The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Flamaster
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.06.2008, 10:18
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Basta chcial swoja kariere kontynuowac w gownianej lidze to juz dawno poszedlby do Rumunii.
Narażasz się FraMatowi
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 23.06.2008, 10:31
Ja bym raczej nie porównywał Iwana do Garguły. Trochę inna półka jak dla mnie. Iwan pokazał, jak gra w europiejskich pucharach. Jak dla mnie nie zaprezentował się zbyt ciekawie. Garguła nawet po kontuzji ciągnął gre Belchatowa. Zresztą chyba podobnego zdania jest Beenhakker. Nie jest On dla mnie żadną wyrocznią ale chyba coś jest na rzeczy.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
couch
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 23.06.2008, 10:39
arti napisał(a):
a co poza Gargułą nas czeka w tym okienku?
Na pewno powroty z wypożyczeń. Okienko kończy się 31 sierpnia, więc należy być cierpliwym.

Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.06.2008, 11:01
Hm z Pawłowskim może być róźnie , http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...glebia,1133073 podobno Zagłębie chce za niego nieco ponad 1 mln euro.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 23.06.2008, 11:04
piter116 napisał(a):Wyświetl post
. A czy będą jakieś nowe twarze? Podobno przygotowywana jest personalna niespodzianka dla dziennikarzy i kibiców.
a moze to bedzie następca Blachy po prostu...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Stary 23.06.2008, 11:17
Na stronie http://www.gazzetta.it/Calcio/calcioMercato2008/ w odnośnikach do Napoli --> http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio...p_napoli.shtml i Torino --> http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio...p_torino.shtml napisali że Dudka i Kokoszka negocjują. Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale.... I jeszcze jedno. Udinese zainteresowane jest Bastą --> http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio..._udinese.shtml
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.06.2008, 12:33
Flamaster napisał(a):Wyświetl post
Narażasz się FraMatowi
to fakt
ale, ze temat jest o polityce transferowej Wisły nie zabieram głosu w dyskusji bo i tak... nie ma na razie o czym.

Czytam spokojnie ten temat i inne, popijając kawę i mam nieżły ubaw.
Bednarz i zarząd nie puszczają pary z gęby.
Pismaki nie mają o czym rozprawiać poza podpuszczaniem kibiców stwierdzeniami, ze Legia i Lech zostały już królami polowania przed jego rozpoczęciem.
A (przecietny) kibic Wisły szuka rozpaczliwie jakiegokolwiek zaczepienia

off-top:
Co do tego, czy liga rumuńska jest gówniana i na ile - mówą pieniądze zainwestowane w nią i budżety czołowych 5-6 klubów przekraczajace (każdy z nich z osobna) budżet Wisełki kilkakrotnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 23.06.2008, 12:43
cuul napisał(a):Wyświetl post
Ja bym raczej nie porównywał Iwana do Garguły. Trochę inna półka jak dla mnie. Iwan pokazał, jak gra w europiejskich pucharach. Jak dla mnie nie zaprezentował się zbyt ciekawie. Garguła nawet po kontuzji ciągnął gre Belchatowa. Zresztą chyba podobnego zdania jest Beenhakker. Nie jest On dla mnie żadną wyrocznią ale chyba coś jest na rzeczy.
a teraz poproszę o argumenty. Mam kilka pytań- może przypomnisz mi, jak Garguła grał w meczach pucharowych(PUEFA-ja to wiem, ale chce wiedzieć, czy Ty wiesz). Poza tym, Garguła ciągnął grę GKSu? To coś słabo to robił, wystarczy spojrzeć na to, jak grał Bełchatów w tym sezonie. Kolejna sprawa, porównaj statystyki Garguły z Iwańskim (pierwszy 3 gole i chyba z 7 asyst, Iwański 10 goli i coś ok 16 asyst- jeśli się mylę, to mnie popraw). Przywołałeś kadrę, więc mam do Ciebie pytanie. Dlaczego Łukasz nawet na chwilę nie wszedł na boisko podczas ME? Za słaby? A co Garguła pokazał w meczu z Danią w Chorzowie przed ME? Tylko tyle, że nie umiał dośrodkować w pole karne ze stojącej piłki (rzut wolny i to dwa razy).

Więc nadal nie rozumiem, dlaczego tak wszyscy go wychwalają. Bo Leo go wziął? Dla mnie to żaden argument, co pokazały ME i jego wspaniała selekcja. Proszę o jakieś naprawdę sensowne argumenty za tym, że Garguła jest lepszy. Bo twierdzenie ''moim zdaniem'', ''wg mnie'' itp do mnie nie trafia i już jest trochę śmieszne. To tak jakbym ja napisał, że Paweł Brożek jest słabszy od Piotra Włodarczyka. A dlaczego? Bo tak.. A ja w tej chwili znalazłem kolejny minus Garguły -jest to zawodnik kontuzjogenny. Heh, często bywa tak, że czytam tu iż Garguła jest młodszy od Iwańskiego co nie jest nawet w 1% prawdą. To Iwan jest o kilka miesięcy młodszy.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.06.2008 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 23.06.2008, 12:54
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Daj Boże nam na tą niespodziankę Dusana Baste! Nie chce zapeszać, ale to jest akurat bardzo możliwe bo była mowa, że Skorża chce go najpierw zobaczyć na treningu Daj Boże!
To ile by tych prawych obrońców w Wiśle było Basta(jak by przyszedł),Baszczyński, a według http://wislaportal.pl/news.php?id=13305 jeszcze dwóch w co nie wierze.Jak przyjdzie Bartczak to Lewczuk na pewno nie bo by miał marne szanse na grę jako trzeci na jednej pozycji.
Odpowiedz cytując
Joaquin
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 23.06.2008, 13:07
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
a teraz poproszę o argumenty. Mam kilka pytań- może przypomnisz mi, jak Garguła grał w meczach pucharowych(PUEFA-ja to wiem, ale chce wiedzieć, czy Ty wiesz). Poza tym, Garguła ciągnął grę GKSu? To coś słabo to robił, wystarczy spojrzeć na to, jak grał Bełchatów w tym sezonie. Kolejna sprawa, porównaj statystyki Garguły z Iwańskim (pierwszy 3 gole i chyba z 7 asyst, Iwański 10 goli i coś ok 16 asyst- jeśli się mylę, to mnie popraw). Przywołałeś kadrę, więc mam do Ciebie pytanie. Dlaczego Łukasz nawet na chwilę nie wszedł na boisko podczas ME? Za słaby? A co Garguła pokazał w meczu z Danią w Chorzowie przed ME? Tylko tyle, że nie umiał dośrodkować w pole karne ze stojącej piłki (rzut wolny i to dwa razy).

Więc nadal nie rozumiem, dlaczego tak wszyscy go wychwalają. Bo Leo go wziął? Dla mnie to żaden argument, co pokazały ME i jego wspaniała selekcja. Proszę o jakieś naprawdę sensowne argumenty za tym, że Garguła jest lepszy. Bo twierdzenie ''moim zdaniem'', ''wg mnie'' itp do mnie nie trafia i już jest trochę śmieszne. To tak jakbym ja napisał, że Paweł Brożek jest słabszy od Piotra Włodarczyka. A dlaczego? Bo tak.. A ja w tej chwili znalazłem kolejny minus Garguły -jest to zawodnik kontuzjogenny. Heh, często bywa tak, że czytam tu iż Garguła jest młodszy od Iwańskiego co nie jest nawet w 1% prawdą. To Iwan jest o kilka miesięcy młodszy.
Garguła na początku sezonu był po kontuzji i tylko Lenczyk wiedział dlaczego on gra w tych meczach. A, że nie trafiają do Ciebie "wg mnie" to wg mnie masz problem. Bo chyba nikt nie wyrazi zdania za osobe trzecią, a na domiar wszystkiego każdy ma prawo do własnego zdania, między innymi dlatego działa to forum.

Żeby była jasność. Gargułę uważam (moim zdaniem) za lepszego piłkarza od Iwańskiego, ale nieznacznie lepszego. Dla mnie najważniejszy jest fakt, że w kadrze Wisły jest lepszy zawodnik od wyżej wymienionych, na imię ma Tomas a na nazwisko Jirsak. Jak sprowadzać rozgrywającego to z zagranicy (lub Majewskiego)

tyle ode mnie
pozdrawiam
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując
Ciumba
Member

Stary 23.06.2008, 13:07
Ricken napisał(a):Wyświetl post
To ile by tych prawych obrońców w Wiśle było Basta(jak by przyszedł),Baszczyński, a według http://wislaportal.pl/news.php?id=13305 jeszcze dwóch w co nie wierze.Jak przyjdzie Bartczak to Lewczuk na pewno nie bo by miał marne szanse na grę jako trzeci na jednej pozycji.

Po Pierwsze Basta moze grac na Poomocy
Po 2 Bartczak bylby rezerwa Baszcza
A po 3 Lewczuk jest lewym obrońca
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:11
Joaquin napisał(a):Wyświetl post
Garguła na początku sezonu był po kontuzji i tylko Lenczyk wiedział dlaczego on gra w tych meczach. A, że nie trafiają do Ciebie "wg mnie" to wg mnie masz problem. Bo chyba nikt nie wyrazi zdania za osobe trzecią, a na domiar wszystkiego każdy ma prawo do własnego zdania, między innymi dlatego działa to forum.

Żeby była jasność. Gargułę uważam (moim zdaniem) za lepszego piłkarza od Iwańskiego, ale nieznacznie lepszego. Dla mnie najważniejszy jest fakt, że w kadrze Wisły jest lepszy zawodnik od wyżej wymienionych, na imię ma Tomas a na nazwisko Jirsak. Jak sprowadzać rozgrywającego to z zagranicy (lub Majewskiego)

tyle ode mnie
pozdrawiam

czyli nadal zero argumentów i konkretów(zgadzam się, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie, to powinien potrafić je wybronić). Cóż, przeżyję
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.06.2008 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:13
ToTylkoJa

Sugerujesz że Garguła nie potrafi wykonywać rzutów wolnych?
Otwórz okno najlepiej z 5 piętra i polataj, mówie ci dobrze ci to zrobi.

Zawsze tak jest, raz coś komuś nie wyjdzie to nie potrafi...heh
Rozumiem to jakbyś powiedział o Krzynówka ale o Gargamelu?
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:20
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
ToTylkoJa

Sugerujesz że Garguła nie potrafi wykonywać rzutów wolnych?
Otwórz okno najlepiej z 5 piętra i polataj, mówie ci dobrze ci to zrobi.

Zawsze tak jest, raz coś komuś nie wyjdzie to nie potrafi...heh
Rozumiem to jakbyś powiedział o Krzynówka ale o Gargamelu?
Jakbys zrozumiał głębie mojej wypowiedzi, to bys zrozumiał, że chodzi o to, że Garguła również spala się w ważniejszych meczach (co jest narzucane ciągle Iwańskiemu). Chłopak się sparaliżował i zamiast dośrodkowywać w pole karne, to kopał piłkę za bramkę.

A z tym 5 piętrem to Twój jedyny argument? Jeśli tak, to naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Wiem, że próbowałeś być śmieszny i zabawny, ale cóż, nie za bardzo Ci wyszło Z takimi ludźmi nie prowadzę konwersacji
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.06.2008, 13:27
czyli nadal zero argumentów i konkretów(zgadzam się, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie, to powinien potrafić je wybronić). Cóż, przeżyję
Podsumowujac fakty, ktore uprzejmy byles przytoczyc, nalezaloby podsumowac.
Gargula jest lepszy od Iwanskiego, bo:
-slabiej bije stale fragmenty
-strzela mniej bramek
-zalicza mniej asyst
-na arenie miedzynarodowej zawodzi nie mniej, jak nie bardziej
-nie moze dojsc do formy juz od roku
-jest duzo drozszy

Jak widac wszystko przemawia na jego (Garguly) korzysc, a ty smiesz sie jeszcze dochodzic
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:29
@ToTylkoJa, to sobie porównaj napastników jakich miał Garguła w tym sezonie z tymi co miał Iwański w Zagłebiu. Wogóle, porównaj sobie kadre GKS i Zagłebia. Jeszcze nie zdąrzył dobrze wyleczyć kontuzji w GKS`ie a był ich najlepszym zawodnikiem. I co najważniejsze w jego przypadku, jak gra z drużynami z czóba tabeli (My badź Legia) nie uginają mu się nogi. Co Iwan pokazał w meczach z nami? Garguła natomiast w pierwszym meczu w Bełchatowie dał się nam we znaki mimo że nie był w formie. I tak na marginesie. Wolno mi mieć własne zdanie, Ty masz inne, twoja sprawa. Ja bardziej od Iwańskiego cenię Gargułe jak i Majewskiego. Chyba Skorża zresztą też.... Był taki jeden gracz, który kiedyś całą gre Widzewa ciągnął i przeszedł do nas. Wiesz o kogo chodzi? Nie obraziłbym się jakby w tym przypadku było podobnie.
Ostatnio edytowane przez cuul : 23.06.2008 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 23.06.2008, 13:33

Joaquin napisał(a):Wyświetl post

@ToTylkoJa - też tak uważam niestety, Iwanski w każdym jednym porównaniu wypada lepiej, z jednym wyjątkiem - warunki fizyczne - te Guła ma lepsze. Ale tak czy inaczej są to piłkarze porównywalni jeśli są w formie. Iwański trzyma dobrą formę już 3ci rok, z wyjątkiem kilku krótkotrwałych obniżek (jak na el LM).
Guła po kontuzji nie potrafi już od ponad roku wrócić do dobrej dyspozycji. Na obrone Guły moge chyba jeszcze powiedzieć, że dysponował on lepszym od Iwańskiego dryblingiem. Na koniec powiem że na transfery ich obydwu jest już IMHO za późno,są to już zawodnicy niemłodzi, choć nadal dobrzy, najlepszy okrez mający za sobą. Choć niekoniecznie, w nowych klubach mogą odżyć. Niestety wydaje mi się że Iwańskiemu bliżej do stania się znaczącym wzmocnieniem Legii niż Gargule do stania się wzmocnieniem naszej Wisły. I na koniec kolejny argument za Iwańskim - cena - Iwański 650 tyś € - Garguła ~ 1,2 mln €.

@Joaquin -
Jirsak to piłkarz przyszłościowy, póki co pokazuje fragmenty dobrej gry za co wszyscy obwołali go wirtuozem, a prawda jest taka że musi się jeszcze dużo nauczyć.
Ma dobry czysty strzał, czy dobre podania, ale pod kryciem zupełnie sobie nie radzi i nawet tymi strzałami nie może się popisać. Jest nadal za miękki i potrafi zniknąć na 60 minut. A to nie jest chyba cecha playmakera I nie mówie tu że nie radzi sobie z presingiem w pucharach itp. ale o Legi czy Groklinie, zresztą nawet w tak bardzo chwalonym meczu z Ruchem nie zachwycał wykluczając tu jego gola z dystansu.
Nie odbierz mnie źle - bo ja tez wierzę w jego umiejętności, ale nie róbmy z niego bóg-wie-jakiej gwiazdy, Skorża to rozumie i ostrożnie wprowadza go do pierwszego składu i uważam ze czyni słusznie. A to ze potencjalnie ma szanse stać się piłkarzem lepszym niż Garguła czy Iwański to chyba nie podlega dyskusji. Ale i tak przydało by się 2 ofensywnych graczy w środku.
Ostatnio edytowane przez Brozinhio : 23.06.2008 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując
Kaspersky
Banita

Od: 06.2008

Stary 23.06.2008, 13:34
A to dla tych co uważają że Lewczuk jest lewym obrońcą:

Cytat:
A jakim zawodnikiem jest Lewczuk? - Z racji wzrostu, do atutów mogę zaliczyć grę głową. Poza tym jestem waleczny, jak na obrońcę mam też niezły drybling. Szybkość i gra do przodu to moje kolejne atuty. Natomiast muszę zdecydowanie poprawić lewą nogą i popracować nad spokojem w grze. Czasami za bardzo się podpalam i gubię - opowiadał Lewczuk kilka miesięcy temu. Gdyby trafił do Lubina, mógłby stanowić godną konkurencję dla Grzegorza Bartczaka.
zastanawiam się czy to alternatywa dla Bartczaka czy po prostu już przygotowania do zakończenia kariery w Wiśle przez Baszczynskiego i przyszła para prawych obrońcow Bartczak Lewczuk
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:43
cuul napisał(a):Wyświetl post
@ToTylkoJa, to sobie porównaj napastników jakich miał Garguła w tym sezonie z tymi co miał Iwański w Zagłebiu. Wogóle, porównaj sobie kadre GKS i Zagłebia. Jeszcze nie zdąrzył dobrze wyleczyć kontuzji w GKS`ie a był ich najlepszym zawodnikiem. I co najważniejsze w jego przypadku, jak gra z drużynami z czóba tabeli (My badź Legia) nie uginają mu się nogi. Co Iwan pokazał w meczach z nami? Garguła natomiast w pierwszym meczu w Bełchatowie dał się nam we znaki mimo że nie był w formie. I tak na marginesie. Wolno mi mieć własne zdanie, Ty masz inne, twoja sprawa. Ja bardziej od Iwańskiego cenię Gargułe jak i Majewskiego. Chyba Skorża zresztą też.... Był taki jeden gracz, który kiedyś całą gre Widzewa ciągnął i przeszedł do nas. Wiesz o kogo chodzi? Nie obraziłbym się jakby w tym przypadku było podobnie.
napisałem, że każdy może mieć swoje zdanie, byle je potrafił wybronić. Napastnicy GKSu- Nowak, Costly Napastnicy Zagłębia- Chałbiński i Włodaczyk. Których wolałbyś w Wiśle(jak już byś musiał wybierać)? Bo ja raczej w Legii tych z GKSu. Dla mnie liczy sie efektywność, a ta przemawia za Iwańskim. Z tym Szymkowiakiem to była zupełnie inna sprawa, był to zawodnik doświadczony(grał w LM i to z powodzeniem, zaliczył czasy wielkiego Widzewa, gdzie grało wielu znakomitych zawodników). Nie ma raczej co porównywać Szymka i Garguły(Szymek przychodził gdy miał 24 lata, a Garguła ma już 27). Ok, Ty uważasz Gargułe za lepszego, ja Iwańskiego i przy tym pozostańmy. Pozdro
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.06.2008, 13:50
zmajac życie to jeśli przyjdzie Garguła czy Iwański to i tak Skorża postawi w eliminacjach do ligi mistrzów na duet Mauro-Sobol skoro Jirsakowi który miał dobra końcówke sezonu nie udało sie wskoczyć do żelaznego składu
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Stary 23.06.2008, 13:50
napisałem, że każdy może mieć swoje zdanie, byle je potrafił wybronić. Napastnicy GKSu- Nowak, Costly Napastnicy Zagłębia- Chałbiński i Włodaczyk. Których wolałbyś w Wiśle(jak już byś musiał wybierać)? Bo ja raczej w Legii tych z GKSu. Dla mnie liczy sie efektywność, a ta przemawia za Iwańskim. Z tym Szymkowiakiem to była zupełnie inna sprawa, był to zawodnik doświadczony(grał w LM i to z powodzeniem, zaliczył czasy wielkiego Widzewa, gdzie grało wielu znakomitych zawodników). Nie ma raczej co porównywać Szymka i Garguły(Szymek przychodził gdy miał 24 lata, a Garguła ma już 27). Ok, Ty uważasz Gargułe za lepszego, ja Iwańskiego i przy tym pozostańmy. Pozdro
Z jednym zdaniem bym jeszcze polemizował. Nowak miał kontuzje i prawie nie grał a Costly... ile On strzelił bramek... ? Co do Szymka, On był dopiero kontuzjogenny... I chyba tak to trzeba zostawić. Każdy pozostanie przy swoim. Jak będzie, czas pokaże. Pozdro
Odpowiedz cytując
Cerber
Junior Member

Od: 10.2006

Stary 23.06.2008, 14:04
Lewczuk to inwestycja w przyszłość za Dudkę i Clebera (w jednym).
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.06.2008, 14:31
AYALA napisał(a):Wyświetl post
zmajac życie to jeśli przyjdzie Garguła czy Iwański to i tak Skorża postawi w eliminacjach do ligi mistrzów na duet Mauro-Sobol skoro Jirsakowi który miał dobra końcówke sezonu nie udało sie wskoczyć do żelaznego składu
hehe, cos w tym jest choc akurat mysle ze jak Gargula przyjdzie, to bedzie gral od 1 meczu w 1 skladzie - miejmy nadzieje ze z lepszym skutkiem niz Lobo.
Pojawi sie tu duzy problem z Jirsakiem - na prawde zal mi tego chlopaka.Gral przez 3 lata w niezlym czeskim zespole a tu wydaje sie byc skazanym na wieczna ławe:/
Miejmy nadzieje ze Skorza tym razem pomysli juz przyszlosciowo bo wiadomo ze Sobol i Mauro to wiekowi gracze, a jak wiadomo pozycja pomocnika wymaga zelaznej kondycji , co szczegolnie w przypadku Cantoro ,jest juz nie do przeskoczenia.

Ja mimo wszystko jakos nie wierze w przyjscie Garguly.Cena ktora jest teraz podawana to kompletny absurd - 4 mln zlotych za takiego grajka jest nie do przyjecia.Max polowa tej kwoty jesli juz.
A kto jest lepszy , Iwanski czy on?
Iwanski na bank ma lepsze statystyki , wydaje sie tez bardzije zwrotny - nie przecenial bym tez blamazu ze Steaua.
Generalnie to tak jest ze jak cala druzyna gra kiepsko, to i wybijajacej sie w tej druzynie postaci ,ciezko jest pokazac na co go tak na prawde stac.
Teraz jak bedzie gral w Legii, poznamy jego prawdziwa wartosc - tak jak Garguly, jesli trafi do nas.

Czas szybko rozwiazac problem Dudki i Kokoszki by wiadomo bylo na czym stoimy w defensywie.Rozwiazac= pozbyc sie ich jak najszybiej.
Dziwi mnie zaufanie trenera co do mozliwosci Diaza - niemilosiernie czasami ogrywanego przez nasze ogorkowe teamy - jak to sie bedzie mialo do druzyn z wyzszej polki z ktorymi przyjdzie nam sie niebawem zmierzyc - strach pomyslec.

no i pozostaje prawa pomoc - jakbym chcial by z Lobo cos bylo , to tez ciezko mi w to uwierzyc.
Jesli dodamy do tego Zienia, ktory mimo doskonalego sezonu, jest antyteza bocznego pomocnika - czyt drybling i gra pod pressingiem u niego nie istnieje ,to jest szansa na srogi zawod, jesli chodzi o nasze pucharowe wystepy.

Troche czarnowidztwa z mojej strony w ten upalny dzien

ps nie wspomnialem jeszcze o ataku gdzie jest Brozek i dlugo, dlugo nic.....Boguski nie jest typem snajpera ,a o Niedzielanie narazie nic dobrego powiedziec nie mozna niestety.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 23.06.2008 o godz. 14:45.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Joaquin
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 23.06.2008, 14:36
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post

@Joaquin -
Jirsak to piłkarz przyszłościowy, póki co pokazuje fragmenty dobrej gry za co wszyscy obwołali go wirtuozem, a prawda jest taka że musi się jeszcze dużo nauczyć.
Ma dobry czysty strzał, czy dobre podania, ale pod kryciem zupełnie sobie nie radzi i nawet tymi strzałami nie może się popisać. Jest nadal za miękki i potrafi zniknąć na 60 minut. A to nie jest chyba cecha playmakera I nie mówie tu że nie radzi sobie z presingiem w pucharach itp. ale o Legii czy Groklinie, zresztą nawet w tak bardzo chwalonym meczu z Ruchem nie zachwycał wykluczając tu jego gola z dystansu.
Nie odbierz mnie źle - bo ja tez wierzę w jego umiejętności, ale nie róbmy z niego bóg-wie-jakiej gwiazdy, Skorża to rozumie i ostrożnie wprowadza go do pierwszego składu i uważam ze czyni słusznie. A to ze potencjalnie ma szanse stać się piłkarzem lepszym niż Garguła czy Iwański to chyba nie podlega dyskusji. Ale i tak przydało by się 2 ofensywnych graczy w środku.
Zgodze się, dla mnie Jirsak to typ środkowego pomocnika (ani ofensywnego ani defensywnego). Ja takich cenie najbardziej, bo potrafią zagrać i do przodu i do tyłu. A Tomek ma jeszcze jedną ważną cechę jeśli chodzi o tą pozycje, jak sam wymieniłeś, dobry strzał. Też uważam, że przydałby się jakiś rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, lub "przynajmniej" drugi do pary z Jirsakiem Rafał Murawski. Za rok/dwa chętnie bym widział tak wyglądający środek pola Wisły.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując
bofff
Member

Od: 10.2007

Stary 23.06.2008, 14:52
hehe bardzo fajna ta dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocy, czy tez odwrotnie. Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Obaj, póki co, to zawodnicy krajowego podwórka, na dodatek o nieco innych charakterystykach (CM vs. CAM). Kompletnym znakiem zapytania jest jakby poradziliby sobie w silnych zespołach, przy trenerach potrafiących rozpoznać ich umiejętności i wykorzystać je :-( (btw Lenczyk pokazał gdzie Guła mógłby być). Więc moim zdaniem dyskusja powinna być - "moim zdaniem x jest więcej warty od y, bo: większy potencjał, równiejsza forma itp, itd".
A życie pokaże na ile wycena ta była trafna
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.06.2008, 15:17
Jeśli miałbym wybierać ,to między Iwańskim i Gargułą zdecydowanie wybrałbym tego drugiego.
Wydaje się bardziej wszechstronny i więcej kreatywny.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 23.06.2008, 15:24
Jakbys zrozumiał głębie mojej wypowiedzi, to bys zrozumiał, że chodzi o to, że Garguła również spala się w ważniejszych meczach (co jest narzucane ciągle Iwańskiemu). Chłopak się sparaliżował i zamiast dośrodkowywać w pole karne, to kopał piłkę za bramkę.

A z tym 5 piętrem to Twój jedyny argument? Jeśli tak, to naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Wiem, że próbowałeś być śmieszny i zabawny, ale cóż, nie za bardzo Ci wyszło Z takimi ludźmi nie prowadzę konwersacji
Wiadomo że nie jest zabawne dla tego do którego zostało to przesłane.
Twoje argumenty idą tylko i wyłącznie w pojedyncze nieudane mecze Garguły, na pocątku roku (zresztą jak cała kadra) grał świetnie w reprezentacji min. asysta z rzutu wolnego do ....Matusiaka.
Przeczytaj swój tekst kilkakrotnie, może i na początku puisałeś pod [presją ale potem ewidentnie zeszło na : Garguła nie potrafi. gdzież tam jest napisane pod presją? (dlatego specjalnie sie do tegop przyczepilem, nie jest zrozumiale napisane a jak ktoś nie zrozumie to jest pojeżdżany od debili )

Z tego co pamietam Garguła grał w UEFA zaraz po kontuzji, nie przeszedł okresu przygotowawczego, i zagrał chyba tylko w jenym meczu z Dnipro.

Po za tym to że Iwański grał słabo vcy tam sie spalił w europie, to nie jego wina a trenerów.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 23.06.2008, 15:49
Albo będzie tak jak co roku czyli dużo gadanie a później zero konkretów albo Bednarz potajemnie zakontraktuje jakiś dobrych zawodników
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Stary 23.06.2008, 15:53
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Albo będzie tak jak co roku czyli dużo gadanie a później zero konkretów albo Bednarz potajemnie zakontraktuje jakiś dobrych zawodników

A czy w zeszłym okienku i jeszcze poprzednim bylo duzo gadania, a zero konkretów Właśnie było na odwrót - mało gadania - a duzo konkretów....
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 23.06.2008, 15:55
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A czy w zeszłym okienku i jeszcze poprzednim bylo duzo gadania, a zero konkretów Właśnie było na odwrót - mało gadania - a duzo konkretów....
o Krzynówku co chwilę pojawiały się nowe newsy a jak wyszło to wiemy. No i jeszcze Garguła i jego kontrakt...
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez 4fan_player : 23.06.2008 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów