The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.04.2010, 14:55
To mój pierwszy post od chwili katastrofy. Wcześniej nie byłem w stanie cokolwiek napisać o tej tragedii. Ogromny dramat całego narodu polskiego :(. Nie mogłem i nie mogę w dalszym ciągu pozbierać jakichkolwiek myśli o tej tragedii... Czuję się podobnie jak 2 kwietnia 2010 - co ciekawe, to również była wigilia Bożego Miłosierdzia, ten sam dzień. Tak po prostu musiało być. Musiało ;(
Często tych ludzi popierałem, często też nie rozumiałem. Nie znałem osobiście (jak wielu z nas) śp. Lecha Kaczyńskiego, dopiero teraz widzimy jak jego obraz w mediach był zakłamany... Nagle w ciągu jednej chwili okazało się, że media miały też i inne zdjęcia niż te ośmieszające prezydenta. Lecz nie to jest teraz najważniejsze. Hołd wszystkim poległym, z prezydentem najjaśniejszej Rzeczpospolitej na czele!
[']['][']
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.04.2010, 15:24
Jestem cały czas w szoku.
Dla mnie jest to o tyle większy dramat, że znałem osobiście dwie osoby z listy zabitych... W tym jedną bardzo dobrze...
Tyle.
Odpowiedz cytując
sto(7)ica
Member

Od: 09.2008

Stary 12.04.2010, 17:34
http://img28.imageshack.us/i/1001741t.jpg/
Odpowiedz cytując
cuba libre
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 12.04.2010, 17:40
Był moim Prezydentem. Nigdy się tego nie wstydziłem,zawsze podkreślałem,że jest jak do tej pory najlepszym prezydentem jakiego powojenna Polska miała. A Maria Kaczyńska była dla mnie wzorem Pierwszej Damy. Wielka niepowetowana strata. Cześć Ich Pamięci!
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.04.2010, 18:06
...skladam cześć tym co stali z tyłu ...tym o których prawie nikt nie powie słowa,którym nikt nie założy tematu ;Stewardesom ,Ochronie ,Tłumaczom... i pilotom którzy jak zawsze zostana obarczeni winą!!!
Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 12.04.2010, 18:25
"W imię pamięci, dla Tych ludzi cześć, chwała im za to."
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
Mahazel888
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.04.2010, 19:26
Przeleciał ptak przepływa obłok
upada liść kiełkuje ślaz
i cisza jest na wysokościach
i dymi mgłą smoleński las

http://w992.wrzuta.pl/audio/7eRaITC4...rowski_herbert
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.04.2010, 20:00
Zginął Prezydent RP. Zginął pełniąc swoje ustawowe funkcje.

Swego czasu bardzo popularne były liczniki odliczające dni do końca jego kadencji. Można wyzerować.

Mam żal, ponieważ zginął niedoceniany, ośmieszany, opluwany - a kiedy teraz się na to wszystko spojrzy z perspektywy zamkniętego życiorysu, całego życiorysu, ta nagonka wydaje się taka mała.

Byłem dzisiaj na mszy w intencji ofiar i tam, podczas kazania padły ważne słowa:
"O zmarłych mówi się dobrze, często za późno".
Ta świadomość dodatkowo pogłębia mój ból, że za życia nie został nasz Prezydent uczciwie potraktowany. Teraz jakakolwiek rehabilitacja będzie miała bardzo gorzki posmak.

Funkcja Prezydenta jest w naszym kraju w czasie pokoju głównie reprezentacyjna. Lech Kaczyński pełnił ją godnie, co jest szczególnie warte podkreślenia na tle jego poprzedników. Zawsze go za to szanowałem i takim go zapamiętam. Godnym człowiekiem.

Niech odpoczywa w pokoju.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.04.2010 o godz. 20:38.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Lewy'88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 12.04.2010, 20:12
Żadne słowa nie oddadzą tego co czuję ja i wiele innych osób. Podłączam się do poprzedników, którzy wspominali że wszyscy go krytykowali, kreowali jego zły obraz, naśmiewali się.. a doceniają go teraz po śmierci.. Obłuda wielka, zarówno ze strony polityków, mediów jak i samych obywateli. Bardziej doceniano go za granicą niż u nas. Sam święty nie byłem, bo krytykowałem i nie zgadzałem się z niektórymi decyzjami. Smutne my Polacy potrafimy się jednoczyć w obliczu takich tragedii, pojechali oddać hołd naszym zamordowanym żołnierzom, a tym czasem się z nimi spotkali tam na górze. Niech nas to czegoś nauczy
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 12.04.2010, 20:32
Nie od razu go zrozumiałam, ale kiedy otworzyły mi się oczy na to wszystko co wokół niego się działo, uwierzyłam, że ten człowiek chce dobrze. Nie dla siebie, dla nas i dla Polski. Był moim prezydentem i byłam dumna z tej jego nieustępliwości.
Pani Maria,, Cudowna kobieta. Po prostu.
Podziwiałam miłość Lecha i Marii Kaczyńskich. Jak na nich patrzyłam to nieraz myślałam sobie "Taka miłość się nie zdarza". I właśnie tę ich miłość najbardziej będę pamiętać.
Szkoda, że dopiero teraz tyle pięknych zdjęć prezydenckiej pary się "znalazło".

Nie wierzę, że ta tragedia coś zmieni. Po śmierci papieża tez szybko zapomniano o obietnicach. Ale nadzieja umiera ostatnia. Może nasi politycy nauczą szanować się nawzajem, słuchać siebie i rozmawiać. Oby.

"Ludzie są nierozumni,nielogiczni i samolubni,
KOCHAJ ICH, MIMO WSZYSTKO
Jeśli czynisz dobro,oskarżają cię o egocentryzm,
CZYŃ DOBRO MIMO WSZYSTKO
Jeśli odnosisz sukcesy,zyskujesz
fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów
ODNOSISZ SUKCESY,MIMO WSZYSTKO
Twoja dobroć zostanie zapomniana już jutro,
BĄDŹ DOBRY, MIMO WSZYSTKO
Szlachetność i szczerość
wzmagają twoją wrażliwość
BĄDŹ SZLACHETNY I SZCZERY MIMO WSZYSTKO
To co budujesz latami,
może runąć w ciągu jednej nocy
BUDUJ MIMO WSZYSTKO
Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują twej pomocy,
mogą cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz,
POMAGAJ, MIMO WSZYSTKO
Dając światu najlepsze,co posiadasz,
otrzymujesz ciosy,
DAWAJ ŚWIATU NAJLEPSZE,CO POSIADASZ,
MIMO WSZYSTKO"

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie [*].
Powód: mimo wszystko
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 12.04.2010 o godz. 23:12.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując
cebulka997
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.04.2010, 20:36
mnie najbardziej jest szkoda tych wszystkich PUŁKOWNIKÓW bo oni to mieli " ŁEB NA KARKU"
polska armia nie ma teraz dowodow i jakby ktos teraz chcial wkroczyc do Polski to mamy "pozamiatane"
wg mnie to wogole w tym wszystkim to Ruscy w tym maczali palce chyba ze to wszystko taki dziwny zbieg okolicznosci, ale samolot, w ktorym lacialo kilku dowodcow, prezydent wraz ze swoja zona, kilku poslow i senatorow rozbil sie na terenie Rosji, ktory lecial na 70 ROCZNICE ZBRODNI KATYNSKIEJ(wszyscy dobrze wiedza co sie wtedy stalo) i chcieli to wykorzystac, ale jak to poki co nie idzie tego udowodnic
GURNY
ŚLUNSK
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 12.04.2010, 20:37
Dlaczego znowu to miejsce? Dlaczego tylu dobrych ludzi? Ile jeszcze tragedii musi przejść polski naród by zostać wynagrodzonym za ten i inne bóle?
Panie Prezydencie, Pani Mario, Politycy, Generałowie i wszyscy którzy byli na pokładzie, dziękuję.
Dziękuję za patriotyzm. Dziękuję za dumę. Dziękuję za prawdziwość.
Spoczywajcie w pokoju.
Odpowiedz cytując
Kandzior
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 12.04.2010, 20:51
Panie Prezydencie, nie wielu Pana rozumiało. Nie wszyscy szli w parze z Panem. Dziś nie ma to znaczenia. I co by nie powiedzieć, mówimy zwykłe ludzkie dziękuję, bo to słowo jest najprostszym a za razem najlepszym słowem które do Pana kierujemy. Dziękujemy...
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 12.04.2010, 21:27
Wiadomo, że w obliczu wielkiej tragedii nie powinno się wyliczać i wybiórczo pisać o pojedynczych osobach ale śmierć Ryszarda Kaczorowskiego mnie osobiście dotknęła. Całe życie walczyć o wolną Polskę, uniknąć śmierci z rąk NKWD i w takim miejscu o takiej porze zginąć, niesamowita symbolika. Straszne i aż wzruszające.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Ni_Ma
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 12.04.2010, 23:03
Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmieni w pył -
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień!
Jacek Kaczmarski

Świeć Panie nad Ich duszami...
Do zobaczenia.
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 12.04.2010, 23:33
Ehh... mija już 3 dzień od tej tragedii, a ja za każdym razem gdy rano wstaję mam wrażenie że skończył się zły sen, niestety to wrażenie kończy się po jakimkolwiek kontakcie ze światem ( TV, internet etc.) :(

Niech im ziemia będzie lekka.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 13.04.2010, 00:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Swego czasu bardzo popularne były liczniki odliczające dni do końca jego kadencji. Można wyzerować.
tu był
http://www.pepepe.pl/
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 13.04.2010, 01:03
Pamietam.. kiedys wpadla mi w rece opasla ksiazka o bitwie pod Monte Cassino, angielskich autorow. A w niej, wedle przewidywan, skromniutka tylko czesc poswiecona Polakom.. jednak kilka zdan przykulo uwage. Mianowicie autor z niemalym podziwem opisywal jak to polscy oficerowie i zolnierze zdobyli u miejscowych ludzi ogromny szacunek - nieskazitelnymi manierami, szarmanckoscia, odwaga, zyczliwoscia czy chociazby tym, ze zadali sobie trud szybkiego nauczenia sie miejscowego jezyka.. Moze nie pamietam dokladnie tych slow, ale pamietam, ze napawaly mnie duma jednoczesnie sciskajac serce na mysl ilu z najlepszych swoich synow Polska kolejny raz wtedy utracila..

Jakos tak mi sie teraz wsrod zalu przypomina, to scisniete serce i to poczucie dumy..

Spoczywajcie w Pokoju.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.04.2010, 01:19
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej boli to jakim go wykreowano .

Pan Wojewodzki,pan Figurski ,pan Majewski

Ci ludzie korzy dzis sa dla mnie nikim ,zerem ,powinno sie ich zostawic jak tredowatch ,wtyd ze sa moimi rodakami.

To oni nie warci dzis nic wyrzutki ,przyczyli sie swoimi programami i wpajaniem glownie do ludzi mlodych mitu wad prezydenta (ze maly,brzydki itd)

co to za k*** kwalifikacja czlowieka,kto im dal przyzwolenie obrazac czlowieka ktoremu nie dorastali do pięt.

To mnie caly czas boli i nie daje spac.
Weź już ochłoń... Śmierć nie powinna zmienić odbioru osoby jaką była za życia i co robiła.

Jako Polak czuję się źle z powodu śmierci PREZYDENTA, mam dla niego szacunek za to że był wierny sobie, wierzył w swoje postępowanie. A to kto jak go odbierał, niech zostanie dla tych osób.

Jeśli ktoś uważa jedno, a teraz odkręca się o 180 stopni i mówi coś innego to jest hipokrytą.

Ja mam apel o zmianę nazwy tematu, aby upamiętnić wszystkich poległych.

Zgineła elita osób nie będących na pierwszej lini medialnego szumu, o nich PAMIĘTAJMY! Robili dla Polski wiele, wśród nich osoby z naszego miasta i regionu.

Wymienię tu choćby:

Andrzeja Przewoźnika, Andrzeja Kremera, Wiesława Wodę.

CZEŚĆ I CHWAŁA POLEGŁYM!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
laurence
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.04.2010, 01:21
Po wiadomości, że zginął prezydent NASZEGO kraju wpadłem w straszna traumę.
Jako, że na Kaczyńskiego nie głosowałem i w zasadzie nie byłem zwolennikiem jego rządów miałem podwójną satysfakcję z tego, że potrafiłem go bronić podczas każdego koleżeńskiego sporu, luźnych rozmów, imprez rodzinnych. Broniłem go ponieważ był Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej - Moim Prezydent. Takim osobom należy się bezwzględny szacunek!!!
Zawsze uważałem, że to "polskie" media wykreowały Kaczyńskiego na niezdarę . Wypominano mu wszystko i wszędzie. Najdrobniejszy szczegół, detal, drobiazg był obiektem drwin mediów.
Z tego wszystkiego najbardziej boli mnie to, że TO rodacy w taki sposób traktowali Głowę Państwa.

Teraz dopiero media przedstawiają Lecha Kaczyńskiego w pozytywnym świetle, natomiast na usta ciśnie się pytanie: dlaczego tak późno?
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 13.04.2010, 01:44
W hołdzie ofiarom katastrofy....Prezydentowi , politykom , funkcjonariuszom , duchownym , kombatantom , lotnikom....

Wieczny odpoczynek.. niech Was Dobry Bóg przygarnie..
Odpowiedz cytując
matssman
Junior Member

Od: 02.2010

Stary 13.04.2010, 02:14
http://www.youtube.com/watch?v=_WS-sU5r5dA
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 13.04.2010, 04:21
Dziękuję CI Panie Prezydencie, że wielokrotnie mogłem być dumny z tego, że Byłeś także moim Prezydentem, że to właśnie na Ciebie oddałem swój głos.

Przepraszam wszystkich z góry za kilka gorzkich słów, które muszę jednak napisać, bo jak widzę wciąż znaczna część osób nie rozumie różnicy pomiędzy normalną różnicą poglądów w debacie politycznej (jak np. w rozmowach pomiędzy Kaczyńskim, Stasiakiem i np. Gowinem), a zwykłym chamstwem, obsobaczaniem i nagonką jaka była stosowana wobec tego Człowieka przez zarówno polityków (Palikot, Niesiołowski to skrajne przypadki) jak i dziennikarzy. Nie widzicie doprawdy różnicy pomiędzy różnymi koncepcjami dążenia do poprawienia sytuacji w kraju a drwieniem ze szczeliny pomiędzy zębami, niskim wzrostem, przekręceniem czyjegoś nazwiska (przykładów naprawdę można wymieniać wiele)

Przychodzi mi do głowy taka gorzka myśl czy gdyby Bóg dał, że Prezydent ocalałby z tej katastrofy, to który tym razem polityk bądź dziennikarz poszedłby w ślady Bronisława Komorowskiego stwierdzającego po ostrzelaniu w Gruzji samochodu Prezydenta Kaczyńskiego "jaki Prezydent, taki zamach"... w jakim innym kraju takie słowa po takim wydarzeniu byłyby możliwe Czy rzeczywiście Człowiek musi zginąć, żeby Jego odbiór tak krancowo się zmienił
Temu Człowiekowi w podły sposób próbowano odebrać honor, cześć, godność a przede wszystkim to co miał najważniejszego w przeciwieństwie do wielu swoich oponentów ODWAGĘ i Gotowość do Poświęceń dla Ojczyzny.

Jeszcze raz dziękuję Panie Prezydencie, niech dobry Pan Bóg przyjmie Ciebie, Twoją Małżonkę i pozostałych uczestników tej ostatniej delegacji do swojego Królestwa.

Wieczne Odpoczywanie Racz IM dać Panie...
Odpowiedz cytując
P.e.c.h
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 13.04.2010, 08:39
W czwartek (15.04) o godz 20 organizowany(przez rózne organizacje młodzieżowe) jest Marsz poświęcony pamięci tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Wymarsz z Placu Matejki pod Krzyż Katyński.

Zapraszamy i prosimy o rozpowszechnianie.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 13.04.2010, 12:55
Ten temat służy tylko do składnia kondolencji. Jeśli chcecie się dzielić swoimi przemyśleniami zapraszam na polityczny
Każdy ma prawo do różnych przemyśleń i odczuć a to nieraz wywołuje odzew i chęć dyskusji. Bardzo proszę żebyście uszanowali ten podział.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.04.2010 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.04.2010, 17:20
smutek i żal pozostał po nagłej śmierci tylu rodaków, nie szanowałem telewizyjnych masek polityków jednak zgineło sporo ojców synów i męzów, więc nie możemy patrzeć na nich przez ten pryzmat, polecieli oddać hołd poległym a sami polegli, pamiętajmy za co zgineli a nie jakie decyzje podejmowali [*]
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 13.04.2010 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 14.04.2010, 12:57
Z potrzeby serca.

Przezywamy zalobe narodowa i rozpamietujemy tragedie jaka spotkala nasz kraj. Tragedie, ktorej symbolika, wymowa sa wrecz porazajace.. towarzysza nam przerozne emocje, uczucia.. jestesmy tez bardzo zjednoczeni i troche szlachetniejsi niz zazwyczaj..

Po lekturze tego i politycznego tematu z ostatnich dni zrodzila sie we mnie potrzeba wdziecznosci

przede wszystkim tym, ktorzy bardzo poruszeni przezywaja ostatnie dni w milczeniu..
tym, ktorzy jednak staraja sie wyrazic, nieraz bardzo pieknie, to co czuja..
wreszcie tym, ktorzy w sposob wywazony, godny i z szacuniem dla naszych Bohaterow biora udzial w dyskusjach.

Dla Was slowa "ojczyzna" i "patriotyzm" to nie sa puste slowa.

Chwala i Czesc Tym, ktorzy oddaja swoje zycie sluzac tym wartosciom.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
asgardflame14
Junior Member

Od: 01.2010

Stary 18.04.2010, 22:42
http://www.inicjatywa14.net/index.ph...noci&Itemid=61

kibice (i nie tylko) w hołdzie ofiarom Smoleńska i Katynia.
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 18.04.2010, 23:21
Hołd i pamięć tym wszystkim, którzy zginęli w kwietniu pod Smoleńskiem - zarówno teraz, jak i przed 70 laty. Spoczywajcie w pokoju....

PS. Może to szczegół ale bardzo spodobała mi się postawa prezydenta Gruzji - postanowił przybyć do Krakowa, żeby oddać hołd prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu - i nic go przed tym nie powstrzymało. Ani wcześniejsza wizyta w USA, ani chmura pyłów nad naszym kontynentem, ani odyseja przez pół Europy. Jedni tchórzliwie rezygnują, inni by oddać hołd stoją w kolejce przez wiele godzin (przed pałacem prezydenckim w Warszawie) bądź robią wszystko by dotrzeć na pogrzeb do Krakowa. Chyba tacy ludzie najlepiej potrafią zrozumieć, czym jest hołd i podziękowanie zmarłym.
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 18.04.2010, 23:43
Symbol za symbolem w Polskę uderza i wszyscy pytają dlaczego .... i słusznie pytają, gdyż jeśli nawet wierzący ponownie zwątpili a inni będąc ślepi, szybko zapomnieli, to czas na odpowiedź najwyższy, tylko jak odróżnić przypadek od przeznaczenia, jak uwierzyć w symbolikę zdarzeń i ją zrozumieć inaczej niż sugerowany mistycyzm, jeśli świat twierdzi, że nadprzyrodzenie nie istnieje, że ponad żywym człowiekiem, zwłaszcza tym aktualnie zwycięskim, nie ma silniejszych i nie ma mądrzejszych, ani inaczej predysponowanych ?

A potem nastaje mądrość zbiorowa, wydawałoby się irracjonalna, instynktowna, która wbrew logice, i tych zwycięskich i poniżanych, objawia się nagle i niespodziewanie i szokuje adekwatnie do symbolu krzywdy, dosłownie wszystkich, i tych aktualnie zwycięskich i tych poniżanych i tym bardziej nie idzie tego wszystkiego ogarnąć rozumem, gdy świat także instyktownie, symbolom tym się kłaniać wreszcie zaczyna, tym razem zmartwychwastałym poprzez bliźniaczość, przyznając ich niesamowitość, lecz bojąc się do tego przyznać, że one mówią coś więcej, że znowu wskazują wybór przyszłości, nie tylko dla tych predysponowanych inaczej.
Ostatnio edytowane przez kot : 19.04.2010 o godz. 00:15.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów