The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 11 16,42%
osłabi 53 79,10%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 3 4,48%
Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szejkspir
Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 16:20
Za wislakrakow.com:
Cytat:
Wciąż nie ma przełomu w negocjacjach w sprawie nowego kontraktu defensora Wisły, Arkadiusza Głowackiego. Rozmowy toczą się od wielu miesięcy, jednak porozumienia nadal nie osiągnięto. Sam piłkarz zdążył już ustalić warunki nowej umowy z dyrektorem sportowym, Jackiem Bednarzem, te jednak zostały zawetowane przez Radę Nadzorczą klubu. Głowacki miałby zarabiać pod Wawelem blisko milion złotych rocznie, co szefowie Wisły uznali za kwotę zbyt wysoką. Na ostateczne decyzje będziemy musieli więc jeszcze poczekać.
W Wiśle, wciąż tak jak było. Wszystko w rękach "góry" (nie mam tu na myśli Cupiała). Nawet gdyby chłopak znalazł, przywiózł na Reymonta i dogadał się z super zawodnikiem i jego klubem, i tak wszystko zepsuje grupka spasionych i obrosłych w piórka "speców"...
Takie targi z Głowackim, nie wróżą dobrze transferom młodych, zdolnych zawodników za których trzeba zapłacić.

Bednarz robi swoją robotę najlepiej jak potrafi. Nawet gdyby był, nie zadecycuje w sprawach finansowych. Myślę, że i tak nas mile zaskoczy jak na skąpe warunki.
Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i irracjonalnie, ale Bednarz nie ma do dyspozycji wielkich pieniędzy. To nie wynika z ubóstwa finansowego polskiej piłki, ale specyficznego zarządzania finansami naszego klubu.
Powód: dodatek ;)
Ostatnio edytowane przez szejkspir : 12.06.2008 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując
Basti_90
Member

Od: 01.2006

Stary 12.06.2008, 16:37
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Jeśli rada nadzorcza nie zgodzi się na przedłużenie kontraktu z Głowackim, to uznam to za szkode spółki, chcieli kupować jakiegoś 32 latniego Bułagra za 250 tys euro(mniej wiecej tyle ile chce Głowacki) + kontrakt.
Głowacki najlepszy w tej drużnie nie dostanie wyższego kontraktu? to kpina.
Już za to skąpstwo poszedł "Pampers", i niedługo może nas opóścić Głowacki.
btw. Czemu nie wyzywacie Głowackiego że chce więcej niż "chcą dać"?
Rozumie, ze to aluzja do Kosowskiego, wiec odpowiem Ci na to. Kosa po wypromowaniu sie stosunkowo szybko odszedl z Wisly, gdy po nieudanym podboju zachodu wrocil do Wisly, dzieki ktorej wrocil nawet do reprezentcji, zaczal strzelac fochy, ze mu na pampersy nie starcza i plakac po gazetach, jaki to on nie jest biedny i poszkodowany. Glowa za to gra u nas od 8 (? - tak dlugo, ze az sie pogubilem) lat, nie chodzi po gazetach nadajac jaka to Wisla skapa, ma juz 30 na karku (jest to dla niego jedna z ostatnich szans na wyjazd za granice i na wieksza kase). Widzisz rozniece? Temat Kosowskiego uwazam wiec za zamkniety, bo juz nie ma go w Wisle od kilku miesiecy, a co chwile powraca jego temat.
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 12.06.2008, 17:24
szejkspir napisał(a):Wyświetl post
Za wislakrakow.com:

W Wiśle, wciąż tak jak było. Wszystko w rękach "góry" (nie mam tu na myśli Cupiała). Nawet gdyby chłopak znalazł, przywiózł na Reymonta i dogadał się z super zawodnikiem i jego klubem, i tak wszystko zepsuje grupka spasionych i obrosłych w piórka "speców"...
Takie targi z Głowackim, nie wróżą dobrze transferom młodych, zdolnych zawodników za których trzeba zapłacić.

Bednarz robi swoją robotę najlepiej jak potrafi. Nawet gdyby był, nie zadecycuje w sprawach finansowych. Myślę, że i tak nas mile zaskoczy jak na skąpe warunki.
Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i irracjonalnie, ale Bednarz nie ma do dyspozycji wielkich pieniędzy. To nie wynika z ubóstwa finansowego polskiej piłki, ale specyficznego zarządzania finansami naszego klubu.
Ludziska zrozumcie , że RN zawetowała ten kotrakt ze względu na jego długość ( 5 lat ) .
Miał zarabiać milion zł X 5 lat to daje 5 mln czyli około 1,4 mln euro za połowe kwoty to my kogoś sciagniemy i to młodszego , reszta na kontrakt trzyletni styknie , wiec nie dziwie sie RN , że zablokowali ten kontrakt bo dla mnie tez jest za długi , 3 lata to max.
Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Od: 06.2008

Stary 12.06.2008, 17:41
Wygląda to na kolejne sygnały że kupimy jak kogoś sprzedamy:(

No coż. Co do Iwańskiego. Nic by się nie stało jakby do nas nie przyszedł. Ale boję się że jak pojdzie do Legii będzie ona za mocna. Mają silny skład, a jednocześnie nasz nie gwarantuje że będziemy od nich lepsi. Iwański to świetny gracz na słabe drużyny i Legia przestanie gubić punkty w meczach z frajerami bo Iwański albo coś z wolnego albo zaasystuje.
Iwański to będzie spore wzmocnienie Legii.

Lewandowski dla Lecha w następnym sezonie nie będzie wzmocnieniem. Ale myślę że za 2-3 lata ten chłopak będzie strzelał dużo goli i napewno ok 1mln Euro będzie wart. W Lechu moim zdaniem skończy jak Micański czy Pitry. Wystarczy że nie będzie strzelał goli od zaraz. Ale jego sprawa. U nas napewno by miał szanse większe. Może nie grałby w pierwszym od zaraz. Ale napewno taką drogą jak Boguski miałby szanse się wypromować. Bo jednak Wisła to co miała dobrego zawsze wypromowała. Przykłady choćby Boguski czy Brożek.

Wisła nie marnuje za dużo talentow. Może z wyjątkiem Małeckiego ktory uważam że talent ma nieprzeciętny. I przydałoby się jakieś wypożyczenie na 2 lata gdzieś. Żeby koleś się zaaklimatyzował i pokazał co potrafi. W Wiśle będzie mu bardzo cieżko się rozwinąć.

Rownież Kokoszka gra za mało... Powinien zastępować Clebera w meczach o pietruszkę a tego nie było...
Myślę że w przypadku Kokoszki zastanawiamy się czy na niego stawiać bo ma 1 wadę. Szybkość... nie jest idealna pewnie dlatego nie gra jeszcze w 1 składzie.

Tym nie mniej Iwański zawsze gwarantuje dobrą grę przeciw cieniasom. A np. Garguła jak nie jest w formie( a był chyba tylko 2 rundy) to nawet z cieniasami nie potrafi roztrzygnać meczu.

Ale jakbyśmy np. pozyskali tylko Bartczaka i Pawłowskiego też by było git... a może jeszcze Majewski? Bo nie ma fuzji, nie ma pucharow, może chcieć odejść.
Bartczak Pawłowski i Majewski, byłoby jeszcze ciekawiej. Legia by była z Iwańśkim groźna ale my z każdą rundą roślibyśmy w siłę bez zakupow

A jaka to by była inwestycja. Wydalibyśmy z 1,5 mln Euro ale ci piłkarze za 3 lata mogliby być warci 6mln a i jeszcze zarobki by mieli mniejsze niż Iwański. Także jest wiele drog, ale ważne czy mamy pieniądze na wydanie czy nie
Ostatnio edytowane przez TheCid : 12.06.2008 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 12.06.2008, 17:47
Tym co donoszą pismaki o Lewandowskim bym się w ogóle nie sugerował dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu od zainteresowanego. Zgodnie z doniesieniami naszej prasy Lewandowski miał już być na 100% zakontraktowany kolejno w połowie klubów z naszej ligi. Teraz dla odmiany ma "finalizować" kontrakt z Lechem. Jak to ujął ktoś na forum Lecha Lewandowski "w czwartki i w poniedziałki jest blisko Legii, w środy blisko Lecha , we wtorki Cracovia daje najwięcej, a w pozostałe dni to Wisła juz go prawie kupiła".

Poważniejsza wydaje się sprawa Głowackiego, ale i tu dziennikarzyny twierdzą różne rzeczy: najpierw, że Głowa się zgodził na 250 tys euro, teraz że chce milion złotych (czyli ok. 300 tys euro). A to zasadnicza różnica, bo moim zdaniem na pierwszą stawkę w pełni zasługuje, a co do drugiej to już mam wątpliwości - obrońca z najwyższym kontraktem w klubie to nie jest norma.

Ja tylko nie rozumiem czemu Bednarz sobie łysinkę na Karaibach opala w czasie okienka transferowego. Czy nie mógł sobie wziąć wolnego we wrześniu gdy już będzie posprzątane? Żeby się potem nie okazało, że z niektórymi transferami jest za późno.
Ostatnio edytowane przez Gabri : 12.06.2008 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Stary 12.06.2008, 17:51
Tak czy inaczej jak Wisła nie ma 3 mln Euro na wydanie to wiele nie zdziałamy. Tzn w kontekście takich piłkarzy jak Pawłowski Majewski żeby ich kupić trzeba mieć pieniążki to inwestowania. A Iwański jeżeli mu się kontrakt kończy w grudniu to nie może być wydatek większy niż 200-300tys Euro.I pewnie taka jest oferta Legii.

Dlatego teraz trzymam kciuki za Dudke. Jak nie spieprzy dzisiaj i w następnym meczu... to 3 mln Euro będą... bo jeszcze wierzę w tego tajemniczego sponsora. To jak wpływy będą z 7 mln Euro to może Cupiał z 3 wyda

Oczywiście to fikcja... ale:
Kuciak Bartczak Brezoviec Pawłowski Majewski Lewandowski i przybijam Bednarzowi piątkę

Trzeba by kasy jak lodu żeby ich sprowadzić. Pewnie z 4 mln Euro. Ale za 2 lata za nich można dostać 15
Takie rzeczy tylko w Erze

Jednocześnie wydaje mi się że wszelkie nasze działania są wstrzymane bo nie wiemy ile będzie na wydanie...
Ostatnio edytowane przez TheCid : 12.06.2008 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 12.06.2008, 18:07
goool.pl napisał(a):Wyświetl post
Były reprezentant Polski wprawdzie uzgodnił już warunki swojej umowy z dyrektorem Jackiem Bednarzem, ale Rada Nadzorcza ostatecznie nie zaakceptowała wysokości jego zarobków.
Dziwne... chyba najpierw Bednarz powinien uzgodnić maksymalną kwotę z radą a potem rozmawiać z zawodnikiem, a nie na odwrót.

ps. to goool.pl już ruszył po ataku hakerskim ?
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 12.06.2008 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 13.06.2008, 00:31
Moze by tak nakazac w regulaminie ze zanim napiszesz post ,przeczytaj ten -----

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
BUAHAHAHA- zaczęło się... Tak Wisła chyli się ku upadkowi, a Legia pewnie kroczy po kolejny tytuł mistrzowski...
Ludzie, Legia póki co zatrzymała dwóch niezłych ofensywnych grajków, choć chimerycznych to jednak niezłych. Nie zatrzymała swojego najlepszego stopera i moim zdaniem będzie miała spore kłopoty z obroną, jak kogoś nie dokupi. W ofensywie kupili jakiegoś noname'a z Hiszpanii i Rockiego, którego nie chce duża część kibiców. Biorąc pod uwagę jak wąską kadrę mieli w zeszłym sezonie, i że uszczupli się ona zapewne o kilku kolejnych zawodników, to Legia raczej póki co zachowuje status quo.
Leszki? Oni mogliby ściągnąć Kakę, Ronaldo i Drogbę a i tak nie zdobyliby mistrza. To jest taki klub, który w czołówce potrafi być tylko wtedy kiedy reszta stawki jest cienka.
Co do Iwańskiego, to ja mam wielką nadzieję, że Legia go kupi, będzie jeden problem z głowy.
Lewandowskiego w życiu może i kilka razy widziałem, ale jak gra nie zwracałem uwagi, więc się nie wypowiem czy warto, czy nie i za ile.
A co do Bednarza, to zaufajcie facetowi, znowu ściągnie nam dwóch-trzech noname'ów, będziecie wieszali na nim psy, a za rok a może nawet szybciej, okaże się, że i tak rację miał Bednarz. Póki co do Wisły wyszperał Jirsaka, Dudu i Diaza i każdy z tych piłkarzy ma coś w sobie. Zaufajcie naszemu dyrektorowi sportowemu, bo zna się na tym co robi
.

Co chwila to samo,placze ze Bednarz zly bo sie opala i ni nie robi a Legia z Lechem kupuja odpowiednio Kake z Juninho.:lol

Wyluzujcie i troche wiecej wiary w naszego dyrektora sportowego.

I zanim znowu cos napiszcie ,przecztacje jeszce raz post Urana ,bo tam jest wszytsko napisane
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Stary 13.06.2008, 01:16
Ile Dudka musi przebiec kilometrow żeby wreszcie jakaś oferta skapła. No znęcają się nad chłopakiem. Nie no to nie żarty. Liczę że pan futbolu nam sprowadzi jakąś ofertę dla niego bo nie będzie kasy na poządne wzmocnienia.
Odpowiedz cytując
jizzz
Banita

Od: 05.2008

Stary 13.06.2008, 08:46
Lewandowski zagra w Lechu

Życie Warszawy | 2008.06.13 06:00
Robert Lewandowski, król strzelców minionego sezonu II ligi, opuszcza Znicz Pruszków. Przenosi się do Lecha Poznań.

Na zakup napastnika z Pruszkowa ochotę miały niemal wszystkie zespoły, które szykują się do gry w ekstraklasie. Ostatnio pojawiły się nawet informacje o odejściu uzdolnionego napastnika do... Lazio Rzym. Lewandowski do końca uzależniał swoją decyzję o odejściu od ewentualnego awansu Znicza do ekstraklasy. Jednak po fiasku, jakim zakończyły się rozmowy na temat połączenia Śląska Wrocław z Groclinem Grodzisk Wielkopolski, Znicz praktycznie nie ma już żadnych szans na uzyskany przy zielonym stoliku awans. Poza tym miałby spore kłopoty z uzyskaniem licencji, ponieważ prace nad sztucznym oświetleniem i podgrzewaną murawą na stadionie w Pruszkowie uległy znacznemu opóźnieniu.

Szkoleniowiec „Kolejarza” Franciszek Smuda obserwował Lewandowskiego już w majowym meczu z Polonią Warszawa. Wtedy jednak zaprzeczał jakiemukolwiek zainteresowaniu tym piłkarzem, ale – jak się okazało – była to jedynie „zasłona dymna“, która pozwoliła nie przekroczyć ceny 1,5 miliona zł za piłkarza. Napastnika Znicza obserwował także szkoleniowiec warszawskiej Legii Jerzy Urban. W stołecznej drużynie Lewandowskiemu byłoby jednak trudniej przebić się do pierwszej jedenastki. To właśnie ten fakt i możliwość gry w europejskich pucharach zaważyły na decyzji piłkarza. Do podpisania umowy prawdopodobnie dojdzie w ciągu kilku dni, po powrocie Lewandowskiego z wakacji w Egipcie.Szkoleniowiec Znicza Pruszków Jacek Grembocki już rozgląda się za nowymi piłkarzami, ponieważ bliscy odejścia są dwaj inni kluczowi piłkarze w minionym sezonie.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=160f8
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 13.06.2008, 09:13
Po 1:
Czy żaden geniusz nie wpadł na myśl, że wakacje Bednarza mogą być tylko zasłoną dymną?
2.Lewandowski niemal podpisał kontrakty z połową klubów 1 ligi + klubem serie A.Cięzko to zrozumieć, że tego typu gierki są rozkręcane przez menadżerów zawodnika by wymóc na klubach bardiej zdecydowane ruchy?
3.Mówiąc rada nadzorcza, myśl Cupiał.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.06.2008, 09:46
Dziwne jest tylko to, że Bednarz negocjuje niejako na ślepo bo nie zna maksymalnych warunków jakie może zaproponować Głowie. Oczywiscie jeśli to wszystko prawda.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.06.2008, 09:59
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=160f8

czytaliscie to?

Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Stary 13.06.2008, 10:15
no to mamy 1 porażkę transferową na koncie

z mojej listy zostaje:
Kuciak
Bartczak
Majewski
Brezoviec
Pawłowski
Ostatnio edytowane przez TheCid : 13.06.2008 o godz. 10:28.
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.06.2008, 11:16
Lewandowski nic jeszcze nie podpisal. Malo było juz takich wiadomosci? Moze i jest mu najblizej do Lecha ale jeszcze nic nie podpisal!

Od pracy Bednarza sie odwalcie. Nikt z Was nie wie gdzie on teraz jest, co robi, z kim negocjuje, kogo obserwuje. Wierzcie dalej naszym kochanym gazetą!

Mam nadzieje ze skonczy sie to tak jak po wczesniejszym okienku kiedy to tak wszyscy jechali po Bednarzu a On po cichu robil robil swoje!

PS: TheCid (Acapelo) wrociles?
Odpowiedz cytując
Ksawery
Member

Od: 04.2007

Stary 13.06.2008, 11:42
Dokładnie, nic się nie nauczyliście po ostatnim okienku? Prawie wszyscy pluliście na Bednarza że nic nie robi i że Legia go przysłała żeby u nas mieszał a dał nam bardzo dobre transfery (oprócz Rado ale nikt by wtedy nie powiedział że to zły transfer) Wstrzymajcie się z opiniami do zakończenia okna transferowego.
Co do Lewandowskiego to nie oglądałem go w żadnym meczu, ale wątpię żeby on sam wybrał naszą ofertę. U nas jest Brożek Boguski i Niedzielan który wraca do zdrowia i formy i wygryzienie tych zawodników będzie dla niego strasznie trudne. Gdyby jednak doszło do jego transferu skończyłoby się to pewnie tak jak z Ćwielongiem, że zostałby wypożyczony do innej drużyny.
Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Stary 13.06.2008, 13:20
Cytat:
Legia Warszawa wygrała z Wisłą Kraków wyścig o Macieja Iwańskiego - poinformował "Przegląd Sportowy".
Warszawski klub zdecydował się wyłożyć za pomocnika KGHM Zagłębia Lubin około 600 tys. euro. - Jeśli chodzi o kluby, to mamy wszystko ustalone. Teraz Maciek musi dogadać się w sprawie indywidualnego kontraktu - powiedział dyrektor sportowy "Miedziowych" Jakub Jarosz.
Sprowadzenie Iwańskiego nie jest uzależnione od sprzedaży Rogera. Kierownictwo Legii liczy na dobry transfer naturalizowanego Brazylijczyka, ale jeśli Roger nie odejdzie, to walka o miejsce w pomocy zapowiada się pasjonująco.
2 porażka transferowa
w sumie szkoda. Iwański moglby pasować do naszej taktyki
Ostatnio edytowane przez TheCid : 13.06.2008 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 13.06.2008, 13:55
I mam nadzieję że Iwański odejdzie do Legi. Z taką mentalnością jaką prezentuje nie wróżę mu sukcesów. Podobno dzięki niemu zwolnili Michniewicza. Taki typ piłkarza co potrafi zniszczyć atmosferę w zespole.
A co do Lewandowskiego najbardziej mnie boli to, że Wisła nie potrafi sfinalizować jego kupna. Niektórzy piszą że się nie sprawdzi. I co z tego ? Jesteśmy mistrzem Polski, to my musimy rządzić zarówno w lidze jak i w przerwie transferowej. To my mamy zapewniać rozwój obiecującym piłkarzom. Kupując Lewandowskiego utrzemy nosa innym klubom, a także obniżymy im morale.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.06.2008, 13:56
jak zwykle wszyscy kur** krytykujecie Łysego z Warszawy... dziecinne -.- Guła też był PRAKTYCZNIE w Wiśle. No nic, nadejdzie dobry moment na transfery ; ) uwazacie ze Lewandowski jest lepszy niz Ćwielong. On tylko w drugiej lidze cos gral ale tez z tymi slabszymi rywalami wiec nie gadajcie tak jakby on byl kims niesamowitym... Iwanski strzelal ladne bramki ale dla mnie Jirsak lepszy... PRZESADZACIE !
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.06.2008, 14:01
skoro Iwański w Legii to może głównym celem dla Bednarza jest teraz Garguła
Odpowiedz cytując
Jip
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 13.06.2008, 14:03
nie ma co oceniać teraz pracy Bednarza, wstrzymajmy się z tym do końca okienka. Ja wierze w tego Pana i wiem, że zaskoczy nas czymś miłym ;]
Odpowiedz cytując
TheCid
Banita

Stary 13.06.2008, 14:03
Też mi to się jakoś zbiegło bo akurat jak okazało się ża Garguła nawet z ławki nie wchodzi na EUro temat Iwańskiego jakoś nagle przycichł. No ale sam już nie wiem ktory z nich bardziej by do Wisły pasował. Tyle w tym temacie. Poza tym nie wiadomo co z Majewskim? Może on już nie chce grać w Grodzisku a nasi wymyślili że jak mają płacić 600tys Euro to wolą już trochę dołożyć i kupić Majewskiego?

A co do gwiazdorstwa to niestety ale jeszzcze bardziej brak profesjonalizmu widać było po Matusiaku a wiadomo że to bliski kumpel Garguły. Garguła to też rozkapryszona gwiazdeczka więc może na środek pomocy przyjdzie ktoś jeszcze 3?

Zobaczcie że taki Groclin znalazł 2 wielkie talenty w ostatnim czasie w niższych ligach. Oboje by mieli szansę grać w 11 Wisły, Jodłowiec i Majewski. Do nas nie przyszedł w zasadzie nikt z zaplecza o takich umiejętnościach ostatnio...
Ostatnio edytowane przez TheCid : 13.06.2008 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 13.06.2008, 14:17
Boze widziesz i nie grzmisz? Wielka gwiazda 2 ligi za chore pieniazki idzie do Lecha, kolejna gwiazdka ktora w glowie ma tylko cyferki idzie do Legii....to nie koniec swiata przeciez. Ja z transferu Iwanskiego sie nie ciesze...Dodajmy jeszcze ze to nic pewnego Bo to " nie w tym tygodniu"
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.06.2008, 14:51
TheCid napisał(a):Wyświetl post
2 porażka transferowa
w sumie szkoda. Iwański moglby pasować do naszej taktyki
Spokojnie, jeszcze nic nie jest pewne - http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,8..._Iwanskim.html
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 13.06.2008, 15:23
Jak czytam komentarze w tym temacie to zadaje sobie jedno pytanie:

Czy tutaj ludzię chcą by Wisła kogoś kupiła, tylko po to by inni danego piłkarza nie mieli, nawet jak ten piłkarz nie jest dostatecznie zdolny na kadrę Wisły?
Prawda jest taka, że w naszym zespole jest śmietanka Ligi i trudno kogoś znaleźć (juz nie mówiąc o kupnie) kto mógł by być dla naszej kadry realnym wzmocnieniem.
A piłkarze z naszej rezerwy?80% zawodników znalazło by sie w podstawowym składzie każdego polskiego klubu.

W Wiśle grają czołowi Polscy piłkarze, który sa tu sprowadzani systematycznie od 10 lat.Nie wazne czy to chodzi o Wisłę czy Wisłę II.Mamy najlepszych polskich piłkarzy, a też nie ma co przepłacać, w momencie gdy tylko ktoś zabłuśnie strzelając pare bramek w II lidze.
Gdy kupiliśmy Ćwielonga to ile on miał bramek w Ruchu?

Moim zdaniem już lepiej wyłożyć godziwe pieniądze za piłkarzy pokroju nowego zawodnika Lecha
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.06.2008 o godz. 15:34.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Ciao, Ciao Dario
Banita

Stary 14.06.2008, 00:48
Napalacie sie na tego Iwanskiego a prawda jest taka ze Garguła nam by się bardziej przydał bo w razie czego może też grać na pozycji Zienczuka( w razie tfu tfu jakiegoś wyłączenia z gry). Co prawda jego umiejętności są jeszcze większą niewiadomą bo na poziomie reprezentacyjnym to on zagrał najwyżej 1 rundę.

A Lewandowski owszem może być dobry ale myślę że to piłkarz klasy Micańskiego itp. Więc zamieni stryjek(Lech) siekierkę na kijek.
Nam potrzebny jest wyższy napastnik chociaż z 1,85 co by umiał dobrze grać. W Czechach by było fajnie poszukać bo u nas nie ma takich. Magera, Necid, Dosek to wszystko są bardzo ciekawe nazwiska ktore są miej więcej w naszym zasięgu.

Najważniejsze dla przyszłości klubu sprawy to czy będzie ten sponsor i czy sprzedamy tanio Dudkę czy będziemy się targować nawet wbrew jego woli(a co za tym idzie że może zostać)

Jak tyle chcą dać za Jodłowca to chyba my taniej Kokoszki nie poscimy. Są chyba talentem porownywalni i umiejętnościami.
Ostatnio edytowane przez Ciao, Ciao Dario : 14.06.2008 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 14.06.2008, 02:30
Ludzie dajmy sobie spokój na razie z licytacją. Legia i Lech w ostatnim czasie sprowadzili kilku piłkarzy ale nie róbmy z tego jakiś fajerwerków. Zwykli wyrobnicy i tyle. Zaufajmy Bednarzowi ja wierzę ,że facet sprowadzi ciekawych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
Ciao, Ciao Dario
Banita

Stary 14.06.2008, 08:27
Na razie to chciałbym ci przypomnieć że Głowacki w Chievo Verona. Nasz jedyny nie wiekowy pewny stoper.
Odpowiedz cytując
tomazo
Junior Member

Od: 01.2004

Stary 14.06.2008, 08:52
Ciao, Ciao Dario napisał(a):Wyświetl post
Na razie to chciałbym ci przypomnieć że Głowacki w Chievo Verona. Nasz jedyny nie wiekowy pewny stoper.
Tak a Kokoszka to ma 40 lat
Odbij w lewo dziki kolarzu
Odpowiedz cytując
Replay73
Member

Od: 07.2007

Stary 14.06.2008, 10:11
Ciao, Ciao Dario napisał(a):Wyświetl post

Głowa coś podpisał ?

Ileż jeszcze tych reinkarnacji poetów/acapelów/thcidów jeszcze będzie. Głowa (nie mylić z Arkiem ) boli Zbanowany jeden, w 5 minut rodzi się następny.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów