The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.12.2021, 15:57
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Patrząc po tych wpisach, to tytuł tematu "Kto zastąpi trenera Gule" trzeba zmienić na "Kto zastąpi naszych zawodników"...
Przemyślane transfery z notesu Dyrektora Pasiecznego. Tego Wam, sobie i trenerowi Guli życzę.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.12.2021, 00:12
Drozd napisał(a):Wyświetl post
FraMat

Zgadza się... Pytanie czy to nie wynik coraz bardziej palącej się dupy. Ile nam brakuje do strefy spadkowej? ....
W temacie statystycznym zrobiłem zestawienie po jesieni z ostatnich 10 lat z różnicą do pierwszego spadającego w danym sezonie.
TL;DR były gorsze sezony niż obecny, zwłaszcza ostatnie dwa.

Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Patrząc po tych wpisach, to tytuł tematu "Kto zastąpi trenera Gule" trzeba zmienić na "Kto zastąpi naszych zawodników"...
Logiczne. Jak w burdelu nie idzie to zmienia się panienki, a nie burdelmamę.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.12.2021 o godz. 00:15.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 09.12.2021, 01:37
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Przemyślane transfery z notesu Dyrektora Pasiecznego. Tego Wam, sobie i trenerowi Guli życzę.
Notes to przeżytek, oni teraz CM21 zainstalowali
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 10.12.2021, 10:51
Dziś w Przeglądzie Sportowym, na prawie całą stronę, wywiad z naszym trenejro.
No coż , jest to niestety klasyczny zestaw sloganów i gładkiej mowy.
Do pełni "szczęścia" brakuje mi tylko mojego ulubionego zwrotu że będziemy mieli z kogoś "pociechę".
Jak go słyszę ten pasus to mnie coś trafia ... W każdym razie przypominam i podkreślam , że Pociecha , a w zasadzie Krzysztof Pociecha był gitarzystą bardzo dobrego zespołu Klaus Mitffoch...
Wracając do wywiadu to nasuwają mi się 2 alternatywy:
-albo AG już kompletnie nad niczym nie panuje i jest w stanie "gowinowym"
-albo już tylko czeka niecierpliwie na zwolnienie , ma to wszystko gdzieś a liczy się jedynie aby kasa do końca kontraktu się zgadzała.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.12.2021, 11:01
Brakuje nam stabilności. To jest coś, co trochę mi przeszkadza, bo raz wygrywamy, by później przegrać. Mamy naprawdę duży potencjał i chcę, żeby okresy bez porażki trwały jak najdłużej - podkreśla Adrian Gula, trener Wisły Kraków.

KRYSTIAN KWIECIEŃ: Pracował pan w wielu miejscach: w reprezentacji młodzieżowej, w lidze czeskiej i słowackiej. Jestem ciekaw czy Wisła to klub o największej presji, w którym pan był?

ADRIAN GULA (TRENER WISŁY KRAKÓW): Zawsze nakładam na siebie presję. Niezależnie od miejsca, w którym byłem, sam od siebie wymagałem. Zawodnicy też od pierwszego dnia pokazali mi, jak bardzo są ambitni. To, czym Wisła się wyróżnia, to atmosfera wokół klubu. Jest to ambitny projekt. Podczas spotkań kibice są niesamowici. Widać, że są zaangażowani we wspieranie piłkarzy. Presja jest wszędzie. Czasem większa, czasem mniejsza, ale jest zawsze. Najważniejsze jest dobro klubu, żeby fani byli zadowoleni po ostatnim gwizdku. Ich wsparcie, jak na przykład przy ostatnich derbach, motywuje do pracy jeszcze bardziej.

Co przekonało pana, by dołączyć do Wisły?

Jest to klub z wielką historią. W dodatku ten potencjał, o którym wspomniałem. Kilka klubów z ekstraklasy kontaktowało się ze mną, ale to Wisła przekonała mnie projektem, możliwościami miasta i rozwoju. Chciałem już od jakiegoś czasu dołączyć do tej ligi, więc cieszę się, że tu jestem. Po prawdzie, kibice i otoczka również są zachęcające. Chciałem być tego częścią. Bardzo chcę, by Wisła wróciła na należne jej miejsce w polskiej piłce.

Wygrał pan z Legią i Cracovią, więc dwoma ważnymi rywalami dla kibiców pana zespołu. Jakie miał pan odczucia po tych spotkaniach?

To były dwa zupełnie inne mecze. W meczu z Legią byliśmy w dobrej formie, to był kolejny bez porażki. Zresztą rywale grali wtedy w eliminacjach europejskich pucharów. Derby to zupełnie inna historia. Cracovia była w lepszej formie od nas, my przegraliśmy dwa mecze z rzędu, straciliśmy dużo bramek, nie strzelając żadnej. Oba zwycięstwa cieszą, bo jak pan wspomniał, to ważne spotkania dla kibiców i drużyny. Nas też cieszy po prostu osiągnięty cel, bo w każdym meczu chcemy wygrać.

Mikołaj Biegański to jedyny zawodnik poniżej 20. roku życia, który u pana zadebiutował. Wyróżnia się w meczach często pozytywnie, ale widać po nim jeszcze brak doświadczenia. Co poza tym musi poprawić, by wejść z czasem na wyższy poziom?

Mikołaj jest świetnym chłopakiem. Bardzo ambitnym i chętnym do nauki. Ma też dobrą mentalność do tego wszystkiego. Stąpa twardo po ziemi. Musi po prostu ograć się bardziej, co przyjdzie z czasem. Jest młody, więc wszystko przed nim. Z pewnością więcej treningów z naszym trenerem bramkarzy też bardzo mu pomoże i już teraz pomaga.

Jest pan już kilka miesięcy w klubie. Gdyby miał pan wybrać jedną rzecz, to z czego jest pan najbardziej zadowolony, z tego co udało się wprowadzić w drużynie?

Jedną rzecz? Szczerze? Zatkało mnie! Dobre pytanie. Brakuje nam stabilności. To jest coś, co trochę mi przeszkadza, bo raz wygrywamy, by później przegrać. Mamy naprawdę duży potencjał i chcę, żeby okresy bez porażki trwały jak najdłużej. Początek sezonu był dobry, teraz musimy wrócić do odpowiedniej dyspozycji. Nie ma jednej rzeczy, o którą dbam szczególnie na treningach. Jak każdy w tym zawodzie chcę jak największej liczby goli dla mojego zespołu i jak najczęściej grać na zero z tyłu. Obie rzeczy są dla mnie równie ważne.

Po meczu z Cracovią do szatni przyszedł Jakub Błaszczykowski, którego brakuje ostatnio w kadrze meczowej z powodu kontuzji. Jak często po spotkaniach kapitan przychodzi, by pogratulować zespołowi lub by wesprzeć po gorszym meczu?

Kuba jest prawdziwym liderem. Pomaga drużynie jak może, pomimo wspomnianej kontuzji. Przychodzi do szatni w ważnych momentach. Czasem nie mówi nic, ale gdy już zabierze głos, to jest cisza i wszyscy go słuchają. Nie po każdym meczu, ale jak np. po derbach pojawił się, by pogratulować zespołowi, to był ważny moment dla nas wszystkich. Widać w nim chęć jak najszybszego powrotu i to jest jego główny cel na najbliższy czas. Jest profesjonalistą i dobrym człowiekiem. Czekamy na niego i życzymy mu powrotu do zdrowia.

Pana Wisła najczęściej ze wszystkich zespołów ekstraklasy gra młodzieżą. Jest jakiś zawodnik, w którym pokłada pan szczególne nadzieje?

Mamy kilku świetnych młodych graczy, jak Patryk Plewka, Konrad Gruszkowski, Piotrek Starzyński, Dawid Szot, Serafin Szota czy wspomniany Mikołaj Biegański. Niemniej jednak muszę podkreślić: dla mnie wiek nie ma znaczenia. Lubię grać młodymi piłkarzami, ale każdy może się rozwinąć. Gdy pracowałem w Žilinie, to nie powiedziałbym, że mój podopieczny Milan Škriniar będzie grał w Interze Mediolan. Ci chłopcy mają talent i świetne warunki do pracy. Muszą dalej cierpliwie pracować, a efekty przyjdą. Limity są w głowie.

Z Michalem Škvarką pracował już Pan właśnie w Žilinie i zastanawia mnie, co ten zawodnik może wnieść do zespołu? Dobre mecze przeplata słabymi, ciężko go miarodajnie ocenić.

Kiedy drużyna jest w formie, to pojedynczy zawodnicy też. Zawodnikiem sierpnia był Yaw Yeboah, między innymi dlatego, bo cały zespół miał dobry czas. Teraz mamy gorszy moment, to czasem padają pytania o słaby mecz „Yebo”, Škvarki czy kogokolwiek innego. To też pokazuje, jak ekstraklasa jest mocna i wyrównana. Nie ma wyraźnie gorszego zespołu w tej lidze.

Pierwszy raz od dłuższego czasu Wisła dobrze radzi sobie w Pucharze Polski. Patrząc na historię pana zespołów w krajowych pucharach, to dość często awansował Pan do dalszych faz.

Daleko zachodziłem, ale nigdy nie wygrałem żadnego pucharu krajowego. W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Nieważne czy przyjeżdża mistrz Polski, czy zespół z niższych lig. W pucharze nie patrzymy na to, w jakiej lidze gra rywal, tylko jak go pokonać. I w lidze i pucharze chcemy zajść najdalej jak się da, osiągnąć jak najwięcej, by na koniec roku spojrzeć na tabelę z uśmiechem. Zrobimy wszystko, by kibice byli z nas dumni. Mamy względem siebie duże oczekiwania i ambicje.

Zespół jest obecnie w dziwnej formie. Wygrane z odwiecznymi rywali, 0:5 z Lechem i ze Śląskiem, dobra dyspozycja w pucharze. Która twarz obecnej Wisły jest prawdziwa?

Mam nadzieję, że z tych wygranych. Musimy dalej walczyć w każdym meczu. Każdy jest ważny. Liczy się stabilność, nie tylko sportowa, ale także w głowach, żeby każdy był świadomy swoich możliwości. Dostajemy świetne wsparcie i chcemy się odwdzięczyć gdy tylko jest to możliwe.

Autor: Krystian Kwiecień Źródło: Przegląd Sportowy
Data utworzenia: 10 grudnia 2021 06:00
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.12.2021, 12:22
Tytuł dość kuriozalny. Jakby na przemian wygrywał/przegrywał to nikt by złego słowa na niego nie powiedział.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 10.12.2021, 12:44
Coglin napisał(a):Wyświetl post
[B]Kuba jest prawdziwym liderem. Pomaga drużynie jak może, pomimo wspomnianej kontuzji. Przychodzi do szatni w ważnych momentach. Czasem nie mówi nic, ale gdy już zabierze głos, to jest cisza i wszyscy go słuchają. Nie po każdym meczu, ale jak np. po derbach pojawił się, by pogratulować zespołowi, to był ważny moment dla nas wszystkich
Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości kto rządzi szatnia Zamiast Guli będzie mogła stać koza a efekt będzie ten sam
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.12.2021, 13:14
Słaby wywiad, słabe odpowiedzi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.12.2021, 16:57
swietny wywiad! widać że trener spełnia wymagania no może niekoniecznie trio, ale napewno prezesa i jego brata (a może odwrotnie)
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 11.12.2021, 01:03
Chłop oderwany od rzeczywistości. Gdyby przegrane mecze przeplatał wygranymi - tak jak tu mówi - to byśmy go na rękach nosili.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.12.2021, 12:05
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Chłop oderwany od rzeczywistości. Gdyby przegrane mecze przeplatał wygranymi - tak jak tu mówi - to byśmy go na rękach nosili.
Nie, po prostu ma osłonę medialną i z niej korzysta. Jak prowadzący wywiad kłamie o przeplataniu wygranych przegranymi to co ma Gula zrobić, sam się podkładać?
Gdyby był krajowym trenerem albo klub wystawił go na odstrzał jak Hybalę to jechano by z nim jak z kupą gnoju, co chwilę miałbyś artykuły a wywiadu bałby się udzielić.

Jak nie cenię Guli (delikatnie mówiąc) to ta kpina powyżej jest winą prowadzącego wywiad, nie tego który odpowiadał. Jak nie zadajesz trudnych pytań to zwykle dostajesz taką papkę, plus jakaś jednak bariera językowa.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 11.12.2021, 19:19
Kiedy Adrian wyleci?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 11.12.2021, 19:21
Albo robimy 5 wzmocnien lub więcej i zostawiamy Gule albo wypierdalać z tym podrabiańcem i sciagamy eksperta od polskiej gownianej ligi i gramy typowa ekstraklase walczac o srodek tabeli.
Od lat gramy o utrzymanie mimo ze .......a o srodek tabeli.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 11.12.2021, 21:25
Już dobre kilkadziesiąt minut po meczu, spacer na zebranie myśli wykonany i jak dla mnie trener Gula od poniedziałku powinien być odsunięty od pierwszej drużyny a Zarząd powinien zacząć szukać nowego trenera.

Od kiedy mamy Zulu Gule na ławce:
1. Żaden - absolutnie żaden - piłkarz nie odnotował progresu formy i umiejętności. Wszyscy lepiej prezentowali się przed objęciem przez niego drużyny
2. Brak jakiekolwiek schematu w grze drużyny. Nie ma żadnych schematów wyprowadzania kontrataku, gry pozycyjnej ani obronnej. Nie ma również żadnego schematu w rozegraniu rzutu wolnego czy innego stałego fragmentu gry. Gdy ma się tak słaby materiał ludzki jakim my dysponujemy stałe fragmenty gry powinny być dopracowane do perfekcji jako jedyna nadzieja, że uda się w ten sposób zrobić punkty dające utrzymanie.
3. Gra tych c..p w koszulkach Wisły spowodowała totalne zobojętnienie na wyniki i z każdym tygodniem powoduje większą frustrację. Kompletnie niezrozumiałe decyzje personalne powodują, że za taką Wisłę jako kibic nie chce się płacić. Gość odstrasza kibiców od oglądania Wisły i patologii jaką zbudował będąc jej trenerem.
4. Gość całkowicie nie ma jaj. Jest czerstwy jak chleb sobotni i nadaje się do polityki a nie trenowania Wisły Kraków k...a. Z tym swoim miałkim pierd...leniem niech udaje eksperta w TV a nie osobę, która zna się na robocie do której go zatrudnili. Tu jest Wisła Kraków !
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.12.2021, 21:32
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Albo robimy 5 wzmocnien lub więcej i zostawiamy Gule albo wypierdalać z tym podrabiańcem i sciagamy eksperta od polskiej gownianej ligi i gramy typowa ekstraklase walczac o srodek tabeli.
Od lat gramy o utrzymanie mimo ze .......a o srodek tabeli.
Mam podobne zdanie. Nie widzę nic pomiędzy. Kosmetyczne zmiany i pozostawienie Guli będzie oznaczać spadek. Natomiast nawet nie 5 ale 3 sensowne wzmocnienia i powrót Urygi - wtedy może to przyzwoicie wyglądać.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 11.12.2021, 23:15
ale przeciez trenera guli , juz nie ma , po nim nastał MARIAN ZIMEN
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 11.12.2021, 23:49
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Już dobre kilkadziesiąt minut po meczu, spacer na zebranie myśli wykonany i jak dla mnie trener Gula od poniedziałku powinien być odsunięty od pierwszej drużyny a Zarząd powinien zacząć szukać nowego trenera.

1. Żaden - absolutnie żaden - piłkarz nie odnotował progresu formy i umiejętności. Wszyscy lepiej prezentowali się przed objęciem przez niego drużyny
2. Brak jakiekolwiek schematu w grze drużyny. Nie ma żadnych schematów wyprowadzania kontrataku, gry pozycyjnej ani obronnej. Nie ma również żadnego schematu w rozegraniu rzutu wolnego czy innego stałego fragmentu gry. Gdy ma się tak słaby materiał ludzki jakim my dysponujemy stałe fragmenty gry powinny być dopracowane do perfekcji jako jedyna nadzieja, że uda się w ten sposób zrobić punkty dające utrzymanie.
3. Gra tych c..p w koszulkach Wisły spowodowała totalne zobojętnienie na wyniki i z każdym tygodniem powoduje większą frustrację. Kompletnie niezrozumiałe decyzje personalne powodują, że za taką Wisłę jako kibic nie chce się płacić. Gość odstrasza kibiców od oglądania Wisły i patologii jaką zbudował będąc jej trenerem.
4. Gość całkowicie nie ma jaj. Jest czerstwy jak chleb sobotni i nadaje się do polityki a nie trenowania Wisły Kraków k...a. Z tym swoim miałkim pierd...leniem niech udaje eksperta w TV a nie osobę, która zna się na robocie do której go zatrudnili. Tu jest Wisła Kraków !

Ja odnosze sie do punktu numer 2

otóz jak to jest ze od lipca ludzie ktorzy caly czas trenują ,trenują a jak skonczą to dalej trenują i przebywaja ze soba cale dnie tygodnia ,w meczu NIE POTRAFIĄ STWORZYC AKCJII po ktorej człowiek pomysli,"no to bylo cwiczone na treningach"
moze ktos to wytlumaczyc?
to juz za Skowronka byly jakies schematy akcje ,czy cokolwiek a tutaj od lipca a mamy grudzien ja nie widze absolutnie zadnych pomysłów na gre i owoców pracy na treningach.Przeciez normalnie jak nad czyms pracujesz dniami i tygodniami to potem nawet chocby na 100 prób jakis automatyzm wejdzie i ta 101 bedzie udana.A tutaj co >? chaos El Mahdioui podaje w poprzek ,Sadlok do Kieszka i akcja zakonczona.
Z tego powinen byc Zulu Gula rozliczany,z owoców jego pracy ktorych nie ma , a nie ze slodkiego p.ierdolenia ze Polska to jest piekny kraj.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.12.2021 o godz. 23:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.12.2021, 23:51
Cytat:
Nie widzę nic pomiędzy.
A ja widzę... widzę, że po zaciągach niemiecko-słowackich cudotwórców wiara ma teraz nadzieję, że istnieje ostatni element tej wiślackiej ukłądanki czyli "szpec od polskiej ligi, który coś zaradzi"
Jak pokazały ostatnie lata, nie trener jest tutaj problemem. Niestety.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 12.12.2021, 00:33
A ja właśnie widzę dużą role trenera tutaj. Gdyby odsunął jednego, dwóch, trzech bądź więcej pajaców od meczu za to co prezentują i powiedział wprost w jakimkolwiek wywiadzie, na konferencji bądź gdziekolwiek indziej, że szmaciarz nie powącha murawy do czasu aż nie zmieni swojego podejścia do zawodu to bym go bronił i by pokazał reszcie szmaciarzy, że ma jaja. A tak to słodko popierdzi i karawana jedzie dalej. Na tych szmaciarzy to trzeba z batem jeździć. Jak chcą to potrafią zagrać. Sadlok dzisiaj ? Kontrakt się kończy, zimowe okienko otwiera to postanowił ten jeden raz spiąć dupę. Mam gdzieś takiego kapitana.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 12.12.2021, 05:24
A ja właśnie widzę dużą role trenera tutaj. Gdyby odsunął jednego, dwóch, trzech bądź więcej pajaców od meczu za to co prezentują i powiedział wprost w jakimkolwiek wywiadzie, na konferencji bądź gdziekolwiek indziej, że szmaciarz nie powącha murawy do czasu aż nie zmieni swojego podejścia do zawodu to bym go bronił i by pokazał reszcie szmaciarzy, że ma jaja. A tak to słodko popierdzi i karawana jedzie dalej. Na tych szmaciarzy to trzeba z batem jeździć. Jak chcą to potrafią zagrać. Sadlok dzisiaj ? Kontrakt się kończy, zimowe okienko otwiera to postanowił ten jeden raz spiąć dupę. Mam gdzieś takiego kapitana.
Nikogo nie odsunie bo jak przeczytasz sobie wywiad powyżej to nie trener rządzi w szatni. Trenerem może być koza, Adamiakowa niewiem wybierz sobie kogo chcesz efekt będzie ten sam.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.12.2021, 08:49
był taki jeden , tylko zabrakło mu zmysłu politycznego

zamiast zjebac np boguskiego to naruszył nietykalnego
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 12.12.2021, 10:09
Kuba na trenera, Wuja na słupa z licencja i wszyscy prawdziwi kibice w ekstazie
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 12.12.2021, 10:15
Jeden słup już jest to po kiego grzyba drugi
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 12.12.2021, 10:17
według dewizy "płacimy już tylko 4 albo 5 trenerom"
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 12.12.2021, 10:23
To w takim razie bierzemy !! Będzie się można bryndzlowac
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 12.12.2021 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 12.12.2021, 10:32
o ile będzie szanował Kazia Kmiecika
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 12.12.2021, 10:32

czerstwy to po slowacku świeży
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.12.2021, 10:39
Zastanawia mnie co z Gulą jest nie tak że robi zmiany w 86 minucie kiedy Kliment zgłaszał że nie ma sił 15 minut wcześniej. On i Yeboah oddychali rękawami. Czemu to niby miało służyć, przecież to jawny sabotaż? I czemu żadna dziennikarzyna go o to nie zapyta?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 12.12.2021, 11:17
Fakty są takie że wszyscy piłkarze są coraz bardziej bez formy, starzy, młodzi wszyscy grają gorzej niż pokazywali to w różnych momentach swojej kariery u nas, nikt oprócz Biegańskiego który razem z Kieszkiem mają swojego włąsnego trenera Maćka Kowala i jako jedyni coś prezentują.
Nie widać żadnych schematów gry oprócz dojścia pod bramkę przeciwnika i dośrodkowań do nikogo, ani z gry ani ze stałych fragmentów, czy to rożny czy to wolny wiadomo że nic z tego nie będzie oprócz kontry dla przeciwnika.
Napastnicy u nas chyba też mają swojego własnego trenera którym jest Pan Kazek Kmiecik i jak wiadomo jest on nietykalny. Moze to jest błąd i wspólny mianownik wszystkiego i piszę to z przykrością ale może trzeba się zastanowić nad tym czy nie warto by było tej sytuacji zmienić. Felicio w Rakowie coś tam strzelał, jak przyszedł do nas to z początku w 13 meczach strzelił 8 goli, Po tamtym czasie zjechał z formą i strzelił 2 gole w 24 meczach to jest aż nie możliwe. Kliment który na słowacji też wielkiego szału nie robił ale strzelał mniej więcej co 2 godziny u nas ma prawie 1000 rozegranych minut i 2 bramki. Tysiąc minut to jest 16 godzin, jedna bramka co 8 godzin. To są suche fakty i liczby a nie moje zdanie tak samo jak faktem jest to że trenuje ich osobny trener. W zasadzie nie licząc Brożka który też był chimeryczny ale miał zajebiste zejście ze sceny i pół rundy Ondraska to mieliśmy w ostatnich 10 latach a może i dłużej dwóch napastników czyli Carlitosa i Turgemana którzy praktycznie u nas nie trenowali tylko przyszli błyśli i poszli.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.12.2021, 13:32
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Fakty są takie że wszyscy piłkarze są coraz bardziej bez formy, starzy, młodzi wszyscy grają gorzej niż pokazywali to w różnych momentach swojej kariery u nas, nikt oprócz Biegańskiego który razem z Kieszkiem mają swojego włąsnego trenera Maćka Kowala i jako jedyni coś prezentują.
Nie widać żadnych schematów gry oprócz dojścia pod bramkę przeciwnika i dośrodkowań do nikogo, ani z gry ani ze stałych fragmentów, czy to rożny czy to wolny wiadomo że nic z tego nie będzie oprócz kontry dla przeciwnika.
Napastnicy u nas chyba też mają swojego własnego trenera którym jest Pan Kazek Kmiecik i jak wiadomo jest on nietykalny. Moze to jest błąd i wspólny mianownik wszystkiego i piszę to z przykrością ale może trzeba się zastanowić nad tym czy nie warto by było tej sytuacji zmienić. Felicio w Rakowie coś tam strzelał, jak przyszedł do nas to z początku w 13 meczach strzelił 8 goli, Po tamtym czasie zjechał z formą i strzelił 2 gole w 24 meczach to jest aż nie możliwe. Kliment który na słowacji też wielkiego szału nie robił ale strzelał mniej więcej co 2 godziny u nas ma prawie 1000 rozegranych minut i 2 bramki. Tysiąc minut to jest 16 godzin, jedna bramka co 8 godzin. To są suche fakty i liczby a nie moje zdanie tak samo jak faktem jest to że trenuje ich osobny trener. W zasadzie nie licząc Brożka który też był chimeryczny ale miał zajebiste zejście ze sceny i pół rundy Ondraska to mieliśmy w ostatnich 10 latach a może i dłużej dwóch napastników czyli Carlitosa i Turgemana którzy praktycznie u nas nie trenowali tylko przyszli błyśli i poszli.
Skąd pomysł, że są coraz bardziej bez formy? Mecze w pierwszych kolejkach nie są punktem odniesienia. Może to co obecnie oglądamy, to optymalna forma, wszystko na co tę drużynę obecnie stać. Nie byłoby to przecież zaskakujące, biorąc pod uwagę historię ostatnich lat. W tamtym sezonie wygraliśmy przecież tylko 8 meczów, to "rekord" ciągle do pobicia. W kilku spotkaniach, z których pewnie udałoby się wyciągnąć remis, załapaliśmy dwa razy czerwone kartki, raz popisał się Kieszek, raz zdecydował farfocel w meczu z Pogonią. Poza tym jest bardzo podobnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów