The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.09.2016, 13:13
a nie pracuje do końca września czy jakiś tam inny okres wypowiedzenia?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 05.10.2016, 06:50
http://www.dziennikpolski24.pl/aktua...isle,10703674/
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.10.2016, 07:41
Vat, Vat Vat, wszędzie ten Vat.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 05.10.2016, 08:35
Już reszta podchwyciła..http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ny,nId,2285640
I jak tu q...a ma być normalnie.Przynajmniej Sarapata będzie miała dodatkowa fuchę...
Z deszczu pod rynnę.Trafiliśmy w ręce oszusta (JM) ,żeby teraz trafić....gdzie?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.10.2016, 08:44
Wy się w ogóle klubem, sprawami z nim związanymi interesujecie? Może macie sklerozę? Sprawa stara jak świat, odgrzewana pierdyliard razy...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.10.2016, 08:45
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Już reszta podchwyciła..http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ny,nId,2285640
I jak tu q...a ma być normalnie.Przynajmniej Sarapata będzie miała dodatkowa fuchę...
Z deszczu pod rynnę.Trafiliśmy w ręce oszusta (JM) ,żeby teraz trafić....gdzie?
Ta sprawa ciągnie się od wielu wielu lat. Dziwie się tylko dla czego R. Szymański został członkiem zarządu akurat teraz? Albo dowody są słabe i zostanie uniewinniony albo to kolejna wpadka wizerunkowa.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 05.10.2016, 08:55
Ten klub przez lata gnoiła komuna wcielając Go w nieczyste łapy i dzięki temu teraz ma pożywkę ż..a szmata... Każdy kto ma nieczyste sumienie niech sp..la jak najdalej od naszego KLUBU!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 05.10.2016, 09:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sprawa stara jak świat, odgrzewana pierdyliard razy...
Rzecz w tym, że właśnie się zaktualizowała. Nie sama z siebie - to nie jest tak, że siedział sobie dziennikarz i z nudów postanowił odgrzebać stary temat, tylko dostał do tego pretekst. Z klubu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.10.2016, 09:22
Dokładnie, klub zaczął - przynajmniej sportowo - odbijać się od dna. Taki to pretekst.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.10.2016, 10:15
Wy się w ogóle klubem, sprawami z nim związanymi interesujecie? Może macie sklerozę? Sprawa stara jak świat, odgrzewana pierdyliard razy...
Interesuja sie tym co ktos pierdyliard razy napisze. Bez wzgledu na to czy to jest prawda, pól prawda czy niestety nie prawda. Jak dzieci wywolane do tablicy, zabieraja wtedy glos(wrzask).
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.10.2016 o godz. 11:58.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 05.10.2016, 10:45
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Interesuja sie tym co ktos pierdyliard razy napisze. Bez wzgledu na to czy to jest prawda, tylko prawda czy niestety nie prawda. Jak dzieci wywolane do tablicy, zabieraja wtedy glos(wrzask).
Mój klub jest czysty jak łza. Nazywa się Wisła Kraków. Jest akcja jest reakcja.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.10.2016, 11:05
Zajrzyj na ostatnią stronę tematu o aferach w polskiej piłce. Że też żaden dziennikarzyna nie wrzuci na okładkę tematu o sprzedajnej kurtyzanie z drugiej strony Błoń... Ale przecież nie będą srać do własnego gniazda no nie?

Kiedyś kupowałem Dziennik regularnie. Teraz to zwykły szmatławiec, nie warty wydania na niego ani złotówki. Zresztą podobnie jak Krakowska. I wydaje mi się, że jest więcej myślących podobnie jak ja. Sprzedaż spada to trzeba szukać sensacji.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.10.2016, 11:11
Barti napisał(a):Wyświetl post
Mój klub jest czysty jak łza. Nazywa się Wisła Kraków. Jest akcja jest reakcja.
Oczywiscie, ze nasz klub jest czysty jak łza. Jako jeden z nielicznych nie umoczony. To są fakty!
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 05.10.2016, 11:14
Najgorsze, że takie artykuły mogą w znacznym stopniu wpłynąć na potencjalnych sponsorów. Z resztą dziennikarze podkreślają ten aspekt. Piszą, że potencjalni sponsorzy mogą nie zechcieć przyjść do Wisły. Akcja udana. Wisła powinna wystawić oświadczenie: Domniemanie niewinności: Do momentu potencjalnego wyroku pracownik pozostaje osobą niewinną. W przypadku uznania winy, do zwolnienia. W przypadku niewinności, dalsza praca. Nieważne jak ktoś jest zasłużony, musi być czysty. Brak transparentności wpływa źle na wizerunek kluby i po prostu należy dostosować się do określonych procedur, podobnie jak w korporacji.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 05.10.2016, 11:47
Dokładnie, klub zaczął - przynajmniej sportowo - odbijać się od dna. Taki to pretekst.
P....sz,aż żal słuchać.Taa..., może właśnie coś ruszyło w sprawie.Q...a wszyscy przeciw Wiśle.A kogo teraz interesujemy z taka grą ,finansami widmem spadku.
Przeglądam artykuły w necie i kiedyś zawsze coś nowego pojawiało się na temat Wisły(czasami kilka razy dziennie),nie wazże czy pozytyw,czy negatyw.Teraz po kilka dni jest cisza.Ja dasz w narzędziach z ostatniego tygodnia to się coś pojawia...
Zamiast zastanowić się po kij gość poszedł do zarządu w takim momencie (mając burdel po JM),kiedy tylko to może popsuć wizerunek (sponsorzy),to tu dywagacje ,ze to już dawno,ze to już było,gość ogólnie cacy ,to pismaki złe.
C..j mnie obchodzi co mówią,czy nie mówią o innych ,interesuje mnie to co mówią o Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.10.2016 o godz. 11:57.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.10.2016, 11:56
P....sz,aż żal słuchać.Taa..., może właśnie coś ruszyło w sprawie.
Nie to ty pier.....sz !
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 05.10.2016, 11:58
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Nie to ty pier.....sz !
Kolega chodzi z tamtym,czy jak?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.10.2016, 11:59
Sam .......isz. Co to pierwszy raz takie wrzutki są przez pismaków wstawiane? Nie wiedzieli o sprawie miesiąc temu? Piszą o tym od lat, co jakiś czas robiąc z tego sensację. "Ruszyło w sprawie"

Edit. I wstrzymaj się z takimi tekstami jak ten nad moim postem, a gdybyś jednak chciał pogadać w takim tonie, to proponuję nie zza monitora.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 05.10.2016 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.10.2016, 12:02
Z deszczu pod rynnę. Trafiliśmy w ręce oszusta (JM) ,żeby teraz trafić....gdzie?
Wbrew pozorom, tam gdzie jesteśmy. Nie sądze aby cokolwiek uległo zmianie. TS nie ma jakiejś szalenie nieposzlakowanej opinii w mediach - vide misiek, prezes obrońca miśka itd.

Druga sprawa, w te same problemy wchodzimy kolejny raz. Bycie prezesem/włascicielem klubu wyciąga osobe na świecznik i, jesli chcemy dbać o PR, osoba tam znajdująca się musi być z nieskazitelną historią i nie mieć nić 'konkretnego' za uszami. Meresiński się o tym boleśnie przekonał, oby obecny v-ce prezes nie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 05.10.2016, 12:04
Sam .......isz. Co to pierwszy raz takie wrzutki są przez pismaków wstawiane? Nie wiedzieli o sprawie miesiąc temu? Piszą o tym od lat, co jakiś czas robiąc z tego sensację. "Ruszyło w sprawie"
Bo Ty wiesz dlaczego się pojawił artykuł....,ok.Ale to ,ze ma takie zarzuty to wszystko ok.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.10.2016, 12:05
Obecny v-ce prezes też się o tym przekonał, nie jest w Wiśle od wczoraj...
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.10.2016, 12:07
Kolega chodzi z tamtym,czy jak?
Ostatnia noc spedzilem z toba nie pamietasz juz
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 05.10.2016 o godz. 12:10.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.10.2016, 12:07
Bo Ty wiesz dlaczego się pojawił artykuł....,ok.Ale to ,ze ma takie zarzuty to wszystko ok.
Ty wiesz lepiej... O sprawie wałkowane było nie raz, a tacy jak Ty nadal robią wielkie oczy, gdy pismaki kolejny raz wrzucą ten sam temat.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.10.2016, 12:18
Obecny v-ce prezes też się o tym przekonał, nie jest w Wiśle od wczoraj...
Jakie kłopoty ma prezes Wisły mozna odgrzewać na milion razy i na tym polega 'tuba' prasy. Co robił Meresiński pzed zakupem klubu i co robi po jego sprzedaniu nikogo nie interesowało i nie interesuje. Przed zakupem i po sprzedaży medialna płotka. Doskonaly przykład wzrostu popularnosci i zainteresowania dzieki marce klubu.

Ad rem. SKWK czy TS to nie ten sam kaliber medialny co SA. Nie te marki, nie ta medialność. Szymański w TS a Szymański w S.A. to jak porównanie golfa do porsche. Ja się nie dziwię że odgrzewaja kotlety które ponownie można dobrze sprzedać. Marka Wisły nadal silna.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 05.10.2016, 12:59
P....sz,aż żal słuchać.Taa..., może właśnie coś ruszyło w sprawie.Q...a wszyscy przeciw Wiśle.A kogo teraz interesujemy z taka grą ,finansami widmem spadku.
Przeglądam artykuły w necie i kiedyś zawsze coś nowego pojawiało się na temat Wisły(czasami kilka razy dziennie),nie wazże czy pozytyw,czy negatyw.Teraz po kilka dni jest cisza.Ja dasz w narzędziach z ostatniego tygodnia to się coś pojawia...
Zamiast zastanowić się po kij gość poszedł do zarządu w takim momencie (mając burdel po JM),kiedy tylko to może popsuć wizerunek (sponsorzy),to tu dywagacje ,ze to już dawno,ze to już było,gość ogólnie cacy ,to pismaki złe.
C..j mnie obchodzi co mówią,czy nie mówią o innych ,interesuje mnie to co mówią o Wiśle.

Nie wiem jak można być wiślakiem i .......ić takie farmazony.Wiesz w ogóle kim jest Pan Szymański i jakie ma zasługi dla TS Wisła?Jak nie to chociaż zapoznaj się z tym artykułem: http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...an-robert.html i nie dawaj więcej pożywki tym dziennikarskim hienom.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.10.2016, 13:17
Bardziej chodzi o naszą medialność, ale wiadomo że mamy pod górkę i w wielu dziennikarzach jadących czosnkiem czy z warszafki budzimy schadenfreude.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 05.10.2016, 13:27
brakuje ludzi....sami wystawiamy się na strzał...a że bedą strzelać to pewne jak podatki....trzeba ograniczać potencjał przeciwnika a nie dawać mu amunicje do reki...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 05.10.2016, 16:20
A Nasz kierownik Jarosław Krzoska dzisiaj swietuje 46 urodziny
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 05.10.2016, 16:21
To że wielu dziennikarzom nie zależy na Wiśle to jasne, to że wielu źle nam życzy to też jasne, wywlekają pewne sprawy bo jak ostatnio sporo osób zauważyło, nie mają innych sensacji. Kilka dni temu minął termin 30 września, do którego musieliśmy uregulować wszystkie zobowiązania z procesu licencyjnego. Jak widać w tej kwestii cisza, co akurat dobrze wróży. Napisali coś głośnego żeby zwiększyć klikalność.

Szanuję nowe władze Wisły, wiem, a raczej domyślam się że wykonują tytaniczną pracę dla dobra klubu, jednak takie artykuły zapewne nie pomagają w poszukiwaniu sponsorów.
Pamiętam jak na konferencji Szymański wspominał, że istnieje szansa iż do końca tygodnia takowy sponsor się pojawi, miało to czas ponad miesiąc temu, a sponsora dalej brak.
Podobnie było w tamtym tygodniu, gdzie do mediów wyciekła informacje (od samego TS-u) że prowadzone są finalne rozmowy ze sponsorem strategicznym i umowa powinna zostać podpisana w ciągu kilku najbliższych dni. Dalej cisza.

Nowe władze muszą jak najszybciej puścić w świat dobrą informację (sponsorzy, partnerzy) by ostudzić zapał pseudo dziennikarzy, którzy co jakiś czas negatywnie wypowiadają się o Wiśle Kraków.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 05.10.2016, 18:27
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak można być wiślakiem i .......ić takie farmazony.Wiesz w ogóle kim jest Pan Szymański i jakie ma zasługi dla TS Wisła?Jak nie to chociaż zapoznaj się z tym artykułem: http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...an-robert.html i nie dawaj więcej pożywki tym dziennikarskim hienom.
No ja piernicze..., lepszego źródła (na pewno nie związanego z Nim ) nie mogłeś podać....Trochę obiektywizmu.
To po pierwsze ,a po drugie nie Jego "wiślackość" jest przedmiotem dyskusji....

, to proponuję nie zza monitora.
dla mnie to" wsio radno"...

Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
brakuje ludzi....sami wystawiamy się na strzał...a że bedą strzelać to pewne jak podatki....trzeba ograniczać potencjał przeciwnika a nie dawać mu amunicje do reki...
I to mniej więcej miałem w zamyśle,tylko może za bardzo emocjonalnie podszedłem do tematu...
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.10.2016 o godz. 19:07.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów