The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2021, 23:08
Cytat z sieci:

w szeroko pojętej sieci pojawiło się sporo akcentów niezadowolenia, a bo to polityka trafiła do Wisły a to Wisła to teraz pisiory i rydzyki a to oszust i złodziej wchodzi z kapitałem... do braci po szalu którzy mają tu wątpliwości polecam chwilę refleksji, a może lepiej jak byśmy mieli sponsora szejka z bliskiego wschodu który za swoje miliony nakazałby usunięcie krzyża z herbu Wisły i wszystkich symboli w klubie mogących kojarzyć się z chrześcijaństwem a piłkarzom zakazano by przeżegnania się przy wejściu i zejściu z murawy a może lepszy byłby milioner z europy zachodniej który zmieniłby chorągiewki w narożnikach na tęczowe razem z opaską kapitana a piłkarzom nakazano by klękać przed pierwszym gwizdkiem w poddańczym geście wobec lewackiej organizacji BLM może lepiej?... w Wiśle byli różni sponsorzy np kojarzeni ze systemem komunistycznym jak ekipa Cupiała z nim na czele i jakoś nikt się nie krzywił, był sponsor produkujący prezerwatywy i też nie było źle.....
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.06.2021, 00:44
Abyśmy tylko jakoś politycznie się nie dali wydymać. Pieniądz nie śmierdzi, tak wyglądaja biznesy i tyle. Trzeba robić swoje, kołować kasę i nie dać sobie na głowę wejść/nie zeszmacić się.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.06.2021, 02:02
Nie jestem zwolennikiem Obajtka i uważam, że powinna zająć się nim prokuratura. Nie wiem czy jest winien zarzucanych mu czynów, ale w praworządnym kraju winno się takie rzeczy wyjaśniać. Z przyjemnością przeczytałem jednak to co Obajtek powiedział na konfie na temat Wisły i na temat współpracy Orlenu z Wisłą.

Uważam też, że spółki skarbu państwa powinny sponsorować reprezentacje narodowe bądź zawodników w sportach olimpijskich reprezentujących nasz kraj a nie kluby piłkarskie, żużlowe, siatkarskie etc.
Ale skoro nie ma takich systemowych rozwiązań wprowadzonych (a szkoda) to my również możemy starać sie pozyskiwać środki z takich firm, podobnie jak czynią to inni.

Szacun dla Trio za umowę z Orlenem. Jest ona trudna do przecenienia. Nie chodzi mi tylko o kasę ale również, a może przede wszystkim o prestiż z tego płynący. Rewelacyjny PR.Taki deal otwiera nam naprawdę potężne możliwości biznesowe na przyszłość.

Tyle lat narzekań i starań po porządnego sponsora i wreszcie udało się. Pierwsza wielka firma od czasów Ery i Tyskiego (TFK nie liczę bo to układ właścicielski).

No i jeszcze szansa na to, że nasza akademia będzie w ścisłej czołówce jeśli chodzi o szkolenie młodzieży w naszym kraju. Fajnie się to układa.

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.06.2021, 09:26
Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 19.06.2021, 10:31
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.
Jakas wskazowka co Orlen moze rozumiec pod pojeciem "sukces sportowy"?

Ja rozumiem ze nowe rozdanie, dobry PR ale serio pytam czy my juz mozemy sie koncentrowac na tu i teraz (2 lata) czy ciagle mamy dlugi do splacenia i jednak musimy myslec w dluzszej perspektywie?
Nie widze u nas "sukcesu sportowego" w ciagu 2 lat ktory ma byc ciagloscia rozsadnego budowania a przeciez juz poswiecilismy na to pare lat, mam nadzieje ze nie zejdziemy z tej drogi.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 19.06.2021, 13:28
ad L... :
wyraźnie, wielokrotnie banowany frajerze, pisałem że za dobre wynagradzam a za złe karzę
jeśli nadejdzie coś złego , i będzie to wynikiem jakiejś kretyńskiej decyzji Kuby , to nie omieszkam tego skrytykować

wiem że oceniasz swoja miarą , ale ja nie jestem ćwierćinteligentem i nie zamierzam na nikogo wylewać pomyj za jakąś serie porażek (nigdy tego nie robiłem) , Stolara broniłem do końca itp
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.06.2021, 21:04
SlawekS napisał(a):Wyświetl post

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.
Nie kambodżański książę a Pan Hartling się z tego śmieje !
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 23.06.2021, 00:44
Wrcajac do Orlen Oil - w Kanale sportowym dzwoni jakiś baran z Płocka:

"Orlen truje mieszkańców Płocka i powinien wspierć ich klub, a nei konkurencję w lidze"
"w Płocku jest prezydent z opozycji i to dlatego zasponsorowali Kraków, żeby utrzeć mu nosa"
"jest to polityczna decyzja krzywdząca Wisłę Płock"

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.06.2021, 06:38
No na pewno ma sens, ze kominy Orlenu stoja w Plocku a kasa poszla do Krakowa. To moze ich wkurzyc.I wcale sie nie dziwie.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 23.06.2021, 07:17
bódyń napisał(a):Wyświetl post
No na pewno ma sens, ze kominy Orlenu stoja w Plocku a kasa poszla do Krakowa. To moze ich wkurzyc.I wcale sie nie dziwie.
A wiesz, że Orlen Oil ma główną siedzibę w Krakowie?
A wiesz, że Orlen Oil to spółka 4 podmiotów? Rafinerii Trzebinia, Rafinerii Jedlicze, rafinerii Czechowice i Petrochemii Płock?. 3/4 są poza Płockiem, są znacznie bliżej Krakowa niż Płocka
Jeszcze dodam, że Orlen Oil sam na siebie zarabia, nie jest dotowane przez państwo z naszych podatków. Robi smary i oleje, sprzedaje je i m a kasę. Bo głosy, że takie spółki nie powinny dawać kasy na kluby są śmieszne. Że to niby kasa podatników. jakich podatników Podatników idzie kasa jeśli miasto daje miliony niektórym klubom. Do takiej firmy jak Orlen i jej spółek Państwo ani grosza nie dokłada.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.06.2021, 08:11
a jak Tyskie Nas sponsorowało to też czułeś absmak ?

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 23.06.2021, 10:56
Ja tu sensu nie widze. To koncern KRAJOWY, "dobro" narodowe, a nie Płocka firma...

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 23.06.2021, 13:54
dokładnie tak
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 29.06.2021, 12:54
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15686789
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.06.2021, 11:01
Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 30.06.2021, 11:05
Myślę, że w umowie są zawarte odpowienie regulacje, że w przypadku, kiedy Wisła skończy sezon na np. 4. miejscu lub wyżej, to kwota idzie w górę. Podobnie w przypadku np. zdobycia PP lub awansu do pucharów.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.06.2021, 11:37
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że w umowie są zawarte odpowienie regulacje, że w przypadku, kiedy Wisła skończy sezon na np. 4. miejscu lub wyżej, to kwota idzie w górę. Podobnie w przypadku np. zdobycia PP lub awansu do pucharów.
DB na konferencji powiedział że nie ma takich dodatkowych punktów premiujący sukcesy sportowe, o ile czegoś nie przekręcił
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 30.06.2021, 13:41
Spokojnie Przecież aneks do umowy można napisać w każdej chwili, po każdym sezonie. O czym z resztą między wierszami było mówione, że nie zamykają się na rozwijanie tej umowy.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 30.06.2021, 15:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.
Zwłaszcza po awansie do LM Wtedy to i Orlen na przodzie koszulki to będą dla nas biedaki i będzie trzeba gadać z Gazpromem
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.07.2021, 02:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja tym widze strategiczne kontrolowanie ryzyka jezeli Orlen sie ulotni za dwa lata. Dobrze sie zabiezpieczyc dluzsza umowa z dobrze znanym sponsorem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 22.07.2021, 16:50
https://www.eska.pl/krakow/wisla-kra...laCB9DbxhfIEqc

No i fajnie
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 29.07.2021, 09:16
https://www.wislaportal.pl/News.html...Az00#.facebook
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 29.07.2021, 10:27
super !!!!!
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.07.2021, 18:56
działałem w kobiecej piłce przez pare lat...powiem tyle, trenera to wybrali....mozna było lepiej.dużo lepiej
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 13.08.2021, 22:39
ile jeszcze frajerstwa?
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.08.2021, 22:49
Myślę że aż do spadku a potem Panowie stwierdza że im nie wyszło. Jak można trzy lata popełniają te same błędy.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.08.2021, 12:21
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Myślę że aż do spadku a potem Panowie stwierdza że im nie wyszło. Jak można trzy lata popełniają te same błędy.
I jakie to błędy?
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 15.08.2021, 18:24
Ja nawet nie odnoszę do Twojego pytania,ale jeżeli przydarzy się kolejny przegrany mecz przez postawę naszych piłkarzy,powinni zacząć wyciągać też wobec Nich konsekwenje...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 16.10.2021, 09:27
No i super. Kolejny kroczek w stronę profesjonalnego zarządzania klubem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów