The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
andrucik
Member

Od: 10.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.09.2017, 11:12. [VIII KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 8 września, godz. 20:30
Po przerwie na mecze naszej kadry, kiedy to musieliśmy przeżyć załamanie nerwowe po meczu z Danią i stany przedzawałowe w trakcie meczu z Kazachstanem, wraca nasza ukochana Ekstrak(L)apa. Zapewne każdy zaopatrzył się już w kratę browara na mecz i postawił swoje oszczędności u buka i z niecierpliwością czeka na mecz naszej ukochanej Wisełki.
Nie wiem, czy nie skasują tego tematu, ale z racji, że nasz kolega WISLAZWE okazał się nieodpowiedzialny, to taki andrut, jak ja, postanowił, że też coś napiszę. Kibic Wisły z Wielkopolski, nie będzie gorszy. No, to do rzeczy, bo pisze ten tekst w pracy i nie chcę za to wylecieć.

BILANS
Do tej pory nasz zespół mierzył się w ekstraklasie z Arką Gdynia 30 razy, z czego 17 razy górą była Wisła, 7 Arka, a 6 razy padł remis. Bilans bramkowy na naszą korzyść w stosunku 55 – 23.

POZYCJA W TABELI

5. Wisła Kraków 7M 13 PKT. 4W 1R 2P
12. Arka Gdynia 7M 7 PKT. 1W 4R 2P

OSTATNIE POJEDYNKI

W ostatnim meczu między tymi drużynami, Wisła wbiła Arce 5 bramek i straciła tylko jedną. Tamten mecz, należał do panów na literę – B. Boguś ustrzelił Hat-tricka, a po jednej bramce dołożyli Brożek i Brlek. Tych dwóch ostatnich na pewno w jutrzejszym meczu nie zobaczymy. Wcześniej, w Gdyni przegraliśmy niestety 0:3 i był to początek czarnej serii, o której każdy chciałby zapomnieć. W tym sezonie Arka, to zespół, który ce..... przede wszystkim niska skuteczność, bowiem strzelili tylko 4 bramki (najmniej w lidze). Co do bramek straconych (8 bramek), tylko 2 zostały strzelono Arce z gry.

PARĘ SŁÓW O ARCE

Dziś jest to inna Wisła, w której tego lata doszło do sporego przemeblowania, podobnie z resztą jak w Arce, gdzie od kwietnia nowym trenerem jest Leszek Ojrzyński, którego zespoły słyną z twardej i siłowej gry. Do Arki tego lata przyszli tacy zawodnicy jak:

NOWI ZAWODNICY:

Adam Danch – Górnik Zabrze
Frederik Helstrup – Helsinborgs IF
Filip Jazvić - Universitatea Craiova
Rubén Jurado - CD Atlético Baleares
Siergiej Kriwiec - Wisła Płock
Grzegorz Piesio - Górnik Łęczna
Krzysztof Pilarz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Álvaro Rey - Panetolikós GFS
Mateusz Szwoch - Legia Warszawa

W tym sezonie jednak Arka poza pierwszy meczem, który wygrała u siebie ze Śląskiem Wrocław (będącym w przebudowie), nic więcej nie pokazała. Można powiedzieć, że wywalczenie PP i El. LE, w których Arka walczyła dzielnie z duńskim FC Midtjylland, wypompowały z niej całą energię. W następnych meczach Arka remisowała z Sandencją Nowy Sącz, Wisłą Płock, Koroną Kielce i Górnikiem Zabrze, by później ponieść dwie porażki z Pogonią Szczecin i Amicą Poznań. W Pucharze Polski po dogrywce pokonała Śląsk Wrocław, także można powiedzieć, że ma patent na ten klub. Patrząc na wyniki, można pomyśleć, że trenerem jest Kaziu Remis Moskal, ale tak nie jest. Czego można spodziewać się po meczu z Arką? Przede wszystkim twardej i nieustępliwej gry, dlatego nie spodziewałbym się w składzie Wisły takich zawodników jak Wojtkowski, czy Kostal, których przewróci nawet wiatr.

OSTATNIE MECZE:

Lech Poznań Arka Gdynia 3 : 0
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 0 : 3
Górnik Zabrze Arka Gdynia 1 : 1
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 4 : 2 PP
Arka Gdynia Korona Kielce 0 : 0
Midtjylland Arka Gdynia 2 : 1 EL. LE
Arka Gdynia Wisła Płock 1 : 1
Arka Gdynia Midtjylland 3 : 2 EL. LE
Sandecja NS Arka Gdynia 0 : 0
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 2 : 0

PARĘ SŁÓW O WIŚLE

A skoro jesteśmy już przy naszej Wisełce, to niestety za sprawą decyzji Komisji Ligi z 2 sierpnia tego roku, fani naszego klubu nie będą mogli uczestniczyć w piątkowym meczu w Gdyni. Oprócz kibiców, zabraknie także kilku zawodników, a dokładnie mowa tu o: Ondrášku, Brożku, Vélezie (kartki), Bashy i Bartkowskim. Do końca nie wyleczył się jeszcze Arek Głowacki, który ma problemy z Achillesem ale postanowił pomóc drużynie i prawdopodobnie zobaczymy go w wyjściowej 11, za co należy mu się ogromny szacunek. Nie wiadomo też, kto stanie w bramce, bowiem Cuesta wrócił już do treningów, jednak Buchalik w ostatnich meczach, pokazał, że stać go na więcej, niż tylko bycie rezerwowym. Do formy sprzed kontuzji wraca także Pol Llonch, którego zapewne zobaczymy w pierwszym składzie.

NOWI ZAWODNICY:

Do Wisły doszło w ostatnim tygodniu do ciekawych transferów, jednak w jutrzejszym meczu wątpliwe jest, byśmy zobaczyli, któregoś z nowych zawodników (mogę się mylić). Testowany jest nadal Macauley Chrisantus z Nigerii, który w sparingu ze Skawinką Skawina strzelił 3 bramki.

Jesús Imaz - Cádiz CF
Marko Kolar - NK Lokomotiva (Zagrzeb)
Víctor Pérez AD Alcorcón

OSTATNIE MECZE

Ostatnie dwa mecze w lidze, to tylko 1 zdobyty punkt. Gra Wisły, to coś irracjonalnego. Gdy gramy ładną piłkę, to przegrywamy, jak chociażby w Lubinie, a wygrywamy wtedy, gdy nasz zespół gra piach, czy jak to mówią koledzy z forum – „długą lance do przodu”. Tak właśnie było w debrach Krakowa, gdzie przez większość meczu nie graliśmy nic, by dopiero w końcówce za sprawą Carlitosa i fury szczęścia zdobyć Gród Kraka. W ostatnim meczu z Lechią Gdańsk, zagraliśmy bardzo ospale i gdy na 10 minut przed końcem meczu straciliśmy w głupi sposób gola, czar polegający na doganianiu rywala w końcówce meczu – prysł. Jak będzie w Gdyni? Na pewno trzeba się spodziewać siłowej gry, przepychanek i wielu fauli (tak przypuszczam).

Skawinka Skawina Wisła Kraków 0 : 10 SPARING
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 1 : 1
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 3 : 0
Wisła Kraków Cracovia 2 : 1
Wisła Kraków Wisła Płock 2 : 1 PP
Wisła Płock Wisła Kraków 0 : 1
Górnik Zabrze Wisła Kraków 3 : 2
Wisła Kraków Bruk-Bet T. 1 : 0
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 0 : 3

Jeśli chcemy myśleć w tym sezonie o czymś więcej, niż tylko górna 8, to styl, jaki prezentujemy, powinien się zmienić. Na dzień dzisiejszy o sile naszej ofensywy świadczy głównie Carlitos, który strzelił już 5 bramek i uratował nam nie raz skórę. Niewidoczni są Boguski i Małecki, a Ze Manuel, który prawdopodobnie zagra z Carlitosem w napadzie od pierwszej minuty, nie powala swoją skutecznością. Jeśli chodzi o obronę, to najlepiej spisuje się w niej Maciek Sadlok, a słabsze momenty nadal miewa Ivan Gonzalez i Zoran Arsenić, który dopiero wchodzi do zespołu, po długiej przerwie w grze. Miejmy nadzieję, że podczas tej przerwy na reprezentację, nasz zespół popracował nad taktyką i skutecznością, zwłaszcza tą w obronie, która miała być znakiem rozpoznawczym Kiko Simeone Ramireza, a wszelkie hipotezy i plotki na temat konfliktów polsko – hiszpańskich okazały się tylko bajeczkami. Na marginesie warto dodać, że problemy narodowe w klubach, to nie rzadkość, bowiem po ostatnim meczu z Amicą Poznań, w Arce było gorąco i polscy zawodnicy mieli spore pretensje do swoich afrykańskich kolegów, którzy nie przykładali się do gry.

PAUZY/ZAGROŻENIA
Jeśli chodzi o kartki, to w przypadku Arki nikt nie pauzuje a zagrożony jest tylko Grzegorz Piesio. W przypadku Krakowskiej Wisły, za kartki pauzuje Fran Velez, a zagrożony jest Arek Głowacki.

STRZELCY/ASYSTENCI

WISŁA KRAKÓW

BRAMKI:
Carlos Daniel López Huesca – 5
Petar Brlek – 2
Rafał Boguski – 1
Jakub Bartosz – 1

ASYSTY:
Maciej Sadlok 3
Rafał Boguski 1
Jakub Bartosz 1
Petar Brlek 1
Patryk Małecki 1
Carlos Daniel López Huesca 1
Kamil Wojtkowski 1

ARKA GDYNIA

BRAMKI:

Rafał Siemaszko – 1
Jurado Ruben – 1
Nalepa Michał – 1
Kun Patryk – 1
Warcholak Marcin – 1

ASYSTY:
Adam Marciniak – 1
Damian Zbozień - 1

CIEKAWOSTKI
Jako ciekawostkę można podać, że w ostatnich 8 meczach, między tymi klubami nie doszło do remisu.

OD AUTORA

Mam świadomość, że założony przeze mnie temat nie jest kompletny, ale chciałem zobaczyć, jak to jest stworzyć coś takiego. Nie ukrywam, że zajęło mi to sporo czasu i jeśli WISLAZWE dostał większą kasę za jazdę gimbusem, to się nie dziwię, że rzucił tą robotę. Z góry przepraszam za moje błędy w tekście. Starałem się nie oceniać zawodników, trenerów, kibiców i klubu, a jedynie wstawiałem swoje spostrzeżenia, hipotezy. Mam nadzieję, że nie wyszło tak tragicznie.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 07.09.2017, 11:43
Raczej spoko temat, nie powinieneś mieć nic sobie do zarzucenia. Na pewno lepsze to niż czerepacha
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.09.2017, 13:15
Brak Velez będzie ogromnym brakiem. Arka spróbuję nam narzucić fizyczny styl gry, w co damy się pewnie wciągnąć. Boję się o środek pola w tym meczu. Dobrze, że Głowacki chociaż wraca.
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 07.09.2017, 15:17. [VII KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 08 sierpnia, godz. 20:30

Przerwa na reprezentacje dobiega końca, co oznacza jedno - powrót na ligowe boiska. I dzięki Bogu, bo jeden mecz z Kazachstanem wystarczył, żeby patrząc na popisy Milika zatęsknić za kunsztem Carlitosa. O meczu z Danią nie wspominając.
Wisła Kraków rozegra ósmy mecz w lidze już w piątek. Podopieczni Kiko Ramireza udadzą się do Gdyni na mecz z tamtejszą Arką. Pierwszy gwizdek sędziego (na ten moment nie wiadomo, kto poprowadzi to spotkanie) rozbrzmi o 20:30.
Zapraszamy do lektury!

Tekst: obikenobi
Staty: Jonaf

Historia rywalizacji
Najbliższe starcie będzie 36. meczem obu ekip w historii, a 26. w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bilans w Ekstraklasie zdecydowanie przemawia za Wiślakami: 14 zwycięstw, sześć remisów i pięć porażek. Ostatnia przydarzyła nam się w 2. kolejce zeszłego sezonu. Jak pamiętamy - był to początek koszmaru mającego trwać przez kolejne sześć spotkań. Oto jak Biała Gwiazda radziła sobie do tej pory w Gdyni:
2016.07.22 Arka Gdynia 3:0 Wisła Kraków
2011.02.25 Arka Gdynia 0:1 Wisła Kraków
2009.08.21 Arka Gdynia 0:1 Wisła Kraków
2009.04.19 Arka Gdynia 0:1 Wisła Kraków
2008.04.01 (Puchar Polski) Arka Gdynia 0:0 Wisła Kraków
Jak widać do spadku Arki z Ekstraklasy szło nam ciężko, ale jednak zwycięsko. Ostatni mecz nie wyszedł, więc jest okazja do rewanżu.

Arka Gdynia to dobra drużyna?
Tak można było sądzić patrząc na występy gdynian na początku sezonu. Zaczęło się od dołożenia do gabloty kolejnego trofeum - podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w meczu o Superpuchar pokonali po karnych Legię Warszawa. Natomiast w europejskich pucharach po heroicznym boju odpadli po pierwszym dwumeczu z duńskim FC Midtjylland. Co prawda trochę frajersko i Duńczyków można było wyeliminować, ale fakt faktem, że gdynianie nie musieli się swojego występu wstydzić.
Przyzwoicie wyglądała również sytuacja w lidze. „Śledzie” wygrały pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem Wrocław, a potem...przyszły cztery remisy z rzędu. Gdynianie uznali, że idzie im za dobrze i w szóstej kolejce sprezentowali Pogoni Szczecin trzy gole, a tydzień później przegrali w Poznaniu z Lechem także 0:3. Zwycięstwo, cztery remisy i dwie porażki przyniosły Ojrzyńskiemu i spółce siedem punktów i 12. miejsce w tabeli.

Na kogo zwrócić uwagę?
Dobre pytanie. Na razie w kadrze Arki nie ma piłkarza, który strzeliłby więcej, niż jednego gola. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście Rafał „Rąsia” Siemaszko. Napastnik nie wychodzi już w pierwszym składzie, ale świetnie sprawdza się jako joker i jest swego rodzaju talizmanem „Żółto-Niebieskich”. Warto też zwrócić uwagę na innego napastnika, który jest jednocześnie nowym nabytkiem Arki. Mowa oczywiście o Rubenie Jurado, który wpisał się już na listę strzelców w meczu z Górnikiem. Z dobrej strony w tym sezonie pokazywali się również Patryk Kun, Grzegorz Piesio, Tadeusz Socha, Marcus da Silva i Yannick Kakoko. Nazwiska nie powalają na kolana i jeżeli Wisła zagra na swoim poziomie, to możemy liczyć na trzy punkty. Z drugiej strony można się spodziewać, że Arkowcy postawią trudne warunki i o trzy punkty w Gdyni nie będzie łatwo.

„A jeb*ę sobie jeszcze ze trzy transfery”
Czasami zastanawiam się, czy Manuel Junco zajmuje się czymś innym w życiu niż sprowadzanie nowych piłkarzy. W ostatni dzień okienka zakontraktowano Jesusa Imaza, a już we wrześniu do drużyny dołączył Marko Kolar, a na dniach zapewne ogłoszony zostanie transfer Victora Pereza. Jak zatem widać, nasz dyrektor sportowy nie próżnował podczas przerwy. A co z piłkarzami?
Ekipa Ramireza szlifowała formę w Myślenicach. W czwartek Wisła rozegrała sparing ze Skawinką Skawina. Nasi piłkarze urządzili sobie trening strzelecki i wbili rywalowi z okręgówki 10 goli. Trzy z nich zdobył testowany Macauley Chrisantus. Na razie nie podjęto jeszcze decyzji co do jego osoby. Zdania wśród kibiców są podzielone - jedni twierdzą, że w pierwszej połowie pokazał się z dobrej strony, inni zauważają, że w drugiej połowie oddychał rękawami i nie poradzi sobie w meczu o stawkę. Jest też opcja trzecia, czyli „bierzmy go, bo co to za drużyna bez Murzyna, w końcu Murzyn to WOJOWNIK”. Doskonale przecież pamiętamy, że dwóch takich wywaliło Legię z Ligi Mistrzów.

Jaki skład na Arkę? Piątka zostaje w Krakowie.
Velez, Ondrasek, Basha, Bartkowski i Brożek - ci piłkarze na pewno zostaną w domu. Co do pierwszych trzech, to nie ma wątpliwości, że chodzi o zdrowie i o chęć doleczenia wszelkich urazów (choć Velez i tak musi pauzować przez nadmiar kartek). Co do dwóch ostatnich - to albo Brożek ma coraz niższe notowania u Ramireza, albo nabawił się drobnego urazu (z zapisu konferencji wnioskuję, że raczej to drugie). Powoli do zdrowia wraca Arkadiusz Głowacki, choć Kiko twierdzi, że nie jest jeszcze na 100% gotowy, ale Kapitan pali się do gry.
Największym problemem trenera będzie zapewne ułożenie środka pola. Pewniakiem do gry od pierwszej minuty jest Pol Llonch, ale ciężko wytypować, kto zagra obok niego. Pamiętajmy, że Arka to zespół waleczny (jak to określił Ramirez na konferencji) i może czekać na nas prawdziwa bitwa o środek pola. Bez takich zawodników jak Velez czy Basha może być trudno. Nie pozostaje nic innego, jak powtórzyć sobie w myślach „In Kiko we trust”.

Zapraszamy do dyskusji.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 07.09.2017, 15:24
Dodam tylko, że arbiter meczu jest już znany. Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia, a to oznacza, że będzie mu pomagał system VAR, za obsługę którego będzie odpowiadał Szymon Marciniak.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member

Stary 07.09.2017, 15:28
Temat do zamknięcia, bo wróciła elyta na salony. Karierowicze kuchwa jego mać
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 07.09.2017, 15:33
Nie żebym się czepiał ale nie rozumiem znaczenia słowa "ukochana Ekstrak(L)apa" z akcentem na ekstrak(L)apa ?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 07.09.2017, 16:13
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 07.09.2017, 16:16
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Raczej spoko temat, nie powinieneś mieć nic sobie do zarzucenia. Na pewno lepsze to niż czerepacha
Rzeczywiście temat andrucika jest na dobrym poziomie. Ale nie umniejszałbym Czerepachowi- zrobił to, co powinien. Stworzył temat kiedy go nie było. A to jest przede wszystkim ważne żeby temat był, dopiero później to jak wygląda. Przecież zawsze można go uzupełnić.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 07.09.2017 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member

Stary 07.09.2017, 16:20
To jak to jest z tymi spotkaniami? Na grafice 30, w tekście 26...
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 07.09.2017, 17:34
jonaf chyba się pomylił (chyba on, bo wnioskuję to po tym, że to on podobno odpowiada za statystyki), ponieważ w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegraliśmy 26 spotkań. Natomiast cztery mecze miały miejsce w drugiej lidze.

Podejrzewam (ale mogę się mylić), że zarówno jonaf jak i Ty w poprzednim temacie meczowym braliście liczby z hppn.pl. Tyle że tam trzeba uważać, ponieważ zapisują spotkania właśnie zarówno z Ekstraklasy jak i z II ligi. Ja korzystałem z historiawisly.pl, o tutej. Jeżeli się mylę, albo coś przeoczyłem, to proszę nich ktoś da znać.

Jeszcze ostatnie słowo o tematach meczowych. Przykro mi andrucie, że Twoja praca poszła do kosza, prawdą jest, że tematy powinny się ukazywać wcześniej i przez to zrobiła się jakaś drama. Ze swojej strony mogę zapewnić, że teksty będą powstawały szybciej. Wiedzcie Pany jednak, że ja jestem studentem, mam wakacje i mam sporo wolnego czasu, ale nie wiem czym zajmuje się jonaf i W.S i może mają ważniejsze rzeczy na głowie, więc trochę wyrozumiałości. Na forum życie się nie kończy.

Z drugiej strony daruj sobie nazywanie kogokolwiek "karierowiczem", bo doprawdy nie wiem, jaką karierę ma na tym zrobić którykolwiek z nas. Szkoda zdrowia nas wszystkich na bitwę o te tematy.

I tak najlepsze zakłada Czerepach.

Zachęcam do skupienia się na dyskusji dotyczącej meczu.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 07.09.2017, 17:44
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
KURVY POKONAMY!
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 07.09.2017, 18:53
Uważam, że temat meczowy powinien pojawić się najpóźniej w ostatni poniedziałek przed meczem. Propozycja: jeśli we wtorek tematu nadal nie ma, to zakłada go ktokolwiek, kto ma ochotę, a wtedy W.S. i jonaf wrzucają swoją robotę po prostu jako kolejny glos w już rozpoczętej dyskusji. Co o tym sądzą zainteresowani?

A co do meritum: jeśli Basha wszedł z marszu, to równie dobrze może się okazać, że z marszu wejdzie Jesus. Z przodu widzę Carlitosa i właśnie Imaza, skrzydła to Ze i Mały, środek Llonch i Halilović, obrona: Głowa, Gonzalez, po bokach Sadlok i Cywka, na bramce Buchalik. Na ławce: Cuesta, Arsenić, Pietrzak, Bartosz, Kosztial, Wojtkowski, Boguski.

Teraz załóżmy, że zakontraktują Pereza, Kolar się pozna z drużyną, a Velez, Ondrasek, Brożek, Bartkowski, Basha wyzdrowieją. Dla siedmiu piłkarzy nie ma miejsca nawet w meczowej 18! Mam nadzieję, że to sprawi, że będą zapie.dalać na każdym treningu na 100 proc, a na każdym meczu na 120 proc.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.09.2017, 19:07
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
bo ?! 122345
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.09.2017, 19:12
jonaf chyba się pomylił (chyba on, bo wnioskuję to po tym, że to on podobno odpowiada za statystyki), ponieważ w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegraliśmy 26 spotkań. Natomiast cztery mecze miały miejsce w drugiej lidze.

Podejrzewam (ale mogę się mylić), że zarówno jonaf jak i Ty w poprzednim temacie meczowym braliście liczby z hppn.pl. Tyle że tam trzeba uważać, ponieważ zapisują spotkania właśnie zarówno z Ekstraklasy jak i z II ligi. Ja korzystałem z historiawisly.pl, o tutej. Jeżeli się mylę, albo coś przeoczyłem, to proszę nich ktoś da znać.

Jeszcze ostatnie słowo o tematach meczowych. Przykro mi andrucie, że Twoja praca poszła do kosza, prawdą jest, że tematy powinny się ukazywać wcześniej i przez to zrobiła się jakaś drama. Ze swojej strony mogę zapewnić, że teksty będą powstawały szybciej. Wiedzcie Pany jednak, że ja jestem studentem, mam wakacje i mam sporo wolnego czasu, ale nie wiem czym zajmuje się jonaf i W.S i może mają ważniejsze rzeczy na głowie, więc trochę wyrozumiałości. Na forum życie się nie kończy.

Z drugiej strony daruj sobie nazywanie kogokolwiek "karierowiczem", bo doprawdy nie wiem, jaką karierę ma na tym zrobić którykolwiek z nas. Szkoda zdrowia nas wszystkich na bitwę o te tematy.

dzięki

a w temacie: jedziemy z kurvami jak w 1995 u siebie (oczywiście na boisku, broń boże nie kibicowsko)

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.09.2017, 19:20
Ciekawe jaka kadra pojechała na mecz, moje dywagacje:

Bramkarze:
Buchalik, Cuesta

Obrońcy:
Głowacki, Arsenić, Gonzalez, Sadlok Cywka, Pietrzak

Pomocnicy:
Llonch, Halilović, Małecki, Boguski, Bartosz, Wojtkowski, Kostal, Ze Manuel

Napastnicy:
Carlitos, Imaz,
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 07.09.2017, 19:47
Podejrzewam, że Twoje dywagacje się sprawdzą, bo w obliczu wszelkich kontuzji itp. to nie bardzo kto inny ma do tej Gdyni pojechać. Poza wymienionymi pozostają juniorzy (może któryś w miejsce Imaza) i niezgłoszony jeszcze Kolar.

Naprawdę mnie ciekawi co Kiko wykombinuje z tym środkiem. Llonch-Halilović? Przesunięcie Boguskiego? Kolejna szansa Wojtkowskiego?
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 07.09.2017, 19:53
Dużego wyboru nie ma:

Imaz - Carlitos
Małecki - Llonch - Halilović - Ze Manuel
Sadlok - Gonzalez - Głowacki - Cywka
Buchalik / Cuesta
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.09.2017, 21:41
ciesząc się że moje wysiłki w nomen-omen temacie tematów meczowych nie poszły na marne i oto autor zamiast dostać bana , został uhonorowany pozostawieniem swojego tematu , a temat monopolistów został do niego tylko dołączony , chciałem jednak prawilnie zgłosić że mecz z kurva-świnią to jest VIII , a nie VII , proszę o korekte
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.09.2017, 21:49
Za co miał dostać bana ? jemu się chciało coś skrobnąć, a nie napisać jedno zdanie Co do meczu marzy mi się takie 1-5 całkiem realne lecz pewne 0-3 mnie zadowoli.Wyleczył się już Cuesta ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.09.2017, 22:34
Co do tematu: super, że ktoś (andrucik) wypełnił lukę i zrobił to naprawdę bardzo dobrze,
Super, że mod tego nie wywalił, ale połączył z tematem przez W.S.

Co do meczu: Ojrzyna dziś w TV gadał, że teraz będzie nowa, świetna Arka, którą wszyscy będą chcieli oglądać.
Mam nadzieję, że Wisła wybije im to z głowy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.09.2017, 22:54
Nie będę oryginalny: przeczuwam wpyrdol....

Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 07.09.2017, 23:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ciesząc się że moje wysiłki w nomen-omen temacie tematów meczowych nie poszły na marne i oto autor zamiast dostać bana , został uhonorowany pozostawieniem swojego tematu , a temat monopolistów został do niego tylko dołączony , chciałem jednak prawilnie zgłosić że mecz z kurva-świnią to jest VIII , a nie VII , proszę o korekte

Ban był nie za zakładanie tematu meczowego.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member

Stary 07.09.2017, 23:26
Przepraszam za zamieszanie, na którym mi nie zależało.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 07.09.2017, 23:32
andrucik napisał(a):Wyświetl post
Powiedziałeś "A", musisz powiedzieć "B"! Bądź twardy, nie odpuszczaj! Zło zło agresja!
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 07.09.2017, 23:38
Ja mam dwie niewiadome. Mój typ na jutro:
Buchalik/Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Llonch, Halilovic - Boguski/Kostal, Ze Manuel, Małecki - Carlitos
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 07.09.2017, 23:53
0:2 dla świni, dużo nowych twarzy, sporo kontuzji, ciężki teren. Zanim to wszystko zatrybi minie jeszcze spooro czasu.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 08.09.2017, 00:44
Stelio napisał(a):Wyświetl post
0:2 dla świni, dużo nowych twarzy, sporo kontuzji, ciężki teren. Zanim to wszystko zatrybi minie jeszcze spooro czasu.
Mam inne zdanie, wracamy w tym meczu do ustawienia ze zgraną ze sobą 4 obrońców. Przed nimi Lionch, a więc 5 gości w defensywie dobrze ze sobą zgranych.
Co do skrzydeł, liczę na dobra współpracę Małego z Sadlokiem. (Kolejni goscie super ze soba zgrani)W tym sezonie kilka bramek po akcjach z lewej strony padło. Liczę wiec, ze Patrykowi ta przerwa wyszla na plus i zacznie grać to co najlepsze potrafi. Drugie skrzydlo pewnie uzupelni Bogus, ktory niestety kiepsko zaczal, lub Kostal, ktory potrafi pojsc 1 na 1 i niekonwencjonalnie zagrac. Srodek obok Lloncha moze zajac Halilovic, dla ktorego to bexzie ogromna szansa wiec licze na dobry wystep. Z Carlitosem z przodu powinien wyjść ponownie Ze Manuel- sam Kiko ostatnio się wypowiadał ze Ze Manuel jest przygotowywany do partrenowania w ataku Carlosowi, co jego zdaniem Coraz lepiej im wychodzi.
Będę więc optymistą i liczę nawet na 3 pkt.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member

Stary 08.09.2017, 08:31

Z tymi "karierowiczami" to był oczywiście sarkazm, więc nie bierzcie tego na poważnie
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.09.2017, 08:31
andrucik napisał(a):Wyświetl post
Zrobiłeś to co miałeś zrobić nikt do ciebie nic nie ma prócz czerepacha.

Stelio napisał(a):Wyświetl post

Nie.Arka też ma dużo nowych grajków i jakoś im coś nie idzie w lidze.Ostatnie zwycięstwo w pierwszej kolejce za to cztery remisy i dwie porażki ja tam jestem optymistycznie nastawiony
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów