The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 35 24,65%
osłabi 85 59,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,49%
Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2017, 23:12
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słabo to wygląda twoje nie wywiązanie się z przegranego zakładu.
kto z kim o co sie zalozyl ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 26.06.2017, 23:29
Dariook z Merkurym, nie pamiętam co było przedmiotem zakładu, ale przegrany (w tym wypadku Merkury) miał wpłacić 2000PLN na Akademię Wisły.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
kubad99
Member

Od: 05.2008

Stary 26.06.2017, 23:51
Nie rozumiem narzekania na testy. Widocznie sa to opcje rezerwowe, jakby zaplanowane transfery nie wypalily, cos ala Spicic. Chyba niektórzy nie pamietają, że 2 lata temu TESTOWALISMY gości z ligi hinduskiej i innych dziur.
Teraz narzekaja na gości z 1 ligi Słowackiej i Bułgarskiej...
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.06.2017, 07:16
Cytat:
Košťál w minionym sezonie rozegrał 11 spotkań rodzimej ekstraklasy w barwach FC Spartak Trnava.
Skąd oni ich biorą ? Wiadomo lepszy niż student z Rumunii ale jednak szrot.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.06.2017, 07:29
To jest szrot na miarę naszych możliwości
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.06.2017, 07:35
No ten to juz wyglada mega slabo. Wogole to czy my bedziemy brac samych srodkowych pomocnikow?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.06.2017, 07:46
Szrot to był Valencia, którym pół forum się podniecalo, o jego funflu nie wspominając Poza tym to tylko testy póki co.
Powód: Jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 27.06.2017 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.06.2017, 07:59
Czy valencia jest szrotem to sie jeszcze okaze bo wg mnie nie dostal tu zadnej szansy.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.06.2017, 08:27
Jak ma nasrane w głowie to żadna szansa nie pomoże.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 27.06.2017, 08:33
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Jak ma nasrane w głowie to żadna szansa nie pomoże.
a kto Ci powiedział,że ma/miał nasrane w głowie?

kilka stron wcześniej pisałem o piłkarzach jacy będą/powinni trafiać do Wisły

Cytat:
umiejący odnaleźć się w realiach Ekstraklasy / to liga siłowa i nie dla wszystkich dogodna/ Przykład Evera. Dlaczego jeszcze nie odpalił? Bo tu nie ma miejsca na holowanie czy trzymanie piłii przy nodze. Tez nie ma tu miejsca na boisku. A taki Pol jakościowo mniej umiejący z piłką od Evera wpasował się w to...
całość tutaj
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member

Od: 10.2016

Stary 27.06.2017, 09:26
PvD napisał(a):Wyświetl post
a kto Ci powiedział,że ma/miał nasrane w głowie?

kilka stron wcześniej pisałem o piłkarzach jacy będą/powinni trafiać do Wisły

całość tutaj
Ludzie z klubu tak mówili i niezawodny janekx89

A co do naszego testowanego Słowaka https://youtu.be/Tks5gSbsgxA

trochę mi przypomina Kosę przez te długie nogi
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 27.06.2017, 09:34
andrucik napisał(a):Wyświetl post
Ludzie z klubu tak mówili
sebak?
Cytat:
i niezawodny janekx89
aha
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.06.2017, 10:53
d napisał(a):Wyświetl post
Nie, właśnie nie. Trzymanie bramkarza tuż przed 30-tką, który nie zagrał ani jednego meczu ligowego przez 2 lata (a wcześniej jak już występował, to jego gra zazwyczaj wołała o pomstę do nieba) nie ma absolutnie żadnego sensu, nawet jakby chciał zostać za przysłowiowe 5 koła. Już lepiej nawet ryzykować z Chorążką na ławce przez cały sezon.
Jakie to przyslowie o 5 kolach ?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 27.06.2017, 11:08
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Czy valencia jest szrotem to sie jeszcze okaze bo wg mnie nie dostal tu zadnej szansy.
A czemu mial dostac? Bylo kilku innych pilkarzy ktorzy nie dostali a czemu mial dostac akurat on?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.06.2017, 11:15
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Jakie to przyslowie o 5 kolach ?
Może chodziło o piąte koło u wozu
Nawet by się z Buchalikiem zgadzało!
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.06.2017, 11:22
Cytat:
z Legią interesów w sie nie robi i koniec. Są pewne zasady których sie nie łamie. Nawet dla sztabki złota.
To jest piłka nożna, to jest biznes, a nie jakiś światek narkotykowo-gansterski. Jeśli deal byłby opłacalny dla wszystkich stron to Wisła powinna sprzedać Mączyńskiego do Legii. Wisła wygrywa, Legia wygrywa, zawodnik wygrywa, nie byłoby tu przegranego. Mam nadzieję, że działacze Wisły są mentalnie na tyle dorośli aby to rozumieć. Jeśli mają się kierować jakimiś uprzedzeniami, sympatiami, ulegać presji kibiców to powinni zastanowić się czy naprawdę są odpowiednimi ludźmi do kierowania tym klubem.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 27.06.2017, 11:36
Maka nie powinnien isc do legi tylko zagranice... koniec kropka nawet zarobic mniej ale nie do legi... legia sie zaraz posypie niech im tylko jeden sezon nie wyjdzie... kasa sie skonczy a oni zostana z placa np. Za jedrzejczyka ktory jest mega slaby w lidze po powrocie
Odpowiedz cytując
rafguz
Junior Member

Od: 04.2009

Stary 27.06.2017, 11:50
andrucik napisał(a):Wyświetl post
Ludzie z klubu tak mówili i niezawodny janekx89

A co do naszego testowanego Słowaka https://youtu.be/Tks5gSbsgxA

trochę mi przypomina Kosę przez te długie nogi
Co prawda składanka z jednego meczu, ale na pierwszy rzut oka widać, że potrafi posłać dokładną piłkę prawą nogą, trochę gorzej z lewą. Jak miałby występować u nas na skrzydle to chyba bardziej na prawym, widać że z lewej strony ciągle szuka prawej nogi, przez co stopuje akcje i mogłoby to nie pasować do naszego aktualnego stylu gry z kontry. Dodatkowo coś tam potrafi zawinąć w środku, a nuż może wypali
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 27.06.2017, 14:19
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Maka nie powinnien isc do legi tylko zagranice... koniec kropka nawet zarobic mniej ale nie do legi... legia sie zaraz posypie niech im tylko jeden sezon nie wyjdzie... kasa sie skonczy a oni zostana z placa np. Za jedrzejczyka ktory jest mega slaby w lidze po powrocie
ale Mąka nie idzie do Legii...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.06.2017, 15:53
@rafguz

to wygląda na skrót z rozgrywek juniorskich, więc raczej nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków in plus
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 27.06.2017, 17:28
Ja .......e. A niech Maczynski w końcu idzie do tej legii i nawet za darmo. Bo juz sie zbiera na wymioty od tej calej szopki zmajstrowanej przez kluby, pismaków, kretynów z twetera jak i samego zainteresowanego.

Emocje jak by nam co najmniej Messiego zydy podpierdalały. Jesli Krzysiek rozważa możliwość przenosin to pakowac walizy, wręczyć kwiaty i pomachać na do widzenia...bo za chwile ponownie pojawia sie zale, za odrzucone przez klub intratne oferty (kotlet ponowny w mediach )
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2017, 17:33
Spoko, spoko. Zaraz ktos Ci bedzie wrzucac, ze co z Ciebie za kibic i masz gdzies Wisle, skoro wychowanka, reprezentanta wysylasz beznamietnie do najwiekszej kosy
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 27.06.2017 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2017, 17:53
Po
1. Legia to dla mnie żadna smieszna kosa...taka raczej drzazga przy plejadzie wrogów takich jak : zydy,amica, kvrwa swinia czy zastepy koronkowych przydupasów.
Wiem, wiem derby Polski i te sprawy .... Nazwa zyje, elektryzuje milosnikow i fanow biedronowki od zawsze... tylko wielkie kosy sie zmieniają

2. Jestem kibicem Wisly, kibicem druzyny Bialej Gwiazdy.

3. Oczywiscie, Maczynski to wychowanek, podobnie jak Skrzynski, Nowak, Alan, Nalepa, Chrapek czy Stolarski. Kazdy jest kowalem własnego losu.

4. Przecież podobno piłkarz to zwykły pracownik klubu ? Tak to szlo? Dlatego nie widze powodów by ktokolwiek sié przyjebal i sugerowal traktowanie kogos wyjatkowo.

5. Wyjebka
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.06.2017 o godz. 18:12.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2017, 18:12
No ja mam takie same podejście ale chyba jesteśmy w mniejszości patrząc na tą gownoburze
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 27.06.2017, 18:13
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No ja mam takie same podejście ale chyba jesteśmy w mniejszości patrząc na tą gownoburze
forum to nie większość
Cytat:
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.06.2017, 18:20
Jak tak Mąka chce odejść dać mu umowę do 2019 r. i sprzedać zaraz po MŚ w Rosji
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2017, 18:44
Jak dadza 750000 E zeby bylo na 2 transfery i splate dlugow to niech i nawet do L idzie
za 30 letniego zawodnika wiecej i tak juz nie wycagniemy a to nie jest gracz, ktory sie nadaje na lidera druzyny
najlepiej gra w kadrze, w otoczeniu piłkarzy z wyzszej niz on półki
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.06.2017, 18:47
Chodzi o fakt. Sprzedając Krzyśka do Legii utwierdza się opinie o Legii, że mogą wszystko w tej lidze. Jak tego chcą, to niech chociaż słona zabulą. Mączyński z Wisły na MŚ to hajs i prestiż. Serio chcecie oddawać krawaciarzom kreujących się na bogów jednego z naszych najlepszych kopaczy w promocji?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.06.2017, 18:52
A ta promocja na Krzyśka to milion, pół miliona Euro czy ile? Chciałbym wiedzieć na ile wyceniacie 30 latków, niezbyt kreatywnych, z zaledwie rocznym kontraktem.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2017, 18:58
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Jak tak Mąka chce odejść dać mu umowę do 2019 r. i sprzedać zaraz po MŚ w Rosji
Ale ze jak?

Uważasz, ze on tak onieśmieli pilkarski swiat, ze znajdzie sie mityczna kolejka szalonych kupcow? Ze możni właściciele dopiero po 31 lat dostrzega, ze w polskiej lidze biega taki przeskvrwysyn jak Maczynski?

I z obawy przed awaria faksu z kopa sypna nam gotówka w wysokosci 5 mln euro . Natomiast on sam dostanie lukratywny kontrakt 5+2 ?

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów