The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.09.2019, 21:46. [X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

:t sw_krzeslo:
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 24.09.2019, 22:09
Piąta nasza wygrana pod rząd w Derbach to byłoby coś wspaniałego, upokorzyć ich kolejny raz, chociaż mało brakowało, a mogłoby nas dzisiaj w ogóle nie być Ekstraklasie.

12.08.2017 Wisła Kraków 2 : 1 sąsiadka
13.12.2017 sąsiadka 1 : 4 Wisła Kraków
07.10.2018 sąsiadka 0 : 2 Wisła Kraków
17.03.2019 Wisła Kraków 3 : 2 sąsiadka

Myślę, że chłopaki wiedzą, że nie jest to zwykłe spotkanie ligowe jakich wiele tylko dla nas kibiców najważniejszy mecz w sezonie, muszą jedynie wytłumaczyć to obcokrajowcom.

Jeżeli od początku wejdziemy mocno w mecz, tak jak miało to miejsce w ostatnich Derbach to będzie dobrze. Pewni siebie i skoncentrowani, w końcu 33 tysiące ludzi będzie za nimi, muszą pokazać maksimum swoich umiejętności!

Do boju Wisełka!

P.S. Do sprzedaży trafiła pula biletów na miejsca w sektorze G3
Ostatnio edytowane przez Cycu : 24.09.2019 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.09.2019, 22:44
Ktoś wie czy jest szansa na występ Brożka, Sadloka, Kuby? Lub Burligi? Moze na jakiejś blokadzie?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 25.09.2019, 00:00
Musimy niestety przygotować sie na wpierydol... ale jak wygramy to sie schlamy
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.09.2019, 02:16
Jak zagrają jak w meczu z Legią - jestem pewny, że skończy się ich porażką. Oni mają problem z presją, kiedy grają o coś - po prostu grają fatalnie. Ostatni mecz to kpina w ich wykonaniu, ich zawodnicy nie potrafili przyjąć piłki, odskakiwała im na kilka metrów, a druga bramka jest podsumowaniem tej żenady. Jeśli wystąpi Paweł i Kuba - jestem pewny zwycięstwa, 2-0.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 25.09.2019, 06:49
zakładając brak Brozka co jest pewne myślę na 99,99%
- przegrana mnie nie zaskoczy
- wygrana to euforia
- remis biore w ciemno
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2019, 08:57
Ponoć Brożek ma "jedynie" spięty mięsień. Po Płocku wrócił od razu do Krakowa pracować z Dyją. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda się postawić go na nogi. Czy Buksa jest już zdrowy?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 09:51
Niezależnie od tego, czy Brożek Mistrz zdoła doprowadzić się do stanu uzywalności na Cracovię, fajnie by było, aby przełom sierpnia i września nie był ostatnim błyskiem w jego karierze. Niech się kuruje i spokojnie wraca do formy. Musimy dbać o naszych perspektywicznych graczy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 25.09.2019, 11:06
Czaro - jesteś mistrzem !
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 14:22
Taka prawda. Buksa ledwo kopnie piłkę i za rok, góra dwa odejdzie, a Brożek z Boguskim będą grali dalej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member

Od: 09.2013

Stary 25.09.2019, 15:27
Jeżeli chodzi o występ Cracovii w meczu z Legią to, należy pamiętać że Legia jest bardzo dobra w destruckji ,przeszkadzaniu i kontroli przestrzeni na boisku, co pokazały ich mecze w eliminacjach do LE i chociażby mecz z Jagą w 10. W Legii problemy zaczynają się w momencie straty bramki bo Vuković nie ma pomysłu na to jak atakować w tej sytuacji lub jego pomysły nie są najlepsze. Legia strzeliła pierwsza to i grała swoje przez wiekszość meczu.

Patrząc uczciwie to Cracovia jest piłkarsko faworytem tego spotkania. U nas przewaga może być po stronie mentalnej i w sile 33 tyś wiślackich gardeł.

Zwróciłbym też uwagę na ilość sytuacji stworzonych przez Cracovię w ostatnich derbach pomimo faktu przespania 50 minut gry. 26 przy naszych 10, z czego 17 w drugiej połowie.

Myślę że na remis/wygraną potrzeba nam minimum 2 bramek. Bez Pawła i Kuby może być ciężko.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.09.2019, 18:12
Cracovia 1907 dopisz do tematu!! Jazda z qrwami !!! 3:0 i nara
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 25.09.2019, 18:26
Nie no patrząc się na to jaki poziom aktualnie prezentują to nie ma sie co oszukiwać, oby tylko nas nie przewieźli kompromitującym wynikiem...
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 25.09.2019, 20:29
Jak wygramy to będzie cud nad Wisłą.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.09.2019, 20:33
Co Wy tu pieprzycie? Derby na R22 i przegrana? Remis biorę w ciemno? Jazda z ....ami! I do pały na kolana żydowska kur..o jeba..a. Dziękuję za uwagę
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 25.09.2019, 21:24
Racjonalne argumenty przemawiają za Cracovią. I niestety to oni są faworytem tego meczu. Jedyne co nam daje nadzieję to atut własnego boiska i doping 33k kibiców. Sam nie wiem co jest jest lepsze: wystawienie Brożka, czy Kuby na przeciwbólowych i nie do końca wyleczonych, czy postawienie na zdrowych zmienników, nie zważając na ich poziom sportowy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.09.2019, 21:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Cracovia 1907 dopisz do tematu!! Jazda z qrwami !!! 3:0 i nara
I hattrick Drzazgi. Pierwsza piłka odbita od piszczeli, druga rykoszet od pośladka, trzecia ręką, uznana po Varze, żeby Probierz dostał epilepsji.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 26.09.2019, 08:13
Proponuje całą negatywną energie po pucharach pozostawić na niedzielę i dobrać się do zydkow już na rozgrzewce aby ich mentalnie dolowac ,niech poczują od początku moc 33tys ludzi na trybunach, a wychodząc na mecz niech będą już posrani.Co do składu, nawet dla nas będzie on zagadka,ale jeśli miałbym wybierać czy Paweł i Kuba zagrają na blokadach, to wolę żeby odpuscili sobie derby. Sezon jest długi.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.09.2019, 13:08
zaznaczmy od razu , żeby była jasność , nie jesteśmy faworytem

osobom które zaczną zwalniać trenera po przegranych derbach z góry chvj w dvpe

no chyba że jednak pokrzepieni dopingiem uda sie jakoś jebnąć żydownie , to MP do wylotu jak najbardziej

nie mój cyrk nie moje małpy , ale czemu el profesore dalej trzyma tego błazna to ja nie wiem
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.09.2019, 13:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zaznaczmy od razu , żeby była jasność , nie jesteśmy faworytem

osobom które zaczną zwalniać trenera po przegranych derbach z góry chvj w dvpe

no chyba że jednak pokrzepieni dopingiem uda sie jakoś jebnąć żydownie , to MP do wylotu jak najbardziej

nie mój cyrk nie moje małpy , ale czemu el profesore dalej trzyma tego błazna to ja nie wiem
bo im robi dobry wynik jak na ich historię ostatnich 30 lat.

Pilnujmy swojego cyrku. Szykuje się ciężka batalia, bo my przetrzebieni kontuzjami i niektórzy gracze pod formą. Jednak im u nas było gorzej, tym zawsze w derbach wynik był lepszy. Tak będzie i tym razem!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.09.2019, 13:41
Od plagi kontuzji gorszy jest brak atmosfery w zespole. Teraz jeszcze podbijanie UW pod Boguskiego i Drzazgę.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.09.2019, 13:58
Jeżeli teraz Stolarowi uda się dźwignąć drużynę to szczególny szacun. Te 30 tysięcy na trybunach powinno mu pomóc.
Osobiście to obawiam się konkretnego w.......u, bo tak naprawdę na nas to wystarczy kilka rzutów rożnych czy wolnych i na pewno coś wpadnie. Jeszcze gdyby nasi umieli się bronić to zawsze byłaby szansa, zwłaszcza w takiej buraczanej lidze.
Dawno Pasiaki nie były aż tak wyraźnym faworytem, lepszej okazji trudno szukać. My bez Brożka, Kuby, Sadloka i Niepsuja, z Burym po antybiotykach. Tylko logika Ekstraklapy jest dla nas szansą
Odpowiedz cytując
Adamik
Junior Member

Od: 08.2019

Stary 26.09.2019, 15:15
Niestety ale derby trafiły się w najgorszym możliwym momencie. Urazy to jedno, dwa to porażka w PP morale nie podniosła a w drugą stronę rywal odprawia Jagiellonie i jedzie w dobrych nastrojach. Ten mecz na logikę jest nie do wygrania umiejętnościami - zostaje serducho i zapieprzanie przez 90 minut. Musi być moc na trybunach to może poniesie zawodników.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 26.09.2019, 15:15
Szansą u nas jest to że cracovia też w obronie leży. Jedyny minus że u nich ktoś się znajdzie kto umie kopnąć piłkę, a u nas mając na uwadze kontuzje trzeba liczyć na tak zwanego 'fuksa' u któregoś z zawodników.

Oby drużyna pokazała charakter, który zmazałby plamę po wczorajszym meczu (jak i wielu innych wyjazdowych).
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 26.09.2019, 15:54
Po tym meczu od razu mamy Lecha, Legię i Piasta, także nie zdziwcie się jak pierwsze punkty zobaczymy w listopadzie z Rakowem, ale wtedy to juz bedziemy szurować dupą po dnie tabeli... a apropos meczu, dawno już tak bardzo nie miałem żadnej wiary w zespół...
Odpowiedz cytując
Adamik
Junior Member

Stary 26.09.2019, 16:27
Ja nadal liczę na to, że Wisła znów pokaże ogień wtedy gdy mało kto wierzy w powodzenie. Przed 4-0 z Legią też chyba nikt nie obstawiał takiego wyniku. I ja wiem, że teraz sytuacja kadrowa jest wręcz dramatyczna... no ale o to chodzi w piłce żeby takie momenty przekuwać w coś pięknego.

Z tym terminarzem też bym nie dramatyzował - po pierwsze wrócą kontuzjowani, a po drugie Piast czy Lech też nie czarują ostatnio. Teraz jednak trzeba się skupić na derbach!
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 26.09.2019, 16:47
Adamik napisał(a):
Ja nadal liczę na to, że Wisła znów pokaże ogień wtedy gdy mało kto wierzy w powodzenie. Przed 4-0 z Legią też chyba nikt nie obstawiał takiego wyniku.
Na 4:0 to chyba nikt się nie spodziewał, ale sam fakt że pokonaliśmy kiepską wtedy Legię to nie jest żadna sensacja. Poza tym nie zgodzę się, że mało kto wierzył wtedy w powodzenie, przed Legią wygraliśmy 6:2 w Kielcach i 3:2 w derbach, nastroje były świetne.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.09.2019, 16:53
Skąd tak bijąca od co poniektórych pewność, że Brożek i Sadlok nie zagrają w derbach? Było jakieś info w tej sprawie, które przegapiłem?
Odpowiedz cytując
Adamik
Junior Member

Stary 26.09.2019, 17:27
"To jeszcze nic pewnego, ale wszystko wskazuje na to, że Paweł Brożek nie zagra w niedzielnych derbach Krakowa. Napastnikowi Wisły odnowił się uraz łydki, który ciągnie się za nim od lat. W meczu z Cracovią zabraknie też Jakuba Błaszczykowskiego."

Źródło : Mateusz Miga
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 27.09.2019, 17:16
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania