The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.12.2011, 23:30
domyslam sie ze 2011 jest lepsza , pytanie czy doplacac , czy mozna sobie smialo pograc w 2010 ?

np w PESa 2010 gram non stop od roku
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 06.12.2011, 07:48
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał: F2011 jest bardziej symulacją w porównaniu do F2010. Dodane względem poprzedniczki: safety car, systemy DRS oraz KERS, poprawiona grafika (oświetlenie, tory, cykl dnia i nocy), usprawnione multi, oraz sztuczna inteligencja.
W mojej opini 2011 jest zdecydowanie lepsza, bardziej wymagająca od 2010. Aczkolwiek, jeżeli nie miałeś styczności z tą serią proponuję zacząć od 2010 (nauka jazdy, tory- tu musisz znać tory na pamięć, bo jazda podczas deszczu za bolidem który wyrzuca tony wody spod opon, to istna adrenalina- oczywiście mówię tu o poziomie hard, bo jak w każdej innej teraz grze poziom normal jest dla niedzielnych graczy, adrenaliny tam co kot napłakał). Od 2011 mój kumpel rozpoczął przygodę z F1, i po 2 dniach odpuścił, mówiąc, że to gra dla masochistów
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.12.2011, 10:56
Na allegro znów pojawiły się w miarę tanie punkty MS. Więc jak ktoś chętny na w miarę świeże gry w dobrych cenach to można się zainteresować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 18.12.2011, 18:33
a jakie rajdy wrc ?

chcialbym cos zeby bylo jak najpodoniejsze do COLIN MACRAE 2 z pc z roku 2000 !!!
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 19.12.2011, 06:42
Nie ma nic dobrego co mogłoby się równać ze starym Colinem czy Richard Burns Rally. Teraz wyszła WRC 2 Championship, ale to już nie ten sam tytuł co z ps 2 :( .
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
montypajton
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 19.12.2011, 10:59
Może mi pomóc jakiś zorientowany gracz PS3? Mam 2 pytania.

Jak to jest z używanymi grami na PS3? Można je śmiało kupować bez obaw i cieszyć się w pełni zabawą? Gdzieś kiedyś przeczytałem, że do gier co jakiś czas wychodzą jakieś patche czy dodatki, które ściągnąć można przez PS Network. Czy jeżeli kupię używaną grę to nie będzie ona pozbawiona takiej funkcji, jeżeli poprzedni właściciel już "zarejestrował" ją w PSN, ściągając do niej jakieś uzupełnienie? Konkretnie interesuje mnie gra Call of Juarez Więzy Krwi. Na allegro można już używaną wyrwać za 36PLN, ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś kruczka

I podobnie ma się sytuacja z FIFA11. Czy warto kupić F11 używaną? Czy nie będzie ona w jakiś sposób ograniczona? I jeszcze jedno pytanie, skoro gry co jakiś czas pobierają jakieś aktualizacje, i PS3 wykrywa nowy soft itd, to czy można ściągnąć, czy "wykupić" coś w rodzaju aktualizacji składów do starszej fify? Czy żeby mieć aktualniejsze składy trzeba kupić nową wersję?

Z góry sorki za być może banalne pytania, prosiłbym o rzetelną odpowiedź Dzięki!
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 19.12.2011, 13:59
Nie będzie problemu z patchami. Jedynym problemem w związku z zakupem używki, jest brak online pass (przepustki do gry online). Jeżeli chcesz grać np. w FIFE 11 z innymi ludzmi, to musisz wykupić przepustkę z PSS za około 35 zeta.

Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.12.2011, 11:46
Pomóżcie proszę! Nie mam pojęcia jak długo będzie trwał ten koszmar, który zafundowali nam, graczom EA Sports. Czy macie jakąś poradę dla tych co nie mogą zagrać w Fifę 12 przez to ciągłe rozłączanie się? Nie mogę korzystać z trybu Ultimate Team i zadań czasowych. Miał ktoś taki problem i go rozwiązał Mowa oczywiście o konsoli PS3.
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 23.12.2011, 11:34
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie problemu z patchami. Jedynym problemem w związku z zakupem używki, jest brak online pass (przepustki do gry online). Jeżeli chcesz grać np. w FIFE 11 z innymi ludzmi, to musisz wykupić przepustkę z PSS za około 35 zeta.
Przy czym online pass jest wymagany tylko przy niektórych grach. (z czasem ich liczba będzie pewnie niestety rosła, bo nie wierzę, żeby ktoś przepuścił okazję na dodatkowy zysk)...

pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Amptiq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 23.12.2011, 16:08
Jaka jest zawartość pudełka z Battlefieldem 3 (edycja limitowana) na PS3? Bo kupiłem na allegro, a nie mam jak aktualnie sprawdzić czy wszystko śmiga. Dokładnie rzecz ujmując chodzi mi o ilość "ulotek" z kodami.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 24.12.2011, 07:29
Battlefield 3 - Edycja Limitowana zawiera dodatek "Powrót do Karkand", który jest przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej i oferuje cztery mapy z gry Battlefield 2 (Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula) przygotowane przy użyciu silnika Frostbite 2, a także nowe rodzaje broni i nowe pojazdy z Battlefield 2 oraz nowe wyzwania i osiągnięcia.
W skład Edycji Limitowanej Battlefield 3 wchodzi również Pakiet Uzbrojenia Specjalnego:
  1. elitarna broń RKM TYP 88:
    - ręczny karabin maszynowy wykorzystujący energię gazów prochowych
    - dwójnóg zapewnia maksymalną celność i zmniejszenie odrzutu
    - wielka siła ognia powstrzymuje wroga przed wejściem na kontrolowany obszar
  2. elitarne ulepszenie broni TŁUMIK PŁOMIENIA:
    - wyjątkowy tłumik płomienia do karabinu wyborowego SKS
    - zmniejsza ryzyko wykrycia twojej pozycji
    - niezbędny element uzbrojenia dla Zwiadowców na linii frontu
  3. dostępna od pierwszego dnia DAO-12 SHOTGUN:
    - potężna strzelba półautomatyczna kalibru 12mm
    - magazynek o dużej pojemności na 12 pocisków
    - wykorzystuje wiele rodzajów amunicji, wliczając w to naboje strzałkowe
  4. elitarna amunicja AMUNICJA STRZAŁKOWA:
    - przebijająca pancerz amunicja do DAO-12
    - celowe, wolframowe strzałki o ogromnej mocy obalającej
    - przebija drewno, metal i żołnierzy wroga

To co Panowie, tradycyjna zabawa w najlepszą, najgorszą grę oraz zaskoczenie pozytywne, negatywne roku? (oczywiście oceniamy tylko te gry w które graliśmy):

1) Najlepsza gra: Deus Ex

2) Najgorsza gra: F3ar

3) Pozytywne zaskoczenie: Dead Island, Alice: Madness Returns

4) Negatywne zaskoczenie: CoD: MW 3, AC:Revelations

Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.12.2011, 10:40
1) Najlepsza gra: BF3

2) Najgorsza gra: CoD MW3 (nie przypadł mi do gustu black ops lepszy)

3) Pozytywne zaskoczenie: DEAD ISLAND ( mile się zaskoczyłem ta grą, jeszcze jak się dowiedziałem że zrobili ja Polacy), KINECT SPORTS 2

4) Negatywne zaskoczenie: CoD MW3, DANCE CENTRAL 2
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 24.12.2011, 11:28
1) DEAD ISLAND

2) CoD MW3

3) w końcu konkretne zapowiedzi odnośnie trzeciej części MAX Payne'a

4) CoD MW3
Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 24.12.2011, 11:36
1. BF 3
2. nie wiem
3. zapowiedź GTA V
4. Dead Island
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 24.12.2011, 11:47
Panowie opłaca się kupować BF3 czy może CoDMW3 ?
Ostatnio edytowane przez zgrybus : 24.12.2011 o godz. 12:02.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 24.12.2011, 11:58
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Panowie opłaca się kupować BF3 czy może CoDMW3 ?
Zdecydowanie Cod MW3.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.12.2011, 12:25
moim zdaniem bf3 to gra roku. cod nie przypadł mi do gustu a grałem w to i to. w bfie jazda pojazdami, latanie odrzutowcami. zapewniam ze na tej grze się nie zawiedziesz
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 24.12.2011, 13:35
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie Cod MW3.
Zdecydowanie BF3

Z resztą widzisz jak jest w głosowaniu. 2 uważa, że BF3 jest grą roku. 3 uważa, że CoD: MW3 jest klapą. Jak chcesz opinie odnośnie CoD to masz moją recke stronę czy tam 2 wcześniej.

A powiem, że zarówno CoD jak i BF3 mam splatnowane, więc trochę poświęciłem im czasu (odpowiednio: CoD 8 dni, BF3 2 miesiące).

Może Ci pomoże jeszcze to:

Grafika: remis (mówimy o konsolach, bo na PC BF3 zjada CoD na śniadanie)

Single: BF3 za urozmaicenie. Misje strzelane, skradankowe, w miśliwcu, w czołgu. W CoD jedyne co mi się podobało to misja z kierowaniem robotem bojowym (całe 10 minut). Reszta to parcie przed siebie.

Multi: BF3 (za olbrzymie mapy- świetnie opracowane, za klasy, za śmigłowce, czołgi, łodzie, amfibie, myśliwce, hummery)

Co-op : CoD MW3 (za spec ops, BF 3 też ma wymagające misjie w co opie, ale jest ich tylko 6).

I mały jeszcze plusik dla BF 3 za recoil i grawitację. Tu trzeba, odpowiednio obliczyć tor lotu kuli (mówię o snajperkach), pamiętając, że grawitacja ściąga ją w dół.
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 24.12.2011 o godz. 13:58.

Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member

Stary 24.12.2011, 13:47
1) Najlepsza gra: Pro Evolution Soccer 12

2) Najgorsza gra: po obejrzeniu gameplay'ow z multiplayera --> Codmw3. Inne rzeczy nie przychodzą mi do głowy

3) Pozytywne zaskoczenie: zapowiedź GTA V

4) Negatywne zaskoczenie: World of Warcraft Mists of Pandaria
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.12.2011, 15:35
serio tak nisko oceaniacie Mw3?

Ja w takie gry nie gram w ogóle, a tu pewnego razu pokazał mi kumpel ze mozna grac online we dwóch...i nie moge przestać zabijać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 25.12.2011, 18:31
Widzę, że mało głosów. Jak na razie (8 głosujących) wygląda to tak:

Najlepsza gra roku:

1) Battlefield 3 - 3 głosy
2) Deus EX-HR, Catherine, Dead Island, Pes 2012 - 1 Głos

Najgorsza gra roku:

1) CoD MW 3 - 4 głosy
2) F3ar - 1 głos

Pozytywne zaskoczenie roku:

1) Zapowiedź GTA V, Dead Island - 3 głosy
2) Kinect Sports 2 - 2 głosy
3) Allice- Madness Returns, zapowiedź Max Payne 3, Batman- Arkham City- 1 głos.

Negatywne zaskoczenie roku:

1) CoD MW3 -4 głosy
2) Assassins Creed : R, Battlefield 3, Bulletstorm, Dance Central 2, Dead Island, mało gier na 3DS- 1 głos.

Zachęcam pozostałych konsolomaniaków do oddania swoich głosów (Ofsaid, Stawski? ).
31.12.11 podliczę, i zobaczymy czy cos się zmieni.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 26.12.2011 o godz. 12:13.

Odpowiedz cytując
A29L
Junior Member

Stary 26.12.2011, 00:07
Nie operowałem w tym roku dużą ilościąi gier ale wydaje mi się ze na pewno na pochwale zasłużył Batman Arkham City
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.12.2011, 11:00
Najlepsza gra roku :
Battlefield 3 - dlaczego ? Odniose sie do postu DevilMayCry bardzo fajnie aczkolwiek prosto porownal CoD MW3 i B3.

Najgorsza gra roku :
CoD MW3 - jeszcze raz wyjasnienie w poscie kolegi.

Pozytywne zaskoczenie :
Dead Island oraz Kinect Sports 2

Negatywne zaskoczenie roku :
CoD MW3
Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 30.12.2011, 12:04
Jezu, całego posta mi skasowało.... No to jeszcze raz:
Najlepsza gra roku: Uncharted 3 i już
Najgorsza gra ( z tych, w które grałem) : Bulletstorm dlaczego? Jak ktoś pisze że CoD to "korytarz, to polecam Bulletstorm. NIE MOŻNA SKOCZYĆ KIEDY SIĘ CHCE! Brak normalnego multi. Skillshoty się nudzą i to szybko.
Pozytywne zaskoczenie: CoD MW3 - nie liczyłem na nic wielkiego, a to Single player 100X lepszy niż w BF3. Ok Devil, zgadzam się że mało urozmaicony, ale spójż na FABUŁE! BF3 to posklejane na siłe misje, MW3 przemyślany scenariusz i zarąbisty nastrój oraz genialne sceny, np w Paryżu...
Negatywne zaskoczenie: BF3 - dlaczego? Single do d., brak splitscreena - do d., ilość misji dodatkowych do d., liczba graczy (na konsoli oczywiście) / wielkość map - do d. Ja rozumiem że na tak wielkich mapach 64 graczy jest ok. Ale u nas konsolowców - PUUUUSTKI. I największy minus - zniszczenia. Liczyłem na coślepszego niż w Bad Company 2, a tu nawet głupiego kontenera sięnie da zniszczyć, a kamienice na mapie "Przeprawa przez sekwanę" Stoją i choćby wszystkie czołgi w nie strzelały to sięnie zawalą poza fragmentem frontu. A taką miałem nadziejęna walkęna zgliszczach miasta )
Gdybym mógł dodaćinne dobre wg mnie gry w tym roku: Dark Souls, Deus Ex, i Killzone 3.
Wszystkiego najlepszego Koledzy Konsolowcy w nowym roku - doskonałych gier i czasu na ich ogranie

Devil, miałeś sumować wyniki
Powód: nuda :D
Ostatnio edytowane przez stawski : 31.12.2011 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 01.01.2012, 08:41
Sumuje , sumuje

NAJLEPSZA GRA 2011 :

-Battlefield 3 - 3 głosy

NAJGORSZA GRA 2011:

-Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 4 głosy

POZYTYWNE ZASKOCZENIE ROKU:

-Zapowiedź GTA V, Dead Island - 3 głosy

NEGATYWNE ZASKOCZENIE ROKU:

-Call OF Duty: Modern Warfare 3 - 4 głosy

Tak przy okazji:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Zdrowia, radości, spełnienia marzeń, finału LE, Mistrzostwa Polski, i mnóstwa "calaków" oraz platynek
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 01.01.2012 o godz. 08:44.

Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 01.01.2012, 11:29
No i mamy ten nowy 2012 rok w końcu Na jakie gry najbardziej czekacie w tym roku? Ja nie ukrywam, że jestem ogromnie ciekawy co Rockstar nam zaserwuje pod postacią Max Payne'a robionego przez nich samodzielnie. Oby zachowali choć trochę tego klimatu z 1 i 2 bo pod względem fabuły i oprawy to gry genialne. A i GTA V - mam nadzieję, że jakiś powrót do korzeni będzie w tym wypadku. A co do reszty to oby same pozytywne zaskoczenia nas czekały w tym roku
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 01.01.2012, 17:54
Silent Hill HD, Final Fantasy X HD

Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 01.01.2012, 17:59
Jakoś szczególnie na nic nie czekam, ale na pewno bedę chciał zagrać w nowego Maxa. No i podobno God of War IV się szykuje! A najbardziej czekam na zapowiedź nowej generacji konsol.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Stary 01.01.2012, 18:02
To jeszcze poczekasz. Czytałem, że pracują nad fpsem który ma wyjść jako pożegnanie obecnej generacji konsol. Data przewidziana jest na 2013 grudzień, czyli nowa generacja będzie w 2014 zapewne.

Odpowiedz cytując
julo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 01.01.2012, 18:03
Korzystacie z wymian oryginalnych gier na konsole na portalu www.gametrade.pl ?
sporo tam graczy, ja osobiście po wbiciu platynki od razu wymieniam gry.
No kilka exclusivów sobie zostaiłem - np. seria Uncharted
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów