The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.11.2021, 16:36
Zainspirowany ostatnimi wpisami Treli, Wojtowicza, że brakuje nam liderów i polskich solidnych ligowców, sprawdziłem komu kończą się wkrótce kontrakty. Lista takich graczy jest dłuższa niż ta co niżej wpisałem, ale Ci poniżej moooooże są w jakiś sposób w naszym zasięgu.

Z ciekawszych nazwisk:
- Drygas
- Sokołowski
- Chrapek
- Konczkowski
- Grzesik
- Gajos
- Furman
- Tomasiewicz
- Czyżycki
- Łasicki
- Kuzimski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.11.2021, 19:03
Czyli Chrapkę za Mahdiouiego, Konczkowski za Hanouska, Drygas za Skvarke i jedziemy z ta liga?
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.11.2021, 22:32
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Zainspirowany ostatnimi wpisami Treli, Wojtowicza, że brakuje nam liderów i polskich solidnych ligowców, sprawdziłem komu kończą się wkrótce kontrakty. Lista takich graczy jest dłuższa niż ta co niżej wpisałem, ale Ci poniżej moooooże są w jakiś sposób w naszym zasięgu.

Z ciekawszych nazwisk:
- Drygas
- Sokołowski
- Chrapek
- Konczkowski
- Grzesik
- Gajos
- Furman
- Tomasiewicz
- Czyżycki
- Łasicki
- Kuzimski
i niby ktory z tych wymienionych ma byc tym LIDEREM ?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.11.2021, 08:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli Chrapkę za Mahdiouiego, Konczkowski za Hanouska, Drygas za Skvarke i jedziemy z ta liga?
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat
Odpowiedz cytując
topamers
Member

Od: 06.2013

Stary 30.11.2021, 09:14
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat
Skvarka nowym Boguskim forum Szkoda, że w tamtym sezonie tak po występach Savica nie jeździli tylko się Carlosowi obrywało
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 30.11.2021, 12:25
Tu się zgodzę, tym bardziej nie rozumiem jego zmiany skoro w pierwszej połowie jako jeden z nielicznych nie grał na alibi i wywalczył sytuację. Poza nim Kuvejlić zaliczył dobre wejście, co mu się praktycznie nie zdarza.

Nie każdy ligowiec będzie walczył na boisku, poza tym wiele zależy od trenera.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.11.2021 o godz. 12:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 30.11.2021, 16:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Znajdziecie głosy kibiców którzy za nimi płakali w momencie ich odejścia. Teraz to łatwo oceniać te transfery.

Bardzo dobrze , że pozbyto się Silvy i Abramowicza. Dwóch paralityków i szrot. Szrotu mamy nadmiar, tych dwóch tylko zwiększyłoby skalę zjawiska.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.12.2021, 10:25
Dla mnie Skvarka może zostać, o ile zostanie cofnięty na 8 a na jego pozycji będzie ktoś kto będzie realnie stwarzać sytuację w ofensywie.

Przecież ten jego "soczysty strzał" z Radomniakiem to bodajze taka pierwsza próba zza pola karnego w tym sezonie (nie liczę tych strzelanych w kosmos). Generalnie się jednak zgodzę, że facet stał się kozłem ofiarnym, bo na pewno widać po nim zaangażowanie. Gorzej z udźwignięciem odpowiedzialności i samymi umiejętnościami.
Odpowiedz cytując
topamers
Member

Od: 06.2013

Stary 06.12.2021, 19:44
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ar/c2-15858717

Panie dyrektorze Trzeba odpalać maszynę Filtr od razu na darmowych
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary Wczoraj, 07:58
Czyli będą bomby. Więc jednak użytkownik Regan się nie mylił. Szkoda tylko że trzeba było czekać cztery lata
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary Wczoraj, 08:52
Już się nie mogę doczekać tych transferów
Przypominam, że poprzedni zaciąg szrotu był podobno "wyselekcjonowany", więc strach pomyśleć co się stanie jak dołożą do tego program komputerowy.
Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że mamy DŁUGI to nie taniej było zainwestować w nowego FM-a? Myślę, że przy ogarniętym graczu skuteczność może być wyższa.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary Wczoraj, 08:55
Co do przerwy zimowej: na pozycję stopera najlepszym wzmocnieniem będzie powrót Urygi, zakładam, że po zimie będzie już100% gotowy i stworzy z Frydrychem solidną parę.
Drugim wzmocnieniem to musi być transfer napastnika o innej charakterystyce niż nasze dwa kołki. Czyli szybkiego, dynamicznego, który umie zrobić ruch do podania. Z kołków zostawić jednego (bez sensu płacenie dwóm), a do tego włączyć Chełmeckiego do pierwszej drużyny.
Trzecim wzmocnieniem to pożegnanie Kuveljica i zakontraktowanie kogoś znacznie mobilniejszego na pozycję 8.
Na 10 jest Savic i Skvarka i kontrowersyjnie i wbrew panującym tu opiniom wg mnie dadzą radę jeśli tylko przyjdzie w miarę ruchawy napastnik. Obaj odżyją. 100 razy wolę np. dwóch nowych ruchawych napastników, niż odpalać kogoś z dwójki Savic, Skvarka. Mam pewność, że inaczej byśmy ich oceniali jakby tylko mieli przed sobą napastnika, który da ruch do prostopadłego podania.
Czwarte wzmocnienie to skrzydłowy za Yeboaha - zakładam, że jakaś oferta będzie i trzeba to szybko wykorzystać, bo Yaw gra na zasadzie 1 mecz świetny 4 fatalne i tak w koło. Zostalibyśmy z nowym, Hugim, Starzyńśkim i Młyńskim. Co do tego ostatniego przypominam, żę pół roku nie grał, a to dla takiego młodego chłopaka ogromna strata, co za tym idzie mam ogromną nadzieję z domieszką przeczucia, że tak właśnie będzie, że Młyński w nowej rundzie to będzie chłopak znacznie bardziej dynamiczny i po prostu w lepszej formie. Myślę, że ta runda to dla niego przetarcie po długiej przerwie, a odpali od kolejnej.
Podsumowując:
* Nowy napastnik, a najlepiej dwóch jeśli pożegnamy któregoś z drwali (pewnie za Forbesa)
*Środkowy pomocnik w miejsce Kuveljica
*Skrzydłowy za Yeboaha
Ostatnio edytowane przez pawlozm : Wczoraj o godz. 09:01.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary Wczoraj, 09:12
1. Nowy lewy obrońca
2. Nowy defensywny pomocnik żeby Aschraf poszedł na 8
3. Nowa 10, która da kilka prostopadłych piłek w meczu.
4. Napastnik a nie podpierdółka

Do odejścia powinni przygotować się: Savić, Kuveljić, Sadlok.

Jeśli odejdzie Yeboah - potrzebujemy skrzydłowego - może tego czornego z Litwy.
Jeśli odejdzie Forbes, potrzebujemy jeszcze jednego napastnika. Być może Kacper Chełmecki, ale dla niego lepsze byłoby zapewne wypożyczenie do I ligi.
Bezwzględnie trzeba wypożyczyć do I ligi Wachowiaka i jednego z pary Szot-Gruszkowski. Wczoraj w Grodzisku Grucha był najsłabszy na boisku. Rywalizacja z drugim młodzieżowcem im nie służy.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary Wczoraj, 15:22
potrzebujemy:
- prawego obrońcy na razie gramy bez PO
- ogarniętego środkowego obrońcy do pary z Frydrychem
- prawdziwego defensywnego pomocnika, który potrafi podać i bronić
- ofensywnego pomocnika