The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.10.2015, 17:30
R33 napisał(a):Wyświetl post
Warzycha też nie miał.
Ale musiał zrobic maturę. A teraz został jak ten ch.uj z tą maturą.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 12.10.2015, 18:29
Wy tak na serio z tym Maciusiem? Trener z niego marny. Czy widzicie roznice pomiedzy nim a Rumakiem? Chwala mu za to, ze zdobyl z Wisla to co zdobyl, ale pozniej sie zachowywał jak skończony bufon, gdy juz pracował w Legii. Nie widze tego, aby byl "wislakiem", pozatym styl typu "dzida do przodu" byl koszmarny.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 12.10.2015 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 12.10.2015, 18:53
Obyśmy wkopali Słoniom, Jadze itd. i zakończyli te spekulacje.
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 12.10.2015, 18:57
arti napisał(a):Wyświetl post
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
Co ciekawe oni ten zjad mieli rowniez za Rumaka, prawda ? To mial byc "rozregulowany" bolid F1, prawda ? Widocznie znow troche sróbek się poluzowało ...
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 12.10.2015, 20:12
arti napisał(a):Wyświetl post
Zmiana Moskala jeśli do końca rundy nadal będziemy tak grać jak gramy jest jak najbardziej potrzebny. oczywiście o ile znajdzie się kasa. bez tego ani rusz

Nie żebym był zwolennikiem warsztatu Skorży, zdobył z Wisłą co zdobył. Niektórzy nawet się do 1/4 tego nie zbliżą... aczkolwiek mam nadzieję, że jego temat w Wiśle jest zamknięty. Natomiast z lecha zwolnili go piłkarzyki. ot, cały problem. Linetty wczoraj nie zagrał cudownego meczu, ale potrafił grać na dobrym poziomie i kondycyjnie też nie odstawał. W lechu wygląda zupełnie inaczej.. w Poznaniu wiedzą, że Maciuś chciał wprowadzić autorytarne rządy w klubie, nie wszystkim się spodobały jego personalne roszady.
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.10.2015, 21:05
Ani nie chce słyszeć o zmianie trenera, conajmniej bym się wku..ił, za Moskala gramy efektowną piłkę, efektywna będzie z lepszymi zawodnikami, ot tyle lub aż.. Nasz jedyny napastnik genialny strzelec w polskiej lidze, na "Zachodzie" szybko sprowadzony na ziemię, myslicie że tyle razy już zdobywając mistrza Polski ma tą samą werwę? Gramy systemem że boczni obrońcy podłączają się do ofensywy, ale mimo wszystko czy można o Boguskim powiedzieć że wchodzi jeden na jeden, rozpycha się łokciami i wchodzi na korbie po skrzydle?
Czy możemy powiedzieć że Głowa w tym sezonie gra lepiej niż w poprzednim? Duet Jankowski - Brożek czasem mam wrażenie że większej kumulacji pecha niż Ci zawodnicy nikt nie ma..

Jak na nasze aktualne możliwości gramy ponad stan.., np. wg niewydrukowanej tabeli Weszło jesteśmy wiceliderem, ale no właśnie.. Jest cholerny niefart, naprawdę.. vel. Gliwice gdy Mączyński strzela i cudem po głowie obrońcy z Gliwic poszło nad bramką, Guerrier z Brożkiem niewiadomo co myśleli idąc sam na sam we dwoje na bramkarza.. Cóż.. Będzie jeszcze dobrze!.. Wszyscy w niedzielę na mecz!

Kazik Moskal! 1906 % poparcia!
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 13.10.2015, 16:32
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ale musiał zrobic maturę. A teraz został jak ten ch.uj z tą maturą.
Chodziło mi o to, że nie zrozumiałeś postu szprotson'a w którym pisał, że licencja jest tylko dla trenera który będzie figurował na stanowisku, a w praktyce będzie mógł trenować byle kto.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 13.10.2015, 17:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o to, że nie zrozumiałeś postu szprotson'a w którym pisał, że licencja jest tylko dla trenera który będzie figurował na stanowisku, a w praktyce będzie mógł trenować byle kto.
Zrozumiałem. Spoko.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.10.2015, 17:53
Oby ten temat zył bez zmiany nazwy i tętnił życiem jeszcze przez długi czas
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 18.10.2015, 19:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Oby ten temat zył bez zmiany nazwy i tętnił życiem jeszcze przez długi czas
Jedyne, czym ten temat może tętnić bez zmiany nazwy, to powolnie narastające wkurrwienie. Ewentualnie - w najlepszym wypadku - spokój wynikający z akceptacji totalnej przeciętności.
Odpowiedz cytując
pysio
Król banicji

Od: 11.2002

Stary 18.10.2015, 20:09
krótko i na temat:

MOSKAL OUT!

dłużej:

Zmiany w 85 i 89 minucie? WTF? Gramy na remis? Kaziku odejdz, chyba, że chcesz, aby Cię zwolnili i później zamierzasz się wozić z klubem po sądach jak Franz i walczyć o każdy grosz. Spoko podejście. Byle wydoić jak najwięcej...
OD LAT NIESŁUSZNIE KARANY, FORUM WIECZNIE ODDANY
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.10.2015, 20:27
pysio napisał(a):Wyświetl post
krótko i na temat:

MOSKAL OUT!

dłużej:

Zmiany w 85 i 89 minucie?
61. i 88. minucie
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 18.10.2015, 21:24
Zobaczymy jak będzie to wyglądało kiedy wróci Sarki i DG będzie grał. Na najbliższe okienko nowy napastnik i możne coś z tego będzie, bo brakuje tylko wykończenia ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.10.2015, 21:27
Kazek, już mówiłem... Kończ Waść i wstydu oszczędź!
Jeszcze dwa takie mecze i będziemy się modlić o wejście do ósemki... Chłopie miej HONOR!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 18.10.2015, 21:58
Ten mecz chyba nie pozostawił wątpliwości, żeby nie potrafić wygrać 2 spotkań z rzędu przez prawie 8(!!!!!!) miesięcy to jest skandal i sabotaż. Nie wiem co ten człowiek robi jeszcze na ławce trenerskiej Wisły, brać Maćka póki wolny...
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 18.10.2015, 21:58
cfa napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak będzie to wyglądało kiedy wróci Sarki i DG będzie grał. Na najbliższe okienko nowy napastnik i możne coś z tego będzie, bo brakuje tylko wykończenia ...
No coz, pisalem o tym jak wiadomo było, że Sarki doznał kontuzji i nie bedzie go z nami dłuższy czas. Panowe ... Moskal jest od tego aby wymyslic cos w sytuacji takiej, w której mamy tylu skrzydłowych ilu mamy. My natomiast od MARCA 2015 nie probowalismy nic zmienic. Dalej gramy jednym skrzydłowym, a dziś to nawet 0,5 skrzydłowego to było. Moskal jest od trenowania - czyli od formy zespołu, od treningu strzeleckiego, od schematów w rzutach wolnych, rzutach rożnych itp. Czy ktoś z Was widzi jakieś schematy oprócz krakowskiej piłki ? Czy widać jakieś automatyzmy ? Każdy mowi, ze salomon z pustego nie naleje itp. Ale to Moskal jest niejako odpowiedzialny za trening tych piłkarzy i ich ustawienie na boisku. Fajnie, ze jest sympatyczny i jest Wislakiem. Ale czy jest dobrym trenerem ? czegos w tym wszystkim brakuje, nie wiadomo czego. Niestety moze to jest wlasnie rożnica pomiedzy dobrym trenerem a przeciętnym ? Moze wlasnie to coś robi różnicę. Acha, i nie wierze w to, że dobry trener nie osiągnie z tymi zawodnikami wiecej niż nasz obecny.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 18.10.2015, 22:01
Stępiński przesyła pozdrowienia do zarządu Wisły

Odpowiedz cytując
Wesoły Romek
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 18.10.2015, 22:07
Czy Piast, Cracovia, Pogoń, Korona, Łęczna, Zagłębie i Termalica mają lepszą kadrę od naszej? Nie. To dlaczego są wyżej w tabeli? Bo mają lepszego trenera.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 18.10.2015, 22:18
Parafrazując klasyka: 'tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonic'

Dzwonic, po nowego trenera. Bo teraz gramy bez.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 18.10.2015, 22:47
Ja natomiast myśle że gramy bez piłkarzy Kudlaty cwel z miasta soli jest już nudny wiec ja tez będę..
MOSKAL KAZIMIERZ NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ!
Ostatnio edytowane przez Raffaello89 : 18.10.2015 o godz. 22:49.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.10.2015, 23:38
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Kazek, już mówiłem... Kończ Waść i wstydu oszczędź!
Jeszcze dwa takie mecze i będziemy się modlić o wejście do ósemki... Chłopie miej HONOR!

? Honor?Jaki honor? czyj honor?

Honor to niech ma paralityk Jankowski,paralityk Cywka i inni inwalidzi w tym zespole.A Kazek to nie jest lekarz zeby leczyc ich schorzenia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.10.2015, 00:09
Założę się że przynajmniej 3/4 osób które teraz chcą zwalniać Moskala za rok/półtora będzie pisać w stylu "Cupiał robi sobie z Wisły zabawkę, był Moskal, była ładna piłka, to jemu się trenera zachciało zmienić".

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.10.2015, 00:14
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Założę się że przynajmniej 3/4 osób które teraz chcą zwalniać Moskala za rok/półtora będzie pisać w stylu "Cupiał robi sobie z Wisły zabawkę, był Moskal, była ładna piłka, to jemu się trenera zachciało zmienić".
O co? Przegrasz.
Za rok/półtora najprawdopodobniej ani Cupiał nie będzie właścicielem Wisły, ani nikt nie będzie pamiętał nędznej gry drużyny Moskala (taka tiki-taka dla ubogich Stawowego, tylko bez goli), co najwyżej jeszcze gorsze wyniki.
Ale w sumie zakład w internecie na półtora roku to bezsensowna sprawa.

Moskala nie broni nic. Ani kadra nie jest tak słaba, żeby odwalać żenadę z Temaliką czy Koroną, ani gra tak porywająca, żeby majaczyć coś o "stylu za Moskala".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2015 o godz. 11:07.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.10.2015, 00:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O co? Przegrasz.
Za rok/półtora najprawdopodobniej ani Cupiał nie będzie właścicielem Wisły, ani nikt nie będzie pamiętał nędznej gry drużyny Moskala (taka tiki-taka dal ubogich Stawowego, tylko bez goli), co najwyżej jeszcze gorsze wyniki.
Ale w sumie zakład w internecie na półtora roku to bezsensowna sprawa.

Moskala nie broni nic. Ani kadra nie jest tak słaba, żeby odwalać żenadę z Temaliką czy Koroną, ani gra tak porywająca, żeby majaczyć coś o "stylu za Moskala".
A czy tak samo zażarcie nie broniłeś kiedyś Małego i jego przywiązania do klubu jak teraz wyrzucasz Moskala?

Cupiał nie sprzeda Wisły, bo jest zbyt obciążona długiem, a za psi .... na pewno nikomu jej nie odda, to raz.
Dwa, że w porównaniu z wcześniejszą grą za Smudy to teraz jest to niebo lepsze (przynajmniej dla mnie, czysto subiektywne odczucia). Nie mówię że jest świetnie, bo nie jest. Ale w ostatnim długim okresie czasu praktycznie wszystkie zmiany trenerów które mają być zbawieniem dla gry są po prostu nietrafione.
Trzy, kadra w stosunku do zeszłego sezonu jest znacznie słabsza.
Cztery, jakim cudem Maciuś Skorża ma sprawić że Wisła zacznie wygrywać, skoro w Lechu wszystko dobierał sobie on i jednak skończyło się zwolnieniem?

Zakładać się mogę, zaproponuj tylko o co.

Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 19.10.2015, 07:12
Niekoniecznie Król Maciuś, , po prostu, ktoś od Moskala lepszy. Gra wygląda fajnie, ale do 16 metra, później jest kopanie się po czołach. Za Smudy może i pięknie nie było, ale lepiej raz przegrać i raz wygrać, niż 3x remisować.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 19.10.2015, 07:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
? .A Kazek to nie jest lekarz zeby leczyc ich schorzenia.
W takim razie po ch...j w ogóle jest potrzebny... ?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 19.10.2015, 08:02
Na koniec dnia licza sie tylko zdobyte punkty, nikt nie bedzie pamietal czy wygrał/przegrał w pieknym stylu.

Moskal 1.19 punktu na mecz. To o wiele za malo na grupe mistrzowska.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.10.2015, 08:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
? Honor?Jaki honor? czyj honor?

Honor to niech ma paralityk Jankowski,paralityk Cywka i inni inwalidzi w tym zespole.A Kazek to nie jest lekarz zeby leczyc ich schorzenia.
Cywka... Najbardziej winny nie jest Moskal tylko ten co go sprowadzil do Wisly. Obserwowal go kilkanscie dni i przyjal go... A nie zaraz... Przeciez Moskal go testowal. Jak zatrudnil go niech go leczy teraz. Chociaz lepiej wyleczyc Wisle z Moskala.

Gdyby mial jakaś przezwoitosc Kazio Remis oddalby sie do decyzji zarządu. Ale pracy szybko nie znajdzie teraz bo kazdy widzi ze to (bardzo) slaby trener. A 30 k miesiecznie piechota nie chodzi. Trzeba bedzie sie z nim meczyc. Oby w ekstraklasie.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 19.10.2015, 08:13
A ja mam nadzieję, że Moskal jeszcze długo trenować będzie Wisłę.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 19.10.2015, 08:15
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieję, że Moskal jeszcze długo trenować będzie Wisłę.
Ale na co liczysz?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów