The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.03.2019, 12:19
Jakich smutnych czasów doczekaliśmy, że ludzie którym rzekomo zależało na klubie nagle protestują, bo ważniejsze są flagi z rekinem i PDW niż dobro klubu! Królewski z własnej kieszeni wyłożył kasę z innymi, odratowali ten klub od 4 ligi i spowodowaniu największej katastrofy w historii Wisły i macie jeszcze pretensje, że nie chcą widzieć na stadionie flag sharksów!? Co w tym dziwnego!? Skoro odcięli się od pasożyta w znacznym stopniu to logicznym jest, że nie dopuszczą do dalszych działań zorganizowanej grupy przestępczej! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu bo nie mamy do czynienia z fanatykami, którzy dadzą się pokroić za klub tylko za darmozjadów, którzy poza handlem dragami znaleźli kolejny łatwy sposób na wyjmowanie kasy.
Na meczu wczoraj? BYŁEM!
Czy pasował mi doping troszkę w angielskim stylu, gdzie była większość pikników i sami od siebie motywowali piłkarzy do lepszej gry? TAK!
Czy przeszkadzały by mi flagi WSH i PDW w tej chwili na stadionie? TAK!

Pragnę Wam wszystkim przypomnieć, że jeszcze w styczniu miało nas nie być w Ekstraklasie, a przy łaskawości MZPN i sprzyjających wiatrach może w IV lidze! Goście, którzy poświęcili swój czas, pieniądze na ratowanie Wisły począwszy od 7egionisty Leśniodorskiego, Wisłockiego, Obidzińskiego, Królewskiego, Błaszczykowskiego każdy z nich w ciągu miesiąca zrobił więcej dla tego klubu niż ta patologia przez X lat!
Czy grupy Ultra Wisła czy Starzy Bywalcy powrócą na stadion? Myślę, że pierwsi nie wrócą ze względu na nacisk "góry", a SB pojawią się tylko, ze na innym sektorze by odciąć się od byłego C. Jak dla mnie obecne władze mają 1906% poparcia za wszystkie obecne i przyszłe działania mające DOBRO klubu na uwadze.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 04.03.2019, 12:26
Pełne poparcie dla UW! Teraz flagi a za chwile kary za przeklenstwa palenie i w koncu policja na wyjazdach i na stadionie.
Odpowiedz cytując
SIP
Member

Od: 02.2004

Stary 04.03.2019, 13:08
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Jakich smutnych czasów doczekaliśmy, że ludzie którym rzekomo zależało na klubie nagle protestują, bo ważniejsze są flagi z rekinem i PDW niż dobro klubu! Królewski z własnej kieszeni wyłożył kasę z innymi, odratowali ten klub od 4 ligi i spowodowaniu największej katastrofy w historii Wisły i macie jeszcze pretensje, że nie chcą widzieć na stadionie flag sharksów!? Co w tym dziwnego!? Skoro odcięli się od pasożyta w znacznym stopniu to logicznym jest, że nie dopuszczą do dalszych działań zorganizowanej grupy przestępczej! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu bo nie mamy do czynienia z fanatykami, którzy dadzą się pokroić za klub tylko za darmozjadów, którzy poza handlem dragami znaleźli kolejny łatwy sposób na wyjmowanie kasy.
Na meczu wczoraj? BYŁEM!
Czy pasował mi doping troszkę w angielskim stylu, gdzie była większość pikników i sami od siebie motywowali piłkarzy do lepszej gry? TAK!
Czy przeszkadzały by mi flagi WSH i PDW w tej chwili na stadionie? TAK!

Pragnę Wam wszystkim przypomnieć, że jeszcze w styczniu miało nas nie być w Ekstraklasie, a przy łaskawości MZPN i sprzyjających wiatrach może w IV lidze! Goście, którzy poświęcili swój czas, pieniądze na ratowanie Wisły począwszy od 7egionisty Leśniodorskiego, Wisłockiego, Obidzińskiego, Królewskiego, Błaszczykowskiego każdy z nich w ciągu miesiąca zrobił więcej dla tego klubu niż ta patologia przez X lat!
Czy grupy Ultra Wisła czy Starzy Bywalcy powrócą na stadion? Myślę, że pierwsi nie wrócą ze względu na nacisk "góry", a SB pojawią się tylko, ze na innym sektorze by odciąć się od byłego C. Jak dla mnie obecne władze mają 1906% poparcia za wszystkie obecne i przyszłe działania mające DOBRO klubu na uwadze.
1000 % racji
ZAWSZE NAD WAMI ....
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.03.2019, 14:15
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
jak mozna cos wygrac w tej lidze jak sie utrzymuje sadlokow i wasilewskich. 35 straconych goli, 10 porazek toz to ludzkie pojecie przechodzi co sie wyrabia w tym klubie i zero zdecydowanej reakcji wyzszych ranga.
Wybudziłeś się z hibernacji zimowej? Jak tak, to polecam sprawdzenie co się działo od początku grudnia 2018.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.03.2019, 14:32
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Pełne poparcie dla UW! Teraz flagi a za chwile kary za przeklenstwa palenie i w koncu policja na wyjazdach i na stadionie.
Argumentacja rowni pochylej? Nie masz wiecej argumentow? Rozpedz sie jeszcze bardziej i napisz, ze z tego ze nie chca flag Wisla Sharks to wynika, ze nie chca nikogo na trybunach.
Widze ze tak nie maja juz niektorzy nic na obrone.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.03.2019, 14:43
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
A to pierwszy raz będzie eskorta na wyjeździe? :O
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.03.2019, 14:52
Nie chce mi się pisać na temat kibicowania, gdyż po pierwsze jest to temat piłkarski, a po drugie jestem przekonany, że jakoś się strony dogadają.

Czasem są takie mecze, gdzie myślę: "trza było siedzieć w domu niż oglądac tą padakę", wczoraj mimo porażki, w drugiej części meczu były ogromne emocje i też promień nadziei na lepszą grę. Tym promykiem jest oczywiście Savicevic.

Rozczarowałem się postawą naszych zawodników, gdyż nie spodziewałem się tego, że nie będziemy w stanie pół akcji zawiązać, a Pogoń będzie z taką łatwością mykac gole.

Obrona tragedia! Nie wiem co się stało, czy to brak Arsenica i gra na środku Sadloka? Swoją drogą MAciek, tragedia...

Pietrzak jak na moje oko więcej robi pożytku z przodku niż Peszko! heh to jest dramat, może przesuńmy Pietrzaka i Palcica na skrzydła? Palcic też fajnie wszedł w pole karne, większą swobodę prezentuje z przodu niż Kolar.

Kolar niestety w tym systemie jako jedyny napastnik nie nadaję się, nie wiem czy na jego pozycji lepiej postawić na Drzazgę, który z kolei na pozycji jaką ma od początku rundy gra tragicznie.

Kuba coś tam podaje, ale sporo razy za mocno lub w przeciwnika, nie wiem czy jest to problem, że Kolar za wolno wybiegał, czy po prostu nie tego czucia w nodze, ale widać, że chłop potrafi dać dobra piłkę.

Nie psioczyłem na Plewkę, ale po wczorajszym nie da się... Basha jak z nim gra to dużo traci, gdyż musi się rozdwoić, a jak tego nie robi to są problemy. Vukan wszedł i od kopa inna gra, koleś biegał ze swobodą, potrafi dograć... no super zaskoczenie, oby to był zalążek czegoś dobrego, bardzo na to liczę. Jak on nie wypali to będziemy w d.... Środek z samym Bashą bo Plewki i Drzazgi czy Wojtkowskiego nie liczę nie ma prawa bytu.

Peszko... no nic tragedia totalna, dokładnie to czego się spodziewałem, czyli bezmyślne rajdy, wypompowanie, technika zero, przyjęcie podanie dramat...

Jakby Ondrasek grał wczoraj zamiast Kolara to byłoby 5:3 :]

Bury w swoim dawnym stylu, kiedy było mi żal jak odchodził: komiczne i groźne wejścia w pole karne, walka na całego, szkoda tylko jego fauli na kartki, ale z tym już nic nie da się zrobić.

Sędzie.... wrzuty zasłużone, końcówka spotkania, Wasyl nabija śledzia leżącego na ziemi w plecy, a ten baran pokazuje aut dla gości... Chwilę potem Peszkin z kontrą trzymany od 10 metrów i brak faulu... Dramat.

Miejmy nadzieję, że po drobnych korektach składu w następnych meczach zapunktujemy.

Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.03.2019, 15:02
Bramka na 3:0 dla Pogoni, akcja zaczęła się od straty Plewki. Czy dobrze liczę, że to już trzecia bramka w tej rundzie po jego stracie w środku pola?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.03.2019, 15:06
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Bramka na 3:0 dla Pogoni, akcja zaczęła się od straty Plewki. Czy dobrze liczę, że to już trzecia bramka w tej rundzie po jego stracie w środku pola?
Akurat biorąc pod uwagę wszystkie te bramki to przy tej wina jest po 1 Lisa, a później stoperów. Takie piłki trzeba wyciągać jak się chce wyjechać do dobrego klubu .

Vukan to ukształtowany zawodnik który z miejsca poprawi nasza jakość gry. Jest w dodatku w najlepszym piłkarsko wieku. Czapki z głów że udało nam się go wyciągnąć. Jeśli ma dobrze poukładane w głowie to mamy grajka na lata..
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.03.2019, 15:26
Akurat wczoraj byłem na meczu Fulham-Chelsea i atmosfera bardzo mi się podobała, a na Reymonta w meczu ze Śląskiem nic mnie tak nie zmęczyło jak ten typ wyjący to megafonu - nie kojarzę żadnego innego klubu z takim dopingiem. Owszem gdzieś tam czasem słychać megafon ale jest to wtedy głos intonujący, a nie prowadzący także jeśli chodzi o brak zorganizowanego dopingu to nie będę tęsknił bo nie ma za czym.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 04.03.2019, 15:39
Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu. Martwi fakt, że wciąż brakuje zgrania, pomysłu na grę i nie jesteśmy w stanie stworzyć składnej akcji. Nie wiem w czym jest problem. Przecież mamy zawodników którzy wiedzą jak gra się w piłkę i już chwilę ze sobą trenują.
Plewka powinien zostać rezerwowym. Nawet nie chodzi o jego błędy, ale obawiam się, że chłopak spali się psychicznie i będzie coraz gorzej.
Basha. Gdy dostał w końcu partnera do gry w środku to nagle poprawiła się jego dyspozycja. Dwie fajne bramki w 3 minuty. Klasa.
Cały czas widzę potencjał w tym zespole. Mam nadzięję, że ta końcówka meczu z Pogonią pokazała piłkarzom, że naprawdę potrafią. Tyle sytuacji bramkowych co wtedy stworzyli nie wiem czy mieli łącznie w poprzednich meczach.
Sędzia. Tutaj wypada spuścić zasłonę milczenia. Moim zdaniem stronniczy.
Kibice. Nie może być zgody by przestępcy dalej próbowali rządzić. Mam nadzieję, że większość normalnych kibiców ma dobrą pamięć i będzie stało murem za Zarządem. Kibicujemy Wiśle Kraków a nie rekinom i ich flagom.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 04.03.2019, 17:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Akurat wczoraj byłem na meczu Fulham-Chelsea i atmosfera bardzo mi się podobała, a na Reymonta w meczu ze Śląskiem nic mnie tak nie zmęczyło jak ten typ wyjący to megafonu - nie kojarzę żadnego innego klubu z takim dopingiem. Owszem gdzieś tam czasem słychać megafon ale jest to wtedy głos intonujący, a nie prowadzący także jeśli chodzi o brak zorganizowanego dopingu to nie będę tęsknił bo nie ma za czym.

mam to samo,prawda jest taka ze od 2-3 lat my nie kibicujemy a drzemy sie.Tu nawet wczoraj nie bylo za czym tesknic.
No chyba ze za atmosfera na C sprzed paru lat,nabitym młynem ,Gulim,i ludzmi z jajami na C bo dzis nie ma tam juz niczego oprócz mruczenia.
Doping tak siadł ze ktos kto jak ja chodzil na C jak byl Guli to na dzis ten doping to jakas parodia dopingu,nie mowiac o tym ze mlyn obciety przez c1 i c5 wyglada tez nie zaciekawie.kibicowsko od 2-3 lat poszlismy w dól razem z pilkarzami.

No i 1906% poparcia dla Zarządu ty WY uratowaliscie nasz klub i to WY na dzis decydujecie co i komu wolno.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2019 o godz. 17:53.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 04.03.2019, 17:43
Obecny gniazdowy to jest nieporozumienie , dobrze by było żeby ktos ogarnął to że starszych lub ktos kto na do tego predyspozycje, bo o pokroju kogoś takiego jak Guli to nawet nie marzę
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów