The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.09.2008, 19:38
no i ograliśmy 5:1 borek fałęcki . byłem na tym meczu i śpiewało z 10 osób jak dobrze pójdzie?^
niestety piłkarze nie mogą rozdawać koszulek. ze znanych mi to Kowalski i Mączyński.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 05.09.2008, 21:25
Paweł nie powiedział, że CHCIAŁBY grać w Koronie, a co najwyżej powiedział, że się nad tym nie zastanawiał, po czym spojrzał z perspektywy gracza urodzonego w Kielcach... Przyznać trzeba - wypowiedź niefortunna, gdyby miał wywiad i autoryzację - pewnie by nawet nie przeszło.
Nie odebrałem tego dobrze, ale mam nadzieję, że to tylko tak, ot, gorąca głowa...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
fanTS1906
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 05.09.2008, 21:30
Moim zdaniem Pawel zinterpretowal to mniej wiecej tak: zalozmy ze Wisla nie istnieje a ja chce zostac pilkarzem, jestem z Kielc wiec bede gral w Koronie
Odpowiedz cytując
Przemo12
Banita

Od: 04.2008

Stary 05.09.2008, 21:36
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56..._w_sobote.html

tylko zeby Brozio tym wystepem nie spowodował poważniejszej kontuzji !!
Odpowiedz cytując
Wiślak_358
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 05.09.2008, 21:47
Paweł będzie chciał w tym meczu zagrać za wszelką cenę,bo nie pozwoli sobie czekać na kolejną szansę kilka miesięcy,oby wrócił z kadry cały i zdrowy.
Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 05.09.2008, 21:51
Dean napisał(a):Wyświetl post
no i ograliśmy 5:1 borek fałęcki . byłem na tym meczu i śpiewało z 10 osób jak dobrze pójdzie?^
niestety piłkarze nie mogą rozdawać koszulek. ze znanych mi to Kowalski i Mączyński.
A nie 6-1 ?
Jeśli mieliby potem za nie płacić to nie dziwne...
+ Cebanu sympatyczny chłopak z niego
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.09.2008, 21:51
A moim zdaniem, to dobrze że Paweł to przyznał wprost, a nie jak pewni "bożyszcze tłumów" - "Dla mnie się liczy tylko Wisła"... No cóż, życie weryfikowało ich słowa.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Stary 05.09.2008, 22:40
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem, to dobrze że Paweł to przyznał wprost, a nie jak pewni "bożyszcze tłumów" - "Dla mnie się liczy tylko Wisła"... No cóż, życie weryfikowało ich słowa.
Otóż to!
Bardzo wyważone słowa Pawła. Jest bądź co bądź Kielczaninem, trudno by z powodu niechęci kibiców Wisły i Korony oszukiwał wszystkich pustymi deklaracjami, że w jego sercu tylko Kraków itp
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 05.09.2008, 22:48
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Tu masz rację, ale dlaczego akurat Korona, nie GKS Bełchatów czy Odra Wodzisław...
I nie chodzi o to, że Paweł pochodzi z Kielc, czy coś, po prostu, troszeczkę to "zakłóciło mi odbiór" i tyle.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 05.09.2008, 23:29
Jak dla mnie niefortunna wypowiedź. Myślę, że nie to do końca chciał przekazać. Bo raczej w Kielcach atmosfera nie była by dla niego zbyt dobra
the end
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 06.09.2008, 00:10
A według mnie,jak najbardziej poprawna wypowiedz .Gdyby nie grał w Krakowie może zagrałby w Kielcach,rodzinne miasto więc mu się dobrze skojarzyło , i tyle .
Brożek jest przykładnym Wiślakiem,takich ze świecą szukać .
Ostatnio edytowane przez jachting : 06.09.2008 o godz. 00:13.
Odpowiedz cytując
Squall
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 06.09.2008, 02:00
No i już co niektórzy sami sobie stworzyli aferę. Szczerze mówiąc to denerwuje mnie doszukiwanie się na silę drugiego dna czy jakiegoś ukrytego kontekstu w wypowiedziach zawodników. Podobne zjawisko obserwuję od dłuższego czasu na tym forum ( wypowiedzi typu: a bo TVN dyskryminuje Wisłę, a bo TVP be bo z Warszawy i za mało Wisły, a bo sędzia z Warszawy i będzie sędziował przeciwko Wiśle, a bo w PZPN siedzą sami Legioniści, a bo bednarz z Legii) - dziecinada i zaściankowość.

Jak dla mnie wypowiedź Brożka jest jak najbardziej poprawna i nawet w autoryzacji nie ma co tam usuwać. A jak ktoś przestanie Pawła lubić bo wspomniał hipotetycznie o Koronie - no to naprawdę szacunek.

Hipotetyczne pytanie do kibiców "Komu byś kibicował gdyby nie Wisła?" - odpowiedź "nikomu" oczywiście rozmijała by się z rzeczywistością bo każdy z nas komuś by kibicował. A jak ja powiem że z polskiej ligi poza Wisłą doceniam np Lecha to co? Pewnie co zagorzalsi fani teorii spiskowych odeślą mnie na drugą stronę błoń wykrzykując przy tym epitety przeplatane różnym odmianami słowa żyd.

Sorki za małego offtopa ale postawa niektórych po prostu mnie drażni.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.09.2008, 02:26
Ja sie wypowiedziami nie sugeruje bo w 90% to jest zwykle lizanie dupy kibicom ale rispekt dla Pawla.Tak jak wydawalo mi sie ze bedzie on wiecznie niespelnionym talentem, tak moglbym przpuszczac ze bedzie slodzil w stylu 'z Polski to tylko Wisla i nikt inny'.Nic mi sie jesli chodzi o jego osobe nie sprawdza
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Od: 04.2008

Stary 06.09.2008, 08:39
Nie można wykluczyć, że Wisła Kraków będzie miała problem z potwierdzeniem Brazylijczyka Marcelo do gry. W Krakowie nie mogą się bowiem doczekać na certyfikat piłkarza. Powód? Dotychczasowy klub Marcelo, Santos, twierdzi, że obrońca jest nadal ich zawodnikiem!

Moze to tylko news ,a moze nie
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 06.09.2008, 08:52
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Nie można wykluczyć, że Wisła Kraków będzie miała problem z potwierdzeniem Brazylijczyka Marcelo do gry. W Krakowie nie mogą się bowiem doczekać na certyfikat piłkarza. Powód? Dotychczasowy klub Marcelo, Santos, twierdzi, że obrońca jest nadal ich zawodnikiem!

Moze to tylko news ,a moze nie
Rozwinięcie http://krakow.naszemiasto.pl/sport/8...b0c128850a01cd
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Wiślak_358
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.09.2008, 10:08
Oby certyfikat dotarł na czas.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 08.09.2008, 17:18
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
"weszło.pl" to gorszy bruk niz Fakt, więc wyluzujmy i nie czytajmy tego.
Tania sensacja dla gawiedzi
Nie zgadzam się. Fakt to kupa gówna, ze zmyślanymi pierdołami, a nazwiska blogerów Weszlo robią wrażenie.
Niedzielan, Szamotulski, Kowalczyk, Piekarski, Michniewicz....coś tam chyba na temat piłki do powiedzenia mają.
Niestety, muszę wypluć swoje słowa. "Weszlo" to gorsza kupa niz fakt. To co ostatnio wyprawia woła o pomste do nieba. Taplają się w kałużach chamstwa i debilizmu. Tragedia. Ci blogerzy powinni stamtąd czym prędzej zmykać, żeby im się kawałkiem kału nie oberwało...

Sorry za offtop, ale przypomniałem sobie że broniłem tego serwisu w tym temacie jakiś czas temu w jakiejś chwili totalnej zaćmy
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 08.09.2008, 17:34
Ja właściwie przeglądam tylko blogi na weszło ,ich teksty to veritasy,zważywszy na poziom naszego dziennikarstwa . Choć może nie wszystkie,szczególnie Mr.X co rusz wali niezłe babole ,mimo wszystko czytam z ciekawości jego teksty .

Nie wiecie czy Marcelo wrócił już do Polski ?
Coś ostatnio rzadko nas uraczają relacjami z treningów ....
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.09.2008, 18:01
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=19054

Podobno już trenuje
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Crusi
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 08.09.2008, 18:01
Wrocil, ma juz zezwolenie na prace. Dzisiaj trenowal, a jutro ma ponoc certyfikat przyjsc ;]
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.09.2008, 19:03
Chyba zle rozumiecie ta wypowiedz Brozka... Tak jak napisal kolega powyzej chodzi o kontekst tego rodzaju, ze gdyby nie gral w Wisle albo Wisla by nie istniala, to gdzie wtedy chcialby grac, od poczatku swojej kariery ? I naturalne, ze powiedzial Korona, bo stamtad pochodzi.

Pytanie nie brzmialo: czy przeszedlbys z Wisly do innego polskiego klubu, a jesli tak to do jakiego ?

Prawda, ze jest roznica ?
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Stary 08.09.2008, 19:31

Jeśli uda się panu odrodzić i nagle kibice i dziennikarze zaczną znów być mili, jaka będzie pana reakcja?

Dawidowski:
- Do kibiców w Krakowie nie mam zbyt wielkiego zaufania. Nie wspierali mnie w trudnych chwilach, więc trudno, abym ich teraz kochał. Dlatego jeśli wyjdzie mi dobry mecz i coś strzelę, to uśmiechnę się ironicznie i pójdę z podniesioną głową w swoją stronę.

Do kiedy ten Dawidowski ma kontrakt bo mam już typa serdecznie dość!

I czy my byliśmy wobec niego kiedyś niemili? wyzywaliśmy go czy coś takiego?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.09.2008 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.09.2008, 19:34
szczerze to ostatnio cały czas

Co by nie mówić troche został niesprawiedliwie oceniony ,bo czy na pewno jego winą są te kontuzje ? Inna sprawa z tymi kasynami...
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 08.09.2008, 19:41
Cisnienie mi podskoczylo po tym wywiadzie Dawidowskiego !!!

Co za bezczelny typ ! Przez tyle lat bral kase z klubu, ktora dla wiekszosci ludzi jest niewyobrazalnie wielka, ZA NIC ! - nawet mu przez mysl nie przeszlo zeby rozwiazac kontrakt z Wisla, zeby zejsc troche z warunkow jak widzi jaka jest sytuacja, ani za grosz sumienie go nie ruszylo ! I teraz ten, nie powiem kto, bo dostane bana (ale uzylbym tu chetnie 4 literowego slowa), ma taki tupet i czelnosc zeby na cos narzekac WSTYD, mam nadzieje, ze juz nie zagrasz w koszulce z biala gwiazda, a Skorza niech wreszcie przejrzy na oczy i przestanie sie osmieszac jak ostatnio w derbach z jego zmiana.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Stary 08.09.2008, 19:43
To że na forum kogoś poniosą emocję to normalne, nawet po przegranej gdzie duża część osób najeżdza na piłkarzy. I w sumię kibic ma do tego prawo. Mamy słodzić np. grajkowi który dużo gada a nic nie gra.
Raczej mi chodziło o klimat na stadionie. Ja przynajmniej tego nie odczułem. Typ robi aferę jakby na każdym meczu były transparentu "Dawidowski WON z Wisły" itp.
nic nie gra, gołym okiem widać że nie daje z siebie wszystkiego, ale jemu tak dobrze, bo zarabia kupę kasy i w sumię za samo siedzenie na ławce uzbiera na drugi wózek i posiadłość gdzieś pod Krakowem.
Czego on oczekuje? że każdy będzie go całować po rękach. To nie jest ****a Dolcan Ząbki tylko WISŁA KRAKÓW i tu trzeba zapierdalać na pełnej pycie i w meczach z dumą reprezentować Białą Gwiazdę na piersi.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.09.2008 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.09.2008, 19:46
Mam pytanie czy Dawidowskiego trapiły poza kontuzjami ciągoty do hazardu czy to tylko plotki?
Po co udziela takich wywiadów! Coś mu doskwiera? Niech poudaje jeszcze przez rok że gra i bierze pieniądze. A potem do widzenia! (Wielki męczennik Dawidowski się odezwał)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 08.09.2008, 19:57
Ano gra piach i jeszcze jakies waty, ze nie mial wsparcia. Pijawka i tyle.. Dobrze, ze juz mu nie duzo tego kontraktu zostalo. Niech podnosi ten swoj leb i w pole..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.09.2008, 20:07
3 lata temu bodajże, miałem możliwośc chodzić na rehabiliatcje akurat na Wisłę, no i siedział Kuźbik, Rygielski no i Dawidowski obowiązkowo.
Takiego buraczka dawno nie widziałem.
Oczywiscie kontuzje nie z jego winy, wycieli mu z kolan wszytsko praktycznie, no ale
sa gusta i gusciki. Mi od razu ten zawodnik do gustu nie przypadł
A teraz koleś tak biega, jakby w łyżwach po lodzie śmigał, nieumiejąc jeździć.

Idzże w c..j
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Stary 08.09.2008, 20:10
on nigdy nie podniesie łba,nawet kiedy gra,to go spuszcza w dół i opamietuje się dopiero gdy boisko sie skończy.nigdy nie uważałem go za dobrego grajka,a teraz to mi go nawet żal nie jest.
Ostatnio edytowane przez picasso : 08.09.2008 o godz. 20:13.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 08.09.2008, 20:34
Lezke to on uronil jak przepierdalal nastepne tysiace w kasynach.
Smieszny chlop i tyle.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów