The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2011, 22:35. [5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
no cóż

Cypr pokazał nam gdzie jest miejsce polskiej piłki...

owszem były posty że zwyciestwo bylob ponad stan , ze zaslugujemy tylko na grupe LE

ale jednak , apetyt rosnie w miare jedzenia , awans byl na wyciagniecie reki , rozczarowanie jest olbrzymie

WIEC TERAZ , KONIEC Z ROZKMINAMI PUCHAROWYMI , TRZEBA WYGRAC TE LIGE ZEBY ZA ROK ZNOWU SPROBOWAC SZCZESCIA W LM !!!

KONIEC Z OSZCZEDZANIEM SIL NA PUCHARY TRZEBA ZDOBYC MISTRZA !!!

w sobote pierwszy krok , zwyciestwo z Lechia OBOWIAZKOWE !!!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.08.2011, 23:24
Mecz jak mecz. Pewnie przyjdzie z 15 tysięcy,Kafarski nic nie wymyśli,bo niby co? Będą się bronić, Melikson zrobi jakąś akcje, Biton może strzeli a może Genkov. Małecki kilka razy sam się wkręci w ziemie. Wygramy,trzy punkty. I tyle. Szara ligowa rzeczywstość.

Zapewne wszyscy będą żyli,kogo mamy w grupie LE, i będa bujać w oblokach,że wyjdziemy z grupy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.08.2011, 23:57
Koniec ze zwalaniem na europejskie puchary. Trzeba to wygrac bo Lechia nam ostatnimi czasy lezy najbardziej.
Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 24.08.2011, 00:04
Ale Lechia ( szczególnie Kafarski i kilku grajków) , będą grali o wszystko , więc sądzę że nie będzie z nimi łatwo ... mimo to ma nadzieję że przyczynimy się do zwolnienia Kafarskiego , bo Lechia z nim nie ma szans rozwoju ...
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 24.08.2011, 00:10
Na mecz jak ulał pasuje hasło: "Zagrajcie jak APOEL!"
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.08.2011, 10:14
Zobaczymy teraz na ile nasi są silni psychicznie. Skończyła się LM, czas na naszą skopaną ligę. Mam nadzieję, że nie zobaczymy to samo co w meczu z Widzewem (czyli dreptanie igranie wszerz).
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 24.08.2011, 10:26
Abstrahując od wszystkich wypowiedzi mniej lub bardziej nawiązujących do meczu na Cyprze - chciałbym, żeby w meczu z Lechią zagrał Czekaj. Ciekawe, na ile moje "chciejstwo" będzie miało przełożenie na rzeczywistość, na którą nie mam żadnego wpływu
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.08.2011, 11:13
Lechia nie będzie miała lepszej okazji na przelamanie niż mecz z nami. Ja obstawiam porażkę 0:1 po żenującej grze. Druzyna jest rozbita i nie dziwię im się.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Stary 24.08.2011, 11:20
a ja myślę że Maaskant potrafi wydobyć z chłopaków sportową złość i właśnie teraz będą chcieli coś udowodnić. Wiedząc że LM była tak blisko na pewno będą chcieli spróbować za rok.
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 24.08.2011, 11:32
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Lechia nie będzie miała lepszej okazji na przelamanie niż mecz z nami. Ja obstawiam porażkę 0:1 po żenującej grze. Druzyna jest rozbita i nie dziwię im się.
Ja nie wierze, że my wygramy w Krakowie. Nie z Kafarskim na ławce. Lechia gra nijako i jest nieskuteczna.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 24.08.2011, 11:33
Obstawiam remis albo porazke, w ciagu paru dni Ameruki nie odkryjemy. A Lechia musi sie przelamac, do tego limit szczescia wykorzystany. Defensywne ustawieni, slaby mecz, jesli zdobedziemy bramke bedziemy pozniej bronic i pewnie cos wpadnie. Czyli zobaczymy Wisle jak od poczatku sezonu w lidze.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.08.2011, 11:36
Mam nadzieje, że nie będzie gadki typu "chcemy dać odpocząć paru zawodnikom po wyprawie na Cypr". W tym meczu nie interesuje mnie tylko zwycięstwo. Chcę zobaczyć silną mentalnie drużynę, której zależy na MP.
Odpowiedz cytując
Rasialdo
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.08.2011, 11:43
Wygramy 2 bramkami.Zagramy kilka prostopadłych piłek i bd po meczu.Lechia gra niby wizualnie nieźle,ale obronę mają dziurawą.Tak na marginesie ciekawe będzie jak zareagują kibice Arsenalu jak odpadną dzisiaj.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.08.2011, 11:46
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wierze, że my wygramy w Krakowie. Nie z Kafarskim na ławce. Lechia gra nijako i jest nieskuteczna.
Czyli Wisła jest dla Was na chwilę obecną rywalem jak znalazł na przełamanie. Już widzę, że niektórzy pisza, że tylko zwycięstwo. Sami struci pewnie chodzicie a od piłkarzy wymagać będziecie że zagraja na pełnej ku***e. Niestety. Trzeba Cypr przeboleć...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 24.08.2011, 11:47
Ten mecz będzie testem, dla Wiślaków i Maskannta, muszą wejść wygrać i to wygrać w dobrym stylu, już nie będzie tłumaczeń że puchary itp... Jeśli mamy za rok walczyć o LM obraz gry musi się zmienić diametralnie.
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 24.08.2011, 11:59
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Czyli Wisła jest dla Was na chwilę obecną rywalem jak znalazł na przełamanie. Już widzę, że niektórzy pisza, że tylko zwycięstwo. Sami struci pewnie chodzicie a od piłkarzy wymagać będziecie że zagraja na pełnej ku***e. Niestety. Trzeba Cypr przeboleć...
A czego innego można wymagać od druzyny za wsparcie jakie za każdym razem dostają. Wiesz gdyby u nas miał kto bramki strzelać to jeszcze bym zwycięstwo mógł obstawiać. No ale jak oglądałeś choć jeden mecz Lechii w tym sezonie to samo za siebie mówi, czasem troche wiatru i nic poza tym. Nasz zespół jest niestety bezzębny. Bo Traore w meczu z Wami nie zagra, a Wiśniewski może nie mieć za wielu sytuacji w sobote. Z Dawidowskim czy super Poźniakiem to Wisły sie nie da pokonać No nic zobaczymy, ale różowo tego nie widze.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 24.08.2011 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
Jeden
Member

Od: 10.2010

Stary 24.08.2011, 12:22
Szkoda,że gramy akurat ten mecz z przyjaciółmi bo ten mecz trzeba wygrać aby nie wpaść w dołek i aby nie czytać głupich tekstów na onecie Wisła w kryzysie i t p.Szkoda mi Lechii bo im nie idzie oglądałem ich mecze i mogli mieć o te kilka punktów więcej.
Gdy piłka trafiła w słupek po wolnym dla Wisły,myślałem,że umrę-mówił trener Interu Argentyńczyk Hector Cuper.Mistrz Polski wygrał w Krakowie 1:0,ale odpadł z Pucharu UEFA po porażce w pierwszym meczu 0:2.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 24.08.2011, 12:25
Jeden... przyjaciele są na trybunach na boisku jest przeciwnik którego trzeba pokonać
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.08.2011, 13:06
Fajnie Basalaj powiedzial wczoraj do pilkarzy - Dzisiaj płaczecie, jutro gracie - macie sie przygotowac na mecz ligowy. Jak beda rozpamietywac rewanz z Apoelem to calkowicie odpuszcza lige. Teraz mamy grac ofensywnie a nie bronic sie z kazdym przeciwnikiem.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.08.2011, 13:09
Liga Mistrzów już za nami,teraz trzeba walczyć maksymalnie w lidze,a liga europy też jest ważna bo tam zagramy z lepszymi od siebie lepszego przygotowania do pucharów nie ma ,mam nadzieje że te mecze wzniosą nas na wyższy poziom dzięki czemu za rok nie braknie nam 3 minut do Ligi Mistrzów

Co do Lechii,jest jak na razie bardzo słaba i 3pkt z wysoką wygraną to obowiązek
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 24.08.2011 o godz. 13:13.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
szadi83
Junior Member

Od: 10.2007

Stary 25.08.2011, 11:56. Ja z kolei uważam,
że z Lechią wygramy i chłopaki zrehabilitują się za Apoel - swoją drogą mam nadzieję, że Maskant już nie popełni nigdy takie błędu - chodzi mi o ultradefensywne ustawienie - nie mówię o jakiś szalonych atakach ale niestety wyszliśmy 3 defensywnymi pomocnikami - ale odbiegam od tematu ;] Mam nadzieję, że ze względu na LE Europy coach nie będzie dawał wolnego 9 piłkarzom czy nawet 4 - rozumiem 1-2 ale nie cały skład - przegraliśmy najważniejszy mecz od lat - co się ugra w LE to się ugra ale priorytetem musi być nasza liga !
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 25.08.2011, 15:43
Jaliens nie zagra - kontuzja
Odpowiedz cytując
Lechista_
Member

Od: 01.2010

Stary 25.08.2011, 17:01
Lechia do Krakowa przyjedzie bez Abdou Razacka Traore, Freda Bensona, Aleksandra Sazankoua i Pawla Nowaka - Kontuzje wykluczaja ich z gry wiec niestety kolejny pogrom sie szykuje miedzy Wisla a Lechia ;/ ehh
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 25.08.2011, 17:05
Co oni tam tak łapią te kontuzje, złe przygotowanie do sezonu czy co?
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 25.08.2011, 17:09
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
Co oni tam tak łapią te kontuzje, złe przygotowanie do sezonu czy co?
grają na zbyt równej i zbyt zielonej trawie, a nie są do tego przyzwyczajeni.
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 25.08.2011, 17:37
taaa i na zbyt ładnym stadionie choć akurat nasze stadiony chętnie bym zamienił
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 25.08.2011 o godz. 17:39.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 26.08.2011, 11:37
Z tak słabą Lechią jak nie wygrają to będzie ciężko o MP.
Oby 3 pkt.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member

Stary 26.08.2011, 11:53
konferencja przed meczem z Lechią NA ŻYWO od 16 na kiks.tv:
http://kiks.tv/2011/08/robert-maaska...ywo-w-kiks-tv/
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 26.08.2011, 15:18
Maaskant powiedzial na konferencji ze juz na lidze na pewno nie bedzie robil takich zmian vide mecz z Korona ze zmienil 9 zawodnikow. Czyli tego mozna sie bylo spodziewac.
Powiedzial ze sprobuja za rok wejsc do LM a szansa jest na to tylko przez wygranie ligi dlatego powiedzial to co napisalem wyzej.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member

Stary 26.08.2011, 15:35
Maaskant komentuje losowanie [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/08/robert-maaska...ywo-w-kiks-tv/

retransimsja z konferencji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź