The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
South
Senior Member

Od: 03.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2008, 11:05
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
Zwiększają sie budrzety wszyskich klubów, Legia i Lech wydaja rekordowe sumy pieniędzy an transfery w ich historii, a u nas realizuje się opcje minimum. I nie mówie tu o wydawaniu po 2 mln € na zawodnika, ale wolą brać 29 latka - który jest uzupełnieniem kadry Słowacji, niż wydać 400 tyś € na 23 letniego Bartczaka. Może ten Słowak an teraz będzie nawet lepszy od Bartczaka, ale co to za odmładzanie składu piłkarzem o 2 laa od Baszcza młodszym Odpowiedź jest prosta, wzieli zmiennika "na teraz" którego największą zaletą jest że jest za darmo. Może i na przyszły sezon to dobre rozwiazanie, ale kolejna szansa kupienia zawodnka z przyszłością, który mógł by grać w pierwszysm składzie przez długie lata przechodzi obok nosa Cupiała.

Zastanawiali się nad Basta - 1,5 mln € - za drogo.
No to może Bartczak - 400 tyś € - za drogo !
Rzeczywiście. W takim razie może Lewczuk - 140 tyś € - nie to też nie.
Bo przecież można wziać kogoś za darmo prawda !!

Troche to żałosne. Popatrzcie an LEcha - to jest klub który od 5 lat nieprzerwalnie się rozwija.Jak mówi Benhaker - krok po kroku . A u nas od 10 lat ot samo...

po pierwsze budżety a nie budrzety
jak w tamtym sezonie to my wydawaliśmy rekordowe sumy

Nie widziałeś piłkarza na boisku a już go oceniasz ,
Najlepiej to wydawać nie swoje pieniądze ,**** podpiszmy wysokie kontrakty ,wydajmy kupe kasy na transfery ,trafimy na jakąś Barcelonę w eliminacjach i wylecimy z tej całej CL z niczym a piłkarzy za coś trzeba utrzymać może pan Brozinho dołoży swoje kieszonkowe żeby lżej Cupiałowi było

Basta-plotka medialna ,raz sie ukazała jakaś informacja a ty sie już podpaliłeś
Bartczak-pisze ci gdzies że do nas nie przejdzie ? podobno złożyliśmy ofertę
Lewczuk-również złożyliśmy ofertę a to ze gość woli miec pewne miejsce w składzie to już chyba nie jest wina Cupiała
Gdzie ci pisze że bierzemy kogoś za darmo

ZAłosny to jest wyłącznie twój post.I co osiągnął Lech od tych 5 lat ? no Benhaker już pokazał swoje krok po kroku ,nie wiem czy byłeś na świecie 10 lat temu ,ale sytuacje od tamtego czasu się "troche" zmieniła
sa wakacje ,wyłącz komputer,wyjdź spotkaj sie z kolegami ,serio

a teraz ogólnie okienko kończy się 31 sierpnia może do tego czasu sie powstrzymacie z ocenami Bednarza i polityki transferowej,niektórzy to chyba już sie tu tną żyletkami

cierpliwości ****a !
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.06.2008, 11:05
rutic napisał(a):Wyświetl post
Panowie spokojnie. Okienko transferowe w Polsce zaczyna się 1.07. a tu takie lamenty jakby było już po wszystkim. Więcej optymizmu
A konczy sie 31.08 o polnocy tylko co nam po transferach ostatniego dnia sierpnia
Odpowiedz cytując
M89
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 24.06.2008, 11:07
"Popatrzcie na Lecha" - śmiech na sali, mam nadzieję że ktoś zażartował a ja nie wyczułem ironii...

Popatrzcie się lepiej kto i ile razy zdobył w ciągu ostatnich lat Mistrzostwo Polski. U nas faktycznie "od 10 lat to samo". Jak się czyta niektóre wypowiedzi na tym forum to można się załamać. Żenada!

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
bofff
Member

Od: 10.2007

Stary 24.06.2008, 11:20
bardzo lubię to forum, ale muszę przyznać, że odsetek "chorągiewek" jest tu straszny. Póki co to Legia i Lech muszą gonić Wisłę, a nie na odwrót. Pytanie czy Wisła powinna odjeżdżać im w takim samym tempie, a to pytanie do właściciela i jego portfela. Płakanie nad brakiem transferów też jest dość przedwczesne, jakkolwiek Skorża pewnie wolałby mieć zawodników wcześniej niż później.
Jakie będzie to okno transferowe zależy tylko od strategii - pompujemy kasę czy też uważamy odpadnięcie z LM za pewnik i raczej wyrównujemy zespół za mniejsze pieniądze
Odpowiedz cytując
nostra
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 24.06.2008, 11:21
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post

Troche to żałosne. Popatrzcie an LEcha - to jest klub który od 5 lat nieprzerwalnie się rozwija.Jak mówi Benhaker - krok po kroku . A u nas od 10 lat ot samo...

Co się rozwija?

Co ten niby Lech osiągnął przez te 5 lat?

U nas od 10 lat to samo, czyli 6 majstrów, rzeczywiście idzie się uspać z nudów i żałosnym jest porównywać nas do wielkiego Lecha który się rozwija od 5 lat

Jak już ktoś napisał, odpocznij od internetu bo bredzisz gorzej od starej baby z warzywniaka.
Ostatnio edytowane przez nostra : 24.06.2008 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.06.2008, 11:34
http://www.legialive.pl/news/26477_L...s_dolarow.html

ciekawy artykulik, polecam, ku pokrzepieniu serc....

taka własnie jest nasza liga .. ;/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.06.2008, 11:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.legialive.pl/news/26477_L...s_dolarow.html

ciekawy artykulik, polecam, ku pokrzepieniu serc....

taka własnie jest nasza liga .. ;/
Ale jaką masz pewność, że ten Arszawin, którego by się wtedy kupiło rozwinąłby się?
Ja osobiście sądzę, że w polskich warunkach zawodnilk nie może się rozwinąć na gwiazde tego formatu.
Ostatnio edytowane przez Telus : 24.06.2008 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 24.06.2008, 12:09
no przeciez wszyscy znamy sytuacje Pandeva ktory byl za slaby na Wisle a teraz jest jednym z najlepszych strzelcow Serie A i chce go Liverpool albo Michaela Essiena ktory nie sprawdzil sie w Zaglebiu Lubin i po sezonie odszedl do Ol. Lyon a teraz gra w Chelsea... takich przypadkow bylo wiecej i pewnie bedziemy je widziec jeszcze nie raz
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 24.06.2008, 12:21
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
takich przypadkow bylo wiecej i pewnie bedziemy je widziec jeszcze nie raz

jest na to sposób nie testować nikogo a może policz ilu set piłkarzy testowała Wisła i ilu z nich zrobiło jakiekolwiek kariery np. z setek czarnych talentów to chyba nikt
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 24.06.2008, 12:21
Biadolenie biadolenie biadolenie. Eto tez byl kiedys w Realu Madryt i sie na nim nie poznali. O nich tez powiecie, ze nie znaja sie na pilce? Zwykly przypadek, jeden ekspoluje forma w wieku 20 lat a inny w wieku 29 wiec juz nie pierd...lcie bo juz leb boli...
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.06.2008, 12:27
Cytat:
Od dzisiaj z drużyną Wisły trenować będzie Peter Singlar. 29-letni prawy obrońca reprezentacji Słowacji przez cztery lata był ostoją Slovana Liberec. Teraz postanowił odejść. Za wszelką cenę.

W zimie otrzymał propozycję nowego kontraktu, gdyż umowa wiązała go tylko do końca sezonu. Singlar nie złożył podpisu, nie skusiła go nawet podwyżka zarobków. Swoim postępowaniem zdenerwował właściciela klubu Ludvika Karla na tyle, że po 23. kolejce trafił do drugiej drużyny. - Taką podjąłem decyzję. Czas pokaże czy miałem rację, czy nie - stwierdził wtedy Singlar.

Do pierwszej drużyny wrócił dopiero przed ostatnią kolejką. Klubowi działacze pozwolili mu pożegnać się z kibicami Slovana i Singlar zagrał w spotkaniu ze Spartą Praga (4:3). Gdy schodził z boiska, fani zgotowali mu owację na stojąco. - Dostałem gęsiej skórki. To było coś niesamowitego. Dla takich chwil warto być piłkarzem - przyznał Singlar. - Dziękuje działaczom, że mogłem pożegnać się z fanami. Pobyt w Libercu zawsze będę wspominał bardzo miło - dodał.

Szczególnie miłe wspomnienia wiążą się z sezonami 2005/06 i 2006/07. W tym pierwszym Slovan sięgnął po mistrzostwo Czech, a rok później udanie zaprezentował się w Pucharze UEFA. W kwalifikacjach do Ligi Mistrzów lepsza okazała się Sparta Praga, jednak w rywalizacji o fazę grupową Pucharu UEFA Slovan okazał się lepszy od Crvenej Zvezdy. W fazie grupowej Czesi wygrali z Grasshoppers, zremisowali z Sevillą i AZ Alkmaar. Zgromadzili pięć punktów. Tylko jednego zabrakło, by awansować dalej. Singlar grał we wszystkich meczach.

Gdy postanowił odejść ze Slovana, liczył, że szybko znajdzie nowy klub. Były sygnały z Grecji, zainteresowana była Mlada Boleslav, miał także kilka ofert z klubów słowackich. Najciekawsza okazała się oferta z Krakowa. - Wisła to uznana marka na europejskiej arenie. Mam nadzieję, że szybko uda mi się przekonać do siebie jej trenerów. Gra w takim klubie to zaszczyt - mówi 29-letni Słowak.
z TWSD. Po tym zdaniu które wytłuściłem jestem do niego bardzo pozytywnie nastawiony

Kupowanie zawodników z takich klubów jak Slovan, Crvena Zvezda, FC Kopenhaga, Steaua i te wszystkie podobne do nich, które regularnie grają w europejskich pucharach powinno stać sie dla nas priorytetem. W Polsce nikogo tak dobrego jak tam się nie znajdzie.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 24.06.2008 o godz. 12:45.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.06.2008, 12:40
Kamson napisał(a):Wyświetl post
z TWSD. Po tym zdaniu które wytłuściłem jestem do niego bardzo pozytywnie nastawiony
Zainteresowanie reprezentantem Słowacji uważam za słuszne, jeśli mówimy o wzmocnieniach a nie uzupełnieniach za jakie uważam plany sprawdzenia polskich kopaczy. My troszkę innego poziomu wymagamy mimo wszytko od Wisły i uważam,ze Bednarz dobrze robi szukając wzmocnień za granicą. Rewelacji co prawda się nie spodziewam, ale wole już tego Słowaka, niż jakiegoś Iwańskiego czy innego dziada.

Swoją drogą to ciekawy trop, którym już dawno powinniśmy podążać. Kupno, testowanie, wypożyczanie najlepszych zawodników ze Słowacji lub Czech.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.06.2008, 12:41
Niesposób obiektywnie wypowiadać się na temat zawodnika, którego nie widziało się w ani jednym meczu.
Z jednej strony zawodnik ograny, także w europejskich pucharach, co jest na pewno jego atutem.
Liga słowacka pewnie jest słabsza od naszej (choć różnica niestety coraz bardziej się zaciera) ale jeśli chodzi o wyszkolenie piłkarskie to są na pewno przed nami.
To by były jego plusy.
Zagadkowe jest jednak dla mnie to, że potencjalnie dobry zawodnik, z kartą zawodniczą na ręku zgadza się na odbycie testów w Wiśle. Poza tym sam mówi że miał "sygnały" z Grecji (czyli zero propozycji) i luźną ofertę z ligi czeskiej. Czyli coś niezabogato.
Czas pokaże jak się zaprezentuje na treningach.
Bo cena jaką zażąda Zagłębie za Bartczaka nie będzie niższa niż 300 tys euro, a to za bocznego obrońcę w lidze polskiej cena moim zdaniem strasznie wysoka.
Choć może się okazać że Bednarz wcale tematu Bartczaka nie poruszał.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 24.06.2008 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 24.06.2008, 12:44
Sandomingo on nie grał w lidze słowackiej tylko w lidze czeskiej, która jest zdecydowanie lepsza od naszej
Odpowiedz cytując
BronekTS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 24.06.2008, 12:52
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Biadolenie biadolenie biadolenie. Eto tez byl kiedys w Realu Madryt i sie na nim nie poznali. O nich tez powiecie, ze nie znaja sie na pilce? Zwykly przypadek, jeden ekspoluje forma w wieku 20 lat a inny w wieku 29 wiec juz nie pierd...lcie bo juz leb boli...
Święta racja. Wystarczy przytoczyć przykład Arszawina.

Wiele osób tutaj odrazu stawia sprawe pod ścianą, nadaja na wszystkich pokolei a ja tam jestem skłonny zaufać sztabowi szkoleniowemu a szczególnie Skorży. Wątpie by on wzioł sobie do składu kogoś na kogo nie będzie stawiał. Czy jakiś transfer odkąd "zarządza" duet Skorża-Bednarz był wielkim niewypałem ( nie licząc Matusiaka, na którego wszyscy liczylismy a on dał dupy ) ?
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.06.2008, 12:54
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Sandomingo on nie grał w lidze słowackiej tylko w lidze czeskiej, która jest zdecydowanie lepsza od naszej
Tym bardziej plus dla niego.
Odpowiedz cytując
biały_TS
Junior Member

Od: 05.2008

Stary 24.06.2008, 12:55
Szkoda że ten słowak ma 29 lat ale na obrońce nie jest taki stary. Wystarczy spojrzeć na Clebera (który jest starszy a nie wyobrażam sobie środka obrony bez niego i Głowackiego). Napewno jest doświadczony, grał w pucharach europejskich, coś tam pograł podobno w reprezentacji i uważam, że się nam przyda bo Baszczu już nie gra tak jak dawniej...

Co do Bartczaka to nie jestem przekonany co do niego, a Lewczuka za wiele w akcji nie widziałem.

edit
Co do Clebera i Głowackiego to chodziło mi o środek obrony sorry za pomyłke a co do tego środka pomocy to wolałbym tam widziec Jirsaka i Gargułę, a nie Clebera i Głowe
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 24.06.2008 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member

Stary 24.06.2008, 13:05
Bialy_TS edytuj swoje posty, jak się mylisz : )

A jeśli chodzi o tego Singlara to wydaje mi się, że byłby to dobry transfer, choć nie widziałem go w akcji.
Slovan wcale nie jest słabą drużyną, a podstawowy piłkarz takiej drużyny na pewno ma doświadczenie, tym bardziej w jego wieku.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 24.06.2008, 13:05
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Ale powiedzcie mi, kogo my testujemy ? Teraz testujemy uwaga uwaga, 1 piłkarza....

To jest dużo ?

na jakim talencie procz Kuby, którego nam wepchnięto ( bo wczesniej w Górniku go olali) u nas się poznano?
Zauważcie że (L) teraz kupuje zawodników do ME, młodych 18/19latków. A my? Rozumiem, powiecie ze mamy mistrza ME, ale jakos mnie Ci zawodnicy nie przekonują. Nie mówie o wszystkich, ale niektórzy to jest max 3 liga.

U nas raptem mamy 1 młodzieżowca, Kokosa, to mu szajba odbija po sezonie. Coś chyba jest nie tak.

Rok temu wiem ze był na skotnikach mecz młodziezowcow, testowanych pod kątem naszego klubu. I jak to sie skonczylo ? nie wzieli nikogo...

Kazdy krzyczy ze nie ma transferów, a ****, ja wolalbym bysmy krzyczeli "wez tego czy tego z rezerw bo jest talent". Kupowac mlodych, wypozyczac i pozniej profity będą. Tylko trzeba chciec, a nie ze kupujemy tylko od menadzerow z ktorymi mamy układy.

W naszym zacofanym piłkarsko kraju, nie poznajemy sie na talentach, bo talent jest tutaj drugoplanową postacią. Na pierwszym miejscu liczą sie koneksje.
Wiem o tym z autopsji ...

Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 24.06.2008, 13:06
A ja się ciesze ze Bednarz sprowadza zawodnikow zagranicznych. To przynajmniej rodzi jakakolwiek nadzieje na dobry wystep w eliminacjach LM.

Polacy juz pokazali na Euro jakimi to sa zawodnikami....

Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 24.06.2008, 13:07
Szprotson proponuje ci przeczytanie tego tekstu;
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4075
i wydedukuj sobie z niego że do nas też do ME są prowadzone transfery.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 24.06.2008, 13:10
Gdyby to byl 29-letni brazylijczyk to byscie piali z zachwytu.
Chlopa widzieliscie na zdjeciu i juz zle. Bo Slowak.

Sprawdzi sie, to okej, nie sprawdzi - pech.
Probowac trza.

Penksa byl w deche. Trabalik do dupy. Wiec na dwoje Lysa Babka Bednarz wrozy.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.06.2008, 13:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ale powiedzcie mi, kogo my testujemy ? Teraz testujemy uwaga uwaga, 1 piłkarza....

To jest dużo ?

na jakim talencie procz Kuby, którego nam wepchnięto ( bo wczesniej w Górniku go olali) u nas się poznano?
Zauważcie że (L) teraz kupuje zawodników do ME, młodych 18/19latków. A my? Rozumiem, powiecie ze mamy mistrza ME, ale jakos mnie Ci zawodnicy nie przekonują. Nie mówie o wszystkich, ale niektórzy to jest max 3 liga.

U nas raptem mamy 1 młodzieżowca, Kokosa, to mu szajba odbija po sezonie. Coś chyba jest nie tak.

Rok temu wiem ze był na skotnikach mecz młodziezowcow, testowanych pod kątem naszego klubu. I jak to sie skonczylo ? nie wzieli nikogo...

Kazdy krzyczy ze nie ma transferów, a ****, ja wolalbym bysmy krzyczeli "wez tego czy tego z rezerw bo jest talent". Kupowac mlodych, wypozyczac i pozniej profity będą. Tylko trzeba chciec, a nie ze kupujemy tylko od menadzerow z ktorymi mamy układy.

W naszym zacofanym piłkarsko kraju, nie poznajemy sie na talentach, bo talent jest tutaj drugoplanową postacią. Na pierwszym miejscu liczą sie koneksje.
Wiem o tym z autopsji ...
Ja bym tak na naszą młodzież nie naskakiwał. Kto wygrał Młodą Ekstraklase? Czyżby Wisła Kraków? Legia była 7. Wg mnie Wisła ściąga tych młodych po cichu, a Legia nawet jak ściąga 16 latka z 5 ligi, to rozgłaśnia to na cały świat bo Trzeciak chce pokazać jak to Legia stawia na młodych.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 24.06.2008, 13:14
Cytat:
Można się pastwić nad dyrektorem sportowym Wisły Kraków Jackiem Bednarzem, można czepiać sie zarządu klubu z prezesem Markiem Wilczkiem na czele, ale czy to ma większy sens? Na Reymonta szalone czasy drogich zakupów chyba się skończyły. Transfery nowych futbolistów do Wisły są zależne od budżetu sportowej spółki, a przede wszystkim od wpływów finansowych.

Wpływów - czyli pieniędzy uzyskanych za sprzedaż czołowych piłkarzy krakowskiego klubu. Nie od dziś wiadomo, że nawet wielkie kwoty jakie uzyskiwano za transfery: Żurawskiego, Błaszczykowskiego czy Gorawskiego w sporej części nie były wykorzystywane na kolejne zakupy. Najpierw trzeba było oddać część tych pieniędzy właścicielowi spółki a później myśleć o nowych zakupach.

A dzisiaj jakoś europejscy kupcy nie pchają się drzwiami i oknami po mistrzów Polski. Oferty podobno są, ale chyba mało konkretne. Tym bardziej, że po obejrzeniu finałów mistrzostw Polski poważny menedżer nie zawita nad Wisłę, bo dobrze wie, że w tym kraju nie ma dobrych piłkarzy i nie warto za nich płacić wielkich sum.

Można więc zrozumieć Bednarza, który nie chce udzielać wywiadów, argumentując odmowę tym, że musi skupić się na pracy a nie brylowaniu w mediach. Dyrektor sportowy Wisły nie może przecież powiedzieć oficjalnie, że Liga Mistrzów nie jest dla Białej Gwiazdy. Natomiast nasza ekstraklasa - zdecydowanie tak, choć lepiej uważać na Legię i Lecha.
Janusz Basałaj, sports.pl
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.06.2008, 13:15
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
no przeciez wszyscy znamy sytuacje Pandeva ktory byl za slaby na Wisle a teraz jest jednym z najlepszych strzelcow Serie A i chce go Liverpool albo Michaela Essiena ktory nie sprawdzil sie w Zaglebiu Lubin i po sezonie odszedl do Ol. Lyon a teraz gra w Chelsea... takich przypadkow bylo wiecej i pewnie bedziemy je widziec jeszcze nie raz
O ile się nie myle to Essien był w Górniku Zabrze . Jest jeszcze przypadek Geremiego - za słaby na Hutnik , ale w sam raz na Real i Chelsea no cóż ...bywa
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 24.06.2008, 13:16
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Szprotson proponuje ci przeczytanie tego tekstu;
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4075
i wydedukuj sobie z niego że do nas też do ME są prowadzone transfery.
przypomnij mi kto doszedł? Nie kogo sprawdzaja od roku ale kto doszedł.
Tak sie sklada ze znam osobiscie kilku zawodnikow ktorzy na tych testach byli, ktorym rozne rzeczy obiecano, a skonczylo sie jak zawsze, czyli gadaniem.

Fajnie ze cos sie dzieje, ale nie ma konkretów. I tak w moim poscie nie wylapales tego co powinienes.

Ale ok. Bez napinki

Coach napisał(a):Wyświetl post
O ile się nie myle to Essien był w Górniku Zabrze . Jest jeszcze przypadek Geremiego - za słaby na Hutnik , ale w sam raz na Real i Chelsea no cóż ...bywa
Sam Essien przyznał ze polski epizod, to był farmazon. wszystko przez media, ktore robia szum, by gazety sie sprzedawały

Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 24.06.2008, 13:18
Czytajcie ze zrozumieniem !! Nie piszę że Lech w ostatnich 5 latach był lepszy od Wisły czy czegoś podobnego ;/ Naprawdę poziom rozwoju (albo niedorozwoju) niektórych forumowiczów jest zatrwarzająco niski (wysoki).
Lech w ostatnich Latach jest świetnie zarządzany i rozwija sie najszybciej z polskich klubów, natomiast wisła jak była wybijającą sie ponad Ligę firmą tak jest, ale dystansu do europy nie nadrobiluśmy przez te 10 lat ani trochę, może nawet straciliśmy. Natomiast Lech z klubu pałętającego sie na końcu tabeli wyrasta na potężną siłe jak na Polskie warunki, choć wciąż jest Gorszy od Wisły.
I nie rozpaczam and naszym brakiem transferów, tylko na słabą ich jakość. Co udowodniłem na podsta
wie propozycji zatrudnienia - może dobrego, ale już leciwego piłkarza, który na pewno Maradoną już nie zostanie (btw. nie cierpię Maradony), i będzie co najwyżej mocnym zmiennikiem Baszcza.
A nam potrzeba odmłodzić skład i sprowadzić piłkarza, który może na razie będzie słabszy troche od tego Słowaka nawet, ale za sezon dwa będzie podstawowym piłkarzem. A tak mamy taką prowizorkę i "łatanie" pozycji prawego obrońcy na 2-3 sezony.
I nie napaliłem się na Bastę, a jego przejście do nas było/jest podobno ciągle dość prawdopodobne. Sam Basta wypowiadał sie że wie o naszym zainteresowaniu jego osobą i sam też był zaciekawiony naszą ofertą. Ale od początku wiedziałem ze musiałby chyba zdarzyć cud by do nas przyszedł.

I do Ciebie South - wyraźnie było napisane że Singlar miałby przyjść do nas za darmo bo skończyl mu się kontrakt z Libercem.

NA koniec - nie mówię że okaże się złym piłkarzem, pewnie będzie nieco gorszym od Baszcza ciągle jednak solidnym piłkarzem. Tylko zastanówcie się czy podniesie poziom sportowy naszej drużyny. A o to powinno chodzić w każdym następnym transferze. I tak to wygląda w Lechu czy sie komuś to podoba czy nie. Dlatego z roku na rok ta drużyna staje się mocniejsza, jeśli tego nie widzicie to nie mój problem.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 24.06.2008, 13:23
1 miejsce czy 17 w Mlodziezowej E, jest bez roznicy.
Zobaczymy za 3 lata, ktory zespol ME przekazal do 1. skladu ilu pilkarzy.

Nie zdziwie sie, jak przy nazwie Wisla Krakow bedzie istniala cyferka 0. I nie tylko za 3, ale i za 5, 10 lat.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member

Stary 24.06.2008, 13:32
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
1 miejsce czy 17 w Mlodziezowej E, jest bez roznicy.
Zobaczymy za 3 lata, ktory zespol ME przekazal do 1. skladu ilu pilkarzy.

Nie zdziwie sie, jak przy nazwie Wisla Krakow bedzie istniala cyferka 0. I nie tylko za 3, ale i za 5, 10 lat.
Zgadzam się, bo chyba każdy doskonale sobie też zdaje sprawe, z tego ilu wychowanków jest w I. składzie naszej ekipy.

Trzeba nam silnych transferów na teraz, ale w młodzież też trzeba inwestować . .
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member

Stary 24.06.2008, 13:52
Coach napisał(a):Wyświetl post
Podczas ostatniego Pucharu Narodów Afryki komentator eurosportu spytal Geremiego czy byl na testach w Hutniku, a ten odpowiedzial ze wogole nigdy w Polsce nie byl.
NIe zmienia to faktu ze takie sytuacje sie zdarzaja,mozna podac przyklad w druga strone - Frankowski nie mogl jako mlody grajek przebic sie w slabym owczesnie Strasbourgu.. wiem ze to nie ten kaliber no ale jednak.
Co do ruchow kadrowych w Wiselce to mam nadzieje ze ten Slowak porzadnie wejdzie na ambicje Baszczowi ^^
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów