The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.09.2015, 15:01
Dariook może ty lubisz jak się robi z Ciebie idiote..? Podobnie jak gdsmk uważam że zwolnienie Moskala będzie działaniem na szkodę mojego ukochanego klubu.I nie bede miał zamiaru brać w tym cyrku udziału.
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 24.09.2015, 15:06
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie będę Ci wyliczał, bo jeśli nie rozumiesz o co chodziło w sporze na linii kibice - łysy wąż to o czym tu rozmawiać?

Zawsze kolego możesz założyć sobie nowy klub w krakowie, ja na pewno do niego nie dołączę. Powodzonka.
EDIT2: nie ma się co kłócić w internecie, tym bardziej że Moskal wciąż trenerem. Najważniejsze, żeby frekwencja rosła, a Wisła grała dobrze.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 24.09.2015 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 24.09.2015, 15:24
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
EDIT2: nie ma się co kłócić w internecie, tym bardziej że Moskal wciąż trenerem. Najważniejsze, żeby frekwencja rosła, a Wisła grała dobrze.
Zgadzam się w 1906%.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 24.09.2015, 15:44
Nie no Wisła od początku sezonu gra wreszcie ciekawą piłkę oczywiście z wyjątkami tylko że wyników olśniewających nie ma. Miejmy nadzieje że Cupiał ma jednak głowę na karku i to jedynie plotka, a zmobilizuje to wszystkich do kolejnego fajnego wyniku z Koroną.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.09.2015, 16:12
Odnośnie dzisiejszego tekstu.

Kazimierz Moskal napisał(a):
- Wiem, że jest to gorący i interesujący temat i jestem przekonany, że chcielibyście usłyszeć mój komentarz, ale nie usłyszycie, bo czegokolwiek bym nie powiedział mogłoby to być opacznie zrozumiane.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 24.09.2015, 16:40
Jeżeli to prawda, to z całym szacunkiem, ale Cupiał oszalał. Na zawodników nie ma pieniędzy, a trzem trenerom chce płacić i "rozliczać" Moskala z tego, że usiłuje sklecić coś z tej resztki, która pozostała. Po prostu paranoja.
Wisła to nie jest zabawka!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 24.09.2015, 17:20
mtk napisał(a):Wyświetl post
Raczej ty masz problem z rozumowaniem.
Zostałeś wypunktowany i teraz na siłę chcesz coś udowodnić,no cóż,szkoda wdawać sięz Tobą w dyskusję.
Wracając do tematu.
Mam nadzieję,ze teraz nie zwolnią Moskala,bo pomijajac konflikt z kibicami,bądź jego brak,to ciekawe kto by ponosił skutki finansowe tego.Podwójne,bo w przypadku konfliktu.....nie chce mi sie nawet tego rozwijać.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.09.2015, 17:31
Nigdy nie byłem fanem trenera Moskala na stanowisku trenera Wisły, ale gdy dzisiaj przeczytałem o ewentualnym zwolnieniu to się złapałem za głowę. Takie posunięcie w świetle okoliczności (rekordowej wygranej, całej akcji Fans4club, ogromnego wsparcia trybun) była by naprawdę znakiem, że Pan Cupiał totalnie odleciał. Straciłbym do niego całkowity szacunek. Nie mówiąc już o tym że i tak licha frekewencja poleciała by na łeb, na szyję.

Moskal swoje 'mecze próby' w tym sezonie wygrał. Oczywiście każdy kolejny taki będzie, ale taka już jest posada trenera Wisły.

Tragikomedią było by gdyby po wygranej Wisły z Podbeskidziem 6-0 straciło pracę trenerzy obu zespołów. Takiego kuriozum piłkarski świat nie widział.

Jest też opcja, że wszystko to wymysły pismaków, którzy chcą zrobić sobie większą sprzedaż.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 24.09.2015, 17:35
Licze ze Cupial nie ma takich chorych pomyslow o jakich dzisiaj w mediach...
Jeżeli chcemy zwalniac teraz Moskala który ma 14 zawodnikow do gry,jutro walczy o vice-lidera a w kasach swieci pustkami to wtedy mogę mieć pelne prawo uwazac ze Wisła za czasów Cupiala już nigdy nic nie osiągnie...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 24.09.2015, 17:42
A autor tego tekstu nie jest czasem użytkownikiem tego forum? Może on by się coś więcej wypowiedział na ten temat tutaj.
Odpowiedz cytując
mtk
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 24.09.2015, 17:45
Cytat:
Zostałeś wypunktowany i teraz na siłę chcesz coś udowodnić,no cóż,szkoda wdawać sięz Tobą w dyskusję.
Więc odnieś się merytorycznie do tego co napisałem, wypunktuj mnie tak jakbyś chciał, albo się ode mnie od........ Argumentów nie masz, inaczej byś ich użył, rozumu chyba też.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.09.2015, 17:47
element napisał(a):Wyświetl post
Ale co zrobił Cupiał, poza tym, że dzięki niemu 80% z Was dziś kibicuje Wiśle, nie Cracovii? Na razie to plotka dziennikarska.. dziennikarze Moskala od miesiąca zwalniają.
Kibicowałem Wiśle 20 lat przed Cupiałem, więc pamiętam różne czasy, a o "wielkim" p. Cupiale historia niestety szybko zapomni jeśli puści ją (Wisłę) z torbami. Moskal jest na wylocie i wyleci. Nie po tej, to po następnej, albo po następnej kolejce. Z nim odejdzie Gaszyński i pozostanie już chyba tylko zgasić światło.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 24.09.2015, 17:55
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pojecie Miga może ma ale wierszówki też musi mieć - nawet o plotkach zasłyszanych rano w tramwaju.

Cupiał może okazem inteligencji nie jest ale skończonym idiotą też nie. Poza tym mam wrażenie ostatnio (może mylne) że nie ma już 100% władzy w klubie.
Myślałem, że dowiódł swojego oszołomstwa już wielokrotnie. Co miałby jeszcze robić niż wymienić np.3-4 trenerów na sezon, żebyś uwierzył, ze jest skończonym?
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 24.09.2015, 18:06
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że dowiódł swojego oszołomstwa już wielokrotnie. Co miałby jeszcze robić niż wymienić np.3-4 trenerów na sezon, żebyś uwierzył, ze jest skończonym?
Bo oczywiście wersja ze dziennikarz jest oszołomem nie wchodzi w grę ?

Kiedy ostatnio wywalił trenera bez przyczyny?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 24.09.2015, 18:10
Jest oswiadczenie klubu..brawo!!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_18266/
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 24.09.2015, 18:20
a na TT placz dziennikarzyn pt."Jak tak można"...

PS.
Staszak z Weszlo broni niedorozwiniętego Klemby w sprawie korupcji Sarnata i Patera i ich zaproszenia na mecz Gwiazd...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 24.09.2015 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 24.09.2015, 18:34
Mam nadzieję, że to oświadczenie jest rzeczywistym głosem klubu i kończy ten bezsensowny temat.
Jeżeli byłoby inaczej to osobiście czułbym się bardziej wyruchany niż kiedykolwiek. W sytuacji kiedy robimy "ściepę" na spłatę długów, fundowanie sobie trzeciego trenera na etacie byłoby zwyczajnym policzkiem dla tych, którzy dorzucili się lub planują się dorzucić do aktualnej zbiórki pieniędzy.

Jest też oczywiście jeszcze gorsza opcja czyli oczekiwanie na zakończenie akcji i po jej zakończeniu ewentualne opisywane ruchy. Gdyby tak się miało stać to najprawdopodobniej zobaczyłbym w TV pierwszy raz od bardzo dawna, mecz Wisły na naszym stadionie.
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 24.09.2015, 18:43
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_18266/

Dobra, mocna odpowiedź ze strony klubu.
Brawo klub, oby to nie były puste słowa, a nie, że sprzedamy Donalda, zespół trzeba znowu budować, przyjdzie jakaś porażka i będzie artykuł w prasie, że Moskal zwolniony.
"Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje" a z tego co obecnie mamy to cudów nie należy wymagać, ale przynajmniej widać, że drużyna ma swój styl i to się ceni.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 24.09.2015, 18:46
Być może Cupiał wypuszczając "w eter" fake chciał po prostu zagrać na nosie pismaka za tą jego książkę. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 24.09.2015, 20:52
czytając niektóre komentarze już mi się rzygać chce! Groźby bojkotu meczów Wisły bo Kazka wam zwalniają! A weźcie wypier...cie Wy wszyscy na drugą stronę Błoń a najlepiej weźcie sobie jeszcze Kazka ze sobą i załóżcie, jak niektórzy tu proponują, sobie jakiś klub z Kazkiem i tyle... Dodam jeszcze, że oczywiście (też odwołując się do jednego z postów) młodszych gwiazd piłkarskich w naszej lidze znajdzie się moc. Zapewne wielu zawodnikom z gwiazdorskich klubów: Łęcznej, Podbeskidzia, Termalici, Sracovii, Piasta i innych (które z nami wygrywały lub remisowały) kończyć się będą kontrakty, więc będzie można sklecić porządną drużynę i zawojować ekstraklapę na mistrza z Kazkiem jako trenerem. Czyż nie? No i jeszcze przecież supermocna Legia, Lech, Śląsk i Lechia dołują, to już w ogóle jest szansa na dobry wynik. A z Kazkiem to pewne i gwarantowane.A! I jeszcze Murapola sobie weźcie na sponsora głównego i Włodarskiego z Foodcarem! Proponuję ten bojkot już teraz zacząć! Przyszłość przed Wami świetlana a na trybunach Wisły, pośród Jej prawdziwych fanów, wreszcie zapanuje zgoda!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.09.2015, 21:48
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
czytając niektóre komentarze już mi się rzygać chce! Groźby bojkotu meczów Wisły bo Kazka wam zwalniają! A weźcie wypier...cie Wy wszyscy na drugą stronę Błoń a najlepiej weźcie sobie jeszcze Kazka ze sobą i załóżcie,
Abstrahując od tego że klub zdementował te "doniesienia", to dodam dwa słowa komentarza do tego co napisałeś.

Na pewno podoba Ci się, że po zwycięstwie 6-0, klub teoretycznie chce zwolnić Moskala, dodając sobie tym samym kolejną pensję do utrzymania do końca sezonu? Sam jestem za zmianą trenera, ale w odpowiednim momencie i czasie. Gdy będą na to środki i faktycznie wyniki będą wskazywały, że może być już tylko gorzej. Żaden z w/w wariantów nie jest teraz spełniony. Nie mamy kasy, a drużyna gra najbardziej ofensywną piłkę w kraju (po Legii).

Czy po to kibice ratują (tak, ratują) ten klub wpłatami przez fans4club, żeby Cupiał wedle swojej zachcianki zwolnił teraz Moskala i dołożył do długiej listy długów kolejne setki tysięcy (w skali roku)? To na co w końcu zbieramy pieniądze?

W tym momencie, jako aktywny uczestnik całej akcji crowfundingowej czułbym się po prostu oszukany przez klub i właściciela. Tyle. Na szczęście klub zdementował te doniesienia, czym po prostu zrzucił ogromny kamień z naszego serca.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 25.09.2015, 00:29
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
czytając niektóre komentarze już mi się rzygać chce! Groźby bojkotu meczów Wisły bo Kazka wam zwalniają! A weźcie wypier...cie Wy wszyscy na drugą stronę Błoń a najlepiej weźcie sobie jeszcze Kazka ze sobą i załóżcie, jak niektórzy tu proponują, sobie jakiś klub z Kazkiem i tyle... Dodam jeszcze, że oczywiście (też odwołując się do jednego z postów) młodszych gwiazd piłkarskich w naszej lidze znajdzie się moc. Zapewne wielu zawodnikom z gwiazdorskich klubów: Łęcznej, Podbeskidzia, Termalici, Sracovii, Piasta i innych (które z nami wygrywały lub remisowały) kończyć się będą kontrakty, więc będzie można sklecić porządną drużynę i zawojować ekstraklapę na mistrza z Kazkiem jako trenerem. Czyż nie? No i jeszcze przecież supermocna Legia, Lech, Śląsk i Lechia dołują, to już w ogóle jest szansa na dobry wynik. A z Kazkiem to pewne i gwarantowane.A! I jeszcze Murapola sobie weźcie na sponsora głównego i Włodarskiego z Foodcarem! Proponuję ten bojkot już teraz zacząć! Przyszłość przed Wami świetlana a na trybunach Wisły, pośród Jej prawdziwych fanów, wreszcie zapanuje zgoda!
Wy.......ić to sobie możesz swoje rozumowanie do kosza. Jak ma zapanować zgoda to trzeba nauczyć się tego że nie zawsze wszyscy będą mieli takie same poglądy na dany temat. Jednym zwolnienie Moskala pasuje i chcą go jak najszybciej, inni czekają na odpowiedni moment a jeszcze inni chcą by został jak najdłużej. W gronie osób tak licznym jakie chodzi na Wisłę zdarzą się wszystkie typy tych osób.

Więc łaskawie siedź cicho i pomyśl zanim coś napiszesz. Czasami mózg się przydaje, spróbuj kiedyś użyć.

Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 25.09.2015, 09:35
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Wy.......ić

Więc łaskawie siedź cicho i pomyśl zanim coś napiszesz. Czasami mózg się przydaje, spróbuj kiedyś użyć.
przyjacielu "drogi"... Może właśnie dlatego TO napisałem, że używam mózgu! i nie dam się uciszyć bo jakiś kolejny krzykacz z C tego chce.
Nie wiem jak Ty ale ja kibicuję Wiśle a nie Kazkowi i większe pretensje póki co mam dziś do tych pseudokibiców, którzy jeszcze niedawno nie chodzili na mecze doprowadzając klub, między innymi, do sytuacji w jakiej teraz jest, niż do Cupiała, że np. wypieprzy Kazka. Sorki ale akurat on ma takie prawo bo jest właścicielem klubu i nikt jakoś nie ma ochoty wyłożyć kasę na to by mu to prawo odebrać. Z drugiej jednak strony jeśli to zrobi (wypieprzy Kazka) to zapewne ma na tyle inteligencji (czego nie mają niektórzy tutaj chyba) że zdaje sobie sprawę z tego jakie to ma lub będzie mieć konsekwencje dla Wisły. A skoro tak, ta ciężar tego ruchu w mniej lub bardziej oficjalny sposób weźmie na siebie. Jak się to komuś nie podoba to niech wypierdziela gdzie chce! I tyle! Oczywiście wszystko to co napisałem to w większości skrót myślowy, bo nie chce mi się tutaj rozpisywać a jedynie jak zauważasz mam nadzieję, wypowiedziałem swoje zdanie. Najśmieszniejsze jest to, że ja wcale nie muszę nikogo wyganiać, bo bęcwały którym się TO co zrobi Cupiał, nie spodoba, sami przestaną przychodzić na mecze. Ważne jest tylko to, by nie wracali!
GW kiedyś napisała artykuł w którym wyśmiała i oszkalowała całą akcję Wisły w zdobywaniu funduszy. Ja akurat tę akcję uważam za coś rewelacyjnego, jednak GW miała w jednym rację.... że akcje organizują Ci sami kibice, którzy kiedyś poprzez "swój" bojkot wykręcili kilkukrotnie większe straty niż spodziewane wpływy z rzeczonej akcji. Jakoś wtedy nikt tych "ku..sów" nie rozliczył z tego a smród do dzisiaj się ciągnie!
Tyle w temacie...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 25.09.2015, 10:03
w temacie bojkotu to gwarantuje wam że to koniec tu tego tematu
Odpowiedz cytując
mtk
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 25.09.2015, 11:54
Cytat:
Jakoś wtedy nikt tych "ku..sów" nie rozliczył z tego a smród do dzisiaj się ciągnie!
Czy leci z nami pilot? Strasznie śmierdzi czosnkiem.
Ostatnio edytowane przez mtk : 25.09.2015 o godz. 12:12.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 25.09.2015, 13:16
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
w temacie bojkotu to gwarantuje wam że to koniec tu tego tematu
no i tak powinno być!
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 25.09.2015, 13:17
mtk napisał(a):Wyświetl post
Czy leci z nami pilot? Strasznie śmierdzi czosnkiem.
przetrzyj nos bo smarki lecą..
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 25.09.2015, 13:24
Idź sobie kup piwko, wieczorem może Ci zabraknąć podczas posiedzenia przed TV.

1906% poparcia dla trenera!
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 25.09.2015, 14:13
Cudlaty, jesli jak mowisz kibicujesz Wisle to chyba nie chcesz, zeby Jej wlasciciel schodzil ponizej poziomu smiesznosci i zenady.. zaden powazny sponsor nigdy nie przyjdzie do takiego cyrku. Absolutnie nie wyobrazam sobie, zeby to bylo cos wiecej niz plotka.

Trener Moskal moze sie komus nie podobac i OK kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Wedlug mnie jest bardzo dobrym trenerem ale takim, ktory potrzebuje czasu. Ja akurat uwazam, ze na chybcika nie da sie nic solidnego zbudowac dlatego Kazimierz Moskal ma u mnie calkowite poparcie.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów