The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Aldek
Member

Od: 07.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.10.2011, 11:23
Na szczęście Pareice daleko jeszcze do błędów Pawełka,co do powodów słabszej dyspozycji to ja nie upatrywałbym tylko zmiany trenera bramkarzy,wystarczy zwrócić uwage,że w tym sezonie znaczną obnniżke formy ma również nasza obrona w tym Chavez i Jaliens którzy tyle błędów w trakcie tej rundy nie zrobili chyba przez cały pobyt w Wiśle,Chaveza można porównać z Pareiką z obniżką formy.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 08.10.2011, 11:28
Tak na prawdę cała drużyna ma zjazd formy po Apoelu i ja bym osobiście Pareiki w tym względzie nie wyróżniał.
Coś im wszystkim siedzi w głowach i według mnie to nic innego jak utracony sen o LM...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 08.10.2011, 12:13
A ja bym nie srał w gacie już z Pareiką bo chłop swoje lata ma, swoje zrobił i mam do niego duży szacunek ale czas dać szanse młodszym, niestety takie jest życie.
Kurto - młody, perspektywiczny, można go ograć najpierw z takimi szarakami jak Podbeskidzie B-B, potem dać jakąś większą szansę. A Jovanić - ja się cały czas zastanawiam co on tu robi

Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 08.10.2011, 12:21
Reserve napisał(a):Wyświetl post
A ja bym nie srał w gacie już z Pareiką bo chłop swoje lata ma, swoje zrobił i mam do niego duży szacunek ale czas dać szanse młodszym, niestety takie jest życie.
Kurto - młody, perspektywiczny, można go ograć najpierw z takimi szarakami jak Podbeskidzie B-B, potem dać jakąś większą szansę. A Jovanić - ja się cały czas zastanawiam co on tu robi
Może dobrą atmosferę?
No niestety, jak z Milana jest przesympatyczny człowiek, tak tych umiejętności bramkarskich mu brakuje. Jak on jest postawiony na bramce to ja się obawiam (jeszcze przy takiej linii obrony to już w ogóle!).
Naprawdę pewniej jest gdy Kurto staje w bramce.
Jestem jak najbardziej za daniem szansy Filipowi, jednak co do Pareiki... Wyluzujcie ludzie. Chłop nam tyłek uratował w zeszłym sezonie, w tym mu się przytrafiły błędy owszem, ale nie jest "chodzącą katastrofą" [niczym Jaliens w obronie].
Bardzo się cieszę, że są osoby trzeźwo myślące i na meczu znajdzie się miejsce dla wsparcia Sergeia.

Myślę, że bramka nie jest tak źle obsadzoną pozycją (ba! jest całkiem w porządku) u nas jak obrona, atak czy skrzydła.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 08.10.2011, 12:26
Ja uważam że temat Jaliensa na tym forum nie powinien być poruszany bo jak czytam jego nazwisko to mnie kur....ca bierze
No tak zapomniałem o atmosferze ale niestety samą sympatycznością piłki nie zatrzyma (eh, ten 1 mecz z Litexem... )
Sergei no niestety, bardzo go lubię i podziwiam, ale niestety ja powoli zacząłbym stawiać na Filipa.

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.10.2011, 14:54
willow napisał(a):Wyświetl post
Tak na prawdę cała drużyna ma zjazd formy po Apoelu i ja bym osobiście Pareiki w tym względzie nie wyróżniał.
Coś im wszystkim siedzi w głowach i według mnie to nic innego jak utracony sen o LM...
Może trener przygotował szczyt na sierpień i teraz już będzie cieniowanie do grudnia (oby nie)?
Piszecie żeby wstawiać Kurto w meczach typu BB bo są słabi. W naszej obecnej formie to każdy mecz potencjalnie jest ciężki (może poza Limanovią) - PBB, KSC, ŁKS - na dziś nie widzę tu naszych wygranych 3,4-0.
Z jednej strony pora żęby FK zaczął w miarę regularnie grać na jakimś poziomie, z drugiej - to spore ryzyko - rozumiem Maaskanta. Ech - najlepiej byłoby Go pożyczyć na rok do drużyn z 2 połowy tabeli żeby grał w 11, ale niezbyt widzę taką drużynę.
Odpowiedz cytując
Aldek
Member

Od: 07.2011

Stary 08.10.2011, 15:03
Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 08.10.2011, 15:15
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście Pareice daleko jeszcze do błędów Pawełka
Ale też nie broni jak Mariusz Pawełek z końcówki w Wiśle, gdzie wybronił dwie sytuacje sam na sam w meczu z CRACOVIĄ i został bohaterem meczu
http://www.youtube.com/watch?v=2qON96R2qzY

Mariusz potrafił bronić w nieprawdopodobnych sytuacjach, Siergiej broni(ł?) pewniej , aczkolwiek sam nie wygrywa nam meczów.

Taki żywot bramkarza, puścisz 3 szmaty to ludzie będą wypominać ci je do końca życia, zapominając, że w między czasie uratowałeś zespół przed porażką w kilkunastu innych spotkaniach...
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.10.2011, 15:15
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
Byłoby wspaniale gdyby był w dobrej formie.
Gracz mogący grać cofniętego napastnika i na obu skrzydłach.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 08.10.2011, 15:19
W Pareice najbardziej lubie jego pilkarska złosc - jak ustawia, jak krzyczy na kolegow z zespołu. Taki bramkarz z jajami jest Nam własnie potrzebny

EDIT: Boze chlopie czy to wazne co krzyczy?
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.10.2011 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.10.2011, 15:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W Pareice najbardziej lubie jego pilkarska złosc - jak ustawia, jak krzyczy na kolegow z zespołu. Taki bramkarz z jajami jest Nam własnie potrzebny
no to więc pochwal sie wiedzą, i powiedz Nam co to krzyczy do swoich kolegów Sergiej.
Czy krzyczy "MOJA, WYJAZD" czy moze "CO WY ROBICIE" czy moze "DLACZEGO" czy moze "KTORA GODZINA"

tego ze krzycze nie zaprzeczymy,ale czy kiedykolwiek slyszales dokładnie co chłop mówi czy tylko sie domyślasz?

bramkarz z jajami potrzebny, owszem ... ale bardziej potrzebny z umiejętnościami.

E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.10.2011 o godz. 15:39.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 08.10.2011, 19:18
Nie no błaagam... Mamy sparing z Dalinem a Roberto wystawia na bramke kogo? Jovanića... facet już miał swoje szanse no ludzie, marnujemy obiecującego bramkarza no. Przecież to jakiś sabotaż jest...

Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 08.10.2011, 19:29
Kogo marnujemy? Kurto miał reprę ostatnio więc chyba ma urlop, a Kocoń wszedł na pół godziny.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 08.10.2011, 19:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post

E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.

Niestety to prawda i to nie chodzi tylko o ten sezon czy rundę , sprowadzamy kogoś kto wymiata na ''youtube'' u nas jeszcze nie kopnął piłki a już awansował ze zwykłego kopacza na Boga.

W 100% się z Tobą zgadzam, sami sobie pompujemy baloniki, zbawców Wisły a czasem wychodzi taki klops jak Jaliens czy Lamey.

Wracając do dzisiejszego spotkania to:

Cieszy mnie, że w tym meczu przypomniał o sobie Rafał Boguski. Wiem, że to sparing, mecz bardziej piknikowy niż prawdziwy ale jednak Rafał pokazał, że nie zapomniał jak się w piłkę gra a to spotkanie na pewno doda mu pewności siebie, w końcu wpisał się na listę strzelców 3 razy.
Chciałbym żebyśmy mieli jeszcze z Bogusia pożytek w tej rundzie.

Powodzenia Rafał!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 08.10.2011, 21:49
http://sport.onet.pl/wideo/el-euro-2...5,2,klip.html# tutaj jest ta interwencja Pareiki.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.10.2011, 21:54
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/wideo/el-euro-2...5,2,klip.html# tutaj jest ta interwencja Pareiki.
jak dla mnie ewidentny blad Pareiki
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 08.10.2011, 23:08
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Ale brama na 2:1

Dla mnie również błąd naszego bramkarza...
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 08.10.2011, 23:13
Błąd niestety. To już kolejna piłka wypluta przez naszego bramkarza. Przecież w poprzednim sezonie nie wypluwał tak piłek, czyżby zawiódł nowy trener bramkarzy w Wiśle? A może Siergiej zwyczajnie się starzeje i już chwyt nie tak pewny.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.10.2011, 23:24
Forma Pareiki poszla znacznie w dól,i to chyba widzi kazdy.

Niestety wlasciwie forma kazdgo Wislaka tez poszla w dół,niewiem tak im ciazy jeszcze ta LM i mecz w Nikozji....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 09.10.2011, 00:03
Czy ktokolwiek z Was widział kiedykolwiek Filipa Kurto w akcji? Bo przedstawianie go jako zbawiciela Wisly itp. jest co najmniej smieszne... Gosc jest przeciętny, ani dobry, ani zly, sredni. Jednak do Pareiki czy nawet Milana mu brakuje lat świetlnych.

A co do Pareiki, to coz zmiana trenera nie wyszla mu na dobre... I ktos w klubie powinien przemyslec zwolnienie Grzeska.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 09.10.2011, 00:34
Genkow i Bunoza na koszykarkach
http://www.wislacanpack.pl/galeria/w...w-energa-torun
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.10.2011, 00:37
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A co do Pareiki, to coz zmiana trenera nie wyszla mu na dobre... I ktos w klubie powinien przemyslec zwolnienie Grzeska.
Po pierwsze - nie został zwolniony.
Po drugie - nie przedłużono z nim kontraktu z przyczyn pozasportowych i nic innego nie można było w tej sytuacji zrobić.

Akurat tutaj trudno mieć pretensje do decyzji klubu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 09.10.2011, 01:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Akurat tutaj trudno mieć pretensje do decyzji klubu.
Dokładnie a co do Pareiki - fakt ma słabszy okres ale też poprzeczkę sobie postawił zajebiście wysoko.Nawet ten ostatni gol na kadrze, ciężko taką piłę złapać albo wypluć na bok.
Polecam oglądnięcie bramkarzy z absolutnego topu - jak się oglądnie ich dokładnie to widać ze robią sporo błędów.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wujekWojtek
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 09.10.2011, 01:57
http://www.weszlo.com/news/8073-Co_z...la_hat-tricki_

To już nie pierwszy raz, gdy w ostatnim czasie patrzę ze zniesmaczeniem na tę stronę. Do autorów miałbym tylko jedno pytanie. Co wg nich, miałby zrobić Boguski, żeby nie zasłużyć na szyderę. Nie mówię o pochwałach, ale co ja miałbym zrobić, gdybym był na miejscu Bogusia, żeby tacy pseudodziennikarze się ze mnie nie śmiali? Chyba musiałbym być Wolverinem, żeby szybko się regenerować i piłkarzem, albo najlepiej całą drużyną Barcelony, nad której grą tak się ekscytują te dupy wołowe, siedzące za biurkiem, oglądające mecze i komentujące, jacy to nasi (ogólnie polscy, zagraniczni, grający w polskiej lidze) piłkarze są słabi...

Oczywiście uważam, że poziom naszych kopaczy najwyższych lotów nie jest, ale szlag mnie trafia jak widzę, jak taka fajna, humorystyczna strona się zeszmaciła..
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 09.10.2011, 10:36
Zadajmy sobie jedno wazne pytanie, czy Grzegorz K. jest winny ? No wlasnie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 09.10.2011, 11:54
Przyszedł Primel i od tego czasu z Sergeiem zaczeło sie cos dziac - przypadek?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.10.2011, 12:13
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Zadajmy sobie jedno wazne pytanie, czy Grzegorz K. jest winny ? No wlasnie.
No właśnie - co? Wydałeś zaocznie wyrok uniewinniający?
Blachę tez pożegnaliśmy przed prawomocnym wyrokiem. Wojtka Ł. to nawet zanim postawiono mu zarzuty.
No właśnie.

Nie sprawdzi się Primel, to będą musieli zatrudnić innego trenera bramkarzy. Takiego bez żadnych związków z korupcją.

P.S. A tak na marginesie: Kurdziel sam prosił, żeby nie nazywać go Grzegorzem K.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.10.2011 o godz. 12:17.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 09.10.2011, 18:01
Rafał Boguski: Wierzę, że najgorsze jest już za mną

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Oby. Trzymam kciuki. Przydałby się drużynie.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 09.10.2011, 21:46
farben napisał(a):Wyświetl post
Rafał Boguski: Wierzę, że najgorsze jest już za mną

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Oby. Trzymam kciuki. Przydałby się drużynie.
No jakby odzyskał formę z przed kontuzji, i wskoczył do składu za np. Kirma, to byłaby bardzo dobra zmiana. Ale kto w Wiśle odzyskał formę z przed kontuzji? Niedzielan? Dawidowski? Garguła? Chyba tyko Brożek zaczynał wracać na dobre tory. Miejmy nadzieje, że na Boguskim fatalna passa sie zakończy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 10.10.2011, 02:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - co? Wydałeś zaocznie wyrok uniewinniający?
Blachę tez pożegnaliśmy przed prawomocnym wyrokiem. Wojtka Ł. to nawet zanim postawiono mu zarzuty.
No właśnie.

Nie sprawdzi się Primel, to będą musieli zatrudnić innego trenera bramkarzy. Takiego bez żadnych związków z korupcją.

P.S. A tak na marginesie: Kurdziel sam prosił, żeby nie nazywać go Grzegorzem K.
Nie, a slyszales o zasadzie domniemania niewinnosci? Czy masz domniemanie winy... Poza tym znam troche akta sprawy Grzegorza Kurdziela i mam 99% przekonania, ze zostanie uniewinniony...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów