The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.03.2019, 12:32
Savicevic jest kluczowym zawodnikiem w środku pola. Po jego zejściu znów mieliśmy powrót tej rwanej, szarpanej gry.
Savicevic ma ten "flow", czucie piłki, kierunkowie przyjęcie, przegląd pola. Po przyjęciu jest od razu zainteresowany podaniem prostopadłym.

Kawał piłkarza i oby omijały go kontuzje. Coś czuję, że on będzie zmorą parchów w Derbach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 10.03.2019, 12:34
Korona była słaba to fakt ale nasi umieli w 2 połowie trafiać na bramke i byly celne podania. Bo w pierwszych 25 min byl problem. Mecz byl otwarty kontry i moze to tez pomoglo. Nie trzeba bylo grac od bramki ataku pozycyjnego. Trzeba się zgrać. Przerwa na repre i bedzie jeszcze lepiej.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.03.2019, 12:35
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Byli w poniedziałek na kolacji. Podobno to jakiś zaprzyjaźniony restaurator i może luzu trochę.nabrali.
Drzazga w końcu po wielu latach na 9... Skrzydło oraz numer 10 nie jest dla niego i mogę pochwalić Kolara dobrze operowal na 10... Może teraz coś z tego bedzie
Chyba soku z gumijagód im przyrządził
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 10.03.2019, 12:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Dariooka

Krzysiek mógł wczoraj strzelić i 5 bramek, ale to byłoby już za dużo. Miano pilkarza kolejki ma jak w kieszeni. A ta asysta przy golu Vukan
... nawet ładniejsza niż bramki .
Już w końcówce meczu z Pogonią było widać że zespół się przebudził, skład wykrystalizował i można pomału patrzeć do przodu.
A rozbicie rywala który zawsze się na nas napinał w swojej m kurniku - bezcenne

Teraz byle bez urazów i w spokoju przygotowywać się do najważniejszego meczu rundy.
Ale, że jak? Mam teraz napisac, że to drugi Piątek , drugi Inzaghi czy półka wyżej niż Paweł .B bo ustrzelił hatrika w ekstraklasie ?

Bądźmy poważni. Bardzo dobry mecz po kilku bezbarwnych. Ile w tym zasługi napastnika a ile obrońców przekonamy się w kolejnych spotkaniach.

Życzę mu jak najlepiej, gdyż to z korzyścią dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.03.2019 o godz. 12:47.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 10.03.2019, 12:40
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co chodzi z tym Miskiem... ale przy jednej bramce Drzazgi na 1:1 mógł się lepiej zachować a pozostałe to co miał więcej zrobić? Zrobił co mógł większość strzałów nie do obrony.
Dokładnie. Większości z tych goli to nie miał prawa wyjąć. Zaś wyjście do Drzazgi spowodowało, że nie trafił.

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.03.2019, 12:43
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ciekawe jak zagospodarujemy te 5 mln euro ktore Genoa da za Drzazge
Nijak, bo Genoa nie płaci w terminie
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.03.2019, 12:51
Gadacie na dziennikarzy i prezesów klubów, ze z byle kopacza robia gwiazde i drogiego grajka bo raz prosto kopnał piłke a sami tu tak z tym Drzazga polecieliscie na fantazji ze głowa mała. Póki co gosciu zagrał jeden dobry mecz w zyciu i tez nie strzelił 3 bramek czołowej druzynie w e-klapie ani nawet nie strzelił tego hat-tricka w meczu gdzie druzyna murowała bramke i sie krecił wynik koło 0:0 czy 0:1, tylko w meczu gdzie padło 8 goli z czego Korona wpusciła 6. Sajcie chłopu chociaz jedna dibra runde zagrac i dopiero sie wypowiadajcie.
Dobry piłkarz, w jego wieku to już siedzi za granicą (Błaszczykowski, Lewy, Piątek) już strzela za granicą, a wczesniej już od 20 roku życia ma mecze w ekstraklasie i ma po kilkanaście czy po 20-30 bramek (Lewy, Piątek, Brożek) oraz występy w reprezentacji za sobą.
Fajnie, że się chłopakowi udało i niech się udaje ale mówienie, że przeskoczy Piątka czy porównywanie z Inzaghim itp to jest kosmos totalny.
Gościu nawet w I lidze strzelał mało, w e-klapie ma kilkanaście występów i wczoraj zdobył w niej swoje wszystkie bramki. A Wy z niego zrobiliście w jeden dzień boga piłki. Nie za szybko?

PS
Z Czego pierwsza bramkę strzelił piszczelem prosto w bramkarza. Raz nie trafił na pustą. A trzecią bramkę strzelił udem bo piłka na niego spadła...
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 10.03.2019 o godz. 13:00.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 10.03.2019, 12:51
Cytat:
Czy Misiek obronił jakiś strzał w tym meczu?
No błagam ...
Nie da się już nap...ać na Drzazgę to przynajmniej Lisowi przywalmy?!

TAK OBRONIŁ. I to nawet wybijając piłkę do boku, jak mądre książki nakazują.
I kilka razy wybiegł do piłki jak trzeba.
I tak, mógł się lepiej zachować, ale przypominam, że MYŚMY ZA NIEGO NIE DALI 2MLN EURO!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.03.2019, 13:09
tomytom napisał(a):Wyświetl post
No błagam ...

I tak, mógł się lepiej zachować, ale przypominam, że MYŚMY ZA NIEGO NIE DALI 2MLN EURO!!!!!!!!!!!!!!!!
Halo halo pobudka z hibernscji. To rok 2019 a nie 2014. W Bramce u nas stoi Lis a Misiek gra w Koronie Kielce
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.03.2019, 13:10
tomytom napisał(a):Wyświetl post
No błagam ...

Przeciez on mówił o Miśkiewiczu, a nie o Lisie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 10.03.2019, 13:25
Oups
przepraszam, nie doczytałem, TO z emocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I mam alergię, jak ktoś nadaje na swoich piłkarzy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.03.2019, 13:47
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Nijak, bo Genoa nie płaci w terminie
Płaci, ale tylko za tych piłkarzy którzy się u nih sprawdzili
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.03.2019, 14:00
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ale, że jak? Mam teraz napisac, że to drugi Piątek , drugi Inzaghi czy półka wyżej niż Paweł .B bo ustrzelił hatrika w ekstraklasie ?

Bądźmy poważni. Bardzo dobry mecz po kilku bezbarwnych. Ile w tym zasługi napastnika a ile obrońców przekonamy się w kolejnych spotkaniach.
.
Nie musisz go nazywać drugim Piątkiem, wystarczy że czasem nie skreslilsz kogoś zanim otrzyma prawdziwa szansę. Podobno nie mieliśmy mieć z niego zadnego pożytku a tu proszę. W sumie i tak wiedziałem że nie przyznasz się do błędu
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.03.2019, 14:18
https://www.facebook.com/WislaKrakow...4967664625667/
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 10.03.2019, 15:05
Myślę że dlatego gra w końcu zaskoczyła bo nasz srodek pola nie został zdominowany a sam zaczął dominować. Niewątpliwie to zasluga Savicevica, oboje z Basha fajny duet stworzyli. Wkoncu to jakos wygląda.jak bedzie dobrze grac Wisła w ofensywie to i Drzazga i Kolar beda strzelac. Drzazga mi przypomina Brożka. Spiertoli pare setek ale wykorzysta pare sytuacji lub sam coś stworzy lub dołoży noge i koniec końców bedzie na plus. Dobrze ze uwierzyli w siebie przed derbami. Plewka powinien grac ale ostatnie 20 minut zeby wejsc na podmeczonego rywala jeszcze nie dzwiga odpowiedzialności od pierwszej minuty natomiast Wojtkowski? Sam nie wiem. Ma momenty fajnej gry a czasem zachowuje sie jak pusty łeb. Cos tam kiwnie, robi szum ale nic z tego nie wynika. Nie wiem czy kiedykolwiek wskoczy na stale do skladu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 10.03.2019, 15:15
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

mamy gościa na miare Piątka , półka wyżej niż Brożek , i nie zmarnujmy tego !
HAAHHAHAHA prosze !! przestancie ! Czerepuch... nie... Po co pompujecie balon Tylko krzywde chłopakowi robicie jak przez 5 kolejnych spotkan strzeli max bramke..

Ja zdania nie zmieniam, nie jestem frustratem, ktory po wielu niepowodzeniach nagle staje na głowie i klaszcze uszami bo w bramce stał Miskiewicz ! 2 bramki jego.

Dla mnie obraz Drzazgi to ten z meczu z Lechią i ten z sytuacji gdzie na pustaka prawie sie zabił PLUS patelnia od Burego walona w srodek , tylko wczoraj Miskiewicz zabawił sie w Lisa...

Nawet wolfy nabrał się :/ a jeszcze tydzien czy dwa temu pisał, ze co sie dziwicie jak w ataku gosc z 1 ligi.

Zycze chłopakowi jak najlepiej, to wiadme, ale nie spodziewam sie po nim wiele, wrecz nie licze na niego jak na Peszke (ktory w sumie fajne dwie pilki dał . i to by bylona tyle, Mały wróć!).

Punkty ogromnie ciesza, szczegolnie w kielcach, Savicevic tez spoko.

TRzeba zdac sobie sprawe z tego, ze jakby w bramce stał chocby 41 letni Małkowski LUB w srodku grałby Plewka to łomot gwarantowany.

Gramy dramatycznie w obronie, nie wiem skąd ten regres Arsenic i Bartkowski robili taką robote czy co

Tak jak ktoś pisał Bury 3x wiecej robi z przodu niż broni, cieszy mnie jego bramka, fajne ma wyjscia do przodu, ale drżę jak idzie akcja jego stroną.

Niemniej jednak cieszy pozytywny wynik i daje nadzieję przed meczem za tydzień.

Pozdrawiam choragiewki, które po jednym meczu z gracza robią Boga, a po kaszanie chcą ławki. Ja jestem stały w ocenie Drzazga słabiutki, mam nadzieje, ze mnie miło zaskoczy.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.03.2019 o godz. 15:24.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.03.2019, 15:17
Zgadzam się z opinią Dariooka i Lucjusza.

Korona zagrała słabo i na trzech obrońców z tyłu (a więc systemem, z którym przeciętni piłkarze sobie nie radzą) - to jest fakt. Pomimo to (i pomimo trzech bramek!) Drzazga wielokrotnie dał się złapać na głupim spalonym, raz czy dwa w dobrej sytuacji nie trafił też w bramkę.

Drzazga dotychczas dostał kilka szans, za każdym razem kończyło się ławką, a później wypożyczeniem. Nie chodzi o to, że wcześniej nie odpalał, a teraz odpali, bo chyba nie ma w sobie tyle talentu, aby eksplodować na miarę drugich Piątków i Lewandowskich. Nie jest on, jak ktoś zauważył, atletą; a i technicznie nie będzie też, jak zauważył ktoś inny, drugim Messim. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie nawet drugim Boguskim czy Brożkiem, chociaż przy ciężkiej pracy, mam nadzieję, nawiąże do ich gry i osiągnięć. Trzymam za niego kciuki.

W drugiej połowie Wiśle wychodziło wszystko (a może raczej: wchodziło - Miśkiewicz swoje zrobił). Uważam jednak, że ten radosny futbol na tak przykrył wiele mankamentów i mieliśmy po prostu szczęście. Bardzo dużo było w tym meczu błędów indywidualnych i nieodpowiedzialnej gry (przodował w tym Burliga, ale i Basha zaliczł wiele strat). Z kim innym, albo nawet z Koroną grającą innym systemem, skończyłoby się to pewnie laniem. Ten tekst na Weszło pisał ktoś, kto chyba widział tylko skrót meczu. Pomimo to, jest progres. Wreszcie udało się jakoś zagospodarować na boisku potencjał Błaszczykowskiego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.03.2019, 16:08
Wy o Miskiewiczu a ja zastanawiam sie kiedy Lis sobie odpocznie bo ostatnio co leci w bramke pilka to gol.A teraz derby...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.03.2019, 16:11
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co chodzi z tym Miskiem... ale przy jednej bramce Drzazgi na 1:1 mógł się lepiej zachować a pozostałe to co miał więcej zrobić? Zrobił co mógł większość strzałów nie do obrony.
Pierwszą zawalił, przy drugiej Drzazgi to już był trudny strzał, miał szansę to wyjąć, reszta raczej nie do obrony. Przy wszystkich najbardziej zawiniła obrona Korony, w którą wbiegaliśmy jak i kiedy chcieliśmy. 6 bramek a jeszcze dwie setki mieliśmy i ewidentnego karnego.
Jakby to był Drzazgiević sprowadzony z Bałkanów to już by się wszyscy zbiorowo onanizowali, ale jest Drzazga, to się trzeba dowalić. Dziwnym trafem o genialnej asyście nikt nie pisze, albo że świetnym strzale po dłuższym słupku a'la Brożek.

Między Lewandowskim, Piątkiem a bezużytecznym drewnem z pierwszej ligi jest trochę miejsca.

Co do meczu: Korona poszła na wymianę ciosów co okazało się tragicznym błędem. Mecz się skończył przy stanie 2-3, potem siedli psychicznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.03.2019 o godz. 16:22.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2019, 16:16
Niestety Lis co mecz to babol... Wg mnie czas na ławę, na otrzeźwienie.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.03.2019, 16:33
Bardzo lubię Krzyśka i kibicowałem mu jeszcze przed wypożyczeniami, ale bardziej przypomina mi Stanko Svitlice niż Piątka . Tu krzywo kopnie tam się piłka krzywo od niego odbije, ale do siatki wpadnie. No tak to trochę wczoraj wyglądało.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 10.03.2019, 16:52
https://ekstraklasa.tv/skroty/korona...-meczu/0p0f4w2

W temacie Miśkiewicza to 4 bramki padły w sytuacji sam na sam. Nie wiem komu wydaje się, że bramkarz, który ma napastnika tuż przed sobą powinien obronić.
Pierwszą miał w rękach, ale to raczej wina Drzazgi, że obił bramkarza. A do ostatniej nie miał prawa dojść.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.03.2019, 17:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Niestety Lis co mecz to babol... Wg mnie czas na ławę, na otrzeźwienie.
Takie i podobne komentarze były przed poprzednimi derbami i pamiętamy (?) jak w nich wystąpił Mateusz a był to jego najlepszy występ w poprzedniej rundzie.

Nasza gra obronną pozostawia wiele do życzenia, wiek Wasyla się odzywa, Pietrzak odpuszcza krycie itd to powoduje że i bramkarz sprawia wrażenie "niepewnego". Niestety nasza obrona pomimo praktycznie braku zmian personalnych zatrzymała się na słabym poziomie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.03.2019, 18:24
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wy o Miskiewiczu a ja zastanawiam sie kiedy Lis sobie odpocznie bo ostatnio co leci w bramke pilka to gol.A teraz derby...
To kto ma Twoim zdaniem stanąć między słupkami?
Przypomnę, że poza Lisem nie mamy bramkarza, bo Buchalik jest po prostu o wiele słabszy.

Wkurza mnie ta nagonka na Lisa.
I jeszcze te bzdety, że "ostatnio co leci w bramką piłka to gol".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 10.03.2019, 18:58
Fakt jest taki ze Lis jest w fatalnej formie. Ze strzalami z dystansu slabo sobie radzi a parchy akurat dobrzy sa w tym elemencie gry. Strach sie bac co bedzie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2019, 20:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Takie i podobne komentarze były przed poprzednimi derbami i pamiętamy (?) jak w nich wystąpił Mateusz a był to jego najlepszy występ w poprzedniej rundzie.

Nasza gra obronną pozostawia wiele do życzenia, wiek Wasyla się odzywa, Pietrzak odpuszcza krycie itd to powoduje że i bramkarz sprawia wrażenie "niepewnego". Niestety nasza obrona pomimo praktycznie braku zmian personalnych zatrzymała się na słabym poziomie.
Jasne, można kierować się "nosem", a nie obecną formą

FraMat napisał(a):Wyświetl post
To kto ma Twoim zdaniem stanąć między słupkami?
Przypomnę, że poza Lisem nie mamy bramkarza, bo Buchalik jest po prostu o wiele słabszy.

Wkurza mnie ta nagonka na Lisa.
I jeszcze te bzdety, że "ostatnio co leci w bramką piłka to gol".
To żadna nagonka, tylko zwyczajnie stwierdzenie faktu - chłopak ma zdecydowanie gorszy okres, w każdym z ostatnich kilku meczów wpuszczał do sieci piłkę po strzałach, które musi bronić...
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.03.2019 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.03.2019, 20:07
Niestety Wisla nigdy nie miala klasowego bramkarza ,zawsze troche drżelismy czy zaraz nie wpadnie babol.
Czy to Pawełek,Miskiewicz,Załuska,Buchalik teraz Lis .....niestety do miana ostoji w bramce to im daleko.
Ale Lis rokuje nadzieje,młody chłopak nabierajcy doswiadczenia ,zawsze lepsze to niz Buchalik-ręcznik.Ale i tak nie ma co wybrzydzac w naszej sytuacjii,na bezrybiu ..
Pozatym obrona tez juz nie ta,Wasilewski ma mecze gdzie prezentuje podania rywalom,wiec w zasadzie cala obrona robi i bedzie robic błedy.

Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Savicevic jest kluczowym zawodnikiem w środku pola. Po jego zejściu znów mieliśmy powrót tej rwanej, szarpanej gry.
Savicevic ma ten "flow", czucie piłki, kierunkowie przyjęcie, przegląd pola. Po przyjęciu jest od razu zainteresowany podaniem prostopadłym.

Kawał piłkarza i oby omijały go kontuzje. Coś czuję, że on będzie zmorą parchów w Derbach.
tak tak tak,jak wsyztsko pojdzie dobrze to z Vukana bedzie dobry grajek,bo on juz duzo daje na środku pola.Nie bez przyczyny 30 minut z Pogonia,i wczoraj jak grał to wszytsko wygladalo duzo lepiej.
tez to zauwazylem ze on szuka od razu prostopadlej piki,jak kiedys Szymek szukal Zurawia.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.03.2019 o godz. 20:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 10.03.2019, 20:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobry piłkarz, w jego wieku to już siedzi za granicą (Błaszczykowski, Lewy, Piątek) już strzela za granicą, a wczesniej już od 20 roku życia ma mecze w ekstraklasie i ma po kilkanaście czy po 20-30 bramek (Lewy, Piątek, Brożek) oraz występy w reprezentacji za sobą.
Fajnie, że się chłopakowi udało i niech się udaje ale mówienie, że przeskoczy Piątka czy porównywanie z Inzaghim itp to jest kosmos totalny.
Gościu nawet w I lidze strzelał mało, w e-klapie ma kilkanaście występów i wczoraj zdobył w niej swoje wszystkie bramki. A Wy z niego zrobiliście w jeden dzień boga piłki. Nie za szybko?

PS
Z Czego pierwsza bramkę strzelił piszczelem prosto w bramkarza. Raz nie trafił na pustą. A trzecią bramkę strzelił udem bo piłka na niego spadła...

Piszczelem, ale STRZELIŁ. Udem, ale STRZELIŁ. Czyli zupełnie jak INZAGHI.

Są wyjątki, np. Niezgoda to fajny grajek, ale Twoich kryteriów bycia "dobrym" nie spełnia.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 10.03.2019 o godz. 20:30.
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.03.2019, 20:53
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Piszczelem, ale STRZELIŁ. Udem, ale STRZELIŁ. Czyli zupełnie jak INZAGHI.

Są wyjątki, np. Niezgoda to fajny grajek, ale Twoich kryteriów bycia "dobrym" nie spełnia.
Nie wiem czy karierę Niezgody nie przychamowały kontuzje. Ostatnio głównie sie leczy. Gdyby nie to to pewnie już grałby gdzies za granicą.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.03.2019, 21:11
niektórym ja widać powyżej nie dogodzisz...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów