The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2008, 12:58
Mam nadzieję że Nei przyjdzie w kwestii przyszłorocznej CL. Ze Kalenga. Wątpię żeby to była prawda bo mamy 2 prawoskrzydłowych. Ten koleś to raczej plotka i to ostra.
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 01.08.2008, 13:33
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Mysle,ze po poznaniu naszego nastepnego rywala(po ewentualnym przejsciu Beitaru)w kontekscie LM,ten temat znacznie ucichnie o ile nie zaniknie......
No moze sie troszku odżyc po przejsciu Beitaru.
Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie, bo to byłoby kolejne strzelenie sobie w stopę przez zarząd. Nie można myśleć tylko o LM i kalkulować krótkofalowo pod kątem rywala w III rundzie - jest przecież jeszcze (i mam nadzieje nadal będzie po meczach z Betarem) PUEFA, czy liga, gdzie też potrzebujemy wzmocnień.

Przypomnę, że brak nie tylko napastnika (Nei), ale też obrońcy, ofensywnego oraz skrajnego pomocnika. A i o kimś lepszym od Pawełka i Cantoro trzeba myśleć w kontekście najbliższego i kolejnych sezonów.

Najgorsze byłoby, jakby po raz kolejny sportowi dyletanci z RN uznali, że skoro mamy pecha w losowaniach, to nie ma sensu wzmacniać zespołu, myśleć o rozbudowie bazy treningowej, poprawie scoutingu itd.

Niestety, u nas takie myślenie to norma. A potem jest płacz, że nawet z izraelskimi przeciętniakami są duże problemy, a dług jak był gigantyczny, tak nadal jest.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 01.08.2008 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując
mateusz212
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 01.08.2008, 13:42
Głowacki wyleciał na 6 tygodni....dla mnie pierwszym i najwazniejszym transferem powinnien byc srodkowy obrońca!!!!! Jodłowiec...w ostatecznosci Hernani.... co z tego,że będzie Nei w ataku....jak bedziemy dostawac w tyłach, bo nie wierze ani w super srodkowego obrońce Basczyńskiego, ani w świetnego Singlara.....Środkowy obrońca potrzebny sto razy bardziej niż NEI!!!!!!!
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując
bieniuTS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.08.2008, 14:19
@ mateusz 212:

Niestety, dziś w kieleckiej gazecie czytałem, że Hernani jest już na testach w Lokomotivie Moskwa... Szkoda ...
Odpowiedz cytując
djjamajczyk
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.08.2008, 14:27
Zgadzam się , może kontrowersyjnie to zabrzmi ale porównując to innych formacji Nei jest najmniej potrzebny . Na dzień dobry potrzeba nam srodkowego obroncy i skrzydłowego , potem bramkarza i jak mamy grac 2* def. pom to i takowego bo Cantoro to ehh... powiedzmy nie te lata . A na końcu własnie napsatnika bo jak gramy jednym do Brozek wystarcza. ale to taka mała dygresja bo jak bedzie już Nei to hip hip Hurra Hurra Hurra
Odpowiedz cytując
Shizuke
Member

Od: 08.2008

Stary 01.08.2008, 14:36
Pozbieralem do kupy troche goli Nei'a

http://pl.youtube.com/watch?v=ha8xtZdSHME

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Ksaron
Member

Od: 08.2006

Stary 01.08.2008, 15:21
Sądzę , że dzisiejsze losowanie nie ma żadnego wpływu na transfery.
Gdyby poważnie myślano o pucharach ( głownie puch. UEFA ) to ci piłkarze przyszli by miesiąc temu a nie za pięć dwunasta.
Dlatego nie wierzę w bajki o jakichś Ze Kangach , Smolarkach i innej tego typu fantastyce.
Nei-a na razie też tu nie ma..
Myślę , że w obliczu kontuzji Głowackiego skład zostanie uzupełniony o jakiegoś obrońcę i to wszystko..

Druga sprawa , że niektórzy piszą tak jakbyśmy już przeszli Beitar...
A to takie proste nie będzie.
Odpowiedz cytując
EricDraven
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 01.08.2008, 15:21
wiem, że to tylko jutjub, ale on rzeczywiście wygląda solidnie, tym bardziej szkoda, że już nie ma Kosy, bo ich styl gry idealnie by się zazębiał.

dajmy mu obywatelstwo w pakiecie z kontraktem
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 01.08.2008, 15:22
Podejrzewam ze zbroimy sie pod przyszly sezon gdzie bedzie latwiej o awans do CL.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Stary 01.08.2008, 15:26
A mi z tej kompilki wyglada jak drewniak troche, ale nie będę przesądzał w żadną strone. JAk bedzie grał sie go oceni.

Lokomotiw siega po Hernaniego a dla nas był za słaby ;/ OK fajnie po co brać dardzo dobrego i jeszcze lepiej rokujacego obrońce z naszej ligi za 400 tys euro i 150 tys kontraktu jak mozna szujać w świecie piłkarza o watpliwych umiejetnosciach a większych wymaganiach. 2 lata pisałem o Hernanim - ze warto za nego wydac i 1mln euro, a teraz jak mozan go wziac za 1/3 ceny z pocalowaniem reki przez Korone, to nikt sie nim nie interesuje. I jak mamy sie rozwijać.

Do tego spieprzenei sprawy Kokosa i Paulisty. Bomba !!
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.08.2008, 15:30
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
2 lata pisałem o Hernanim - ze warto za nego wydac i 1mln euro, a teraz jak mozan go wziac za 1/3 ceny z pocalowaniem reki przez Korone, to nikt sie nim nie interesuje. I jak mamy sie rozwijać.

Do tego spieprzenei sprawy Kokosa i Paulisty. Bomba !!

Jak mogles pisac 2 lata temu jak konto masz od marca tego roku chyba ze po banie zalozyles sobie drugie
,
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Stary 01.08.2008, 15:42
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak mogles pisac 2 lata temu jak konto masz od marca tego roku chyba ze po banie zalozyles sobie drugie

Wybitna dedukcja.
Odpowiedz cytując
Rasialdo
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 01.08.2008, 16:20
Uwaga, uwaga, mamy wiadomość dnia. Osoby czytające relację live dowiadują się o tym pierwsze - do Krakowa w końcu po załatwieniu wszelkich formalności przyleciał Andre Barreto.

Jest to pewnego rodzaju transfer powrotny.
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.08.2008, 16:46
z innej beczki
goool coś bredził o toczących się nadal rozmowach w sprawie Jodłowca
PS z kolei twierdzi że przez najbliższe pół roku nikt nie odejdzie z Dysko Polo
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 01.08.2008, 17:07
Odpowiem teraz, bo wczesniej nie mogłem. Cały ten Nei, jest dla mnie taką samą niewiadomą, jak dla Was. Nie powiem że się nie cieszę, chociaż na razie przedwcześnie, z tego niepotwierdzonego jeszcze transferu, ale nie zamierzam się podniecać gościem dla mnie zupełnie nieznanym.Zresztą "na bezrybiu i rak ryba".

Panie Dudi, jestem tylko zwykłym szarym forumowiczem z własnym zdaniem, jesli różni się ono od Twojego, trudno. Ja Twoje szanuję, Ty szanuj moje. Pytanie czy na pewno jestem za Wisłą odpuszczam, ze względu na modów. Moją Wiślackość parę osób na tym forum zna.

Ktoś mi wypomniał,że nie ufam Skorży. W sprawach transferów nie mam żadnych podstaw by mu ufać. Tak jak bardzo nie chciał Jirsaka, tak bardzo chciał "Goal machine". Efekty było widać. O Bednarzu mam jedno, niezmienione zdanie, które ten kto siedzi chwilę na tym forum dobrze zna.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Stary 01.08.2008, 17:12
gigant napisał(a):Wyświetl post
Odpowiem teraz, bo wczesniej nie mogłem. Cały ten Nei, jest dla mnie taką samą niewiadomą, jak dla Was. Nie powiem że się nie cieszę, chociaż na razie przedwcześnie, z tego niepotwierdzonego jeszcze transferu, ale nie zamierzam się podniecać gościem dla mnie zupełnie nieznanym.Zresztą "na bezrybiu i rak ryba".

Panie Dudi, jestem tylko zwykłym szarym forumowiczem z własnym zdaniem, jesli różni się ono od Twojego, trudno. Ja Twoje szanuję, Ty szanuj moje. Pytanie czy na pewno jestem za Wisłą odpuszczam, ze względu na modów. Moją Wiślackość parę osób na tym forum zna.

Ktoś mi wypomniał,że nie ufam Skorży. W sprawach transferów nie mam żadnych podstaw by mu ufać. Tak jak bardzo nie chciał Jirsaka, tak bardzo chciał "Goal machine". Efekty było widać. O Bednarzu mam jedno, niezmienione zdanie, które ten kto siedzi chwilę na tym forum dobrze zna.
Nie przesadzaj, CSKA wygrała swoją ligę z taką przewagą jak Wisła albo większą. Nei był jej gwiazdą i był pewnym punktem w składzie, od którego rozpoczynano ustalanie składu.
Z całym szacunkiem praktycznie 2 razy z CSKA przegraliśmy więc jest to napewno zawodnik który może być najlepszym graczem Wisły. CSKA grało 1 napastnikiem i on był tam pewniakiem na szpicy.

Dzisiaj gazeta Sport w Bułgarii też napisała że Nei idzie do Wisełki za 850tys Euro. Kibice sądzą że to trochę mało bo się transfer nie zwróci. Przyszedł do nich za 750tys i 300tys Euro kontraktu stąd pewnie ten 1mln Euro. Ale trzeba przecież dodać że jest o 1rok starszy więc jak z samochodem cena spada....

Tak czy inaczej wydaje się że to jego realna cena a rzadko się udaje kupić dobrego napastnika po realnej bo nikt nie chce sprzedawać. Ale boję się tylko bo podobno Steaua złożyła ofertę więc kto wie czy to już zaklepane.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 01.08.2008, 17:22
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj, CSKA wygrała swoją ligę z taką przewagą jak Wisła albo większą. Nei był jej gwiazdą i był pewnym punktem w składzie, od którego rozpoczynano ustalanie składu.
Z całym szacunkiem praktycznie 2 razy z CSKA przegraliśmy więc jest to napewno zawodnik który może być najlepszym graczem Wisły. CSKA grało 1 napastnikiem i on był tam pewniakiem na szpicy.
Wszystko się zgadza, Matusiak przed wyjazdem też był pierwszy w składze Bełchatowa. Przychodząc do Wisły nie miał bariery językowej, znał mentalność i większość piłkarzy Wisły. Jak się to skończyło wiemy wszyscy. Nie jestem przeciwko Nei'owi, jestem za większym dystansem, bo o Dudu po pierwszej i jedynej jego ligowej bramce jakiś nawiedzony już nowy temat założył. Nei niech pogra, niech będzie takim jak Chinyama w Legii ale skuteczniejszy i wtedy mozemy zacierać ręce i bić brawo łysemu.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Stary 01.08.2008, 17:26
Wszystko się zgadza, Matusiak przed wyjazdem też był pierwszy w składze Bełchatowa. Przychodząc do Wisły nie miał bariery językowej, znał mentalność i większość piłkarzy Wisły. Jak się to skończyło wiemy wszyscy. Nie jestem przeciwko Nei'owi, jestem za większym dystansem, bo o Dudu po pierwszej i jedynej jego ligowej bramce jakiś nawiedzony już nowy temat założył. Nei niech pogra, niech będzie takim jak Chinyama w Legii ale skuteczniejszy i wtedy mozemy zacierać ręce i bić brawo łysemu.
Z tego skrótu to widać że Nei jest konkretnym graczem. Nie czaruje tylko wali. Co z tego że mamy np. Rafała Boguskiego który jest bardzo fajnym graczem, ale albo spaskudzi ostatnie podanie, a bramek wogóle nie strzela. Nam potrzeba konkretnych gości i mam właśnie nadzieję że Nei nie jest widowiskowy tylko wali bramy.

Zresztą ważna jest też liga. Polskie zespoły nie są przyzwyczajone do takich zawodników jak Chinyama czy być może Nei.
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member

Od: 09.2004

Stary 01.08.2008, 17:29
Osobiście uważam, że lepiej było zatrzymać Paulistę, to zawodnik przynajmniej pewny i sprawdzony. Naprawdę lepiej jest wydawać astronomiczne sumy na zawodnika, co do którego nie mamy żadnej gwarancji, że się sprawdzi? To, że był gwiazdą w CSKA nie oznacza, że gwiazdą będzie również tutaj. Jakoś nie słyszałem by CSKA było zasypywane ofertami z zachodu dla Neia, no chyba, że mnie coś ominęło.

Za 1/4 tego co chcemy wydać na Neia można było mieć nadal Paulistę w składzie. Ale widać ja się nie znam, bo w klubie w końcu pracują profesjonaliści...
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 01.08.2008, 17:34
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
Osobiście uważam, że lepiej było zatrzymać Paulistę, to zawodnik przynajmniej pewny i sprawdzony. Naprawdę lepiej jest wydawać astronomiczne sumy na zawodnika, co do którego nie mamy żadnej gwarancji, że się sprawdzi? To, że był gwiazdą w CSKA nie oznacza, że gwiazdą będzie również tutaj. Jakoś nie słyszałem by CSKA było zasypywane ofertami z zachodu dla Neia, no chyba, że mnie coś ominęło.

Za 1/4 tego co chcemy wydać na Neia można było mieć nadal Paulistę w składzie. Ale widać ja się nie znam, bo w klubie w końcu pracują profesjonaliści...

nie widziałeś Neia na oczy a gadasz takie rzeczy.. trochę się ogarnij.. do tego nie wiadomo czy zagra u nas
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.08.2008, 17:36
To może niech lepiej do nas nie przychodzi jak ma tak grać. Chinyama to taki Rambo, on najpierw strzela potem myśli, zawsze działa sam i specjalizuje się w działaniu na tyłach wroga, to ostatnie wyjątkowo nie sprawdza się w piłce nożnej ze względu na przepis o spalonym.

Gdyby Skorża szukał zawodnika w stylu Chinyamy, to po prostu przychodząc do Wisły zabrałby Chinyamę ze sobą.

Na razie to my desperacko potrzebujemy stopera i drugiego bramkarza, bo Pawełek nie zachwyca, ale co w takim razie powiedzieć o Juszczyku?

Edit: Dobry napastnik, nie ważne w jakiej lidze, nie może beztrosko biegać 5 metrów za linią obrony, koniec offtopa.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 01.08.2008 o godz. 17:45.
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member

Od: 09.2004

Stary 01.08.2008, 17:45
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
nie widziałeś Neia na oczy a gadasz takie rzeczy.. trochę się ogarnij.. do tego nie wiadomo czy zagra u nas
A czy ja mówię, że ma nie przychodzić? W obecnej sytuacji to my mamy związane ręce i na gwałt trzeba szukać napastnika. A jest to wywołane tym, że rezygnuje się z niewiadomych przyczyn z zawodnika sprawdzonego.

edit: Uran oczywiście ma rację, nawet ważniejsze jest sprowadzenie stopera i bramkarza niż napastnika. A o tym już nie mówi się tak wiele.
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez szarkoz : 01.08.2008 o godz. 17:49.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.08.2008, 19:03
szarkoz napisał(a):Wyświetl post

Wam piknicy i malkontenci ****a mac nic nie dogodzi... Ja cierpie dole... Nie ma transferów... to Bednarz zły Cupiał huj, Wilczek pedał. Ktoś wkońcu kupuje gościa, najlepszego zawodnika ligi Bułgarskiej... za dużo, nie wiadomo czy sie sprawdzi, ****a Bednarz debil sciaga kota w worku. Normalnie ludzie w tym kraju są po.......eni, bo inaczej tego nazwać sie nie da...

edit: 850 tys euro... to astronomiczna suma? Ty chcesz zeby Wisła grała w lidze majstrów? na transfery trzeba wydac 5-10 mln euro... zeby przy w miare dobrym losowaniu spokojnie myslec o awansie. Zrozum ****a, ze my kupujac za tę cene przy farcie w losowaniu i farcie w meczu, mozemy raz sobie awansowac do LM odpaść przy ogromnym szczesciu do PU i wiecej w LM sie nie pojawić, lub pojawić sie dopiero z mega potentatem ropy nawetowej z Rosji... który wyda 200 mln euro na klub. Niestety takie czasy
Ostatnio edytowane przez regan : 01.08.2008 o godz. 19:09.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.08.2008, 19:09
regan napisał(a):Wyświetl post
Wam piknicy i malkontenci ****a mac nic nie dogodzi... Ja cierpie dole... Nie ma transferów... to Bednarz zły Cupiał huj, Wilczek pedał. Ktoś wkońcu kupuje gościa, najlepszego zawodnika ligi Bułgarskiej... za dużo, nie wiadomo czy sie sprawdzi, ****a Bednarz debil sciaga kota w worku. Normalnie ludzie w tym kraju są po.......eni, bo inaczej tego nazwać sie nie da...

Do tego 3 strzelca ligi portugalskiej z sezonu 2006/07 ... Ręce opadają. Niektórych to by nawet Eto nie zadowolił, bo pewnie za duży kontrakt i dawno nie był królem strzelców ...
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Stary 01.08.2008, 19:14
Szczerze wolę takie transfery jak sprawdzony droższy Nei niż 10 typow po 400tys.
Mam nadzieję że obrońca nie będzie z łapanki. Bo cienkich już mamy Baszczynski Diaz Singlar. Więc po co nam kolejny?

Co mnie martwi w naszej polityce? NIKT DOSŁOWNIE NIKT NIE ROKUJE NA PRZYSZŁOŚĆ z chłopaków ok 20 lat. Może jeszcze Małecki. Ale w 1 drużynie jest Kowalski który jest bardzo słaby, Mączyński co też nie ma tego czegoś co by mogło być inspiracją do wielkiej kariery, czy inne wynalazki.

Jedyna nadzieja że sprowadzą tego 16 latka z GKSu i zastąpi w 1 drużynie Grzesia Kmiecika. Jeżeli Bednarz ma zamiar stosować taktykę 2 drogie transfery na sezon to radziłbym mu się bardziej zainteresować utalentowanymi juniorami. To strasznie kuleje, bo obecnie w 11 są chyba tylko Brożkowie. A przy naszej przewadze finansowej nad resztą 10 lat temu powinniśmy mieć w kadrze conajmniej 5 takich Brożków. Odszedł jeszcze zdrajca Kokoszka o którym zapomniałem.

Dawać tego Jończyka do 1 drużyny bo napewno od Kmiecika gorszy nie jest, niech gra w PE, PP i ME.
A Skorży przypominam że Rooney grał w Manchasterze jak miał 17lat a debiutował w Premier chyba nawet jak miał nie skończone 17.

Pytanie jest jeszcze czy z pensji takiego antytalencia(G.K.), co prawda pewnie grosze zarabia, ale jednak nawet 3 tys miesięcznie już daje ok 40tys rocznie, nie znalazłoby się trochę kasy np. na pensje takich graczy jak Kokoszka, żeby nie uciekali? A za transfer tego beztalencia też przecież można z 50 tys złotych dostać.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 01.08.2008 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.08.2008, 19:42
regan napisał(a):Wyświetl post

edit: 850 tys euro... to astronomiczna suma? Ty chcesz zeby Wisła grała w lidze majstrów? na transfery trzeba wydac 5-10 mln euro... zeby przy w miare dobrym losowaniu spokojnie myslec o awansie. Zrozum ****a, ze my kupujac za tę cene przy farcie w losowaniu i farcie w meczu, mozemy raz sobie awansowac do LM odpaść przy ogromnym szczesciu do PU i wiecej w LM sie nie pojawić, lub pojawić sie dopiero z mega potentatem ropy nawetowej z Rosji... który wyda 200 mln euro na klub. Niestety takie czasy
lepiej bym tego nie napisal
,
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 01.08.2008, 19:46
Przypominam wszystkim a szczególnie autorom przeniesionych postów że tutaj piszemy o transferach a nie o plusach i minusach naszych młodych piłkarz
Odpowiedz cytując
łuk79
Junior Member

Od: 11.2007

Stary 01.08.2008, 19:47
I gdzie jest Nei? Może tym Neiem miał być Barreto?
Odpowiedz cytując
PowerWiślak123
Member

Od: 02.2008

Stary 01.08.2008, 19:49
Ludzie Nei był liderem CSKA Sofia które 2 czy 3 lata temu grało w półfinale Pucharu UEFA, ostatnio strzelił w lidze bułgarskiej 14 goli, Wisła interesuje się nim od zimy, płacą za gościa 850 tys. euro a Wisła nie preferuje zbyt często takich wydatków, więc nie pie****cie, że to zły transfer tylko poczekajcie 3-4 mecze z oceną. Gdybyśmy go nie kupili to byście się darli żeby Bednarza powiesić za jaja bo przpieprzył szanse na dobry transfer. Ludzie srać mi się chce jak czytam niektóre komentarze.

"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.08.2008, 19:57
PowerWiślak123 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie Nei był liderem CSKA Sofia które 2 czy 3 lata temu grało w półfinale Pucharu UEFA.

Yyy.. chyba ci sie z CSKA Moskwa pomyliło, które 2-3 lata temu wygrało Puchar UEFA... CSKA Sofia to przeciętniak klasy Wisły..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów