The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.06.2015, 11:59
na czym polega to olewanie Stilica bo nie kumam?
Oczekiwania powinny być w stosunku do 11 piłkarzy a nie jednego...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.06.2015, 12:00
Ręce precz od Moskala.

Trzeba być idiotą by zwalniać trenera, który przyszedł w trakcie sezonu ratować zespół i zajął ostatecznie piąte czy szóste miejsce.
I to prawdopodobnie w wyniku decyzji kogoś tam, że pucharów w tym roku niet.

Trenera ocenia się po sezonie, najlepiej dwóch. Skoro taki Smuda dostał półtora sezonu, mimo ze wszyscy wiedzieli, że będzie jak było to czemu Moskal ma nie dostać, mimo, że rokuje znacznie lepiej ?

Jak dla mnie gra uległa poprawie a wyniki są efektem niechęci do pucharów.

Jeżeli pogłoski o zatrudnieniu Ojrzyńskiego są prawdą to tylko siąść i zapłakać.
To jasny sygnał dla kibiców okazjonalnych.
Nie kupujcie biletów bo drużyna badziewna a bilety drogie.
O sygnale jaki idzie do kibiców bardziej zaangażowanych nawet nie wspomnę.

Może być biednie i bez sukcesów, skoro nie ma wyjścia z sytuacji. Tak bywa, przyjdą lepsze czasy.
Ale musi być ambitnie i wiślacko.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.06.2015, 12:04
Barti napisał(a):Wyświetl post
...
A Ty naprawdę myślisz, że ja od prawie ćwierć wieku przychodzę dla piłkarzy, nie dla Wisły? Widzę jednak pewne sprawy nieco inaczej niż Ty - trochę piłkarzy, którym zależało i zależy przeżyłem... Dla Ciebie - po tym co piszesz - wyniki decydują o tym, czy piłkarz ma wyjebane, czy jednak nie. To troszkę uproszczone stawianie sprawy, nie sądzisz? Ci sami piłkarze, którym zarzucasz, że wszystko mają w dupie, gdyby tylko utrzymali wynik w Białymstoku albo nie zostali skrzywdzeni w Warszawie przez sędziego i przywieźli stamtąd zwycięstwo byliby wtedy dla Ciebie wystarczająco waleczni?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
na czym polega to olewanie Stilica bo nie kumam?
Oczekiwania powinny być w stosunku do 11 piłkarzy a nie jednego...
Oczekuję od każdego tyle ile wg mnie potrafi. Nie oczekuję cudów po Boguskim, więc wystarcza mi to co pokazuje ostatnio. Więcej niż ostatnio pokazuje wymagam od Głowy, wiem jednak, że wieku nie oszuka i będzie już tylko słabiej (choć nadal będzie dawał nam dużo spokoju w tyłach). Od Stilica - którego cenię za umiejętności piłkarskie - wymagam jednak lepszej gry. Drepta jak zawsze, zawala jak nigdy - i myślę, że jest to spowodowane olewaniem klubu, swoich obowiązków, bo wie, że w nim nie zostanie...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 05.06.2015 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 05.06.2015, 12:18
Jak już napisałem, nie złapałem nikogo za rękę. Mogę tylko kleić pewne fakty... Jeden z niepodważalnych faktów jest taki, że jak gram mecz na dużej dawce adrenaliny i mi zależy to po przegranym meczu jeden się położy na murawie i rozpłacze, drugi przyp...li z całej siły w bandę trzeci pobiegnie szybko do szatni i usiądzie w samotności. Dopiero jak mi przejdzie to może umówię się z rywalem na piwo...Oni nawet nie starają się udawać... Piłkarze którym naprawdę zależało to byli Ci sprzed wojny, potem tylko nieliczne jednostki wychowanków... Kasa, imprezy, panienki szybkie samochody żel na głowie to jest dzisiejszy football... Fajnie ktoś to kiedyś szyderczo określił na SB Ekstraklasa - krew pot i łzy...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 05.06.2015, 12:20
Elefant napisał(a):Wyświetl post
I to prawdopodobnie w wyniku decyzji kogoś tam, że pucharów w tym roku niet.
Tak to można usprawiedliwić wszystko. Na przykład przygodę Smudy z Wisłą, więc w sumie po co go zwalniano?
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.06.2015, 12:23
Jeżeli pogłoski o zatrudnieniu Ojrzyńskiego są prawdą to tylko siąść i zapłakać
Cytat:
- Nikt ze mną się z Wisły nie kontaktował - powiedział Ojrzyński portalowi krakow.sport.pl w piątek przed południem. Na tę chwilę tematu zatrudnienia nowego szkoleniowca w Wiśle więc nie ma.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rozmawial.html

To tak formalnie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.06.2015, 12:24
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Tak to można usprawiedliwić wszystko. Na przykład przygodę Smudy z Wisłą, więc w sumie po co go zwalniano?
Bo ze Smudą istniała duża szansa na grę w grupie spadkowej?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 05.06.2015, 14:26

.
W stosunku do kiedy?
Bo obecnie to przecież ciężko oglądać....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 05.06.2015, 15:54
W stosunku do tego co graliśmy przez ostatnie dwa lata. Tylko ślepy tego nie widzi

Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
tak, to prawda i wiadomo to od dłuższego czasu. Dajcie spokój z tym Moskalem. Kolejna wtopa Gaszyńskiego. Czekamy na nowego trenera i nową świeżą krew. Moskal to była po prostu tania opcja. Jak Smuda zejdzie z kontraktu, to wtedy będzie zmiana.
Sam jesteś tania opcja ...

Moskal to najlepsze co mogło się przytrafić...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 05.06.2015, 16:12
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W stosunku do tego co graliśmy przez ostatnie dwa lata. Tylko ślepy tego nie widzi

Drozd zdejmij różowe okulary...
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 05.06.2015, 16:23

100% racji

Gaszyńskiemu chyba zbyt mocno słonko ostatnio przygrzało albo dostał nakaz z góry.Jeśli te plotki oczywiście okażą się prawdą.A jak słysze nazwisko ewentualnego kandydata na następce to mną już ....a telepie.Czas chyba zrobić sobie przerwe od Wisełki póki zapanuje normalność.Na zdrowie wyjdzie.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 05.06.2015, 16:36
Przede wszystkim to aktualnie mamy problem ze zdefiniowaniem drogi, którą ma podążyć Wisła. Smuda dostał dwa lata na zbudowanie zespołu walczącego o MP i europejskie puchary, był wtenczas zapewniany przez samego B. Cupiała że znajdą się środki na realne wzmocnienia drużyny a rzeczywistość była jak wiemy inna. Moskal jako trener nie ma żadnych osiągnięć i śmiem twierdzić, że gdyby nie Wisła to długo albo wcale nie zawitałby na ławkę trenerską klubu Ekstraklasy. Niestety ale błędy w ustawieniu zespołu, dobór taktyki i personaliów w ostatnim czasie kompletnie trenerowi Moskalowi nie wychodzi - grając u siebie dwoma defensywnymi pomocnikami, grając skrzydłowymi przez ponad godzinę bez zmiany pozycji przez co wszelkie walory D.G. zostały zniwelowane. Wiśle potrzebna jest świeża krew (to jeżeli idzie o piłkarzy) i przewidywalny i słowny właściciel, któremu będzie się chciało. Długo trwało zanim udało się namówić R.G. do objęcia stanowiska prezesa ale jak widać po tych kilku miesiącach podobnie jak było to w przypadku Smudy obietnice właściciela nic nie znaczą. Pozyskanie stabilnego i wypłacalnego sponsora dopóki właścicielem będzie Telefonika vide Cupiał będzie niemożliwe. Cupiał to przykład biznesmena końca lat 80-tych początku transformacji z tą mentalnością i podejściem który nie pozwala na współpracę, długofalowość etc. to przykład jak można się samemu za kiwać poprzez błędne decyzje na przestrzeni lat.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 05.06.2015, 16:39
Przerażające jet to ze gorzej być może, a nawet musi. Lepiej to już było. Choć ja mam odrobinę inny obraz rzeczywistości niż większość ludzi na tym forum. Wisła potrzebuje właściciela CZASYCUPIALOWANIA W WIŚLE JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY i mam nadzieję,żze wraz z z końcem tego człowieka skończą się czasy pasożytów zerujących na tym klubie.
Powód: może - morze
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.06.2015 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Stary 05.06.2015, 16:39
W Wiśle powinno być dwóch trenerów: odpowiedzialny za przygotowania do rundy jesiennej i rundę jesienną Smuda i odpowiedzialny za przygotowania do rundy wiosennej i rundę wiosenną Moskal. Plus drzewko szczęścia dla Moskala, żeby w rundzie wiosennej nie wpadały bramki po 90 minucie. Smuda narobi punktów jesienią, Moskal + drzewko szczęścia narobią punktów wiosną i puchary będą nasze.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Stary 05.06.2015, 17:00
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
W stosunku do kiedy?
Bo obecnie to przecież ciężko oglądać....
W stosunku do tego co było a Smudy.
Czyli w stosunku do chaosu jaki wówczas panował na boisku.

Ciężko to oglądać starania naszych ofensiorów, żeby nie strzelić bramki.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rozmawial.html

To tak formalnie.
Kamień z serca.
Choć jak mówią najpewniejsza wiadomość to ta zdementowana.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 05.06.2015, 17:32

Nie wytłumaczysz. Najlepiej zorganizować igrzyska i wypierdzielić Moskala.

Przecież to jego wina że kilka meczy z rzędu dostaliśmy czapę w ostatniej minucie - mógł machać rękami to pewnie piłka by nie wpadła ...

Jakby był Mourihno na ławce to z tym samym składem byśmy wygrywali z każdym dwucyfrowo. To oczywiste ... dla niektórych ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 05.06.2015, 17:56
Mam wrażenie, że dla niektórych im jest gorzej tym lepiej.

Jak po dwóch meczach się okazało ze Probierz to katastrofa to go bronili ze nie miał czasu, dać mu okres przygotowawczy itp. bzdety. Ze Smudą było to samo. A teraz już by trenera zmieniali. Tak was boli że Kazek to swój chłop? Że mu na klubie zależy? Że daje nadzieję na wzrost poziomu nawet bez wzmocnień. Zrozumiał bym gdyby to krawaciarze w żółtych getrach kopali pod Moskalem dołki kretyńskimi wpisami, ale wiślacy? Wstyd do k... nędzy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 05.06.2015, 18:50
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
100% racji

Gaszyńskiemu chyba zbyt mocno słonko ostatnio przygrzało albo dostał nakaz z góry.Jeśli te plotki oczywiście okażą się prawdą.A jak słysze nazwisko ewentualnego kandydata na następce to mną już ....a telepie.Czas chyba zrobić sobie przerwe od Wisełki póki zapanuje normalność.Na zdrowie wyjdzie.
Face palm przebił mi głowę. Szczególnie po ostatnim zdaniu.

wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Przerażające jet to ze gorzej być może, a nawet musi. Lepiej to już było. Choć ja mam odrobinę inny obraz rzeczywistości niż większość ludzi na tym forum. Wisła potrzebuje właściciela CZASYCUPIALOWANIA W WIŚLE JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY i mam nadzieję,żze wraz z z końcem tego człowieka skończą się czasy pasożytów zerujących na tym klubie.
Czasy Cupiała są i będą dopóki Cupiał jest właścicielem. Ja w porównaniu do przedmówcy jestem jednym z cupiałomaniaków. Dla mnie Wisła bez Cupiała jest rzeczą ciężką do wyobrażenia
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.06.2015, 18:58
siemstein napisał(a):Wyświetl post

Czasy Cupiała są i będą dopóki Cupiał jest właścicielem. Ja w porównaniu do przedmówcy jestem jednym z cupiałomaniaków. Dla mnie Wisła bez Cupiała jest rzeczą ciężką do wyobrażenia
Kolego uwierz...
Była Wisła przed Cupiałem i ja ja dobrze pamiętam(Chociaz to nie był sczyt)
Jest Wisła Cupiała(Było dobrez i było zle)
Będzie Wisła po Cupiale ale jaka to się kiedyś okaze..
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 05.06.2015, 19:11
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Drozd zdejmij różowe okulary...
Powiedzmy, że są sinorudozgniłozielone ale nie będę wyjaśniał dlaczego, bo znowu możemy się na jakiś czas pożegnać . Jednak odkąd przyszedł Moskal widać przez nie jedność i pomysł na grę. Coś czego dawno już nie było. Gra była przypadkowa każdy ustawiał się i atakował jak mu się widziało. Teraz staramy się nie walić na aferę, gramy po ziemi, przyjemnie się to ogląda. Wyników nie ma ale wiele nie brakuje. Jeżeli wróci porządne wsparcie kibiców Możemy wrócić do gry o mistrzostwo, wrócą jacyś młodzi jacyś odejdą. Jest czas żeby uczyć się grać. Mnie wystarczy żeby każdy umiał tak grać jak grał Moskal ...

Słyszałem podobno Berg odkrył, że gramy najlepszą piłkę czyli w Warszawie obawa powrotu Królowej rośnie, a oni zawsze mają nosa
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 05.06.2015, 19:12
Trzeba naprawdę być w intelektualnej biedzie, by chcieć zwolnienia Moskala.
Ostatnio edytowane przez filemon : 05.06.2015 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 05.06.2015, 19:49
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A może konkretniej sie odniesiesz do ostatniego zdania poligloto.Jak zwolnią Kazka i zatrudnią Ojrzyńskiego to na prawde odechce mi się chodzić na Wisłe.Po pierwsze jaki styl prezentują drużyny Ojrzyńskiego?Przecież to jest katorga do oglądania.Dwa.Jak wygląda polityka klubu? Co pare miesięcy wymieniają trenera jakby to coś miało pomóc.Za pół roku znowu wymyslą sobie jakiegoś Rumaka czy Wdowczyka.Ciebie to nie rusza?Bo mnie to już wszystko delikatnie zaczyna w....iać.Poziom zniechęcenia osiąga kumulacyjny poziom.Zwłaszcza że mamy Kazka, wiślaka z krwi i kości.Pod którego wodzą drużyna na prawdę wyrobiła sobie fajny styl do oglądania.A że nie ma wyników?Na to troche potrzeba CZASU.A oni go chcą zwolnic po 3 miesiącach.. No ja pierd..le
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Raffaello89 : 05.06.2015 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 05.06.2015, 19:57
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojęcia dlaczego utarło się w naszych realiach, że za wyniki zespołu w 90% odpowiedzialny jest trener.

Jestem w stanie zrozumieć takie podejście w Anglii, czy jakimkolwiek kraju, gdzie trener jest jednocześnie menedżerem, kształtuje politykę klubu, ma komfort pracy i niezależność.

Ale tutaj, gdzie to nie jest menedżer, tylko "coach", rzeźbiący bardzo często w gównie?

Gdzie odpowiedzialność piłkarzy?! Gdzie odpowiedzialność osoby dumnie zwanej "dyrektorem sportowym" ?!

Gdybym był Kazkiem Moskalem, to bym się solidnie w....ił.

1. Nie miałem żadnego wpływu na politykę kadrową
2. Nie miałem żadnego wpływu na przygotowanie drużyny do sezonu
3. Nie miałem dłuższej chwili na treningi z drużyną, bo non stop gramy co trzy dni
4. Piłkarze nie dostają pieniędzy

I po jednej rundzie, zajebiście pechowej, zostaję ochrzczony "chujowym trenerem, który siedzi przy linii jak mumia".

No to mieliście Probierza, który szczekał przy linii jak pojebany. Graliśmy mniej więcej tak samo.

Podsumowując moją opinię:

1. Na ten moment nie widzę WYRAŹNIE lepszego i GWARANTUJĄCEGO lepsze wyniki trenera w naszym zasięgu.
2. Nas po prostu i tak na takiego nie byłoby stać
3. Kazek jest tu i teraz, ma ważny kontrakt i co ważne, JEST WIŚLAKIEM.
4. Potrzebujemy zajebiście STABILIZACJI.

Jeśli ktoś mówi o Moskalu, że się nadaje na chłopców z I ligi - już widzę, jak Ojrzyński dociera do naszych celebrytów ze swoimi medalikami i pielgrzymkami do Częstochowy.
Najbardziej rozsądny post w całym temacie pracy Moskala w Wiśle. Zgadzam się z tobą gdsmk w 100%

Od siebie dodam: Wiadomo że straciliśmy ostatnio dużo punktów przez frajerskie końcówki i gdyby nie one to bilibyśmy się nawet o Mistrza, ale właśnie..nasza gra była na takim poziomie że mieliśmy czego żałować w końcówce! Nasza gra (nie licząc owych końcówek) była naprawdę przyzwoita. Widać było styl. Dobry styl. A z czasem przyjdą wyniki.
Ostatnio edytowane przez Mixu : 05.06.2015 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.06.2015, 20:26
Nie wiem czy bylo więc wrzucam:

To, że go cenię, nie znaczy, że ma patent na grę w każdym meczu. No sorry - mówi Kazimierz Moskal, trener Wisły Kraków
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...odpowiada.html

O Semirze:

Cytat:
Między słowami Stilić powiedział, że nie gra dlatego, że nie podpisał jeszcze nowego kontraktu. - Tym bardziej mnie to dziwi, bo rozmawiałem kilka razy o tym, że to dla mnie nie ma znaczenia. Liczy się dla mnie jako zawodnik, który jest w stanie pomóc - odpowiada trener.

- Tylko względy taktyczne spowodowały to, że nie grał z Górnikiem, Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław - zakończył Moskal.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 05.06.2015, 20:34
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej rozsądny post w całym temacie pracy Moskala w Wiśle. Zgadzam się z tobą gdsmk w 100%

Od siebie dodam: Wiadomo że straciliśmy ostatnio dużo punktów przez frajerskie końcówki i gdyby nie one to bilibyśmy się nawet o Mistrza, ale właśnie..nasza gra była na takim poziomie że mieliśmy czego żałować w końcówce! Nasza gra (nie licząc owych końcówek) była naprawdę przyzwoita. Widać było styl. Dobry styl. A z czasem przyjdą wyniki.
Pany, będzie z tego chleb, dajmy czas! Czemu u nas pokutuje hasło: mamy mieć wszystko, nie mając nic specjalnego w kasie klubu..
Przyszły sezon będzie ok, większa frekwencja przy tańszych biletach, za grę odpowiadają w 60% zawodnicy, 40% to tak naprawdę treneiro.. Wisła wygrywa w Poznaniu, Górnik w Warszawie, hm? W pucharach niech sobie robią co chcą..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 05.06.2015, 21:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bo ze Smudą istniała duża szansa na grę w grupie spadkowej?
Nie no bez przesady wygraliśmy chyba z dwa mecze przez przypadek, Smuda też dałby radę osiągnąć taki "sukces"

Jeśli Moskal ma zostać to Brożek i przyjaciele muszą polecieć karnie do rezerw, bo on ewidentnie posłuchu u piłkarzy nie ma.

Wyniki Moskala anno domini 2015 to spadek z ligi/ jego okolice. Gdyby nie zaliczka Smudy to byśmy inaczej dziś mówili.

W przyszłym roku takiej zaliczki nie będzie, będzie strach o utrzymanie.

Ale i tak nie widzę nikogo zamiast Moskala, możemy zatrudnić innego równie słabego trenera.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 05.06.2015, 22:14
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
A może konkretniej sie odniesiesz do ostatniego zdania poligloto.Jak zwolnią Kazka i zatrudnią Ojrzyńskiego to na prawde odechce mi się chodzić na Wisłe.Po pierwsze jaki styl prezentują drużyny Ojrzyńskiego?Przecież to jest katorga do oglądania.Dwa.Jak wygląda polityka klubu? Co pare miesięcy wymieniają trenera jakby to coś miało pomóc.Za pół roku znowu wymyslą sobie jakiegoś Rumaka czy Wdowczyka.Ciebie to nie rusza?Bo mnie to już wszystko delikatnie zaczyna w....iać.Poziom zniechęcenia osiąga kumulacyjny poziom.Zwłaszcza że mamy Kazka, wiślaka z krwi i kości.Pod którego wodzą drużyna na prawdę wyrobiła sobie fajny styl do oglądania.A że nie ma wyników?Na to troche potrzeba CZASU.A oni go chcą zwolnic po 3 miesiącach.. No ja pierd..le
Czytałem do "odechce mi się chodzić na Wisłę"
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member

Od: 08.2013

Stary 05.06.2015, 23:22
Osobiście jestem z tych co są "za Smudą" i oczywiście chciałoby się przypomnieć, że Smuda został zwolniony, ponieważ istniało ryzyko nie zagrania w pucharach.
Moskal pucharów nie zdobył,a taki miał postawiony cel.

Uważam, że winny obecnej sytuacji nie jest najbardziej ani Smuda, ani Moskal, ani piłkarze.

Dla mnie głównym winowajcą jest prezes, który:
a) obiecał sponsora
b) obiecał wzmocnienia
c) obiecał przedłużenie kontraktu (Stilic)
d) powiedział, że piłkarze muszą zdobyć miejsce gwarantujące udział w pucharach.

Jak wiemy:
a) nie wykonał swojej roboty
b) wzmocnienia po zgrupowaniu, w dodatku 2ch piłkarzy z kontuzjami
c) nie wykonał swojej roboty
d) dobił swoim przymusem i tak już wątłe morale
+ zwolnił trenera, który przez 2 sezony potrafił poukładać klocki w kupę i sprawić, że nasi zaczęli przypominać piłkarzy.

Wiemy dobrze, że Smuda potrafi wyrobić piłkarzom charakter, ale też ich zajeżdża pod koniec swojej przygody. Tym samym każdy niemal trener, który dostaje od niego zespół dostaje piłkarzy z charakterem, wolą walki i jak doda im trochę świeżości i swojego podejścia, to zespoły te osiągają bardzo dobre wyniki, a często sięgają po MPolski.
Tutaj tego zabrakło. Wydaje mi się, że raczej z tego iż zostały rozbudzone nadzieję przez prezesa, a brak ich realizacji dobiło morale.

Dlatego pomimo iż mam żal do prezesa o to co Wiśle zrobił, to jak już jest Moskal, to niech ma szansę poprowadzić zespół w nowym sezonie. Niech przygotuje sobie zawodników którzy zostaną i niech się sprawdzi. Bez poważnych wzmocnień i tak czeka nas w przyszłym roku walka co najwyżej o czołową 8.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 05.06.2015, 23:35
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Osobiście jestem z tych co są "za Smudą" i oczywiście chciałoby się przypomnieć, że Smuda został zwolniony, ponieważ istniało ryzyko nie zagrania w pucharach.
W pierwszej ósemce.

dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie głównym winowajcą jest prezes, który:
a) obiecał sponsora
b) obiecał wzmocnienia
c) obiecał przedłużenie kontraktu (Stilic).
a) do końca roku, nie minęła nawet połowa
b) i je przeprowadził w takiej możliwości jaką obecnie miał, też żałuję, że nie Messi :-(
c) powiedział, że chce, że się postara, a nie obiecał

Co do pucharów - miał otwarcie mówić, że ich nie chce? Świetnie by się to na frekwencję przełożyło.
Warto do win Gaszyńskiego dodać, że to przez niego Garguła nie umie podać Brożkowi, Stilic 2x trafić do pustej a sędziowie sędziować.
Nie jest bezbłędny (vide akademia), ale już nie przesadzajmy.
Ostatnio edytowane przez filemon : 06.06.2015 o godz. 00:09.
Odpowiedz cytując
Baryl
Member

Od: 06.2003

Stary 06.06.2015, 05:06
Cytat:
Dla mnie głównym winowajcą jest prezes
Żeby oceniać prezesa to trzebaby było mieć potwierdzone informacje ile prezes naprawdę może a ile kompetencji i decyzji jest w rękach właściciela.

Jak dla mnie ten brak transparentności w strukturze i polityce klubu jest już zbyt męczący. Nie wiem, czy Gaszyński to marionetka, słup, pijarowy pan w garniturze czy prezes pełną gębą który ma władzę cokolwiek wywalczyć.
Nie wie też wielu, być może większość. Czasem można znaleźć wypowiedź kogoś "kumatego" co jest "blisko Wisły" i pisze, że ktośtam cośtam z kimśtam gdzieśtam. No taka polityka informacyjna klubu to dla mnie porażka.

Nie wiadomo zatem czy decyzja na temat Kazimierza Moskala będzie w jakimkolwiek stopniu uzależniona od prezesa. Być może to Cupiał dostał znowu jakiegoś szału a Gaszyński będzie robił tylko dobrą minę i szukał profesjonalnej korpo-mowy? Naprawdę... szkoda na ten cyrk zdrowia.

Pana Kazimierza zwyczajnie i po ludzku żal. Choć też nie jestem jego fanem jako trenera.
Nie można odmówić, że zawsze jest na zawołanie, nie zdziwiłbym się gdyby zawsze pracował dla Wisły za relatywnie śmieszne stawki, no bo Wiślak przecież i tak dalej, a regularnie dostaje kopa w tyłek. W jakich warunkach pracuje to wszyscy wiemy i zostało to już tutaj x razy napisane (wypłaty dla piłkarzy, przyjście w środku sezonu).
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów