The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.08.2010, 21:31
Czyzby to cisza przed burza ;] ? nigdzie nie pisza o postepach w negocjacjach ,ani zadnych nowych wiadomosci na portalach o kolejnych ruchach pana basalaja w sprawie trenera ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.08.2010, 21:37
Negocjacje trwają. Wytrzymajcie jeszcze kilka dni. Media zamilkły po tym jak Adria Ochalik ustosunkował się do spekulacji dotyczących nowego szkoleniowca?
zapalony
Member

Od: 07.2010

Stary 14.08.2010, 21:38
Mysle ze zaraz w poniedzialek w okolicach poludnia pojawi sie nazwisko nowego trenera
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 14.08.2010, 21:40
skąd te przypuszczenia?
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.08.2010, 21:48
junior1906tsw napisał(a):Wyświetl post
skąd te przypuszczenia?
Pewnie wyczytał na forum Maciosa i Zbymaka
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
zapalony
Member

Stary 14.08.2010, 22:06
nie nie, no po prostu tak czuje, poczatek nowego tygodnia, jeszcze te slowa Kulawika wczoraj ze mysli ze bedzie trenerem do niedzieli, dzis i wczoraj jakas wielka cisza na ten temat, wszystko to sprzyja temu co napisalem ;P
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 14.08.2010, 22:06
blanco napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wyczytał na forum Maciosa i Zbymaka
Blanco mam nadzieje że jak pojawi się nowy trener to ...ocenisz go na podstawie jakiegoś "zdjęcia" bo jestem ciekawy jaką taktykę będzie stosował i w ogóle jaki z niego fachowiec
marek2a
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 14.08.2010, 22:20
A ja myślę ,że Kula będzie trenerem dokąd aż nie zgubi punktów.Więc nie podniecajmy się nazwiskami, bo to jeszcze może potrwać. Facet ma jaja, pokazał jak na dłoni ,że Rado jest lepszy od Bogusia (teraz).A teraz możemy wygrać z Ruchem i Kula ma prolongatę na następny tydzień. Tak mu życzę prowadzenia Wisełki jak najdłużej. Chociaż wielu uważa go za leszcza, uważam ,że nowy trener przychodzi dopiero po stracie punktów.Taka mała przyzwoitość
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 14.08.2010, 22:59
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Rzecznik prasowy Wisły, Pan Ochulik twierdzi, że żaden z wymienianych nazwisk nie będzie trenerem.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.08.2010, 23:04
marek2a napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę ,że Kula będzie trenerem dokąd aż nie zgubi punktów.Więc nie podniecajmy się nazwiskami, bo to jeszcze może potrwać. Facet ma jaja, pokazał jak na dłoni ,że Rado jest lepszy od Bogusia (teraz).A teraz możemy wygrać z Ruchem i Kula ma prolongatę na następny tydzień. Tak mu życzę prowadzenia Wisełki jak najdłużej. Chociaż wielu uważa go za leszcza, uważam ,że nowy trener przychodzi dopiero po stracie punktów.Taka mała przyzwoitość
Kulawik na pewno nie będzie trenerem na stałe. Myślę, że bez względu na jego wynik z z Ruchem czy ewentualnie z Widzewem, nazwisko poznamy w tym albo najpóźniej w przyszły poniedziałek.
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.08.2010, 23:21
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Blanco mam nadzieje że jak pojawi się nowy trener to ...ocenisz go na podstawie jakiegoś "zdjęcia" bo jestem ciekawy jaką taktykę będzie stosował i w ogóle jaki z niego fachowiec
Nie ma sprawy, zawsze do usług
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 15.08.2010, 00:12
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kulawik na pewno nie będzie trenerem na stałe. Myślę, że bez względu na jego wynik z z Ruchem czy ewentualnie z Widzewem, nazwisko poznamy w tym albo najpóźniej w przyszły poniedziałek.
Jeżeli by się okazało, ze zespół w tych dwóch zagrałby jak z nut, to sądze że Kula zostałby trenerem na dłużej, inna decyzja byłaby niedorzeczna. (Nie oznacza to, że wierze w nagłą przemianę naszej gry, bo to mało realne, co nie znaczy że niemożliwe).

Rzecznik prasowy Wisły, Pan Ochalik twierdzi, że żaden z wymienianych nazwisk nie będzie trenerem.
Zagrywka celowa, z Wilkiem było identycznie, a kilka dni później został naszym piłkarzem. Więc tym bym się nie wzorował.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 15.08.2010 o godz. 00:15.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.08.2010, 00:26
Rzecznik prasowy Wisły, Pan Ochulik twierdzi, że żaden z wymienianych nazwisk nie będzie trenerem.
Czytajcie poprzednie str... Przeciez ta info ma juz kilka dni

edit. no moze 1...
voy2s
Member

Od: 04.2004

Stary 15.08.2010, 07:46
Panowie, jak tylko gwiazdeczki dowiedziały się, że Wisła złożyła ofertę panu "hard work" to od razu w mediach zaczęły gadać, że treningi są fajne i ciekawsze niż u Kaspra, że czują się dobrze i że problemem jest zgranie. A to dowodzi, że najzwyczajniej w świecie boją się ciężkiej pracy a z Kulawikiem dalej trenują "po polsku". Dlatego moim zdaniem trener zagraniczny to "konieczna konieczność". A na Kulawika przyjdzie jeszcze czas. To wszystko powinno wyglądać tak:

zakontraktowanie trenera i jasne powiedzenie mu - Słuchaj tyle a tyle rocznie możemy wydać na transfery plus tyle procent z pieniędzy zarobionych w pucharach. Masz 6 lat na zbudowanie drużyny, która z sukcesami będzie występowała w pucharach (LM/LE), to jest Tomasz Kulawik, który był wieloletnim kapitanem drużyny i stanowi jej historię, on będzie twoim asystentem i podobnie jak ty będzie pilnował aby piłkarze na treningach ostro zapierda...i.

Następnie wzięcie Kuli na bok i powiedzenie mu: Słuchaj Kula, tego trenera nie trzeba Ci przedstawiać, daliśmy mu 6 lat na zbudowanie zespołu ale chcemy aby budował zespół razem z Tobą. Ma na to 6 lat. Chcemy abyś został jego asystentem i był takim samym katem dla piłkarzy i tak samo wymagał od nich hard work. Liczymy, że przez te sześć lat nastąpi całkowita wymiana zawodników a każdy nowy przychodzący pozna Cie jako trenera niezwykle wymagającego, który pilnuje swoich piłkarzy. A to po to abyś miał wymagany przez nas image by na wypadek objęcia przez Ciebie pierwszej drużyny każdy piłkarz chcący grać we Wiśle wiedział że tu się na treningach zapieprza a na meczach daje z siebie wszystko od 1 do 94 minuty.

A na końcu iść do szatni piłkarzy i powiedzieć im tak: Panowie to jest Wasz nowy trener, będzie Was trenował przez najbliższe 6 lat. A te 6 lat i następne to będzie dla Was okres ciężkiej pracy. Komu się nie chce ostro pracować na treningach a woli lansować się w galeriach handlowych i modnych klubach to niech już teraz się zgłosi aby mu szukać nowego klubu. Kto się zgodzi na te warunki a następnie będzie płakał, że treningi ciężkie to cóż - w drużynie młodej ekstraklasy są lżejsze treningi i o 50% mniejsze uposażenie. Trener przychodzi na minimum sześć lat i nawet jak będziecie się słaniać po murawie i zajmować ostatnie miejsce w tabeli zbierając cięgi od każdego to trener nie zostanie zwolniony! Za to najsłabsze ogniwa zostaną z drużyny usunięte i zastąpione graczami dla których piłka to życie.
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 15.08.2010, 08:02
voy2s napisał(a):Wyświetl post
Panowie, jak tylko gwiazdeczki dowiedziały się, że Wisła złożyła ofertę panu "hard work" to od razu w mediach zaczęły gadać, że treningi są fajne i ciekawsze niż u Kaspra, że czują się dobrze i że problemem jest zgranie. A to dowodzi, że najzwyczajniej w świecie boją się ciężkiej pracy a z Kulawikiem dalej trenują "po polsku". Dlatego moim zdaniem trener zagraniczny to "konieczna konieczność". A na Kulawika przyjdzie jeszcze czas. To wszystko powinno wyglądać tak:

zakontraktowanie trenera i jasne powiedzenie mu - Słuchaj tyle a tyle rocznie możemy wydać na transfery plus tyle procent z pieniędzy zarobionych w pucharach. Masz 6 lat na zbudowanie drużyny, która z sukcesami będzie występowała w pucharach (LM/LE), to jest Tomasz Kulawik, który był wieloletnim kapitanem drużyny i stanowi jej historię, on będzie twoim asystentem i podobnie jak ty będzie pilnował aby piłkarze na treningach ostro zapierda...i.

Następnie wzięcie Kuli na bok i powiedzenie mu: Słuchaj Kula, tego trenera nie trzeba Ci przedstawiać, daliśmy mu 6 lat na zbudowanie zespołu ale chcemy aby budował zespół razem z Tobą. Ma na to 6 lat. Chcemy abyś został jego asystentem i był takim samym katem dla piłkarzy i tak samo wymagał od nich hard work. Liczymy, że przez te sześć lat nastąpi całkowita wymiana zawodników a każdy nowy przychodzący pozna Cie jako trenera niezwykle wymagającego, który pilnuje swoich piłkarzy. A to po to abyś miał wymagany przez nas image by na wypadek objęcia przez Ciebie pierwszej drużyny każdy piłkarz chcący grać we Wiśle wiedział że tu się na treningach zapieprza a na meczach daje z siebie wszystko od 1 do 94 minuty.

A na końcu iść do szatni piłkarzy i powiedzieć im tak: Panowie to jest Wasz nowy trener, będzie Was trenował przez najbliższe 6 lat. A te 6 lat i następne to będzie dla Was okres ciężkiej pracy. Komu się nie chce ostro pracować na treningach a woli lansować się w galeriach handlowych i modnych klubach to niech już teraz się zgłosi aby mu szukać nowego klubu. Kto się zgodzi na te warunki a następnie będzie płakał, że treningi ciężkie to cóż - w drużynie młodej ekstraklasy są lżejsze treningi i o 50% mniejsze uposażenie. Trener przychodzi na minimum sześć lat i nawet jak będziecie się słaniać po murawie i zajmować ostatnie miejsce w tabeli zbierając cięgi od każdego to trener nie zostanie zwolniony! Za to najsłabsze ogniwa zostaną z drużyny usunięte i zastąpione graczami dla których piłka to życie.
łał, prześlij to Basałajowi
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 15.08.2010, 08:07
Tak bez ironii pomysł fajny (trener tylko musiaby być naprawdę odpowiednio dobrany),ale w obecnej Wiśle nierealny.
Tylko Wisła!
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 15.08.2010, 10:05
Jak Kasperczak pierwszy raz przychodził do Wisly to Cupiał chcial z nim podpisac kontrakt na 10lat.Na szczescie tak sie nie stało
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.08.2010, 10:19
Brak treningu i krótkie, bezwartościowe zajęcia (Ekstraklasa) to jedno; a bezmyślny katowanie zawodników, wszystkich, bez względu na wiek i warunki, tym samym programem (Petrescu) to drugie.

Już sam fakt, że nie każdy może grać na Wyspach, bo nie każdy ma do tego warunki fizyczne i wielu wybitnych piłkarzy sparzyło się na grze w Anglii, powinno dawać do myślenia. Ale nawet tam, przy morderczych treningach, idzie przeżyć. Im lepszy klub, tym bardziej wyrafinowane metody, ale i w zwykłych drużynach, jestem przekonany, pracuje się ciężko, ale nie tak, żeby zawodników zarżnąć i zamęczyć. Dla sportowca, nieważne profesjonalisty czy amatora, nie ma nic gorszego niż przetrenowanie. Stan, w którym możliwości organizmu są mniejsze niż ludzi, którzy sportu nie uprawiają. Wszystko się wtedy wali. Od możliwości szybkościowych, po kondycję i metabolizm. Po prostu dno. Dramat.

Dziwisz się jeden z drugim, że nasze gwiazdeczki płakały. A ja się nie dziwię, bo były po prostu do tego nieprzygotowane i nieprzyzwyczajone. Ich minimalizm, to, że żaden z nich nie wykazuje ani krzty ambicji; żaden nie zostanie po treningu, ćwiczyć strzały; żaden nie zaproponuje dodatkowych ćwiczeń taktycznych jest godny pożałowania. Ale to, że ich rozleniwione i niegotowe na wysiłek ciałka nie wytrzymywały katorżniczego reżimu, można zrozumieć.

Ja też jestem zwolennikiem ciężkiej pracy. Jeśli nie mamy trenerów, którzy nauczą juniorów pięknej techniki i genialnej taktyki, to niech chociaż nauczą ich podawać i wrzucać, a po paru latach zaczną z nimi pracę nad motoryką. Skoro nie będzie tu Hiszpanii, może chociaż możemy mieć Niemcy - niech biegają, biegają i, jeszcze raz, biegają. Ale nie od razu i nie z każdym można to osiągnąć.
michal
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 15.08.2010, 10:27
zbymak a czy wiadomo coś odnośnie nowego trenera Czy w poniedziałek możemy się spodziewać konferencji z jego udzialem
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.08.2010, 10:36
jak wygrają z Ruchem to Kulawik myśle że zostanie na dłużej.Ogólnie uwazam że na to liczy też i Basałaj bo trener zagraniczny to są koszmarne koszta plus jego sztab szkoleniowy a pewności że Wisła będzie wygrywała z zespołami klasy Karabachu nie ma
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 15.08.2010, 10:47
A kontrakt dla trenera powinien być na 5 lat ale będzie pewnie na 2 albo 3... Albo jakaś inna dzika konstrukcja.
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 15.08.2010, 10:52
Gdzie oprócz ladbrokes, mozna obstawić kto zostanie nowym trenerem Wisły?
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.08.2010, 11:46
Zna ktos ta strone, podawali cos wczesniej?

http://informator44.republikafutbolu...-wisly-krakow/
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 15.08.2010, 11:49
- Как вам сегодня болельщики команды?

- Сегодня они нам помогли, поддерживали команду. Слов нет. Так должно быть каждый раз!

źródło : http://fckuban.ru/news/1419/

czyli wynika z tego że Dan zostaję w kraju syberyjskim i poprawia stosunki z kibicami...
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.08.2010, 12:11
nesta napisał(a):Wyświetl post
Zna ktos ta strone, podawali cos wczesniej?

http://informator44.republikafutbolu...-wisly-krakow/
To jest zwykły blog anonimowego użytkownika, więc nie jest to wiarygodne źródło.
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 15.08.2010, 14:08
Myślę, że ewentualny prawdziwy przeciek możemy poznać na dzisiejszym meczu, jeśli kandydat na trenera usiądzie na trybunach.
Kibic Białej Gwiazdy
arbuz
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 15.08.2010, 14:27
Ja mysle, ze dobrym rozwiazaniem bylby jakis wloch styl defensywnej pilki, bardzo taktycznej i madrej.
Wiem moze taki styl nie jest piekny ale mysle ze nasi grajkowie predzej by sobie poradzili w porownaniu np do hiszpanskiego technicznego stylu gry.

To takie moje sience fiction przemyslenia tylko
mc-money
Senior Member

Stary 15.08.2010, 14:59
arbuz napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle, ze dobrym rozwiazaniem bylby jakis wloch styl defensywnej pilki, bardzo taktycznej i madrej.
Wiem moze taki styl nie jest piekny ale mysle ze nasi grajkowie predzej by sobie poradzili w porownaniu np do hiszpanskiego technicznego stylu gry.

To takie moje sience fiction przemyslenia tylko
Dla mnie Włoski trener by nic nie wprowadził- tym bardziej z piłką defensywną. Jeśli już chodzi o defensywną piłkę to bym wziął kogoś z zachodu.
Najbardziej pasowałby mi Petrescu ( Ciekawe co na to Cudowne bliźniaki polskiej piłki i inny grajkowie), ale raczej moje marzenie się nie spełni.

Z reszty trenerów to albo Jimenez, albo Simeone- chodź wolałbym tego drugiego )
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 15.08.2010, 15:10
mc-money napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Włoski trener by nic nie wprowadził- tym bardziej z piłką defensywną. Jeśli już chodzi o defensywną piłkę to bym wziął kogoś z zachodu.
Najbardziej pasowałby mi Petrescu ( Ciekawe co na to Cudowne bliźniaki polskiej piłki i inny grajkowie), ale raczej moje marzenie się nie spełni.

Z reszty trenerów to albo Jimenez, albo Simeone- chodź wolałbym tego drugiego )
Słyszałeś może o catenaccio? To obecnie chyba najczęściej używany system w Italii. Gdyby przyszedł trener z Włoch, byłoby NAJBARDZIEJ prawdopodobne, że to właśnie on wprowadziłby grę defensywną.

W jednym się jednak z Tobą zgodzę - Dla mnie najlepszym kandydatem byłby Petrescu, który bądź co bądź, cenił Brożków (bo chyba o nich Ci chodziło ).

Oczywiście wariant Jimeneza jest bardzo optymistyczny, ale nie mam nic przeciwko.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 15.08.2010 o godz. 15:13.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 15.08.2010, 15:17
narazie to idą ostre przecieki ze Jimenez trenerem... lol to by bylo cos...
ciekawe ile dostaniemy za Lobodzinskiego i Jirsaka

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów