The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.03.2015, 07:21. Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków
Decyzją Zarządu Wisły Kraków SA funkcję trenera drużyny Białej Gwiazdy objął (po raz piąty !!!) z dniem 10 marca 2015 roku Kazimierz Moskal.
Zapraszam do dyskusji
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.03.2015 o godz. 07:31.
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 10.03.2015, 07:24
Powodzenia Kazek!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 10.03.2015 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.03.2015, 07:25
Lubie tego faceta. Wiślak z krwi i kości. Oby tylko poradził sobie ze starszyzną drużyny...Powodzenia ! "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz ! "
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 10.03.2015, 07:25
Tylko nie On.Sympatia to można pałać do kazdego,ale to jest praca i potrzebny ktoś z dobrym warsztatem,a w Jego przypadku upadnie wobec gwiadek z posłuchem.
To tylko wstep(przedłuzenie) do poszukiwania nowego trenera.
Najtańsza opcja i tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.03.2015 o godz. 07:28.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.03.2015, 07:27
Haha... Najważniejsze przecież, że jest Wiślakiem Gratuluję podejścia.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2015, 07:29
Kto i gdzie tak napisał ?
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2010

Stary 10.03.2015, 07:30
Życze mu wszystkiego najlepszego na naszej ławce trenerskiej. Da rady.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.03.2015, 07:31
Bardzo dobry wybór w obecnych realiach. Najlepszy z możliwych - żadne Zielinskie czy Urbany. Młody, a już doświadczony. Wislak.

No i można być pewnym, że nie przyniesie wstydu tylko jak otworzy gębę. Powodzenia Kazek, gorszym niż Twój poprzednik być nie można, także musi być lepiej
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.03.2015, 07:32
No odwazna decyzja i zarzadu jak i Moskala. Moze sobie pieknie wyrobic marke i zdobyc pokazny kredyt zaufania albo pojsc calkiem na dno. Osobiscie ciesze sie ze to on a nie zaden wdowczyko-michniewicz i czuje ze sobie poradzi jak dostanie czas.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.03.2015, 07:34
W Slasku sie to udalo. Ja pamietam z jego ostatniej kadencji, ze druzyna miala swoj styl, przegrali wtedy na Legii, ale w ciagu tygodnia zaczeli grac tak, ze ludzie nie wierzyli, ze to Wisla w tamtym meczu... Z pilkarzy, ktorzy z nim grali zostal tylko Glowa...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 10.03.2015, 07:35
Cześć Kaziu cześć Paweł, cześć Kaziu o cześć Arek, jak tam Kazek wszystko OK Darek. To może byśmy coś pobiegali ? Pobiegali no daj spokój wczoraj biegaliśmy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.03.2015 o godz. 07:37.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 10.03.2015, 07:36
Milo, ze trener nie bedzie robil trzody Wisle kazda swoja wypowiedzia. Ciesze sie, ze to Moskal bo jest sympatycznym gosciem, wislakiem, w futbolu siedzi juz jakis czas. Oby dostal troche czasu na realizacje swoich zalozen. Moze odpali, moze nie? Nikt tego nie wie. Gorzej niz za Dyzmy nie bedzie a i pewnie duzo taniej. Do tego moze ktos z juniorow w koncu liznie murawy i sie wypromuje. Zobaczymy.
W kazdym badz razie powodzenia.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.03.2015, 07:37
Cofnęliśmy się dokładnie o 3 lata. Jeśli i tym razem Moskal się nie sprawdzi to zmarnowaliśmy trzy lata i wszystkie te eksperymenty z Probierzami Kulawikami i Smudami były do d...
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.03.2015, 07:39
siara napisał(a):Wyświetl post
Kto i gdzie tak napisał ?
Nikt nigdzie. To moja ironia. Facet nie ma żadnego doświadczenie z takimi zespołami jak Wisła. Prowadził ją kilka razy i może to jakoś wyglądało, ale tu trzeba kogoś kto ma doświadczenie i jest moim zdaniem przede wszystkim ze zewnątrz, żeby spojrzeć na to wszystko inaczej. Tu trzeba było kogoś kto sobie poradzi z obecnie panującą sytuacją. Mam duże wątpliwości czy da radę.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 10.03.2015 o godz. 07:43.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 10.03.2015, 07:40
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Cześć Kaziu cześć Paweł, cześć Kaziu o cześć Arek, jak tam Kazek wszystko OK Darek. To może byśmy coś pobiegali ? Pobiegali no daj spokój wczoraj biegaliśmy
Dobrze ujęte.
Jeszcze bym dodał:
Kaziu:- Słuchaj XY,nie wiem jak to powiedziec,bardzo bys sie wkurzył,jakbys dzis nie zagrał?
XY: -Co?.....
Kaziu:-Ok,nie było tematu .
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Staszek
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 10.03.2015, 07:40
Powodzenia Kaziu.My kibice pomożemy...
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Odpowiedz cytując
KeinNasenHasen
Junior Member

Od: 08.2014

Stary 10.03.2015, 07:41
Minimalistyczne podejście zarządu, z całą sympatią dla Moskala.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.03.2015, 07:43
Gratuluję Kaziu
Co do wasztatu to co osoba to opinia. Ja osobiście pamiętam,że graliśmy za jego kadencji szybko po ziemi,sporo klepy i naprawdę dobrze to wyglądało - tylko byliśmy wtedy s....ysyńsko nieskuteczni.

Jeżeli chodzi o wypowiedzi na temat zjebania awansu Termalice - to juz pozostawie bez komentarza bo chyba każdy,kto ma jakiekolwiek pojęcia o piłce to wie o co chodzi w Niecieczy....
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 10.03.2015, 07:43
Teraz tylko wieksza cierpliwosc zarzadu i Cupiała i niech Kaziu spokojnie pracuje. Nie chciałem zadnego Zielinskiego, Michniewicza czy Urbana to mam Moskala, nie wiem jak inni ale ja w niego wierze. Powodzenia. A tak sie wypowiadał Tomek Frankowski o Moskalu

"Kazek był już pierwszym trenerem Wisły. Za pierwszym razem nie był chyba na to do końca gotowy. Teraz popracował w kilku miejscach, zebrał większe doświadczenie. Może to dobra kandydatura? Środowisko, zawodników i realia zna jak mało kto"
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.03.2015, 07:47
Plotki okazały się niestety prawda. Szkoda, bo Moskala zalety kończą się na byciu Wislakiem...
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 10.03.2015, 07:55
Wg mnie na tą chwilę najlepszy wybór. Nie będzie nie wiadomo jakiej kasy na pensje, nie będzie konfliktów z kibicami. Poza tym po Jego ostatnim podejściu do Wisły pozostał niesmak (zwolnienie w takim momencie). Ja uważam, że to obiecujący trener, co z tego co wiem potwierdzają w Katowicach. A sam sposób bycia też nie jest bez znaczenia. W końcu nie będzie trzeba drżeć czy trener naszego klubu nie skompromituje siebie i wszystkich związanych z Białą Gwiazdą swoim prymitywnym tekstem. No i myślę, że zawodników tez będzie motywował w trochę inny sposób niż mówiąc im, że są najgorsi i kosztują 5 zł. Ja jestem dobrej myśli. POWODZENIA KAZIU!
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2015, 07:57
Do niektórych dalej nie dochodzi że nie mamy kasy na trenera typu Petrescu itd
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member

Stary 10.03.2015, 07:59
Moskal Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz! Jak dla mnie trafiona decyzja. W ostatnim podejściu miał trochę pecha bo zwolnili go po odpadnięciu ze Standardem Liege gdzie dwa mecze zremisowaliśmy a oba kończyliśmy w "10". Teraz nabrał jeszcze doświadczenia w I lidze. Będzie dobrze

Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member

Stary 10.03.2015, 08:01
Na obecne czasy to dobra, lecz ryzykowna decyzja. W sytuacji, w której znalazła się Wisła potrzebujemy ludzi związanych z klubem również emocjonalnie. Stąd wcześniej Gaszyński a teraz Moskal. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji... Uprawomocnił się wyrok odnośnie Mandziary, nie mamy umowy z miastem na stadion i chyba pojutrze sąd klepnie Genkowowi 3 miliony.
Módlmy się.
A co do piłkarzy to myślę, że teraz zaskoczą i pokażą, że nie są za 5 złotych.(I czy to będzie przypadek - odpowiedzmy sobie sami)
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 10.03.2015, 08:11
Obawiam się, że to nie jest najlepsza decyzja.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 10.03.2015, 08:12
Bardzo sie ciesze i trzymam kciuki!!!
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 10.03.2015, 08:17
Moskal to nie jest ani zły ani bardzo dobry wybór. Dużo zależy od postawionego przed nim celu.

Smuda nie ogrywał nowych, przez 1,5 roku nie sprzedaliśmy żadnego piłkarza za rozsądną kwotę oprócz Chrapka, którego ograł Kulawik. Kogo możemy sprzedać dziś, gdy potrzebujemy kasy?
Nie wyglądało również na to, że awans do LE jest czymś, co Smudę przejmuje.Wolał grać o ósemkę i "się zobaczy".
Również ostatnie mecze Smudy nie powodowały żywszego zainteresowania kibiców - publiczności na meczach nie było zbyt wiele (chociaż tutaj mógł zadziałać również kontrowersyjny pomysł SKWK o podwyżce cen biletów dla innych).
Nie wyglądało również na to, że Smuda ma jakiś pomysł a wyprowadzenie drużyny z kryzysu.

Jakie z celów: LE, wypromowanie piłkarzy do sprzedaży, zwiększenie frekwencji postawi przed Moskalem zarząd? I jakie na to dostanie środki? (Niegdyś zmiana trenera oznaczała nowych zawodników - ale chyba dziś to już utopia).
Wszystkie te cele przekładają się na pieniądze, których brak.

I w zależności od tego chyba należy oceniać trenera.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.03.2015, 08:17
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Gratuluję Kaziu
Co do wasztatu to co osoba to opinia. Ja osobiście pamiętam,że graliśmy za jego kadencji szybko po ziemi,sporo klepy i naprawdę dobrze to wyglądało - tylko byliśmy wtedy s....ysyńsko nieskuteczni.
Bardzo mi to przypomina pomieszanie początku z końcówką Smudy...
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 10.03.2015, 08:24
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_rusz_Kazika/ mój wywiad z Kazimierzem Moskalem z kiedyś, kiedyś tam Powodzenia Trenerze
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 10.03.2015, 08:24
Pytanie teraz takie czy będzie miał w sztabie trenera od przygotowania fizycznego. Może weźmie ze sobą Bahra? Od czasu zwolnienia w Katowicach obaj są wolni chyba.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów