The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.12.2018, 12:34
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Dalibyście sobie już siana z tym najeżdżaniem na Stanowskiego. Patrząc z zewnątrz bez wiślackich okularów polewka z sytuacji u nas jest absolutnie uzasadniona. Gdyby analogicznie działo się przy Łazienkowskiej czy po drugiej stronie Błoń, to sami byście szaleli z memami, albo innymi złośliwościami. Stanowski po odejściu Leśnodorskiego i tak nieco się ograniczył w dogryzaniu Wiśle, bo się skupił na dop...niu się do Mioduskiego

Czy jego stwierdzenie, że jak przelew wpłynie, to dopiero zacznie się tragedia Wisły jest racjonalne?
Jeżeli się przyjmie założenie, że VL z przyczepkami to słupy, to jak najbardziej.
Jeśli nie są podstawieni i kasa wpłynie, to jest to ta 3 najbardziej zastanawiająca wersja, bo nie ma śladu po ich działalności generującej ową kasę. Największą popularnościuą cieszy się jednak wersja, że ta dziwna trzódka rozpłynie się we mgle
Stanowski z większością dziennikarzy wyśmiewają i obrażają Vanna Ly tylko z tego względu, że jak Oni to mówią " brakuje transparentności ". To jest takie dyplomatyczne nazywanie tej sprawy bo w telewizji czy gazetach inaczej tego nie mogą nazwać. Wg mnie w głębi duszy mają takie myślenie: " Jak tak można, że przyjeżdża ktoś z zewnątrz i się nam nie tłumaczy co i jak chce robić, przecież tak nie może być, mieszasz się w coś poważnego to musisz się nam tłumaczyć, nie można nas tak w chuja robić, że my dziennikarze nic nie wiemy. Nawet przecież jeden z naszych guru niejaki Mateusz stwierdził, że nawet Al Capone nie zadzierał z dziennikarzami a jakiś Vanna będzie nas olewał? "

Wg mnie to jest główny problem dla tych "dziennikarzy", a ja o to nie mam problemu, Cupiał też nikomu się z niczego nie tłumaczył i ja gdybym posiadał taki kapitał też bym się nikomu nie tłumaczył.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.12.2018, 13:20
Chyba będzie dobrze:

Cytat:
Zupełnie nic się nie wyjaśni, nie wiem jak można pisać "wszystko". Na jakiej podstawie? Przelew będzie, tym bardziej jeśli Vanna osobiście w poniedziałek założył specjalne konto żeby przewalutowywać w jednym z banków, zależy im na przejęciu klubu i nie odpuszczą.
by Janekx89
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.12.2018, 13:46
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Chyba będzie dobrze:

by Janekx89
Czyli na te 90-95% kasą pójdzie w piątek i mamy spokojna grę na wiosnę. Pytanie co dalej ? Ile starczy zapału Ly do inwestowania kasy i cierpliwości w polskim piekiełku ? Choć jednocześnie sądzę że jak raz na 2 miesiące będzie w Krakowie to będzie max.

Mam nadzieję że już w styczniu nowi ludzie (jak już ich powołamy) zacznąastanawiać jak przejść proces licencyjny , bo 31 marca zbliża się szybciej niż się wydaje..
Zastanawia mnie też czy Gołda utrzyma pracę w klubie. Z całego zaciągu TSu to on był właściwie jedyna osoba która naprawdę dała by się pokroić za Wisle.

O przyszłość sportowa na wiosnę jestem bardziej spokojny, aczkolwiek wątpię by zespół zajął wyższe miejsce niż 8-6. Nawet jak będzie kasą na nowych graczy i ściągną 4 grajków to nie oznacza że zespół będzie grał lepiej .
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 26.12.2018, 13:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
(...)

Widzę, że wracamy do punktu wyjścia i każdy zły głos na temat naszego egzotycznego trio jest atakiem bo "ból tylnej części ciała".
Zakładam, iż Stanowski to inteligentny facet. Rozumie, że wpłata kilkunastu mln to kilkanaście mln długu wiślackiego mniej,
a nie powiększenie długu o kilkanaście mln. Tymczasem wpłata będzie wg niego: tragedią.

A teksty, o tym, że on sam miałby niedawno kogoś chetnego, tylko nawet nie pamięta nazwiska tego gościa - to brzmi poważnie

Facet, który pisze o nowych właścicielach Wisly per "Gang Olsena", śmieje się ,że Prezydent Krakowa mówi o Vannie "pan skośnooki". O ile Prezydent Krakowa scharakteryzował Vannę w sposób nietaktowny ale powiedział prawdę, to Stanowski na dziś jest oszczercą. Kłamcą. Ludzi, o których przecież wie niewiele, bo w swojej ocenie Stanowski powołuje się na tę nikłą wiedzę, opisuje jako gangsterów. Oni są gangsterami bo Stanowski o nich niewiele wie.
Powód: Dodanie zdania i techniczne.
Ostatnio edytowane przez yarow : 26.12.2018 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 26.12.2018, 14:19
Stanowski powiedzial, ze zna nazwisko tego biznesmena, ktorego proponowal Wisle. Powiedzial, ze nazwisko zna ale goscia osobiscie nie zna Zatem niby byl jakis chetny ale wielki dziennikarz Stanowski niewiele o nim wiedzial zatem, czym rozni sie Iksinski od Stanowskiego od Vanny Ly, ktorego przynajmniej mielismy okazje na oczy zobaczyc (spod parasola ale jednak)?
Tak naprawde Stanowski to zadnego biznesmena gotowego przejac Wisle nie mial i kazdy to wie. Zwykla durnowata zagrywka dziennikarzyny bo Stanowski na obecnym zamieszaniu w Wisle tez chce zbic jakis kapital (zainteresowanie, klikniecia, reklama wlasnej osoby itd).

Scenariusze moga byc rozne. VL moze faktycznie byc bogaczem, w dodatku ekscentrycznym (a takich nie brakuje). Sa milionerzy/miliarderzy, ktorzy maja bzika na punkcie swojej anonimowosci czy to bezpieczenstwa itd. Dziwne zachowania wowczas nie musza byc takie dziwne.
Zdaje sie, ze VL zna Hartlinga od lat (?) wiec watpie by Szwed i Pietrowski chcieli wydymac Azjate, ktory moze miec zupelnie czyste intencje i chce zrobic w Krakowie biznes, na ktorym tez mialaby skorzystac Wisla. Oczywiscie byloby to w niesmak wszyskim Jadczakom i Stanowskim tego swiata, ktorzy zle zycza Wisle.
Niemniej, watpie by Szwed z Polakiem chcieli tu wykiwac VL. Wezmy pod uwage, ze obu panow w mediach juz pojawilo sporo wiec ich osoby staly sie w ostatnich dniach glosne w mediach. Poza tym jesli VL faktycznie dorobil sie majatku to sadze, ze glupi nie jest i ma swoich zaufanych doradcow, ktorzy go chronia przd ludzmi, ktorzy chcieliby go oszukac itd.

Wydaje mi sie, ze za duzo tu na forum (i w mediach) jest ciemnych scenariuszy tylko dlatego, ze nie bylo konferencji i panowie nie powiedzieli otwarcie o swoich planach, ze panowie byli do tej pory anonimowi a w google o ich interesach niewiele jest.
Sory, jesli VL ma robic tu interesy to bedzie je tobil z okreslonymi podniotami (miasto, TS, inne firmy) a nie z dziennikarzami (a dalej idac kibicami czerpiacemi info z mediow), ktorym gowno do tego.
Gdybym sam kupowal klub za swoja kase to nie czulbym sie w obowiazku informowac wszysykich dookola o szczegolach transakcji, moich planach itd bo to moja prywatna sprawa. Szczegoly poznaliby pracownicy klubu, zawodnicy, sztab, partnerzy bisnesowi itp.

I sugerowalbym troche ograniczyc swoje paranoje bo wielu tutaj widzi tylko czarny los Wisly, ze Wisle rozkradna (z czego), sprzedadza marke, logo, nazwe itp a pewnie na koncu kazdemu kibicowi Wisly zabiora szalik i koszulke a w PZPN-ie wymarza Wisle Krakow z kart historii Ludzie, troche rozsadku i opanowania. Albo 4 liga (jesli okaze sie, ze to jednak szfindel) albo bedzie lepiej niz jest obecniej. ta 4 lige jeszcze 2 tygodnie temu zagladala Wisle gleboko w oczy. Za dwa tygodnie spojrzenie kibica Wisly moze byc w zupelnie innym kierunku.
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 26.12.2018, 14:28
czy w którymkolwiek wywiadzie była poruszona kwestia tego, iż na początku szwed chciał dać kasę Wiśle w formie pożyczki, oraz jak na ten moment wygląda ta opcja o ile była prawdziwa?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 26.12.2018, 14:59
Z 12 mln długu wzrosło do 40 mln? Locha nieźle zaszalała przez te 2 lata.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ty,nId,2750869
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 26.12.2018, 15:14
kornd napisał(a):Wyświetl post
Z 12 mln długu wzrosło do 40 mln? Locha nieźle zaszalała przez te 2 lata.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ty,nId,2750869
Bzdury napisane przez mitomana Białonskiego... nawet nie czytam.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 26.12.2018, 16:03
Przed audytem mówiło się o kwocie 30mln, ale po "tajnym" audycie lokalnych biznesmenów pada już kwota 40mln...
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 26.12.2018, 16:07
W największym ogóle kupuje nas fundusz inwestycyjny(oczywiście czekamy na kasę).

Podstawowym celem funduszu jest inwestowanie i przynoszenie zysku.

Jeśli chodzi o nabywany produkt tj Wisle, kupowane jest zadłużenie, tragiczny PR wokół, fatalne niegospodarne zarządzanie. Największym jednak kamieniem u szyji jest wspomniany PR, nikt nie chce być utożsamia z patologia.

Z drugiej strony, kupują nadal, żywa markę i spory rynek, jak pokazuje ostatni miesiąc cholernie medialna(czas antenowy, artykuly na portalach i w prasie, tutaj nie przestrzele jeśli oszasuje to na kilkanaście milionów PLN... W MIESIAC)

Scenariusz optymistyczny. Co jeśli Boniek, Stanowski, Lesniodorski maja rację w 1 kwestii... tego, że wzięcie Wisly w dołku to dobra inwestycja a kwota zadłużenia to tak naprawdę drobne nawet dla średnich graczy.

Vanna i spółka czyszcza klub ale utrzymują w Eklasie, to nie jest duży nakład. Następuje odcięcie od bandyterki. I... sprzedają dalej z zyskiem. Tutaj zapewne ktoś powie dlaczego już teraz nikt się nie zgłosił, odpowiadam: jaka mamy pewność, że ktoś szukał lub wiedział GDZIE I JAK szukać, sądzę że było wręcz odwrotnie.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 26.12.2018 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 26.12.2018, 16:46
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
(...) Co jeśli Boniek, Stanowski, Lesniodorski maja rację w 1 kwestii... tego, że wzięcie Wisly w dołku to dobra inwestycja a kwota zadłużenia to tak naprawdę drobne nawet dla średnich graczy.

(...)
Przecież tak jest. Spłacenie tych kilkunastu mln to jest wartość transferu Milika do Napoli. To dobra inwestycja, a równocześnie ten sam Stanowski uważa to za gangsterkę.

Edit: żeby określić człowieka gangsterem trzeba mieć na to dowody. Jeśli nowi właściciele Wisły przeleją 12 mln i będzie to oznaczało, że uprawiają gangsterkę, to co było uprawiane na Wiśle przez byłych Jej właścicieli? Filantropia
Powód: Literówka.
Ostatnio edytowane przez yarow : 26.12.2018 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.12.2018, 17:26
Pewne info Nie bedzie przelwu na czas bo ten mial byc dokonany w bitcoinach a w zwiazku ze spadkiem wrtosci kryptowaluty jest mniej koparek i przelew dojdzie po Nowym Roku
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 26.12.2018, 17:35
Przecież Milik do Napoli poszedł za 32mln euro czyli +/- 130 mln złotych, więc o czym my tu mówimy. Długi Wisły to w skali europejskiej bardzo mała kwota.

Inna sprawa, że chwalą się, że kontrakt na prawa telewizyjne jest wart 250mln zł, a w jednym sezonie spadkowicz z Premiership dostaję 450-500mln złotych....
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 26.12.2018, 17:42
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Milik do Napoli poszedł za 32mln euro czyli +/- 130 mln złotych, więc o czym my tu mówimy. Długi Wisły to w skali europejskiej bardzo mała kwota.

(...) .

Tak. Dokładnie ok. 130 mln zł - i to było moje - sorry - przejście myślowe w wypowiedzi, już do potencjalnej kasy rocznej, która miałaby zostać przeznaczona na Wislę.

Fakt przelania na wstępie 12 mln a nie, ukradniecia 12 mln - nie świadczy o gangsterce. I nie świadczy o tragedii - jak to opisuje pan Stanowski.
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 26.12.2018, 17:46
Jutro ponoc urzednjcy miejscy mają szybko zająć się stworzeniem spółki która przejmie WK SA. Takie zaufanie Majchra do skosnoojiego.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Od: 12.2018

Stary 26.12.2018, 17:49
@Paralaksa. Skąd znowu informacja, że Vanna Ly mieszka w Szwajcarii? Wyroki wobec osób o nieustalnym miejscu zamieszkania są w Szwajcarii publikowane w biuletynach publicznych (Amtsblatt) dostępnych w Internecie. Na stronie kantonu Valais (bo-vs.ch), można sprawdzić, że wobec Vanna Ly były orzeczone kary grzywny i był tam określony jako "ressortissant français, actuellement sans domicile, ni lieu de séjour" czyli obywatel francuski, aktualnie bezdomny, bez stałego adresu zamieszkania. Nic nie wkazuje wobec tego, że ten Pan mieszka w Szwajcarii.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 26.12.2018, 17:56
Tutuły speców z branży: "Kibice niemal jednomyślni. Nie wierzą w uratowanie Wisły Kraków"

Kibice A pod materiałem pseudosonda, w której może wziać udział dokładnie każdy czytelnik tego portalu:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...e-wisly-krakow

A do tego artykułu, dodany sugerujący materiał video pt: >> Kołodziejczyk o przejęciu Wisły. "To wszystko jest szyte grubymi nićmi"<<

----

Rozumiem wszystko w tym brak zaufania ale to co się odbywa w przestrzeni medialnej, to jest stwarzanie psychozy w oparciu o brak danych.
Ostatnio edytowane przez yarow : 26.12.2018 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 26.12.2018, 18:12
Cytat:
=zozo 13924 Jutro ponoc urzednjcy miejscy mają szybko zająć się stworzeniem spółki która przejmie WK SA. Takie zaufanie Majchra do skosnoojiego.#13924

W jakim sensie Miasto Krakow przejmie Wisle SA ? Jak spolka miejska miala by to zrobic ? odkupic od TS ?
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 26.12.2018 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując
rafalp_r22
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 26.12.2018, 18:15
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
W jakim sensie Miasto Krakow przejmie Wisle SA ? Jak spolka miejska miala by to zrobic ? odkupic od TS ?
Skąd takie info?

Swoja droga to jest najsensownieksza opcja, tylko musiałoby Filipakowi oddać za 1pln resztę udziałów w cracovii
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 26.12.2018, 18:25
Niektórzy tutaj to doprawdy genialni bajkopisarze.
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member

Od: 02.2014

Stary 26.12.2018, 18:59
Absurdalny atak na nowych właścicieli na dwa dni przed ostatecznym terminem spłaty ze strony WisłaPortal.pl niby szokuje, ale może jednak nie powinien.
To zapewne atak ze strony byłych ubeków z TS. Tych "legend". Chcą Wisłę zatrzymać dla siebie. A propos: jakoś ten Kwiecień nie pokazuje się w mediach. Nawet zdjęcia nie znajdziesz. Krakowskiego biznesmena nie ma w polskim internecie. A Vanna Ly ma być.

Tej "redakcji" nie chodzi o to, że pieniądze nie wpłyną. Oni obawiają się, tak jak trol Stanowski, że pieniądze wpłyną!
To już świadczy o złych intencjach.
Przypomniało mi się, że kiedyś zdziwiło mnie, że osoba z WisłaPortal.pl, niejaki Kamil Kostogrys, pojawiła się w weszlackim radyju (podobnie jak zszokowała mnie Sarapata zasiadająca na meczu z Mioduskim; sprawa Carliitosa sie przypomniała - przekręt prywatny?). No teraz mnie to mniej dziwi.
Kumplowanie sie z zajadłymi wrogami Wisły z Warszawy, i to związanymi z Legią, to kompromitacja. Takim ludziom ufać nie można.

A Stanowski boi się zmian właścicielskich (trolik płacze: "jak wpłynie kasa od nowych właścicieli, to zacznie się tragedia"), bo życzy Wiśle bardzo źle (nienawidzi zjadle np. za śpiewy podczas derbów np. "To były piękne dni" - wtedy sie pienił totalnie).
Życzyłby troche lepiej, gdyby udało sie jego protektorowi Leśnodorskiemu przejąć Wisłę. O to też grał. Leśnodorski bardzo chciał, ale obawiał sie reakcji kibiców i Wisły i Ległej.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 26.12.2018, 19:08
Chyba juz nikt Stanowskiego ,czy tam innego Jadczaka nie traktuje poważnie.
Ci ludzie maja jedno zadanie mieszać zeby pisać, i pisać żeby mieszać ,polskie dziennikarstwo sportowe to poziom rynsztoku ,od dawien dawna ,sprzedajne prostytutki zwykle od bogatego alfonsa .
No i pamiejcie ze duza czesc z nich jest z Warszawy a tam wcale nie widzi im sie zeby powstal jakis mocny klub z duzym budzetem,taki juz jest istnieje przy pewnej ulicy i po co drugi.A ta sytuacja tyko to potwierdza,bo takich tesktow o Legii w necie ..no way.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.12.2018 o godz. 19:12.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 26.12.2018, 19:16
A czy zauważyliście, że Kambodża jest w naszych barwach?
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 26.12.2018, 19:20
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Przypomniało mi się, że kiedyś zdziwiło mnie, że osoba z WisłaPortal.pl, niejaki Kamil Kostogrys pojawiła się w weszlackim radyju
I co z tego, że Kamil był w Weszło w magazynie TSW? To iść do radia już nie można podyskutować o Wiśle? Bo od razu spisek?

Zwłaszcza, że prowadzący program Kamil Kania ma bliżej do Wisły niż Cracovii i to widać po jego aktywności.

Cytat:
No i pamiejcie ze duza czesc z nich jest z Warszawy...
Nie wiem, nie znam się, ale jak już o tym Weszło mowa, to wydaje mi się, że więcej z nich jest spoza Warszawy, albo na Legii są nienawidzeni - Kowal, Stanowski.

Ja jestem neutralny w tych wojenkach ale jedno chciałbym zauważyć. To Stanowski pisał pierwszy jak Sarapaty przejmowały klub, że to jebnie no i jebło.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 26.12.2018 o godz. 19:27.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
robby51
Member

Od: 02.2012

Stary 26.12.2018, 19:30
Jezeli Vanna Ly z Krakowa i Vanna Ly z Genui to ta sama osoba to powinno być dobrze.W Polsce gościa Wisłą zainteresował Pietrowski i Hartling.Osoby ktore delikatnie rzecz ujmujac są totalnie hejtowane w mediach.Dla pismakow wiarygodnośc mają zerową.Do Genui Vanne Ly ściagnął niejaki Carmine Villani,gość znany w kręgach miedzynarodowej finansjery,powazany a co za tym idzie na 100% wiarygodny.Ktoś taki nie polecał by włascicielowi Genoi Preziosiemu,byle kogo.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 26.12.2018, 19:31
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
To Stanowski pisał pierwszy jak Sarapaty przejmowały klub, że to jebnie no i jebło.
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 26.12.2018, 19:39
master777 napisał(a):Wyświetl post
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.
To ja nie twierdzę, że wszystko mu się sprawdza, ale przypominam tę historię bo też wielu było krytycznych wobec niego (ja również) a wyszło jak wyszło.

Po prostu chciałbym żebyśmy zaczęli patrzeć trzeźwo, mieć wiarę ale też wątpliwości. I nie cisnąć każdego, kto też te wątpliwości ma. (CC: WisłaPortal).

Bo czy naprawdę wpłacenie tych 12 milionów zamyka temat i wątpliwości nagle znikną? Za stare ja drzewo, żeby jednym przelewem zdobyć moje zaufanie.

Cytat:
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 26.12.2018, 19:42
To swoją drogą i ja doskonale rozumiem obawy kibiców, że kiedy umowa wejdzie w życia, Wisła będzie w rękach osób anonimowych, a to zawsze może utrudniać wiele spraw w sytuacji, w której trzeba będzie ją z tych rąk wyszarpywać. Jedyny plus jest taki, że rzeczywiście pojęcie polskich dziennikarzy o tej transakcji jest zerowe.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 26.12.2018, 19:52
Dla ciebie to jeden przelew... Dla naszych piłkarzy i sztabu to półroczne wypłaty... Których nie był w stanie opłacić wspaniały zarząd od TS. Dla mnie jednak tym przelewem trochę zaufania zyskają...
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 26.12.2018, 19:57
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Dla ciebie to jeden przelew... Dla naszych piłkarzy i sztabu to półroczne wypłaty... Których nie był w stanie opłacić wspaniały zarząd od TS. Dla mnie jednak tym przelewem trochę zaufania zyskają...
Ja nie podważam tego, że ten przelew jest ważny i wleje trochę ciepła, ale sam zaznaczyłeś "trochę zaufania", podkreślam trochę.

Poprzedniego zarządu nie bronię i bronić nie mam zamiaru. Po Meresińskim, po Sarapatach, uodporniłem się na łatwo-wierność.

Cytat:
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów