The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
vred3sbyrd
Junior Member

Od: 05.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.08.2010, 13:05
Opóźnienie wyboru nowego trenera niestety oznacza zapewne, że ani Simeone, ani Jimenez nie przyjdą niestety. Teoretycznie rosną za to szanse Petrescu (czas na rozwiązanie kontraktu z obecnym klubem) jednak czy On zechciałby ponownie przyjść do Wisły i zrezygnować z intratnego kontraktu w Rosji ? Śmiem wątpić.
Wracając do Jimeneza i Simeone to może postawili warunek, że obejmą zespół ale od przyszłego tygodnia (by nie debiutować od razu w trudnym meczu w Łodzi po zaledwie 2-3 dniach treningów z zespołem). Jednak w ich zatrudnienie też raczej nie wierzę (choć bardzo bym chciał). Obawiam się, że nowym trenerem zostanie Orsi (oby jednak nie).
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 20.08.2010, 13:38
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
z tego co wiem, to Oliver Kahn ma papiery na managera i obecnie nie ma posady. Gość z charakterem, który nie da sobie wejść na głowe. druga kandydatura to Paolo Di Canio. I trzecia Dariusz Wosz. Tutaj trzeba brzytwy!
Paolo Di Canio w roli naszego trenera na Kałuży, wyobrażacie to sobie?
Fajna sprawa, ale nierealna.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 20.08.2010, 13:40
Maćko napisał(a):Wyświetl post
.
o co chodzi?
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.08.2010, 13:45
Czytalem na innym forum posty Zbymaka i zbierajac to do kupy to w 3 na 100% jest Simeone, ale jego przyjscie niestety sie oddala.. Ostatnie tropy prowadza do Niemiec.. No i czesto pada nazwisko - Labbadia.
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 20.08.2010, 13:51
sportnh napisał(a):Wyświetl post
o co chodzi?
Oto
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CBoQ9QEwAA
Reiro
Senior Member

Stary 20.08.2010, 13:51
sportnh napisał(a):Wyświetl post
o co chodzi?
Di Canio jest zdeklarowanym faszystą; był już kilkakrotnie w imię politycznej poprawności karany i zawieszany za publiczne wykonanie rzymskiego salutu.
bonawentura
Senior Member

Stary 20.08.2010, 14:06
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
Ciężko się nie zgodzić - nazwiska typu Orsi czy Resino nie budzą optymizmu. Ja liczę na młodego trenera, ale już z jakimkolwiek sukcesem - z wymienianych kandydatur pasują tu Jimenez i Simeone. Natomiast jeżeli nie mamy takich kwot to jakiegoś starego lisa z dużym doświadczeniem, który pracował już na niejednym ugorze i będzie wiedział jak wyjść z obecnej (bardzo ciężkiej) sytuacji w Wiśle - z przewijających się nazwisk np. Nevio Scala czy Winfried Schaefer.

Upraszczając - albo trener "guardiolowaty" albo "trapattoniowaty". Nie dla ligowych efemeryd pokroju hiszpańskiego Jana Urbana czy włoskiego Tomasza Kulawika.
Nie do końca Cię zrozumiałem z tym trapatonizmem i guardiolizmem... myślę, że trenerem zostanie jednak Niemiec, który w chwili obecnej pozostaje bez pracy. Kandydatura Simeone jest bardzo zagadkowa, nie powiedziałbym, że taka bezpieczna - sprawdził się, ale w Argentynie, wprawdzie grał w Lazio, więc powinien znać tajniki europejskiej piłki. Zobaczymy jak to będzie. Ja mam nadzieję, że po prostu to będzie dobry, młody trener zagraniczny z zapałem do pracy. Nazwisko dla mnie tak naprawdę już nie gra roli, bo tyle się tych nazwisk przejawiało... Jutro napiszą, że trenerem będzie Guus Hiddink i też uwierzycie? Oby nowy trener pojawił się razem z Valcksem w poniedziałek w Krakowie...
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 20.08.2010, 14:19
mam nadzieję że w poniedziałek przerwiemy ten węzeł gordyjski i zaczniemy normalność..we wrześniu powrót do domu na R22..już mam ciarki..
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.08.2010, 14:47
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję że w poniedziałek przerwiemy ten węzeł gordyjski i zaczniemy normalność..we wrześniu powrót do domu na R22..już mam ciarki..
Ja też mam taką nadzieję, ale obawiam się, że tą normalność może wprowadzić pojawienie się nowego właściciela, który pozbyłby się doradców pokroju Rogali czy Kapki. Cóż pozaostaje czekać do przyszłego tygodnia.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.08.2010, 15:26
nesta napisał(a):Wyświetl post
No i czesto pada nazwisko - Labbadia.
ale Labadia to chyba podobny poziom finansowy co Jimenez.500 tyś € jak nie lepiej plus jego sztab szkoleniowy.Takie warunki chciał też Scheafer miec ale to było za dużo dla Bogusia.Za mniej niż pół miliona to można takiego Bakero zagranicznego sprowadzic najwyżej co trenował drużyne w kilku meczach a nie kogoś co kilka lat przepracował w silnej lidze.Drugi Petrescu sie szybko nie trafi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.08.2010 o godz. 15:58.
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 20.08.2010, 16:39
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ale Labadia to chyba podobny poziom finansowy co Jimenez.500 tyś € jak nie lepiej plus jego sztab szkoleniowy.Takie warunki chciał też Scheafer miec ale to było za dużo dla Bogusia.Za mniej niż pół miliona to można takiego Bakero zagranicznego sprowadzic najwyżej co trenował drużyne w kilku meczach a nie kogoś co kilka lat przepracował w silnej lidze.Drugi Petrescu sie szybko nie trafi.

Sam Scheafer chciał 300 tyś plus 100 tyś na sztab szkoleniowy, więc stwierdzono że wezmą Skorże, bo Maciek chciał 100 tyś.
Sancezz
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.08.2010, 17:04
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Fajna sprawa, ale nierealna.
teraz juz w sumie za późno... ale byłby jednym z najlepszych kandydatów
AYALA
Senior Member

Stary 20.08.2010, 17:50
master777 napisał(a):Wyświetl post
Sam Scheafer chciał 300 tyś plus 100 tyś na sztab szkoleniowy, więc stwierdzono że wezmą Skorże, bo Maciek chciał 100 tyś.
Schafer chciał od Wisły 500 tyś € za sezon i do tego swój sztab szkoleniowy.Niemiec nawet troche zszedl z wymagań do 480 tyś € za sezon ale to i tak za dużo jak na nas niestety.
http://www.etypy.net/news,704,wisla-...cil-prace.html

http://www.weszlo.com/news/4664
Za 300 tyś rocznie to mógłby taki Okuka przyjśc chociaż już nie teraz bo pracuje w Kavali albo taki trener co dopiero zaczyna swoją przygode.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.08.2010 o godz. 17:58.
Brotha Ministra
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2010, 17:58
Dla mnie Jimenez, Labbadia, jak i Simeone to za wysokie progi. Owszem, możliwe, że wyrażają chęć pracy w Wiśle, ale nie znają pewnie możliwości finansowych naszego klubu. Przypominam, że Petrescu do nas przyszedł z niezbyt imponującą karierą trenerską w klubach rumuńskich. Natomiast Jimenez niedawno prowadził czołowy klub Primera Division, a Labbadia kluby Bundesligi. Jeszcze z tej trójki najpewniejszy jest Simeone, pod warunkiem że bardzo mu zależy na prowadzeniu europejskiego klubu i zgodzi się być niezbyt wysoko opłacanym.

Parę dni wcześniej był wymieniany Henrik Larsson. I on wygląda najrealniej. Prowadzi drugoligowy klub szwedzki i propozycja z Wisły jest dla niego postępem w karierze trenerskiej, w przeciwieństwie do Jimeneza, Labbadii, czy Simeone.
DwayneWade3
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2010, 18:31
Ja to w ogóle nie rozumiem, po co ci trenerzy tak wybredzają? 500k, 400k? Po cholere im tyle kasy? Gdzie oni to po kilku latach będą trzymać? Nie mogą pomóc klubowi za jakieś mniejsze pieniądze?
Przecież ci ludzie już mają tyle kasy, że już za jakiś czas będą mogli sobie siedzieć w domu do końca życia i nic nie robić.
bonawentura
Senior Member

Stary 20.08.2010, 18:51
Brotha Ministra napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Jimenez, Labbadia, jak i Simeone to za wysokie progi. Owszem, możliwe, że wyrażają chęć pracy w Wiśle, ale nie znają pewnie możliwości finansowych naszego klubu. Przypominam, że Petrescu do nas przyszedł z niezbyt imponującą karierą trenerską w klubach rumuńskich. Natomiast Jimenez niedawno prowadził czołowy klub Primera Division, a Labbadia kluby Bundesligi. Jeszcze z tej trójki najpewniejszy jest Simeone, pod warunkiem że bardzo mu zależy na prowadzeniu europejskiego klubu i zgodzi się być niezbyt wysoko opłacanym.

Parę dni wcześniej był wymieniany Henrik Larsson. I on wygląda najrealniej. Prowadzi drugoligowy klub szwedzki i propozycja z Wisły jest dla niego postępem w karierze trenerskiej, w przeciwieństwie do Jimeneza, Labbadii, czy Simeone.
Nie zgadzam się z tobą, że Simeone dla Wisły to za wysokie progi. On musi zacząć gdzieś osiągać sukcesy w Europie, by móc przenieść się i trenować lepszy klub, o ile oczywiście ma takie zamiary. Trenowanie argentyńskich zespołów, gdzie taktyka schodzi na dalszy plan, nie gra roli w Europie. Trzeba spróbować swoich sił w mniejszym klubie, nawet za mniejsze pieniądze. Oczywiście, można liczyć, że ktoś na Zachodzie go zatrudni, np. gdzieś we Francji, czy Portugalii, ale wcale nie liczyłbym na to.

Larsson to chyba byłby tragiczny wybór - jak mówiłem - lepszy trener nawet z mało znanym nazwiskiem, na początku kariery trenerskiej, np. z Niemiec, który postawi naszych piłkarzy zarówno taktycznie, jak i fizycznie na nogi. Poczekajmy do poniedziałku, wtorku, myślę, że już wtedy dowiemy się co i jak z całym sztabem sportowym.
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 20.08.2010, 22:22
Jak tam sprawy stoja? Kto trenerem, wiadomo już coś?
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
allond
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 20.08.2010, 23:56
Wczoraj (tj. piątek) był artykuł w GW odnośnie Holendra ,który ma objąć funkcje dyr. sportowego. Chwalił się ,że jest już dogadany z Wisłą i czeka na telefon i przylatuje do Krakowa. Chwalił się ,że będzie pierwszym obcokrajowcem obejmującym tę funkcje w naszym kraju. Ma w klubie zająć się oprócz dyr sportowego szkoleniem młodzieży Odnoszę wrażenie ,że czekają z ogłoszeniem tego aż załatwią trenera
bysiek
Member

Od: 11.2003

Stary 21.08.2010, 00:23
junior1906tsw napisał(a):Wyświetl post
Jak tam sprawy stoja? Kto trenerem, wiadomo już coś?
chuja wiadomo. Niczego nie bedzie. Spadamy do 2 ligi i bedzie swiety spokoj z kibicami sukcesu i forumowymi napinatorami.

No offense.
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.08.2010, 01:27
"Wisla Krakow officials and Italian coach Fernando Orsi failed to agree terms in a meeting in Milan earlier today. The 50-year-old last managed Livorno two years ago."

I podobno trener juz wybrany. (by zbymak z innego for.)
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.08.2010, 06:38
Akurat podanie nazwiska trenera mogloby zwiekszyc morale przed meczem z Widzewem
joszi
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 21.08.2010, 07:48
Wg holenderskiej prasy w razie zatrudnienia u nas Valckxa ten chętnie widziałby jako trenera Roberta Maaskanta.

http://www.bndestem.nl/sport/sportal...r-Maaskant.ece
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 21.08.2010, 08:24
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Akurat podanie nazwiska trenera mogloby zwiekszyc morale przed meczem z Widzewem
Mówisz, masz: "Dziś bez owijania w bawełnę: o 10:00 podamy informację, kto zostanie nowym trenerem Wisły!" - wpis z face'a.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.08.2010, 08:25
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Mówisz, masz: "Dziś bez owijania w bawełnę: o 10:00 podamy informację, kto zostanie nowym trenerem Wisły!" - wpis z face'a.
Interesujące. Ciekawe kto z tej tajemniczej 3 dał się skusić Basałajowi
Powód: gramatyka ;]
Ostatnio edytowane przez Jaro1991 : 21.08.2010 o godz. 08:33.
AYALA
Senior Member

Stary 21.08.2010, 08:49
joszi napisał(a):Wyświetl post
Wg holenderskiej prasy w razie zatrudnienia u nas Valckxa ten chętnie widziałby jako trenera Roberta Maaskanta.

http://www.bndestem.nl/sport/sportal...r-Maaskant.ece
ale Robert Maaskant jest obecnie trenerem NAC Breda, tylko że jego drużyna oba mecze w tym sezonie przegrała więc może zaraz będzie wolny ? Wcześniej Maaskant szkolił Roosendaal,Willem Tilburg,Maastricht a od 2008 roku jest w Bredzie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.08.2010 o godz. 08:53.
westersyl
Guest

Stary 21.08.2010, 08:50
Według FBkowej wersji oficjałki dzisiaj o 10 ogłoszą nazwisko trenera !.
mic1992
Member

Od: 12.2009

Stary 21.08.2010, 08:53
daj Boże Jimeneza lub Simeone
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.08.2010, 08:58
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Gdzie Ty to widzisz.....?
Bednarz=Landryna=......
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.08.2010, 08:59
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

mic1992
Member

Od: 12.2009

Stary 21.08.2010, 09:00
Robert Patrick Maaskant został trenerem Wisły Kraków.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów