The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.09.2016, 11:10
Można prosić o linka do tego wywiadu?
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 12.09.2016, 11:10
Skorza? Ten pan odpada ze względów finansowych. Mnie to bardzo cieszy, gdyż Maciuś nie uczy się na błędach vide casus Terzottiego, co owocowało Levadiami itp.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 12.09.2016, 11:17
No tak, bo pani Prezes na pewno samą prawdę będzie mówić jakiemuś pismakowi. Sytuacja była bardzo gorąca, nie w interesie było mówienie, że faktycznie trener miał dość i chciał spierd.alać.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 12.09.2016, 11:19
Lenczyk jeszcze żyje? On mógłby pomóc. Ma charyzmę i nie pozwoli wejść sobie na głowę tym ofiarom losu/
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 12.09.2016, 11:19
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Podał się po meczu ze Śląskiem, ale z racji katastrofalnej sytuacji finansowej i prośbach pani prezes został.

To też niestety nie pomaga grajkom. 2x zmiana właściciela, dekompletowanie kadry trenerskiej, wyjebanie nawet magazyniera.

Grajki nawet u trenera nie czuja wsparcia. Wdowiec natomiast wie, że z gowna bicza nie ukreci. Błędne koło.
Ale przy tym maraźmie co grają spróbował by jakiś zmian.

Np. Jovic albo Mójta w środku pola zamiast pingwina Denisa.

ewentualnie Patryk na prawe skrzydło, Mójta na lewą pomoc, Boguś na środek.

W obronie jesteśmy słabi. Ale z przodu jakości nie mamy żadnej. Tam musi być rewolucja bo na indywidualnych akcjach patryka to sporo punktów nie zdobędziemy....
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 12.09.2016, 11:23
kicur napisał(a):Wyświetl post
Można prosić o linka do tego wywiadu?
http://skwk.pl/pilkanozna/12-wazne-p...obowiazek.html
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 12.09.2016, 11:27
Wielkie Dzięki
Odpowiedz cytując
momo
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 12.09.2016, 11:56
Niestety kadrowo jesteśmy nieprzygotowani do sezonu. Zapewne zmiany taktyki były robione pod 'planowane' transfery. Co wyszło wszyscy wiemy. Obecnie mamy 1 skrzydłowego (Małecki) i 0 ofensywnie usposobionych pomocników, no może 1/2 jak liczyć Boguskiego. Obrona co mecz inna...
Cofnięcie się i ganie z kontry - wszystko fajnie tylko kto będzie do tej kontry biegał? Jedyny szybki piłkarz to Małecki. Nie mamy składu na kontry, nie mamy na atak pozycyjny (brak rozgrywającego). Obecny skład nadaje się tylko do wysokiego pressingu, co w tej rundzie będzie praktycznie nie do zrealizowania przez kontuzje, euro i zamieszanie w klubie. Zawodnicy musieliby być przygotowani fizycznie na 120%, a przez całe zamieszanie są na 80%. I raczej to siedzi w ich głowach niż w nogach, o czym świadczą niezliczone indywidualne błędy.

Ogólnie drużynie potrzeba pozytywnego impulsu, zmiana trenera - nie stać nas, nowy zawodnik - nie stać nas. Więc trzeba liczyć na szczęście w najbliższym meczu.
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 12.09.2016, 12:05
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Skorza? Ten pan odpada ze względów finansowych. Mnie to bardzo cieszy, gdyż Maciuś nie uczy się na błędach vide casus Terzottiego, co owocowało Levadiami itp.

Gdyby Wdowczyk podał się do dymisji to po nim na pewno została by nie mała pensja do wzięcia, dodatkowo Maciuś się już zarobił po przygodzie w Arabii. Pytanie czy miałby ambicję i odwagę stanąć przed takim wyzwaniem. Wątpie.

Drugie pytanie czy chcemy kogoś takiego kto mówił, że legia to jego spełnienie marzeń.. Czy chcemy budować drużynę i jej PR na takich właśnie osobach. Trochę jakbyśmy sobie splunęli w twarz chociaż Wdowiec jeszcze gorszy..

silver03 napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo pani Prezes na pewno samą prawdę będzie mówić jakiemuś pismakowi. Sytuacja była bardzo gorąca, nie w interesie było mówienie, że faktycznie trener miał dość i chciał spierd.alać.

Zgodzę się z tym, że nie było by to w interesie drużyny ani klubu. Zgodzę się również z tym iż ten artykuł jest typowo po to aby podnieść morale na trybunach i aby zmotywować kibiców do przyjścia na mecz.

Natomiast nie mogę się zgodzić z teorią "Wdowczyk na pewno złożył dymisję a ona to chce zatuszować" bo do takiej teorii nie mamy żadnych podstaw. Dodatkowo wywiad jest dla SKWK a nie "jakiegoś pismaka" myślę, że Pani Prezes jednak chce współdziałać ze stowarzyszeniem i traktuję je poważanie.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 12.09.2016, 12:15
A ja bym był za tym, żeby Wdowczyk został do końca rundy. Już o tym pisałem kiedyś, że Cupiał był krytykowany za ciągłe zmiany trenerów, a mimo to sytuacje w kółko chcemy powtarzać.

Wahania formy są wpisane w ten sport. Tak uważam. I nie widzę powodu, dla którego np. mamy nie wygrać z Piastem a potem osiągnąć dobry wynik z Legią. Nie jest to wcale niemożliwe. I nie będzie do tego wcale potrzebna zmiana szkoleniowca.

Seria porażek jest pechowa, na pewno Wdowczyk ma za uszami sporo i to jego błędne decyzje się do tego przyczyniły, ale ciągłe zwalnianie trenerów powoduje chorą sytuację pozbawienia piłkarzy jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Jeszcze niedawno wychwalany był za świetne wyniki na wiosnę, tylko jedna bramka z Lubinem dzieliła nas od górnej ósemki i być może Pucharów (!). Obecnie jest złem wcielonym i wielu się chce przepraszać ze Smudą (aaa!).

Ja mówię - poczekajmy do zimy. Niech Sarapata (Szymański) zbierze piłkarzy, zakomunikuje im, że DW zostaje i ma pełne poparcie, a wyniki są w ich nogach.

Jeśli kogoś to nie przekonuje, to:
a) i tak nie ma kasy na nowego trenera
b) wszyscy inni potencjalni byliby zbliżeni poziomem do Wdowczyka. Przecież to jest tama sama sytuacja od 20 lat. [nowy trener-> lepsze wyniki -> jakiś sukces -> słaba forma, porażka -> zwolnienie -> nowy trener -> lepsze wyniki... etc]
c) to tylko sport. W lidze jest 15 innych zespołów, w tym załóżmy że połowa bogatsza od nas, i wszystkie chcą wygrywać. Jesteśmy w potwornej dupie po siedmiu porażkach, cała Polska się niby śmieje, ale tylko 6 pkt dzieli nas od tej przenajwiększej Legii, wspaniale ustawionej Cracovii i bogatej Pogoni (tak jak to kreują media).

PS. BVB za Kloppa przerżnęło kiedyś 5 meczów z rzędu i po 10 kolejkach miało 7 pkt. Znacie tę historię? 4 zwycięstwo w 19 meczach. TA Borussia. Myślicie, że zwolnili Kloppa?
https://en.wikipedia.org/wiki/2014%E...sults_by_round
Zajął siódme miejsce i wszedł do pucharów.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.09.2016 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
msn
Member

Od: 11.2002

Stary 12.09.2016, 12:35
Zgadzam się z przedmówcą. Trener powinien mieć poparcie zarządu i pracować przynajmniej do końca rundy lub najlepiej kontraktu. Ciągłe zmiany trenerów nic nie dają i powinniśmy się nauczyć, że wybór trenera to decyzja co najmniej średnioterminowa.

W każdym wątku personalnym (dotyczącym trenerów czy piłkarzy) jest płacz, wylewanie frustracji i budowanie naprawdę niedobrej atmosfery. Później trener zostaje zmieniony, a klub ma kolejne zaległości do spłacenia.

A jeżeli chcielibyśmy, żeby budować coś na przyszłość i odejść od dotychczasowego modelu, w którym było tylko gaszenie pożarów bez żadnej racjonalnej strategii działania, to powinniśmy zapomnieć o zmianie trenerów N razy w trakcie sezonu i pomysłach z trenerami-strażakami...
Na koszulkach BIAŁA GWIAZDA!
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 12.09.2016, 12:38
Na lini Wdowczyk piłkarze się Wypaliło.
Pan Darek się miota i szarpie i nie ma pomysłu na grę po prostu potrzeba kogoś kto ustawi to od zera może tak zwany efekt nowej miotły
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 12.09.2016, 15:58
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Na lini Wdowczyk piłkarze się Wypaliło.
Pan Darek się miota i szarpie i nie ma pomysłu na grę po prostu potrzeba kogoś kto ustawi to od zera może tak zwany efekt nowej miotły
Efekt nowej miotły, o ile w ogóle, będzie trwał góra dwa mecze. Problem zostaje ten sam - źle złożona kadra z marnymi piłkarzami. Jak słusznie ktoś zauważył na górze - mamy jednego skrzydłowego i na tym kończy się nasz ofensywny arsenał. 33 letni Brożek to niestety piłkarz po drugiej stronie rzeki. Ondrasek ze swoją charakterystyką potrzebuje obok siebie szybkiego i sprytnego gracza. Być może takim jest Zachara, ale jeszcze tego nie pokazał. Popović/Brlek/Mączyński to raczej cofnięci rozgrywający, mający za zadanie odebrać piłkę od obrońców i podania jej dalej. O obrońcach to już w ogóle żal pisać, bo niby mamy po dwóch zawodników na każdą pozycję, ale każdy jest żałosny. Mójta jest chyba gorszy niż Frederiksen, a to już wyczyn. Jović widzi co się dzieje i stara się być wszędzie, wychodzi więc na to, że nie ma go nigdzie. Bramkarze nie pomagają. Co z tego, że Miśkiewicz broni karnego i kilka mocnych sytuacji, skoro na początku meczu daje liderowi na jego boisku handicap?
Osobiście ustawiłbym Boguskiego centralnie za napastnikiem. W najlepszych swoich czasach grał właśnie tam. Skoro gra to niech gra tam, gdzie jego zalety będą najbardziej widoczne.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.09.2016, 16:13
Pan Wdowczyk powinien sobie przypomnieć, że jest takie ustawienie, jak 4-5-1. I do tego chyba ustawienia jedynie mamy piłkarzy. Brożka powinien posadzić na ławie, podobnie jak Głowackiego. Powinni grać inni piłkarze. Harujący po boisku i chociażby zdolni do zremisowania spotkania.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
Revenge
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 12.09.2016, 16:33
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pan Wdowczyk powinien sobie przypomnieć, że jest takie ustawienie, jak 4-5-1. I do tego chyba ustawienia jedynie mamy piłkarzy. Brożka powinien posadzić na ławie, podobnie jak Głowackiego. Powinni grać inni piłkarze. Harujący po boisku i chociażby zdolni do zremisowania spotkania.
Jakiś przykłąd takich piłkarzy po za Małeckim?
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 12.09.2016, 16:55
Ja znowu nie jestem przekonany do Wdowczyka. Jak to możliwe, że piłkarze którzy grali bardzo dobrze w pod koniec ubiegłego sezonu, po 2 miesiącach oduczyli się grać? Wiadomo, odszedł Wolski, ale sam Wolski nie grał. Gdzieś popełniono błąd. Czy zwalniać Wdowczyka? Nie stać nas na to i kto wie czy w przyszłości nie będziemy za to dziękować. Każdy z nas narzekał na Cupiała, że zmienia trenerów jak rękawiczki. Tak długo narzekalismy, że aż sami zmieniliśmy się w Cupiałów, tracąc cierpliwość do trenerów po paru porażkach.

Jak pisałem wyżej, do Wdowczyka przekonany nie jestem, gdzieś popełnił błąd. Ale fakt że nas nie stać na nowego, dobrego trenera może spowodować, że Wdowczyk ten błąd naprawi. Za to trzeba trzymać kciuki
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 12.09.2016, 17:13
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli dymisji nie było.
Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 12.09.2016 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 12.09.2016, 17:45
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.
Myślę ze na koniec jak sie jakoś uda utrzymać Wisłe w lidze to będzie trzeba postawić pomnik trenerowi tak sie poświęca .

Tylko 5 czy 10 metrowy .
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 12.09.2016, 18:02
For Fun jak zwykle świetnie poinformowany informacje prosto z szatni!
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member

Stary 12.09.2016, 18:15

A na lotnisku był Jimenez a razem z nim Van Nistelrooy i Kluivert.

To co piszą dziennikarze możemy sobie włożyć głęboko w d... Bo pewno pierwsze o swojej decyzji trener poinformował dziennikarzy nie ustalając nic z pracodawcą.
Pisząc artykuł po 6 porażkach z rzędu, że trener prawdopodobnie się poda do dymisji i nie podpisując się pod nim jest typowo robiony pod "kliknięcia". Szansa na to, że tak się stanie jest na tyle spora, że warto podać sensację a potem jeden portal od drugiego "kopiuj wklej".

Nie możemy ufać wszystkiemu co pojawia się w mediach, musimy zaufać obecnemu zarządowi. Jeżeli Pani Prezes mówi, że nie było dymisji to jej nie było.

No chyba, że opierasz swoją wypowiedź o coś więcej niż doniesienia prasowe.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 12.09.2016, 18:25
A na lotnisku był Jimenez a razem z nim Van Nistelrooy i Kluivert.

To co piszą dziennikarze możemy sobie włożyć głęboko w d... Bo pewno pierwsze o swojej decyzji trener poinformował dziennikarzy nie ustalając nic z pracodawcą.
Pisząc artykuł po 6 porażkach z rzędu, że trener prawdopodobnie się poda do dymisji i nie podpisując się pod nim jest typowo robiony pod "kliknięcia". Szansa na to, że tak się stanie jest na tyle spora, że warto podać sensację a potem jeden portal od drugiego "kopiuj wklej".

Nie możemy ufać wszystkiemu co pojawia się w mediach, musimy zaufać obecnemu zarządowi. Jeżeli Pani Prezes mówi, że nie było dymisji to jej nie było.

No chyba, że opierasz swoją wypowiedź o coś więcej niż doniesienia prasowe.
Rozumiem, że kolega to z tych, co oburzali się na dziennikarzy, kiedy przytaczali fakty o wiadomixie . Jak nie rozumiesz rynku medialnego w Polsce, to ja Ci tego nie będę tłumaczył(w skrócie - trenerzy i niektórzy dziennikarze żyją, jak psiapsiółki). Skoro Ci informują o tym, że Wdowczyk zrezygnował(nie chodzi mi o złożenie dymisji na papierze, bo Ci znajomi dziennikarze go uprzedzili, bo taka ich praca), to jest to pewne.
btw. i nikt nie pisał o prawdopodobnej dymisji. Podawano jako fakt dokonany, że przestanie być trenerem. Poza tym sam Wdowczyk potem potwierdził te rewelacje na konferencji(ale tacy kibice, jak ty, nie mają o tym pojęcia, bo się klubem nie interesują). Rozumiem, że insynuujesz, że pan Darek się czegoś nałykał .

Poczytaj, dowiedz się co i jak, a potem wypowiadaj.
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member

Stary 12.09.2016, 18:50
Rozumiem, że kolega to z tych, co oburzali się na dziennikarzy, kiedy przytaczali fakty o wiadomixie . Jak nie rozumiesz rynku medialnego w Polsce, to ja Ci tego nie będę tłumaczył(w skrócie - trenerzy i niektórzy dziennikarze żyją, jak psiapsiółki). Skoro Ci informują o tym, że Wdowczyk zrezygnował(nie chodzi mi o złożenie dymisji na papierze, bo Ci znajomi dziennikarze go uprzedzili, bo taka ich praca), to jest to pewne.
btw. i nikt nie pisał o prawdopodobnej dymisji. Podawano jako fakt dokonany, że przestanie być trenerem. Poza tym sam Wdowczyk potem potwierdził te rewelacje na konferencji(ale tacy kibice, jak ty, nie mają o tym pojęcia, bo się klubem nie interesują). Rozumiem, że insynuujesz, że pan Darek się czegoś nałykał .

Poczytaj, dowiedz się co i jak, a potem wypowiadaj.
Rozumiem, że kolega to z tych, co ma na ścianie koszulkę Kluiverta z Białą Gwiazdą
Jak nie rozumiesz rynku medialnego w Polsce, to ja Ci tego nie będę tłumaczyć(w skrócie - pisać chwytliwe tytuły, które mogą być blisko prawdy tak aby kliknięcia oraz wyświetlania się zgadzały). Skoro Cię informowali, że Wdowczyk zrezygnował.. to czemu ....a dalej jest w klubie("to jest pewne")?
(Miałem przyjemność być uczniem jednego z dziennikarzy krakowskiej telewizji i wielokrotnie z nim rozmawiać na temat wywiadów i pracy prze sporcie. Rozumiem też twoją argumentację z "psiapsiułami" bo faktycznie w niektórych przypadkach jest to prawda)
Nie chcę dalej wprowadzać swoich racji ani ciągnąć kłótni bo tekst "tacy kibice jak Ty" jest czystą prowokacją.

"- Nie złożyłem w klubie żadnej dymisji. Rozmawiałem oczywiście dzisiaj z działaczami. Powiem szczerze, mną też czasami targają emocje. Wczoraj z kilkoma zawodnikami się pożegnałem, ponieważ nie wiedziałem, co będzie dziś – powiedział dziennikarzom w piątek Wdowczyk.
Dodał, że przez noc doszedł do wniosku, że rezygnacja nie jest metodą na rozwiązanie sytuacji."[Onet]

Daj Link w, którym faktycznie Wdowiec mówi, że rezygnuje jak jesteś taki doinformowany.

Nie było dymisji twierdzą obie strony zainteresowane i tyle.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 12.09.2016, 18:59
"- Nie złożyłem w klubie żadnej dymisji. Rozmawiałem oczywiście dzisiaj z działaczami. Powiem szczerze, mną też czasami targają emocje. Wczoraj z kilkoma zawodnikami się pożegnałem, ponieważ nie wiedziałem, co będzie dziś – powiedział dziennikarzom w piątek Wdowczyk.
Dodał, że przez noc doszedł do wniosku, że rezygnacja nie jest metodą na rozwiązanie sytuacji."[Onet]
O, i dokładnie to jest dowód na to, że Wdowczyk następnego dnia chciał złożyć rezygnację.

Nie wiemy tylko dokładnie, co lub kto go przekonał do zostania.

Sarapata mówi wywiadzie, że nie było w ogóle tematu, że to fakt medialny i wymysł dziennikarzy, a prawda jest pewnie taka, że Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami, ci dali cynk dziennikarzom, oni napisali, a wieczorem coś się stało i Wdowczyk został.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.09.2016 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.09.2016, 19:03
Revenge napisał(a):Wyświetl post
Jakiś przykłąd takich piłkarzy po za Małeckim?
Cywka też haruje. Może ma mnóstwo błędów, ale haruje. Brożek, tak jak onegdaj w jednym poście pisał ABGwislakABG pisał o tym, że to już nie te możliwości motoryczne, co kiedyś. Więc trzeba Brożka odstawić na bok i dawać mu grać jedynie ogony, bo teraz niestety taka jego dola. Bez piłkarza, który by mu podał, jak na tacy piłkę, nie ma co liczyć na Pawła. Niestety.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.09.2016, 19:04
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk jeszcze żyje? On mógłby pomóc. Ma charyzmę i nie pozwoli wejść sobie na głowę tym ofiarom losu/
Wątpię, czy by się zgodził i wątpię, czy obecny zarząd by go chciał. Ale faktycznie, jeżeli się jakoś mega nie postarzał i nie zdziwaczał do końca, to mógłby pomóc.

Innym impulsem mogłoby być dokooptowanie do sztabu jakiegoś dużego Wiślackiego nazwiska z charyzmą i entuzjazmem. Frankowski? Kosowski? Szymkowiak? Frankowski ma doświadczenie z pracy w kadrze, ale atmosferę to raczej budowałby Kosa. Szymkowiak mieszka w Krakowie, prawda? Może razem z Kosą zgodziliby się w tym sezonie pomóc? Ja wiem, że to są pomysły rodem ze sportu półamatorskiego, ale my jesteśmy w mniej więcej takiej sytuacji.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 12.09.2016, 19:05
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ja znowu nie jestem przekonany do Wdowczyka. Jak to możliwe, że piłkarze którzy grali bardzo dobrze w pod koniec ubiegłego sezonu, po 2 miesiącach oduczyli się grać?
Zauważ ile się zmieniło od czasu przed końcem sezonu do okresu po.....
Wbrew pozorom pierwszy mecz wygrali,a potem posypały sie wiadomości przed wyjazdem nad morze i od tego czasu się sypie.
Ci piłkarze po prostu nie walczą,grają na alibi i tylko niektórym sie czasami chce.Brak konkretnego rozgrywającego też się do tego przyczynił.
A Wdowczyk myślę ,ze jest tu już w jakiś sposób zmuszony do zostania....

.

Czyli dymisji nie było.
To czy była czy nie to kwestia domysłow.
Ty myślisz tak,a ja inaczej i jak słucham tej prezes ,to coraz bardziej mnie osłabia....
Taaa Wdowczyk sam w jednym wywiadów (może nie wprost),ale powiedział,ze chciał odchodzic(targały nim emocje ),ale wszystko przemyślał( i tu jestem zdania jak For_Fun odnośnie tych "przemyśleń") i zostaje.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 12.09.2016 o godz. 19:26.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member

Stary 12.09.2016, 19:35
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
To czy była czy nie to kwestia domysłow.
Ty myślisz tak,a ja inaczej i jak słucham tej prezes ,to coraz bardziej mnie osłabia....
Taaa Wdowczyk sam w jednym wywiadów (może nie wprost),ale powiedział,ze chciał odchodzic(targały nim emocje ),ale wszystko przemyślał( i tu jestem zdania jak For_Fun odnośnie tych "przemyśleń") i zostaje.
Szanuję jak najbardziej Twoje zdanie jak i For_Fun jest to logiczna interpretacja zdarzeń. Ale dalej to wszystko jest interpretacją lub domysłami jak sam piszesz.

Nie zmienia to faktu iż na ten moment dymisja Wdowczyka jeżeli takowa była lub się pojawi powinna być mocno przemyślana. Nowe powietrze w szatni jest nam potrzebne, zarząd powinien mocno rozglądać się na rynku kto mógłby być zastępcą Dariusza W.

Jeżeli 2-1 na wyjeździe z liderem nie jest jeszcze tragicznym wynikiem i można wierzyć, że dobry rezultat nadejdzie to jeżeli nie wygramy z Piastem nie mamy na co czekać a zarząd powinien być na to przygotowany.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.09.2016, 20:04
Nie zmienia to faktu iż na ten moment dymisja Wdowczyka jeżeli takowa była lub się pojawi powinna być mocno przemyślana. Nowe powietrze w szatni jest nam potrzebne, zarząd powinien mocno rozglądać się na rynku kto mógłby być zastępcą Dariusza W.

Jeżeli 2-1 na wyjeździe z liderem nie jest jeszcze tragicznym wynikiem i można wierzyć, że dobry rezultat nadejdzie to jeżeli nie wygramy z Piastem nie mamy na co czekać a zarząd powinien być na to przygotowany.

Głos rozsądku.

Jeśli Wdowczyk ma zamiar jeszcze coś z tą drużyną ugrać, to tylko w meczu z Piastem. Lepszej okazji mieć nie będzie.

A co do paru aspektów jego pracy to zastanawiam się ile jeszcze bramek musi zawalić Guzmics by w końcu poszedł w odstawkę? 5, 10, 15? Inne zespoły nie miały reprezentantów na euro 2016 a w obronie wyglądają o wiele lepiej. Żemło lub Kujawa muszą w końcu dostać swoją szansę. Gorzej od zapadniętego i zdemotywowanego Węgra grać nie będą.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 12.09.2016, 20:50
wester napisał(a):Wyświetl post
Skorża zdobył mistrzostwo polski z bardzo słabym zespołem Lecha Poznań, potem padł ofiarą własnego sukcesu. Bardzo wątpliwie aby podjął się tej misji ratunkowej oraz czy byliśmy wstanie spełnić jego oczekiwania finansowe bo to wciąż jeden z najlepszych trenerów w tym kraju. Jestem pewien, że ten człowiek potrafiłby ocenić racjonalnie sytuacje czyli przestalibyśmy udawać, że potrafimy grać w piłkę tylko zagrali kilka dłuższych piłek i może coś by z tego było
Ale jaki Skorża, on nie wszedłby do Wisły nawet w relatywnie niezłej sytuacji na początku roku, przed Pawłowskim. Panicz zawsze musi mieć dobre zabawki, o kasie już nie mówiąc.

Nigdy nie sądziłem, że dojdę do takiego wniosku, ale żal mi Wdowczyka. Trafił na krach organizacyjny i do tego jeszcze kompletnie rozwalony "zespół", gdzie zapierdalać chce się może 2-3 osobom. Tu jest sedno problemu - oczywiście trener nie jest niewinny i błędy popełniał, ale to co widzimy to głównie efekt podejścia piłkarzy do zastanej sytuacji. Nikt mi nie wmówi, że Ci ludzie po stracie de facto jednego (fakt - dobrego) zawodnika *sportowo* doszli do poziomu SIEDMIU porażek z rzędu, jeszcze dosłownie z kimkolwiek i jak leci. Nie raz, dwa, trzy, cztery – to towarzystwo w warunkach "klasycznej rywalizacji" przejebało już pół rundy, jeszcze mając w składzie finalistów Euro.

Z dystansu, na oko, to tak z 3/4 naszej kadry ma kompletnie w dupie Wisłę i tylko patrzy gdzie nawiać. I, niestety, nie tyczy się to tylko "najemników". Wdowczyka można zwolnić, patrząc na statystyki nawet by wypadało, może i chwilowo coś to da, ale dopóki w TSie nie ułoży się sytuacja to trudno będzie uniknąć spadku. Oby Towarzystwu udało się czym prędzej wprowadzić stabilizację by utrzymać ligę.
Ostatnio edytowane przez d : 12.09.2016 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 12.09.2016, 21:07
Jeżeli Wdowczyk odejdzie -w co nie wierzę, bo nie ma szmalcu na jego odprawę, a lepiej jest mieć serię porażek za 40 tys. miesięcznie niż siedzieć w domu za darmochę. Jeżeli trener podałby się do dymisji, na jego miejsce nie przyszedłby żaden ekstra-klasowy trener. Bez opcji. Możemy spodziewać się Sobola, Motyki, Wójtowicza, albo innego Tadzia Zielińskiego.
Wisła to zawsze była trudna szatnia. Nawet jak nie idzie, w szatni same gwiazdy. Trzeba gościa z twardą du.pą i osobowością. Nie musi być z pierwszych stron gazet.
Najgorsze jest to, że na 20 piłkarzy z kadry 15stu przedstawia żałosny poziom więc nie wiem kto mógłby nam pomóc. Sądzę, że w zimie kto jeszcze przedstawia jakąś wartość odejdzie, co akurat nie jest problemem. Na dziś wszyscy są jednakowi. Jak to było w reklamie? Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów