - oto jest pytanie?
A przeszłość to kryształowa i pełna (wice-)sukcesów działalność Dziurowiczów.
-----
Melikson jeśliby odszedł w taki sposób to sam zrobiłby z siebie pośmiewisko.
Ale nie chce mi się w to wierzyć, że teraz odejdzie - Wisła na pewno oczekuje min. ze 2,5m E - kto tyle da za grajka kontuzjowanego przez ostatnie 2,5-3 miechy, który no... wiosna, Skonto i Litex - ok, ale od Apoelu się niestety odbił?
Ostatnio edytowane przez arti : 19.10.2011 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.10.2011, 19:24
Widzieliście radość Benzemy wychowanka OL po strzeleniu temu klubowi bramki? Myśle że Małecki by sie tak nie zachował tzn nie emanował tak szczęściem gdyby strzelił bramkę klubowi któremu tak naprawdę wszystko zawdzięcza. To nie jest żadna napinka w stosunku do Patryka tylko tak po prostu przyszło mi na myśl jak zobaczyłem tą bramke w tv.
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 19.10.2011 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Stary 19.10.2011, 20:48
arti napisał(a):Wyświetl post
Melikson jeśliby odszedł w taki sposób to sam zrobiłby z siebie pośmiewisko.
Ale nie chce mi się w to wierzyć, że teraz odejdzie - Wisła na pewno oczekuje min. ze 2,5m E - kto tyle da za grajka kontuzjowanego przez ostatnie 2,5-3 miechy, który no... wiosna, Skonto i Litex - ok, ale od Apoelu się niestety odbił?
Masz rację nikt takiej kasy za niego nie wyłoży, ale wypożyczenie z opcją transferu już będzie realne. Na mój babski nos Dudu Dahan coś mu intratnego znalazł i u nas grać mu się odechciało.
Odpowiedz cytując
Popołudniowy Pisarz
Junior Member

Od: 03.2010

Stary 19.10.2011, 21:53
Bardzo dobrze, że wokół Meliksona już nie ma takiego ogromnego szumu, jaki miał miejsce przed paroma tygodniami, chłopak ma spokój od mediów, wykuruje się w ciszy, bez zbędnych nagonek.
A wymyślanie teorii spiskowych dot. jego odejścia jest nie na miejscu, Maor ma z nami ważny kontrakt i póki co nie słychać pogłosek o jego odejściu, chyba że ktoś naprawdę wierzy w doniesienia z Faktu czy innych wiarygodnych źródeł.

Pozdro.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 20.10.2011, 12:10
Okaz zdrowia z tego Jovanovicia ? Wie ktoś co tym razem mu dolega ?
..
Odpowiedz cytując
Piotrek87
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 20.10.2011, 12:43
Wiecie co z teoriami spiskowymi na temat Meliksona to robicie się już żałośni. Gość jeździ po lekarzach, widać, że chce się leczyć i jak najszybciej dojść do zdrowia to źle. Najlepiej być jak Garguła bądź wcześniej Dawidowski i mieć wszystko w d. to wtedy nikt nikogo się nie czepia. Zastanówcie się nad sobą bo te jakieś pseudo teorie śmieszne się robią. Widać ze gość jest ambitny choćby jego słynne zostawanie po treningu i ćwiczenia, który robił sam z siebie. Czy jak Małecki by pojechał do jakiegoś specjalisty na konsultację też być cie gadali, że nie chce grać i che odejść. Wtedy wyobraź sobie jakie by zachwyty były, że chłopak się leczy, dba o siebie itp.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Stary 20.10.2011, 12:50
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co z teoriami spiskowymi na temat Meliksona to robicie się już żałośni. Gość jeździ po lekarzach, widać, że chce się leczyć i jak najszybciej dojść do zdrowia to źle. Najlepiej być jak Garguła bądź wcześniej Dawidowski i mieć wszystko w d. to wtedy nikt nikogo się nie czepia. Zastanówcie się nad sobą bo te jakieś pseudo teorie śmieszne się robią. Widać ze gość jest ambitny choćby jego słynne zostawanie po treningu i ćwiczenia, który robił sam z siebie. Czy jak Małecki by pojechał do jakiegoś specjalisty na konsultację też być cie gadali, że nie chce grać i che odejść. Wtedy wyobraź sobie jakie by zachwyty były, że chłopak się leczy, dba o siebie itp.
A to niby nie jest teoria spiskowa?
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 20.10.2011, 12:58
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście radość Benzemy wychowanka OL po strzeleniu temu klubowi bramki? Myśle że Małecki by sie tak nie zachował tzn nie emanował tak szczęściem gdyby strzelił bramkę klubowi któremu tak naprawdę wszystko zawdzięcza. To nie jest żadna napinka w stosunku do Patryka tylko tak po prostu przyszło mi na myśl jak zobaczyłem tą bramke w tv.
A widziałeś brak radości po zdobytej bramce u Irka Jelenia który strzelił gola w ostatnim meczu ligowym przeciwko swojej byłej drużynie w której spędził kilka lat?
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.10.2011, 13:31
Nie widziałem tego momentu. Ale dla Irka Auxerre to "tylko" klub, w sensie że on tam był tylko, jak sie teraz mówi - najemnikiem. A dla Benzemy OL powinien być wyjątkowym klubem bo jest jego wychowankiem.
Odpowiedz cytując
PlacekTSW
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 20.10.2011, 13:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
Okaz zdrowia z tego Jovanovicia ? Wie ktoś co tym razem mu dolega ?
Ma coś z kostką po starciu z Wilkiem na treningu.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 20.10.2011, 14:13
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem tego momentu. Ale dla Irka Auxerre to "tylko" klub, w sensie że on tam był tylko, jak sie teraz mówi - najemnikiem. A dla Benzemy OL powinien być wyjątkowym klubem bo jest jego wychowankiem.
Bo wszystko zależy od tego jakim kto jest człowiekiem Jeleń nie był wychowankiem a mimo to potrafił uszanować były klub w którym się wybił,a co do Benzemy to kto go wie może miał coś komuś do udowodnienia a może kasa uderzyła mu do głowy...
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.10.2011, 14:25
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Ma coś z kostką po starciu z Wilkiem na treningu.
Dobry zawodnik z niego... ale za często miewa kontuzje tej kostki?... Lamey ma szczęście chyba?
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 20.10.2011, 14:27
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Dobry zawodnik z niego... ale za często miewa kontuzje tej kostki?... Lamey ma szczęście chyba?
moze i ma szczęście
ale jak sie zawsze jest z boku gry to przeciez nie dziwne ze Majkel okazem zdrowia

czy tak samo Kew mówił ze nie miał kontuzji, nie dziwne jak on jest stoperem a kryje na radar i gra na alibi

aaaaa...le chuja. zawsze mogło być gorzej ;]
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 20.10.2011, 14:32
Tylko że Jovanovic prosił trenera żeby go wstawić do składu na mecz z Jagą. Lekarz kategorycznie zabronił. Urazy ma może często, ale prawdziwy twardziel z niego. a urazy pewnie dlatego ze nie gra na alibi jak nasi pomarańczowi...
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 20.10.2011, 14:43
Cos duzo "kostek" u naszych poszło. Przy tym nagromadzeniu kontuzji stawow skokowych radzilbym sprawdzic poziom... rozgrzewki i stretchingu (ze o takich prozaicznych rzeczach jak plyta boiska, nie wspomne...).
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 20.10.2011, 14:53
płyta boiska treningowego ? to mamy odpowiedź
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Stary 21.10.2011, 00:48
niestety http://www.weszlo.com/news/8209-Symu...sie_zachowalem
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Stary 21.10.2011, 00:48
ten wywiad to tragedia
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.10.2011, 02:13
Pooglądałem sobie dzisiaj swojego ulubieńca Kew- ksywa profesor.

Gość gra w sposób profesorski tz lecenie w chuja. Rzeczywiście rozstawia tych zawodników po boisku, najczęściej przekazuje krycie od siebie do Chcaveza, Wilka. Bardzo fajnie to robi.

Spóźniony jest o pół tempa i to czy przy dojściu do zawodnika, czy z wyjściem do pułapki ofsajdowej. Albo zostaje sam i nie trzyma linii albo wbiega w pomoc zostawiając po sobie dziurę.

Gra na alibi i najchętniej to wszystko by zrzucił na innych. On jest od kontrolowania.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.10.2011, 06:27
Wczoraj Kew zagrał lepiej od Chaveza - coś z nim się stało, bo we wcześniejszych spotkaniach grał jak profesor.

Biton - co my byśmy bez niego zrobili. Gwiazdor. Śmiem stwierdzić, że bardziej udał się transfer Bitona, niż Meliksona.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.10.2011, 08:37
O Jezu nie tacy pilkarze jak Nunez tak sie zachowali. Nikt juz nie pamieta Pique w LM i jego słynna symulke? Nikt juz nie pamieta symulowanie Cristiano Ronaldo? Nikt juz nie pamieta jak pieknie w karierze symulował Inzaghi? Oczywiscie, ze nie bo trzeba sie dowalic do Nuneza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów