The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.10.2011, 08:52
Ja mam swoje zdanie. Na poczatku meczu z Ruchem widziałem, że sbotuje grę. Jak dla mnie kontuzja to ściema na maxa. Teraz teksty, że nie będzie trenowal dopóki nie zobaczy się z jakimś Harrym z Tybetu. Problem w tym, że Harry jest na wakacjach i zaraz się okaże, że nie wiadomo gdzie...nie wiem jak klub może na coś takiego pozwalać. Najpierw bylo info, że ze stopa coś nei tak. Wczoraj Maaskant mówił, że go palec boli i krwawi...To w końcu stopa czy palec? Jesli palec to co ma do tego jakiś magik z Izraela? U nas nie da się tego wyleczyć?
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 12.10.2011, 09:25
Ja cały czas czytałem o palcu, a że jest to element stopy to już inna kwestia.
A co do udawania to chyba łatwiej by było nie wystawiać gościa do składu tylko napisać że coś sobie zrobił na treningu?
A może Maskant chciał przegrać i dlatego trzymał ileś tam minut kulawego gościa?
Napisz jeszcze, że Małecki sabotował grę!
Ja obstawiam, że to wina Tuska.
Pozdrawiam
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Rosomak
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 13.10.2011, 23:31
Witam po okresie absencji.
Przemyślałem sobie przez ten okres wiele spraw, m.in. takich bardzo przyziemnych i doszedłem do wniosku, że zdecydowanie warto podporządkować się pewnym prawom i zasadom. Pokornie więc proszę o wybaczenie.
Przy okazji mam nadzieję, ze Maor też przeprosi za swoją... niesubordynację.

Sory, że wyciągam, ale musze odpowiedzieć

crux.a napisał(a):Wyświetl post
Rosomak@
1. Dlaczego wartości moralne łączysz z obiektywizmem? Jest jedna moralność na tym najpiękniejszym ze światów? I nikt jej nie ustanawia, po prostu jest? I w dodatku Ty masz do niej dostęp swobodny? Mylisz naturę z kulturą, mój wiślacki przyjacielu.
Pisałem to na marginesie w związku z czym to nie jest sprawa istotna z mojego pkt. widzenia. Podejrzewam, ze moglibyśmy na tren temat spisać wiele stron i jednoczeznie myślę, że mógłbyś udowodnić swoją rację. W zwiazku z tm zakładam, ze takową rację masz i za ewentualne wprowadzenie w błąd obserwatorów, przepraszam.
Cytat:
2. Piłka nożna była i jest upolityczniona, zgoda. Ale przypomnij mi proszę, z któego roku pochodzą cytowane przez Ciebie słowa? Uważasz, że one znaczą to samo, co wiek temu?
Słowa te to wiosna 1906. Wówczas znaczyły więcej niż teraz. Nosiły ze sobą wartości, których teraz na stadionie przy ul. Reymonta próżno szukać! Oczywiście, innne czasy i inne otoczenie, jednak w czasach "europeistyki" zasługują na taką samą, jak nie większą uwagę niż przed wiekiem.
Cytat:
Znasz historię, a nie wiesz, co to jest historyczność?
Skąd taki wniosek?
Cytat:
Słyszałeś kiedyś o dyskursie?
Coś mi się obiło o uszy, jeśli moją wiedzę w temacie tak mogę określić, Nie będę miał nic przeciwko, jeśli mi to wytłumaczysz.
Cytat:
3. Banować za litery na herbie? Bez sprawdzenia, jaką treść w sobie kryją? Zgłupiałeś?
Ależ skad. W sprawach Wisły jestem jak najbardziej zrównoważony!
Nie na herbie ale na symbolu klubu! Treść tu nie ma nic do rzeczy. Pole gwiazdy jest nienaruszalne! I kreślenie po niej jakiejkolwiek treści, to w świetle prawa moralnego, czyste przestępstwo!
Cytat:
A może by ciebie zbanować za karygodny brak szacunku dla naszego herbu (małe g w trzeciej linijce od dołu)?
Mnie o to nie pytaj...
Jeśli natomiast udowodnisz mi, że opisując gwiazdę jako pewien wzór graficzny (bo o to chodziło w mojej wypowiedzi), nie traktując jej jako nazwy własnej, mam używać dużej litery, z chęcią wszystkich przeproszę. Tak się składa, ze ten znak/symbol jest mi miłościwy ponad wszystkie (no, moze nie wszystkie) stany!

Drugi z kolei raz mylisz symbol (godło) z herbem.
Z wnioskiem o bana dla Ciebie nie wystąpię, taka pomyłka to oczywiście nie przestępstwo, ale... mam pytanie ( z czystej ciekawości) skad bierze sie ten błąd?
Cytat:
Czy my musimy ścigać się na radykalizm, kto kocha Wisłę bardziej i komu bardziej należy się stanowisko - choćby prowizoryczne - Jej strażnika-kapłana?
Gdzie Ty tu widzisz jakieś kontrargumenty?
Ostatnio edytowane przez Rosomak : 13.10.2011 o godz. 23:38.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując
Mateusz91
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.10.2011, 08:57
Wszystkich fanów Białej Gwiazdy pragniemy poinformować ...

że na meczu z Jagiellonią można będzie wejść w posiadanie wydawnictwa jubileuszowego na 105 lecie Wisły.

Wydawnictwo pojawi się na każdym z sektorów.

Fajne to wydawnictwo, spoko opis sylwetki "Sobola" jako legendy - to tak w temacie nasi piłkarze.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 14.10.2011, 10:32
http://tsw.com.pl/news/Marko-Jovanov...-TSWcompl-1478
Prawie półgodzinny wywiad z Marko Jovanoviciem:
-Po meczu z Legią jeden z dziennikarzy zapytał mnie, co myślę o kibicach Legii, że może to przez nich przegraliśmy, bo byli głośno, śpiewali przez cały czas. Powiedziałem mu, że to nie może być powodem, bo nasi fani są po prostu lepsi. Oni również śpiewają cały czas i podkreślam, oni po prostu są lepsi. Są fantastyczni, cieszę się, że mogę grać dla nich, w klubie, w który wspierają wspaniali kibice.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.10.2011, 11:12
powiedział prawde i każdy dobrze o tym wie
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 14.10.2011, 18:58
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam swoje zdanie. Na poczatku meczu z Ruchem widziałem, że sbotuje grę. Jak dla mnie kontuzja to ściema na maxa. Teraz teksty, że nie będzie trenowal dopóki nie zobaczy się z jakimś Harrym z Tybetu. Problem w tym, że Harry jest na wakacjach i zaraz się okaże, że nie wiadomo gdzie...nie wiem jak klub może na coś takiego pozwalać. Najpierw bylo info, że ze stopa coś nei tak. Wczoraj Maaskant mówił, że go palec boli i krwawi...To w końcu stopa czy palec? Jesli palec to co ma do tego jakiś magik z Izraela? U nas nie da się tego wyleczyć?

Sabotuje grę. Dobre. Symuluje kontuzję - jeszcze lepsze.

Rozumiem, że Melikson jest masochistą. Nie chce grać na Euro, nie chce wypromować się dobrą grą w lidze polskiej i reprezentacji do lepszego klubu.

Ba, widząc rosnące zainteresowanie jego osobą wśród skautów, pojawiających się na R22 - postanowił dla dobra własnego i Wisły złapać kontuzję. Żeby go tylko zły Cupiał nie sprzedał i nie pozbawił drużyny największej gwiazdy.

Przecież kontuzjowanego gracza nikt nie kupuje. Kontuzja nie jest mu na rękę, więc cała Twoja teoria jest o kant...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 14.10.2011, 20:43
Flamengista, może i z tym sabotowaniem jest trochę hmm... fantazji?
Aczkolwiek kontuzja Meliksonowi JEST na rękę - faceta przerosły skutki swojej decyzji i potrzebuje odpoczynku, a nie zdziwię się jak przyjdzie i znow zacznie grac na swoim poziomie

Odpowiedz cytując
PlacekTSW
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 14.10.2011, 21:14
Jovanović podobno uraz kostki, po starciu z Wilkiem. Mówił dla tsw.com.pl ze na 90% nie zagra z Jagą. Oby to był blef. A według faktu Smuda ma być następcą Maaskanta...
Odpowiedz cytując
Kamil17ABG
Member

Od: 01.2011

Stary 14.10.2011, 21:29
Kto jest najzabawniejszą osobą w drużynie?
Dla mnie taką osobą jest Patryk Małecki. Jest strasznie śmieszny i lubię go od pierwszego dnia tutaj. Patryk nie mówi po angielsku zbyt dobrze, ale rozumiem trochę polski i najważniejsze zwroty. Poza tym on zawsze jest śmieszny, zawsze się śmieje. Nawet teraz pomimo jego kontuzji i operacji. On nadal jest uśmiechnięty. To bardzo otwarta osoba. Obok niego ja również lubię się śmiać i robić dowcipy, ponieważ taki jestem. Nie potrafię być cały czas cicho. Również Ivica (Iliev – red.) i Kew (Jaliens – red.), ale i kilku innych piłkarzy. Ale Patryk to numer jeden, następnie jest reszta zawodników.

Marko Jovanović - cały wywiad na http://tsw.com.pl/news/Marko-Jovanov...mpl-video-1478
Ostatnio edytowane przez Kamil17ABG : 14.10.2011 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Rosomak
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 14.10.2011, 22:20
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich fanów Białej Gwiazdy pragniemy poinformować ...

że na meczu z Jagiellonią można będzie wejść w posiadanie wydawnictwa jubileuszowego na 105 lecie Wisły.

Wydawnictwo pojawi się na każdym z sektorów.

Fajne to wydawnictwo, spoko opis sylwetki "Sobola" jako legendy - to tak w temacie nasi piłkarze.
105 lat to pewnie gruba księga.
Jaki tytuł i kto jest autorem?
Jest coś nowego oprócz tego co już przeczytaliśmy?
Jaka kasa?

Przydałby się jakis bliższy, ogólny opis by zachęcić kibiców...
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując
__Cobra__
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 14.10.2011, 22:24
Rosomak napisał(a):Wyświetl post
105 lat to pewnie gruba księga.
Jaki tytuł i kto jest autorem?
Jest coś nowego oprócz tego co już przeczytaliśmy?
Jaka kasa?

Przydałby się jakis bliższy, ogólny opis by zachęcić kibiców...
Księga ?

Raczej gazeta - szyta - jeśli o tym samym myślimy co będzie
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 14.10.2011, 22:46
Rosomak, odpowiadam krótko na Twojego posta. Pomyłka, która mi wytknąłeś to chyba - tak mi się zdaje efekt nieuwagi i trochę braków w edukacji jednak (wygląda na to, że każdy herb jest symbolem, nie każdy symbol herbem). Dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi. Co do meritum naszej rozmowy - dalej będziemy się pięknie różnić. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia na R22.

W symulowanie kontuzji przez Maora nie wierzę. Inaczej: w głowie mi się nie mieści takie coś. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Poza tym obstawiam jutro pierwszy gol Genkowa w sezonie
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member

Stary 15.10.2011, 20:49
O Bunozie:

Obrońca tak nieszczęśliwie upadł na murawę, że uszkodził sobie nogę. Z podejrzeniem złamania został odwieziony do szpitala.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...strzow_polski/

Oby to nie było nic poważnego, ale obawiam się najgorszego bo on strasznie kruchy jest, taka prawda.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.10.2011, 21:14
która to już jego kontuzja w przeciągu kilku miesięcy... strasznie delikatny jest ten gościu

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
M89
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 15.10.2011, 21:38
Noga z perspektywy dołu sektora C wyglądała fatalnie...

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 15.10.2011, 22:31
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
która to już jego kontuzja w przeciągu kilku miesięcy... strasznie delikatny jest ten gościu
Dość delikatny, ale trzeba jednak spojrzeć na to z tej strony, że trzeci raz jest to lewa noga. Wiosną ją złamał i teraz 2 razy źle stanął (dzisiaj wyglądało to tragicznie) i nie widzę w tym nic dziwnego.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 16.10.2011, 20:26
Ktos czytal albo ma wywiad z Jaliensem, o ktorym wspominal dzisiaj Mielcarski w Lidze+ Extra ?
Podobno tez gadal jakies bzdury ? - wyglada na to, ze to jakas holenderska przypadłość narodowa.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Dobitwp
Member

Od: 07.2007

Stary 16.10.2011, 20:54
Bounoza powinien nie grać już do końca rundy. Wyleczyć się i wzmocnić ta noge. Ja widzę w nim potencjał i zadatki na dobrego obrońce.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 16.10.2011, 21:10
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ktos czytal albo ma wywiad z Jaliensem, o ktorym wspominal dzisiaj Mielcarski w Lidze+ Extra ?
Podobno tez gadal jakies bzdury ? - wyglada na to, ze to jakas holenderska przypadłość narodowa.
jutrzejszy PS
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.10.2011, 21:41
Piatkowy Ps
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Stary 16.10.2011, 21:52
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...616,1,727.html

Chyba o ten wywiad chodzi
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Stary 16.10.2011, 21:58
dulli78 napisał(a):Wyświetl post

Dobry wywiad
Wg Jaliensa teraz gramy bardziej ofensywnie
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 16.10.2011, 22:05
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Dobry wywiad
Wg Jaliensa teraz gramy bardziej ofensywnie
Oczywiście że gramy bardziej ofensywnie - wystarczy zobaczyć jak ustawieni są boczni obrońcy tyle że niewiele to daje.Nie przypadkowo efektywny atak pozycyjny to ciężki kawałek chleba i przez ostatnie 10 lat był u nas tylko jeden zespół który przez pewien czas, z powodzeniem stosował go w lidze.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Stary 16.10.2011, 22:12
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że gramy bardziej ofensywnie - wystarczy zobaczyć jak ustawieni są boczni obrońcy tyle że niewiele to daje.Nie przypadkowo efektywny atak pozycyjny to ciężki kawałek chleba i przez ostatnie 10 lat był u nas tylko jeden zespół który przez pewien czas, z powodzeniem stosował go w lidze.
Wisła takze za Maaskanta grała atak pozycyjny, ofensywnie. Do meczu ze Śląskiem. Po tym meczu mu się odmieniło..

Zresztą był kiedyś z nim wywiad, gdzie mówił, że jego filozofia futbolu to atakowanie, gra ofensywna.

Ja nie jestem przeciwnikiem murowania bramki, gry defensywnej. Ale nie z naszą obroną.
Dlaczego ja nie biorę się za malowanie obrazów lub śpiewanie? Bo nie potrafię. Wisła nie potrafi bronić, więc niech robi to w co jest dobra - niech atakuje.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.10.2011, 22:25
Jeszcze jedno mi się przypomniało oglądając film o kłamczuszku Maskancie, Ci którzy pisali o Bunozie że sam sobie krzywdę robi itp itd inwalida i niedorozwój, wczoraj w sposób po prostu chamski i bezceremonialny został rozjebany przez Skerle, zupełnie nie zainteresowanego piłką ani grą. Więc taka prośba, wyskoczcie do góry a później spadnijcie np na piłkę lub coś innego niestabilnego.

Skerla, kolejny typowy przykład chama i prostaka typu Cionek, widać razem trenują, razem się uczą jak się gra.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 16.10.2011, 22:44
Turbokozak Małecki fajne to bylo moze ktos wrzuci na yt
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.10.2011, 00:11
Ten wywiad z Jaliensem który tu wrzuciliście, przede wszystkim, jest idiotyczny przez dziennikarza. Ja .......ę, ile razy można pytać gościa: na ile procent jesteś gotowy? ....a, noż naprawdę PS jest w tej chwili na poziomie Faktu. Ni ch.. tego gówna nie kupię.
Odpowiedz cytując
śledziu
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 17.10.2011, 01:52
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad z Jaliensem który tu wrzuciliście, przede wszystkim, jest idiotyczny przez dziennikarza. Ja .......ę, ile razy można pytać gościa: na ile procent jesteś gotowy? ....a, noż naprawdę PS jest w tej chwili na poziomie Faktu. Ni ch.. tego gówna nie kupię.
a jak ma gadać z gościem który odpier..la taką maniane?
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 17.10.2011, 12:20
dulli78 napisał(a):Wyświetl post

Dzieki. Nie widzę akurat w tym wywiadzie niczego bulwersującego.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów