The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Olo
Junior Member

Od: 03.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.07.2018, 14:17
Czarno jakoś dam radę. Papiery o niezaleganiu us i zus też trzeba załączyć? Przy takich kombinacjach nawet rodo nie póści.. wiesz ile osób jest za granicą? W USA? Chętnie zostaliby socios jako łączność z tradycją, historią itd. Teraz będą przylatywać żeby złożyć papier? Opatrznie zrozumiałeś i wyciągnąłeś złe wnioski. Powodzenia
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.07.2018, 14:39
Nie jestem pewien, czy przypadkiem takiej czlonkowskiej deklaracji nie daloby sie ogarnac elektronicznie czy nawet listownie? Nie mowie o zalozycielach bo to wiadomo, ze trzeba by bylo byc na miejscu, ale o sama deklaracje czlonkowstwa.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.07.2018, 14:55
Moim zdaniem, jeżeli w statucie będzie nie będzie wymogu formy pisemnej, to może być w formie dokumentowej (np. e-mail). Dla celów ewidencji to chyba będzie łatwiejsze niż wersje papierowa.

Myślę, że dużo trudniej będzie ogarnąć głosowanie - od strony formalnej i praktycznej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.07.2018, 15:50
W skrócie odniosę się do kilku wątków.

* * *
Składki

Muszą być proste i przejrzyste. Nie chciałbym widzieć pierdyliarda tabelek z różnymi wariantami. Ktoś wchodzi na stronę i musi widzieć niemal od razu co wybrać. Duże różnicowanie składek wprowadzi tylko niepotrzebny bałagan i zaburzy przejrzystość.

Myślę, że najrozsądniejsze to:
100 - standardowa składka, najszerzej promowana
50 - składka umożliwiająca wejście do stowarzyszenia, jeśli ktoś nie da rady wpłacać 100
200 - składka najbardziej prestiżowa.

Jeśli ktoś chce wpłacać więcej - fantastycznie, niech zrobi to w ramach wpłaty na cele statutowe. Ewentualnie składkę 200 oznaczymy jako 200+. Możemy to promować w wewnętrznej komunikacji, ale nie straszyć tym na zewnątrz, żeby nie zaburzać przekazu.

Składki typu 19,06 czy 190,6 odrzucam - fajnie wyglądają, ale rozstrzał jest za duży.

Jeśli dobrze rozumiem, Wit.Ek zwrócił uwagę, że ze względów formalnych najlepiej żeby składka wynosiła tyle samo. Więc pewnie ze względów formalnych i księgowych trzeba będzie wpłatę rozbić na: 50 zł - składka + jakiś bonus w wysokości: 0, 50 i 150+.

* * *
Po co wchodzić do socios?

Nie zakładamy socios dla korzyści własnej, więc coś takiego jak bonusy przy kupowaniu biletów / karnetów to dla mnie średni pomysł. Na początek naszym przywilejem ma być to, że będziemy decydować na jaki cel mają iść nasze wpłaty i wymagać od klubu stosownych poświadczeń.

Wiele osób chciałoby, by poprzez wejście do socios mieć wpływ na działania zarządu, w jakiś sposób kontrolować, żeby nie narobili dziadostwa. Jednak żadne wejście do zarządu nie wchodzi w grę.

Jeśli socios rzeczywiście urośli by w siłę i zbierane kwoty byłyby rzeczywiście znaczne, to można pomyśleć o wykupieniu akcji klubu i w związku z tym wprowadzenie do Rady Nadzorczej Wisły SA członka wybieranego przez walne zgromadzenie stowarzyszenia Socios.
Czy to takie nierealne? Wg "stechertowej" wyceny klub jest wart 40 mln. Czyli 2% akcji można by kupić za 800 tys. Wystarczy 666 członków płacących regularnie 100 zł by tyle zebrać.

Ostatnimi bonusami mogłaby być możliwość uczestnictwa regularnych spotkaniachj z osobami z klubu, we własnych eventach - to o czym pisał Snow tutaj https://wislakrakow.com/forum/showpost.php?p=1509896

* * *
Legitymacje

Dopóki uczestnictwo w socios nie wiąże się z żadnymi indywidualnymi bonusami dla członków stowarzyszenia to w ogóle nie robiłbym żadnych legitymacji, kart itp... A że generalnie jestem przeciwny bonusom, to w ogóle bym ich nie robił. Co najwyżej wirtualne (logujesz się na profil na stronie socios i widzisz, że jesteś GOLD). Takie karty to niepotrzebny koszt. Kase zbieramy dla klubu, a nie po to, żeby płacić za kolejny plastik w portfelu.

* * *
Niekaralność

JEŚLI w ogóle ruszać ten aspekt to ograniczyłbym to tylko do członków zarządu stowarzyszenia Socios. Bez przesady, że każdego byśmy weryfikowali w ten sposób.

* * *
OPP

Jako że do uzyskania tego statusu potrzeba przynajmniej dwóch lat głupotą byłoby odrzucenie takiej możliwości z założenia. Natomiast jestem sceptyczny jeśli chodzi o 1% - nie chciałbym tu konkurować z TS Wisła, gdzie idzie to na szkolenie dzieciaków czy SKWK. Natomiast OPP to inne ułatwienia i o nie warto się starać.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.07.2018, 15:57
rav napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze rozumiem, Wit.Ek zwrócił uwagę, że ze względów formalnych najlepiej żeby składka wynosiła tyle samo. Więc pewnie ze względów formalnych i księgowych trzeba będzie wpłatę rozbić na: 50 zł - składka + jakiś bonus w wysokości: 0, 50 i 150+.
Można różnicować w wysokości składki, jeżeli wprowadzi się różne kategorie członkostwa (np. zwykłe-pełnoprawne i wspierające-niepełnoprawne). Można także zwolnić pojedynczych (tak przynajmniej to ująć w statucie) członków uchwałą zarządu na wniosek członka albo za szczególne zasługi etc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 21.07.2018, 17:27
Odnośnie niekaralności to tak jak powiedział @rav tylko odnośnie przedstawicieli socios. Sam jestem za granicą i mam papiery o niekaralności sprzed 10 lat (pewnie nieakceptowalne przez pomysłodawcę). My mamy ratować Wisłę i dobrze żeby kasa na ten cel była legalna. Ale nie możemy prześwietlać każdego na starcie. JEżeli ktoś by chciał reprezentować socios wtedy należy go sprawdzić. Ale na początek liczy się kasa i na co zostanie spożytkowana. Trzeba to zrobić z głową. Ten projekt ma szansę i ma sens. Jedno ale. Ten projekt nie może być powiązany z SKWK w ŻADEN SPOSÓB !
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.07.2018, 17:35
Ale co Wy z tą niekaralnością? To jest istotne tylko w odniesieniu do władz i to przy stowarzyszeniach posiadających status OPP.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.07.2018, 20:03
moim zdaniem karty przynależności powinny być w 3 rodzajach zależnie od składki to jest pewnego rodzaju sposób na pokazanie w jak elitarnym gronie się jest.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2018, 20:09
Imo żadne karty, stopnie, rangi. Chcesz wpłacać więcej niema problemu, ale to mam być społeczność równa a nie ty jesteś .... bo dałeś 50zl a ja dalem 200. każdy powinien być taki sam bez wywyższania itp.

Oczywiście pijam kwestie tego kto nas będzie reprezentował itp.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.07.2018, 20:54
chodzi o rodzaje kart np brązowa srebrna i złota a przywileje każdy by miał te same jeśli jakieś będą
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 21.07.2018, 21:08
Ale po co te karty, stopnie, w jakim to celu?
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2018, 21:32
Dokładnie. Sama przynależność do Socios powinna być wyróżnieniem a nie jakieś karty. Fajnie jak by to tak się rozwinęło żeby ludzie za4-5 lat chcieli dołączyć bo to będzie fajny projekt i nobilitacja należeć do takiej grupy która naprawdę sporo znaczy dla Wisly.

Trochę wybiegam w przyszłość ale też fajnie by było jak by na stadnie ewentualnie na spodenkach piłkarzy (coś jak legią teraz ma 4move) pojawiło się logo tej akcji. Nie mówię na stałe, bo myślę że jakiś sponsor powinnen się znaleźć na to miejsce, ale na kilka meczu, żeby niedzielni kibice zobaczyli że coś takiego jest.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
mattrissa
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2010

Stary 22.07.2018, 00:43
Dla mnie idea wplacenia w socios powinna byc bez jakiejkolwiek kwoty minimalnej. Ci ktorzy dadza rade placic 100 czy 200zl / miesiac i tak tyle zaplaca, a Ci ktorzy by nie dali rady wplacac kwoty minimalnej, poprostu by przepadli. W sytuacji bez kwoty minimalnej wiecej ludzi sie zapisze, kogos stac na 10zl, kogos na 20zl i tak dalej, tych ktorych stac na 100, 200 + i tak tyle wplaca.

Oczywiscie mozna rozmawiac o przywilejach dla ludzi wplacajacych najwiecej czy powyzej pewnej sumy np.200zl. lub np. znizki czy inne udogodnienia po wplaceniu jakiejs totalnej sumy np. 1tys.
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 22.07.2018, 08:46
petred napisał(a):Wyświetl post
Ale gdybu projekt się rozrusł to klub mógłby na przykład wyznaczyć na jednej trybunie jakiś sektor tylko dla członków socios (oczywiście bilety karnety opłacali by sobie sami członkowie i nie mieli by przymusu chodzić akurat na ten sektor) To pozwoliło by się jeszcze bardziej zintegrować. Powinny być profity z bycia w socios nie materialne ale wizerunkowe by ktoś kiedyś pomyślał - o tam siedzą tylko socios fajnie by było się tam znaleść kiedyś.
Jestem przeciw. Socios powinno być powszechne i dla każdego a nie stowarzyszeniem tak niedostępnym by przystąpienie do niego było czymś o czym się marzy…

czaro napisał(a):Wyświetl post
Idea stowarzyszenia jest taka, aby tam było egalitarnie i demokratycznie.
Święte słowa. Stowarzyszenie to organizacja, która zrzesza ludzi, którzy wspólnie razem chcą coś zrobić a to co i jak to mają zapisane w statucie.

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien, czy przypadkiem takiej czlonkowskiej deklaracji nie daloby sie ogarnac elektronicznie czy nawet listownie?
Nie dałoby się. Deklaracja członkowska jest oświadczeniem pod którym musi się znaleźć podpis. No chyba że masz podpisz elektroniczny to wtedy tak ale to ma być podpis a nie epuap.

W skrócie odniosę się do kilku wątków.

* * *
Składki

Muszą być proste i przejrzyste. Nie chciałbym widzieć pierdyliarda tabelek z różnymi wariantami. Ktoś wchodzi na stronę i musi widzieć niemal od razu co wybrać. Duże różnicowanie składek wprowadzi tylko niepotrzebny bałagan i zaburzy przejrzystość.

Myślę, że najrozsądniejsze to:
100 - standardowa składka, najszerzej promowana
50 - składka umożliwiająca wejście do stowarzyszenia, jeśli ktoś nie da rady wpłacać 100
200 - składka najbardziej prestiżowa.

Jeśli ktoś chce wpłacać więcej - fantastycznie, niech zrobi to w ramach wpłaty na cele statutowe. Ewentualnie składkę 200 oznaczymy jako 200+. Możemy to promować w wewnętrznej komunikacji, ale nie straszyć tym na zewnątrz, żeby nie zaburzać przekazu.

Składki typu 19,06 czy 190,6 odrzucam - fajnie wyglądają, ale rozstrzał jest za duży.

* * *
Po co wchodzić do socios?

Nie zakładamy socios dla korzyści własnej, więc coś takiego jak bonusy przy kupowaniu biletów / karnetów to dla mnie średni pomysł. Na początek naszym przywilejem ma być to, że będziemy decydować na jaki cel mają iść nasze wpłaty i wymagać od klubu stosownych poświadczeń.

Wiele osób chciałoby, by poprzez wejście do socios mieć wpływ na działania zarządu, w jakiś sposób kontrolować, żeby nie narobili dziadostwa. Jednak żadne wejście do zarządu nie wchodzi w grę.

Jeśli socios rzeczywiście urośli by w siłę i zbierane kwoty byłyby rzeczywiście znaczne, to można pomyśleć o wykupieniu akcji klubu i w związku z tym wprowadzenie do Rady Nadzorczej Wisły SA członka wybieranego przez walne zgromadzenie stowarzyszenia Socios.
Czy to takie nierealne? Wg "stechertowej" wyceny klub jest wart 40 mln. Czyli 2% akcji można by kupić za 800 tys. Wystarczy 666 członków płacących regularnie 100 zł by tyle zebrać.

Ostatnimi bonusami mogłaby być możliwość uczestnictwa regularnych spotkaniachj z osobami z klubu, we własnych eventach - to o czym pisał Snow tutaj https://wislakrakow.com/forum/showpost.php?p=1509896

* * *
Legitymacje

Dopóki uczestnictwo w socios nie wiąże się z żadnymi indywidualnymi bonusami dla członków stowarzyszenia to w ogóle nie robiłbym żadnych legitymacji, kart itp... A że generalnie jestem przeciwny bonusom, to w ogóle bym ich nie robił. Co najwyżej wirtualne (logujesz się na profil na stronie socios i widzisz, że jesteś GOLD). Takie karty to niepotrzebny koszt. Kase zbieramy dla klubu, a nie po to, żeby płacić za kolejny plastik w portfelu.

* * *
Niekaralność

JEŚLI w ogóle ruszać ten aspekt to ograniczyłbym to tylko do członków zarządu stowarzyszenia Socios. Bez przesady, że każdego byśmy weryfikowali w ten sposób.

* * *
OPP

Jako że do uzyskania tego statusu potrzeba przynajmniej dwóch lat głupotą byłoby odrzucenie takiej możliwości z założenia. Natomiast jestem sceptyczny jeśli chodzi o 1% - nie chciałbym tu konkurować z TS Wisła, gdzie idzie to na szkolenie dzieciaków czy SKWK. Natomiast OPP to inne ułatwienia i o nie warto się starać.
Składki

Ustawa Prawo o Stowarzyszeniach mówi, że w Statucie musi się znaleźć zapis o zasadach ustanawiania składek Z tego zapisu nie wynika, że muszą być równe tylko, że muszą być zasady ustanawiania składek więc przyzna, że dziś już nie jestem taki pewien jak wczoraj, że muszą być równe. To co jest pewne to to, że każdy musi płacić i że każdy członek zwyczajny może tyle samo co drugi ale faktycznie czymś powszechnym jest zwalniania członków z opłat a więc różnicowanie, że nie wszyscy wpłacają tyle samo... Poza tym ja zawsze jestem zwolennikiem by tego typu wymóg ustawowy, że ma być zapis o zasadach ustanawiania składek wypełniać poprzez zapis w Statucie, że "Wszystkie zasady dotyczące opłacania składek reguluje Regulamin uchwalany przez Zarząd". Wtedy wymóg ustawowy jest spełniony a każda zmiana nie wymaga zmiany Statutu...

Po co nam socios

Uważam, że docelowo powinniśmy myśleć o zakupie częściakcji klubu.

Legitymacje

Legitymacjom byłem przeciwny ale przypomniałem sobie, że członkowie ROTARY wpinają do klap w marynarkach odznaki stowarzyszenia i myślę sobie, że temat odznak jest do przemyślenia. W PTTK po przejściu na prawdę niewielkiej ilości tras możesz już mieć podstawową odznakę PTTK. Po przejściu jakiejś tam większej ilości km masz prawo do srebrnej.... Więc można zastanowić się nad tym czy odznaki socios nie wprowadzić jako prawo każdego członka a srebrna lub złota odznaka socios przysługuje temu, kto albo płaci wyższe składki albo opłaca składkę jedną dla wszystkich ale oprócz tego dokonuje darowizn w skali roku nie mniejszych niż...

Niekaralność, OPP

Zgadzam się, że niekaralność powinna być ograniczona do członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
Co do OPP. Moim zdaniem status OPP to melodia przyszłości natomiast w chwili tworzenia Statutu już teraz warto wprowadzić takie zapisy by w chwili podjęcia decyzji, że chcemy mieć OPP nie trzeba było robić kolejnych zmian w Statucie...
Odpowiedz cytując
Shifty Powers
Junior Member

Od: 12.2007

Stary 22.07.2018, 09:27
Czy jest przewidziane jakieś spotkanie z zarządem Wisły Kraków SA by wiedzieć jak Oni się zaopatrują na taki typ współpracy?
Shifty
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.07.2018, 10:57
Jest przewidziane spotkanie z zarządem, na którym chcemy przedstawić naszą inicjatywę.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 22.07.2018, 12:22
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien, czy przypadkiem takiej czlonkowskiej deklaracji nie daloby sie ogarnac elektronicznie czy nawet listownie?
Nie dałoby się. Deklaracja członkowska jest oświadczeniem pod którym musi się znaleźć podpis. No chyba że masz podpisz elektroniczny to wtedy tak ale to ma być podpis a nie epuap.
Istotne jest, żeby procedura przyjęcia była jak najprostsza i możliwa zdalnie. Widzisz taką możliwość? Wystarczy deklaracja papierowa przesyłana listem (i podpisana)?

Czy oni łamią prawo:
http://spa-m.pl/formularz-przyjecia
?
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 22.07.2018, 12:40
Jestem przeciwny legitymacjom, kartom, odznakom itd. Przynajmniej na razie. Zgadzam się z głosem (Rav?) że szkoda na to forsy. Może kiedyś jak sytuacja klubu się ustabilizuje. Poza tym jeżeli decydujemy się na stworzenie takiego stowarzyszenia to chyba nie dla legitymacji itd tylko aby pomóc Wiśle. Kwestia niekaralności nieistotna poza oficjalnymi przedstawicielami. Poza tym na wewnętrzne potrzeby każdy może do deklaracji dołączyć oświadczenie, ze nie jest karany. Tylko czy to rzeczywiście potrzebne?
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Od: 05.2018

Stary 22.07.2018, 12:59
Pytanie czy SKWK będzie miało na tym łapę, albo swoich ludzi bo jestem chętny ale bez SKWK
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.07.2018, 13:08
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ale z czego ten wymóg formy pisemnej wynika?
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Stary 22.07.2018, 13:26
Bo mogę dać 200 do 300 zł miesięcznie ale jeśli SKWK i ludzie z SKWK będą od tego zdala
Odpowiedz cytując
art.b
Junior Member

Od: 10.2006

Stary 22.07.2018, 14:10
Dla mnie to oczywiste że Projekt Sosios szerokim łukiem omija SKWK choć nie można nikomu z nich zabronić do przystąpienia do Socios
Odpowiedz cytując
art.b
Junior Member

Od: 10.2006

Stary 22.07.2018, 14:14
To powinno być oczywiste że projekt "Socios" omija szerokim łukiem SKWK, ale nikomu z nich nikt nie powinien zamykać drogi by mógł też przystąpić .....
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Stary 22.07.2018, 14:16
Chodzi mi o to by nie mogli rządzić i wpływać na decyzje tej grupy
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 22.07.2018, 16:52
Cześć.

Szybki projekt, zrobiony na kolanie Co myślicie o czymś takim?

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 22.07.2018, 17:11
Projekt Socios nie jest tworzony ani w opozycji do SKWK ani przez czy wraz z SKWK. Ja bym bardzo chciał, żeby do Socios zapisywało się jak najwięcej kibiców, jeśli któryś z nich należałby kiedyś lub obecnie do SKWK to nie widzę w tym nic złego.

Generalnie wątek SKWK w dyskusji o Socios uważam za niepotrzebny.

Dygresja 1: Jest nas już prawie 150 (www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9984)

Dygresja 2: Ten list pbs.twimg.com/media/DitHXVHWsAA3Qn8.jpg to chyba też kierunek w dobrą stronę?
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 22.07.2018, 17:23
Generalnie wątek SKWK w dyskusji o Socios uważam za niepotrzebny.
A ja uważam, że wprost przeciwnie. Bardzo wielu kibiców Wisły, nie przyłączy się do Socios, jeśli nie będą pewni, że to stowarzyszenie nie ma nic wspólnego z SKWK. Ja również. A że nie jestem sam świadczy kilka wcześniejszych postów.
rrr
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 22.07.2018, 17:26
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
A ja uważam, że wprost przeciwnie. Bardzo wielu kibiców Wisły, nie przyłączy się do Socios, jeśli nie będą pewni, że to stowarzyszenie nie ma nic wspólnego z SKWK. Ja również. A że nie jestem sam świadczy kilka wcześniejszych postów.
Zdefiniuj nic wspólnego.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 22.07.2018, 17:32
Zdefiniuj nic wspólnego.
Całkowicie niezależni od SKWK.
rrr
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 22.07.2018, 17:34
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Całkowicie niezależni od SKWK.
Zdaje się, że chwilę wcześniej to napisałem:

Projekt Socios nie jest tworzony ani w opozycji do SKWK ani przez czy wraz z SKWK.
Projekt Socios jest niezależny od SKWK.

I dlatego uważam, że nie ma co o tym dłużej gadać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów