The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.07.2018, 14:32
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
no właśnie "może przelew jeszcze nie dotarł", "może poszedł na spłatę innych zobowiązań", a może jeszcze się rozpłynął. Mi jest tylko przykro że zarząd zachowuje się jak by miał to wszystko w dupie. Kibice się organizują, chcę zebrać pieniądze chociaż tak na prawdę nie wiadomo co się z nimi stanie bo... może pójdą na spłatę długu, a może na inne cele.
Jezu ci dalej swoje. Przecież obowiązuje jakaś umowa handlowa to nie mogą powiedzieć kwoty i terminu płatności to jest proste i jasne jak but a wy ciągle marudzicie o to samo.

Nie wiadomo, może jest kwota rozłożona na raty i pierwszy milion dostali już a drugi dostaną jak przyjdzie termin?

Nikt Ci tego nie powie przecież

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie, było w wywiadzie z Golda że nie planują żadnych wpływów z tytułu tego transferu, więc jasno wynika że już wszystko dostali. Ten drugi milion i tak nic by nie zmienił, teraz się okazuje że ten wpłacony milion był całkiem niepotrzebny bo i tak jesteśmy w tej samej sytuacji, a mamy milion mniej do rozdysponowania.
Nie planuje do czasu deadlinu czyli do końca lipca. Być może płątność jest rozłożona na dłuższy okres
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.07.2018, 14:35
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie, było w wywiadzie z Golda że nie planują żadnych wpływów z tytułu tego transferu, więc jasno wynika że już wszystko dostali. Ten drugi milion i tak nic by nie zmienił, teraz się okazuje że ten wpłacony milion był całkiem niepotrzebny bo i tak jesteśmy w tej samej sytuacji, a mamy milion mniej do rozdysponowania.
"Nie mogę mówić o szczegółach transferu. W najbliższych dniach nie spodziewamy się innych pieniędzy za Carlitosa."

Dziękuję dobranoc.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.07.2018, 14:36
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
"Nie mogę mówić o szczegółach transferu. W najbliższych dniach nie spodziewamy się innych pieniędzy za Carlitosa."

Dziękuję dobranoc.
Faktycznie. Przepraszam za wprowadzenie w błąd w takim razie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.07.2018, 14:40
Nie mieszajcie.
Mieszkania w okolicy ulicy Rącznej w Krakowie to nie to samo co gmina Rączna.
Opamiętajcie się.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 11.07.2018, 15:27
Wiecie... Dopóki nasze nieszczęścia będziemy tłumaczyli złą wolą innych dopóty będziemy mieć problemy.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 11.07.2018, 15:31
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Wiecie... Dopóki nasze nieszczęścia będziemy tłumaczyli złą wolą innych dopóty będziemy mieć problemy.
Musimy patrzyć na siebie, ale też jak widać musimy pilnować "innych".
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 11.07.2018, 15:43
wystarczy zwykła symetria majcher-My:majcher-sąsiadka…. nic więcej, reszta w naszych rękach i głowach
Porter
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.07.2018, 15:56
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Tak,fajnie sie to tutaj przerolowalo. Zarzad jest juz cacy i trzeba zbierac kase na Wisle tylko dlatego,ze ludzie z tego Zarzadu postanowili nie splacac dlugow,bo zamarzyly im sie wysokie pensje,trenerzy zmieniani co pol roku,szeroka kadra i rewelacyjny PR. A pzoniej,jak to u nas - pospolite ruszenie,wiec :"szabel nam nie zabraknie,szlachta na kon wsiedzie, Ja z synowcem na czele i ? - jakos to bedzie."

I kij juz z tym kto winien - wiadomo,miasto przygralo w ch..a,i ono zle,a to,ze wczesniej Zarzad w ch..a przygral to juz kij,takie tam male miki...

Ach,i jeszcze jakis obronca Zarzadu,ze ta kasa zarabiana,to slusznie a Ci,co mowia,ze nie,to wiadomo - populisci Kolejny,dla ktorego niewazne sa czyjes wyniki w pracy - za to wazne jest,ze inni to krytykuja.

Dlatego w klubie jest jak jest (a i w naszym kraju) - bo zamiast stawiac na inteligencje jednostek - stawia sie na inteligencje tlumu.
Rece opadaja...

Nie ma innej mozliwosci - zarzad nawarzyl piwa,niech zarzad je wypije. Ja tam Wisle bede kibicowac nawet w 4 lidze.Kibicowalem dawno temu,jak byla w drugiej,to bede dalej.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 11.07.2018, 16:00
@wyar
Rozumiem, że Zarząd miał zasuwać za free, zamiast płacić zawodnikom - spłacać wszelkie długi (zawodnicy, trenerzy, miasto, inni wierzyciele) i oczywiście wyprowadzać przy tym klub na prostą....

Tylko, że w taki sposób działa jedynie likwidator albo syndyk.......

Zarząd gros długów odziedziczył po poprzednim właścicielu i jednocześnie miał utrzymać aspekt sportowy zespołu jak również spłacić wszystkie długi..... Przy spadających przychodach miał wyczarować dodatkowe 10-12 mln zł i spłacić długi !!!!!!!!!!!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.07.2018, 16:01
wyar napisał(a):Wyświetl post
Tak,fajnie sie to tutaj przerolowalo. Zarzad jest juz cacy i trzeba zbierac kase na Wisle tylko dlatego,ze ludzie z tego Zarzadu postanowili nie splacac dlugow,bo zamarzyly im sie wysokie pensje,trenerzy zmieniani co pol roku,szeroka kadra i rewelacyjny PR. A pzoniej,jak to u nas - pospolite ruszenie,wiec :"szabel nam nie zabraknie,szlachta na kon wsiedzie, Ja z synowcem na czele i ? - jakos to bedzie."

I kij juz z tym kto winien - wiadomo,miasto przygralo w ch..a,i ono zle,a to,ze wczesniej Zarzad w ch..a przygral to juz kij,takie tam male miki...

Ach,i jeszcze jakis obronca Zarzadu,ze ta kasa zarabiana,to slusznie a Ci,co mowia,ze nie,to wiadomo - populisci Kolejny,dla ktorego niewazne sa czyjes wyniki w pracy - za to wazne jest,ze inni to krytykuja.

Dlatego w klubie jest jak jest (a i w naszym kraju) - bo zamiast stawiac na inteligencje jednostek - stawia sie na inteligencje tlumu.
Rece opadaja...

Nie ma innej mozliwosci - zarzad nawarzyl piwa,niech zarzad je wypije. Ja tam Wisle bede kibicowac nawet w 4 lidze.Kibicowalem dawno temu,jak byla w drugiej,to bede dalej.
Czy ja wiem? Bardziej to chyba kwestia priorytetów teraz niż zapomnienia win. A sądząc po opiniach to czas na rozliczenie zarządu i TS-u przyjdzie po ugaszeniu tego pożaru. Oni nie mają już żadnego zaufania wśród kibiców, aby na dłuższą metę było możliwe zbudowanie czegoś.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 11.07.2018, 16:04
Na razie najważniejszym celem jest ratowanie Wisły przy Reymonta. Na ocenę i rozliczenia zarządu przyjdzie czas później.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.07.2018, 16:07

Rece opadaja...

No to na chwile zwolnij swoje gadulstwo. Nic nie wnosisz teraz takimi postami o wielki Sedzio. Na oceny przyjdzie czas.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 11.07.2018, 16:12
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Na razie najważniejszym celem jest ratowanie Wisły przy Reymonta. Na ocenę i rozliczenia zarządu przyjdzie czas później.
Ten zarząd został już oceniony. Zdecydowana większość kibiców nie weźmie udziału w jakiejkolwiek akcji ratowania klubu bez pełnej transparentności na co konkretnie idą wpłacone sumy wraz z dowodami wpłat.
Ja ze swej strony mogę tylko powiedzieć, że wpłacę tą 100.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.07.2018, 16:19
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@wyar
Rozumiem, że Zarząd miał zasuwać za free, zamiast płacić zawodnikom - spłacać wszelkie długi (zawodnicy, trenerzy, miasto, inni wierzyciele) i oczywiście wyprowadzać przy tym klub na prostą....

Tylko, że w taki sposób działa jedynie likwidator albo syndyk.......

Zarząd gros długów odziedziczył po poprzednim właścicielu i jednocześnie miał utrzymać aspekt sportowy zespołu jak również spłacić wszystkie długi..... Przy spadających przychodach miał wyczarować dodatkowe 10-12 mln zł i spłacić długi !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ,zarzad ma zarabiac ale nie kosztem nie splacania dlugow - rozumiem,ze nie widzisz problemu w tym,ze dlugi firmy rosna,a zarzad dostaje podwyzke ? No to mamy roznice zdan.

Poza tym wiem,co odziedziczyl zarzad - problem w tym,czy to sa odpowiedni ludzie. Ty twierdzisz ze tak,i ze nie ma problemu z tym,aby ich za wszystkie dzialania wynagradzac,ja - odwrotnie. Uwazam,ze olewajac miasto 2 lata musieli sie spodziewac,ze moze doprowadzic to do sytuacji w jakiej sie znajdujemy. Chcesz,zebym za to wystawil im laurke ?

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No to na chwile zwolnij swoje gadulstwo. Nic nie wnosisz teraz takimi postami o wielki Sedzio. Na oceny przyjdzie czas.
Na ocene i wyciaganie wnioskow czas jest zawsze. Jeslibys czymkolwiek zarzadzal,to bys to wiedzial. Ale jako laik potrafisz(nastepny,wiec nawet niezbyt oryginalnie) tylko zbierac wzywac do gaszenia pozaru,rozdajac tu i owdzie zlosliwe razy,zamiast najpierw dzieciom zabrac zapalki,albo nauczyc ich uzywac. Tu sie roznimy,na moje szczescie.

nesta napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem? Bardziej to chyba kwestia priorytetów teraz niż zapomnienia win. A sądząc po opiniach to czas na rozliczenie zarządu i TS-u przyjdzie po ugaszeniu tego pożaru. Oni nie mają już żadnego zaufania wśród kibiców, aby na dłuższą metę było możliwe zbudowanie czegoś.
Ale ze niby kto ma rozliczyc ten zarzad ? Przeciez Nasz Ci On ! Poza tym priorytetem jest dogadanie sie przez Zarzad z miastem,a nie zbiorka kibicowska na pokrycie dlugu,ktory moim zdaniem mozna bylo zredukowac bardziej. Mnie 100 zlotych nie zaboli,bardziej boli to,ze daje je aby ktos dalej pierdzial w stolek i dawal sobie podwyzki,a pozniej takich jak ja nazywa sie populistami. A wydawalo sie,ze to zdrowy rozsadek,nie populizm...
Ostatnio edytowane przez wyar : 11.07.2018 o godz. 16:30.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 11.07.2018, 16:20
Zabawna sprawa.
Babsztyl będący "Wiceprezydentem do spraw edukacji i sportu" wydzwania do PZPN błagając ich o nie przyznawanie nam licencji. To jest tak bardzo absurdalne jak to, że Boniek wydzwaniający do UEFA, żeby wykluczyli Górnik Zabrze z pucharów. Na dodatek PZPN ma gdzieś durną babe i przedłuża Wiśle czas na znalezienie stadionu.

Tylko mnie podejście PZPN nie dziwi. Oni już mieli doczynienia z tą kretynką, co zresztą kilka stron wcześniej wypunktował Virusman:

Cytat:
Z powodu ogromnych zaniedbań urzędników ZIS, 26 marca w Krakowie nie zagra reprezentacja Polski. Miasto wiele straciło na i tak nie najlepszym wizerunku w PZPN-ie. Wiceprezydent skłamała, odpowiadając nam, że nie było zarządzenia prezydenta w sprawie wymiany murawy. Tymczasem dotarliśmy do pisma Jacka Majchrowskiego z 14 stycznia, w którym gospodarz miasta nakazuje dyrektorowi ZIS rozpoczęcie procedury.

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/pub...nas_12526.html
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Stary 11.07.2018, 16:28
nesta napisał(a):Wyświetl post
Gra Wisły przy Reymonta to nie będzie sukces zarządu tylko kibiców
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 11.07.2018, 16:47
Po ugaszeniu tego pożaru trzeba po prostu usiać i jeszcze raz zdefiniować jaki to ma być klub. Im szybciej dojdzie się do wniosku że trzeba się otwierać na innego rodzaju kibica, definitywnie rozłączyć te wszystkie sprawy poza sportowe związane z TSem przynoszące negatywny PR, wyplewić pewne zachowania z trybun tym będzie większa szansa że uda się przywrócić normalność sportową oraz finansowa. Jest to związane z długą pracą u podstaw ale kluczem jest w końcu przebudzenie się i świadomość tego że nie da się wszystkiego pudrować bo jak zaczyna padać deszcz to widać co jest ukryte za makijażem.

Jako przykład można sobie postawić tą Panią z z Ber Shevy co kiedyś kupowaliśmy od nich Meliksona. Gdzie oni a gdzie my. Wydobyć klub z II ligi i zdobyć 3x mistrzostwa z rzędu jest wyczynem godnym zauważenia niezależnie w jakiej lidze to się odbylo.
https://youtu.be/OEYerQT--mc
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 11.07.2018, 16:49
Może trochę nie w temacie ale z oświadczenia majątkowego Pani Król za rok 2017 wynika, że posiada Dom i mieszkanie o wartości ok. 1.550000zł a na dzień 31.12.2017 posiadała jeszcze do spłaty kredyty hipoteczne o łącznej wartości
1.381 004,39zł co dziwi bo łączna wartość kredytów jest niemal identyczna do wartości jej posiadłości, a więc w przypadku niewypłacalności p. Król to bank miałby spory problem z odzyskaniem pieniędzy przy sprzedaży tych nieruchomości, bo ich wartość spada z biegiem czasu a zapas mały.
Zarobki Pani Król w skali roku są również bardzo imponujące na sumę 248753,56zł- z czego z tytułu wynagrodzenia z pracy w urzędzie pani zarobiła 199718,19zł.
https://www.bip.krakow.pl/oswiadczenia/osw_15509.pdf

W 2017 Cała miejska armia urzędników kosztowała 296395570zł a zadłużenie na koniec roku to 2308986004 zł, to o 89 408 458zł więcej niż w roku 2016 więc moje pytanie za co oni biorą pieniądze. Nic dziwnego, że szukają kasy na już.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.07.2018, 16:50
Jak na mój gust wszyscy są siebie warci... zarówno zarząd jak i władze miasta. Gra Wisły na innym stadionie niż przy Reymonta to bedzie turbo skandal. Strzał w klub i jego finanse... ale także wizerunkowy strzał w miasto jak i finanse miejskie... pusty stadion i bezdomna Wisła będzie ekstra reklamą dla urzędników miejskich... Wybudować horrendalnie drogi i nie funkcjonalny stadion a następnie pozbyć się drużyny dla której był on budowany! Zaiste pomysłowość godna Krakowa.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 11.07.2018, 16:54
Nie ,zarzad ma zarabiac ale nie kosztem nie splacania dlugow - rozumiem,ze nie widzisz problemu w tym,ze dlugi firmy rosna,a zarzad dostaje podwyzke ? No to mamy roznice zdan.

Poza tym wiem,co odziedziczyl zarzad - problem w tym,czy to sa odpowiedni ludzie. Ty twierdzisz ze tak,i ze nie ma problemu z tym,aby ich za wszystkie dzialania wynagradzac,ja - odwrotnie. Uwazam,ze olewajac miasto 2 lata musieli sie spodziewac,ze moze doprowadzic to do sytuacji w jakiej sie znajdujemy. Chcesz,zebym za to wystawil im laurke ?

Na ocene i wyciaganie wnioskow czas jest zawsze. Jeslibys czymkolwiek zarzadzal,to bys to wiedzial. Ale jako laik potrafisz(nastepny,wiec nawet niezbyt oryginalnie) tylko zbierac wzywac do gaszenia pozaru,rozdajac tu i owdzie zlosliwe razy,zamiast najpierw dzieciom zabrac zapalki,albo nauczyc ich uzywac. Tu sie roznimy,na moje szczescie.

Ale ze niby kto ma rozliczyc ten zarzad ? Przeciez Nasz Ci On ! Poza tym priorytetem jest dogadanie sie przez Zarzad z miastem,a nie zbiorka kibicowska na pokrycie dlugu,ktory moim zdaniem mozna bylo zredukowac bardziej. Mnie 100 zlotych nie zaboli,bardziej boli to,ze daje je aby ktos dalej pierdzial w stolek i dawal sobie podwyzki,a pozniej takich jak ja nazywa sie populistami. A wydawalo sie,ze to zdrowy rozsadek,nie populizm...
Wszystko spoko, ale jakbyś wiedział, że ekonomia związana jest z ZARZĄDZANIEM OGRANICZONYMI ŚRODKAMI to może takich oklepańców byś nie pisał... Kasa dla miasta to tylko CZĘŚĆ wydatków i długów... a co jeśli sąd orzecze, że Wisła ma zapłącić mniej niż miasto nakazuje ? Zarząd zrobił sobie podwyżkę 4mln zł w dwa lata? Skąd masz akie info?

Jest jak jest, mogę klub poratować to tak działam, nie widzę sensu głoszenia postulatów w stylu pani król, weź zadzwoń do pzpnu może co? Lepiej dojebać Wiśle w myśl zasady niegospodarności zarządu.. :/

Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 11.07.2018, 16:56
Jak trzeba zebrać pieniądze, to SKWK pierwsze. Gdzie byliście przez ostatni miesiąc?
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.07.2018, 16:59
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Jak trzeba zebrać pieniądze, to SKWK pierwsze. Gdzie byliście przez ostatni miesiąc?
Przeciez na piwo nie zbieraja...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.07.2018, 17:08

Bełkoczesz chłopie - wyżej srasz niż dupę masz. Nie znasz mnie, nie wiesz nic a pierdzisz bzdury.

Masz problem żeby przyjąć elementarną krytykę. Odziedziczyłeś gen nieomylności?
(Nie zdziwiłbym się gdybyś banował tych którzy mają inne poglądy - nie lubisz krytyki - to cecha słabych intelektualnie ludzi)

Tak, teraz nie jest pora na rozdrapywanie ran mędrku. Jesteś jak żołnierz podczas wojny który rozlicza polityków że doprowadzili do wojny. Najpierw trzeba odeprzeć atak, potem rozliczać, inaczej zginiesz. Jest pewna kolejność.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 11.07.2018, 17:14
Bełkoczesz chłopie - wyżej srasz niż dupę masz. Nie znasz mnie, nie wiesz nic a pierdzisz bzdury.
..
Tak, teraz nie jest pora na rozdrapywanie ran mędrku. Jesteś jak żołnierz podczas wojny który rozlicza polityków że doprowadzili do wojny. Najpierw trzeba odeprzeć atak, potem rozliczać, inaczej zginiesz. Jest pewna kolejność.
Tak! Masz rację! teraz zwieramy szyki, ratujemy Wisłę, ale po załatwieniu sprawy Zarząd rozliczyć i OUT!
Trzeba nowych ludzi, którzy podołają zadaniu zarządzaniu tym klubem.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 11.07.2018, 17:15

Masz problem żeby przyjąć elementarną krytykę. Odziedziczyłeś gen nieomylności?
(Nie zdziwiłbym się gdybyś banował tych którzy mają inne poglądy - nie lubisz krytyki - to cecha słabych intelektualnie ludzi)

Olej go, to jest przygłup. Poblokował pół forum.

Ciekawy poniedziałek się zbliża, nawet bardzo ciekawy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.07.2018, 17:16
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Tak! Masz rację! teraz zwieramy szyki, ratujemy Wisłę, ale po załatwieniu sprawy Zarząd rozliczyć i OUT!
Trzeba nowych ludzi, którzy podołają zadaniu zarządzaniu tym klubem.
Po co chcesz kogoś rozliczać skoro już wiesz, że trzeba ich wyrzucić?
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 11.07.2018, 17:24
A co wy się tak dopierdalacie do zarządu? To mieli piłkarzom nie płacić co po trzech miesiącach by umowy rozwiązywali, kosztem spłaty stadionu? O chyj wam chodzi, Sarapata z Dukatem wyrwali od Meresia oszusta klub, a także nie pozwolili przejąć jakiemuś niemieckiemu bankrutowi. Mało razy wam udowadniali, ze dla nich liczy się dobro Wisły?

Czy wam ....a nie zależy na Wiśle? Teraz jest czas próby. Kto nie pomoże klubowi ten niech nie waży się nazywał kibicem Wisły i niech wypierdala z forum i z wiślackiego świata.

Proponowałbym na miejscu moderatorów nie pieścić się z żadnym użytkownikiem na tym forum i dać ultimatum. Kto nie kupi do piątku karnetu, plakatu lub nie wpłacić minimalnie rozsądej kwoty do SKWK na spłate zadłużenia to dożywotni BAN.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 11.07.2018, 17:34
A Wisła ma jakieś tereny w tej wartości które mogła by dać miastu w zabezpieczeniu na nową umowę? A gdyby mieli kase to np do 5-10 lat w zależnosci od umowy odkupić je za ta samo cone lub z malym procentem?
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 11.07.2018, 17:40
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post

Proponowałbym na miejscu moderatorów nie pieścić się z żadnym użytkownikiem na tym forum i dać ultimatum. Kto nie kupi do piątku karnetu, plakatu lub nie wpłacić minimalnie rozsądej kwoty do SKWK na spłate zadłużenia to dożywotni BAN.
Ty to jesteś łeb nie od parady
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 11.07.2018, 17:43
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Po co chcesz kogoś rozliczać skoro już wiesz, że trzeba ich wyrzucić?
efekt działalności tego zarządu widać, wiec OUT za całokształt, co chyba jest zrozumiałe. Rozliczyć, czy aby czegoś nie przytulili prywatnie wbrew prawu.. Tyle. Nie uważam, ze w jakiejkolwiek średnio zarządzanej firmie prywatnej, taki zarząd, z takimi efektami pracy utrzymał by się po pierwszym lepszym NZW. Najlepiej dla nich by było wg mnie, gdyby sami ustąpili w odpowiednim czasie.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 11.07.2018 o godz. 17:47.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów