The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.06.2008, 12:29
Po pierwsze trzeba liczyć że Cracovia nie wejdzie do PUEFA, bo będzie to z korzyścia dla całej polskiej pilki. Choc i tak uznam za niespodzianke jak przejda Białorusinów. Jeśli jednak wejdą do UEFA to punkty beda dzielone przez 4, a nie przez 3 a i tak tam nawet punktu nie ugraja. Więc niech sobie powalczą z Białorusinami i niech przejda ich nawet byle póżniej zostali wyeliminowani (Sturm, Teplice).
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.06.2008, 15:26
nostra napisał(a):Wyświetl post
dziwne że nie ma transmisji..

Szachtior DO BOJU!

Ale będą jaja jak wygrają... oby!

A patrzyles na Izrael TV?

A tak serio to po tych Bialorusinach nic nie wiadomo ,Zaglebie meczylo sie bodaj z Dynamem Minsk,Cracovia rozegrala jakies tam sparingi,sa po wakacjach...ale w sumie ich wynik mnie nie interesuje..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
seba
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 21.06.2008, 15:40
Szachtior Soligorsk ? od zawsze im kibicowalem.....

Do boooju Szachtiorek...
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 21.06.2008, 15:55
Yaro1984 napisał(a):Wyświetl post
Fortuna kolem sie toczy.
nie wywołuj wilka z lasu!!! Pozatym ja tez mam furę, i co?

Co do kibicowania.. miło mi że na to forum zawitał jakis wyjatkowo normalny z drugiej strony Błoń, bo choć w realu takich znam, to w odmętach sieci trudno kilku takich znaleźć
Ale nie postrzegaj wszystkiego ze swojej perspektywy. Ja tam dzis nawet widziałem napisy na ścianach "Valerenga", "Dinamo" często znaleźżć mozna tez "PAO" i wierz mi że z kontekstu widać, że nie pisał tego jakis statystyk..

Czy chciałbym, żeby Cracovia dzisiaj wygrała? tak niech wygrywaja do woli, byle do UEFY nie weszli ze względu na te wspołczynniki. No chyba ze wejda i zawojują, to wtedy pasiaste punkty w rankingu moga nam w przyszłym sezonie znacznie przybliżyć LM.
Jednak poniewaz w zawojowanie i Majewskiego nie wierze, to życze wam finału intertoto, nic wiecej
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Od: 08.2006

Stary 21.06.2008, 17:23
Was to już całkiem mózg opuścił. Każdy mówi że polskie drużyny to są słabe, a każdy chce żeby Polska miała 2 drużyny w LM i 3 w PUEFA (przykładowo) no sorry ale sama Wisła tego nie wywalczy! Ludzie to przecież kilka zespołów musi osiągnąć wyniki, a ja tu czytam że jesteście przeciwko Cracovii. Przecież skoro to dla wspólnego dobra lepiej żeby awansowała. W takich meczach to oprócz wiiślakami musimy być także patriotami. Nieważne (jak tu ktoś już napisał) czy gra Wisła, Legia czy Cracovia lub Lech. KIBICUJMY NASZYM !!! Mam dość już tych dwunastoletnich fanatyków którzy piszą rzeczy w stylu "Szachtior mój ukochany klub" za antypatriotyzm z tego co wiem to się do więzienia można dostać...
Odpowiedz cytując
kch19eg
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.06.2008, 17:35
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
Was to już całkiem mózg opuścił. Każdy mówi że polskie drużyny to są słabe, a każdy chce żeby Polska miała 2 drużyny w LM i 3 w PUEFA (przykładowo) no sorry ale sama Wisła tego nie wywalczy! Ludzie to przecież kilka zespołów musi osiągnąć wyniki
Byłoby to zgodne z prawdą gdyby punkty zdobyte przez drużyny z jednego kraju były jedynie dodawane do siebie. Ale są dodawane a później dzielone przez ilość drużyn biorących udział w pucharach. Więc lepiej mieć mniej ale za to lepszych zespołów w pucharach.

PS. jeśli bredzę to niech mnie ktoś poprawi
Odpowiedz cytując
P26
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.06.2008, 17:37
Shakhtyor przegrywa 0-1 ;(

na +
relacja z meczu
Pasy grają w 10

****a mać Shakhtyor grać!
Ostatnio edytowane przez P26 : 21.06.2008 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 21.06.2008, 17:42
Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!
Odpowiedz cytując
walkeros
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.06.2008, 17:48
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!
Pięknie to napisałes... Popieramm 1906% RACJI!!!!
Odpowiedz cytując
filip_wislak
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.06.2008, 18:03
Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego... Czy mam może racje.
Odpowiedz cytując
patgal
Junior Member

Od: 06.2007

Stary 21.06.2008, 18:13
Okienko transferowe się jeszcze nie otwarło, prawda? Tak więc co w składzie Cracovii robi Wasiluk który przyszedł Jagiellonii?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.06.2008, 18:15
filip_wislak napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego... Czy mam może racje.
Dla naszych drużyn wejście do fazy grupowej Pucharu UEFA to już jest bardzo daleko

Jestem w stanie kibicować Legii w europejskich pucharach(tak sądzę, bo jeszcze mi się tak nie zdarzyło), ale Cracovia?

Aeao!
Aeao!
Shaktyor!
Shaktyor!

P.S. Moja sympatia do tej drużyny w ostatnich tygodniach rosła niezwykle szybko. Najpierw miała grać z Lechem, teraz Pasy...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Kijek
Warszawski rozmywacz I

Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Stary 21.06.2008, 18:25
A zagrałem taki fajny kupon dzis na
TPS Turku @ 1.86
Eztella 10 @ 2.13
Celik - Grabli 02 @ 2.09
i ten Soligorsk 02 @ 1.86,
tamte weszlo/wchodzi tylko ta Craxa kierwa.

edit:
ojej 1:1
Ostatnio edytowane przez Kijek : 21.06.2008 o godz. 18:28.

uderz w puchara
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.06.2008, 18:28
co Ty chcesz przeciez jest 1-2
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 21.06.2008 o godz. 18:31.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 21.06.2008, 18:32
Widzę, że Polskie drużyny mają równą formę w pucharach...

1:0 - 26 min. - Paweł Nowak - z 12 metrów
1:1 - 69 min. - Liawonczik - z 8 metrów
1:2 - 71 min. - Byczanok - z 5 metrów

W ogóle lepiej odpuścić całe to intertoto...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 21.06.2008, 18:41
Bardzo dobrze. Jest gdzieś napisane czy zawitali kibice gości?
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
SkMk
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 21.06.2008, 18:47
A tak sie naśmiewali z Dinama, Vitorii i Valerengii. Teraz zakompleksiony klubik z gorszej strony Błoń poczuł wreszcie smak europejskich pucharów
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując
P26
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.06.2008, 18:49
buahahaha.

Brawo Shakhtyor! !!

Gdyby nie ten Cabaj niezły byłby pogrom
Ostatnio edytowane przez P26 : 21.06.2008 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 21.06.2008, 19:04
ale cały mecz grali w 10 prawie więc wynik nawet dobry jak na nich - a Chakhtior wcale nie jest słabą drużyną, razem z Dinamem Minski i MZR-Ripo jest największą marką na Białorusi Ale jak widać dla Craxy byli za dobzi ;p
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 21.06.2008, 19:18
Ale to nie ten temat.
Europejskie puchary w wykonaniu POLSKICH drużyn.

Izrael-Białoruś 1-2.
Nawet nie staram się ukrywać śmiechu.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.06.2008, 19:20
Bramki/skrót gdzieś dostępny?

Fajnie, że wywieźliśmy zwycięstwo z pierwszego meczu, i dwie bramki na wyjeździe to będą nasze atuty w rewanżu..

Cytat:
Ale to nie ten temat.
Europejskie puchary w wykonaniu POLSKICH drużyn.
No, nie mogę się zgodzić z kolegą, tereny na których znajduje się miasto Soligorsk wchodziły kiedyś w skład Królestwa Polskiego i uważam że można potraktować Shakhtyor jako Polską drużynę.
Powód: błąd rzeczowy
Ostatnio edytowane przez Kurt : 21.06.2008 o godz. 19:27.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.06.2008, 19:22
Az szkoda, ze tego w TV nie widziałem

Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.06.2008, 19:25
nie ma sie z czego cieszyć...to tylko przedsmak tego co odstawi reszta na czele z Wisłą, Legią i Lechem

żenada i tyle
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.06.2008, 19:29
Cytat:
nie ma sie z czego cieszyć...to tylko przedsmak tego co odstawi reszta na czele z Wisłą, Legią i Lechem

żenada i tyle
Defetyści, defetyści, mimo wszystko poziom pierwszej drugiej i czwartej drużyny lekko odbiega... od drużyny siódmej w tabeli, która do Lecha miała 18pkt straty do Legii 24 a do Wisły 38...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.06.2008, 19:31
jasne, to poczekaj miesiąc pogadamy, przypomne się

Cracovia też nie grała z mistrzem tego kraju. Taki jest poziom tej marnej ligi i tyle, nie ma co sobie mydlić oczu. Wisła z Łobodzińskim i jemu podobnymi gwiazdami ugra mniej wiecej tyle co dzisiaj Cracovia i juz mamy tego dowody od paru lat i nie widzę póki co przyczyny, która ma to zmienić
Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.06.2008, 19:38
Smutna prawda o polskim futbolu. Licze, ze chociaz rozgrywki grupowe p.UEFA beda nasze(tzn. ze sie do nich dostaniemy) ;d

Odpowiedz cytując
RHP
Member

Od: 07.2006

Stary 21.06.2008, 19:42
Bezsensowne takie porówniania bo my będziemy grać wpierw z 5 razy mocniejszym rywalem a po przejściu go z 20 razy mocniejszym od tego Sza.. coś tam.
One love, one club, only Wisla Krakow!
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 21.06.2008, 19:57
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Bramki/skrót gdzieś dostępny?

Fajnie, że wywieźliśmy zwycięstwo z pierwszego meczu, i dwie bramki na wyjeździe to będą nasze atuty w rewanżu..

No, nie mogę się zgodzić z kolegą, tereny na których znajduje się miasto Soligorsk wchodziły kiedyś w skład Królestwa Polskiego i uważam że można potraktować Shakhtyor jako Polską drużynę.
Przepraszam, w takim razie do boju...Shakhtyor!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
jasiu
Member

Od: 10.2007

Stary 21.06.2008, 20:12
wszyscy sie ciesza cracovia przegrała....potem pregra legia też bedzie śmiech i radość potem lech i na końcu WISŁA i po raz kolejny spadniemy w rankingach i chyba za rok albo dwa nasz mistrz bedzie startował tak jak cracovia teraz w pucharze intertoto ....a po drugie to ten temat jest o polskich druzynach a nie pisanie i napinanie sie na encie ze Izrael przegrał ze super i ogólnie je**ć ży**w (BEZ NAPINKI)
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.06.2008, 20:43
ależ właśnie ze względu na ten współczynnik to dobrze, że KSC już po pierwszej rundzie IT kończy. Przecież gdyby jakiś cud się wydarzył i zagraliby w rundzie wstępnej UEFA i tam odpadli to tylko gorzej dla nas.
Wynik mnie nie zaskoczył, ale szkoda że już nie będę miał tej frajdy z pasisatej napinki jaka przelała się przez ich forum.
"Puchar jest nasz "
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów