The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PitM
Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.09.2015, 19:14
No to będzie po Moskalu, maks do środy.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 25.09.2015, 19:42
Na tym meczu skończyło się moje poparcie dla Moskala. Jak po tak dobrym występie, gdzie piłkarze zabiegali rywala, można zagrać tak słabo i wolno? Albo coś nie tak z doborem treningów, albo brak zmotywowania zawodników albo źle ustawienie zespołu i zawalona taktyka na mecz.
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 25.09.2015, 19:58
raindog napisał(a):Wyświetl post
Krótko: murawa była śliska jak cholera.
Krótko : ciężko strzelić jak rywal stosuje obronę Częstochowy i broni w 10
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 25.09.2015, 20:10
ZWOLNIĆ MOSKALA !!!!!

A serio, to tylko jedna drużyna chciała grać w piłkę, reszta robiła wszystko żeby jakoś to 0:0 dowieźć. Obsrane cioty z Kielc.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.09.2015, 20:12
Zwolnić bo dwa razy trafiliśmy w poprzeczkę ?
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.09.2015, 20:15
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Idź sobie kup piwko, wieczorem może Ci zabraknąć podczas posiedzenia przed TV.

1906% poparcia dla trenera!
Myślałeś, myślałeś i się zesrałeś...
"Miszczu" od 25 lat nie opuściłem żadnego meczu Wisły u siebie a i wyjazdów się kilka trafiło! Nawet gdy mój syn miał chrzciny to grzecznie przeprosiłem i wyszedłem...
I gdzie teraz jesteś?! czekam na błyskotliwą ripostę!

Co do Kazka trenera... dzisiejszy mecz w normie. Czy trzeba coś dodawać?
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.09.2015, 20:15
Jak Cupiał szukał okazji to jest pozamiatane. Oby nie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 25.09.2015, 20:18
Ja ciągle mówię spokojnie!!!! Zobaczcie jakie wyniki mają trenerscy magicy z Warszawy czy Poznania Przy większej kasie, szerszej kadrze i trochę innej atmosferze w okół siebie.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2015, 20:20
Zabrakło strzałów z dystansu, denerwowała ślamazarna gra obrońców, zbyt wolne przenoszenie przez defensorów ciężaru gry z jednej strony na drugą co przy tak ustawionym rywalu ma kolosalne znaczenie aby zrobić jakąś dziurę w obronie.

Zwalnianie Moskala przy świetnie nakręconej akcji marketingowej byłoby strzałem w oba kolana równoczesnie z tej samej broni...
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.09.2015, 20:49
Śmiem twierdzić że zapowiada się mega ciekawy mecz w Gliwicach, Sobota 20:30, pamiętajmy że Kazik nie ma stuprocentowych okazji, on jest od tego by ułożyć nasz zespół by te sytuacje były.. Peszek dziś, ale gra ok!
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 26.09.2015 o godz. 00:05.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 25.09.2015, 21:30
Żeby była jasność to od samego początku krytycznie patrzę na pracę Kazka w Wiśle. Po przegranym meczu w Łęcznej, słabiutkiej pierwszej połowie tamtego meczu, bilansowi Kazka w Wiśle po tamtym meczu i braku wygranej na wyjeździe po meczu w Łęcznej spodziewałem się że lada moment Kazek może polecieć. Ale nie wyobrażam sobie tego teraz absolutnie i podobnym dywagacjom jestem przeciwny !!! Mecz w Bielsku to było cudowne odrodzenie całego zespołu, skreślanego już Popovicia, to był popis gry całego zespołu podobnie jak i nasz mecz dzisiejszy z Koroną. Po raz kolejny zdominowaliśmy przeciwnika i wiem, że po raz kolejny raz w sezonie odnotowaliśmy "Kazkowy remis" ale tylko przez brak szczęścia pod bramką przeciwnika (dwie poprzeczki, multum innych sytuacji). Moralnie jesteśmy zwycięzcami meczu w kielczanami i z taką grą jaką obecnie prezentujemy (a wg. mnie gramy jedną z naj jeśli nie najładniejszą piłkę w Ekstraklasie) można mimo wielu problemów finansowych klubu patrzeć z optymizmem w przyszłość i następne mecze. Ja obserwuję, że sam Kazek jako trener dojrzewa, uczy się na własnych błędach, wyciąga wnioski (odsunięcie Cywki i Urygi), podejmuje odważne decyzje (zmiana legendarnego ale już mającego swoje lata kapitana Głowackiego w drugiej połowie, która okazała się słuszną decyzją, wpuszczenie młodego Marszalika), pracuje nad zespołem i krystalizuje pierwszą, optymalną jedenastkę. U niego zawodnicy ewoluują, dojrzewają i rozwijają się (Guerrier, Popovic, Burliga, Sadlok na stoperze, wreszcie pewny Boguski). Widać, że pracujemy nad stałymi fragmentami gry, wyeliminowaliśmy nerwowość i straty bramek w doliczonym czasie gry. Widać, że drużyna się rozwija i zaczyna tłamsić, dominować rywali. Dziś zabrakło po prostu szczęścia przy wykończeniu. Natomiast ogromy progres jest widoczny i jestem absolutnie przeciwny jakimkolwiek dywagacjom na temat zmiany Kazka. W ostatnim czasie Moskal tylko upewnia, że jest właściwą osobą na tym stanowisku a w dodatku cały czas pracuje w trudnych warunkach i w klubie, który też boryka się z pewnymi ograniczeniami i problemami finansowymi. Za dwa ostatnie mecze (z Podbeskidziem i Koroną) i ogromną poprawę gry Wisły należą się Moskalowi ogromne podziękowania i gratulacje. Wierzę, że przy takiej grze i rozwojowi zespołu serie zwycięstw są tylko kwestią czasu.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 25.09.2015, 21:35
Colin napisał(a):Wyświetl post
Żeby była jasność to od samego początku krytycznie patrzę na pracę Kazka w Wiśle. Po przegranym meczu w Łęcznej, słabiutkiej pierwszej połowie tamtego meczu, bilansowi Kazka w Wiśle po tamtym meczu i braku wygranej na wyjeździe po meczu w Łęcznej spodziewałem się że lada moment Kazek może polecieć. Ale nie wyobrażam sobie tego teraz absolutnie i podobnym dywagacjom jestem przeciwny !!! Mecz w Bielsku to było cudowne odrodzenie całego zespołu, skreślanego już Popovicia, to był popis gry całego zespołu podobnie jak i nasz mecz dzisiejszy z Koroną. Po raz kolejny zdominowaliśmy przeciwnika i wiem, że po raz kolejny raz w sezonie odnotowaliśmy "Kazkowy remis" ale tylko przez brak szczęścia pod bramką przeciwnika (dwie poprzeczki, multum innych sytuacji). Moralnie jesteśmy zwycięzcami meczu w kielczanami i z taką grą jaką obecnie prezentujemy (a wg. mnie gramy jedną z naj jeśli nie najładniejszą piłkę w Ekstraklasie) można mimo wielu problemów finansowych klubu patrzeć z optymizmem w przyszłość i następne mecze. Ja obserwuję, że sam Kazek jako trener dojrzewa, uczy się na własnych błędach, wyciąga wnioski (odsunięcie Cywki i Urygi), podejmuje odważne decyzje (zmiana legendarnego ale już mającego swoje lata kapitana Głowackiego w drugiej połowie, która okazała się słuszną decyzją, wpuszczenie młodego Marszalika), pracuje nad zespołem i krystalizuje pierwszą, optymalną jedenastkę. U niego zawodnicy ewoluują, dojrzewają i rozwijają się (Guerrier, Popovic, Burliga, Sadlok na stoperze, wreszcie pewny Boguski). Widać, że pracujemy nad stałymi fragmentami gry, wyeliminowaliśmy nerwowość i straty bramek w doliczonym czasie gry. Widać, że drużyna się rozwija i zaczyna tłamsić, dominować rywali. Dziś zabrakło po prostu szczęścia przy wykończeniu. Natomiast ogromy progres jest widoczny i jestem absolutnie przeciwny jakimkolwiek dywagacjom na temat zmiany Kazka. W ostatnim czasie Moskal tylko upewnia, że jest właściwą osobą na tym stanowisku a w dodatku cały czas pracuje w trudnych warunkach i w klubie, który też boryka się z pewnymi ograniczeniami i problemami finansowymi. Za dwa ostatnie mecze (z Podbeskidziem i Koroną) i ogromną poprawę gry Wisły należą się Moskalowi ogromne podziękowania i gratulacje. Wierzę, że przy takiej grze i rozwojowi zespołu serie zwycięstw są tylko kwestią czasu.
Multum sytuacji? Co ty ćpiesz?
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Stary 25.09.2015, 21:45
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Multum sytuacji? Co ty ćpiesz?
Dwie poprzeczki, "setka" młodego, parę razy zakotłowało się w polu karnym Korony. Myślę, że gdyby dopisało nam szczęście w sytuacjach które mieliśmy i strzelilibyśmy bramkę, Korona musiałaby się otworzyć i trzy, cztery do zera byłoby moim zdaniem realne. Statystyki przemawiają za tym, że sytuacji mieliśmy dużo i przewagę nad rywalem mieliśmy ogromną. Zabrakło szczęścia przy wykończeniu.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 25.09.2015, 22:06
.... (zmiana legendarnego ale już mającego swoje lata kapitana Głowackiego w drugiej połowie, która okazała się słuszną decyzją, wpuszczenie młodego Marszalika), pracuje nad zespołem i krystalizuje pierwszą, optymalną jedenastkę. U niego zawodnicy ewoluują, dojrzewają i rozwijają się (Guerrier, Popovic, Burliga, Sadlok na stoperze, wreszcie pewny Boguski). Widać, że pracujemy nad stałymi fragmentami gry, wyeliminowaliśmy nerwowość i straty bramek w doliczonym czasie gry. Widać, że drużyna się rozwija i zaczyna tłamsić, dominować rywali. Dziś zabrakło po prostu szczęścia przy wykończeniu. czasu.

Może Cię oświecę... zmiana Głowackiego była podyktowana jego kontuzją mięśnia. Na konferencji to Kazek powiedział... Nie chodzi tu wiec o jakiś geniusz Kazka a tylko i wyłącznie o potrzebę chwili... O jakim Ty progresie mówisz, jakiej ewolucji i dojrzewaniu? Kogo? Brożka? Boguskiego? O jakiej pracy nad stałymi fragmentami gry? Nerwowość wyeliminowaliśmy? No tak... w szczególności było to widać w drugiej połowie dzisiejszego meczu... ech... Chciałbym by to co piszesz, było choć w połowie prawdą...
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Stary 25.09.2015, 22:20
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Może Cię oświecę... zmiana Głowackiego była podyktowana jego kontuzją mięśnia. Na konferencji to Kazek powiedział... Nie chodzi tu wiec o jakiś geniusz Kazka a tylko i wyłącznie o potrzebę chwili... O jakim Ty progresie mówisz, jakiej ewolucji i dojrzewaniu? Kogo? Brożka? Boguskiego? O jakiej pracy nad stałymi fragmentami gry? Nerwowość wyeliminowaliśmy? No tak... w szczególności było to widać w drugiej połowie dzisiejszego meczu... ech... Chciałbym by to co piszesz, było choć w połowie prawdą...
No tak 6 - 0 na wyjeździe w Bielsku gdzie zawsze się nam trudno grało to rzeczywiście nie jest żaden progres. Dziś we wszystkich statystykach (poza tą najważniejszą niestety) stłamsiliśmy, zdominowaliśmy rywala, na naszą grę miło popatrzeć. Ewolucja? Burliga na lewym obrońcy. Dojrzewanie? Guerrier i Popovic i także Boguski, który już od jakiegoś dłuższego czasu gra odważniej i bierze ciężar rozegrania na własne barki a nie pozbywa się głupio piłki od razu jak to bywało często w przeszłości. Poza tym Boguś też odważniej i częściej udziela się w defensywie i jest pewniejszy przy wykończeniu pod bramką przeciwnika. Mówię o takiej pracy nad stałymi fragmentami, że wprowadzamy element zaskoczenia gdzie lewonożny i prawonożny zawodnik podchodzą do piłki, mamy pewne schematy rozegrania (szukanie Guerriera i jego zgrań do partnerów albo strzałów). Ja rozumiem rozczarowanie dzisiejszym wynikiem, ale nie jestem w stanie nie widzieć, że nasza gra piłką i gra w ogóle od jakiegoś czasu poszła w górę (bardzo podoba mi się współpraca i gra Mączyńskiego i Popovicia) i jeśli taka tendencja będzie się utrzymywać to moim zdaniem mimo naszych problemów kadrowych i finansowych jakieś fajne serie zwycięstw są przed nami a najważniejsza część sezonu będzie przecież dopiero na wiosnę.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 25.09.2015 o godz. 22:32.

Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 25.09.2015, 22:45
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
przetrzyj nos bo smarki lecą..
Zamilcz już prostaku z Wieliczki bo ci słoma z butów wystaje.I nie pisz już postów pod wpływem alkoholu.

100 % poparcia dla Moskala!
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 25.09.2015, 23:11
W ostatnich trzech meczach uzyskujemy bardzo dużą przewagę w polu nad rywalami. Zaczyna być widoczna ręka Kazika. Z wynikiem jest różnie, ale jeżeli pójdzie to w tą stronę, to efektowne wygrane są kwestią czasu.

W tej sytuacji jakieś spekulacje z nowym trenerem to jakiś chory pomysł!
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 26.09.2015, 06:58
Jestem całym sercem za Moskalem, ale trzeba patrzeć realistycznie. Graliśmy z najsłabszym zespołem do tej pory, a z przodu gra wyglądała nijak. Biorąc pod uwagę ostatnie spekulacje, do tego ten zjebany wynik no i oczywiście naszego właściciela, kwestia wylotu Moskala jest raczej przesądzona. Pytanie jest kiedy, nie czy. Bo jeśli nie teraz to przypominam, że za tydzień gramy z Piastem. A chyba wszyscy wiemy co to znaczy...
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 26.09.2015, 08:06
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Jestem całym sercem za Moskalem, ale trzeba patrzeć realistycznie. Graliśmy z najsłabszym zespołem do tej pory, a z przodu gra wyglądała nijak. Biorąc pod uwagę ostatnie spekulacje, do tego ten zjebany wynik no i oczywiście naszego właściciela, kwestia wylotu Moskala jest raczej przesądzona. Pytanie jest kiedy, nie czy. Bo jeśli nie teraz to przypominam, że za tydzień gramy z Piastem. A chyba wszyscy wiemy co to znaczy...
Dupa Jaś, graliśmy wcześniej z Amicą i wygraliśmy. Dziś nie wpadło - zdarza się.
Moskal sobie radzi, skład ma lipny, a jednak dajemy radę. Ciężko jest coś zbudować z takiego składu. Poza Joviciem, Gumisiem, Cieżnakiem i Donkiem, w tym sezonie cała reszta nie wyrasta ponad standard, do którego przez lata byliśmy przyzwyczajeni, a za każdym razem kiedy wyleci Brozio, lub Głowa z powodu kontuzji, to sramy w gacie.
To świadczy po tym jaki materiał ludzki ma Kaziu. Głowa to emeryt, a Brozio nigdy nie był takim napadziorem, na jakiego powinien wyrosnąć.

ZWOLNIENIE KAZIKA BYŁO BY KOMPLETNYM KRETYNIZMEM!

AMEN!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 26.09.2015, 08:12
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Dupa Jaś, graliśmy wcześniej z Amicą i wygraliśmy. Dziś nie wpadło - zdarza się.
Moskal sobie radzi, skład ma lipny, a jednak dajemy radę. Ciężko jest coś zbudować z takiego składu. Poza Joviciem, Gumisiem, Cieżnakiem i Donkiem, w tym sezonie cała reszta nie wyrasta ponad standard, do którego przez lata byliśmy przyzwyczajeni, a za każdym razem kiedy wyleci Brozio, lub Głowa z powodu kontuzji, to sramy w gacie.
To świadczy po tym jaki materiał ludzki ma Kaziu. Głowa to emeryt, a Brozio nigdy nie był takim napadziorem, na jakiego powinien wyrosnąć.

ZWOLNIENIE KAZIKA BYŁO BY KOMPLETNYM KRETYNIZMEM!

AMEN!
Ja to wiem, Ty to wiesz, Cupiał pewnie też, ale on to ma w dupie.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.09.2015, 08:14
No tak 6 - 0 na wyjeździe w Bielsku gdzie zawsze się nam trudno grało to rzeczywiście nie jest żaden progres.
Dokladnie zaden progress. raczej wyjatek czy błąd Matrixa jak widać. W zeslym roku wgralismy z Górnikiem 5:0 na wyjeździe.I tez sie okazało ze podobnie: przypadkowy genialny mecz.
Jak widac po frekwencji nawet mało kogo obchodzą te mecze i w jest progres.
Teraz jedziemy do Piasta i pewnie oklep, powrot do miejsca w szeregu
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 26.09.2015, 08:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie zaden progress. raczej wyjatek czy błąd Matrixa jak widać. W zeslym roku wgralismy z Górnikiem 5:0 na wyjeździe.I tez sie okazało ze podobnie: przypadkowy genialny mecz.
Dokładnie, jak ktoś pisze, ze po 1 meczu już jest zajebiście to gratulacje. A po wspomnianym meczu z górnikiem dostaliśmy piątkę na legii ..
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Stary 26.09.2015, 09:19
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jeden mecz nic nie przesądza ale dwa już pokazują pewien kierunek, w którym zespół podąża i tendencję jaką przejmuje. Poza wynikiem widziałem w meczu z Koroną dominację jaką stłamsiliśmy Podbeskidzie. To moim skromnym zdaniem jest obiecujące i pozwala mieć nadzieję na obiecujące wyniki w przyszłości. Jak będzie zobaczymy... Ja osobiście mam przeczucie, że wygramy z Piastem na ich terenie. Z Podbeskidziem po Łęcznej też miał być oklep a to my ich oklepaliśmy. Pamiętam jak bardzo kiedyś żałowałem zwolnienia Petrescu. Wydaje mi się, że obecnie jest absolutnie nietrafiony moment na jakiekolwiek spekulacje dotyczące naszego trenera bo gra w ostatnim czasie jest naprawdę bardzo obiecująca i pozwala mieć nadzieję, że spokój i czas zainwestowany w obecny pakiet (trener + piłkarze) zaowocuje wieloma pozytywnymi wynikami w Ekstraklasie w przyszłości. Bo trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: OK Kazika można zwolnić ale co to da? Kto za niego? Co wyciągnie więcej z zespołu w obecnej sytuacji sportowej i FINANSOWEJ? Poza tym cieszy progres jaki pewni piłkarze odnotowują za kadencji Moskala. Wszystko i tak pokaże czas ale trzeba go sobie dać. Kolejna zawierucha na ławce trenerskiej w tym momencie moim zdaniem niczemu nie będzie służyć.

Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.09.2015, 09:26
Poczekajmy do meczu z Piastem, zobaczymy jak tam zagrają nasi. Piast na pewno nie postawi przegubowca przed polem karnym i Wiśle będzie się grało o niebo lepiej. Jak sam byłem za zwolnieniem Moskala, tak teraz chciałbym zobaczyć jak wyglądamy na tle dobrze poukładanego zespołu. Od drugiej połowy w Łęcznej Wisła w końcu zaczęła coś grać, a to że nie strzeliła bramki to każdemu trudno byłoby przy takim ustawieniu przeciwnika. Przecież nie jest winą trenera, kiedy zawodnik nie strzela z 7 metrów jak wczoraj Jankowski i Brożek. Tak jak wcześniej napisałem odpowiedź co do formy Wisły da nam następny mecz, bo jak widać z drużynami grającymi otwarty futbol gra nam się lepiej.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.09.2015, 10:01
mimo ze remis, to Wisłe da sie ogladać.
Ja oglądam ja z przyjemnościa wierząc do 90 minuty w pilkarzy.
Czy tak było zawsze? Oj nie. Czesto nawet po wygranych spotkaniach bolały zeby i statystyki....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 26.09.2015, 10:30
Zeby strzelać drużynom stawiających autobus musielibyśmy mieć lepszych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 26.09.2015, 10:35
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
Zamilcz już prostaku z Wieliczki bo ci słoma z butów wystaje.I nie pisz już postów pod wpływem alkoholu.

100 % poparcia dla Moskala!
no to mi nagadałeś wielkomiejski cwelu ze śródmieścia...
szkoda słów na ciebie baranie....
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 26.09.2015 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 26.09.2015, 10:39
Moglibyscie tak pisac tylko o jednym dobrym meczu gdybysmy wczoraj grali kiche, ale wczorajszy mecz nie byl slaby ani gorszy od wczesniejszego. Poprostu rywal mial lepsza obrone. Wszystkie starystyki dla nas, 2 poprzeczki, pilka wybita z lini, niepodyktowany karny, tylko jedna akcja rywali, 0straconych bramek.
Jezeli to nazywacie slabym meczem to gratuluje. Jesli Wisla zagra podobnie za tydzien to wygramy z Piastem.
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 26.09.2015, 11:04
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, jak ktoś pisze, ze po 1 meczu już jest zajebiście to gratulacje. A po wspomnianym meczu z górnikiem dostaliśmy piątkę na legii ..

zgadzam się w 100%. Dodatkowo jest pytanie ile w grze PB było chęci pozbycia się trenera a ile własnej słabości...
Co do Wisły to jedną z wielu rzeczy jaką można jej zarzucić to brak regularności w dobrych wynikach i konsekwencji w grze w meczach ze słabymi drużynami... Wczoraj pierwsze piętnaście minut parcie na bramkę, później zachowawcze wyczekiwanie na to co będzie. Druga połowa to dalej czekanie a później panika i walenie głową w mur. Co do schematów... mamy tylko dwa zagranie na lewo do DG i jego rajd bokiem z dośrodkowaniem w środek, ewentualnie prawą stroną z JV, lub podanie do Brożka (pół biedy jak dołem) przeważnie górą gdy zawsze Brożkowi odskakuje piłka... Wszyscy to czytają a Korona stawia autobus i wykopuje piłki. Czy można mieć do Korony o to pretensję? Czyż to nie nasz Kazek powinien przewidzieć taką grę i "coś" wymyślić? Gdzie motywacja i walka do końca, oprócz gadania przed meczem jak to dziś super zagramy? A czy materiał zawodniczy mamy słaby? To wskażcie mi TYCH lepszych zawodników w Łęcznej albo w Koronie! Wszystkie formacje tj. bramka, obrona, pomoc mamy przynajmniej średnio mocne! Jedyny problem to atak ale jak go mamy wzmocnić skoro w całej Europie i świecie nie ma zawodnika, który by sprostał wymaganiom naszego Trenera (patrz ostatnie testy Haitańczyka... A może wystarczy jechać np. do Katowic i tam się przyglądnąć komu trzeba ...
ech Kazek, Kazek...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.09.2015, 11:43
Jeden mecz nic nie przesądza ale dwa już pokazują pewien kierunek, w którym zespół podąża i tendencję jaką przejmuje. Poza wynikiem widziałem w meczu z Koroną dominację jaką stłamsiliśmy Podbeskidzie.
Super. Pornografia dla staystykow. Tylko ze juz mniejsza dla tebli. Tak ich zmiazdzylismy ze w 2 polowie mielismy 2 sytuacje. Potworna miazga. Korona miala 1.
Co do postepu to jaki postęp. W ostatnich 3 meczach 4 pkt(od przerwy na reprezentacje). teraz jedziemy do Piasta i pewnie bedziemy grac na remis z Uryga, czyli przegramy.
Bicie glowa w mur to malo powiedziane.Mecz moglby trwac jeszcze nastepne 90 minut i niewiele by z tego wynikalo. Wisla fajnie grala 40 metrow od bramki, 30 m bylo ok. Blizej bylo dobrze dla Korony.
Wychodzi na to , ze sa ludzie ktorych zadowala remis u siebie z druzyna niżej w tabeli.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów