The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.10.2018, 17:22
-głos rozsądku- napisał(a):Wyświetl post
nie, ustawa o UW dotyczy jedynie lokali mieszkalnych.

Ale nawet jesli to nie ma to znaczenia czy grunt jest we własności czy w UW.

Racja, zagalopowałem się. Jeszcze nie teraz.

W kwestii meritum - kwestię podaży mamy załatwioną. Pytanie, kto wygenerował popyt?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.10.2018, 21:10
ms, dd i osoby znające środowisko TS i SA płaczą ze śmiechu czytając ten bełkon. Macie klapki na oczach i ślepo wierzycie w słodkie pierdzenie dwójki osób które zrobiły z naszej Wisły kpinę na całą Polskę.

Jadczak jest darmozjadem, ale jego reportaż pokazał prawdziwe zaplecze naszego klubu.

już nie mogę się doczekać nowego właściciela siłowni o którym tam radośnie wspominali w swoich wywiadach dd i ms

Wolfy - w tym sezonie sportowo się POWINNIŚMY utrzymać. Ale finansowo nie koniecznie. Poszperaj i dowiedz się czy piłkarze i trenerzy otrzymali jakieś wypłaty w tym sezonie - dla przypomnienia mamy już prawie połowę października.

nie jestem przekonany czy sarapata uczy się na błędach, ale wiem że nie szanują klubu i nas kibiców.
w ostatnim TSW w Weszło twierdzili, że zostało coś popłacone. Mamy również tyle ugód, żeby dostać licencję. Ale z kasą jest problem.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.10.2018, 21:15
Pieniądze chcemy pozyskać ze sprzedaży zawodników. Innych opcji nie widzę.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pawkow
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2013

Stary 12.10.2018, 21:41
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Zara, zara. Pełnomocnik w CEIDG ma wpisany zakres pełnomocnictwa. Pani czy tam panna Kawalec ma we wpisie dot. Squalusa czynności w zakresie wpisów w CEIDG i tylko tyle. Czyli znikąd nie wynika jej pełnomocnictwo do reprezentowania Miśka w stosunkach z TS Wisła czy innych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej.

Co więcej, w swoim wywiadzie na sport.pl Sarapata wyraźnie mówi, że w sprawach umowy kontaktują się z profesjonalnym pełnomocnikiem (czyli radcą prawnym lub adwokatem), a więc ta nieszczęsna babka z księgowości nie ma z tym nic wspólnego.

Po wtóre, żaden przepis prawa nie daje pracodawcy prawa do wypytywania swojego pracownika o to, czy aby prywatnie nie jest konkubentem jednego z kontrahentów. Byłaby to nieuprawniona ingerencja w życie prywatne pracownika.

Powtarzam po raz kolejny - chcecie krytykować zarząd, to macie wiele powodów, ale róbcie to uczciwie.

P.S. Gratulacje panie Jadczak, umie pan czytać tutejszy sb, gdzie już jakiś czas temu pisałem o wpisie do CEIDG i co tam jest. Gdzie mam się zwrócić o tantiemy?
MaLk, mam do Ciebie pytanie, bo często bardzo rozsądnie się wypowiadasz i poza tym widać że w tematach prawnych jesteś zorientowany:

Czynności objęte pełnomocnictwem w zakresie CEIDG
  • zmiana wpisu
  • wpis informacji o zawieszeniu wykonywania działalności gospodarczej
  • wpis informacji o wznowieniu wykonywania działalności gospodarczej
  • wniosek o wykreślenie wpisu w CEIDG
  • prowadzenie spraw za pośrednictwem punktu kontaktowego

Czy taki zapis nie oznacza tylko czynności do jakich jest uprawniony pełnomocnik w zakresie tego co może w imieniu przedsiębiorcy zrobić w CEIDG i tym samym nie wyklucza szerszego zakresu pełnomocnictwa.

A jeżeli to jest pełen zakres pełnomocnictwa to, na logikę, nie należało po prostu pójść pogadać z P. Agnieszką zakładając że jednak jest możliwość że kontakt z Miskiem ma?

Naprawdę abstrahując od tego do czego upoważniona jest P. Agnieszka to widać na pierwszy rzut oka że nie jest tak różowo jak mówi nasza P. Prezes oraz Damian. Powiązania są. Pewnie Jadczak nie mówi samej prawdy ale tez jestem bardzo daleki od tego żeby powiedzieć że racje ma nasza P. Prezes. Sytuacja śmierdzi i dla ratowania wizerunku należy postawić na inna twarz Wisły,kogoś całkowicie transparentnego.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 12.10.2018, 22:58
pawkow napisał(a):Wyświetl post
Czy taki zapis nie oznacza tylko czynności do jakich jest uprawniony pełnomocnik w zakresie tego co może w imieniu przedsiębiorcy zrobić w CEIDG i tym samym nie wyklucza szerszego zakresu pełnomocnictwa.
Nie wyklucza. Problem jest taki, że w ogólnej rubryce zakres pełnomocnictwa nie ma żadnego wpisu.

Ustawa o CEIDG wymaga, aby zakres pełnomocnictwa został ujawniony we wpisie i tylko w takim ujawnionym zakresie można się na to powoływać. Stara ustawa o swobodzie działalności gospodarczej wymagała, aby wraz z danymi pełnomocnika wpisany był zakres spraw, które obejmuje dane pełnomocnictwo. Nie wspominając już o tym, że przepisy dot. skutków wpisania pełnomocnictwa do CEIDG dotyczą tak naprawdę tylko kwestii prowadzenia spraw przed organami administracji publicznej.

Cytat:
A jeżeli to jest pełen zakres pełnomocnictwa
Pełen to znaczy jaki? W Polsce są trzy rodzaje pełnomocnictwa (plus prokura) i żaden z nich nie jest pełny. Z przepisów nie wynika domniemanie pełnomocnictwa ogólnego.

Cytat:
na logikę, nie należało po prostu pójść pogadać z P. Agnieszką zakładając że jednak jest możliwość że kontakt z Miskiem ma?
Na logikę, to Misiek był poszukiwany i gdzieś się ukrywał. Nie wiem czy w związku z pewnym przepisem dot. utrudniania postępowania karnego (przewiduje jedynie do 5 lat pozbawienia wolności) chciałbym w takiej sytuacji uzyskać jakikolwiek kontakt z ukrywającą się przed policją osobą. Nie wiem nawet czy ta Agnieszka chciałaby się takim kontaktem podzielić, zakładając, że go w ogóle miała. Pytanie zresztą czy ona w ogóle była tą konkubiną, a więc czy była chroniona przed odpowiedzialnością karną za ukrywanie poszukiwanego. Skąd niby to mamy wiedzieć (abstrahując już od tego, że publiczne roztrząsanie tego kto z kim sypia mnie brzydzi). Wreszcie - pytanie pracowników o ich życie prywatne jest niezgodne z prawem.

Te wszystkie Jadczakowe rozważania są w ogóle bez sensu, bo zakładają, że to ukrywanie się Miśka to była taka nic nie znacząca błahostka bez wpływu na zachowania innych, co najwyżej lekkie utrudnienie w prowadzeniu biznesu.
Odpowiedz cytując
pawkow
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2013

Stary 13.10.2018, 10:37
Ale czy my naprawdę rozmawiamy o zakresie pełnomocnictwa jako kwestii kluczowej? Jakie to ma znaczenie dla konkluzji czy między Miśkiem a tą panią istnieje relacja, powiązanie czy jak jeszcze to można nazwać? Przecież to jest oczywiste, że Misiek idąc ulicą nie zaczepił pierwszej z brzegu osoby i nie ustanowił jej pełnomocnikiem. Jest jakaś relacja, zaufanie. Ta osoba pracuje w księgowości Wisły. Może być kryształowo uczciwa, może tez nie być. W sytuacji gdzie nasza pani Prezes nie weryfikuje tego co podpisuje to kto zagwarantuje że nie podpisze tez jakiegoś przelewu na konto wybrane przez Miśka. To jest oczywiście czysta spekulacja ale to sa pytania które powstają w sytuacji kiedy tych związków Miska i jego otoczenia a klubem jest sporo. To są pytania, które może sobie zadac ktoś kto byłby gotów rozważyć zainwestowania w klub.

Mamy pani w księgowości, mamy osoby w kasach, mamy Damiana, w sumie na ten moment przynajmniej 5 osób związanych w taki czy inny sposób z sharksami. Na ile osób pracujących w klubie? 50?100? czy udział 5-10% osób mocno związanych z tym środowiskiem to jest zdrowy udział? Pani Prezes odpowiada że przecież tych osób wszystkich nie zna. Zapewniam, że są firmy o dużo większe gdzie jednak Prezes czy członek zarządu zna prawie wszystkie osoby pracujące.

Pani Prezes opowiada o ilu rzeczach nie widziała i ile błędów popełniła, ile przypadków złych się wydarzyło. To albo ona ma wielkiego pecha albo jest nieudolna. Długo tez jej broniłem ale pierwszy wielki znak zapytania pojawił sie przed sezonem gdy nagle zrobiliśmy zwrot o 180 stopni jeżeli chodzi o politykę sportową. Nie oceniając która opcja jest lepsza, jak ktoś kto jest od 2 lat prezesem w klubie gdzie sa problemu finansowe może pozwolić na takie życie na kredyt? Ale ok, błąd. Ale po ostatnich wywiadach uznałem że to jest po postu osoba albo faktycznie ulegająca wpływom środowiska przestępczego albo zwyczajnie nieudolna. Na wszystkie trudne pytania odpowiada "nie wiem kto mi to podsunął", "nie znam", "to był bład" "dzisiaj inaczej na to parzę". Naprawdę, albo mamy do czynienia z wyjątkowo pechową osobą albo nieudolną, albo ulegającą wpływom. W żadnym z tych przypadków nie jest to osoba która powinna stać na czele tego klubu.

Last but not least - skoro ona nie weryfikuje co podpisuje i nie wie kto jej te papiery podsuwa, to jaki jest ład korporacyjny w tej firmie? Czy tam ktoś jest za cokolwiek odpowiedzialny? W dużo większych organizacjach prezes lub członek zarządu odpowiedzialny za jakiś obszar albo weryfikuje każdy dokument pod którym się podpisuje i za który ponosi odpowiedzialność albo podpisuje bo ma 100% zaufanie do osoby która mu taki dokument przyniosła. to jest naprawdę podstawa zdrowej organizacji. A jeżeli ona nie sprawdza tego co podpisuje, ludzi w klubie nie zna, kontraktów też chyba nie sprawdza (bo skąd nagle takie problemy po zeszłym sezonie i rewolucja kadrowa), sytuacji finansowej nie zna (bo co chwilę jakiś audyt się odbywa który "ma pokazać jaka jest nasza sytuacja") to ja się pytam - po co ona tu jest? I kto za te wszystkie rzeczy powinien byc odpowiedzialny?

Sorry, trochę się rozpisałem, ale mi się w końcu "ulało". Ja wiem że nikt nie jest idealny, że Jadczak w wielu miejscach bredzi ale przecież większość tych rzeczy się dzieje. Może w ocenie prawnej szczegóły typu zakres pełnomocnictwa robią różnice ale przecież każdy logicznie myślący człowiek zdaje sobie sprawę że relacja, czy też związki istnieją. Takiego klubu chcemy? Z definicji niestabilnego (bo może się nagle okazać że przy większym śledztwie 5-10% pracowników z dnia na dzień przestanie pracować jeżeli zostaną "zawinięci" - czysta spekulacja oczywiście ale uprawniona w kontekście tych wszystkich informacji) i bardziej odstraszającego niż przyciągającego sponsorów.

Ja nie mówię że to jest proces łatwy i szybki ale przynajmniej nie udawajmy że problemu nie ma.
Odpowiedz cytując
-głos rozsądku-
Junior Member

Od: 01.2017

Stary 13.10.2018, 19:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pieniądze chcemy pozyskać ze sprzedaży zawodników. Innych opcji nie widzę.
Jedyna opcja. Jednak nasz najlepszy towar eksportowy - Tibor i Arsenic póki co więcej grzeją ławę niż grają.

btw. Tibor miał zostać sprzedany do Izreala ale jak widać nic z tego nie wyszło.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.10.2018, 20:01
Jedyna opcja. Jednak nasz najlepszy towar eksportowy - Tibor i Arsenic póki co więcej grzeją ławę niż grają.

btw. Tibor miał zostać sprzedany do Izreala ale jak widać nic z tego nie wyszło.
Na kontuzje nic nie poradzisz. Na szczęście Arsenić dobrze pokazał się w derbach, oby wracał do formy. Halilović na razie zawodzi, prędzej na Kolarze, Lisie czy Korcie coś zarobimy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.10.2018 o godz. 20:25.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.10.2018, 21:59
Smutna jest ta ofensywa na Wisłę prowadzona przez weszlo i jadczaka.

Oczywistym faktem jest, że Wisłą rządzi TS - czyli szeroko pojęci kibice.

Są wśród nich koneserzy dobrego futbolu, Sharksi, ludzie w garniturach, dresiarze. Cały przekrój społeczeństwa chodzi na Wisłę.

Co do jednego się zgadzam. Dla dobra Wisły - Dukat podał się do dymisji i niestety to samo powinna zrobić teraz Pani Marzena (mimo, że darzę ją olbrzymim szacunkiem). W następnej kolejności powinna to zrobić Pani księgowa. Nie dlatego, że źle wykonują swoje obowiązki, ale dlatego, że za dużo jest fermentu wokół klubu i jakiekolwiek związki z gangsterką (niezależnie jak błache) powinny zostać przecięte. Wystawianie się na kolejny strzał może tylko Wiśle zaszkodzić.

Powinniśmy się odciąć jako klub od całej tej zadymy dla dobra wizerunku. Pion sportowy działa bez zarzutu - również dzięki Pani Marzenie. Pragnę podkreślić, że nie zależy mi na zmianach w Wiśle - uważam, że klub zarządzany jest w sposób dobry - zważając na istniejące długi wobec różnych podmiotów. Po prostu szambo wybiło - głównie dzięki Stanowskiemu, który dał świetną platformę temu dziennikarzynie na j. Gdyby nie to, to wszystko mogłoby rozejść się po kościach. Żal dupę ściska, że akurat do nas się musieli przykleić i o nas piszą i drążą, a w innych klubach, które w dodatku robią zadymy na stadionach podczas meczy cisza.

U nas już dawno nie było takiego burdelu jak ostatnio u kuchenek na koniec sezonu, czy rok temu po drugiej stronie błoń u koleżanki. Nikt nie lał piłkarzy po pyskach w ramach szeroko pojętej motywacji. Ale to o nas piszą, nas gryzą po kostkach i nagłaśniają sprawę na cały kraj. Przykre to jest.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.10.2018 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 14.10.2018, 07:32
Panowie spokojnie trochę poczekajmy i to paliwo Jadczakowi się skończy zobaczycie, bo zwyczajnie już nie ma nowych wątków tylko zostało mu komentować wywiady i to często mając jedynie swoje wyobrażenie a nie dowody jak np. wybory w TS, gdzie Sharksi siedzący na trybunach mieli wpływać na głosujących hehehe. Głosowania personalne zazwyczaj nie są jawne, bo głosy oddawane są na kartach do głosowania, ale nie wiem jak wyglądało to w TSie. P. Marzena ma wiele wad i sam czasem mam dość czytać te jej bajeczki dla dzieci z przedszkola itp, ale teraz nie ma sensu by rezygnowała w połowie rozgrywek i co by nie było jej powiązania z sharksami są robione na siłę.
Ochronę obiektu na meczach sprawuje firma zewnętrzna i to ta firma jest odpowiedzialna za wpuszczanie Zielaka czy innych dzików na trybunę Vip , a wiec to tam należy szukać winnych takiego stanu rzeczy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.10.2018, 09:54
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Panowie spokojnie trochę poczekajmy i to paliwo Jadczakowi się skończy zobaczycie, bo zwyczajnie już nie ma nowych wątków tylko zostało mu komentować wywiady
Ostatnio mówił, że szykuje nowy artykuł nt. tego, że to rzekomo Sharks podstawili Meresińskiego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.10.2018, 12:35
W temacie podstawienia Meresińskiego przez Sharksów - tutaj nic się nie spina.

1. TS chciało nabyć udziały w SA, ale nie dogadało się z Telefoniką.
2. Meresiński położył na stół tak lipne papiery, że gdyby Telefonika tylko chciała, to by temat zablokowała (chyba, że dział prawny ma z przypadku - a w to nie wierzę).
3. Koniec końców TS przejmuje SA po przepychankach, prośbach i groźbach.

Jeśli prawdą to jest, że Meresiński był podstawiony, to:
- co TS zyskało na tym, że nabyło SA "na około"?
- Co Telefonika zyskała na tym, że sprzedała Wisłę przez Meresińskiego, a nie bezpośrednio do TS?

Z niecierpliwością czekam na to, jak logicznie poukładał to Jadczak. Jeśli wyjdzie z założenia, że Telefonika o niczym nie wiedziała, to się ośmieszy. Jeśli zasugeruje uczestniczenie w wałku przez Telefonikę - tutaj zapewne BC nie odpuści i skończy się w sądzie.

Gdyby nie to, że dotyczy to naszego ukochanego klubu, to mógłbym powiedzieć, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka...
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 14.10.2018, 13:15
Zacznijmy od tego, że Meresiński w pierwszej kolejności był bliski przejęcia udziałów w Koronie Kielce. Nie posądzałbym panów sharksów o zdobycie się na taką intrygę.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.10.2018, 13:24
co ma piernik do wiatraka ?
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 14.10.2018, 13:55
Nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia, że tuż przed przejeciem Wisły był bliski kupna innego klubu?
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.10.2018, 13:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
co ma piernik do wiatraka ?
Jeżeli pytasz o Koronę, to było to w krótkim odstępie czasu, wiec Sharksi musieliby mieć naprawdę Makiaveliczny plan. Do tego rowerzysta wyciągnął z kasy pół bańki, zatrudnił inne słupy za które klub musiał płacić.

Bez sensu, ale jak ktoś ogląda TVN to tak łyknie wszystko.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.10.2018, 15:25
No, znasz moje zdanie. Ja też w tym sensu nie widzę. Kolega pytał, czy Jadczak szykuje coś jeszcze, to napisałem, że najwyraźniej tak.

Jeżeli zaś chodzi o to, co wypisywał do tej pory, zarówno o prawdę, przeinaczenia, jak i to całe kompletne s-f, to oczekiwałbym od Zarządu, aby się wziął ostro do pracy i udowodnił, że mniejsze zło może być naprawdę dobre.

A jeśli w strategię odbudowy reputacji wpisane jest udzielanie wywiadów, to proponuję przemyśleć komu i co się mówi, aby to miało ręce i nogi. Tak, jak nie służy Wiśle działalność Jadczaka, tak i nie służą jej też niepoważne wypowiedzi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
-głos rozsądku-
Junior Member

Od: 01.2017

Stary 14.10.2018, 15:45
Meresiński nie był podstawiony, ani nigdy powiązany z WSH. De facto WSH pomogło w pozbyciu się tego durnia bez szkoły.

#sarapatadukatPRECZ
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.10.2018, 20:11
ja nie przesądzam że tak czy nie

wskazuje tylko, że argument że wcześniej chciał kupić Koronę nie ma nic do rzeczy

absolutnie nic

nie ma to nic wspolnego z Machiavellim , Wolfy LOL
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.10.2018, 11:56
Za GW. Sprawa tansferu Brleka w prokuraturz. Podobno Wlosi wystawiali czeki bez pokrycia.
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 15.10.2018, 15:57
Odsetki, według tego co pisze Pani rzecznik:

Cytat:
Iwona Stankiewicz
‏@Iwa_Stankiewicz
1 godz.1 godzinę temu
Więcej
W odpowiedzi do @GrzeLow
Genoa zapłaciła. Teraz zostały do spłaty odsetki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.10.2018, 17:40
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja nie przesądzam że tak czy nie

wskazuje tylko, że argument że wcześniej chciał kupić Koronę nie ma nic do rzeczy

absolutnie nic

nie ma to nic wspolnego z Machiavellim , Wolfy LOL
Ma. Tak samo jak jego wcześniejsza działalność.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.10.2018, 19:54
nie, nie ma

żone żurawia tez na zlecenie szarków ruchał ?
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 16.10.2018, 01:05
Przejęcie Korony przez Sharksów przy pomocy Meresia to byłby niezły numer.

A co do wywiadów p. Prezes i Dukata w ostatnim czasie - dlaczego ukazały się w momencie gdy wydawało się, że afera wokół Wisły powoli przysycha. Być może był zdecydowany sygnał od sponsora / sponsorów, że niedopuszczalne jest chowanie głowy w piach w takiej sytuacji i konieczne jest publiczne wyjaśnienie wielu rzeczy.

Ostatnia rozmowa z Jadczakiem na Weszlo - posłuchajcie tej rozmowy, zapomnijcie że wypowiada się tam Jadczak i zmierzcie się z argumentami merytorycznymi które tam padają. Na spokojnie.

BTW: Pani Prezes ostatnio powiedziała, że pozwy w sądzie to kwestia kilku dni (chyba tak to brzmiało). Kilka dni od tej wypowiedzi już minęło. Akurat w tej sprawie łatwo powiedzieć: sprawdzam

@pawkow - w pełni się z Tobą zgadzam.
Dodam jedynie, że w żadnej poważnej firmie nie rozlicza się zarządu z intencji tylko z efektów działań i ewentualnych zaniedbań. Tym którzy rozpływają się w zachwytach nad tym jak fantastycznie pracuje zarząd bo jesteśmy w czubie tabeli przypomnę, że naszym celem nadrzędnym w tym sezonie jest przetrwanie go z miejscem gwarantującym utrzymanie w eklapie na następny sezon. Nie znam dokładnie stanu aktualnych naszych finansów ale było wiele głosów na tym forum, że kasy wystarczy nam do zimy a potem nie wiadomo jak będzie. Bardzo chciałbym się mylić, ale mam obawy czy zarząd ma realny plan wyjścia z tego finansowego szamba.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 17.10.2018, 13:10
WOW

dzisiec znakow
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.11.2018, 16:16
Tu jest środowe TSW: https://soundcloud.com/weszlofm/tego...nia-iwan-knura

Rozmawiają m.in. o budżecie Wisły.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.11.2018, 13:52
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tu jest środowe TSW: https://soundcloud.com/weszlofm/tego...nia-iwan-knura

Rozmawiają m.in. o budżecie Wisły.
czemu nie ma nowego TSW ?
Odpowiedz cytując