The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.08.2010, 23:29
GBO napisał(a):Wyświetl post
W tym artykule na TSW napisali że koleś jest od 18 jest spodziewany w Krakowie.
Jeżeli w ogóle był spodziewany to raczej nie o 18. Tak, żeby się nikt nie zaczaił.
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.08.2010, 00:26
Jimenez wg mnie jesli cos podpisze to wie gdzie sie ładuje i napewno orientowal sie jak ostatnio wypadla Wisla w Europie.

Wg takiech zalozen nie ma bata ze gosc wpada do klubu i nagle Lobo i Kowalski staja sie gwiazdami tej ligi.
Wie o Karabachu i widzial popisy naszych panienek.Pakujac sie do tak grząskiego bagna musi miec jakies gwaaranty ze bedzie kasa na wzmocenia + to co zalatwi z mlodych z Sewilli.

To moze byc jakis ratunek dla tonacego okretu jakim na dzis jest Wisla.Kogos takiego w Polsce chybba nie bylo od lat

Z tym ze to moze byc plotka z jutro trenrem Wisly zostanie Orest Lenczyk
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
kamilSKMK
Junior Member

Od: 09.2009

Stary 17.08.2010, 01:05
W PPP na N sport mowili dzis o Jimenezie jakby bylo juz przesadzone ze bedzie trenerem...zobaczymy oby ta informacja sie sprawdzila bo przy calej mojej sympatii do Dana uwazam ze bledem byloby sprowadzenie go tu jeszcze raz

1. nie powinno sie dwa razy wchodzic do tej samej rzeki ( patrz Heniu)
2.Wisla za kadencj Petrescu grala obrzydliwy futbol ok w miare efektywny ale na pewno nie efektowny , a przeciez kazdy z nas przyzwyczail sie do pieknej ofensywnej atrakcyjnej gry
3. W druzynie sa dalej pilkarze ( grajki) ktorzy plakali do prezesa ze ledwo zyja po treningach z nim a to na pewno nie zcementuje druzyny

Pozdrawiam
fox mulder
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 17.08.2010, 01:20
Cytat:
Wg takiech zalozen nie ma bata ze gosc wpada do klubu i nagle Lobo i Kowalski staja sie gwiazdami tej ligi.
A jakie założenia trzeba przyjąć żeby Łobo z Kowalskim stali sie gwiazdorami tej ligi ?

Chyba każdy zawodnik/trener, który dostaje propozycje od Wisły poświęci te 5 minut na sprawdzenie naszych 'osiągnieć' w pucharach i jeśli jest w miarę rozgarnięty dojdzie jasnego jak słońce wniosku, że przyjdzie mu pracować w składzie drewna i papy.

A na Jimeneza czekam z niecierpliwością i niedowierzaniem, oby to była prawda i oby pewien wypalony dyrektor sportowy, znający hiszpański język nie przyszedł nikomu z miłościwie nam panujących działaczy do głowy...
Osobiście obstawiam jednak BOBO K. - zna realia i ma fajną czapkę.
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 17.08.2010, 01:25
kamilSKMK napisał(a):Wyświetl post
1. nie powinno sie dwa razy wchodzic do tej samej rzeki ( patrz Heniu)
Ehe, a historia lubi się powtarzać. Uważasz, że porażka Kasperczaka jest dowodem reguły, że były trener nie powinien wracać do klubu?

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
PanPlamka
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.08.2010, 01:44
Sam Jimenez (jesli przyjdzie) to za malo. Tu trzeba zaczac w koncu szkolic mlodziez, a co za tym idzie stworzyc baze z prawdziwego zdarzenia. Watpie zeby Cupial sypnal na to kasa bo z tego co czytalem w polskich mediach TF przezywa ostatino problemy finansowe. Nie ma co liczyc na to, ze hiszpan zmieni Lobodzinskiego w wirtuoza futbolu, ale juz taki Rado dobrze poprowadzony przez fachowca ma szanse stac sie podpora Wisly na dlugie lata. Wszedzie pisza o tym, ze Jimenez jest juz jedna noga w Wisle, ale nikt nie podaje, czy razem z nim przyjdzie caly jego sztab.

Zachacze jeszcze o Kulawika. Jest legenda naszego klubu i chyba kazdy zgodzi sie, ze zadna z niego nadzieja trenerska pierwszej druzyny, ale moim zdaniem czlowiek ten nie nadaje sie nawet do prowadzenia mlodzikow. Dlaczego? Ano dlatego, ze potrzeba nam trenera o silnym charakterze, ktory dla chlopakow bedzie autorytetem a profesjonalizm wszczepiac im bedzie gdy dopiero zaczynaja swa kariere. Odnosze wrazenie, ze Kulawik jest niestety dla nich kumplem. Zabrzmi to pewnie smiesznie, ale ktos taki jak Petrescu bylby idealnym szkoleniowcem w mlodej ekstraklasie. Zapedzilby chlopakow do roboty i pojezdzil do fabryki pokazac jak wyglada zycie szarego czlowieka. Czym skorupka za mlodu...
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.08.2010, 02:05
Cytując klasyka na wstępie chciałbym wszystkich przeprosić za tak późną porę wypowiedzi
Jimenez powinien dostać taką władzę jak Dan w Unirei(tak to się odmienia?). On zanim osiągnął sukces z tym klubem to wymienił cały skład. U nas trzeba zrobić to samo. Ciszę się, że "wielkie nazwisko" o które walczył dział marketingu to trener a nie rozkapryszony, strzelający fochy 35. letni piłkarz który wchodziłby na boisko najwcześniej w 85min.
Trener ma tu rządzić i to twardą ręką. W zimie trzeba się będzie pozbyć wszystkich słabych ogniw i niech nam Jimenez sprowadzi paru młodych grajków z których zrobi gwiazdy tak jak w Sevilli.

@Tak, jestem optymistą A to dlatego, że jeżeli faktycznie przyjdzie Jimenez to musi być lepiej bo on by nie przychodził do polskiej ligi jakby nie miał pewności, że klub się będzie rozwijał.
Proximus
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 17.08.2010, 04:43
Ja z kolei piszę bardzo wczesną porą(co prawda dla mnie to jest jeszcze bardzo późno ale niech tam). Generalnie a nowego trenera zapatruję się bardzo pozytywnie. Ano na podstawie takiej że jakby spojżeć na naszych 3 ostatnich trenerów to było tak:

-dobry wujek Skorża - w Polsce w miarę git w Europie całkiem kit
-dobry dziadzio Kaspercza - no tłumaczyć nikomu nie muszę...
-dobry kolega Kulawik - no jaki tymczasowy trener zmienia całkiem ustawienie na 2 MECZE!!! to już nie lepiej wpuścić ich tak jak trenowali całe lato skoro, jak powtarzam, mieli do rozegrania 2 MECZE!!!

Może nowy coach(Jimenez,Petrescu,Majewski;P) będzie ponad to wszystko i nie będzie w końcu w naszym klubie "rodzinnych" relacji między zawodnikami a trenerem.
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.08.2010, 05:15
arbuz napisał(a):Wyświetl post
i mam nadzieje ze w tej reprezentacji U23 zostanie do konca swojej kariery amen
raczej nie bo maja ja zlikwidowac. Bo to faktycznie absurd U23 a gra tam np Wilki ktory ma 24 lata.
I pewnie Doktor dostanie cos takiego jak Polska B
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.08.2010, 05:29
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Zabrzmi to pewnie smiesznie, ale ktos taki jak Petrescu bylby idealnym szkoleniowcem w mlodej ekstraklasie. Zapedzilby chlopakow do roboty i pojezdzil do fabryki pokazac jak wyglada zycie szarego czlowieka. Czym skorupka za mlodu...
Pozwole sie z kolega nie zgodzic. Petrescu nie jest odpowiednim trenerem dla kadr mlodziezowych. Idealnym trenerem jest wlasnie ktos pokroju Jimeneza. Dlaczego? Bo on uczy techniki czyli tego wlasnie czego mlodzi pilkarze powinni sie uczyc: ustawienia sie na boisku, zastawienia, umiejetnosci celnego kopniecia pilki kazda czescia stopy, przyjecia w ruchu itd.. Tego powinni sie uczyc mlodzi adepci futbolu. Natomiast filozofia Petrescu polega mniej wiecej na tym co szkola przedstawiciele "polskiej mysli szkoleniowej" czyli: sila, zabieganie rywala. W zdaniu wyzej napisalem "mniej wiecej" bo oczywiscie metody treningowe Petrescu jak i podejscie do obowiazkow jest rozne ale moim zdaniem efekt sprowadza sie do tego samego: sily, agresji (oczywiscie pozytywnej) w grze, ambicji, zabiegania rywala. Teraz jezeli Petrescu otrzymalby pilkarza o dobrej / bardzie dobrej technice (mlodziez wychowana przez kogos pokroju Jimeneza) moglby im nadac "swoj styl", mielibysmy cos na wzor Premier League: zawodnicy dobrzy technicznie i niesamowicie silni, wybiegani. Wiec gdybym mial wybierac sposob szkolenia idealbym wydaje sie byc: Hiszpanie do szkolenia mlodziezy i Dan na 1. trenera. Tylko ze gdybysmy nawet zaczeli dzis szkolic to pierwsze efekty mielibysmy na 7-8 lat. Chce wierzyc ze jezeli jutro Manuel Jimenez zostanie przedstawiony jako 1. trenr Wisly to jego praca w Wisle nie ograniczy sie do budowania pierwszej druzyny, tylko do budowy Wisly od sportowej strony. Oczekuje przede wszystkim tego ze Cupial da Jimenezowi wladze (powinien byc na rowni z Basalajem a przed Kapka i innymi darmozjadami) jak i fundusze na klub. Budujac siatke skautow i dobrze szukajac mozemy naprawde znalezc dobrych grajkow za nieduze pieniedze. Pozdrawiam

Chcialbym jeszcze zauwazyc jedna rzecz. Ciesze sie ze zarzad zamiast "pilkarza z nazwiskiem" postawil na "trenera z nazwiskiem". Milion razy wole widziec na lawce Jimeneza niz Makinwe na boisku. Licze tutaj na kontakty Hiszpana; oczywiscie nie spodziewam sie zawodnikow pierwszego skladu Sevilli FC ale zawodnikow bedacych bezposrednim zapleczem pierwszego zespolu juz tak. Oby.

PS 2. Kulawik nie powinien prowadzic w Wisle zadnego zespolu; to co on pokazuje i wygaduje w meczach transmitowanych na cala Polske kaze zapytac co naprawde dzieje sie w mlodziezowce Wisly. Tez sa uklady i dziwne promowanie niektorych zawodnikow? Najezdzanie na jednych kosztem swoich pupili? To nie jest trener - wychowawca. To byly - sredniej klasy - zawodnik Wisly (nie mylic z wybitnymi jacy grali w koszulkach Bialej Gwiazdy) ktory wydaje sie ze prace w klubie dostal za zaslugi. Powinien dostac kwiaty, szampana i odejsc do innego klubu. Trenerki to moze on sie z czasem nauczy (pewnego poziomu nie przeskoczy - sredniak Orange Ekstraklasy) ale czlowiekiem zostanie takim jakim jest. Hmm... malym.
Ostatnio edytowane przez RAF : 17.08.2010 o godz. 05:53.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Pinechas
Member

Od: 05.2003

Stary 17.08.2010, 06:52
A ja liczę że wreszcie oprócz słów będą czyny. Od lat gadamy że wreszcie się coś zmieni, że zaczniemy działać przynajmniej organizacyjnie na poziomie klubów np ligi czeskiej. Jeśli Pan C nie pogoni towarzystwa i nadal będziemy krążyć wciąż wokoło tych samych nazwisk to nawet Jose ni pomoże. Polska to jak każdy widzi bardzo dziwna kraj i nie sadzę by ktokolwiek powyżej trzydziestki pomógł zorganizować nasza piłkę. Pewne pokolenie musi odejść dać spokój a wtedy może coś za parę lat..... Ale już sam nie bardzo w to wierze
Powód: ort
Ostatnio edytowane przez Pinechas : 17.08.2010 o godz. 06:53.
mIcHaL666
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 17.08.2010, 08:07
Fajnie byłoby z nowym trenerem podpisać kontrakt typu Mourinho - Real, że po każdym z sezonów można zrezygnować z usług. Moim zdanie też powinien to być trener z nazwiskiem jak Jimenez, mam nadzieję, że wreszcie zrobi porządek z naszym cud bramkarzem.
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.08.2010, 08:08
RAF średniej klasy zawodnik? cłhopie wiesz co piszesz!! 11 lat w Wiśle wieloletni KAPITAN tej drużyny.. Jako jeden z niewielu został w nowej Wiśle Cupiała a Ty piszesz że koleś średni jest?
Widzę kolejnego znafcę na tym forum.. szkoda słów..

Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 17.08.2010, 08:31
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Moje przypuszczenia mają pewne podłoże...

Moja świnka morska też ma pewne podłoże w klatce co by to kupek na plastik nie robiła.
A poważnie, to proszę Was piszcie tu o tym co pewne a nie o tym co się komuś przyśniło/wydaje/przypuszcza bo miał głos od Boga
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 17.08.2010, 08:41
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Na całe szczęście daleko od nas bo próbuje szkolić repre do 23 lat z marnymi wynikami.
NIe tak daleko - ostatnio trenowali w Zielonkach - praktycznie rzut beretem

A Jimenez będzie - tylko, że ni Manuel a Curro;
NIe trenował FC Sevilla - ale część odcinków serialu kręcili w Sevilii;
NIgdy nie trenował piłkarzy - ale 500 tys euro rocznie nawet bez premii mu się przyda,
A tak naprawdę nie nazywa się Curro Jimenez tylko Sancho Garcia

Panowie tworzycie prawdziwe Radio Erewań.
pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 17.08.2010 o godz. 08:49.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
WILDLIFE
Member

Od: 03.2008

Stary 17.08.2010, 08:51
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Fajnie byłoby z nowym trenerem podpisać kontrakt typu Mourinho - Real, że po każdym z sezonów można zrezygnować z usług. Moim zdanie też powinien to być trener z nazwiskiem jak Jimenez, mam nadzieję, że wreszcie zrobi porządek z naszym cud bramkarzem.
na Twoim miejscu martwiłbym się obroną, prawa obrona jest ok, ale to za mało, z lewej strony powinien grać dużo lepszy obrońca, środek nadaje się do ogrywania, bo za dużo nie porozumień na boisku, na pewno Kowalski nie powinien grać w Wiśle bo nie jest dojrzały na stopera. Pomoc do wymiany, raczej tylko Sobol może zostać jako defensywny pomocnik, ale z całym szacunkiem dla niego jego lata już mijają i nie jest tak świetny zawodnik jak ostatnio. W ataku Rios może zostać, Żuraw powinien być cofniętym napastnikiem ale również może być pomocnikiem zeby dogrywał piłki do ataku. Najlepiej żeby Jimez przebudował gruntownie zespół i efekty zobaczymy po 1,5 roku, nie oczekujmy teraz od nowego trenera że Wisła zacznie wygrywać, po prostu powinniśmy zaufać i pozwolić mu swobodnie budować od nowa zespół, ale nie na zasadzie sprowadzania nowych grajków z zagranicy. Powinni grać również Polacy, dlatego potrzebny jest skauting w niższych ligach aby wyłapywać polskie talenty ale również za granicą, żeby nasi piłkarze czuli konkurencję i zasuwali mocniej. Trener musi popracować nad psychiką piłkarzy, wyszkoleniem i nad przygotowaniem fizycznym. Najlepiej gdyby został menedżerem, bo do takiej funkcji nadaje się.
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.08.2010, 08:52
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
RAF średniej klasy zawodnik? cłhopie wiesz co piszesz!! 11 lat w Wiśle wieloletni KAPITAN tej drużyny.. Jako jeden z niewielu został w nowej Wiśle Cupiała a Ty piszesz że koleś średni jest?
Widzę kolejnego znafcę na tym forum.. szkoda słów..
Racja.Można mieć zastrzeżenia do tego co robi Kulawik jako trener,ale dla piłkarza Kulawika pełnia szacunku.Mecz z Parmą w 1998,a zwłaszcza druga połówka,to najlepsze co widziałem w grze Wisły w ost.kilkunastu latach.
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.08.2010, 09:09
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Racja.Można mieć zastrzeżenia do tego co robi Kulawik jako trener,ale dla piłkarza Kulawika pełnia szacunku.Mecz z Parmą w 1998,a zwłaszcza druga połówka,to najlepsze co widziałem w grze Wisły w ost.kilkunastu latach.
Król strzelców Pucharu UEFA 1998/1999. Do tego gra w Wisle w II lidze.. szacunek dla niego. Ale trener przyda sie nowy bo Kula musi sie sporo jeszcze nauczyc.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Forza
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 17.08.2010, 09:11
Racja a do tego kapitalny gol Kosowskiego... koszmarny bład Freya (jak się w Europie teraz pozmieniało, co?)...

Już nie mówiąć o rajdzie Dubickiego i jego wieńczącej sukces bramce.

Tyle że moje wspomnienia bliższe są sezonu 2002/2003 i wtedy Wisła robiła na mnie lepsze wrażenie ;-)
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.08.2010, 09:13
Z tym Larssonem to oczywiscie zart jakis. Od niecalego roku jest trenerem. To jakies niepowazne
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
bartekb
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 17.08.2010, 09:13
czesc, na stronie tsw.com.pl wyczytałem, że konferencja prasowa, na której ma byc zaprezentowany nowy trener (Jimenez?), ma się odbyc dziś pomiędzy 14 a 16. Mam w związku z tym pytanie do redakcji - czy możecie to Państwo potwierdzic, czy to tylko dziennikarska kaczka?
Cynamon
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 17.08.2010, 09:16
Cytat:
Racja a do tego kapitalny gol Kosowskiego... koszmarny bład Freya (jak się w Europie teraz pozmieniało, co?)...

Już nie mówiąć o rajdzie Dubickiego i jego wieńczącej sukces bramce.
Koledze się pomyliły mecze. Kulawik grał w 1998 kiedy to odpadliśmy, a Kosowski i Dubicki grali w tym pamiętnym sezonie 2002/2003. Teraz można sobie tylko powzdychać wspominając tamte czasy...
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 17.08.2010, 09:18
Oby nie, bardzo chcę, żeby to właśnie ten trener pokierował naszą "drużyną"
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Junior_Battle
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 17.08.2010, 09:19
zaraz powinien być trener...
fpskora
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 17.08.2010, 09:22
A ja uważam, że to nie był wcale wybitny zawodnik. Ani średniak, ani wybitny - moim zdaniem nie był lepszy od takiego Zieńczuka, ot po prostu dobry piłkarz. Czy legenda? Na pewno kawał fajnej historii naszego klubu. Obserwując czasem grę i treningi młodzieży pod okiem Kulawika nie miałem złudzeń, iż trenerem jest on na siłę - widać brak pomysłu na życie po "życiu piłkarskim". Jednakowoż to nie oznacza, iż ma się realizować kosztem naszego Klubu. Może powinni mu znaleźć jakieś inne zajęcie przy drużynie?

Wracając do tematu. Nie przyszło Wam do głowy, że może ten cały Jimenez nie zostanie trenerem tylko nad-trenerem? Kimś pomiędzy dyrektorem sportowym, a koordynatorem wszystkich drużyn. Jak słynny Monchi w Sevilli (miałby się Manolo na kim wzorować). Jego wpływ na funkcjonowanie Wisełki byłby wtedy całkiem inny, zdecydowanie bardziej kompleksowy, a i komfort pracy - jak się zdaje - większy. Wątpię, by tak się stało, ale mam wrażenie, iż nikt nie wziął tego pod uwagę. Ktoś powie, że może zostać menedżerem w stylu brytyjskim, mającym wpływ na wszystko w klubie. Nie wydaje mi się, aby coś takiego przyjęło się w polskich warunkach, zwłaszcza pod egidą Bogusława Cupiała.

Było, nie było - fajne to oczekiwanie w napięciu na nowego trenera Jak słusznie ktoś tutaj zauważył, przydałyby się jeszcze jakieś transfery - najlepiej młodych walczaków. I - do jasnej cholery - niechże wreszcie zaproszą akademię piłkarską Frankowskiego i Szymkowiaka do stałej współpracy! Nawet w polskiej lidze rywale już nam odjeżdżają pod względem szkolenia własnego piłkarskiego narybku (Lech, Legia - choć ta ostatnia, na szczęście dla nas, największe talenty oddaje za bezcen innym). Organizacja - to jest największy problem Wisły Kraków.
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 17.08.2010, 09:22
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

artykulik o naszym bagienku i o śwince utytłanej w błocie (ostatnie zdania artykułu).
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.08.2010, 09:25
Nieważne kto. Ważne żeby był to sadysta. Żeby po pierwszym treningu piłkarze ustawili sie w kolejce do Cupiała ze skargami że nowy trener katuje ich pracą, a Cupiał aby trzasnął im drzwiami przed nosem a trenera pochwalił
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.08.2010, 09:27
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
Zbymak zmienił nick
Czy wygrywasz czy nie.... <3
westersyl
Guest

Stary 17.08.2010, 09:28
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
skąd info ?
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.08.2010, 09:28
armani199 napisał(a):Wyświetl post
Nieważne kto. Ważne żeby był to sadysta. Żeby po pierwszym treningu piłkarze ustawili sie w kolejce do Cupiała ze skargami że nowy trener katuje ich pracą, a Cupiał aby trzasnął im drzwiami przed nosem a trenera pochwalił
Teraz jak Cupiał wybierze trenera, ktory bedzie narzucał takie same treningi jak Petrescu to ja bym na miejscu naszych pilkarzy nie lecial do niego ze skarga bo sie posypia zawieszenia. Cierpliwosc Cupiałowi kiedys sie skonczy a wtedy naszym pilkarzykom nie wroze niczego dobrego. Najgorsze, ze na tym wszystkim mozemy ucierpiec My - kibice.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów