The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.09.2020, 08:39. Typer 6 kolejka
Typujemy wszystkie mecze, te odwołane także.
Jak już zostaną ustalone terminy przełożonych spotkań będzie temat gdzie będzie można zmienić typ danego meczu.


2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.09.2020, 09:28
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1:1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:2
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1:2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2:2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 3:1
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.09.2020, 13:05
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 4:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1:2
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:3
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0:4
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:1
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:4
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.09.2020, 13:33
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 3:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1:2
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1:1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:2
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:2
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0:3
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:3
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:0
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.10.2020, 07:46
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2-0
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2-1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-0
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0-1
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2-2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-1
Odpowiedz cytując
Probus
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.10.2020, 13:25
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2-0
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2-0
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-0
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-0
Odpowiedz cytując
hoffek77
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.10.2020, 14:08
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2-0
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1-1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-2
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-0
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-0
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0-0
Odpowiedz cytując
Diabolos
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.10.2020, 15:31
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2:1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1:2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:1
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.10.2020, 16:18
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 3:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2:2
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0:1
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2
Odpowiedz cytując
AniaD303
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.10.2020, 16:27
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2-1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1-1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0-2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-1
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
Odpowiedz cytując
Abrakadabra
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Przemyśl / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2020, 16:29
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 1:1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2:0
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:0
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:0
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 0:0
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:3
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:0
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Odpowiedz cytując
MarekD303
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.10.2020, 16:32
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2-0
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2-1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1-1
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-2
Odpowiedz cytując
Lukasz 27
Senior Member
 
 
Od: 05.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.10.2020, 16:38
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 3-1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 1-1
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1-3
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-1
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.10.2020, 16:54
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 1-1
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2-2
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 3-2
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2-1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 3-1
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1-1
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2-3
Przełożone Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0-3
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.10.2020, 17:43
Śląsk Wrocław - Cracovia 1-0
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 3-1
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-1
4 października, 12:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0
4 października, 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa 1-2
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2-2
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-2
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum
Reklama



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:37.