The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Geralt
Junior Member

Od: 07.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 21:43
Ja niestety przestalem juz wierzyc. Teraz licze tylko na cud. A dodatkowo chetnie bym zobaczyl za kratkami odpowiedzialnych sytuacji Wisly i tego cyrku. Gdyby klubem nie rzadzili przestepcy to podejrzewam, ze dawno bysmy mieli nowego wlasciciela.

A co do obecnej sytuacji, to wg mnie skonczy sie tym, ze nowi inwestorzy (lub jak inni chca 'inwestorzy') zrezygnuja z tego i zabiora swoje zabawki. Tylko chcialbym wiedziec o co poszlo i jaka byla prawa, bo ta niewiedza jest strasznie meczaca i mimo faktow ma sie ciagle nadzieje na jakis przelom, ktory nie nadchodzi.

Ps. Najciekawsze sa posty Filipskiego, nie jestem w stanie zweryfikowac na ile prawdzie (tego nikt nie wie), ale jednak one najwiecej wniosly do dyskusji

Ps2. Zadziwia mnie (choc pewnie nie powinno) ze po tym jak wiele rzeczy ujrzalo swiatlo dzienne i w jakiej sytuacji jest Wisla ciagle sa na tym forum osoby, ktore bronia przestepcow. Dla mnie jedynym wyjasnieniem takiego stanu rzeczy jest to, ze same pochodza z tego srodowiska.
Powód: Dodany Ps2
Ostatnio edytowane przez Geralt : 30.12.2018 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 21:43
sepot napisał(a):Wyświetl post
I to jest sedno, że nawet IV liga może nic nie zmienić w kwestii oderwania się od tych co doprowadzili do upadku

Ci co mają płetwy i ości, doprowadzili do upadłości
Bez kogoś z zewnątrz jesteśmy w sytuacji patowej, dosłownie bez wyjścia.
Odpowiedz cytując
Kryst
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 21:52
filipski napisał(a):Wyświetl post

- od czwartku nie stresowałem się przelewem
- a jednak od piątku piszę tutaj w tonie alarmistycznym
- bo wiem co się dzieje i na czym to polega.

Co się zmieniło? Ano to, że z każdą godziną zaskoczeń jest coraz więcej, także dla tych, których - wydawałoby się - zaskoczyć może niewiele. Ja jednak czekam, obserwuję i jestem dobrej myśli.

Za moje słowa biorę odpowiedzialność - dlatego podzieliłem się tą wiedzą (jak i moją tożsamością z osobami), które mogą ją jakoś zweryfikować.
Długo się jeszcze będziesz kompromitował? Nic nie wiesz, nic nie wyjaśniłeś. Twoje posty to mitomański bełkot gościa, który pozuje na kogoś kto wie o co chodzi i ma dostęp do pana skośnookiego, czechosłowackiego Szweda i komedianta Pietrowskiego. Za to ewidentnie masz jakieś parcie szkło i chęć zostania, chwilowo, gwiazdą forum. Niestety czytając posty tutejszych userów można załamać ręce jak sie widzi ich łatwowierność. Nic dziwnego, że znalazło się kilku, którzy przyklaskują tym bzdurom i wierzą w to co piszesz. A nie piszesz nic, bo primo nic nie wiesz, secundo (lub drugie primo jak mawia klasyk) piszesz w ten sposób żeby po każdym zwrocie akcji zawsze móc napisać- wiedziałem, mówiłem, pisałem, jestem przekumaty.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 30.12.2018, 21:53
Marzy mi się zamknięcie forum na czas wyjaśnienia sprawy. Czyli kupią albo nie. W tym momencie forum wygląda jak ring i każdy na każdego, kto kogo mocniej ubije. Kłócicie się wszyscy a to jest uśmiech na twarzy wszystkich co nam źle życzą.
Czas pokaże kto miał rację, teraz walka na posty i tak nic nie zmieni
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 30.12.2018, 21:54
tomytom napisał(a):Wyświetl post
> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań

Rozumiem, że pod inną nazwą?

I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?

Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?

Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?

Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?

Sorry, ale do mnie to nie przemawia.

1906% poparcia
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 21:54
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Bez kogoś z zewnątrz jesteśmy w sytuacji patowej, dosłownie bez wyjścia.
Tu zaden szanujacy sie biznesmen nie wejdzie. Nie dosc ze pilka jest sama w sobie ryzykowna to jeszcze w bonusie otrzymuje otoczke ktora cala ten biznes czyni bezsensownym.

Tu potrzeba reakcji panstwa. I to reakcji ogolnopolskiej a nie tylko krakowskiej.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
andej
Junior Member

Od: 06.2010

Stary 30.12.2018, 21:55
@filipski

Proszę proszę powiedz kto jest za to wszystko odpowiedzialny? Czy skończy się w końcu ta cała błazenada?

Nie wiem, kto i w jakim stopniu za to odpowiada , ale hańbicie nasza ukochaną Wisłę. Klub ze 112-letnim bagażem doświadczeń. Robicie z Wisły pośmiewisko na całą Polskę, to się będzie pamiętać przez najbliższe lata.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

David. napisał(a):Wyświetl post
Tak a teraz wypi.erdalaj.
Sam spierdalaj
21312
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

powiedzcie mi tylko kto stoi za tym międzynarodowym przekrętem Meresinskiego koledzy ? Widzieliście większą komedię w ostatnim czasie w Polsce ? Po co 60% ALELENGA i 40% Noble Capital skoro przelew idzie tylko z jednego miejsca ?
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Stary 30.12.2018, 22:00
@Tonamini. Niestety ratunku raczej nie będzie. W wejście innego inwestora trudno uwierzyć, bo po tym cyrku nie wiadomo czego się spodziewać. Nie wiadomo czy w międzyczasie z klubu nie poznikała jakaś dokumentacja i w związku z tym nikt się w takie bagno nie wpakuje.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 22:01
tomytom napisał(a):Wyświetl post
> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań

Rozumiem, że pod inną nazwą?

I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?

Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?

Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?

Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?

Sorry, ale do mnie to nie przemawia.
Poparcie rowniez i ode mnie. Jesli Wisla upadnie to nowy twor nie bedzie ta sama Wisla chocby nie wiem ile osob probowalo zaklinac rzeczywistosc. To tak jakby sie juz dzis przerzucic i kibicowac calkiem innemu klubowi. Dlatego nie mamy prawa upasc, nie mamy prawa zostac druga Amica Poznan. Trzeba jakos to ogarnac, nie wiem, sprzedac wszystkich zawodnikow splacic dlugi i nawet zleciec z ligi raz, drugi, piaty, a potem wrocic ale jako TA SAMA WISLA, a nie sztucznie stworzone nie wiadomo co by tylko nie musiec placic kasy.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 30.12.2018, 22:02
@Tonamini
Do tego:
- burdel prawny (kto jest właścicielem?), KOMU udzielić ew. pożyczki?
- nie wiadomo co w ostatniej chwili podpisała MS
- nie wiadomo co w międzyczasie nawywijali nasi "nowi właściciele"
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 30.12.2018, 22:04
No to teraz możemy się tylko zastanawiać jakie (i w jakiej ilości) znikają dokumenty

PS. I niech każdy nie zapomni życzyć Pani Marzence miłych i baaaaaardzo długich wakacji
Ostatnio edytowane przez Tonamini : 30.12.2018 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 22:06
Tak, chętnie.

Bodaj niejaki Guzik (jeśli pomyliłem nick, przepraszam) zarzucił mi tutaj, że zręcznie stosuję manipulację na zbiorową skalę. Nie przyjmuję tego oskarżenia, ponieważ nie manipulowałem i robić tego nie zamierzam.
A nie manipulujesz ? Już pierwszy twój post w tej dyskusji jest manipulacją, w którym witasz się po długiej przerwie. Problem jest taki, że to był twój pierwszy post jaki kiedykolwiek napisałeś na tym forum. Próbowałeś w ten sposób się uwiarygodnić ?

Kłaniam się Szanownemu Towarzystwu po długiej przerwie.
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.12.2018, 22:09
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Sam spierdalaj
Teraz to nawet mi trochę przykro. Widzisz, różnica między moim wpisem a twoim jest taka, że ludzie się tu porejestrowali żeby wyprowadzać innych z równowagi i o tym był mój post. Twój był o czym innym i tu się różnimy.
EOT

Napisał i dalej pisze. Gość jest tu od kilku dni, takich tu ostatnio setki i niestety nie ma żadnych konkretów prócz zwykłego w....iania ludzi. Ja podtrzymuje swoje słowa i nie bronię zarządu.
Ostatnio edytowane przez David. : 30.12.2018 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 30.12.2018, 22:12
Guzik napisał(a):Wyświetl post
A nie manipulujesz ? Już pierwszy twój post w tej dyskusji jest manipulacją, w którym witasz się po długiej przerwie. Problem jest taki, że to był twój pierwszy post jaki kiedykolwiek napisałeś na tym forum. Próbowałeś w ten sposób się uwiarygodnić ?
Zapomniał, że już nie pisze ze starego nicka /tego kasztanowatego/. Zdradził się tym zdaniem, że inwestorzy szukają języka wokół klubu. On był kimś takim dla Bernatzkiego czy jak mu tam. Ot taki informator zaprzyjaźniony
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 22:12
Brawo, rozgryzłeś mnie. Niestety nie mogę dać Ci nagrody, bo Ly się nią właśnie zadławił, lecąc samolotem.
Czas kończyć tą maska radę. Nikomu ona nie służy
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 30.12.2018, 22:13
To cię przepraszam, nie analizuje kto co wcześniej napisał.

Facet napisał o Sarapacie jako o osobowości roku - co jest kpiną i ma rację. Niezależnie od tego kto to napiszę.
21312
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Stary 30.12.2018, 22:14
@Lukasz. Tak, ale ja ująłem tylko o aspekt finansowy w tej wypowiedzi. Jeśli chodzi o zarządzanie to oczywiste, że 4 liga nic nie zmieni. Pisałem o tym stronę wcześniej. 4 liga to odwrót mediów i normalnych kibiców. Zostaną tylko 'kibice wykleci'.. Będzie gorzej..
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.12.2018, 22:16
Posypuje głowę popiołem. Nie wierzyłem, że ta szopka może być zorganizowana przez Sharakanów, a teraz coraz bardziej tak zaczyna wyglądać. Wykorzystali Pietrowskiego i Hartlinga, że byli zainteresowani zakupem tylko nie mieli środków. Podesłali im przebranego w garnitur Azjatę. Naopowiadał im głupot, oni łykneli, a dalszą część już znamy.

Oczywiście biorąc pod uwagę dynamikę oraz absurdalność całej sytuacji nie można wykluczyć, że przelew jutro dotrze, a Vanna wrzuci do internetu filmik ze szpitala, ale niestety szopka wydaje się bardziej prawdopodobna.

Nadzieja w tym "byznesmenie od Stanowskiego".
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 30.12.2018 o godz. 22:18.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Stary 30.12.2018, 22:20
@Konrad. Pisałem tydzień temu, że Zarząd SA ośmieszy nas bardziej niż to miało miejsce za czasów senegalskich inwestorów w Koronie. To się sprawdziło. Po tygodniu niektórzy nadal bronią starego Zarządu, cisną Jadczakowi.. Do nich kierowałem zapytanie czy będą głosować na Panią Marzenę. Więc jak ktoś na to odpowiada "sp..laj" to wg mnie nie ma racji.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 22:24
POL NA VLOGU: odpowiadanie audytora: JEŻELI FIRMA BOI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDEFRAUDOWANE PIENIĄDZE przekazuje firme słupowi za grosze, który gubi całą dokumentacje dla istytucji aby pozbyć się dowodów na niegospodarność
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 30.12.2018, 22:26
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
POL NA VLOGU: odpowiadanie audytora: JEŻELI FIRMA BOI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDEFRAUDOWANE PIENIĄDZE przekazuje firme słupowi za grosze, który gubi całą dokumentacje dla istytucji aby pozbyć się dowodów na niegospodarność
Jutro rano : - Vanna w amoku spowodowanym chorobą, niestety zgubił wszystkie dokumenty mówiące o wyciągach z kont Wisły Kraków SA za rządów TS
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 30.12.2018, 22:29
Akurat wyciągi z kont są w banku i można (prokuratura) je w każdej chwili odzyskać.
Gorzej z umowami, porozumieniami, lewymi fakturami itp ...
Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.12.2018, 22:30
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Jesteś jakimś dzieciakiem, że tak śmiesznie gaworzysz?
Wyluzuj, jak w pierwszym zdaniu piszę, że to spiskowa teoria dziejów to chyba wiadomo, że z dystansem trzeba to traktować ( sarkazm, ironia itp. ). Ja jestem załamany tym co się dzieje z Wisłą, ale staram się śmiać się przez łzy, a nie tylko płakać. Także nie wiem do czego się przyczepiłeś, poza tym do dzieciaka mi daleko, jeśli uważasz że dorośli muszą być tylko poważni to współczuję. W związku z tym, że z natury jestem mało konfliktowy to jest mój pierwszy i ostatni dialog z Tobą w tej konkretnej sprawie czyli sprawie mojego prześmiewczo-dziecięcego komentarza.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Niech TS szybko ogłosi, że wycofują się z umowy. Koniec. Tu nie ma o czym dyskutować. Zamknąć temat i dziękuję do widzenia.
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Od: 07.2006

absurdem jest to że dzisiaj mamy 30 grudnia a adaś nadal ma wpływ/dostęp do Wisły mimo nie spełnienia podstawowego warunku umowy jakim był przelew do 28/29 grudnia...nie wyrobili się jeszcze z zacieraniem całego syfu? bo przecież ten człowiek nie powinien mieć prawa wstępu do siedziby na dzień dzisiejszy
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 30.12.2018, 22:31
Dramat rozgrywa się teraz w domach piłkarzy, którzy przez pół roku pracują za darmo i pieniędzy na ten okres czasu już nie zobaczą.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 22:33
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
@Konrad. Pisałem tydzień temu, że Zarząd SA ośmieszy nas bardziej niż to miało miejsce za czasów senegalskich inwestorów w Koronie. To się sprawdziło. Po tygodniu niektórzy nadal bronią starego Zarządu, cisną Jadczakowi.. Do nich kierowałem zapytanie czy będą głosować na Panią Marzenę. Więc jak ktoś na to odpowiada "sp..laj" to wg mnie nie ma racji.
Kolego, kiedyś może się dowiesz, że życie nie jest czarno-białe. Może przybierać też inne kolory. To, że ktoś nie szanuje Jadczaka i Stanowskiego (np. Ja), może też potępiać zachowanie TS i Sarapaty (np. Ja). Wszyscy oni, choć z różnych powodów, przyczyniają się do zagłady naszego klubu. Nieprzychylne media, o których wspominam, nie atakują Sarapaty czy TS, oni atakują Wisłę. Ich celem nie jest pomoc Wiśle, w oczyszczeniu się z patologii, ich celem jest zniszczenie Wisły, choćby za cenę uchronienia tejże patologii. Spuszczenie nas do IV ligi zniszczy Wisłę, na zawsze. Patologia i bandyci kręcący się wokół Wisły, będą mieć się dobrze. Parchaci też na to liczą i mocno angażują się w ten proces, choćby na tym forum. Oni wiedzą, że jeżeli Wisła przetrwa, zawsze będzie na Wami.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.12.2018, 22:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Posypuje głowę popiołem. Nie wierzyłem, że ta szopka może być zorganizowana przez Sharakanów, a teraz coraz bardziej tak zaczyna wyglądać. Wykorzystali Pietrowskiego i Hartlinga, że byli zainteresowani zakupem tylko nie mieli środków. Podesłali im przebranego w garnitur Azjatę. Naopowiadał im głupot, oni łykneli, a dalszą część już znamy.

Oczywiście biorąc pod uwagę dynamikę oraz absurdalność całej sytuacji nie można wykluczyć, że przelew jutro dotrze, a Vanna wrzuci do internetu filmik ze szpitala, ale niestety szopka wydaje się bardziej prawdopodobna.

Nadzieja w tym "byznesmenie od Stanowskiego".
też mi było ciezko uwierzyć w ten scenariusz, ale widać albo nie tylko Marzena jest pionkiem, albo mieliśmy za prezesa najsprytniejszą dziewczyną jak stąd do Kamczatki.

@filipski
Twoja teoria oczywiśic emoze być prawdą, tylko po co nasz p.o. kompromituje sie raz po raz zamiast przekierować złośc na TS?
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 30.12.2018 o godz. 22:38.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów