The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.02.2019, 09:37
Fajnie by było podczas odczytywania składu Jagielloni pozdrowić naszych chłopaków
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 14.02.2019, 11:10
Nasz były piłkarz(?) Victor Perez po przygodzie w Bengaluru FC trafił do Zalgarisu Wilno. Trenerem Marek Zub.
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 15.02.2019, 17:11
Mączyński z wywiadu na onecie
„Przez okres trwania umowy z Legią miałem zapis, który uniemożliwiał mi wypowiadanie się na temat przejścia na Łazienkowską. Tak sobie zastrzegła Wisła. Tyle czasu milczałem, natomiast teraz powiem tylko tyle: nie pozwolę, żeby ktoś się ze mnie śmiał. Mówiąc te słowa, mam na myśli pewne osoby, których dziś już przy Reymonta nie ma. Jeśli ktoś teraz twierdzi, że nie chciałem zostać wtedy w Wiśle, to jest w błędzie. Chciałem. Ale na pewnych warunkach. Byłem zainteresowany nową, czteroletnią umową oraz umożliwieniem mi zakończenia kariery przy Reymonta. Nie było mi to dane, a jedyna osoba, która wiedziała o wszystkim, co się działo w mojej sprawie i walczyła o moje pozostanie, została później wyrzucona. Był to Kiko Ramirez.”

Patrząc z dystansem ale jednak biorąc pod uwagę wały jakie czynił poprzedni pseudo zarząd - jest to realne.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 15.02.2019, 17:25
wzruszyla mnie jego historia
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.02.2019, 17:33
Tak naprawdę to on mnie dopiero teraz w....ia, bo wtedy wcale do niego pretensji wielkich nie miałem, nigdy go nie miałem za wielką gwiazdę Wisły, bo wcale wiele u nas nie pograł, więc i mój żal wielki nie był. Wiadomo, szkoda bo wychowanek.

Ale to co wybiela teraz i odwraca kota ogonem to dramat. : D
Przecież to oczywiste, że dla kasy poszedł, bywa.
Ale to poniżej też mu Dukat potem kazał gadać i kibicom Legii się podlizywać?

"Oczywiście brakowało mi sukcesów, jeśli chodzi o kluby, w których występowałem. Każdy z zawodników stawia sobie cele, aby grać o mistrzostwo Polski, grać w europejskich pucharach, grać w Lidze Mistrzów UEFA. To są marzenia, które są na pierwszym miejscu u każdego piłkarza. Na dzień dzisiejszy Legia Warszawa jest jedną z topowych drużyn w Europie i z pewnością będzie łatwiej spełnić te marzenia grając właśnie tutaj - dodał."
Ostatnio edytowane przez masada : 15.02.2019 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 15.02.2019, 18:39
Mączyński poleciał na kasę? Bądźcie poważni. Przecież Legia mu dała tyle co na waciki w porównaniu do tego co zarobił w Chinach.

Kiedyś byłem jego hejterem, ale po ostatnich rewelacjach śmiem twierdzić, że został wypchniety z klubu siła, bo ktoś miał na tym interes. W końcu trzeba było mieć za kogo wypisać faktury za pośrednictwo.

Nie przypadkiem najwięcej Knura pisał o tym odejściu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.02.2019, 22:27
Tak, na siłę mu kazali iść do Legii a on biedny się posłuchał. Bidulek niezaradny życiowo ale wchodzić w dupę Legii ładnie potrafi i ładnie umie głupa palić. Ten człowiek to śmieć i nie ma co teraz wszystkiego co złe i dziwne zrzucać na "pewne osoby". Zaraz wyjdzie, że za wszystko jest winne WSH na spółkę z Tuskiem.

A co znaczy to zdanie w ogóle?
Cytat:
Byłem zainteresowany nową, czteroletnią umową oraz umożliwieniem mi zakończenia kariery przy Reymonta.
Jakim umożliwieniem zakończenia kariery przy R22? Nie rozumiem tego. By grał dobrze a nawet średnio to by sobie dociągnąl w tej Wiśle ile chce (jak Brozio czy Boguski). Co on chciał aby w tym kontrakcie było napisane? I odszedł bo na 4 lata umowy nie dostał? Ojej, straszne w ..... Pewnie dawali na 3 lata i 11 miesięcy i kurde tego jednego miesiaca mu pożałowali i wyjebał do Legii. Żalosny czlowiek.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 15.02.2019, 22:52
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak, na siłę mu kazali iść do Legii a on biedny się posłuchał. Bidulek niezaradny życiowo ale wchodzić w dupę Legii ładnie potrafi i ładnie umie głupa palić. Ten człowiek to śmieć i nie ma co teraz wszystkiego co złe i dziwne zrzucać na "pewne osoby". Zaraz wyjdzie, że za wszystko jest winne WSH na spółkę z Tuskiem.

A co znaczy to zdanie w ogóle?

Jakim umożliwieniem zakończenia kariery przy R22? Nie rozumiem tego. By grał dobrze a nawet średnio to by sobie dociągnąl w tej Wiśle ile chce (jak Brozio czy Boguski). Co on chciał aby w tym kontrakcie było napisane? I odszedł bo na 4 lata umowy nie dostał? Ojej, straszne w ..... Pewnie dawali na 3 lata i 11 miesięcy i kurde tego jednego miesiaca mu pożałowali i wyjebał do Legii. Żalosny czlowiek.
Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.

No i ta klauzula (o ile faktycznie była) to tak sobie dla jaj wpisana. Całkiem normalna procedura.

I z tym włażeniem w dupę to bez przesady. Mylisz chyba wywiady z Carlitosem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
skarabeus
Member

Od: 02.2019

Stary 16.02.2019, 01:15
A ja napisze tak: szkoda, ze Maczynski poszedl do Slaska. To jest brakujace ogniwo druzyny Stolarczyka. Mozna wiele o nim napisac, ale sportowo z Basha by sie swietnie uzupelniali a i Plewka mialby od kogo czerpac.
Odpowiedz cytując
Knopers
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 16.02.2019, 04:53
Maczynski to se może gadać teraz co chce. Obsrał wszystkich kibiców i nagle jest niewinny, bo ktoś mu kazał. To, co liczą się układy, a nie klub? Nie ma większych wartości? Dla mnie temat jest zamknięty sfrajerzyl się mega i teraz szuka rozgrzeszenia. Mógł się od razu wytłumaczyć, kawa na ławę.... Może wtedy jeszcze mógłbym jego zachowanie zrozumieć.

Lekko abstrahując, zupełnie obcy gość wbija i robi przez parę miesięcy więcej, totalnie więcej, bez porównania, niż Krzyś przez całą karierę, choć jest wychowankiem Wisły. To mówi samo za siebie. Wymieniając dalej, goście, którzy przez Wisłę tylko mignęli potrafili wykazać większy szacunek względem klubu...

Marcelo, ledwo dwa sezony w Wiśle a na meczu gwiazd zjawił się z własnej inicjatywy.

A ostatnio choćby Imaz. Nie chce go stawiać na piedestale, ale nikt mu nie kazał zrzekać się z należnej mu kasy, ile by to nie było...

A jak Krzysiek ma jeszcze jakież zaległości, proszę spłacie go i niech spierdala, nie dajcie mu powodów, żeby sobie dalej gębę wycierał Wisłą.

Żywiłem do niego dużą sympatię, ale po całej tej akcji stracił całkowicie w moich oczach, a teraz się dobija sam....

Wynika z tego, że mamy Panów Piłkarzy i piłkarzyków.... Ludzi i ludzików.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 16.02.2019, 10:12
Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.02.2019, 10:58
Ale nawet przyjmując za dobrą monetę jego słowa, to poważnie chciał podpisać ze swoim własnym klubem, który wiadomo w jakiej był sytuacji czteroletnią umowę? Pewnie jedną z najwyższych w drużynie? Będąc finansowo ustawionym? Czemu nie dziesięcioletnią od razu?

Zwłaszcza, że człowiekowi w głowie się od razu zestawia jego postawa z wzorem, który dał Kuba Błaszczykowski.

Nic do niego nie mam, gwizdał na niego nie będę, tylko niech już przestanie bredzić.
Ostatnio edytowane przez masada : 16.02.2019 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.02.2019, 11:01
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....
No ale teraz wiadomo że zarząd normalny nie był. To też może wpływać na chęć pozostania.

Ja do niego pretensji nigdy jakichś wielkich nie miałem, może trochę żal było ale do dziś nie rozumiem o co ta żółć. Bo powiedział że nie przejdzie do Legii? Nie przeszedł do Cracovii a z Legią nie rywalizujemy od ilu? 7 lat? Niektórzy nadal chyba żyją w jakimś matrixie gdzie Wisła jest potęgą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.02.2019 o godz. 11:10.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.02.2019, 15:59
Cytat:
Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 16.02.2019, 19:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.
Czyli Junco też nie dostał po ryju, tak? Wymysł dziennikarzy, tak?

Sytuacja wydaje się absurdalna, ale tak samo wydawało się absurdalne zmuszenie Veleza do nagrania łzawego pożeganania, a później straszenie go sądem. To jednak okazało się prawdą. Wspomniany tutaj Junco też został (poprzez posłusznych dziennikarzy) oskarżony o przekręty przy transferach.

Feio, Stupka, Carlitos, Llonch, Carillo ze sztabem i wielu innych. Wszyscy odeszli od nas w dziwnych (czasami mniej, czasami bardziej) okolicznościach i zaraz pojawiały się artykuły w prasie, które wybielały zarząd, a oczerniały tamte osoby.

Nie twierdzę, ze Mączyński nie jest po prostu mąkącwksem. Po prostu nie wykluczam opcji, że jest w tym odejściu drugie dno.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.02.2019, 23:58
Korona Lechia 0:0

Miśkiewicz najlepszy na boisku.

Gratki Michał.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.02.2019, 10:30
Naprawdę tak mało wiecie o Maczynskim?
NAPEWNO wymusił odejście z Wisły po tym jak po zablokowaniu jego transferu do Czech obraził się na wszystkich + Nawałka (tak święty Adam Wiślak) namieszał mu w głowie i wręcz wcisnął go do Legii.
Serio jestem pierwszy, który to wie?
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 17.02.2019, 11:22
Jakieś dowody?
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 17.02.2019, 11:27
zrobcie temu szmaciarzowi jutro oprawe ....i zbierajcie kase na paczke przepraszajacą, bo na pomnik pewnie nie uzbieracie .........pamietajcie jedno : dz...a to zawód- ku...a to charakter
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.02.2019, 13:18
Takie dowody, że znam typa osobiście bo to mój były sąsiad z osiedla. Po zablokowaniu transferu do Slavii czy tam Sparty obraził się na amen, natomiast jeśli chodzi stricte o Legię to rzekłbym, że nie był to jego wybór a Świętego Adama Wiślaka.

edit: a bez dowodów a wręcz jako obrzydliwe pomówienie mogę napisać, że PanArcyTrener pewnie przytulił jakiś hajs od Mąki za transfer tak jak przytulił za transfer na linii Zabrze-Chiny.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 17.02.2019 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 28.02.2019, 22:05
Tak sobie zobaczyłem statystyki Brleka z Lugano:
- w lidze - 18 spotkań, 0 goli, 0 asyst - rzadko gra po 90 minut, na ogół zdejmowany w drugiej połowie, albo wchodzący z ławki
- w pucharze 3 spotkania, 0 goli i jedna asysta.

Chyba z sympatycznego Petera nic już nie będzie, normalnie napisałbym, że "dobrze, żę chociaż zarobiliśmy na nim trochę", ale w sumie nie wiemy do kogo i kiedy owa kasa trafiła.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 02.03.2019, 12:00
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Bo czeprakowi tematy się mylą gość nie ogarnia,że to NASZ piłkarz jeszcze
taka mnie przy kawie refleksja naszła :

Małecki kontraktowo związany z nami , ale już dawno powypożyczany vis Słowacje do jakichś pastuchów z azjatyckich stepów - to NASZ pillkarz , nie piszemy o nim w Byli Wiśłacy

ale już piłkarze na umowach z innymi klubami , ale grający u nas na zasadzie wypożyczenia , to już jak najbardziej pasują do tematu NASI piłkarze...

fuck logic

Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 06.03.2019, 22:22
wie ktos cos - kiedy bedzie mozna obejrzec w sieci , kupic lub szarpnac na dysk TRZEJ PRZYJACIELE Z BOISKA
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Od: 11.2017

Stary 10.03.2019, 09:55
Wie ktoś co z Ondraskiem? Bo już w kolejnym meczu nie załapał się do meczowej kadry a i nie widać go (na Flashscore) wśród kontuzjowanych... 🤔
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 11.03.2019, 13:49
Ciekawostka, nasz niedoszły piłkarz David Tijanic który ponoć ma "złe plecy" przez co nie przeszedł testów medycznych strzelił wczoraj 2 bramki dla swojego klubu w meczu z wiceliderem ligi słoweńskiej . Marcin Kuzba lubi to
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.03.2019, 14:12
Pytanie dlaczego oblał testy ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 11.03.2019, 14:53
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dlaczego oblał testy ?
prowizja była zbyt duza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 11.03.2019, 15:12
250 tys euro kosztowałby cąły ten transfer.
Oczywiście że dla Wisły to za dużo i nawet jeśli kasę wykładał sponsor to... ileż można.
Fajnie że strzelił 2 bramki, ale jak mu się odezwą za pół roku plecy jak u Bartosza to kto weźmie za to odpowiedzialność? Kuźba już umywał rączki od wielu transferów, więc wypada też pamiętać o swoich pomyłkach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.03.2019, 15:37
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...e-,nId,2882024

Szacunek dla tego gościa , nawet jeśli tak się nie stanie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 13.03.2019, 18:34
To jest piękne, że znaczący piłkarze wracają do nas, miło wspominają... w przeciwienstwie do drugiej strony błoń, tam dawne "gwiazdy" nawet nie chcą przyjśc klocka postawić... Wasyl nawet nie oblałby tam kibla z obrzydzenia... to jest jeden z elementów, które potwierdzają naszą wyższość, nieprawdopodobne jest to jaka przepaśc dzieli dwa kluby ...

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów